maakt niet uit man, jij was toch 17 ofzo?quote:
ik lift alleen op viking metalquote:Op maandag 18 maart 2013 18:15 schreef Sapstengel het volgende:
Gym muziek is wel vrij matig. Doe mij maar iets als
Kan niet liften op EDM en dat soort muziek.
quote:Op maandag 18 maart 2013 18:17 schreef 16meter het volgende:
[..]
maakt niet uit man, jij was toch 17 ofzo?
je muzieksmaak zal nog veel veranderen de komende jaren
dit is het beste nummer dat ik ooit heb gehoordquote:
Niet veel meer van over. Alles weg ge-edit. Zonde, want er stonden goede tips tussen.quote:Op maandag 18 maart 2013 18:37 schreef fathank het volgende:
Iemand linkje van t topic waarom iedereen gebanned was? Heb ik helaas moeten missen want was druk met voetbal van t weekend.
Yuri, de enige boy die liever minder chicks ziet dan meerquote:Op maandag 18 maart 2013 18:51 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Etha blinde dwerg, er staat toch chick en geen chicks, of niet dan.
mmh mh ja mh lkr likke lkr likke mmhja lkrquote:Op maandag 18 maart 2013 18:59 schreef THEFXR het volgende:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lw71oiqyll1qkllmpo1_1280.jpg
Dat gescroll dude. Waarom moet je altijd alles kapotmaken? Net zoals bij fifa, bak je er ook niks van. Altijd maar dat gedoe met jou, god god god.quote:Op maandag 18 maart 2013 19:00 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Yuri, de enige boy die liever minder chicks ziet dan meer [ afbeelding ]
Echt respect voor chicks met zo een lichaam, maar ik kan het er echt niet op.quote:
Mattie kom dan potje ik maak je kapotquote:Op maandag 18 maart 2013 19:02 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Dat gescroll dude. Waarom moet je altijd alles kapotmaken? Net zoals bij fifa, bak je er ook niks van. Altijd maar dat gedoe met jou, god god god.
Hahahaha. Oké, als ik tijd heb, zo. Moet nog cardio doen, koken en eten.quote:Op maandag 18 maart 2013 19:07 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Mattie kom dan potje ik maak je kapot
haha topic is nu geheim. Fokquote:
Gaaayyyyquote:Op maandag 18 maart 2013 19:08 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hahahaha. Oké, als ik tijd heb, zo. Moet nog cardio doen, koken en eten.
Hahaha, hij wel met z'n Albanese tattoo. Die singlets zijn trouwens gay as fuck sinds elke skinny faggot ze draagt. Wel goed fysiek voor z'n leeftijd.quote:
100% van 70?quote:
als je ken type, ken je ook treenenquote:Op maandag 18 maart 2013 20:25 schreef Sapstengel het volgende:
Niet naar de gym geweest vandaag, ziek thuis en de hele dag fokken/series kijken in bed.
Goodbye sweet gains.
echt ziek, duurt een week, bye bye gainzquote:Op maandag 18 maart 2013 20:26 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Vast wel, maar liever een dagje rust pakken zodat ik morgen of woensdag iig beter ben.
kun je geen hgh zetten om sneller te herstellen?quote:Op maandag 18 maart 2013 20:25 schreef Sapstengel het volgende:
Niet naar de gym geweest vandaag, ziek thuis en de hele dag fokken/series kijken in bed.
Goodbye sweet gains.
Goed idee, straks even bestellen.quote:Op maandag 18 maart 2013 20:42 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
kun je geen hgh zetten om sneller te herstellen?
blue caps, niet die pink one, die zijn voor vrouwen...quote:Op maandag 18 maart 2013 20:47 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Goed idee, straks even bestellen.
Hij komt tenminste voor zijn geaardheid uit.quote:Op maandag 18 maart 2013 19:00 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Yuri, de enige boy die liever minder chicks ziet dan meer [ afbeelding ]
Schattig koppie heb je. :$:$ wouldhit/10quote:Op maandag 18 maart 2013 21:11 schreef Pastapipos het volgende:
[..]
Hij komt tenminste voor zijn geaardheid uit.
Prijs?quote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:08 schreef Jahr00n het volgende:
ik ga denk ik lipo zetten in me buik
ben het kutten zat
quote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:13 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
dont kno ken een yugo die die shit in zn vrije tijd doet
Gelukkig hebben we de foto's nogquote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:34 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Dat hele fitness resultaten topic bestaat uit -edit: Flikker op.
True. Hier word je ook al snel afgestraft om groot te dromen. Mensen zeggen al gauw dat je 'onrealistisch' bent. Te weinig mensen met ambitie en teveel mensen die zichzelf omlaag praten. In Amerika, daar kun je pas dromen. Een mooi voorbeeld is ook het investeren. In Amerika krijgen zelfs fucking slechte ideeën miljoenen terwijl hier in Nederland het al lastig is om een paar duizend los te krijgen. Heeft ook te maken met de Nederlandse gierigheid, maar toch. Gelukkig is Neelie Kroes hard bezig om het ondernemerschap in de EU te stimuleren. Waarom hebben wij in de EU (buiten Spotify en Skype) geen grote bedrijven die een maatschappelijke bijdrage leveren zoals grote bedrijven in Amerika dat doen, dat terwijl er genoeg talent rondloopt.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 11:43 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Ik zoek een beetje een mix. Aan de ene kant is het stimuleren van meer ondernemerschap en initiatief best goed; in NL wordt je kop er snel afgemaaid als je boven het maaiveld uitsteekt, aan de andere kant vind ik een sociaal vangnet voor mensen die het echt nodig hebben ook een groot goed (kijktip: Sicko van Michael Moore). Maar zo'n vangnet is alleen betaalbaar als je het arbeidspotentieel zo goed mogelijk benut. Dus: goed opleiden, hooggekwalificeerde vrouwen niet met parttime baantjes opschepen omdat opvang niet goed geregeld is etc.
quote:Op dinsdag 19 maart 2013 11:50 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Even hier. [ afbeelding ]
[..]
True. Hier word je ook al snel afgestraft om groot te dromen. Mensen zeggen al gauw dat je 'onrealistisch' bent. Te weinig mensen met ambitie en teveel mensen die zichzelf omlaag praten. In Amerika, daar kun je pas dromen. Een mooi voorbeeld is ook het investeren. In Amerika krijgen zelfs fucking slechte ideeën miljoenen terwijl hier in Nederland het al lastig is om een paar duizend los te krijgen. Heeft ook te maken met de Nederlandse gierigheid, maar toch. Gelukkig is Neelie Kroes hard bezig om het ondernemerschap in de EU te stimuleren. Waarom hebben wij in de EU (buiten Spotify en Skype) geen grote bedrijven die een maatschappelijke bijdrage leveren zoals grote bedrijven in Amerika dat doen, dat terwijl er genoeg talent rondloopt.
Oh, ja, eens, maar op het gebied van internet, start-ups en grote techbedrijven moet je toch in Amerika (liefst Silicon Valley) zitten. Dat is meer mijn ding, laat maar zeggen.quote:
heb je foto van mijn eerste post daar, die verwijderd is?quote:
ja jij had gwn goede verhaal maar we leve in een censuur land hierquote:Op dinsdag 19 maart 2013 11:56 schreef 16meter het volgende:
[..]
heb je foto van mijn eerste post daar, die verwijderd is?
had ik veel moeite voor gedaan en vond het een goed verhaal
Dat was niet mijn insteek, maar oké.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 11:55 schreef seto het volgende:
nog steeds geloven in de Amerikaanse droom, lol
weet ik ik gooide het er gwn even uitquote:Op dinsdag 19 maart 2013 11:57 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Dat was niet mijn insteek, maar oké.
Geen van beide. Na het lopen even flink stretchen voor het huis van de buurvrouw en vullen die handel.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 11:53 schreef Jahr00n het volgende:
maar nu een serieuze kwestie
ik ga zo hardlopen
voor of na de tijd afrukken?
ohgodquote:Natuurlijk wel, dan zet je dat vet om in spierIk weeg 56,5 bij 1.74 cm dus meer afvallen is echt niet slim ofzo
Gaat ie hier posten ipv te reageren waar het gepost werdquote:
Ook echt een dikke balgquote:Op dinsdag 19 maart 2013 15:11 schreef Jahr00n het volgende:
jezus met zo'n gewicht nog steeds een dikke balg hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |