Met het onderwijsmanagement is wel triest gesteld inderdaad.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:46 schreef 99.999 het volgende:
[..]
zou het best een tijdje willen doen.
Maar het is meer dat ik het hele docentenwereldje maar matig trek. Iets te veel ruzie gemaakt met onderwijzers (of eigenlijk een beroerdere variant de omhooggevallen meester en juf die zich directeur mag noemen) vanuit m'n kantoor.
Ach, leren ze gelijk een harde les.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:50 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja dat boeit niet, ik doe 't ook wel goed qua beloning, maar ik erger me wel aan de hordes studenten en werkelozen met hun "eisen" en "verwachtingen", de realiteit staat haaks op wat ze roeptoeteren.
Dat, of ze gaan lekker de WW in omdat ze geen zin hebben te werken voor "minder".quote:Op maandag 21 januari 2013 15:52 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, leren ze gelijk een harde les.
Mijn condoleances.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:52 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik ben vanaf 1998 fulltime aan het werk.
Toen zat ik in de brugklas.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:52 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik ben vanaf 1998 fulltime aan het werk.
Meeste mensen hebben inderdaad iets met bedrijfskunde of economie gedaan en zitten qua startsalaris rond de 2500 en 3000 bruto, met uitschieters daarboven.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:51 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jij kent dan ook enkel corpsballen en mensen die wel geld verdienen.
Ik heb ook een andere kennissenkring.
En wat zijn jouw verwachtingen?quote:Op maandag 21 januari 2013 15:55 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Meeste mensen hebben inderdaad iets met bedrijfskunde of economie gedaan en zitten qua startsalaris rond de 2500 en 3000 bruto, met uitschieters daarboven.
quote:UTRECHT - Veel jongeren hebben een wel heel rooskleurig beeld van hun financiële toekomst.
Van de 12- tot 15-jarigen verwacht 40 procent op zijn 35e een maandinkomen te hebben van 5000 euro netto.
Dat blijkt uit een onderzoek van het Nibud en EenVandaag waarvan de resultaten donderdag zijn gepresenteerd.
Ouders
Hoewel de meeste jongeren doordrongen zijn van de slechte staat waarin de economie nu verkeert, verwacht een ruime meerderheid (62 procent) later makkelijk aan een goede baan te komen.
De groep boven de 21 is daar wel wat somberder over. 44 procent van de jongeren denkt meer te gaan verdienen dan de ouders.
Het onderzoek is in december en januari gehouden onder 1996 jongeren tussen de 12 en 24 jaar, afkomstig uit het 1V Jongerenpanel van EenVandaag. Zij vulden een digitale vragenlijst in.
http://www.nu.nl/economie(...)n-gouden-bergen.html
Dat was een paar maanden geleden.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:56 schreef Voorschrift het volgende:
De laatste keer dat duke en Koos een vacature hebben bekeken lepen de dinosaurussen nog rond, dus ik vraag jou maar.
Ik doelde op startersfuncties, jij kan je looneis gewoon meenemen, dat telt niet.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat was een paar maanden geleden.
Geen idee, ik heb eerder interesse in werk waar ik mij in kan ontwikkelen en kan netwerken.quote:Op maandag 21 januari 2013 15:55 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
En wat zijn jouw verwachtingen?
Jij bent ook wel aan 't rondkijken denk ik zo, 99% wat je tegenkomt is kommer en kwel.
Hieruit schemert toch al wel dat jij tenminste een van de weinige studenten bent met een reële wereldvisie.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:04 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Geen idee, ik heb eerder interesse in werk waar ik mij in kan ontwikkelen en kan netwerken.
Geld haal ik wel uit prive-projecten naast mijn werk, o.a. waar ik nu ook al mee bezig ben.
Vergeet niet dat een groot deel van mijn vriendenkring van de uni al werkt, waarbij erg openhartig over salaris wordt gesproken. Dat geeft natuurlijk al een wat genuanceerder beeld.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:04 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hieruit schemert toch al wel dat jij tenminste een van de weinige studenten bent met een reële wereldvisie.
Niet dat ik daaraan twijfelde.
Ze zouden op de Uni/hogeschool verplicht een cynische-ex-studenten-avondje moeten houden.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:08 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Vergeet niet dat een groot deel van mijn vriendenkring van de uni al werkt, waarbij erg openhartig over salaris wordt gesproken. Dat geeft natuurlijk al een wat genuanceerder beeld.
Zit vandaag bij een klant en krijg de vraag of ik vandaag het nieuwe salarispakket even kan installeren want de salarissen moeten deze week er nog uit en het online abonnement is inmiddels al afgesloten door afas en de consultant van afas is niet op komen dagen.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:02 schreef Voorschrift het volgende:
Waarom sturen ze in godsnaam een evaluatieverzoek een dag van te voren via de mail toe.
* Voorschrift rent weg.
Wel zo content van je, al zeg ik het zelf.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:11 schreef Chewie het volgende:
[..]
Zit vandaag bij een klant en krijg de vraag of ik vandaag het nieuwe salarispakket even kan installeren want de salarissen moeten deze week er nog uit en het online abonnement is inmiddels al afgesloten door afas en de consultant van afas is niet op komen dagen.
Ik heb ze veel succes gewenst.
Het pakket installeren is het probleem niet zo, het inrichten van de database, het koppelen van de juiste (cao) modules enz wel.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:12 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Wel zo content van je, al zeg ik het zelf.
Ja, maar jij doet iets met computers, dan kan je toch ook wel zo een programmaatje installeren.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:17 schreef Chewie het volgende:
[..]
Het pakket installeren is het probleem niet zo, het inrichten van de database, het koppelen van de juiste (cao) modules enz wel.
wij doen daar het netwerk en systeembeheer en dit is de eerste keer dat we iets horen over een nieuw salarispakket, ook lekker handig om daar nu pas mee te beginnen en je online contract alvast voor op te zeggen
Klinkt als iets wat ik ook zou kunnen zeggen als manager, om vervolgens te klagen dat m'n koffie koud is geworden door dit irritante voorvalletje, en een klacht in te dienen bij de werkgever van de IT'er.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:18 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ja, maar jij doet iets met computers, dan kan je toch ook wel zo een programmaatje installeren.
Kreeg laatst ook al een kwaaie blik van de directeur hier omdat ik hem niet kon helpen met zijn iphone, hij kreeg de melding als hij geen wifi verbinding had dat er geen databundel actief was. Dat moest namelijk heel simpel op te lossen zijn voor iemand zoals ik, mijn opmerking of de rekening wel betaald was werd niet in dank afgenomen maar klopte wel.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:19 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Klinkt als iets wat ik ook zou kunnen zeggen als manager, om vervolgens te klagen dat m'n koffie koud is geworden door dit irritante voorvalletje, en een klacht in te dienen bij de werkgever van de IT'er.
quote:Op maandag 21 januari 2013 16:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Kreeg laatst ook al een kwaaie blik van de directeur hier omdat ik hem niet kon helpen met zijn iphone, hij kreeg de melding als hij geen wifi verbinding had dat er geen databundel actief was. Dat moest namelijk heel simpel op te lossen zijn voor iemand zoals ik, mijn opmerking of de rekening wel betaald was werd niet in dank afgenomen maar klopte wel.
Nee, maar als hij even buiten bereik is of geen verbinding kan krijgen probeert hij over te schakelen op data en tsja, als je die rekening niet betaalt gaat ie miepen.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:26 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Maar voor wifi hoef je toch geen bundel te hebben?
Herinnering? Gelijk een mannetje op zetten.quote:Op maandag 21 januari 2013 16:34 schreef Boze_Appel het volgende:
Zow, het zware werk voor vandaag is gedaan. Tijd voor een biertje en de rest van de middag/avond lekker suf een berg offertes maken/facturen & herinneringen sturen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |