maar hij is wel de baas en de raad van commissarissen durft niets te zeggen en de aandeelhouders weten heel niet wat er gaande isquote:Op dinsdag 9 april 2013 17:25 schreef Elkedagwatanders het volgende:
Het soort mensen dat je aantrekt met dit soort bedragen (alleen maar op centen uit) wil je sowieso niet aan de leiding van grote financiële instellingen hebben.
Niet nodig, de heren zijn nu op de hoogte van de falende IT-situatie, dus ik zou zeggen; salaris verhogen, overmaken en vervolgens weer terughalen en zeggen dat er niets aan de hand isquote:Op dinsdag 9 april 2013 14:06 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien kunnen ze het geld beter steken in de IT-afdeling.
Grotendeels, tegen een hele hoge premie (daar heeft de belastingbetaler leuk aan verdiend).quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:16 schreef whosvegas het volgende:
Jee, eerst de boel in de soep laten lopen en dan ook nog klagen dat je meer geld wel. Je zou die lui helemaal moeten kaal plukken ipv de belasting betaler er voor op te laten draaien.
Heeft ING de staats steun al terug betaald?
Klopt, een rendement van 16% tot nu toe:quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:10 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Grotendeels, tegen een hele hoge premie (daar heeft de belastingbetaler leuk aan verdiend).
Waar baseer je dat op? Ik zie alleen maar krachten die uit alle macht het kaartenhuis in stand willen houden.quote:Op dinsdag 2 april 2013 15:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het kapitalisme loopt dan ook op de laatste benen. Althans in de vorm zoals we dat nu kennen.
Zou wel leuk zijn.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Niet nodig, de heren zijn nu op de hoogte van de falende IT-situatie, dus ik zou zeggen; salaris verhogen, overmaken en vervolgens weer terughalen en zeggen dat er niets aan de hand is
Daaraan kan je dat goed zien, idd.quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:38 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Waar baseer je dat op? Ik zie alleen maar krachten die uit alle macht het kaartenhuis in stand willen houden.
Mwoah. Het geld in kwestie is mede verdiend door duizenden personeelsleden te ontslaan. Duizenden werklozen met uitkering is weer een minder fijn iets voor de belastingbetaler.quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:10 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Grotendeels, tegen een hele hoge premie (daar heeft de belastingbetaler leuk aan verdiend).
Dit.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:08 schreef Leandra het volgende:
Als ze ontevreden zijn over hun salaris dan zoeken ze maar een andere werkgever die ze wel kan betalen wat ze vinden dat ze waard zijn.
ING vindt vast wel andere faalbestuurders die voor zulke absurd lage lonen willen werken.
Je denkt dat jij 'wel even' een bedrijf met een paar miljard omzet kunt leiden?quote:Op donderdag 11 april 2013 09:20 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Dit.
Ik doe het voor de helft en laten we eerlijk zijn, slechter kan het toch niet gaan.
nou je moet wel lenen voor 1% van de CB en dan nog het uitlenen aan zielige huiseigenaren tegen 5% , dat is niet zo makkelijk hequote:Op donderdag 11 april 2013 09:20 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Dit.
Ik doe het voor de helft en laten we eerlijk zijn, slechter kan het toch niet gaan.
Van mij is niet bewezen dat ik dat niet kan. De mensen die nu om meer geld zeuren hebben ruimschoots bewezen dat ze het niet kunnen. Miljardenverliezen lijden lijkt mij een duidelijk bewijs van incompetentie. De overheidssteun zou dan ook alleen gegeven moeten worden op voorwaarde dat de falers er uit gegooid worden, maar nee, ze mogen vrolijk verder gaan met falen, voor enorme salarissen.quote:Op vrijdag 12 april 2013 04:12 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Je denkt dat jij 'wel even' een bedrijf met een paar miljard omzet kunt leiden?
Je hebt geen idee waar je het over hebt... ignorance is a bliss
Jij bewijst dat elke dag weer.quote:Op vrijdag 12 april 2013 12:59 schreef Viajero het volgende:
[..]
Van mij is niet bewezen dat ik dat niet kan. De mensen die nu om meer geld zeuren hebben ruimschoots bewezen dat ze het niet kunnen. Miljardenverliezen lijden lijkt mij een duidelijk bewijs van incompetentie. De overheidssteun zou dan ook alleen gegeven moeten worden op voorwaarde dat de falers er uit gegooid worden, maar nee, ze mogen vrolijk verder gaan met falen, voor enorme salarissen.
Nee, ik sta niet aan de top van een bank, in tegenstelling tot degenen die al sinds 2006 elk jaar weer tientallen miljarden belastinggeld laten verdwijnen.quote:
Bedrijven zijn geen sociale werkplaats, en Nederland is geen communistisch land. Als je het werk met minder mensen afkan, dan moet je mensen ontslaan. Daar wordt uiteindelijk iedereen beter van.quote:Op woensdag 10 april 2013 08:38 schreef Grouch het volgende:
[..]
Mwoah. Het geld in kwestie is mede verdiend door duizenden personeelsleden te ontslaan. Duizenden werklozen met uitkering is weer een minder fijn iets voor de belastingbetaler.
Op zich ben ik het met je eens, maar ik vind dat als je alleen kunt bestaan omdat je een stapel belastinggeld hebt gekregen dat je dan ook een sociale verantwoordelijkheid hebt.quote:Op vrijdag 12 april 2013 15:37 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Bedrijven zijn geen sociale werkplaats, en Nederland is geen communistisch land. Als je het werk met minder mensen afkan, dan moet je mensen ontslaan. Daar wordt uiteindelijk iedereen beter van.
Banken hebben sowieso een sociale verantwoordelijkheid. We vertrouwen ze met ons geld en dus met ons leven.quote:Op vrijdag 12 april 2013 15:39 schreef Viajero het volgende:
[..]
Op zich ben ik het met je eens, maar ik vind dat als je alleen kunt bestaan omdat je een stapel belastinggeld hebt gekregen dat je dan ook een sociale verantwoordelijkheid hebt.
Die sociale verantwoordelijkheid is in dit geval het terugbetalen van de steun en het ervoor zorgen dat er geen steun meer nodig is. Dat betekent naast een heleboel andere dingen ook de kosten drukken.quote:Op vrijdag 12 april 2013 15:39 schreef Viajero het volgende:
[..]
Op zich ben ik het met je eens, maar ik vind dat als je alleen kunt bestaan omdat je een stapel belastinggeld hebt gekregen dat je dan ook een sociale verantwoordelijkheid hebt.
Ik vind de kosten drukken door het ontslaan van de mensen die echt werk doen en het verlagen van service, tegelijk met het blijven betalen van miljoenensalarissen aan de mensen die deze hele puinhoop veroorzaakt hebben en vrolijk op dezelfde voet verder blijven gaan absoluut niet te verdedigen.quote:Op vrijdag 12 april 2013 15:45 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Die sociale verantwoordelijkheid is in dit geval het terugbetalen van de steun en het ervoor zorgen dat er geen steun meer nodig is. Dat betekent naast een heleboel andere dingen ook de kosten drukken.
Maar dat kost geld. En dat geld geven we liever aan de falers aan de top.quote:Op vrijdag 12 april 2013 15:52 schreef erodome het volgende:
Ze kunnen beter wat meer en vooral betere ict in huis halen
Dit is domme borrelpraat. De oorzaak van de puinhoop ligt niet in Nederland, dat kun je de mensen aan de top dus ook niet verwijten, en er worden vooral veel mensen ontslagen die overbodig zijn geworden.quote:Op vrijdag 12 april 2013 15:48 schreef Viajero het volgende:
[..]
Ik vind de kosten drukken door het ontslaan van de mensen die echt werk doen en het verlagen van service, tegelijk met het blijven betalen van miljoenensalarissen aan de mensen die deze hele puinhoop veroorzaakt hebben en vrolijk op dezelfde voet verder blijven gaan absoluut niet te verdedigen.
Dan moet de steun aan banken onmiddellijk gestaakt worden en inplaats daarvan moet de overheid garant staan voor het geld van de burgers, zodat die het naar een bank kunnen brengen die zonder steun overeind kan blijven, dan komen de overbodige mensen idd. op straat te staan.quote:Op vrijdag 12 april 2013 15:37 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Bedrijven zijn geen sociale werkplaats, en Nederland is geen communistisch land. Als je het werk met minder mensen afkan, dan moet je mensen ontslaan. Daar wordt uiteindelijk iedereen beter van.
De oorzaak ligt in het hele financiele systeem, en daar zijn ook de grote Nederlandse banken een belangrijk onderdeel van. De falers aan de top hebben wereldwijd gefaald, en de Nederlandse falers zijn echt geen onschuldige slachtoffers. Hoe kom je erop zeg.quote:Op vrijdag 12 april 2013 16:06 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Dit is domme borrelpraat. De oorzaak van de puinhoop ligt niet in Nederland, dat kun je de mensen aan de top dus ook niet verwijten, en er worden vooral veel mensen ontslagen die overbodig zijn geworden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |