Kijk maar gewoon joh.quote:Op woensdag 20 februari 2013 11:07 schreef BMS-THAD het volgende:
Ik heb E09 en E10 nog niet gezien, maar kon niet om de titel heen.. really?
* BMS-THAD heeft verder niks gelezen in het topic, om spoilers te voorkomen.
Lostquote:Op woensdag 20 februari 2013 11:19 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Het was het rookmonster. De broer van Jacob.
Oh, dat zeker!quote:Op woensdag 20 februari 2013 11:09 schreef BzP het volgende:
[..]
Hij is wel de bruutste char.
Was al in '99 een baas in Boondock Saints.
quote:Op woensdag 20 februari 2013 13:21 schreef JK het volgende:
Over die persoon die uit het Walker Bomb-busje kwam; ik heb niet gezien dat hij/zij gedood werd... heb er vast overheen gekeken... of heeft iemand nog een minuut en seconde waar het op te zien was?
quote:The Van opens and releases a lot of walkers on the courtyard. The driver, fully dressed in armor, runs off and returns with the Governor. The fight resumes.
Daarom haalde hij de straps van die walker af die hij aan het inspecteren was...quote:Op woensdag 20 februari 2013 14:39 schreef ems. het volgende:
Milton vind een hoge stoep al eng. Ik verwacht niet dat hij met een bus vol met walkers in een vuurgevecht door een hek heencrashed om dat te doen.
Naja, hij is wel de walker-expert en gaf ook al aan te sterven voor de governor als dat nodig was. Tijd om het te bewijzen dan, lijkt me.quote:Op woensdag 20 februari 2013 14:39 schreef ems. het volgende:
Milton vind een hoge stoep al eng. Ik verwacht niet dat hij met een bus vol met walkers in een vuurgevecht door een hek heencrashed om dat te doen.
My stapler!!!!!quote:Op woensdag 20 februari 2013 14:42 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Er is maar één Milton
[ afbeelding ]
Dat was niet dapper, dat was stupiditeitquote:Op woensdag 20 februari 2013 14:42 schreef BzP het volgende:
[..]
Daarom haalde hij de straps van die walker af die hij aan het inspecteren was...
Nee, Milton bleef gewoon in Woodbury, om een oogje op Anrea te houden, wat de gov hem vroeg. Het is verder ook een mietje die niet op dergelijke missies meegaat.quote:
Hoeft niet, hij kan ook ff wild gegaan zijn om te bewijzen dat het dus geen mietje is en wel degelijk een hard-ass kan zijn.quote:Op woensdag 20 februari 2013 14:53 schreef Baszh het volgende:
[..]
Nee, Milton bleef gewoon in Woodbury, om een oogje op Anrea te houden, wat de gov hem vroeg. Het is verder ook een mietje die niet op dergelijke missies meegaat.
thin linequote:Op woensdag 20 februari 2013 14:49 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat was niet dapper, dat was stupiditeit
Hij moest in het algemeen een oogje op Andrea houden, niet in Woodbury blijven daavoor.quote:Op woensdag 20 februari 2013 14:53 schreef Baszh het volgende:
[..]
Nee, Milton bleef gewoon in Woodbury, om een oogje op Anrea te houden, wat de gov hem vroeg. Het is verder ook een mietje die niet op dergelijke missies meegaat.
Een tijd terug kon ik hem best goed nadoen met zijn stemquote:Op woensdag 20 februari 2013 14:42 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Er is maar één Milton
[ afbeelding ]
Dat Milton opeens drastisch van postuur veranderd zou toch wat te sterk zijn.quote:Op woensdag 20 februari 2013 14:56 schreef BzP het volgende:
[..]
thin line
[..]
Hij moest in het algemeen een oogje op Andrea houden, niet in Woodbury blijven daavoor.
Verder dat mensen zeggen dat ie een miet is en niks gaat doen is ook achterlijk, als de schrijvers willen dat hij met een bijl 15 zombies dood in 1 minuut dan gaat dat gewoon gebeuren.
Er zijn wel gekkere dingen voorgekomen.
Maar hij was letterlijk in Woodbury op het moment dat de gov al het offensief starttequote:Op woensdag 20 februari 2013 14:56 schreef BzP het volgende:
Hij moest in het algemeen een oogje op Andrea houden, niet in Woodbury blijven daavoor.
Ach dat vond men ook van die spoiler met lori's bevalling, je weet t nooit he.quote:Op woensdag 20 februari 2013 15:01 schreef Baszh het volgende:
[..]
Dat Milton opeens drastisch van postuur veranderd zou toch wat te sterk zijn.
Die ventquote:Op woensdag 20 februari 2013 14:42 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Er is maar één Milton
[ afbeelding ]
Ja, iedereen die sinds dit seizoen geintroduceerd wordt, ligt twee afleveringen later (give or take) met z'n hersenen over de vloer.quote:Op woensdag 20 februari 2013 18:40 schreef Jabberwocky het volgende:
Hoe kun je nu denken dat het uberhaupt Milton kon zijn? Er is zelfs een scene waarin Andrea hem vraagt waar The Governor en de anderen zijn en hij zegt dat ze 'on a run' zijn, dus hij was er niet bij en bleef achter bij Andrea.
Volgens mij moet je achter dat kereltje (of vrouwtje) in die van niet te veel zoeken. Net zoals die gast op die toren en die neger komen ze alleen maar in beeld als filler, en om mogelijk heel snel weer dood te gaan. Een beetje zoals de rode pakjes in Star Trek.
Sinds afgelopen zondag.quote:Op woensdag 20 februari 2013 22:49 schreef Doosopwielen het volgende:
Wanneer is episode 10 uit van season 3?
Hij kan toch later zijn gekomen met het busje.quote:Op woensdag 20 februari 2013 18:40 schreef Jabberwocky het volgende:
Hoe kun je nu denken dat het uberhaupt Milton kon zijn? Er is zelfs een scene waarin Andrea hem vraagt waar The Governor en de anderen zijn en hij zegt dat ze 'on a run' zijn, dus hij was er niet bij en bleef achter bij Andrea.
Zodat ze daar ook nog een 'schokkende' onthulling bij kunnen bedenkenquote:Op donderdag 21 februari 2013 15:24 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Maar waarom zouden ze haar gezicht verbergen...
Dat is inderdaad Hines Ward :pquote:Op donderdag 21 februari 2013 15:22 schreef Nagil het volgende:
Lol als dat echt Hines Ward is is het geniaal.
ziet er uit als een barbie.quote:Op donderdag 21 februari 2013 15:16 schreef Jivis het volgende:
En die laatste is best een nice chick. Links dan.
puntige ellebogen.quote:
Mijn theorie is dat ze deze actiescene al bedacht en gefilmd hebben voordat de rest van het verhaal helemaal uitgewerkt was. Want degene in het busje en degene in de toren leken doelbewust onherkenbaar gemaakt.quote:Op donderdag 21 februari 2013 15:24 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hij kan toch later zijn gekomen met het busje.
Denk echt dat het een chick was. Maar waarom zouden ze haar gezicht verbergen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
quote:Op zaterdag 23 februari 2013 18:29 schreef Lyzio het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.daryl is een redneck , tussen carol en daryl zie ik sneller wat gebeuren
Lol dat vond ik ook zo raar. Mijn linkeroog is mijn goede oog, net als bij hem, maar als ik met een geweer wil schieten moet ik 'm echt vasthouden alsof ik linkshandig ben.quote:
Ik denk dat ze elke keer een setting als begin nemen, hetzelfde eindigen maar het pad van het begin naar het eind anders maken. Dat houdt het ook leuker voor de comiclezer.quote:Op maandag 25 februari 2013 10:45 schreef dada3322 het volgende:
Vrij weinig over van het comic verhaal.
Verkapt: ik ben stoer want ik hou weleens een pistool vast en schiet er zelfs mee post.quote:Op maandag 25 februari 2013 10:50 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Lol dat vond ik ook zo raar. Mijn linkeroog is mijn goede oog, net als bij hem, maar als ik met een geweer wil schieten moet ik 'm echt vasthouden alsof ik linkshandig ben.
Jij doet niet aan paintball of schiet nooit met een luchtbuks? Kom je uit de stad zeker?quote:Op maandag 25 februari 2013 12:57 schreef Ill-Skillz het volgende:
[..]
Verkapt: ik ben stoer want ik hou weleens een pistool vast en schiet er zelfs mee post.
quote:Op maandag 25 februari 2013 13:22 schreef Gorzalka het volgende:
Gaap. Andrea die The Governor had neergestoken in de laatste scène was perfect geweest, maar in deze serie doen ze niet aan goede scènes, dus het gebeurde niet.
Ik volg het uit fascinatiequote:
yep, erg saai, werd the governor maar neergestoken.quote:Op maandag 25 februari 2013 14:37 schreef Funzel het volgende:
Beetje saaie aflevering. Ben wel benieuwd naar wat Andrea nu gaat doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |