Hoho meneertje, het is crisis he! We moeten allemaal de broekriem aanhalen. En als ik allemaal zeg bedoel ik uiteraard niet mezelf.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:00 schreef Innisdemon het volgende:
en het personeel van de bank? Je weet wel, de mensen die daadwerkelijk het werk doen?
Je bedoelt dat personeel dat ontslagen wordt?quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:00 schreef Innisdemon het volgende:
en het personeel van de bank? Je weet wel, de mensen die daadwerkelijk het werk doen?
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:03 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Je bedoelt dat personeel dat ontslagen wordt?
Die mogen allang blij zijn dat zij werk hebben natuurlijk!quote:
Ja, misschien is er nog ergens een bank te vinden die níet omgevallen is zodat die met belastinggeld gered kan worden.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:03 schreef Diemux het volgende:
Tja, ze lopen vanzelf weg naar een andere bank en dan heeft ING weer een probleem. Is nou niet dat deze mensen niks doen.
Rabobank.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:04 schreef Luigi het volgende:
[..]
Ja, misschien is er nog ergens een bank te vinden die níet omgevallen is zodat die met belastinggeld gered kan worden.
Je kan natuurlijk ook kijken of de salarissen in andere EU landen juist omlaag kunnen, maar das natuurlijk een hele enge gedachtequote:verdienen zo weinig in vergelijking met andere Europese ondernemingen, dat de salarissen omhoog moeten.
Nouja weetje, ik ben helemaal voor vrije markt en tegen ingrijpen door de overheid op salarisnivo bij vrije ondernemingen, maar als je dit soort uitspraken durft te doen in déze tijd en onder déze omstandigheden dan kan ik me gewoon voorstellen dat er mensen zijn die je liever tegen de muur zetten. Ofzo.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:05 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk ook kijken of de salarissen in andere EU landen juist omlaag kunnen, maar das natuurlijk een hele enge gedachte
Hij is niet zo goed in salarisonderhandelingen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:06 schreef LilDutchPrincess het volgende:
Die Wilfried wordt wel een beetje afgescheept met een fooi? Of werkt die maar parttime ofzo?
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:08 schreef Leandra het volgende:
ING vindt vast wel andere faalbestuurders die voor zulke absurd lage lonen willen werken.
quote:omdat bekwame bestuurders zich niet met een laag salaris laten afschepen.
Ben je gek, zometeen zijn hun overheadkosten zo laag dat ze niet meer omvallen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:05 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk ook kijken of de salarissen in andere EU landen juist omlaag kunnen, maar das natuurlijk een hele enge gedachte
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |