VVD vind je vooral in het zuiden. Friezen stemmen, net als Groningers en Amsterdammers overwegend links.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:40 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Het lijkt me interessant om de verkiezingsuitslagen in de Friese gemeenten af te zetten tegen die in Nederland in het algemeen.
Als ze snel zijn: gasquote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:40 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed knuffelaar, hoe denk jij dat Friesland zichzelf gaat onderhouden als ze "vrij" zijn?
Ik studeer geen economie. Maar ik ben liever vrij en dan wat armer, dan dat ik leef onder een bezetter.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:40 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed knuffelaar, hoe denk jij dat Friesland zichzelf gaat onderhouden als ze "vrij" zijn?
Omdat we niet pro-Europa stemmen, maar voor het sociale gezicht van Groenlinks en de PvdA. Die partijen hebben goede punten, alleen hun pro-EU standpunt is ongelukkig.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:46 schreef Hexagon het volgende:
Ja in Friesland stemmen ze over het algemeen op UItgesproken pro Europese partijen
Slechts wanneer de uitkomst hem uitkomt uiteraard.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:37 schreef KoosVogels het volgende:
Linkse knuffelaar wil een libertarische staat. Juist.
quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:50 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Omdat we niet pro-Europa stemmen, maar voor het sociale gezicht van Groenlinks en de PvdA. Die partijen hebben goede punten, alleen hun pro-EU standpunt is ongelukkig.
Er zijn nauwelijks echte anti-EU partijen. Alleen de PVV, maar goed dat zijn verder een stelletje clowns.
Hoe dan ook zal de schoorsteen moeten roken in Friesland. Jouw goede onderwijs en gezondheidszorg betaal je niet met wat Friesland momenteel produceert.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:48 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Misschien moeten we allemaal in Fryslan een stapje terug doen in materieel opzicht. Maar we kunnen ons richten op andere waarden, rust, ruimte, Zen, goede gezondheidszorg met Cubaanse medicijnen bijvoorbeeld, goed ondferwijs en dan maar wat minder Chinese plastic rommel.
Relaties aangaan met Cuba en Venezuela bijvoorbeeld en zoals ik al zei, desnoods genoegen nemen met minder. Wat moet je met die plastic troep uit China als je bezet bent.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:52 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Hoe dan ook zal de schoorsteen moeten roken in Friesland. Jouw goede onderwijs en gezondheidszorg betaal je niet met wat Friesland momenteel produceert.
quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:56 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Relaties aangaan met Cuba en Venezuela bijvoorbeeld en zoals ik al zei, desnoods genoegen nemen met minder. Wat moet je met die plastic troep uit China als je bezet bent.
En de crisis gaat nog heel hard door Nederland waaien dankzij de EU. Dus misschien worden jullie wel de economische vluchtelingen aan de grens met de afsluitdijk tussen Nederland en Fryslan.
Die plastic troep zal wel de maatstaf worden met een dergelijk welvaartsniveau. Het is immers het goedkoopst. Want wat voor samenwerkingen zie je dan voor je?quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:56 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Relaties aangaan met Cuba en Venezuela bijvoorbeeld en zoals ik al zei, desnoods genoegen nemen met minder. Wat moet je met die plastic troep uit China als je bezet bent.
En de crisis gaat nog heel hard door Nederland waaien dankzij de EU. Dus misschien worden jullie wel de economische vluchtelingen aan de grens met de afsluitdijk tussen Nederland en Fryslan.
Nederland presenteert uiteraard wel eerst een flinke rekening voor alle investeringen die we hebben gedaan in dat achterstandsgebied.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:56 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Relaties aangaan met Cuba en Venezuela bijvoorbeeld en zoals ik al zei, desnoods genoegen nemen met minder. Wat moet je met die plastic troep uit China als je bezet bent.
En de crisis gaat nog heel hard door Nederland waaien dankzij de EU. Dus misschien worden jullie wel de economische vluchtelingen aan de grens met de afsluitdijk tussen Nederland en Fryslan.
Nou geef dan maar je bron van uitgaven en inkomsten van die de door jou zo bewierrookte overheid.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:17 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dan zou het slim zijn om iets verder te kijken dan de miljoenennota. De uitgaven in het kader van de MIRT zijn maar een beperkt deel van de uitgaven aan infrastructuur
.
Goed dus dat het aangehaald wordt, laat de onkunde van libertariers om iets van eerdere discussies op te steken weer goed zien
Natuurlijk, want zo een beetje elke politicus is voor de EU, lijkt me nogal logisch, meer EU is meer pluche.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:38 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het EU grondwet referendum ging niet over de EU in het algemeen. Dus dat is creatief doen met feiten.
Daarnaast heeft de Nederlandse bevolking vele verkiezingen op een rij steeds weer pro-EU partijen aan de macht geholpen. Die Euro is er echt niet in een regeringsperiode gekomen ofzo.
Ik bewierrook niets. Ik geef slechts aan dat jouw stelling niet enkel uit de MIRT gehaald kan worden maar dat je wat verder moet kijken dan je neus lang is. Dat is je ook al vaak zat uitgelegd maar dat past niet binnen je sprookje dus het komt niet aanquote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:03 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nou geef dan maar je bron van uitgaven en inkomsten van die de door jou zo bewierrookte overheid.
Dan had men een anti EU partij kunnen oprichten. Niet gebeurt.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:04 schreef raptorix het volgende:
[..]
Natuurlijk, want zo een beetje elke politicus is voor de EU, lijkt me nogal logisch, meer EU is meer pluche.
Vooral blijven dromen. Je kan beter naar Caracas verhuizen, overigens.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:56 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Relaties aangaan met Cuba en Venezuela bijvoorbeeld en zoals ik al zei, desnoods genoegen nemen met minder. Wat moet je met die plastic troep uit China als je bezet bent.
En de crisis gaat nog heel hard door Nederland waaien dankzij de EU. Dus misschien worden jullie wel de economische vluchtelingen aan de grens met de afsluitdijk tussen Nederland en Fryslan.
Dat wordt stelselmatig geboycot, gedwarsboomd, belachelijk gemaakt.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dan had men een anti EU partij kunnen oprichten. Niet gebeurt.
Van mij mogen ze die gratis hebben. Friesland is nu 25% armer dan gemiddeld, dus dan ben je meteen van al hun uitkeringen en subsidies af.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 14:59 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Nederland presenteert uiteraard wel eerst een flinke rekening voor alle investeringen die we hebben gedaan in dat achterstandsgebied.
Al die wegen en dijken krijgen jullie niet cadeau.
Zeker wel, maar daarom mijn tegenvraag, geef maar het plaatje aan met de inkomsten tussen de investering in infrastructuur en de inkomsten, geef het me gewoon...quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:07 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik bewierrook niets. Ik geef slechts aan dat jouw stelling niet enkel uit de MIRT gehaald kan worden maar dat je wat verder moet kijken dan je neus lang is. Dat is je ook al vaak zat uitgelegd maar dat past niet binnen je sprookje dus het komt niet aan
Nee hoor, er is al een Anti-Europa Partij.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:09 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Dat wordt stelselmatig geboycot, gedwarsboomd, belachelijk gemaakt.
Nou en? Ze kunnen toch voor zichzelf opkomen hoop ik? Als er draagvlak is halt zo'n partij wel wat stemmen.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:09 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Dat wordt stelselmatig geboycot, gedwarsboomd, belachelijk gemaakt.
Er is helemaal geen boycot oid het is gewoon een kansloze belachelijke club die de aandacht kreeg die ze verdienden.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:09 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Dat wordt stelselmatig geboycot, gedwarsboomd, belachelijk gemaakt.
Omdat mensen tegen politiek niet erg geneigd zijn om een anti politieke partij op te richten, daarnaast is dat zonder middelen die politieke partijen wel hebben erg lastig.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dan had men een anti EU partij kunnen oprichten. Niet gebeurt.
Ik ga niet alle begrotingen van de gemeenten en provincies voor je doorspittenquote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:10 schreef raptorix het volgende:
[..]
Zeker wel, maar daarom mijn tegenvraag, geef maar het plaatje aan met de inkomsten tussen de investering in infrastructuur en de inkomsten, geef het me gewoon...
Want die werden ook serieus benaderd? De media in Nederland zijn voor belangrijk deel afhankelijk van de overheid, en die houden hun bestaanden inkomstenstromen het liefst gewoon intact.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:10 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Nee hoor, er is al een Anti-Europa Partij.
Zij krijgt gewoon te weinig stemmen, haar mening is blijkbaar ondervertegenwoordigd onder het Nederlandse electoraat.
Op tijd beginnen en een goede achterban opbouwen. Als de Partij voor de Dieren dat kan kunnen meer partijen het.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:11 schreef raptorix het volgende:
[..]
Omdat mensen tegen politiek niet erg geneigd zijn om een anti politieke partij op te richten, daarnaast is dat zonder middelen die politieke partijen wel hebben erg lastig.
Typisch belachelijk maken, door te roepen: het klopt niet, naja laat ik het simpeler maken, geef maar schatting.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:12 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik ga niet alle begrotingen van de gemeenten en provincies voor je doorspitten. Daarnaast gaat het hier volledig off-topic. Je sprookje klopt gewoon niet, dat was alles wat ik wou aangeven en dat is je ook al vaker uitgelegd.
BNW is een deurtje verderop rapto.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:12 schreef raptorix het volgende:
[..]
Want die werden ook serieus benaderd? De media in Nederland zijn voor belangrijk deel afhankelijk van de overheid, en die houden hun bestaanden inkomstenstromen het liefst gewoon intact.
Dat is zeker niet eenvoudig. Maar als er blijkbaar zoveel mensen het ermee eens zijn dan moet dat echt geen probleem zijn.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:11 schreef raptorix het volgende:
[..]
Omdat mensen tegen politiek niet erg geneigd zijn om een anti politieke partij op te richten, daarnaast is dat zonder middelen die politieke partijen wel hebben erg lastig.
Ik wacht liever nog 3 jaar, dan staat er hopelijk gewoon een sterke man op die met het hele zootje afrekend.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:13 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Op tijd beginnen en een goede achterban opbouwen. Als de Partij voor de Dieren dat kan kunnen meer partijen het.
Als je creatief gaat rekenen in het voordeel van de autorijders kom je wellicht op een verhouding 1 staat tot 2.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:13 schreef raptorix het volgende:
[..]
Typisch belachelijk maken, door te roepen: het klopt niet, naja laat ik het simpeler maken, geef maar schatting.
D66 lukte dat zelfs zonder veel voorbereiding en geld. Gewoon met een boodschap.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:13 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Op tijd beginnen en een goede achterban opbouwen. Als de Partij voor de Dieren dat kan kunnen meer partijen het.
Ik waag dat te betwijfelen. Wellicht dat je gelijk hebt wat betreft de Friezen, maar wat wil je ook anders na zes generaties inteelt?quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:13 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik weet zeker dat als je nu een referendum houdt onder Nederlanders en Friezen, een grote meerderheid zal stemmen voor uittreding uit de EU en herinvoering van de gulden.
Maar men durft zo'n referendum niet te houden, omdat de politici doodsbang zijn voor het volk. Doodsbang.
Wat is er BNW aan om te snappen hoe dit soort zaken werken? Denk jij dat een krant kritisch gaat schrijven over zijn grootste adverteerders?quote:
Wat?quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:14 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik wacht liever nog 3 jaar, dan staat er hopelijk gewoon een sterke man op die met het hele zootje afrekend.
quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:14 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik wacht liever nog 3 jaar, dan staat er hopelijk gewoon een sterke man op die met het hele zootje afrekend.
Het probleem met democratie is juist dat mensen die helemaal geen kennis van zaken hebben moeten beslissen over hun leiders, ik zie liever dat een selecte groep met gedegen kennis beslissingen nemen.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat is zeker niet eenvoudig. Maar als er blijkbaar zoveel mensen het ermee eens zijn dan moet dat echt geen probleem zijn.
Zo werkt dat ook in democratische landen. Als je vind dat het establishment de foute koers vaart moet je er ook een alternatief tegenover stellen.
Bron?quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:14 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Als je creatief gaat rekenen in het voordeel van de autorijders kom je wellicht op een verhouding 1 staat tot 2.
Maar wie bepaalt wie er in de 'selecte groep' komt?quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:16 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het probleem met democratie is juist dat mensen die helemaal geen kennis van zaken hebben moeten beslissen over hun leiders, ik zie liever dat een selecte groep met gedegen kennis beslissingen nemen.
Ja. Ik vermoed echter dat elk argument dat ik aanvoer met betrekking tot objectiviteit en hoe dat is opgenomen in het statuut, weinig uit zal halen. Dat is althans vaak het geval met alu-hoedjes.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:15 schreef raptorix het volgende:
[..]
Wat is er BNW aan om te snappen hoe dit soort zaken werken? Denk jij dat een krant kritisch gaat schrijven over zijn grootste adverteerders?
jaja en die kranten worden gestuurd om maar niet positief te schrijven over volstrekt belachelijke clubjes als de anti-EUpartij of de libertarische partij? Kan het echt niet een beetje aan die partijtjes zelf liggenquote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:15 schreef raptorix het volgende:
[..]
Wat is er BNW aan om te snappen hoe dit soort zaken werken? Denk jij dat een krant kritisch gaat schrijven over zijn grootste adverteerders?
Op dit forum en de FP ben jij volgens mij zo'n beetje de enige die nog in de EU gelooft. In mijn omgeving ken ik geen enkele EU-adept. Geen een en ik ken best wat mensen, van arm en werkloos tot rijk en zelfs vermogend en werkzaam.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik waag dat te betwijfelen. Wellicht dat je gelijk hebt wat betreft de Friezen, maar wat wil je ook anders na zes generaties inteelt?
Gewoon een generaals regime, scheelt een hoop overhead, kunnen we gelijk met een hoop links gedoe afrekenen.quote:
Ik geef toe dat er wat kan veranderen aan de behandeling door de media. Dit mag echter niet als excuus dienen voor het falen. Er is genoeg ruimte voor partijen om op te staan(50+, PvdD)quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:12 schreef raptorix het volgende:
[..]
Want die werden ook serieus benaderd? De media in Nederland zijn voor belangrijk deel afhankelijk van de overheid, en die houden hun bestaanden inkomstenstromen het liefst gewoon intact.
Geld, wie wil stemmen betaald 250 euro.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:17 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Maar wie bepaalt wie er in de 'selecte groep' komt?
De Volkskrant en Telegraaf laten zich maar al te graag betalen om dingetjes op te schrijven, genoeg voorbeelden van.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 15:17 schreef 99.999 het volgende:
[..]
jaja en die kranten worden gestuurd om maar niet positief te schrijven over volstrekt belachelijke clubjes als de anti-EUpartij of de libertarische partij? Kan het echt niet een beetje aan die partijtjes zelf liggen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |