Bron: http://zappen.blog.nl/rtl(...)p-malaika#more-18124quote:RTL 5 lanceert nieuwe soap: Malaika
Na jaren van monopolie komt RTL 5 met een nieuwe soap. Naast het succesvolle Goede Tijden Slechte Tijden is vanaf eind maart het gloednieuwe Malaika te zien, dat zich afspeelt in een zorgcentrum. Jasmine Sendar, bekend uit Goudkust en ONM, heeft één van de hoofdrollen te pakken. RTL 5 gaat vooralsnog 50 afleveringen uitzenden, wat neerkomt op 10 weken, net genoeg om tot de zomerstop iets nieuws in zijn vooravond te hebben.
In Malaika staan drie jongeren centraal, gespeeld door Sendar, Curt Fontin en Juvat Westendorp. “Ze delen lief en leed met elkaar. In Malaika zit alles wat bij een soap hoort: spanning, humor, emoties, romances en intriges”, vertelt zenderbaas Paul Cormont in De Telegraaf. “Wij geloven nog altijd in dit genre. Goede Tijden, Slechte Tijden zat vorige week rond de twee miljoen kijkers.”
Malaika wordt gemaakt door het bedrijf van Johan Nijenhuis, die bekend is met het maken van jongerentelevisie. Hij tekende eerder voor succesproducties als Costa en Zoop. Malaika wordt mede gefinancierd door zorginstellingen, die en positief beeld willen neerzetten van de thuiszorg. Over de verhaallijnen zegt Cormont: “Er zitten ook jongere mensen die herstellen van een operatie of revalideren na een ongeluk. En we staan stil bij de zorg die mensen thuis krijgen.”
De zorginstellingen verwachten veel van Malaika (Swahili voor lieveling). “Vergelijkbare series als Onderweg naar Morgen, Spangas en Goede Tijden Slechte Tijden hebben een bereik van minimaal 500.000 tot maximaal 3 miljoen kijkers. Dat het effect heeft is bewezen: een jaar na de start van de dierentuinserie Zoop werd dierenverzorger het populairste beroep.”
Met Malaika kan RTL 5 een serieuze impuls geven aan zijn vooravond, waar het de laatste maanden toch kwakkelen is. Sowieso komt de zender binnenkort al met The Best of Idols Worldwide in zijn vooravond en vanaf eind maart dus Malaika.
Het is gesponsord door de overheid lijkt het wel.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 09:33 schreef DW1995 het volgende:
Die promo trekt me totaal niet aan![]()
Ik hou van soaps maar dit word denk ik echt een flop.
quote:Op dinsdag 22 januari 2013 09:31 schreef Aldo-MC het volgende:
Mijn n wijf kennende zal ze dit ook wel weer moeten zien
Wijf noem jij je vrouw?quote:Op dinsdag 22 januari 2013 09:31 schreef Aldo-MC het volgende:
Mijn n wijf kennende zal ze dit ook wel weer moeten zien
Dat dusquote:Op zaterdag 9 februari 2013 14:34 schreef sherezade het volgende:
Dat ze beter een andere soap erin gooien, nog liever dat ze Santa Barbara of ATWT gaan herhalen ipv deze spangas spin off
Tv kapot maken. Probleem opgelost.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 09:31 schreef Aldo-MC het volgende:
Mijn n wijf kennende zal ze dit ook wel weer moeten zien
Vergeet niet.... in bijna ELKE Johan film/serie valt het woord Markelo wel....quote:Op dinsdag 22 januari 2013 17:06 schreef PeterKelder het volgende:
Het is trouwens wel weer zo'n typisch Johan Nijenhuis-product:
- Rare titel (oké, het woord bestaat, maar het is 'engel' in het Swahilisch), na ZOOP en SpangaS
- De serie is gemaakt rond een locatie (na ZOOP in de dierentuin, en SpangaS op een school)
- Er is een blik C-acteurs opengetrokken/weerzien met soapies die in iedere soap een vaste rol hebben gehad
- Het is op jongeren gericht
- En er zullen wel weer van die namen zijn bedacht die een normaal denkend ouder zijn/haar kind nooit zou geven
Oh, en het wordt mede gefinancierd door zorginstellingen??? Ze lopen te klagen dat ze zo weinig geld krijgen van de overheid, en het geld dát ze hebben, stoppen ze hierin?
Nooit geweten ditquote:Op zondag 24 maart 2013 12:06 schreef dudesque het volgende:
[..]
Vergeet niet.... in bijna ELKE Johan film/serie valt het woord Markelo wel....
Costa, 2 dronken jongens, katja zegt: dit zijn die jongens uit markelo.... Markelo is een kutdorp in overijssel, met minder dan 10k inwoners volgens mij... hoe sporadisch is dat?quote:
quote:Op zondag 24 maart 2013 12:12 schreef dudesque het volgende:
[..]
Costa, 2 dronken jongens, katja zegt: dit zijn die jongens uit markelo.... Markelo is een kutdorp in overijssel, met minder dan 10k inwoners volgens mij... hoe sporadisch is dat?
Ik keek afgelopen weekend Alles is familie, die gast werkte in Markelo, film speelt zich af in Amsterdam volgens mij, really, Markelo of all places??!?!?!
God, nam ik dat zomaar aan!!!quote:Op zondag 24 maart 2013 12:14 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Maar Alles is Familie is niet van Johan volgens mij
Ik vond westenwind toch wel een prachtje hoor!quote:Op zondag 24 maart 2013 12:20 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ach, het had zomaar gekund, gezien Johan's "meesterwerkjes"
Dat vond ik echt een verschrikkelijke serie. Ik heb het eerste seizoen op dvd, maar heb het na 13 afleveringen opgegeven. En daarnaast was het meer het idee van Joop van den Ende dan van Johan.quote:Op zondag 24 maart 2013 12:23 schreef dudesque het volgende:
[..]
Ik vond westenwind toch wel een prachtje hoor!
nee hoor... zelluf geschreven door Johan... hehe...quote:Op zondag 24 maart 2013 12:26 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat vond ik echt een verschrikkelijke serie. Ik heb het eerste seizoen op dvd, maar heb het na 13 afleveringen opgegeven. En daarnaast was het meer het idee van Joop van den Ende dan van Johan.
Mocht-ie willen. Oké, hij heeft de personages en de verhaallijnen bedacht, maar Joop kwam op het idee door de film Titanic en Piet Pols heeft de setting en de naam van de serie bedacht. Dat verdient in mijn ogen meer credits dan het bedenken van een verhaallijntje wat na 13 afleveringen nog steeds niet uit de verf kwam.quote:Op zondag 24 maart 2013 12:27 schreef dudesque het volgende:
[..]
nee hoor... zelluf geschreven door Johan... hehe...
quote:Op zondag 24 maart 2013 12:34 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Mocht-ie willen. Oké, hij heeft de personages en de verhaallijnen bedacht, maar Joop kwam op het idee door de film Titanic en Piet Pols heeft de setting en de naam van de serie bedacht. Dat verdient in mijn ogen meer credits dan het bedenken van een verhaallijntje wat na 13 afleveringen nog steeds niet uit de verf kwam.
Verder is Johan niet meer dan een kopieermachine van zijn eigen ideeën. Costa werd opgevolgd door inspiratieloze films als Volle Maan, Pista en Verliefd op Ibiza, ZOOP door SpangaS en nu Malaika. Dat-ie nog geen kopie van zijn eigen Sinterklaas-film heeft gemaakt is haast nog een wonder
Oké, ik geef toe: toen ik jong was, was ik fan van ZOOP. Maar dat werd op een gegeven moment zó belachelijk dat ik het niet meer serieus kon nemen.quote:
Toch heeft hij met elk van de door jouw genoemde titels een succes(je) behaald. Ik denk dat dit ook wel eens een verrassend succesje kan worden, maar dat -naar mate de soap vordert- groeit.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 17:06 schreef PeterKelder het volgende:
Het is trouwens wel weer zo'n typisch Johan Nijenhuis-product:
- Rare titel (oké, het woord bestaat, maar het is 'engel' in het Swahilisch), na ZOOP en SpangaS
- De serie is gemaakt rond een locatie (na ZOOP in de dierentuin, en SpangaS op een school)
- Er is een blik C-acteurs opengetrokken/weerzien met soapies die in iedere soap een vaste rol hebben gehad
- Het is op jongeren gericht
- En er zullen wel weer van die namen zijn bedacht die een normaal denkend ouder zijn/haar kind nooit zou geven
Oh, en het wordt mede gefinancierd door zorginstellingen??? Ze lopen te klagen dat ze zo weinig geld krijgen van de overheid, en het geld dát ze hebben, stoppen ze hierin?
Ja, ik ook.quote:Op zondag 24 maart 2013 19:57 schreef iBenny het volgende:
Voor de rest ben ik wel nieuwsgierig. Ik kijk denk ik van de week ff of ik het wat vind.
Tja, ik weet het niet. 300.000 zou nog mogelijk kunnen zijn, maar een half miljoen... Het staat op RTL5 om 19.00 uur, en die vooravond was tot vorige week echt een grote rotzooi. Maar goed, het is leuk voor hem en de andere makers als het een hitje wordt.quote:Nijenhuis ook content als soap flopt
Johan Nijenhuis is ook tevreden over Malaika als het geen kijkcijfersucces blijkt te zijn. De nieuwe RTL 5-soap over het wel en wee in het gelijknamige zorgcentrum gaat maandagavond van start.
"Natuurlijk, kijkcijfers zijn belangrijk, maar ik ben nu al content omdat ik weet dat we iets leuks hebben gemaakt", legt de creatief leider maandag uit in Metro. "Ook al wordt het geen hit, ik ben tevreden met de inhoud."
Toch heeft hij al nagedacht over de kijkcijfers. "Ik wil heel graag naar de driehonderdduizend vaste kijkers. En ik hoop ergens in de loop van de komende drie maanden de half miljoen aan te tikken."
Nijenhuis had er een scripted reality-serie van moeten maken en deze verkopen aan NET5, dan was het een groot succes geweestquote:Op woensdag 27 maart 2013 08:59 schreef OProg het volgende:
Zelfs nog minder kijkers dan pareltjes als 'Achter gesloten deuren' en 'Beschuldigd'.
Nee, maar dat idee had ik al toen ik in januari las dat ze met deze serie zouden beginnenquote:Dit gaat het gewoon niet worden.
Nou ik denk het niet, het is een beetje tsja braaf, degelijk, voorspelbaar... En het acteerwerk is ook niet fantastisch. Misschien moet de serie nog groeien maar ik betwijfel of dat gaat lukken.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 21:56 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
En ? Ga je het volgen?
http://rtl.ksya.net/video(...)4de5991391f04af46461
Het heeft ook alles tegen eigenlijk. Van de zender tot het tijdslot tot de rest.quote:Op woensdag 27 maart 2013 09:02 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nee, maar dat idee had ik al toen ik in januari las dat ze met deze serie zouden beginnen
En een slechte openingsscène waarbij het meisje zich moet haasten om op haar eerste dag op tijd te komen. Echt origineel, gezien dit al eens gedaan is bij ONM en Lotte. En de voice-over eronder is helemaal belabberd. Nog een wonder dat het niet begon met "Lief Dagboek", want dat niveau heeft het dus echtquote:Op woensdag 27 maart 2013 09:06 schreef OProg het volgende:
[..]
Het heeft ook alles tegen eigenlijk. Van de zender tot het tijdslot tot de rest.
Echt veel promotie is er inderdaad niet voor gemaakt. Daarbij is RTL5 op dit moment ook echt een zwakke zender, het drijft alleen nog maar op de reallife-soaps van Barbie.quote:Nu kijk ik dit soort dingen toch al nooit maar normaal gesproken krijg ik nog wel eens mee dat ze ergens mee bezig zijn en zelfs dat is me ontgaan deze keer. Dus ik denk dat het de doelgroep ook niet helemaal duidelijk is.
Zolang het nog wordt uitgezondenquote:Maar goed, ik heb weer iets om in de gaten te houden bij de kijkcijfers.
Dit soort verval volgen in cijferlijstjes tot de stekker er uit gaat is altijd leuk.quote:Op woensdag 27 maart 2013 09:20 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Zolang het nog wordt uitgezonden
Geen beter vermaak dan leedvermaakquote:Op woensdag 27 maart 2013 09:21 schreef OProg het volgende:
[..]
Dit soort verval volgen in cijferlijstjes tot de stekker er uit gaat is altijd leuk.
...vooralsnog zit ik er nog niet zo ver langs.quote:Op zondag 24 maart 2013 07:04 schreef female81 het volgende:
Je ruikt bij dit al voordat de eerste uitzending uberhaupt begonnen is dat het gaat floppen.
Dat zei ik dus al; je pakt hetzelfde concept, verandert de locatie van handeling, de personages en de acteurs, maar in feite is het precies hetzelfde. Maar goed, dat weet ik al langer van die Nijenhuis.quote:Op woensdag 27 maart 2013 19:12 schreef iBenny het volgende:
Eigenlijk is het gewoon Zoop in een verzorgingstehuis.
En dát kan ik niet gelovenquote:Op zich wel grappig
Je kan de karakters inderdaad zo invullenquote:Op woensdag 27 maart 2013 19:21 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat zei ik dus al; je pakt hetzelfde concept, verandert de locatie van handeling, de personages en de acteurs, maar in feite is het precies hetzelfde. Maar goed, dat weet ik al langer van die Nijenhuis.
Gewoon hersenloos vermaak... niks meer, niks minder. Moet kunnenquote:[..]
En dát kan ik niet geloven
Het zou jongeren moeten aanzetten tot het kiezen van een baan in de zorg. Maar als het hersenloos vermaak is, zie ik het somber in voor de zorgquote:Op woensdag 27 maart 2013 19:23 schreef iBenny het volgende:
[..]
Gewoon hersenloos vermaak... niks meer, niks minder. Moet kunnen
Ohw, dat is het doelquote:Op woensdag 27 maart 2013 19:25 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Het zou jongeren moeten aanzetten tot het kiezen van een baan in de zorg. Maar als het hersenloos vermaak is, zie ik het somber in voor de zorg
http://www.zorgsoap.nl/docs/malaika.pdfquote:Op woensdag 27 maart 2013 19:25 schreef iBenny het volgende:
[..]
Ohw, dat is het doel? Nee, dat gaat er niet echt in
Thanksquote:Op woensdag 27 maart 2013 19:28 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
http://www.zorgsoap.nl/docs/malaika.pdf
Met een foto van de cast uit de pilot
Graag gedaanquote:
Yeah rightquote:MALAIKA: HET BEGIN VAN HET EINDE AAN HET PERSONEELSTEKORT.
Alsof je succes kunt dwingenquote:De dagelijkse serie Malaika gaat scoren onder jongeren.
Miljoenen Nederlanders lijkt me nogal overdreven. En een positief beeld van de zorgsector? Kunnen ze beter een docusoap maken, dan zien we tenminste hoe het er écht aan toe gaat. En het is stukken goedkoper dan het maken van een "zorgsoap".quote:Daardoor zullen miljoenen Nederlanders dagelijks een inspirerend en positief half uur van de zorgsector te zien krijgen.
30.000 x 100 afleveringen... das toch ff 3 miljoen in een soapje gepompt.quote:Voor 30.000 euro per aflevering heeft de zorgsector zeggenschap in haar eigen dagelijkse serie
Dat vind ik nog het meest opmerkelijke; dat 10 zorginstellingen bij elkaar 3 miljoen in zo'n project pompen. En maar klagen dat ze steeds minder geld hebbenquote:Op woensdag 27 maart 2013 19:49 schreef iBenny het volgende:
ennn...
[..]
30.000 x 100 afleveringen... das toch ff 3 miljoen in een soapje gepompt.
Ze zullen het wel zien als een inverstering die 'zich later terugbetaald'. Maar net wat ik hieboven ook al zei... het doel van de serie komt niet echt naar voren. Dan zou er ook een 'explosieve groei' (quote:Op woensdag 27 maart 2013 19:52 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat vind ik nog het meest opmerkelijke; dat 10 zorginstellingen bij elkaar 3 miljoen in zo'n project pompen. En maar klagen dat ze steeds minder geld hebben
Volgens dat document bleek een jaar na de start van ZOOP het vak dierenverzorger erg populair te zijn. Ik vraag me dan wel af onder welke leeftijdscategorie dat viel; het was immers een jeugdsoap. 12-jarigen misschien?quote:Op woensdag 27 maart 2013 19:56 schreef iBenny het volgende:
[..]
Ze zullen het wel zien als een inverstering die 'zich later terugbetaald'. Maar net wat ik hieboven ook al zei... het doel van de serie komt niet echt naar voren. Dan zou er ook een 'explosieve groei' () in dierenverzorgers(zoop) en leraren(Spangas) moeten zijn.
Maar net, als een soap waar je veel geld en tijd in hebt gestopt slechts duizend kijkers meer trekt dan wat goedkoop plak en knipwerk van oude talentenjachten dan weet je dat het slecht gaat.quote:Op donderdag 28 maart 2013 09:16 schreef PeterKelder het volgende:
Ai, gisteren nog maar 181.000 kijkersAlhoewel het wel het bestbekeken vooravondprogramma van RTL 5 is
Inderdaad. In Veronica Magazine zei programmadirecteur Paul Cormont dat-ie zo zou tekenen voor 17 seizoenen Malaika (refererend aan de 17 seizoenen ONM), maar ik denk dat het niet zal gebeuren als de kijkcijfers zo aanhoudenquote:Op donderdag 28 maart 2013 09:26 schreef whocares86 het volgende:
[..]
Maar net, als een soap waar je veel geld en tijd in hebt gestopt slechts duizend kijkers meer trekt dan wat goedkoop plak en knipwerk van oude talentenjachten dan weet je dat het slecht gaat.
Ze mogen blij zijn als ze 17 afleveringen halen.quote:Op donderdag 28 maart 2013 09:33 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Inderdaad. In Veronica Magazine zei programmadirecteur Paul Cormont dat-ie zo zou tekenen voor 17 seizoenen Malaika (refererend aan de 17 seizoenen ONM), maar ik denk dat het niet zal gebeuren als de kijkcijfers zo aanhouden
Dat idee heb ik ookquote:Op donderdag 28 maart 2013 09:35 schreef whocares86 het volgende:
[..]
Ze mogen blij zijn als ze 17 afleveringen halen.
Ligt eraan hoe slecht het gaat. Als het echt niets word gaan ze echt niet verder met filmen en monteren. Dat kost alleen maar geld en levert niets op.quote:Op donderdag 28 maart 2013 09:48 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dat idee heb ik ookAl zullen ze dit seizoen van 50 afleveringen wel afmaken denk ik.
De opnames van 100 afleveringen zijn al (bijna) klaar naar mijn wetenquote:Op donderdag 28 maart 2013 10:10 schreef whocares86 het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe slecht het gaat. Als het echt niets word gaan ze echt niet verder met filmen en monteren. Dat kost alleen maar geld en levert niets op.
Dacht 50 afleveringen?quote:Op donderdag 28 maart 2013 10:25 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
De opnames van 100 afleveringen zijn al (bijna) klaar naar mijn weten
In totaal 100; 50 t/m de zomerstop, en dan is het de bedoeling dat er nog 50 worden uitgezonden, of zoiets. In ieder geval nogal vreemd.quote:
Hier de officiele castfoto:quote:[ afbeelding ]
VLNR, voor) Nina van Koppen, Juvat Westendorp, Jasmine Sendar en Lisa Sips. (VLNR, achter) Olaf Malmberg, Betje Koolhaas, Curt Fortin, Eva Smid, Melissa Drost, Anke Engels, Gamze Tazim en Zahra Ouajil .
Zat het ook te bekijken op de site Stichting kijkonderzoek, dacht wat is Peter laat met de kijkcijfersquote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:29 schreef PeterKelder het volgende:
Zozo, gisteren maar liefst 255.000 kijkersMaar nog steeds erg weinig volgens mij.
Ook Peter heeft weleens andere dingen te doenquote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:42 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Zat het ook te bekijken op de site Stichting kijkonderzoek, dacht wat is Peter laat met de kijkcijfers
Dat idee heb ik ook nietquote:http://www.kijkonderzoek.(...)ers/file,dp-0-62-0-p
Nou 255.000!
Zal denk ik niet gauw boven de 500.000 komen .
Alleen in Costa!, zowel de film als in één aflevering van het eerste seizoen, hebben ze het over Markelo. In Alles is Familie word het ook gezegd, maar Johan heeft niks met die film te maken gehad.quote:Op zondag 24 maart 2013 12:06 schreef dudesque het volgende:
[..]
Vergeet niet.... in bijna ELKE Johan film/serie valt het woord Markelo wel....
Diezelfde flits heb ik ook gezien. Een paar minuten gekeken om te kunnen oordelen dat het volledig bagger is.quote:Op maandag 1 april 2013 14:11 schreef hplaserjet het volgende:
Vandaag zag ik een deel in de herhaling. Wat een slechte soap zeg. Gingen ze een kabouter begraven
en zo opzichtig, Jasmine Sendar had meteen in de gaten dat de vrouw des huizes werd mishandeld na het zien van een blauw oog
. Malaika zal wel geen blijvertje worden
Het wachten is tot het moment dat ze het ergens anders heen gaan schuiven.quote:Op dinsdag 2 april 2013 08:25 schreef PeterKelder het volgende:
En gisteren is het weer omlaag gegaan, naar 157.000 kijkers
Om 16:30 uur, of recht tegenover GTSTquote:Op dinsdag 2 april 2013 13:03 schreef OProg het volgende:
[..]
Het wachten is tot het moment dat ze het ergens anders heen gaan schuiven.
Verslagen door een 20 jaar oude aflevering van Flodder.quote:Op woensdag 3 april 2013 08:36 schreef PeterKelder het volgende:
Zozo, Malaika scherpt zijn eigen laagterecord aan: 148.000 kijkers gisteren
Da's ook 1000x leuker om naar te kijken dan naar deze troepquote:Op woensdag 3 april 2013 09:47 schreef whocares86 het volgende:
[..]
Verslagen door een 20 jaar oude aflevering van Flodder.
Wat een vergelijking met ONM zegquote:RTL 5-baas tekent voor 17 seizoenen Malaika
Geplaatst op Wed 03 Apr 2013 om 14:32
Paul Cormont, de zenderbaas van RTL 5, heeft heilig geloof in Malaika. Van hem mag de soap het langer uithouden dan ONM deed. Dat vertelt hij in Veronica Magazine. Cormont denkt dat het grote succes van Goede Tijden Slechte Tijden een tweede soap niet in de weg zit. “Ondanks die enorme populariteit zal er altijd ruimte blijven voor een nieuwe soap. Kijk maar naar Onderweg Naar Morgen, ook al is dat na zestien jaar gestopt: ik teken voor zeventien seizoenen Malaika.“
De zenderbaas is erg blij met Malaika. “Een zorgserie als deze hebben we op het moment niet. De setting is interessant voor iedereen, of je nu thuis bent in de zorg of niet. Daarom geloof ik in Malaika. Want ook hierin komen typische soapelementen voorbij als verliefdheid, vriendschap, overlijden, eenzaamheid, verdriet, school en toekomstdromen.”
De cijfers van GTST zal Malaika nooit halen. “Waarom GTST zo populair is, lijkt me duidelijk: de soap schotelt herkenbare verhalen voor die gebaseerd zijn op de werkelijkheid. Het was bovendien in de jaren 90 de eerste soap, toentertijd een nieuw fenomeen.“
Net als met een voetbaltrainer na 5 verloren wedstrijden. Als ze het vertrouwen in je uit gaan spreken moet je je pas echt zorgen gaan maken.quote:Op woensdag 3 april 2013 18:03 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Wat een vergelijking met ONM zegLaat ik dit stellen: de eerste seizoenen van ONM waren erg sterk, tot ze zonodig moesten verjongen.
Malaika is gewoon slecht, vanaf de allereerste minuut. Vreemd dat die vent het niet ziet en er nog geld in steekt ook
Kun je nagaan dat hij deze uitspraken al voor de start van de serie deedquote:Op woensdag 3 april 2013 20:25 schreef OProg het volgende:
[..]
Net als met een voetbaltrainer na 5 verloren wedstrijden. Als ze het vertrouwen in je uit gaan spreken moet je je pas echt zorgen gaan maken.
Och. Je hebt ook trainers die een plan voor vele jaren uit komen voeren en in de winter eruit gerot worden.quote:Op woensdag 3 april 2013 20:29 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Kun je nagaan dat hij deze uitspraken al voor de start van de serie deed
Geen idee, al denk ik niet dat ze bij RTL5 tevreden zullen zijn met deze cijfersquote:
Aankomende soapster? Ze heeft hiervoor al twee jaar in GTST gespeeldquote:I.i.g verklaart dat ook waarom bijvoorbeeld actrice/modelletje Liza Sips nu zo pontificaal in de VOO gids staat afgebeeld en er uitgebreid artikel bij zit waar zij vertelt hoe gefocused zij is het maximale uit het Hilversums wereldje te gaan halen als aankomende soapster.![]()
[ afbeelding ]
Zo, 261.000 !!! ik dacht je maakt een tikfoutje 161.00-161.000quote:Op zaterdag 6 april 2013 09:44 schreef whocares86 het volgende:
261.000? RTL 5 schommelt echt van hier tot tokyo in de vooravond.
Een stijging van bijna 100.000 kijkersquote:Op zaterdag 6 april 2013 09:44 schreef whocares86 het volgende:
261.000? RTL 5 schommelt echt van hier tot tokyo in de vooravond.
quote:Malaika onderuit in tweede uitzendweek
Geplaatst op Sat 06 Apr 2013 om 12:50
De dagelijkse RTL 5-soap Malaika zit in de lift naar beneden. Na 220.000 kijkers in de eerste week, trok de dagelijkse dramaserie met acteurs als Jasmine Sendar en Curt Fortin deze week gemiddeld 186.000 kijkers. Dat blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. Het behaalde kijkersaantal is veel te laag voor een dagelijkse dramaserie in de vooravond. Schrijnend voor RTL 5 is dat Malaika ondanks de teleurstellende prestaties wel haar meest bekeken vooravondtitel is.
De andere vooravondprogramma’s Het Beste van Idols Worldwide met Ferry Doedens en Take Me Out met Jan Kooijman doen het nog beroerder met gemiddeldes van respectievelijk 150.000 en 157.000 kijkers.
De meest bekeken Malaika tot nu toe is nog altijd de openingsaflevering met 267.000 kijkers. Het laagterecord staat op de aflevering van 2 april met slechts 148.000 kijkers.
Klopt, maar toen werd het tenminste nog gepresenteerd door Eddy Zoey. Nu doet Jan Kooijman hetquote:Op zaterdag 6 april 2013 18:49 schreef OProg het volgende:
Wist niet eens dat Take me Out het ook zo beroerd deed.
Dat was toch nog wel redelijk qua cijfers in het verleden?
En komende vrijdag bijna het dubbele zekerquote:Op dinsdag 9 april 2013 08:35 schreef OProg het volgende:
Mijn dagelijkse ronde kijkcijfers kijken deze ook even meegenomen. Nog maar 151.000.
quote:BESTE VAN IDOLS WORLDWIDE - 159.000
MALAIKA - 160.000
TAKE ME OUT - 142.000
Wat dacht je van de compilatie van Oh Oh Cherso? Als je dat in je vooravond programmeert, kun je jezelf als zender en programmadirecteur toch onmogelijk serieus nemen?quote:Op woensdag 10 april 2013 08:34 schreef OProg het volgende:
Ik heb ook pas 1 keer 10 minuten gekeken maar die kijkcijfers van die hele zender blijven toch facineren:
Vooral dit blok kwaliteit.
[..]
Tsjah. Vooral jammer dat die ongehoorde tokkiezooi van Barbie nog kijkers trekt.quote:Op woensdag 10 april 2013 08:47 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Wat dacht je van de compilatie van Oh Oh Cherso? Als je dat in je vooravond programmeert, kun je jezelf als zender en programmadirecteur toch onmogelijk serieus nemen?
De situatie van Malaika gaan vergelijken met die van GTST in diens beginperiodequote:Baas RTL 5 staat positief tegenover vervolg Malaika
Keert Malaika terug op RTL 5 na de zomer? Daar is nog altijd geen besluit over genomen. Van de nieuwe soap zijn 50 afleveringen opgenomen en meer dan de helft is uitgezonden. Per aflevering telt Stichting Kijkonderzoek grofweg 150 tot 200 duizend kijkers, maar via uitgesteld kijken bereikt RTL 5 ook veel publiek. Programmadirecteur Paul Cormont: “We zijn nog in gesprek over een vervolg. Ik sta daar positief in.”
Het blijkt dat Malaika over de eerste vier weken via rtlxl.nl en mobiel nog eens 1,7 miljoen keer is bekeken. “Reken maar uit hoeveel kijkers dat per aflevering zijn. Je kunt er dan zo 100 duizend per dag bij optellen”, stelt Cormont. “Je komt dan uit op ongeveer 300 duizend kijkers per aflevering, de kijkers van de herhaling op RTL 4 niet meegerekend. Ik had natuurlijk liever meer gezien. Maar ik weet ook dat dit soort series een lange aanlooptijd nodig heeft.”
Goede Tijden Slechte Tijden had het in zijn begintijd ook zwaar. “De exacte cijfers ken ik niet meer. Ik weet wel dat er heel veel kritiek was op het niveau van acteren. We weten inmiddels allemaal hoe het nu gaat met GTST.”
Een woordvoerder van RTL 5 voegt nog toe dat ook de zorgbranche niet ontevreden is. Zij willen met Malaika beroepen in de zorg onder de aandacht brengen van jongeren, en dat gebeurt nu met de verhalen die worden verteld in Malaika.
Beter nog: RTL had ONM nooit moeten afstoten in 2005 en gewoon moeten meenemen van Yorin naar RTL 5quote:Op donderdag 16 mei 2013 20:32 schreef SuusOetMaiden het volgende:
Hadden ze ONM maar van BNN overgenomen, werd veel beter bekeken.
Was ook een betere soap.quote:Op donderdag 16 mei 2013 20:32 schreef SuusOetMaiden het volgende:
Hadden ze ONM maar van BNN overgenomen, werd veel beter bekeken.
Was ook wel te verwachten dat dit zou gebeuren, dus echt verrassend is het niet. Maar natuurlijk is het lullig voor de acteurs en makers.quote:Doek valt voor RTL 5-soap Malaika
Malaika keert in het nieuwe seizoen niet meer terug bij RTL 5. Er worden geen nieuwe afleveringen meer opgenomen, bevestigt een woordvoerder aan deze blog. Het lukt niet om de financiering rond te krijgen. RTL 5 betreurt het staken van Malaika.
In een officiële reactie laat de zender weten: “De zender en de zorgorganisaties zijn tevreden met de behaalde resultaten van de serie en de grote schare fans die ook online aangaven positief over Malaika te zijn. Het voornemen was dan ook om door te gaan met een 2e seizoen.
RTL 5, de betrokken zorgorganisaties en producent BING Film & TV hebben de afgelopen weken alle mogelijkheden onderzocht om een nieuwe reeks afleveringen mogelijk te maken. Dit is helaas niet gelukt. Het blijkt niet mogelijk te zijn een tweede seizoen financieel mogelijk te maken.”
Per dag keken gemiddeld 180 duizend mensen naar Malaika. Dat is lager dan het vooraf gehoopte aantal, maar RTL 5 wijst op een stabiele groep kijkers waarmee verder gebouwd had kunnen worden. Dat gaat dus niet meer gebeuren. Alle afleveringen zijn inmiddels uitgezonden. Welke programmering nu in de vooravond van RTL 5 komt, is niet bekend.
Dit dus. Malaika was bagger.quote:
Als een reboot van ONM seizoen 1 t/m 11 is ben ik zeker voorquote:Op zondag 9 juni 2013 01:02 schreef Devil010 het volgende:
[..]
Dit dus. Malaika was bagger.
Reboot OnM dan maar?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |