Goeie oude tijd, 3x in de week op stap, opstaan met een joint. En nog niet op krijgen.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:39 schreef remlof het volgende:
Mijn eerste salaris was 3000 bruto.
In guldens in 1996.
Het gaat hier om een startende VMBO-docent heh.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:43 schreef KoosVogels het volgende:
Ik vind 2.5k niet absurd veel voor een starter in de twintig.
En ik niet.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:42 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nou en, het gaat om "minimum", en dan vind ik 1550 redelijk veel.
Dat is dan wel weer een voordeel, inderdaad.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:44 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
En dan ook nog een verplicht dik 13 weken verkansie per jaar. pfoe.
Met dat loon wordt je volgepompt met subsidies, dus het is meer dan genoeg.quote:
zou het best een tijdje willen doenquote:Op maandag 21 januari 2013 15:43 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Doe het eens een tijdje, zou ik zeggen. Durf te wedden dat iedereen al spoedig zal terugverlangen naar het heerlijk rustige kantoorwerk.
Garde? Alleen remlof.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:46 schreef Voorschrift het volgende:
Maar goed, we zijn hier dan ook in gesprek met de garde die aan 't werk ging in de jaren '90.
Anno 2013 zijn de lonen belachelijk.
Belachelijk laag.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Garde? Alleen remlof.
Belachelijk in welk opzicht?
Gewoon goed zijn in je werk, dan gaat het hard met je loon.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Belachelijk laag.
De universiteiten schermen nog met 2.5 a 3k startersloon, en als je gaat solliciteren smijt het ene bedrijf na de andere met bedragen van 1.5k
Ja dat boeit niet, ik doe 't ook wel goed qua beloning, maar ik erger me wel aan de hordes studenten en werkelozen met hun "eisen" en "verwachtingen", de realiteit staat haaks op wat ze roeptoeteren.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gewoon goed zijn in je werk, dan gaat het hard met je loon.
In mijn omgeving hoor ik dat dan weer niet.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Belachelijk laag.
De universiteiten schermen nog met 2.5 a 3k startersloon, en als je gaat solliciteren smijt het ene bedrijf na de andere met bedragen van 1.5k
Jij kent dan ook enkel corpsballen en mensen die wel geld verdienen.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:50 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
In mijn omgeving hoor ik dat dan weer niet.
Met het onderwijsmanagement is wel triest gesteld inderdaad.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:46 schreef 99.999 het volgende:
[..]
zou het best een tijdje willen doen.
Maar het is meer dat ik het hele docentenwereldje maar matig trek. Iets te veel ruzie gemaakt met onderwijzers (of eigenlijk een beroerdere variant de omhooggevallen meester en juf die zich directeur mag noemen) vanuit m'n kantoor.
Ach, leren ze gelijk een harde les.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:50 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja dat boeit niet, ik doe 't ook wel goed qua beloning, maar ik erger me wel aan de hordes studenten en werkelozen met hun "eisen" en "verwachtingen", de realiteit staat haaks op wat ze roeptoeteren.
Dat, of ze gaan lekker de WW in omdat ze geen zin hebben te werken voor "minder".quote:Op maandag 21 januari 2013 15:52 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, leren ze gelijk een harde les.
Mijn condoleances.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:52 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik ben vanaf 1998 fulltime aan het werk.
Toen zat ik in de brugklas.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:52 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik ben vanaf 1998 fulltime aan het werk.
Meeste mensen hebben inderdaad iets met bedrijfskunde of economie gedaan en zitten qua startsalaris rond de 2500 en 3000 bruto, met uitschieters daarboven.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:51 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jij kent dan ook enkel corpsballen en mensen die wel geld verdienen.
Ik heb ook een andere kennissenkring.
En wat zijn jouw verwachtingen?quote:Op maandag 21 januari 2013 15:55 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Meeste mensen hebben inderdaad iets met bedrijfskunde of economie gedaan en zitten qua startsalaris rond de 2500 en 3000 bruto, met uitschieters daarboven.
quote:UTRECHT - Veel jongeren hebben een wel heel rooskleurig beeld van hun financiële toekomst.
Van de 12- tot 15-jarigen verwacht 40 procent op zijn 35e een maandinkomen te hebben van 5000 euro netto.
Dat blijkt uit een onderzoek van het Nibud en EenVandaag waarvan de resultaten donderdag zijn gepresenteerd.
Ouders
Hoewel de meeste jongeren doordrongen zijn van de slechte staat waarin de economie nu verkeert, verwacht een ruime meerderheid (62 procent) later makkelijk aan een goede baan te komen.
De groep boven de 21 is daar wel wat somberder over. 44 procent van de jongeren denkt meer te gaan verdienen dan de ouders.
Het onderzoek is in december en januari gehouden onder 1996 jongeren tussen de 12 en 24 jaar, afkomstig uit het 1V Jongerenpanel van EenVandaag. Zij vulden een digitale vragenlijst in.
http://www.nu.nl/economie(...)n-gouden-bergen.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |