SPOILER: Handige linkjes en sitesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haaksels uit het vorige topic:
YogaLove's Alpine Shawl
Whoopdidoo haakte weer allerlei!
de regenboogdeken van BrainTeaser, het wachten waard!
[ Bericht 4% gewijzigd door Lutte op 08-03-2013 17:04:04 ]in de haak.
Dat zal wel meevallen.quote:Op donderdag 7 maart 2013 22:30 schreef trui het volgende:
neejoh! sorry als ik zo onduidelijk was dan.
zelf heb ik "plateau" van histor (gemengd met huismerk van de bouwmarkt want dat is goedkoper) op de muur zitten, nog steeds super blij mee!! Dit soort blauwtinten vind ik echt prachtig en combineert ontzettend goed met wit en donkerpaars bijv. (Steekt lekker af) maar ook met andere vrolijke kleurtjes kan 't prima!quote:Op donderdag 7 maart 2013 21:50 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja he, en ik laat mengen muurverf en verf gewoon mijn plantenpotten weer mee, doe ik altijd met de kleur die op dat moment op de muur zit, of zoals nu paarse bank dus paarse plantenpotjes en prulletjes. hou het altijd bij 2 hoofdkleuren en witte accenten
heb je post even bij favo gezet, gas eens kijken als ik zover ben bij de bouwmarktquote:Op donderdag 7 maart 2013 22:56 schreef wild-r0se het volgende:
[..]
zelf heb ik "plateau" van histor (gemengd met huismerk van de bouwmarkt want dat is goedkoper) op de muur zitten, nog steeds super blij mee!! Dit soort blauwtinten vind ik echt prachtig en combineert ontzettend goed met wit en donkerpaars bijv. (Steekt lekker af) maar ook met andere vrolijke kleurtjes kan 't prima!
mooi! ik heb deze ook in die kleurtint gehaakt (was mijn eerste alphine) en die draag ik nog steeds bijna dagelijks... mijn favoquote:Op donderdag 7 maart 2013 19:24 schreef YogaLove het volgende:
Wat wordt er hier toch hard gewerkt & gepost!![]()
Hierbij mijn Alpine, de kleur is in het echt nét iets donkerder.
Er zit ongeveer 375 gr katoen/dralon in.
[ afbeelding ]
Dankjewel!quote:Op donderdag 7 maart 2013 22:57 schreef wild-r0se het volgende:
Mooie deken ook BrainTeaser, ben zelf ook met regenboog deken bezig in granny stripe.. duurt ook nog wel ffMet welk garen heb jij hem gehaakt?
Briljante tip bleek dit! Ze hadden ze nog. Uiteindelijk blijk ik maar ongeveer 10 cm aan rits nodig te hebben, maar deze rits kan ik eenvoudig tot de gewenst lengte afknippen.quote:Op woensdag 6 maart 2013 11:09 schreef CREADO het volgende:
[..]
euroland heeft nu 10 ritsen 20 cm voor 1 ¤![]()
. Je moet geluk hebben als ze ze nog hebben...
quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:13 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Briljante tip bleek dit! Ze hadden ze nog. Uiteindelijk blijk ik maar ongeveer 10 cm aan rits nodig te hebben, maar deze rits kan ik eenvoudig tot de gewenst lengte afknippen.
Goed filmpje! Zou een goede aanvulling zijn op de link in de OP over onzichtbaar minderen en meerderen!quote:
Ja inderdaad!quote:Op vrijdag 8 maart 2013 13:28 schreef bietel het volgende:
[..]
Goed filmpje! Zou een goede aanvulling zijn op de link in de OP over onzichtbaar minderen en meerderen!
Ze zijn echt (bijna) allemaal heel leuk! Ik heb zelf ook nog wat variaties bedacht haha!quote:Op vrijdag 8 maart 2013 14:07 schreef blabbel6 het volgende:
Die petit fours zien er goed uit! Die wil ik ook nog eens gaan haken. Lijkt me een leuk cadeautje, op een etagière.
Ik naai juist onderdelen (inclusief bijvoorbeeld een snoetje) pas vast als ik wel gevuld heb, juist omdat je dan pas de vorm van het beestje kunt zien!quote:Op vrijdag 8 maart 2013 16:33 schreef -Spring het volgende:
Die onderste cupcake ziet er erg lekker uit idd.
Ik ben bevallen van mn gehandicapte beeraap. En ze is toch best schattig geworden. Of aandoenlijk.
[ afbeelding ]
Heb er weer een hoor van geleerd iig:
- dat amigurumi best strak moeten. Strakker dan dit iig;
- dat je, wanneer je je beseft dat je te los haakt, niet ineens strakker kunt gaan haken. Dat kan zomaar een halve cm per arm schelen;
- dat je écht geen te kleine oogjes moet gebruiken;
- dat je het snoetje vóór het vullen erop moet naaien en
- dat ze binnenste buiten niet mooier zijn.
Wordt nog vervolgd! Ik verwacht mijn bestelling begin volgende week.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 16:16 schreef DonnaRush het volgende:
Claudia hoe is het afgelopen met je Drops Paris zilvergrijs? Heb je nog de goede kleur gekregen?
Dank voor de tips! Ik denk dat ik alles tot nog toe goed heb gedaan, en dat ik voor de zekerheid nog één lijn ga 'stikken', maar dan iets verder van de rits af.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 16:37 schreef Kaatjeka het volgende:
Hi Claudia,
het is belangrijk dat je met hele kleine steekjes werkt. Verder hoe dichter bij de tandjes hoe steviger. Je moet wel rekening houden met een beetje ruimte om het voetje te kunnen bewegen. Ik heb helaas geen ervaring met het bevestigen van een rits aan een haak werk, wel met verschillende stoffen.
Als je een rits in tere stoffen wil zetten wordt aangeraden om een stukje vlieseline ertussen te plakken voor meer stevigheid, misschien kan dat hier ook.
Staat erin!quote:Op vrijdag 8 maart 2013 13:28 schreef bietel het volgende:
[..]
Goed filmpje! Zou een goede aanvulling zijn op de link in de OP over onzichtbaar minderen en meerderen!
Niet zo streng zijn voor jezelf. Ze is echt superschattig!quote:Op vrijdag 8 maart 2013 16:33 schreef -Spring het volgende:
Die onderste cupcake ziet er erg lekker uit idd.
Ik ben bevallen van mn gehandicapte beeraap. En ze is toch best schattig geworden. Of aandoenlijk.
[ afbeelding ]
Deze http://www.jessica-tromp.(...)en%20haakpatroon.htm ?quote:Op vrijdag 8 maart 2013 17:32 schreef HarrrrieH het volgende:
Heeft iemand een tip voor heeele makkelijk te haken babyslofjes? Lijkt me leuk om te proberen, maar degene die ik tot nu toe gevonden hebt zien er zo moeilijk uit en hebben vaak een engels patroon. Ik vind Nederlands al lastig zat. Hebben jullie ideeen?
ik vind hem leukquote:Op vrijdag 8 maart 2013 16:33 schreef -Spring het volgende:
Die onderste cupcake ziet er erg lekker uit idd.
Ik ben bevallen van mn gehandicapte beeraap. En ze is toch best schattig geworden. Of aandoenlijk.
[ afbeelding ]
Heb er weer een hoop van geleerd iig:
- dat amigurumi best strak moeten. Strakker dan dit iig;
- dat je, wanneer je je beseft dat je te los haakt, niet ineens strakker kunt gaan haken. Dat kan zomaar een halve cm per arm schelen;
- dat je écht geen te kleine oogjes moet gebruiken;
- dat je het snoetje vóór het vullen erop moet naaien en
- dat ze binnenste buiten niet mooier zijn.
He bedankt, was al op deze website geweest, maar had het niet zo uitgebreid gevonden? Heb je toevallig ook nog een tip voor een stoere jongen?quote:Op vrijdag 8 maart 2013 17:36 schreef dapmar het volgende:
[..]
Deze http://www.jessica-tromp.(...)en%20haakpatroon.htm ?
Ja blauw katoen gebruiken.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 17:46 schreef HarrrrieH het volgende:
[..]
He bedankt, was al op deze website geweest, maar had het niet zo uitgebreid gevonden? Heb je toevallig ook nog een tip voor een stoere jongen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |