Dit is echt niet waar.quote:Op maandag 11 maart 2013 19:57 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Daar staat het inderdaad. En over het inhoudsniveau kan je speculeren, maar GS checkt hun bronnen altijd voordat ze er een heel artikel aan wijden. Dat 1x niet doen en ze lopen gelijk gezichtsverlies op.
Het is een vreemd bericht. Een beetje journalist belt de briefschrijver op een haalt een quote bij hem. Maar dat gebeurt waardoor er twijfels blijven over het waarheidsgehalte.quote:Op maandag 11 maart 2013 19:57 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Daar staat het inderdaad. En over het inhoudsniveau kan je speculeren, maar GS checkt hun bronnen altijd voordat ze er een heel artikel aan wijden. Dat 1x niet doen en ze lopen gelijk gezichtsverlies op.
Omdat jij als enige een andere mening hebt hoef ik nog niets te doen.quote:Op maandag 11 maart 2013 19:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kom dan op met die bronnen. Nogmaals, als het waar is, is het gewoon nieuws en zou het overal op moeten duiken. Toon me 1 betrouwbare bron en ik ben overtuigd.
Dus omdat de mods incompetent zijn, heb jij gelijk? Waarom ontraad jij mij de gang naar de feedback?quote:Op maandag 11 maart 2013 19:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Omdat jij als enige een andere mening hebt hoef ik nog niets te doen.
Het feit dat dit topic weer open is zegt genoeg over de objectieve betrouwbaarheid van de bronnen.
Als je denkt dat jouw mening sterk genoeg gefundeerd is dan mag je best gaan klagen in het feedback topic. Ik raad je het alleen niet aan.
Je hebt nogal moeite met het begrip mening, ben ik bang.quote:Op maandag 11 maart 2013 20:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dus omdat de mods incompetent zijn, heb jij gelijk? Waarom ontraad jij mij de gang naar de feedback?
Om die blog is hij gesloten. Ik weet alleen niet in hoeverre ik de facebook van de schrijver van de brief serieus moet nemen. Ik probeer via een mail meer te weten te komen. Lukt dat niet ga ik gewoon bellen morgen (kon vandaag niet)quote:Op maandag 11 maart 2013 19:21 schreef De_Guidance het volgende:
Hoewel, dat was het niet..
Als ik het nu lees lijkt het toch een beetje veranderd.
Volgens de brief ging het om twee organisaties. Geen idee wie daar allemaal bij aangesloten zijn.Misschien ga ik daar morgen ook nog wel achteraan. Ik vind het weigeren van de nabestaandenuitkering in ieder geval ronduit belachelijk. Hoop dat zich iemand daarover gaat buigen want hebben de mensen die deze verzekering hebben genomen gewoon recht op. Ook al woon je in Timboektoe.quote:Op maandag 11 maart 2013 18:56 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De 2 personen die deze brief ondertekend hebben zijn beiden voorzitter van een landelijke organisatie
waar tientallen instellingen en organisaties onder vallen. Deze instellingen worden ook met naam genoemd en ik mag hopen dat zij ook op de hoogte zijn van de inhoud van die brief. Er zijn nog geen tegengeluiden van deze instellingen gehoord.
Hun manier van communiceren is inderdaad hoogst opmerkelijk.
Ik noem alvast de organisaties op waar het Landelijk Beraad Marokkanen verantwoording voor draagt
Het Landelijk Beraad Marokkanen is actief sinds 2007 en wordt ondersteund door de volgende Marokkaans-Nederlandse organisaties:
- Amsterdams Marokkaans Forum
- Insaf, organisatie voor Marokkaanse vrouwen in Lelystad
- Euro-Mediterraan Centrum Migratie & Ontwikkeling (EMCEMO)
- Manar Consultancy, Lelystad
- Marokkaanse bewoners Organisatie Bismillah, Den Haag
- Marokkaanse Raad Oost
- Marokkaanse Vrouwen Vereniging Nederland (MVVN)
- MOBin, Landelijke Marokkaanse ouderenbond in Nederland
- Moskee Annour, Den Haag
- Moskee Al Karama
- Moskee Elmouhssinine, Amsterdam
- Moskee Ramadan, Amsterdam
- Moskee El Islam, Den Haag
- Mouvement des MRE Democrates, Amsterdam
- Multiculturele stichting Al Rissala
- Nederlands-Marokkaans netwerk tegen racisme en voor sociale cohesie
- Nederlandse Moslimraad (NMR)
- Raad Marokkaanse Moskeeen Nederland (RMMN)
- Samenwerkende Marokkaanse Organisaties Rijnmond (SMOR)
- Stichting El Oudaya, Amsterdam
- Stichting AFAAQ, Rotterdam
- Stichting Nasser, Amsterdam
- Stichting Arrahma, moskee Amsterdam
- Tijdschrift Mzine
- Vrouwen organisatie AL Khansae
Bedankt voor je werk.quote:Op maandag 11 maart 2013 20:21 schreef paddy het volgende:
[..]
Om die blog is hij gesloten. Ik weet alleen niet in hoeverre ik de facebook van de schrijver van de brief serieus moet nemen. Ik probeer via een mail meer te weten te komen. Lukt dat niet ga ik gewoon bellen morgen (kon vandaag niet)
[..]
Volgens de brief ging het om twee organisaties. Geen idee wie daar allemaal bij aangesloten zijn.Misschien ga ik daar morgen ook nog wel achteraan. Ik vind het weigeren van de nabestaandenuitkering in ieder geval ronduit belachelijk. Hoop dat zich iemand daarover gaat buigen want hebben de mensen die deze verzekering hebben genomen gewoon recht op. Ook al woon je in Timboektoe.
Heb dat facebookverhaal gelezen, maar wil ook de andere kant horen. De kant die deze man heeft aangeschreven.quote:Op maandag 11 maart 2013 20:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Bedankt voor je werk.
De inhoud van de brief is voor het eerst geplaatst op de facebook van die organisatie. https://www.facebook.com/LandelijkBeraadMarokkanen
Pas daarna is het op hun eigen site geplaatst. Vervolgens is die blog voor allochtonen ermee aan de haal gegaan en later las ik dat GS er een stuk over geschreven had.
Ik heb gemaild, maar nog geen antwoord gekregen. Morgen maar eens bellen.quote:Op maandag 11 maart 2013 20:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Bedankt voor je werk.
De inhoud van de brief is voor het eerst geplaatst op de facebook van die organisatie. https://www.facebook.com/LandelijkBeraadMarokkanen
Pas daarna is het op hun eigen site geplaatst. Vervolgens is die blog voor allochtonen ermee aan de haal gegaan en later las ik datt van GS er een stuk over geschreven had.
Ik denk trouwens dat 1 telefoontje of mailtje naar de PvdA al voldoende is. Weet van anderen dat Spekman altijd netjes op mailtjes reageert.
Succes!
Nou, dat is duidelijk dus.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:15 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De NTR heeft er een gesprek aan gewijd. Rabbae en Menebhi praten vrolijk verder over plan.
Ook is er in de uitzending een reactie van de PvdA te beluisteren.
Het fragment kan ik niet kopiëren, maar het is hier te beluisteren.
http://dichtbijnederland.(...)+op+PvdA+te+stemmen+
Omdat de PvdA dit natuurlijk stil wil houden. Zo hebben ze ook niet gereageerd op Paddy's telefoontjes en mailtjes terwijl ze dat normaal meestal wel netjes doen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:31 schreef arjan1212 het volgende:
Waarom hebben de grote kranten dit bericht niet overgenomen?
of de tv ?
Excuus de NTR inderdaad.quote:
uiteraard zodat ze bekeerd kunnen worden naar het enige ware geloofquote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:42 schreef arjan1212 het volgende:
Mja moslims zijn welkom bij het cda.
was ook een topic over pas...
Ben je verbaasd?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:45 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Maar dat de PvdA zich in het gesprek weer helemaal distantieert van de gemaakte plannen is
walgelijk![]()
Ze doen net alsof zij nooit bij de onderhandelingen hebben gezeten.
Ik hoopte dat de PvdA zulke dreigementen zwaar zou veroordelen, maar ik was duidelijk veels te naïefquote:
+1quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:51 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik hoopte dat de PvdA zulke dreigementen zwaar zou veroordelen, maar ik was duidelijk veels te naïef
Maak je geen illusies. Zal mijn 3 zusjes de volgende keer stimuleren om te gaan stemmen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:25 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
ik ben voor! Marokkanen die niet meer gaan stemmen, dat klinkt als profit!
En welk stemadvies hoort daarbij?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:57 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Maak je geen illusies. Zal mijn 3 zusjes de volgende keer stimuleren om te gaan stemmen.
Edit: 2 zusjes, aangezien de andere pas 15 jaar is.
Zelfs nu de PvdA net doet alsof ze er niets mee te maken hebben?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:57 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Maak je geen illusies. Zal mijn 3 zusjes de volgende keer stimuleren om te gaan stemmen.
Edit: 2 zusjes, aangezien de andere pas 15 jaar is.
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:00 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zelfs nu de PvdA net doet alsof ze er niets mee te maken hebben?
We zullen in de toekomst zien. Ik stimuleer ze alleen, hun keus wat ze gaan stemmen. Ik zal de meiden wel bij praten tegen die tijd.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:00 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
En welk stemadvies hoort daarbij?
Ik moet hier bijna van kotsen. Smerige afpersers zijn het.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:24 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[ afbeelding ]
Marokkanen roepen op niet meer op de PvdA te stemmen
‘Stem niet meer op de PvdA als deze partij er aan meewerkt om de kinderbijslag en de nabestaandenuitkering in Marokko terug te draaien.’ Met dit stemadvies aan de Nederlands-Marokkaanse kiezer protesteren zo’n negentig Marokkaanse organisaties tegen het wetsvoorstel van minister Asscher. Hij wil de export van uitkeringen naar Marokko verminderen. In een brief aan PvdA-voorzitter Spekman en lokale PvdA-afdelingen spreken de Marokkaanse organisaties hierover hun ongenoegen uit. Ondertekenaars van de brief zijn ex-Groenlinks parlementslid Mohammed Rabbae en Abdoe Menebhi, voorzitter van de Marokkaanse organisatie Emcemo.
We praten hier vanavond over met Abdoe Menebhi en met Fouad el Hadji, raadslid voor de PvdA in Rotterdam.
http://dichtbijnederland.(...)+op+PvdA+te+stemmen+
Misschien bepalen ze het zelf wel. De meiden van nu zijn bijdehand genoeg om zelf een keuze te maken.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:02 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
[..]
We zullen in de toekomst zien. Ik stimuleer ze alleen, hun keus wat ze gaan stemmen. Ik zal de meiden wel bij praten tegen die tijd.
Dat noemt men politiek. Men doet het op een nette manier. Beter dan dat men gaat rellen, verenigen ze zich in stichtingen en laten ze hun stem horen. Zoals het tegenwoordig hoort.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:03 schreef Bombshell het volgende:
[..]
Ik moet hier bijna van kotsen. Smerige afpersers zijn het.
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:02 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
[..]
We zullen in de toekomst zien. Ik stimuleer ze alleen, hun keus wat ze gaan stemmen. Ik zal de meiden wel bij praten tegen die tijd.
Jazeker, Marokkaanse meiden staan meer op eigen benen en hebben meer een eigen mening nadien ze een hogere opleiding volgen is mijn ervaring.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:04 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Misschien bepalen ze het zelf wel. De meiden van nu zijn bijdehand genoeg om zelf een keuze te maken.
Ik zie hier het probleem niet van in.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:03 schreef Bombshell het volgende:
Ik moet hier bijna van kotsen. Smerige afpersers zijn het.
Ze doen het hartstikke goedquote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:06 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Jazeker, Marokkaanse meiden staan steeds steeds op eigen benen en hebben meer een eigen mening nadien ze een hogere opleiding volgen is mijn ervaring.
Haha, hell no. Ieder zijn keus, je kunt iemand alleen advies geven.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]Altijd goed.
En ben blij dat je niet bij voorbaat luistert naar de adviezen dreigementen van deze 2 Marokkaanse voorzitters.
En vind je het ook politiek als er gezegd wordt dat zulke profiteurs niet gewenst zijn in nederland. Of is dat racisme?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:04 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dat noemt men politiek. Men doet het op een nette manier. Beter dan dat men gaat rellen, verenigen ze zich in stichtingen en laten ze hun stem horen. Zoals het tegenwoordig hoort.
Van twee zussen heb ik een hoge pet op. Die zijn wel heel bijdehand, een beetje lawaaierig in het openbaar, maar daar wen je wel aan.quote:
JA NIET VAN ONS GELD GODVERDOMME!!!!!quote:Waar moeten deze familieleden van migranten van leven dan? Is dit een sociaal beleid?
Dat is jouw mening. Ben ik over 1 minuut weer vergeten.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:08 schreef Bombshell het volgende:
[..]
En vind je het ook politiek als er gezegd wordt dat zulke profiteurs niet gewenst zijn in nederland. Of is dat racisme?
Ok dus als het in jou straatje past is het politiek en netjes en bij iemand anders is het maar een mening. Boeit verder niet ik vergeet jou ook binnen een seconde. Net als ik de hele marokkaanse gemeenschap binnen 1 seconde zou vergeten als ze opeens weg zouden zijn. Denken jullie nou echt wat toe te voegen hier.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:11 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dat is jouw mening. Ben ik over 1 minuut weer vergeten.
ok.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:14 schreef Bombshell het volgende:
[..]
Ok dus als het in jou straatje past is het politiek en netjes en bij iemand anders is het maar een mening. Boeit verder niet ik vergeet jou ook binnen een seconde. Net als ik de hele marokkaanse gemeenschap binnen 1 seconde zou vergeten als ze opeens weg zouden zijn. Denken jullie nou echt wat toe te voegen hier.
Shoarma is lekker hoor!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:14 schreef Bombshell het volgende:
[..]
Ok dus als het in jou straatje past is het politiek en netjes en bij iemand anders is het maar een mening. Boeit verder niet ik vergeet jou ook binnen een seconde. Net als ik de hele marokkaanse gemeenschap binnen 1 seconde zou vergeten als ze opeens weg zouden zijn. Denken jullie nou echt wat toe te voegen hier.
Tja, ze hebben beide meer dan 90 organisaties onder hun hoede. Al zou maar een kwart van hun leden naar dat stemadvies luisteren dan is dat al een bepalende factor in de landelijke politiek.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:25 schreef TweeGrolsch het volgende:
Stemadviezen van dit soort organisaties![]()
We leven niet meer in de jaren 50.
We hebben eindelijk door hoe de Nederlandse politiek werkt na al die jaren. Ik ben mij zelf daar ook pas sinds 2 a 3 jaar in wezen verdiepen. Kan met zekerheid zeggen dat ik meer verstand heb van de Nederlandse politiek, zowel centraal (Ministerraad + Kabinet + Staten-Generaal) als decentraal (provincies: Gedeputeerde Staten, Commissaris van de Koning en Provinciale Staten; gemeenten: College B & W, Gemeenteraad en de Burgemeester) dan de gemiddelde Nederlander. Die kennis is heel kostbaar.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Tja, ze hebben beide meer dan 90 organisaties onder hun hoede. Al zou maar een kwart van hun leden naar dat stemadvies luisteren dan is dat al een bepalende factor in de landelijke politiek.
Dat waren dus een hoop extra PvdA stemmers. En nu dus misschien wel een hele hoop minder![]()
Marokkaanse organisaties zijn veel beter georganiseerd. Zo ken ik bijvoorbeeld niemand die lid is van een politieke partij. Ook ken ik niemand die stemt op basis van een stemadvies van een of andere organisatie.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:30 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
We hebben eindelijk door hoe de Nederlandse politiek werkt na al die jaren. Ik ben mij zelf daar ook pas sinds 2 a 3 jaar in wezen verdiepen. Kan met zekerheid zeggen dat ik meer verstand heb van de Nederlandse politiek, zowel centraal (Ministerraad + S-G) als decentraal (provincies Gedeputeerde Staten, Commissaris van de Koning en Provinciale Staten; gemeenten: College B & W en Gemeenteraad) dan de gemiddelde Nederlander. Die kennis is heel kostbaar.
Die organisaties hebben een groot bereik onder veel mensen. Moet je alleen na gaan hoeveel mensen de moskeeën in Den Haag alleen al kunnen bereiken, laat staan andere organisaties. Nah, Marokkanen zijn zelden lid van een politieke partij. Kun je foldertjes gaan uitdelen in je vrije tijd.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Marokkaanse organisaties zijn veel beter georganiseerd. Zo ken ik bijvoorbeeld niemand die lid is van een politieke partij. Ook ken ik niemand die stemt op basis van een stemadvies van een of andere organisatie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |