Helemaal mee eens met de man die als enige goed speelde. Heb me daar ook aan geďrriteerd!quote:Clasie: "We moeten vooraf niet te veel praten"
Kansloos was Feyenoord zondagmiddag in de Klassieker tegen Ajax (3-0). En dat terwijl de verwachtingen vooraf nog zo hoog waren. De Rotterdammers zouden de rivaal uit Amsterdam weleens een poepie laten ruiken, zo was het algemene vermoeden.
Jordy Clasie was na afloop nijdig. "Spelers moeten vooraf niet te veel praten", bromde hij in gesprek met De Telegraaf. "Als je dat wel doet en je gaat ‘eraf’ zoals tegen Ajax, zegt iedereen dat je een te grote mond hebt. Doe gewoon allemaal je werk, blijf normaal doen. Dan maak je het je zelf makkelijker."
De middenvelder was ervan op de hoogte dat Louis van Gaal aanwezig was. "Ja, de bondscoach zat er. Maar de ogen van iedereen waren op dit duel gevestigd. Dit zijn de topwedstrijden waarin je er als speler moet staan als je prijzen wil winnen en stappen wil maken. Wat dacht je van de mensen in Rotterdam? Voor die mensen is deze wedstrijd alles. Ze leven er weken naar toe. Alleen al voor hen moet je er staan", aldus Clasie.
Feyenoord krijgt volgende week al een uitgelezen mogelijkheid om zich te revancheren. Koploper FC Twente is zondagmiddag in De Kuip de tegenstander.
Dat geloof ik niet. Mathijssen heeft ons nu al een stuk of 5-6 doelpunten gekost en minstens evenveel punten. Dat moet dan de man met ervaring zijn in je elftal, die fouten maakt die ze er godverdomme bij de fjes al uit rammen.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:04 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Nogmaals: wil je serieusNelom
op LB hebben dan?
We hadden beter direct een goede LB kunnen kopen ja. Maar als collectief zijnwe met deze verdediging sterker, dan BMI centraal en Nelom LB.
Clasie. Toch wel de beste speler van Feijenoord gister. Sowieso een enorm fijne vent vind ik dat.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:05 schreef elCholo het volgende:
[..]
Helemaal mee eens met de man die als enige goed speelde. Heb me daar ook aan geďrriteerd!
True,quote:Op maandag 21 januari 2013 11:06 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Clasie. Toch wel de beste speler van Feijenoord gister. Sowieso een enorm fijne vent vind ik dat.
Jij praat dan telkens over een goeie serie van Joris, maar die heeft Nelom ook genoeg gehad. Daar komt bij dat Indi centraal 100x beter is en zijn waarde alleen maar gaat groeien. En Nelom is ook nog maar 20(?) jaar. Die kan dus alleen maar beter worden. Dat zie je aan Blind bij ajax. Was op het begin ook een faal, maar speelt het hele seizoen al ijzersterk.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:04 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Nogmaals: wil je serieusNelom
op LB hebben dan?
We hadden beter direct een goede LB kunnen kopen ja. Maar als collectief zijnwe met deze verdediging sterker, dan BMI centraal en Nelom LB.
Nelom is onze beste linksback, door hem wordt het gat tussen linksbuiten en linksback overbrugbaar.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:04 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Nogmaals: wil je serieusNelom
op LB hebben dan?
We hadden beter direct een goede LB kunnen kopen ja. Maar als collectief zijnwe met deze verdediging sterker, dan BMI centraal en Nelom LB.
Noem maar wedstrijden waar hij ons punten gekost heeft.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:05 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dat geloof ik niet. Mathijssen heeft ons nu al een stuk of 5-6 doelpunten gekost en minstens evenveel punten. Dat moet dan de man met ervaring zijn in je elftal, die fouten maakt die ze er godverdomme bij de fjes al uit rammen.
Ik heb echt 0,0 vertrouwen in Nelom. Ik vind hem zo hemeltergend slecht.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:07 schreef satecl het volgende:
[..]
Jij praat dan telkens over een goeie serie van Joris, maar die heeft Nelom ook genoeg gehad. Daar komt bij dat Indi centraal 100x beter is en zijn waarde alleen maar gaat groeien. En Nelom is ook nog maar 20(?) jaar. Die kan dus alleen maar beter worden. Dat zie je aan Blind bij ajax. Was op het begin ook een faal, maar speelt het hele seizoen al ijzersterk.
De Vrij--Indi tegen Dinamo Kiev was echt heerlijk om te zien
De 1-0 gisteren verdedigt ie ook als een lamzak. Hij loopt mee terug alsof het de 95ste minuut is en hij helemaal kapot zit. Is minuut 9quote:Op maandag 21 januari 2013 11:08 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Noem maar wedstrijden waar hij ons punten gekost heeft.
Enkel Heerenveen thuis waar hij stom rood pakte. Mag ik u herinneren dat Janmaat op eenzelfde manier dom rood pakte? En wat dacht je van BMI zijn blunders? Weegt zich dus helemaal tegen elkaar af. De enige die zondenvrij is, is Stefan.
Gisteren waren we er sowieso af gegaan, of Mathijsen die fout nou maakte of niet.
Kortom, je lult uit je nek. Mathijsen kost ons niet meer punten dan Janmaat of BMI, maar heeft ondertussen wel in flink wat wedstrijden gezorgd dat we niet door de ondergrens zakten en de punten in Rotterdam bleven.
Dat gat wordt anders aardig gevuld door Clasie, ik heb me een paar steekballetjes gezien op Boëtius....quote:Op maandag 21 januari 2013 11:07 schreef vandermar het volgende:
[..]
Nelom is onze beste linksback, door hem wordt het gat tussen linksbuiten en linksback overbrugbaar.
Hier geef je ook al toe dat hij eigenlijk gewoon te slecht is en we geven hem 1 van de hoogste salarissen, nog 2.5 jaar terwijl hij iedere dag slechter wordt.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:09 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik heb echt 0,0 vertrouwen in Nelom. Ik vind hem zo hemeltergend slecht.
Maar ik wil vanzelfsprekend ook liever INdi / Vrij centraal. Desondanks kan dat niet, wegens een buttslechte LB.
En wat als die LB geblesseerd raakt, of een CV? Wie had je dan neergepleurd. Ja, kongolo centraal en BMI.... LB.
Juist ja. Behalve dat je verdediging dan gemiddeld 18 is. Kan je dus beter de ervaren man erbij hebben.
Dat is zo, aanvallend speelt Feyenoord veel beter met Nelom. En Indi gaat straks weg voor een schijntje, voor een goede CV betalen ze meer dan een LB.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:07 schreef vandermar het volgende:
[..]
Nelom is onze beste linksback, door hem wordt het gat tussen linksbuiten en linksback overbrugbaar.
Als je serieus denkt dat hij daar met een sliding de handel nog recht had kunnen trekken ben je gek. Janmaat had gewoon niet zo'n kapitale blunder mogen maken, maar daar hoor je dan weer niemand over. En het is niet de eerste keer dat hij zoiets debiels doet.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:09 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
De 1-0 gisteren verdedigt ie ook als een lamzak. Hij loopt mee terug alsof het de 95ste minuut is en hij helemaal kapot zit. Is minuut 9
Kongolo speelde in de voorbereiding van dit seizoen ook wel eens LB. Dan heb je ook nog Woudenberg, maar ik ben bang dat die (nog) te kort komt.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:09 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik heb echt 0,0 vertrouwen in Nelom. Ik vind hem zo hemeltergend slecht.
Maar ik wil vanzelfsprekend ook liever INdi / Vrij centraal. Desondanks kan dat niet, wegens een buttslechte LB.
En wat als die LB geblesseerd raakt, of een CV? Wie had je dan neergepleurd. Ja, kongolo centraal en BMI.... LB.
Juist ja. Behalve dat je verdediging dan gemiddeld 18 is. Kan je dus beter de ervaren man erbij hebben.
Wat een onzin, je bent gisteren ondanks de 3 - 0 niet weg gespeeld. Het waren 3 grove fouten, maar voor de rest hebben die neuzen niet zo heel veel gecreëerd hoor en het was ook niet dat ze fases lang de bal rond tikten.quote:Op maandag 21 januari 2013 09:41 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Tegen Vitesse was pech dat die bal er op het laatste moment zo in ging, tegen Twente, Ajax en PSV uit zijn we gewoon weggespeeld en dat is diep triest.
In eerste instantie kan hij door actiever mee te lopen al druk zetten op Fisher waardoor hij niet zoveel rust en tijd krijgt om te gaan bedenken wat ie doet.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:10 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Als je serieus denkt dat hij daar met een sliding de handel nog recht had kunnen trekken ben je gek. Janmaat had gewoon niet zo'n kapitale blunder mogen maken, maar daar hoor je dan weer niemand over. En het is niet de eerste keer dat hij zoiets debiels doet.
Dat geef ik helemaal niet toe. Mathijsen was de beste verdediger de 7 wedstrijden voor de Klassieker van gisteren.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:10 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Hier geef je ook al toe dat hij eigenlijk gewoon te slecht is en we geven hem 1 van de hoogste salarissen, nog 2.5 jaar terwijl hij iedere dag slechter wordt.
quote:Op maandag 21 januari 2013 11:10 schreef macca728 het volgende:
[..]
Dat is zo, aanvallend speelt Feyenoord veel beter met Nelom. En Indi gaat straks weg voor een schijntje, voor een goede CV betalen ze meer dan een LB.
Ik heb het niet zozeer over het feit of er passes daar komen maar meer over het feit met betrekking tot het loopgebied van de back en de vleugelspeler.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:10 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dat gat wordt anders aardig gevuld door Clasie, ik heb me een paar steekballetjes gezien op Boëtius.....
Eerste helft ging wel véél te veel over de rechterflank, waar Schaken stond te kutten man. Eerste 20 minuten deed Boetius niet eens mee.
In het geval van Janmaat weinig.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:12 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dat geef ik helemaal niet toe. Mathijsen was de beste verdediger de 7 wedstrijden voor de Klassieker van gisteren.
Liever zie ik Vrij / BMI centraal ja, omdat deze jongens eigen jeugd zijn. Ik had liever het probleem (de LB positie) direct opgelost, door dáár een ervaren man te zetten. Heb je én sturing van een oudere heer, én een goede LB.
Heb je alleen enig idee wat een LB kost met die kwaliteiten (leidinggevend, goed op LB positie en wat volwassen)?
Ja nog even, want met achter hem aanhobbelen zal Fischer ineens denken 'hé Janmaat en Mathijsen staan beide 2 meter achter me, nu ben ik in paniek zeg'.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:11 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
In eerste instantie kan hij door actiever mee te lopen al druk zetten op Fisher waardoor hij niet zoveel rust en tijd krijgt om te gaan bedenken wat ie doet.
Ik liep gisteren te tieren over die blunder van Janmaat omdat hij niet knijpt wanneer de Vrij doordekt. Dat gat werd gigantisch in het centrum en hij kon het niet meer herstellen.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:10 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Als je serieus denkt dat hij daar met een sliding de handel nog recht had kunnen trekken ben je gek. Janmaat had gewoon niet zo'n kapitale blunder mogen maken, maar daar hoor je dan weer niemand over. En het is niet de eerste keer dat hij zoiets debiels doet.
BMI gaat NOOIT de LB of RB worden waar ze zoveel voor betalen. Dat zijn de Evra's, Bale's etc. Gasten die hele wedstrijd opstormen en goeie voorzetten geven. Zo'n speler is BMI niet.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:12 schreef Helpmefok het volgende:
[..]![]()
.
Nee. Een CV is juist veel goedkoper, omdat daar een overload aan beschikbaar materiaal is. Goede LB en RB's zijn bijna non-existent. Ben jij op die positie een topper, kan je miljoenen meer opleveren dan dezelfde kwaliteiten hebben op CV.
nee Nelom meer, alleen op een ander niveau.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:15 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
BMI gaat NOOIT de LB of RB worden waar ze zoveel voor betalen. Dat zijn de Evra's, Bale's etc. Gasten die hele wedstrijd opstormen en goeie voorzetten geven. Zo'n speler is BMI niet.
Sluit ik me bij aan, die gozer heeft de beeldvorming (net als Immers) tegen, echter presteerde hij het merendeel van de wedstrijden goed. Bij Immers is het gewoon terechte kritiek na kritiek.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:13 schreef elCholo het volgende:
Het is gewoon zonde van Mathijssen, de wedstrijden hiervoor speelde hij echt heel goed. Dat die lamlul dan juist in deze wedstrijd zo door de mand valt is dan echt weer zonde, want dat voedt terecht de kritiek.
is een RB, geen LB. Je snapt het verschil tussen die twee hoop ik toch wel?quote:Op maandag 21 januari 2013 11:13 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
In het geval van Janmaat weinig.
Als Stefan de Vrij, toch wel je beste verdediger, nou aangeeft enorm veel moeite te hebben met het feit dat hij geen leidinggevende speler naast zich heeft. En zich nu véél prettiger voelt met Mathijsen naast zich, waardoor hij Zidane-eske bewegingen gaat maken (Copyright Kapo). Enorm goed speelt als verdediger (Stefan dus), en aangeeft dat dat komt omdat hij eindelijk weer een leider naast zich heeft.quote:Verder vind ik dat "ervaren" en "leiding geven" allemaal wat overgewaardeerd. Als je niet kan voetballen heb je er niks aan. Het is een leuk extra-tje, geen reden om een speler wel of niet aan te treken of in de basis te zetten.
Kijk nog eens terug manquote:Op maandag 21 januari 2013 11:13 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja nog even, want met achter hem aanhobbelen zal Fischer ineens denken 'hé Janmaat en Mathijsen staan beide 2 meter achter me, nu ben ik in paniek zeg'.
Godsamme man. Tenzij ze vóór de man komen, heeft die Fischer nergens last van hoor.
BMI wil centraal spelen, speelt ws tegen zijn zin LB, dan krijg je dat.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:15 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
Ben het HMF eens met de kwestie over Mathijsen/BMI/Nelom.
Sterker nog, ik vind BMI de laatste tijd ook veel foutjes maken. Gister maakte hij ook een kapitale fout dat Eriksen door kon lopen. Waar hij uiteindelijk het geluk heeft bij te kunnen sluiten en nog de bal kunnen te veroveren. Verder was de fout identiek aan die van Mathijsen.
Maar HMF, Bruins ga je toch niet menen he? Die gast heeft enkele leuke wedstrijdjes voor ons gevoetbald, daar heb je gelijk in. Maar als die gast minder goed voetbalde (de overgrote meerderheid van zijn wedstrijden), sta je gewoon met 10 man te voetballen. Dan kun je beter een Immers hebben.
hehe eindelijk... Ik dacht al dat ik debiel was...quote:Op maandag 21 januari 2013 11:11 schreef Luni het volgende:
[..]
Wat een onzin, je bent gisteren ondanks de 3 - 0 niet weg gespeeld. Het waren 3 grove fouten, maar voor de rest hebben die neuzen niet zo heel veel gecreëerd hoor en het was ook niet dat ze fases lang de bal rond tikten.
Waar zeg ik dat dan? Ik ontkracht alleen de enorm domme stelling dat ze meer geld betalen voor een CV dan voor een LB.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:15 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
BMI gaat NOOIT de LB of RB worden waar ze zoveel voor betalen. Dat zijn de Evra's, Bale's etc. Gasten die hele wedstrijd opstormen en goeie voorzetten geven. Zo'n speler is BMI niet.
Volg de media of spreek de spelers persoonlijk even. BMI zei afgelopenweek nog in pauperkrant Metro "natuurlijk sta ik liever CV. Maar het mooiste vind ik het als het team als collectief sterk is. Dus dan moet ik maar de beste Linksback van Nederland worden. Mijn kans op de CV komt misschien ooit nog wel, maar ook op deze manier kan ik mijzelf onderscheiden".quote:Op maandag 21 januari 2013 11:16 schreef macca728 het volgende:
[..]
BMI wil centraal spelen, speelt ws tegen zijn zin LB, dan krijg je dat.
Zelfde als dat verhaal wat de Vrij zegt over Mathijssen. Allemaal politiek correct geneuzel man. Waarheidsgehalte 0,0quote:Op maandag 21 januari 2013 11:19 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Volg de media of spreek de spelers persoonlijk even. BMI zei afgelopenweek nog in pauperkrant Metro "natuurlijk sta ik liever CV. Maar het mooiste vind ik het als het team als collectief sterk is. Dus dan moet ik maar de beste Linksback van Nederland worden. Mijn kans op de CV komt misschien ooit nog wel, maar ook op deze manier kan ik mijzelf onderscheiden".
Boem.
Gaat alleen maar slechter worden door zijn leeftijd, lage handelingssnelheid technisch onbekwaam. Echt een ouderwetse, statische mandekker, in die rol redelijk niet meer dan dat echter zo speelt Feyenoord helemaal niet.quote:Op maandag 21 januari 2013 10:51 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Had 2 jaar moeten zijn, verder goede aankoop. Dat blijf ik zeggen, en daar komen jullie nog wel achter.
Indi heeft de snelheid om het te kunnen herstellen. Mathijssen niet!quote:Op maandag 21 januari 2013 11:15 schreef TheWhitePrinceOfBel-Air het volgende:
Ben het HMF eens met de kwestie over Mathijsen/BMI/Nelom.
Sterker nog, ik vind BMI de laatste tijd ook veel foutjes maken. Gister maakte hij ook een kapitale fout dat Eriksen door kon lopen. Waar hij uiteindelijk het geluk heeft bij te kunnen sluiten en nog de bal kunnen te veroveren. Verder was de fout identiek aan die van Mathijsen. Mathijsen is een nuttige aankoop, alleen een te lang contract.
Maar HMF, Bruins ga je toch niet menen he? Die gast heeft enkele leuke wedstrijdjes voor ons gevoetbald, daar heb je gelijk in. Maar als die gast minder goed voetbalde (de overgrote meerderheid van zijn wedstrijden), sta je gewoon met 10 man te voetballen. Dan kun je beter een Immers hebben.
quote:Op maandag 21 januari 2013 11:20 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Zelfde als dat verhaal wat de Vrij zegt over Mathijssen. Allemaal politiek correct geneuzel man. Waarheidsgehalte 0,0
Mwa.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:21 schreef Helpmefok het volgende:
[..]. Ja nog even. Behalve...Wacht even.... Stefan is ook 10 keer beter gaan spelen sinds Mathijsen erin staat.
Na het WK is Kongolo ook weer 1,5 jaar ouder. Dat is dan een echte baas, geloof me. Vervangers genoeg in de jeugd.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:17 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat dan? Ik ontkracht alleen de enorm domme stelling dat ze meer geld betalen voor een CV dan voor een LB.
Tuurlijk levert BMI als CV véél meer op, maar sowieso gaat na komend wereldkampioenschap óf BMI, óf Stefan verkocht worden. 100%.
Een beter argument was geweest 'dat komt eerder doordat Mathijsen kwam gelijk aan het moment dat Stefan echt pijnvrij begon te voetballen sinds zijn blessure', maar we houden het maar op 'Mwa'.quote:
Geloof me, ik zie in Kongolo ons grootste verdedigende talent. Groter dan BMI en Vrij.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:22 schreef satecl het volgende:
[..]
Na het WK is Kongolo ook weer 1,5 jaar ouder. Dat is dan een echte baas, geloof me. Vervangers genoeg in de jeugd.
Of bijvoorbeeld omdat de Vrij uberhaupt steeds dichter bij de ideale leeftijd van 25-27 komt en een natuurlijke groei doormaakt. Meeste voetballers worden tussen 18-25 alleen maar beter, of er nou een debieltje als Mathijssen naast ze staat of niet.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:22 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Een beter argument was geweest 'dat komt eerder doordat Mathijsen kwam gelijk aan het moment dat Stefan echt pijnvrij begon te voetballen sinds zijn blessure', maar we houden het maar op 'Mwa'..
Alleen ga je er dan met Nelom weer echt op achteruit.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:18 schreef vandermar het volgende:
BMI moet centraal spelen ipv Mathijsen. Ze maken ongeveer evenveel fouten alleen heeft BMI restwaarde en wordt hij alleen mar beter.
Ook veel foute passes hoor, maar hoorde bij de betere met Vilhena en Boëtiusquote:Op maandag 21 januari 2013 11:06 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Clasie. Toch wel de beste speler van Feijenoord gister. Sowieso een enorm fijne vent vind ik dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |