Echt hè.quote:Op woensdag 13 maart 2013 23:17 schreef Norrage het volgende:
Kvitova
Ze is echt 500x beter dan Kirilenko, die echt adem tekort komt om uberhaupt die bal terug in het veld te krijgen, en toch krijgt ze het voor elkaar om de set te verliezen. Wat is ze toch ongelooflijk knullig
quote:Op donderdag 14 maart 2013 02:52 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Kijk voor het slapen gaan even op het scoreboard, besluit een streampje aan te zetten omdat Wawa serveert voor de beslissende tiebreak, wordt hij uiteraard meteen gebroken.
quote:Op donderdag 14 maart 2013 02:52 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Kijk voor het slapen gaan even op het scoreboard, besluit een streampje aan te zetten omdat Gulbis serveert voor de beslissende tiebreak, wordt hij uiteraard meteen gebroken.
Datquote:Op donderdag 14 maart 2013 06:31 schreef Szura het volgende:
Hopelijk laat Fed die smoesjesfabriek alle hoeken van de baan zien
Misschien heeft Federer wel gewoon een slechte dag. Hij heeft nog altijd 34 achtereenvolgende GS-QF's gehaald and counting, dus zo veel reden is er niet om met pensioen te gaan.quote:Op donderdag 14 maart 2013 08:17 schreef Norrage het volgende:
Als Rafa nu al van Fed kan winnen, dan mag Fed echt met pensioen hoor.
[...]
Nu staat het na 6-0 toch ook alweer 5-6 in de 2e set...het zal toch nietquote:Op donderdag 14 maart 2013 08:46 schreef Norrage het volgende:
Vorige keer verloor Djoko na de eerste set 6-0 gewonnen te hebben
Zelfs al dit toernooi kreeg Djoko het voor elkaar na een 6-0 de 2e set te verliezen
Rafaquote:Op donderdag 14 maart 2013 10:42 schreef TheGeneral het volgende:
Nadal al gelijk weer een waarschuwing voor het krijgen van coaching...
Eerst vroeg hij toen of die lijnrechter wel spaans kon. Ja aldus de umpire. Dat had Rafa even niet verwacht. Maar er was natuurlijk niets gebeurd aldus Rafa.
Daarna zei hij ineens tegen de umpire dat hij Catalaans aan het spreken was met zijn team en vroeg zich af of die lijnrechter dan wel Catalaans kon verstaan...
Je moet gewoon helemaal niet lullen met je team Rafa..
Ik vraag me het iedere keer weer af, denkt Rafa nou dat hij boven de regels van het spel staat, of is-ie gewoon zo dom als het achtereind van een varken en snapt-ie die regels gewoon niet???quote:Op donderdag 14 maart 2013 10:42 schreef TheGeneral het volgende:
Nadal al gelijk weer een waarschuwing voor het krijgen van coaching...
Eerst vroeg hij toen of die lijnrechter wel spaans kon. Ja aldus de umpire. Dat had Rafa even niet verwacht. Maar er was natuurlijk niets gebeurd aldus Rafa.
Daarna zei hij ineens tegen de umpire dat hij Catalaans aan het spreken was met zijn team en vroeg zich af of die lijnrechter dan wel Catalaans kon verstaan...
Je moet gewoon helemaal niet lullen met je team Rafa..
Hij zei zeker: "They were coaching me in Catalan but you don't speak Catalan, no?"quote:Op donderdag 14 maart 2013 10:42 schreef TheGeneral het volgende:
Nadal al gelijk weer een waarschuwing voor het krijgen van coaching...
Eerst vroeg hij toen of die lijnrechter wel spaans kon. Ja aldus de umpire. Dat had Rafa even niet verwacht. Maar er was natuurlijk niets gebeurd aldus Rafa.
Daarna zei hij ineens tegen de umpire dat hij Catalaans aan het spreken was met zijn team en vroeg zich af of die lijnrechter dan wel Catalaans kon verstaan...
[...]
Ik denk dat hij al die regels eromheen gewoon onzin vindt, dat het puur en alleen gaat om wie de rally's wint, en daar is alles bij geoorloofd.quote:Op donderdag 14 maart 2013 13:39 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Ik vraag me het iedere keer weer af, denkt Rafa nou dat hij boven de regels van het spel staat, of is-ie gewoon zo dom als het achtereind van een varken en snapt-ie die regels gewoon niet???
Hopelijk slaat Fed 'm eruit vanacht, maar daar ben ik eerlijk gezegd niet zo zeker van...
Dat vind ik een behoorlijk onsportieve instelling, om het maar eens zacht uit te drukken.quote:Op donderdag 14 maart 2013 14:02 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik denk dat hij al die regels eromheen gewoon onzin vindt, dat het puur en alleen gaat om wie de rally's wint, en daar is alles bij geoorloofd.
Ik bedoel als je geen doping gebruiken onzin vindt is het niet verrassend dat zoiets kleins als niet mogen coachen ook onzin vindt.
Aan een week per zet mogen nadenken heb je weingi als je tegen Kasparov schaakt. Ik heb ook geschaakt, maar Kasparov ziet meer in een stelling in drie seconden dan ik in een week.quote:Op donderdag 14 maart 2013 14:04 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Dat vind ik een behoorlijk onsportieve instelling, om het maar eens zacht uit te drukken.
Ja hoor, ik kan ook van Kasparov winnen met schaken - als ik per zet een week mag nadenken en tijdens de wedstrijd met Giri mag whatsappen...
Het was maar een analogie van de instelling en het gedrag van Nadal op de tennisbaan.quote:Op donderdag 14 maart 2013 14:26 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Aan een week per zet mogen nadenken heb je weingi als je tegen Kasparov schaakt. Ik heb ook geschaakt, maar Kasparov ziet meer in een stelling in drie seconden dan ik in een week.
Ow.quote:Op donderdag 14 maart 2013 14:27 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Het was maar een analogie van de instelling en het gedrag van Nadal op de tennisbaan.
Dat geldt wat mij betreft voor de meeste sporters (wat betreft hun eigen sport uiteraard).quote:Op donderdag 14 maart 2013 15:32 schreef Norrage het volgende:
Ik waardeer zijn tennisvermogen zeer en ben ook heel erg blij dat ie terug is. De tour was echt minder leuk zonder Rafa. Maar die gast moet gewoon tennissen en niet praten
Dat dus.quote:Op donderdag 14 maart 2013 15:32 schreef Norrage het volgende:
Ik waardeer zijn tennisvermogen zeer en ben ook heel erg blij dat ie terug is. De tour was echt minder leuk zonder Rafa. Maar die gast moet gewoon tennissen en niet praten
Ik neem aan dat je bedoelt 'haten op'?quote:Op donderdag 14 maart 2013 16:07 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Dat dus.
Terechte kritiek op een speler hebben is wat anders dan 'haten'.
quote:Op donderdag 14 maart 2013 16:07 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je bedoelt 'haten op'?
Grappige, ik heb hem eigenlijk totaal niet gemist. Wel leuk dat hij weer terug is, want z'n tennis is inderdaad erg leuk om naar te kijken.quote:Op donderdag 14 maart 2013 15:32 schreef Norrage het volgende:
Ik waardeer zijn tennisvermogen zeer en ben ook heel erg blij dat ie terug is. De tour was echt minder leuk zonder Rafa. Maar die gast moet gewoon tennissen en niet praten
Grapje?quote:Op donderdag 14 maart 2013 22:25 schreef Federer-fan het volgende:
Ik wordt 's nachts altijd wel een paar keer wakker en dan ga ik wel even kijken. Hoop dat ik het volhoud, want 03.00 uur 's nachts vind ik wel de meest onmogelijke tijd voor het kijken van een wedstrijd.
Maar de leidraad van Berdych zijn hele carriere is wel weer duidelijk: Hij komt altijd ver en is een waanzinnig goede speler, maar wint uiteindelijk niks.quote:Op donderdag 14 maart 2013 22:37 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Berdych goed bezig de laatste tijd, finale Frans 250-je, finale Dubai, nu hard op weg naar de semis van IW, met goede kansen op een finale tegen een matige Nadal of Federer (of Federer uberhaupt).
Een MS en een DC, een paar andere titeltjes, niks mis mee. In het tijdperk van de grote 4 hebben niet velen, op de grote 4 zelf na, veel meer van betekenis gewonnen.quote:Op donderdag 14 maart 2013 22:43 schreef Norrage het volgende:
[..]
Maar de leidraad van Berdych zijn hele carriere is wel weer duidelijk: Hij komt altijd ver en is een waanzinnig goede speler, maar wint uiteindelijk niks.
Die MS is al van 10 jaar terug ofzo en vind ik niet in lijn met de resultaten van de laatste 5 jaar (hij had in 2010 geen enkele titel!) waar ik mijn mening voornamelijk op baseer. En DC is leuk en alles, maar vind ik niet helemaal in de vergelijking passen, zeker omdat hij toen het er op aan kwam volledig door Ferrer geveegd werd . Een speler van zijn kaliber met maar 8 titels vind ik maar matig. En daar zit inderdaad een MS bij, maar verder zijn het allemaal kleine toernooitjes (geen 500 toernooien zover ik weet behalve Tokio wat een waardeloos deelnemersveld had en gewoon een Micky Mouse toernooi was) en heel veel finales die hij verliest. Tsonga, en vooral Ferrer en Delpo hebben veel betere resultaten om over naar huis te schrijven en bijna dubbel zoveel titels.quote:Op donderdag 14 maart 2013 22:46 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Een MS en een DC, een paar andere titeltjes, niks mis mee. In het tijdperk van de grote 4 hebben niet velen, op de grote 4 zelf na, veel meer van betekenis gewonnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |