Haha ik moest ook lachen om de preview,quote:Op dinsdag 14 mei 2013 20:33 schreef Madame_Paon het volgende:
Wat had Rikki een spuuglelijke broek aan.
Lucas in de preview.![]()
Ben ik ook bang voor. Lekker voorspelbaar,quote:Op woensdag 15 mei 2013 20:19 schreef Madame_Paon het volgende:
Nu mag Aysen zeker rechercheur blijven.![]()
Maxime heeft de laatste tijd ook niet veel nuttigs te doen ...
Lucas wil graag Lorena's hondje zijn.quote:Op woensdag 15 mei 2013 20:27 schreef ChipsZak. het volgende:
Wanneer is Lucas nou eens klaar met Lorena,?
Blond staat zeker leuker.quote:Op woensdag 22 mei 2013 20:06 schreef Madame_Paon het volgende:
Ludo, eindbaas.![]()
Blond haar staat Wiet veel leuker.
Menno die zich aangetrokken voelt tot Lucas, totaal ongeloofwaardig. Alsof zo'n man iets in die kwal ziet.
De wondere wereld van de soaps: alle homo's worden automatisch verliefd op de homoseksuele personages. Ron viel op Edwin, in ATWT vielen alle homo's op Luke of Noah, ...quote:Op woensdag 22 mei 2013 20:10 schreef vencodark het volgende:
[..]
Blond staat zeker leuker.
En dat laatste snap ik ook niet. Maar ja, als Lucas op iemand valt, valt diegene toevallig ook altijd op hem.
quote:Op woensdag 22 mei 2013 21:21 schreef VeerEli het volgende:
Ik vond deze kleur haar bij Wiet juist veeeeeeeeeeeeel mooier
quote:Op woensdag 22 mei 2013 21:21 schreef VeerEli het volgende:
Ik vond deze kleur haar bij Wiet juist veeeeeeeeeeeeel mooier
De flexwet roept. Zal hij 3 maanden naar de gevangenis of juist 3 maanden naar de afkickkliniek gaan?quote:
twitter:ferrydoedens twitterde op maandag 13-05-2013 om 11:47:21Van al mijn collega's is Meneer Doedens het bruinst terug gekomen van vakantie! #zalookniet reageer retweet
was mijn eerste gedachte: dat heeft hij al.twitter:laincha twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 11:53:14@ferrydoedens krijg je wel vroeg een ouwe kop van schat :-) reageer retweet
Hm, hij had nog wel rattengif in zijn bezit, wellicht dat.quote:Op donderdag 30 mei 2013 20:25 schreef Madame_Paon het volgende:
Wat heeft Mike in Lorena's wijn gedaan?
Ik ben nu al zat van Lucas + Menno.
Lucas was eerst een van mijn favoriete personages, maar sinds Ferry Doedens zo'n arrogante kwal is geworden, vind ik het personage ook niet meer leuk.
Ik vond het vooral zo jammer dat ze Mike niet ongekotst heeft .....quote:Op donderdag 30 mei 2013 20:25 schreef Madame_Paon het volgende:
Wat heeft Mike in Lorena's wijn gedaan?
Ik vind hem een van de irritantste.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:31 schreef LaLouchi het volgende:
Ik vind Lucas juist een van de leukste personages
quote:Op maandag 3 juni 2013 23:44 schreef maily het volgende:
Aysen de nieuwe tante heks .... Wat is ze irritant zeg!
Nee ....quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:49 schreef ThunderBitch het volgende:
Wat is Wiet eigenlijk irritant bezig zeg. Je zo op een kerel werpen verdient niet de schoonheidsprijs.
Gewoon een grote puist denk ik.quote:Op woensdag 12 juni 2013 00:18 schreef maily het volgende:
en wat heeft Lucas een bult op zijn voorhoofd .....
team Bing ..... ben ik niet zo .... maar kan me het wel voorstellen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 00:26 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Gewoon een grote puist denk ik.
Je kunt wel merken dat Lucas en Nina familie zijn: ze denken allebei alleen maar aan zichzelf.
Dankzij Aysen ben ik gewoon Team Bing.![]()
Hadden ze geen betere actrice kunnen casten voor de rol van Julia?
Tja, zorgt voor sensatie, hé.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 08:23 schreef Madame_Paon het volgende:
Wat is Aysen een verschrikkelijk personage. Het is alsof ze haar zo misselijkmakend mogelijk willen maken.
Van uitgaande dat het zaad (wat gestolen zou zijn door Aysen) er niet meer is.quote:Op woensdag 12 juni 2013 20:28 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik vind Dilan eigenlijk te jong voor de rol van Aysen. Dan onderzoekt ze de verdwijning van Bram, het kind van tienerouders, terwijl Rikki en Sjoerd even oud zijn als Aysen.
Waarom kan Bing eigenlijk geen kinderen meer krijgen?
Ik volg je even niet: is Bram verdwenen?quote:Op woensdag 12 juni 2013 20:28 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik vind Dilan eigenlijk te jong voor de rol van Aysen. Dan onderzoekt ze de verdwijning van Bram, het kind van tienerouders, terwijl Rikki en Sjoerd even oud zijn als Aysen.
Waarom kan Bing eigenlijk geen kinderen meer krijgen?
Nee, dat was al een tijd geleden. Ik gebruikte het als voorbeeld.quote:Op woensdag 12 juni 2013 21:07 schreef kissaa het volgende:
[..]
Ik volg je even niet: is Bram verdwenen?
Bing is onvruchtbaar door bestraling en chemokuur etc.
Dacht al dat ik de enige was die Tim zo'n eikel vindt,quote:Op dinsdag 18 juni 2013 17:32 schreef Madame_Paon het volgende:
Wat is Tim toch een eikel. Hij doet net alsof Sjoerd degene is die hem het ziekenhuis in heeft getrapt.
Lucas.Menno verdient zóveel beter.
Dat betreft past hij goed bij Rikki..quote:Op dinsdag 18 juni 2013 18:35 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Dacht al dat ik de enige was die Tim zo'n eikel vindt,. Hij is zo'n jankbal - altijd. Het moet altijd maar om Tim draaien.
quote:
Whahaha..... inderdaad.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 10:08 schreef Madame_Paon het volgende:
Hij is ook zo egocentrisch. "Sjoerd heeft een drugsprobleem en is de vader van Rikki's zoon, mensen kennen mij nog niet eens een jaar, maar praat niet over Sjoerd, want ALLES moet om mij draaien!"
Hij geeft Sjoerd ook gewoon onterecht overal de schuld van. Sjoerd heeft hem niet het ziekenhuis in getrapt; Sjoerd heeft hem niet om hulp gevraagd toen hij door die drugsdealer werd aangevallen; Sjoerd probeerde hem zelfs weg te sturen.
Ik hoop dat Tim te pletter valt.![]()
Hij werd in de TV-show een hunk genoemd. Een hunk met een gigantisch voorhoofd en een grote neus.
Ik quote mezelf uit het centrale topic even:quote:Op dinsdag 2 juli 2013 12:18 schreef LaLouchi het volgende:
Bianca en Anton gaan zeker mee met Sjoerd naar de rehab?
Al iets bekend over de cliff?
quote:Op zondag 30 juni 2013 18:23 schreef ArnieAlberts het volgende:
Jongens, ik lees net de TROS Kompas door en daardoor ben ik overtuigd van het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
Was inderdaad even nodig, maar in het centrale topic is ook alle ruimte om het over het GTST van nu te hebben als mensen daar vraag naar hebben.quote:
Ik hoop hetquote:Op dinsdag 2 juli 2013 14:32 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik quote mezelf uit het centrale topic even:
[..]
quote:Op dinsdag 2 juli 2013 09:27 schreef Madame_Paon het volgende:
Even het topic reanimeren.
Tim is walgelijk. Doet Rikki eindelijk weer normaal, gaat Tim zich zo achterlijk gedragen.
Ik wil niet dat de familie Bouwhuis (exclusief Tim) 3 maanden uit GTST gaat.Kunnen ze Guido, Joep en Cynthia geen vast contract aanbieden?
Ben het helemaal met je eens!quote:Op dinsdag 2 juli 2013 10:08 schreef Madame_Paon het volgende:
Hij is ook zo egocentrisch. "Sjoerd heeft een drugsprobleem en is de vader van Rikki's zoon, mensen kennen mij nog niet eens een jaar, maar praat niet over Sjoerd, want ALLES moet om mij draaien!"
Hij geeft Sjoerd ook gewoon onterecht overal de schuld van. Sjoerd heeft hem niet het ziekenhuis in getrapt; Sjoerd heeft hem niet om hulp gevraagd toen hij door die drugsdealer werd aangevallen; Sjoerd probeerde hem zelfs weg te sturen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb de foto ingezoomd:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vanwege zijn blauwe bloed.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 15:25 schreef Madame_Paon het volgende:
Waarom hebben ze in de rechtbank van Meerdijk eigenlijk een foto hangen van Wim-Lex met blauw haar?
Plausibele verklaring.quote:
als ze maar van jef afblijftquote:Op donderdag 4 juli 2013 20:13 schreef Madame_Paon het volgende:
Julia is zo overdreven aardig en begripvol, daar zit vast iets achter.
Gaat ze alle mannen in Meerdijk afwerken?
Jef moet weer terugkomen bij Dorothea. Dan wekken ze haar maar weer tot leven; dat is niet zo gek in soaps.quote:
misschien heeft dorothea ergens nog een zus in suriname.quote:Op donderdag 4 juli 2013 20:20 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Jef moet weer terugkomen bij Dorothea. Dan wekken ze haar maar weer tot leven; dat is niet zo gek in soaps.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Rick heeft hem gevraagd omdat Lucas niet mocht springen.quote:Op donderdag 4 juli 2013 20:50 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
Huh, ging Mike ook springen dan?
quote:Op donderdag 4 juli 2013 20:47 schreef roos85 het volgende:
Printscreen van shortie:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
quote:Op donderdag 4 juli 2013 20:55 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 4 juli 2013 20:53 schreef Robbiedd het volgende:
Zou wat zijn als Ludo de parachute van Noud/Mike heeft gesaboteerd en Nina die heeft gepakt.
Je kunt zoveel kanten op eigenlijk.quote:
Ja voor bijna iedereen is wel wat te zeggen wat betreft motivatie om iemand kapot te willen.quote:Op donderdag 4 juli 2013 21:08 schreef Missblackhairhighheels het volgende:
[..]
Je kunt zoveel kanten op eigenlijk.
In het andere topic staat dat hij 21 minuut nog wat duurt in totaal..quote:Op vrijdag 5 juli 2013 20:20 schreef lady-wrb het volgende:
half? het was verdorie net begonnen!
ik hoop dat de tweede helft langer duurt
het is gtst hoor, geen bbcquote:Op vrijdag 5 juli 2013 20:39 schreef SecretStoryWous het volgende:
Zag het net toevallig maar vond de cliffhanger zeer amateuristisch gefilmd.
Wat vond je er amateuristisch aan? Amateuristischer dan reguliere afleveringen?quote:Op vrijdag 5 juli 2013 20:39 schreef SecretStoryWous het volgende:
Zag het net toevallig maar vond de cliffhanger zeer amateuristisch gefilmd.
Kijk er niet zo vaak naar maar het was (vond ik) te duidelijk dat ze zelf niet echt sprongen, omdat je alleen de gezichten van voren zag tijdens de sprong met steeds dezelfde achtergrond en vooral het moment dat de parachute zogenaamd niet open wou gaan. Daar werd gewoon 4x hetzelfde beeld herhaald.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 20:42 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Wat vond je er amateuristisch aan? Amateuristischer dan reguliere afleveringen?
Soaps zijn sowieso redelijk amateuristisch omdat het zo snel en goedkoop mogelijk moet.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 20:44 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Kijk er niet zo vaak naar maar het was (vond ik) te duidelijk dat ze zelf niet echt sprongen, omdat je alleen de gezichten van voren zag tijdens de sprong met steeds dezelfde achtergrond en vooral het moment dat de parachute zogenaamd niet open wou gaan. Daar werd gewoon 4x hetzelfde beeld herhaald.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |