abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_122935845
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 20:32 schreef Perzephone het volgende:

[..]

Misschien hebben ze een geweldig innerlijk ;)?
Hoe was je valentijnsdate eigenlijk? Je moest uit eten toch?
It's always funny until someone gets hurt...and then it's just hilarious!
Disneyland? Fuck, man, this is better than Disneyland!
  vrijdag 15 februari 2013 @ 23:19:39 #202
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122936668
Oké jullie hadden gelijk. Uitgebreid verslag volgt later :')
Niet meer actief op Fok!
pi_122936963
quote:
18s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 23:19 schreef Viking84 het volgende:
Oké jullie hadden gelijk. Uitgebreid verslag volgt later :')
Ik dacht elders al wat mindere geluiden te horen/lezen ;) Zo erg?
It's always funny until someone gets hurt...and then it's just hilarious!
Disneyland? Fuck, man, this is better than Disneyland!
pi_122937044
quote:
18s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 23:19 schreef Viking84 het volgende:
Oké jullie hadden gelijk. Uitgebreid verslag volgt later :')
Benieuwd is. :@
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
pi_122937120
Lol :+
  vrijdag 15 februari 2013 @ 23:29:47 #206
50430 Yuki
Student Midwife
pi_122937164
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 23:28 schreef de_nachtwacht het volgende:
Lol :+
Jij bent gemeen o|O

* Yuki is ook heel nieuwsgierig :@
♥ || Baby catcher in training || ♥
  † In Memoriam † vrijdag 15 februari 2013 @ 23:33:16 #207
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_122937320
Paiq is echt niks aan dan. Niemand van de tien praat ook maar terug. Ze weten alleen mijn geslacht en mijn leeftijd.
:')
pi_122937653
quote:
10s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 23:29 schreef Yuki het volgende:

[..]

Jij bent gemeen o|O

* Yuki is ook heel nieuwsgierig :@
Om eerlijk te zijn snap ik vrij weinig van wat ze aan mij typt. Misschien is ze gedrogeerd of zo. Ze zei iets over overgeven. Dat deel begreep ik nog. :P
pi_122937673
quote:
18s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 23:19 schreef Viking84 het volgende:
Oké jullie hadden gelijk. Uitgebreid verslag volgt later :')
Ahh nee, balen! Ben benieuwd...
pi_122937750
Als dat verslag morgen pas komt, kan ik niet slapen van spanning, hoor. :{
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
pi_122938169
quote:
18s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 23:19 schreef Viking84 het volgende:
Oké jullie hadden gelijk. Uitgebreid verslag volgt later :')
_O-
pi_122938662
Ze liep rond op roze crocs. Oh ik lig in een deuk. Alle vooroordelen bevestigd in een paar minuten. :D :')
  zaterdag 16 februari 2013 @ 00:08:07 #213
322770 eefje801
Where's the pie?
pi_122938729
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:06 schreef de_nachtwacht het volgende:
Ze liep rond op roze crocs. Oh ik lig in een deuk. Alle vooroordelen bevestigd in een paar minuten. :D :')
  Moderator / Redactie FP zaterdag 16 februari 2013 @ 00:12:26 #214
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_122938880
quote:
10s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 22:21 schreef Godshand het volgende:

[..]

Beetje dwangmatig..

"Hey meisje. Meisje! Psstt Meisje! Hey hoer, ben je doof ofzo?!"

" Oh je bent doof. :@ Sorry meisje, ik zoek de 2e voor vandaag meisje..."

:')
Najib! :D
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_122938890
quote:
5s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 23:01 schreef Hungry_Joe het volgende:

[..]

Hoe was je valentijnsdate eigenlijk? Je moest uit eten toch?
Was zeer geslaagd! Het was dan wel een on-valentijnsdate, we kregen wel hartjespizza's bij kaarslicht 8-).
Now, come on, let me feel the fibre of your fabric.
  Moderator / Redactie FP zaterdag 16 februari 2013 @ 00:20:10 #216
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_122939173
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:06 schreef de_nachtwacht het volgende:
Ze liep rond op roze crocs. Oh ik lig in een deuk. Alle vooroordelen bevestigd in een paar minuten. :D :')
Da. Fuq.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  zaterdag 16 februari 2013 @ 00:50:15 #217
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122940027
Oké, meteen maar even het verslag, dan kan ik deze episode uit mijn hoofd zetten :P. En jullie mogen heel hard lachen, want ik heb alle alarmbellen niet gehoord, danwel genegeerd. Hierbij het complete verhaal :7.

Zondag kreeg ik een mailtje van haar via een datingsite die op bepaalde activiteiten gericht is. Leuk berichtje, leuk profiel, dus we sloegen aan het mailen. Long story short: we hebben elkaar de afgelopen week een paar honderd mails gestuurd en 's avonds veel gewhatsappt. Ze was vijftien jaar ouder dan ik, woonde nog maar zes jaar op zichzelf (had daarvoor jaren bij haar moeder gewoond, niet lachen :')), ze speelde WoW (alweer: niet lachen }:|) en na drie dagen mailen schreef ze dat ze al stapelgek op me was en dat het lang geleden was dat ze dat zo had gehad, zeker in zo'n korte tijd ( :') ). En ze zei ook dat ze tot ze mij gezien had met niemand anders meer ging daten/zoenen/seksen, zo leuk vond ze me.

Oké, ik wilde daarin in zoverre meegaan dat ik inderdaad wel heel prettig met haar kon communiceren. Ik had echt het gevoel dat ik kon zeggen wat ik wilde en dat heb ik eigenlijk zelden. Vrouwen kunnen aardig snibbig zijn, daar merkte ik bij haar niets van. Dus het was een erg prettig contact. Maar ja, toch zat het me dwars dat ze zo hard van stapel liep. En dat ze steeds contact zocht. Als ik een keer niets terug zei op whatsapp, dan meteen: alles goed? Ja, alles is goed, maar ik wil niet steeds contact met je. En het leek ook maar niet tot haar door te dringen dat ook een contact dat virtueel goed loopt geen garantie is voor een leuk non-virtueel contact. Ik bleef dus nuchter en voorzichtig, maar ik voelde voor haar goed en haar intuďtie zat er nooit naast etc.

We zouden eerst afspreken op het moment dat ik verhuisd was, dan zou ze in mijn nieuwe huis gaan koken. Echter besloten het te vervroegen, omdat zo'n intensief contact toch wel een zware emotionele investering is. We hebben elkaar nooit expliciet om een foto gevraagd. Ik heb wel gevraagd hoe ze eruit zag, en dat heeft ze toen omschreven, maar ik durfde niet zo goed om een foto te vragen, toch bang dat het tegen zou vallen, denk ik :') Misschien had zij hetzelfde, want ze zei dat dit haar eerste blind date was (terwijl ze regelmatig vrouwen ontmoette via internet).

We zouden elkaar dus vanavond zien. Ik merkte gisteren en vandaag al dat ik niet meer zo enthousiast was en toen ik in de trein naar huis zat vanmiddag dacht ik: omg, dit wil ik helemaal niet. Maar ja, ze had speciaal boodschappen voor me gedaan, er zat aardig wat tijd in het voorbereiden... ik kon het toch niet maken om af te zeggen? Toch voelde ik me opgelucht bij de gedachte dat ik niet naar haar toe zou hoeven 's avonds. Dus gesprekje aangeknoopt via whatsapp, uitgelegd dat ik twijfels had, omdat ik vond dat zij wel heel hard van stapel liep. En toen ik het gezegd had, had ik eigenlijk meteen al spijt, want dit was eigenlijk ook niet wat ik wilde. Toen moest ik maar eens de boel op een rijtje zetten en over een maand weer contact opnemen. Na vijf minuten was dat een week en nog eens vijf minuten later was het: stap nu maar op de trein (niets zo wispelturig als de vrouw, uiteraard :P). Dus ik snel douchen en de hele mikmak (just in case :')), m'n mooie, sexy datejurkje met inkijk aan en in de trein. Gelukkig woonde ze hier nog geen kwartier vandaan. Ik naar haar huis toelopen, aanbelden en toen ze opendeed had ik meteen zoiets van: oké, dit wordt hem niet, ze sprak me direct al totaal niet aan. Ze had wat overgewicht (maar dat wist ik) en ze had totaal geen moeite gedaan om er een beetje leuk uit te zien. Ze liep nota bene op roze nep-Crocs rond, wtf! :'). Ik voelde me ernstig overdressed in m'n jurkje, maar daar had ik van tevoren al voor gevreesd. Maar goed, zo ben ik gewoon: als ik ga daten, doe ik iets moois aan om de ander te prikkelen :P Van die hele chemie die we per e-mail hadden was he-le-maal niets over. Nou ja, samen het voorgerecht voorbereid ( :') ), gegeten en toen dat op was, merkte ik dat ik nerveus begon te worden, want nu kon ik me niet meer met eten bezighouden :P Ik hield de conversatie expres zo oppervlakkig mogelijk, omdat ze me totaal niet interesseerde en ik alleen uit beleefdheid nog even bleef plakken. Om 23.00 uur een verhaal opgehangen over moe zijn, drukke werkweek achter de rug, druk weekend voor de boeg bla bla, je kent het wel en toen ben ik weggegaan. God, ik ben nog nooit zo blij geweest dat een date voorbij was. Ik heb me nu voorgenomen dat ik liever minder ga daten en dan met een oprecht leuke vrouw dan nog meer van deze kansloze missies te ondernemen.

Overigens sprak ze me net aan op whatsapp. Ze deelde mijn conclusie (zou ik ook zeggen ja, nadat ik eerst afgewezen was door de ander :P), maar ze vond dat het virtuele contact wel kon blijven. Eh nee, zo werkt dat niet voor mij. Prima. Dan wenste ze me veel succes met m'n huisje en ze hoorde het graag als ik nog vriendschap wilde. Eh nee, ik vind het overzichtelijker om het hierbij te laten. Dus toen elkaar netjes veel geluk gewenst en toen heb ik haar op alle mogelijke manieren geblokkeerd. Ik wil dit vergeten :').

Lessons learned:

1. Aaaaaltijd een foto vragen en ook altijd een full body picture
2. Nooit voor de eerste date bij iemand thuis afspreken
3. Vrouwen die Wow spelen zijn waarschijnlijk níet aantrekkelijk
4. Voor vrouwen die je na drie dagen de liefde verklaren zonder je zelfs maar gezien te hebben moet je hard wegrennen
5. Intens en temperamentvol zijn synoniemen voor knettergek
6. Op volwassen leeftijd met je moeder samenwonen kan echt niet

[ Bericht 0% gewijzigd door Viking84 op 16-02-2013 00:56:11 ]
Niet meer actief op Fok!
pi_122940172
quote:
10s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:50 schreef Viking84 het volgende:
Oké, meteen maar even het verslag, dan kan ik deze episode uit mijn hoofd zetten :P. En jullie mogen heel hard lachen, want ik heb alle alarmbellen niet gehoord, danwel genegeerd. Hierbij het complete verhaal :7.

Zondag kreeg ik een mailtje van haar via een datingsite die op bepaalde activiteiten gericht is. Leuk berichtje, leuk profiel, dus we sloegen aan het mailen. Long story short: we hebben elkaar de afgelopen week een paar honderd mails gestuurd en 's avonds veel gewhatsappt. Ze was vijftien jaar ouder dan ik, woonde nog maar zes jaar op zichzelf (had daarvoor jaren bij haar moeder gewoond, niet lachen :')), ze speelde WoW (alweer: niet lachen }:|) en na drie dagen mailen schreef ze dat ze al stapelgek op me was en dat het lang geleden was dat ze dat zo had gehad, zeker in zo'n korte tijd ( :') ). Oké, ik wilde daarin in zoverre meegaan dat ik inderdaad wel heel prettig met haar kon communiceren. Ik had echt het gevoel dat ik kon zeggen wat ik wilde en dat heb ik eigenlijk zelden. Vrouwen kunnen aardig snibbig zijn, daar merkte ik bij haar niets van. Dus het was een erg prettig contact. Maar ja, toch zat het me dwars dat ze zo hard van stapel liep. En dat ze steeds contact zocht. Als ik een keer niets terug zei op whatsapp, dan meteen: alles goed? Ja, alles is goed, maar ik wil niet steeds contact met je. En het leek ook maar niet tot haar door te dringen dat ook een contact dat virtueel goed loopt geen garantie is voor een leuk non-virtueel contact. Ik bleef dus nuchter en voorzichtig, maar ik voelde voor haar goed en haar intuďtie zat er nooit naast etc.

We zouden eerst afspreken op het moment dat ik verhuisd was, dan zou ze in mijn nieuwe huis gaan koken. Echter besloten het te vervroegen, omdat zo'n intensief contact toch wel een zware emotionele investering is. We hebben elkaar nooit expliciet om een foto gevraagd. Ik heb wel gevraagd hoe ze eruit zag, en dat heeft ze toen omschreven, maar ik durfde niet zo goed om een foto te vragen, toch bang dat het tegen zou vallen, denk ik :') Misschien had zij hetzelfde, want ze zei dat dit haar eerste blind date was (terwijl ze regelmatig vrouwen ontmoette via internet).

We zouden elkaar dus vanavond zien. Ik merkte gisteren en vandaag al dat ik niet meer zo enthousiast was en toen ik in de trein naar huis zat vanmiddag dacht ik: omg, dit wil ik helemaal niet. Maar ja, ze had speciaal boodschappen voor me gedaan, er zat aardig wat tijd in het voorbereiden... ik kon het toch niet maken om af te zeggen? Toch voelde ik me opgelucht bij de gedachte dat ik niet naar haar toe zou hoeven 's avonds. Dus gesprekje aangeknoopt via whatsapp, uitgelegd dat ik twijfels had, omdat ik vond dat zij wel heel hard van stapel liep. En toen ik het gezegd had, had ik eigenlijk meteen al spijt, want dit was eigenlijk ook niet wat ik wilde. Toen moest ik maar eens de boel op een rijtje zetten en over een maand weer contact opnemen. Na vijf minuten was dat een week en nog eens vijf minuten later was het: stap nu maar op de trein (niets zo wispelturig als de vrouw, uiteraard :P). Dus ik snel douchen en de hele mikmak (just in case :')), m'n mooie, sexy datejurkje met inkijk aan en in de trein. Gelukkig woonde ze hier nog geen kwartier vandaan. Ik naar haar huis toelopen, aanbelden en toen ze opendeed had ik meteen zoiets van: oké, dit wordt hem niet, ze sprak me direct al totaal niet aan. Ze had wat overgewicht (maar dat wist ik) en ze had totaal geen moeite gedaan om er een beetje leuk uit te zien. Ze liep nota bene op roze nep-Crocs rond, wtf! :'). Ik voelde me ernstig overdressed in m'n jurkje, maar daar had ik van tevoren al voor gevreesd. Maar goed, zo ben ik gewoon: als ik ga daten, doe ik iets moois aan om de ander te prikkelen :P Van die hele chemie die we per e-mail hadden was he-le-maal niets over. Nou ja, samen het voorgerecht voorbereid ( :') ), gegeten en toen dat op was, merkte ik dat ik nerveus begon te worden, want nu kon ik me niet meer met eten bezighouden :P Ik hield de conversatie expres zo oppervlakkig mogelijk, omdat ze me totaal niet interesseerde en ik alleen uit beleefdheid nog even bleef plakken. Om 23.00 uur een verhaal opgehangen over moe zijn, drukke werkweek achter de rug, druk weekend voor de boeg bla bla, je kent het wel en toen ben ik weggegaan. God, ik ben nog nooit zo blij geweest dat een date voorbij was. Ik heb me nu voorgenomen dat ik liever minder ga daten en dan met een oprecht leuke vrouw dan nog meer van deze kansloze missies te ondernemen.

Overigens sprak ze me net aan op whatsapp. Ze deelde mijn conclusie (zou ik ook zeggen ja, nadat ik eerst afgewezen was door de ander :P), maar ze vond dat het virtuele contact wel kon blijven. Eh nee, zo werkt dat niet voor mij. Prima. Dan wenste ze me veel succes met m'n huisje en ze hoorde het graag als ik nog vriendschap wilde. Eh nee, ik vind het overzichtelijker om het hierbij te laten. Dus toen elkaar netjes veel geluk gewenst en toen heb ik haar op alle mogelijke manieren geblokkeerd. Ik wil dit vergeten :').

Lessons learned:

1. Aaaaaltijd een foto vragen en ook altijd een full body picture
2. Nooit voor de eerste date bij iemand thuis afspreken
3. Vrouwen die Wow spelen zijn waarschijnlijk níet aantrekkelijk
4. Voor vrouwen die je na drie dagen de liefde verklaren zonder je zelfs maar gezien te hebben moet je hard wegrennen
5. Intens en temperamentvol zijn synoniemen voor knettergek
6. Op volwassen leeftijd met je moeder samenwonen kan echt niet
_O-

En ik maar denken dat sommige van mijn dates wat raar verliepen :')
A mind with a heart of it's own
pi_122940187
Maare hoe oud ben jij en zij dan?
  Moderator / Redactie FP zaterdag 16 februari 2013 @ 00:57:36 #220
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_122940217
quote:
10s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:50 schreef Viking84 het volgende:
Oké, meteen maar even het verslag, dan kan ik deze episode uit mijn hoofd zetten :P. En jullie mogen heel hard lachen, want ik heb alle alarmbellen niet gehoord, danwel genegeerd. Hierbij het complete verhaal :7.

Zondag kreeg ik een mailtje van haar via een datingsite die op bepaalde activiteiten gericht is. Leuk berichtje, leuk profiel, dus we sloegen aan het mailen. Long story short: we hebben elkaar de afgelopen week een paar honderd mails gestuurd en 's avonds veel gewhatsappt. Ze was vijftien jaar ouder dan ik, woonde nog maar zes jaar op zichzelf (had daarvoor jaren bij haar moeder gewoond, niet lachen :')), ze speelde WoW (alweer: niet lachen }:|) en na drie dagen mailen schreef ze dat ze al stapelgek op me was en dat het lang geleden was dat ze dat zo had gehad, zeker in zo'n korte tijd ( :') ). En ze zei ook dat ze tot ze mij gezien had met niemand anders meer ging daten/zoenen/seksen, zo leuk vond ze me.

Oké, ik wilde daarin in zoverre meegaan dat ik inderdaad wel heel prettig met haar kon communiceren. Ik had echt het gevoel dat ik kon zeggen wat ik wilde en dat heb ik eigenlijk zelden. Vrouwen kunnen aardig snibbig zijn, daar merkte ik bij haar niets van. Dus het was een erg prettig contact. Maar ja, toch zat het me dwars dat ze zo hard van stapel liep. En dat ze steeds contact zocht. Als ik een keer niets terug zei op whatsapp, dan meteen: alles goed? Ja, alles is goed, maar ik wil niet steeds contact met je. En het leek ook maar niet tot haar door te dringen dat ook een contact dat virtueel goed loopt geen garantie is voor een leuk non-virtueel contact. Ik bleef dus nuchter en voorzichtig, maar ik voelde voor haar goed en haar intuďtie zat er nooit naast etc.

We zouden eerst afspreken op het moment dat ik verhuisd was, dan zou ze in mijn nieuwe huis gaan koken. Echter besloten het te vervroegen, omdat zo'n intensief contact toch wel een zware emotionele investering is. We hebben elkaar nooit expliciet om een foto gevraagd. Ik heb wel gevraagd hoe ze eruit zag, en dat heeft ze toen omschreven, maar ik durfde niet zo goed om een foto te vragen, toch bang dat het tegen zou vallen, denk ik :') Misschien had zij hetzelfde, want ze zei dat dit haar eerste blind date was (terwijl ze regelmatig vrouwen ontmoette via internet).

We zouden elkaar dus vanavond zien. Ik merkte gisteren en vandaag al dat ik niet meer zo enthousiast was en toen ik in de trein naar huis zat vanmiddag dacht ik: omg, dit wil ik helemaal niet. Maar ja, ze had speciaal boodschappen voor me gedaan, er zat aardig wat tijd in het voorbereiden... ik kon het toch niet maken om af te zeggen? Toch voelde ik me opgelucht bij de gedachte dat ik niet naar haar toe zou hoeven 's avonds. Dus gesprekje aangeknoopt via whatsapp, uitgelegd dat ik twijfels had, omdat ik vond dat zij wel heel hard van stapel liep. En toen ik het gezegd had, had ik eigenlijk meteen al spijt, want dit was eigenlijk ook niet wat ik wilde. Toen moest ik maar eens de boel op een rijtje zetten en over een maand weer contact opnemen. Na vijf minuten was dat een week en nog eens vijf minuten later was het: stap nu maar op de trein (niets zo wispelturig als de vrouw, uiteraard :P). Dus ik snel douchen en de hele mikmak (just in case :')), m'n mooie, sexy datejurkje met inkijk aan en in de trein. Gelukkig woonde ze hier nog geen kwartier vandaan. Ik naar haar huis toelopen, aanbelden en toen ze opendeed had ik meteen zoiets van: oké, dit wordt hem niet, ze sprak me direct al totaal niet aan. Ze had wat overgewicht (maar dat wist ik) en ze had totaal geen moeite gedaan om er een beetje leuk uit te zien. Ze liep nota bene op roze nep-Crocs rond, wtf! :'). Ik voelde me ernstig overdressed in m'n jurkje, maar daar had ik van tevoren al voor gevreesd. Maar goed, zo ben ik gewoon: als ik ga daten, doe ik iets moois aan om de ander te prikkelen :P Van die hele chemie die we per e-mail hadden was he-le-maal niets over. Nou ja, samen het voorgerecht voorbereid ( :') ), gegeten en toen dat op was, merkte ik dat ik nerveus begon te worden, want nu kon ik me niet meer met eten bezighouden :P Ik hield de conversatie expres zo oppervlakkig mogelijk, omdat ze me totaal niet interesseerde en ik alleen uit beleefdheid nog even bleef plakken. Om 23.00 uur een verhaal opgehangen over moe zijn, drukke werkweek achter de rug, druk weekend voor de boeg bla bla, je kent het wel en toen ben ik weggegaan. God, ik ben nog nooit zo blij geweest dat een date voorbij was. Ik heb me nu voorgenomen dat ik liever minder ga daten en dan met een oprecht leuke vrouw dan nog meer van deze kansloze missies te ondernemen.

Overigens sprak ze me net aan op whatsapp. Ze deelde mijn conclusie (zou ik ook zeggen ja, nadat ik eerst afgewezen was door de ander :P), maar ze vond dat het virtuele contact wel kon blijven. Eh nee, zo werkt dat niet voor mij. Prima. Dan wenste ze me veel succes met m'n huisje en ze hoorde het graag als ik nog vriendschap wilde. Eh nee, ik vind het overzichtelijker om het hierbij te laten. Dus toen elkaar netjes veel geluk gewenst en toen heb ik haar op alle mogelijke manieren geblokkeerd. Ik wil dit vergeten :').

Lessons learned:

1. Aaaaaltijd een foto vragen en ook altijd een full body picture
2. Nooit voor de eerste date bij iemand thuis afspreken
3. Vrouwen die Wow spelen zijn waarschijnlijk níet aantrekkelijk
4. Voor vrouwen die je na drie dagen de liefde verklaren zonder je zelfs maar gezien te hebben moet je hard wegrennen
5. Intens en temperamentvol zijn synoniemen voor knettergek
6. Op volwassen leeftijd met je moeder samenwonen kan echt niet
Sjezus, dat is er een voor de boeken! :D
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  zaterdag 16 februari 2013 @ 00:58:00 #221
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122940228
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:56 schreef Deezertje het volgende:
Maare hoe oud ben jij en zij dan?
Ik ben 29, zij was 43. Zag er overigens prima uit voor haar leeftijd, geen rimpels ofzo :).
En dat was eigenlijk ook te oud inderdaad, maar ze was zo leuheueueuek O+ :'(. Ik ga me nu weer richten op rond de 35 :P.
Niet meer actief op Fok!
  Moderator / Redactie FP zaterdag 16 februari 2013 @ 00:58:13 #222
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_122940232
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:56 schreef Deezertje het volgende:
Maare hoe oud ben jij en zij dan?
Haar naam is denk ik een hele grote hint. Ik schat 28-29 en de date 43-44.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  Moderator / Redactie FP zaterdag 16 februari 2013 @ 00:59:21 #223
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_122940262
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:58 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik ben 29, zij was 43. Zag er overigens prima uit voor haar leeftijd, geen rimpels ofzo :).
En dat was eigenlijk ook te oud inderdaad, maar ze was zo leuheueueuek O+ :'(. Ik ga me nu weer richten op rond de 35 :P.
Met de nadruk op was denk ik.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_122940322
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:58 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik ben 29, zij was 43. Zag er overigens prima uit voor haar leeftijd, geen rimpels ofzo :).
En dat was eigenlijk ook te oud inderdaad, maar ze was zo leuheueueuek O+ :'(. Ik ga me nu weer richten op rond de 35 :P.
Zeker bij zo'n leeftijd zou ik een foto vragen. :')

Roze nepcrocs, hoe durf je. :')
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
  zaterdag 16 februari 2013 @ 01:02:04 #225
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122940328
Oh, wat trouwens nog het ergste was: omdat ik me zo vertrouwd met haar voelde, heb ik best wel intieme dingen met haar gedeeld en m'n fantasie de vrije loop gelaten. Voelde best wel awkward _O-.
Niet meer actief op Fok!
pi_122940345
quote:
10s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:02 schreef Viking84 het volgende:
Oh, wat trouwens nog het ergste was: omdat ik me zo vertrouwd met haar voelde, heb ik best wel intieme dingen met haar gedeeld en m'n fantasie de vrije loop gelaten. Voelde best wel awkward _O-.
Seksuele fantasieen met haar gedeeld, ja? :')
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
  zaterdag 16 februari 2013 @ 01:07:56 #227
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122940450
quote:
10s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:03 schreef Fascination het volgende:

[..]

Seksuele fantasieen met haar gedeeld, ja? :')
:@
Niet meer actief op Fok!
pi_122940531
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 februari 2013 21:35 schreef de_nachtwacht het volgende:
Maar waarom niet gewoon een gesprek beginnen en kijken hoe het loopt, in plaats van heel geforceerd een bepaald quotum te moeten halen elke dag? :?
Het is niet een geforceerd quotum per dag... lol

Er zijn dagen, dan spreek ik niemand.

Je hebt 2 gratis speeddates per dag... dus lekker belangrijk dan kan je ze net zo goed gebruiken. Is het ene gesprek niet leuk, dan misschien het andere gesprek wel ;-)
YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.
pi_122940533
ik voel met je mee hoor viking. :* Ik herken het.
pi_122940632
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:12 schreef Murdera het volgende:
ik voel met je mee hoor viking. :* Ik herken het.
Je sprak ook eens af met een vrouw met roze nepcrocs? Nog geeneens de echte hebben, he. :r!
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
  zaterdag 16 februari 2013 @ 01:18:32 #231
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122940677
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:16 schreef Fascination het volgende:

[..]

Je sprak ook eens af met een vrouw met roze nepcrocs? Nog geeneens de echte hebben, he. :r!
Ze waren maar vijf euro bij de Kruidvat :').

Poeh, maar dit is echt m'n meest negatieve ervaring ooit: omdat het in het echt zo tegenviel en omdat ik bij haar thuis afsprak. Damn.
Niet meer actief op Fok!
pi_122940726
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het kon erger..... maar dat is wel heavy. Gelukkig heb je nu geleerd om dan toch maar in het vervolg WEL de aanwijzingen serieus te nemen die je nu genegeerd heb.

en even heel wat anders, respect dat je hier je lesbische ervaringen deelt.
YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.
  zaterdag 16 februari 2013 @ 01:22:01 #233
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122940756
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:20 schreef ManageTheAnger het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het kon erger..... maar dat is wel heavy. Gelukkig heb je nu geleerd om dan toch maar in het vervolg WEL de aanwijzingen serieus te nemen die je nu genegeerd heb.

en even heel wat anders, respect dat je hier je lesbische ervaringen deelt.
Thx, maar waarom zou ik dat niet doen? :P
Niet meer actief op Fok!
pi_122940766
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:16 schreef Fascination het volgende:

[..]

Je sprak ook eens af met een vrouw met roze nepcrocs? Nog geeneens de echte hebben, he. :r!
nee,maar ik heb ook bizarre shit meegemaakt. ;)
pi_122940782
quote:
10s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:50 schreef Viking84 het volgende:
3. Vrouwen die Wow spelen zijn waarschijnlijk níet aantrekkelijk
Ben het helemaal met je eens, op punt 3 na. Want ik ken er genoeg die het bewijs van het tegendeel zijn.
pi_122940796
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Thx, maar waarom zou ik dat niet doen? :P
Nja... vooroordelen, etc etc... je kent het wel.

Ik heb ooit eens met een lesbisch meisje gedate.... en gezoend..... en wat voelde ik mij de man... want dat was ook nog eens een van de weinige keren dat ik echt rete veel moeite ervoor heb moeten doen.

:') Ego :')

Maar goed, terugkomend naar het respect gedeelte... vandaar dat ik weet dat het niet altijd makkelijk is, want ik heb wel eens verhalen gehoord... nou nou poe poe haha
YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.
  zaterdag 16 februari 2013 @ 01:25:22 #237
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122940824
quote:
7s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:23 schreef Techno het volgende:

[..]

Ben het helemaal met je eens, op punt 3 na. Want ik ken er genoeg die het bewijs van het tegendeel zijn.
Ik zeg dan ook 'waarschijnlijk' :P. Ik had er meteen een vooroordeel bij, maar heb haar wel het voordeel vd twijfel gegeven :P. Dus het was geen dealbreaker.
Niet meer actief op Fok!
pi_122940846
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:24 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Nja... vooroordelen, etc etc... je kent het wel.

Ik heb ooit eens met een lesbisch meisje gedate.... en gezoend..... en wat voelde ik mij de man... want dat was ook nog eens een van de weinige keren dat ik echt rete veel moeite ervoor heb moeten doen.

:') Ego :')

Maar goed, terugkomend naar het respect gedeelte... vandaar dat ik weet dat het niet altijd makkelijk is, want ik heb wel eens verhalen gehoord... nou nou poe poe haha

Hoezo wilde zij met jou daten? Hoe is het afgelopen?
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
  zaterdag 16 februari 2013 @ 01:26:13 #239
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122940847
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:24 schreef ManageTheAnger het volgende:

[..]

Nja... vooroordelen, etc etc... je kent het wel.

Ik heb ooit eens met een lesbisch meisje gedate.... en gezoend..... en wat voelde ik mij de man... want dat was ook nog eens een van de weinige keren dat ik echt rete veel moeite ervoor heb moeten doen.

:') Ego :')

Maar goed, terugkomend naar het respect gedeelte... vandaar dat ik weet dat het niet altijd makkelijk is, want ik heb wel eens verhalen gehoord... nou nou poe poe haha

Nee, ik snap je niet echt, maar goed :P
Niet meer actief op Fok!
pi_122940925
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:26 schreef Fascination het volgende:

[..]

Hoezo wilde zij met jou daten? Hoe is het afgelopen?
Hoezo wilde zij met MIJ daten? (interpretatie... Like I'm the worst type of guy alive :P)

Nja, we klikten gewoon heel goed... gingen vaak samen weg.... stappen enzo hartstikke gezellig etc... tja en toen kwamen de gevoelens.

Hoe het afgelopen is? Drama.... borderline heeft ze (en ja ik roep het vaker, maar zij had het echt)

Ze kon niet tegen mensen die tegen haar in gaan... alleen maar ja knikkers om haar heen... ik ben dus totaal niet zo en als ik iets echt niet leuk vind dan zeg ik dat gewoon.

Heb nu geen contact meer met haar, want ik heb daar afstand van genomen... maar ik weet gewoon dat ze van binnen echt een emotioneel en lief persoon is.. ondanks onze verschillen :P

Maar goed... ik denk ook meer dat het voor mij de uitdaging was wat het triggerde en waardoor dus van het een het ander kwam.

Ik vergeet nooit meer dat moment, dat ze mij een sms stuurde... (zij stond beneden en ik boven in de club..) waarin ze zei: "ik wil wat aan je kwijt" en dat ik met haar ging praten en dat ze zei: "ik kijk anders naar jou dan naar andere jongens (naam)... je behandelt mij met respect en accepteert gewoon hoe ik ben enzo en blablabla" toen ik vroeg, wat bedoel je... kwam het hoge woord eruit: "ik kijk net zo naar jou, als dat ik dat naar vrouwen doe, ik vind je echt heel erg leuk"

quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 01:26 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee, ik snap je niet echt, maar goed :P
Goed bedoeld, laten we het daar op houden :P

[ Bericht 14% gewijzigd door ManageTheAnger op 16-02-2013 01:37:26 ]
YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.
pi_122941108
quote:
10s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:50 schreef Viking84 het volgende:

2. Nooit voor de eerste date bij iemand thuis afspreken

Dit kan best als je geen hooggespannen verwachtingen heb vind ik, al regelmatig gedaan. Al doen de meeste vrouwen het niet
٩๏̯͡๏)۶
pi_122942344
Jammer Viking. Ik had het je gegund :Y

En ik had ook successtory "nodig" :')

En ik blijf overtuigd dat het wel zo kan gaan... (Ok, niet zonder pic, maar bijna zo, dan...)

Heb het zelf ook een keer gehd dat de online gekte zich 1 op 1 door zette na een irl ontmoeting en dat was O+ O+ O+ Veel fijner dan al dat gematigde enthousiasme en afgevraag "of hij zus..." of "zou zij zo..".

Werd hem weer niet om hele andere redenen, maar stiekem hoop ik heel naďef dat toch ooit weer tegen te komen en dat het dan in 1 rechte lijn naar happily ever after gaat :@
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zaterdag 16 februari 2013 @ 07:53:09 #243
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122942367
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 07:46 schreef DancingPhoebe het volgende:
Jammer Viking. Ik had het je gegund :Y

En ik had ook successtory "nodig" :')

En ik blijf overtuigd dat het wel zo kan gaan... (Ok, niet zonder pic, maar bijna zo, dan...)

Heb het zelf ook een keer gehd dat de online gekte zich 1 op 1 door zette na een irl ontmoeting en dat was O+ O+ O+ Veel fijner dan al dat gematigde enthousiasme en afgevraag "of hij zus..." of "zou zij zo..".

Werd hem weer niet om hele andere redenen, maar stiekem hoop ik heel naďef dat toch ooit weer tegen te komen en dat het dan in 1 rechte lijn naar happily ever after gaat :@

lief :)

Ik merk dat ik een beetje van de kaart ben van alles. Was toch wel een beetje aan haar gehecht geraakt dus dit is mínder eenvoudig nexten dan anders. Maar ik kom er wel overheen :P het heeft zeker zijn charme om het op deze manier te doen, zeker als het wel goed uitpakt, maar het is ook best een grote emotionele investering. Ben er nog niet over uit wat het beste is: het de volgende keer weer net zo doen (maar dan met foto) of heel geforceerd afstand houden tot de ontmoeting...
Niet meer actief op Fok!
pi_122942373
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 07:53 schreef Viking84 het volgende:

[..]

lief :)

Ik merk dat ik een beetje van de kaart ben van alles. Was toch wel een beetje aan haar gehecht geraakt dus dit is mínder eenvoudig nexten dan anders. Maar ik kom er wel overheen :P het heeft zeker zijn charme om het op deze manier te doen, zeker als het wel goed uitpakt, maar het is ook best een grote emotionele investering. Ben er nog niet over uit wat het beste is: het de volgende keer weer net zo doen (maar dan met foto) of heel geforceerd afstand houden tot de ontmoeting...
Volgende keer denk je ws, DAT DOEN WE MOOI HELEMAAL ANDERS en maak je weer compleet andere fouten :D

Mooi he? Het leven?

Ik merkte na mijn debacle wel heel sterk "zo wil ik het en de volgende keer zou ik het exact zo doen" bij mezelf. Ben het alleen sindsdien niet tegengekomen, maar goed, een meisje mag hopen :Y
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zaterdag 16 februari 2013 @ 07:58:40 #245
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122942388
Ik zet het even op een laag pitje tot ik ben verhuisd, denk ik. Drie dates in een maand is een beetje too much :') ga ik in de tussentijd dromen van mijn prachtige getrouwde collega met kinderen O+ :')
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 16 februari 2013 @ 08:32:57 #246
50430 Yuki
Student Midwife
pi_122942524
Viking! :D _O- :X :@
Prachtverslag! Natuurlijk balen dat het zo gelopen is, gunde het je echt :Y maar die alarmbellen... Volgende keer beter ;)

quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 07:46 schreef DancingPhoebe het volgende:
Jammer Viking. Ik had het je gegund :Y

En ik had ook successtory "nodig" :')

En ik blijf overtuigd dat het wel zo kan gaan... (Ok, niet zonder pic, maar bijna zo, dan...)

Heb het zelf ook een keer gehd dat de online gekte zich 1 op 1 door zette na een irl ontmoeting en dat was O+ O+ O+ Veel fijner dan al dat gematigde enthousiasme en afgevraag "of hij zus..." of "zou zij zo..".

Werd hem weer niet om hele andere redenen, maar stiekem hoop ik heel naďef dat toch ooit weer tegen te komen en dat het dan in 1 rechte lijn naar happily ever after gaat :@

Jep, ook meegemaakt :Y zelfs een relatie van ruim een jaar aan overgehouden. Doodeng, met alle hooggespannen verwachtingen uit de ellenlange mails en urenlange telefoongesprekken, maar vuurwerk toen die verwachtingen ook waarheid werden.

Overigens was met hem de eerste date ook thuis. Elkaar ontmoet op Utrecht CS, boodschappen gedaan en naar mijn huis gegaan. In de bus nog een van zijn beste vrienden tegengekomen ("Wat doe jij nou hier?" *ziet mij* "Ooohh... Fijne avond man! ;) " :') )
Bij mij thuis samen gekookt, gegeten, gezoend en de rest is geschiedenis :)
♥ || Baby catcher in training || ♥
pi_122942726
quote:
10s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 00:50 schreef Viking84 het volgende:

*knip*

Lessons learned:

1. Aaaaaltijd een foto vragen en ook altijd een full body picture
2. Nooit voor de eerste date bij iemand thuis afspreken
3. Vrouwen die Wow spelen zijn waarschijnlijk níet aantrekkelijk
4. Voor vrouwen die je na drie dagen de liefde verklaren zonder je zelfs maar gezien te hebben moet je hard wegrennen
5. Intens en temperamentvol zijn synoniemen voor knettergek
6. Op volwassen leeftijd met je moeder samenwonen kan echt niet
Ik denk dat het niet eens zo'n probleem is om één van de bovenstaande signalen te negeren of fouten te maken, het is meer de combinatie van al die dingen. Iemand kan wel Wow spelen, maar dan zou ik absoluut een foto willen zien, etc. Haast OP-waardig verder. :')
  zaterdag 16 februari 2013 @ 10:00:00 #248
44800 SilentChaos
Rehab is for quitters...
pi_122943268
Viking... Ik heb maar een reactie...
I hate to say I told you so.
Overigens mag ik niks zeggen want ik kom net thuis van m. Ex :')
A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness...
I won't go down in history, but I will go down on your sister...
Freedom is just another word for missing someone...
Satisfaction is the death of desire...
pi_122943350
De ze-dook-weg-toen-ze-me-in-de-kroeg-tegenkwam-"ex"? :o
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zaterdag 16 februari 2013 @ 10:10:40 #250
44800 SilentChaos
Rehab is for quitters...
pi_122943400
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 10:06 schreef DancingPhoebe het volgende:
De ze-dook-weg-toen-ze-me-in-de-kroeg-tegenkwam-"ex"? :o
Nee was het maar zo'n feest hahaha

M'n lexa ex dus zowaar gewoon ontopic
A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness...
I won't go down in history, but I will go down on your sister...
Freedom is just another word for missing someone...
Satisfaction is the death of desire...
pi_122943408
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 10:10 schreef SilentChaos het volgende:

[..]

Nee was het maar zo'n feest hahaha

M'n lexa ex dus zowaar gewoon ontopic
O toen las ik hier geloof ik niet actief mee?

Gaan jullie trouwen of was het *O* empty sex *O* ?
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zaterdag 16 februari 2013 @ 10:16:30 #252
44800 SilentChaos
Rehab is for quitters...
pi_122943482
Wat mij betreft empty sex...
Was een leuke avond verder hoor, goed gepraat en we zitten altijd wel op een lijn.
Maar we zijn toch te anders
A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness...
I won't go down in history, but I will go down on your sister...
Freedom is just another word for missing someone...
Satisfaction is the death of desire...
  zaterdag 16 februari 2013 @ 10:37:33 #253
138876 Andromache
PJ/De KastAlter Bridge-fan
pi_122943777
Gezellige spontane date gehad met ManageTheAnger, ben ingemaakt met poolen maar hij was wel zo aardig om me een beetje les te geven ;) En leuk gebabbeld natuurlijk.
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
pi_122943836
En? Heb je zn anger kunnen managen?

Ik kan zelf echt niet wachten op de lente, ik merk dat met dit weer het heel lastig is uit mn "iedereen is stooohoooom (inc ikzelf)" modus te komen en dat maakt me geen leuke gespreks- laat staan datepartner :')
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zaterdag 16 februari 2013 @ 10:57:07 #255
332757 Dizorn
Herrieschopper.
pi_122944117
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 10:41 schreef DancingPhoebe het volgende:
En? Heb je zn anger kunnen managen?

Ik kan zelf echt niet wachten op de lente, ik merk dat met dit weer het heel lastig is uit mn "iedereen is stooohoooom (inc ikzelf)" modus te komen en dat maakt me geen leuke gespreks- laat staan datepartner :')
Maar wel een leuke fokpartner, hoor O+

Jammer Viking. maar wat wil je met roze nepcrocs inderdaad. :+
WFPB!
pi_122944278
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 10:57 schreef Dizorn het volgende:

[..]

Maar wel een leuke fokpartner, hoor O+

Ja ik fok op mn leukst als ik dood wil :')

:D
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zaterdag 16 februari 2013 @ 11:16:49 #257
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_122944451
Viking, geweldig verhaal :D

Wat heb heerlijk zitten genieten!!!
Zie je nou wel!!!

Miss dat je na deze ervaring wat minder naief gaat worden :)
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  zaterdag 16 februari 2013 @ 11:18:30 #258
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122944478
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 11:16 schreef ook_gek het volgende:
Viking, geweldig verhaal :D

Wat heb heerlijk zitten genieten!!!
Zie je nou wel!!!

Miss dat je na deze ervaring wat minder naief gaat worden :)
:P

Ik ga iig altijd om een foto vragen :P Zsm.
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 16 februari 2013 @ 11:20:26 #259
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_122944530
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 11:18 schreef Viking84 het volgende:

[..]

:P

Ik ga iig altijd om een foto vragen :P Zsm.
En miss er minder diep induiken?
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  zaterdag 16 februari 2013 @ 11:21:51 #260
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122944570
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 11:20 schreef ook_gek het volgende:

[..]

En miss er minder diep induiken?
ook dat. Eerst daten en dan zien we wel :)
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 16 februari 2013 @ 11:22:25 #261
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_122944582
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 10:41 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik kan zelf echt niet wachten op de lente, ik merk dat met dit weer het heel lastig is uit mn "iedereen is stooohoooom (inc ikzelf)" modus te komen en dat maakt me geen leuke gespreks- laat staan datepartner :')
Heb ik ook ja. Als het over een paar weken (hoop ik) de eerste dag is dat de lente in de lucht hangt en de zon schijnt, op zaterdagochtend....dan moet ik altijd bijna huilen van blijdschap die dag. :') En dan word ik ook ineens weer verliefd op allemaal meisjes op straat.

Ah, de lente. O+

Maar Viking, geweldig verhaal, haha. Tot haar 37e bij haar moeder gewoond, WoW spelend, geen foto...en er gaat GEEN ENKEL belletje rinkelen bij jou. Wat ben je toch ook een figuur! :D
Gourmetten of steengrillen?
  zaterdag 16 februari 2013 @ 11:24:00 #262
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_122944622
Even iets anders, ik heb een bloed mooie collega, en zij speelt ook actief WoW. Dus het kan wel :P
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  zaterdag 16 februari 2013 @ 11:26:25 #263
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122944673
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 11:22 schreef Silenus het volgende:

[..]

Heb ik ook ja. Als het over een paar weken (hoop ik) de eerste dag is dat de lente in de lucht hangt en de zon schijnt, op zaterdagochtend....dan moet ik altijd bijna huilen van blijdschap die dag. :') En dan word ik ook ineens weer verliefd op allemaal meisjes op straat.

Ah, de lente. O+

Maar Viking, geweldig verhaal, haha. Tot haar 37e bij haar moeder gewoond, WoW spelend, geen foto...en er gaat GEEN ENKEL belletje rinkelen bij jou. Wat ben je toch ook een figuur! :D
ik werd te veel meegesleept in een fantasie :P
Niet meer actief op Fok!
pi_122944680
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 11:22 schreef Silenus het volgende:

[..]

Heb ik ook ja. Als het over een paar weken (hoop ik) de eerste dag is dat de lente in de lucht hangt en de zon schijnt, op zaterdagochtend....dan moet ik altijd bijna huilen van blijdschap die dag. :') En dan word ik ook ineens weer verliefd op allemaal meisjes op straat.

Ah, de lente. O+

O god ja! Ik kan niet wachten *O*

En dan over de maasboulevard rijden en de zon op het water zien kaatsen O+ En dan weet je, vanaf vandaag is iedereen (inc ikzelf) weer mooi, boeiend, lekker, lachwekkend *O* En er zullen wijntjes in de zon zijn en mooie mannen bij de vleet *O*

Ooooooooooooo god het duurt nog zoooooooooooo lang :'(
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zaterdag 16 februari 2013 @ 11:27:48 #265
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122944691
Ik ben wel blij dat ik alsnog gegaan ben, anders had ik er nog langer mee gezeten :P
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 16 februari 2013 @ 12:08:25 #266
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_122945417
Ik zweer het, ik had gisteravond te veel te doen, want was eigenlijk gewoon van plan het verhaal aan te horen van de Viking. Niet dat het nu ook maar 10% afweek van de voorspelling vooraf maar goed.
Volgende keer gewoon luisteren naar papa.

En ja laat die lente asap komen, wil niet meer raar aangekeken worden als ik in de AH met een shirtje met dit weer.
pi_122945540
quote:
Date-ervaring Viking84

Lessons learned:

1. Aaaaaltijd een foto vragen en ook altijd een full body picture
2. Nooit voor de eerste date bij iemand thuis afspreken
3. Vrouwen die Wow spelen zijn waarschijnlijk níet aantrekkelijk
4. Voor vrouwen die je na drie dagen de liefde verklaren zonder je zelfs maar gezien te hebben moet je hard wegrennen
5. Intens en temperamentvol zijn synoniemen voor knettergek
6. Op volwassen leeftijd met je moeder samenwonen kan echt niet
Ouch! Balen voor je zeg ;(, had juist onwijze zin in een geweldig, romantisch succesverhaal hier waardoor alle grote vraagtekens en waarschuwingen weggeblazen zouden zijn :Y.

quote:
Zondag kreeg ik een mailtje van haar via een datingsite die op bepaalde activiteiten gericht is.
Wat het woord 'bepaalde activiteiten' al niet tot nieuwsgierigheid kan wekken bij mij :D :{
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
  zaterdag 16 februari 2013 @ 12:15:29 #268
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_122945545
Ze bedoelt neuk'n.
Gourmetten of steengrillen?
pi_122945559
:9~
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zaterdag 16 februari 2013 @ 12:17:08 #270
332757 Dizorn
Herrieschopper.
pi_122945576
Ik heb persoonlijk geen problemen met de winter. Maar mensen kijken allemaal zo chagrijnig enzo :{ dat is gewoon wat het minder leuk maakt. Niets mis met lachende meisjes met een wit laagje over ze heen. :+
WFPB!
pi_122945589
Maak je nou een cumface reference?
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zaterdag 16 februari 2013 @ 12:19:05 #272
332757 Dizorn
Herrieschopper.
pi_122945618
Ik zou niet durven.

En vind dat stiekem vies. :(
WFPB!
pi_122945638
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 12:15 schreef Silenus het volgende:
Ze bedoelt neuk'n.
Het gaat me er niet om wat ze bedoelt (al zou het leuk zijn als er een club zou zijn van liefhebbers-van-madeliefjes-plukken-in-de-zomer-zijn of dansen-in-een-zomerbui), maar die verrekte nieuwsgierigheid...pff!

En ja, ik heb ook zin in de lente! :Y Kan niet wachten! *O*
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
  zaterdag 16 februari 2013 @ 12:20:16 #274
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122945642
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 12:15 schreef myxomatosekonijn het volgende:

[..]

Ouch! Balen voor je zeg ;(, had juist onwijze zin in een geweldig, romantisch succesverhaal hier waardoor alle grote vraagtekens en waarschuwingen weggeblazen zouden zijn :Y.

[..]

Wat het woord 'bepaalde activiteiten' al niet tot nieuwsgierigheid kan wekken bij mij :D :{
ja ik ook. Had zin om hier lekker puh te kunnen zeggen :D

Ja, het was een site die eigenlijk gericht is op erotisch contact. Ik kom er eigenlijk nooit, want er zit niet veel soeps bij, maar zo af en toe zit er een echt leuke dame tussen, zoals nu. Dacht ik dan :P Ze was iig in haar eentje intelligenter dan al die anderen samen :P
Niet meer actief op Fok!
pi_122945731
Misschien is ze wel een soort Einstein? Dat ze denk ja jeetje als je kunt accepteren dat het universum iets is dat uitdijt in het niets, is het accepteren van roze crocs een eitje?
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_122945965
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 12:20 schreef Viking84 het volgende:

[..]

ja ik ook. Had zin om hier lekker puh te kunnen zeggen :D

Ja, het was een site die eigenlijk gericht is op erotisch contact. Ik kom er eigenlijk nooit, want er zit niet veel soeps bij, maar zo af en toe zit er een echt leuke dame tussen, zoals nu. Dacht ik dan :P Ze was iig in haar eentje intelligenter dan al die anderen samen :P
*nieuwsgierigheid-gestild-modus*
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
pi_122945990
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 10:16 schreef SilentChaos het volgende:
Wat mij betreft empty sex...
Was een leuke avond verder hoor, goed gepraat en we zitten altijd wel op een lijn.
Maar we zijn toch te anders
Te anders op welk gebied? Hoe lang hebben jullie toen gedate/iets gehad?
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
  zaterdag 16 februari 2013 @ 12:42:57 #278
44800 SilentChaos
Rehab is for quitters...
pi_122946207
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 12:33 schreef myxomatosekonijn het volgende:

[..]

Te anders op welk gebied? Hoe lang hebben jullie toen gedate/iets gehad?
4 maanden.
We verschillen teveel qua levensinstelling en opvoeding... Ze vond mij te Haags haha :D
A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness...
I won't go down in history, but I will go down on your sister...
Freedom is just another word for missing someone...
Satisfaction is the death of desire...
  zaterdag 16 februari 2013 @ 12:50:50 #279
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122946384
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 12:23 schreef DancingPhoebe het volgende:
Misschien is ze wel een soort Einstein? Dat ze denk ja jeetje als je kunt accepteren dat het universum iets is dat uitdijt in het niets, is het accepteren van roze crocs een eitje?
:')

Ze was wel een beetje uh apart ja. Nou ja dit was de eerste keer dat haar 'superontwikkelde intuďtie' ( :') ) ernaast zat dus voor haar ook een goede les.
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 16 februari 2013 @ 12:51:34 #280
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_122946399
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 12:42 schreef SilentChaos het volgende:

[..]

4 maanden.
We verschillen teveel qua levensinstelling en opvoeding... Ze vond mij te Haags haha :D
wat is dat, te Haags? Te oh oh cherso-achtig? :P
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 16 februari 2013 @ 12:57:21 #281
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_122946557
Denk het. Wel apart, want SC ziet er niet uit als zo'n vieze gajes-Hagenees. ;)
Gourmetten of steengrillen?
pi_122946566
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 12:51 schreef Viking84 het volgende:

[..]

wat is dat, te Haags? Te oh oh cherso-achtig? :P
Ben ook benieuwd naar de definitie!
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
pi_122946817
Zo'n date dat alle gevoelens in een keer weg zijn bij het zien van elkaar heb ik ook wel eens gehad. Dan ben je inderdaad blij dat het voorbij is :')
  zaterdag 16 februari 2013 @ 13:08:15 #284
206580 Luxuria
It was love at first bite
pi_122946886
Als je feedback in vult op Paiq, krijgt de ander dat toch niet te zien he?
All she wants and needs is just a little taste..
  zaterdag 16 februari 2013 @ 13:08:33 #285
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_122946895
Ik had overigens ook wel een grappige date gisteren. Maandje geleden op paiq een speeddate gehad waarbij we gezamenlijk klaagden over de winter, het uitblijven van de lente, de kutkou, en het feit dat mensen niet in winterslaap gaan. Het plan was dus al snel opgevat om zsm samen in winterslaap te gaan! (oeh lala)

Dus gisteren eindelijk afgesproken, ze wilde eerst nog even een kroegje in om te checken of ik geen creep was (logisch natuurlijk) en na een biertje zijn we naar huis gegaan om daar nog een fles wijn open te trekken. En toen, jawel, de winterslaap.

Ze wilde geen seks op de eerste date (gaf ze van tevoren al aan), maar daar doe ik verder ook niet moeilijk over. Komt vanzelf wel, als het komt. En zo niet, dan niet. Maar wel weer heurlijk gekroeld, god...wat hou ik toch van lekker warm tegen elkaar aan liggen in deze KOUDE KUTWINTER.
En vanochtend maakte ze nog een lekker ontbijtje voor me klaar, allemaal zeer nice!
Gourmetten of steengrillen?
  zaterdag 16 februari 2013 @ 13:09:21 #286
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_122946919
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 13:08 schreef Luxuria het volgende:
Als je feedback in vult op Paiq, krijgt de ander dat toch niet te zien he?
Nee joh, haha. "WAT, HOEZO MATCHEN WIJ MAAR 60%?!?!? IK GAF JE 80?!?!?"

Leidt alleen maar tot discussies. :P
Gourmetten of steengrillen?
  zaterdag 16 februari 2013 @ 13:17:08 #287
50430 Yuki
Student Midwife
pi_122947122
Zo. Herkenbaar. :D

De winter en kou moeten dood, ik wil lente en warmte en zon en jurkjes en mooie mannen O+ :9
♥ || Baby catcher in training || ♥
pi_122947166
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 10:37 schreef Andromache het volgende:
Gezellige spontane date gehad met ManageTheAnger, ben ingemaakt met poolen maar hij was wel zo aardig om me een beetje les te geven ;) En leuk gebabbeld natuurlijk.
Het was inderdaad gezellig, ondanks dat het zelfs eigenlijk een last minute blind achtige date was :+
YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.
pi_122947206
ik heb nog geen speeddate kunnen vinden :')
Wǒ shě dá hóng, of the Eggman, of the Walrus
pi_122947226
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 13:08 schreef Silenus het volgende:
Ik had overigens ook wel een grappige date gisteren. Maandje geleden op paiq een speeddate gehad waarbij we gezamenlijk klaagden over de winter, het uitblijven van de lente, de kutkou, en het feit dat mensen niet in winterslaap gaan. Het plan was dus al snel opgevat om zsm samen in winterslaap te gaan! (oeh lala)

Dus gisteren eindelijk afgesproken, ze wilde eerst nog even een kroegje in om te checken of ik geen creep was (logisch natuurlijk) en na een biertje zijn we naar huis gegaan om daar nog een fles wijn open te trekken. En toen, jawel, de winterslaap.

Ze wilde geen seks op de eerste date (gaf ze van tevoren al aan), maar daar doe ik verder ook niet moeilijk over. Komt vanzelf wel, als het komt. En zo niet, dan niet. Maar wel weer heurlijk gekroeld, god...wat hou ik toch van lekker warm tegen elkaar aan liggen in deze KOUDE KUTWINTER.
En vanochtend maakte ze nog een lekker ontbijtje voor me klaar, allemaal zeer nice!
Haha, leuk O+

Zelfde soort date had ik een tijdje geleden ook... O+ lepeltjes-date O+
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
pi_122947241
Winter O+
  zaterdag 16 februari 2013 @ 13:28:38 #292
168576 Idioteque
take the money and run
pi_122947430
Ik ga ook weer even wat actiever zijn op de dating-sites. Laatste date is al weer enkele maanden geleden.
Ik zit nu op Pepper, Paiq en RP.

Helaas ben ik slecht in het maken van een goede profieltekst, en moet ik nog een betere profielfoto regelen. M'n RP profiel is volgens mij dus niet echt goed. Mocht iemand tips hebben, dan hoor ik het graag ;)
  zaterdag 16 februari 2013 @ 13:44:21 #293
86710 -Splash-
Ride the world!
pi_122947907
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 13:17 schreef Yuki het volgende:
Zo. Herkenbaar. :D

De winter en kou moeten dood, ik wil lente en warmte en zon en jurkjes en mooie mannen O+ :9
Jurkjes en hoge hakken en zon. O+
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
  zaterdag 16 februari 2013 @ 13:44:31 #294
86710 -Splash-
Ride the world!
pi_122947915
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 13:08 schreef Silenus het volgende:
Ik had overigens ook wel een grappige date gisteren. Maandje geleden op paiq een speeddate gehad waarbij we gezamenlijk klaagden over de winter, het uitblijven van de lente, de kutkou, en het feit dat mensen niet in winterslaap gaan. Het plan was dus al snel opgevat om zsm samen in winterslaap te gaan! (oeh lala)

Dus gisteren eindelijk afgesproken, ze wilde eerst nog even een kroegje in om te checken of ik geen creep was (logisch natuurlijk) en na een biertje zijn we naar huis gegaan om daar nog een fles wijn open te trekken. En toen, jawel, de winterslaap.

Ze wilde geen seks op de eerste date (gaf ze van tevoren al aan), maar daar doe ik verder ook niet moeilijk over. Komt vanzelf wel, als het komt. En zo niet, dan niet. Maar wel weer heurlijk gekroeld, god...wat hou ik toch van lekker warm tegen elkaar aan liggen in deze KOUDE KUTWINTER.
En vanochtend maakte ze nog een lekker ontbijtje voor me klaar, allemaal zeer nice!
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
pi_122948004
Date gister was een ramp, foto's kunnen zo misleidend zijn. :')
Mijn plan was om een drankje te doen, dan voor haar koken en vervolgens keiharde sex :9
Maar voor het eerste drankje had ik al geen interesse meer :')

Vrouwen met misleidende foto's o|O
A man is not old until regrets take the place of dreams.
pi_122948197
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 13:47 schreef habitue het volgende:
Date gister was een ramp, foto's kunnen zo misleidend zijn. :')
Mijn plan was om een drankje te doen, dan voor haar koken en vervolgens keiharde sex :9
Maar voor het eerste drankje had ik al geen interesse meer :')

Vrouwen met misleidende foto's o|O
Details over de foto's? :P
  zaterdag 16 februari 2013 @ 15:29:34 #297
138876 Andromache
PJ/De KastAlter Bridge-fan
pi_122951225
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 13:28 schreef Idioteque het volgende:
Ik ga ook weer even wat actiever zijn op de dating-sites. Laatste date is al weer enkele maanden geleden.
Ik zit nu op Pepper, Paiq en RP.

Helaas ben ik slecht in het maken van een goede profieltekst, en moet ik nog een betere profielfoto regelen. M'n RP profiel is volgens mij dus niet echt goed. Mocht iemand tips hebben, dan hoor ik het graag ;)
een lichtere profielfoto, met goede belichting dus, dat helpt al een stuk :)

O, en lepeltjesdates zijn DE BOM!
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
pi_122951297
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 15:29 schreef Andromache het volgende:

[..]

een lichtere profielfoto, met goede belichting dus, dat helpt al een stuk :)

O, en lepeltjesdates zijn DE BOM!
Lijkt me juist wat vreemd...
pi_122951389
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 15:32 schreef Faxie het volgende:

[..]

Lijkt me juist wat vreemd...
Ik hou wel van 'wat vreemd' of unusual :Y O+
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
pi_122951420
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 15:35 schreef myxomatosekonijn het volgende:

[..]

Ik hou wel van 'wat vreemd' of unusual :Y O+
Dan ben je een van de weinigen volgens mij.

Overigens ben ik helemaal niet vies van van 'vreemd', integendeel zelfs.

Alleen in bed liggen met iemand zonder verdere bijbedoelingen na een 1e date... tja ik weet niet :P Zal ook wel met gebrek aan ervaring te maken hebben..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')