Hmm daar gaat best een hoop werk inzitten maar ik zal het eens proberen. Eet elke avond en middag bijna wat anders dus ik ga wel uit van een gemiddelde.quote:Op zondag 30 december 2012 23:55 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het kan geen kwaad inderdaad. Je zou je dagelijkse intake bij kunnen gaan houden, kijken hoeveel eiwit je binnen krijgt en dan shakes als aanvulling nemen zodat je aan 1,5 - 2 gram per dag per kilo bw komt.
Jah, in het begin is het effe een kutjob. Maar je leert vrij snel wat waar inzit. Dit soort sites zijn een goede hulp. http://cronometer.com/quote:Op maandag 31 december 2012 00:04 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Hmm daar gaat best een hoop werk inzitten maar ik zal het eens proberen. Eet elke avond en middag bijna wat anders dus ik ga wel uit van een gemiddelde.
Ja ff uitzoeken wat simpele dingen zoals een banaan of een kom brinta allemaal toevoegen. Maargoed, net als ik al zei, ik vind dat het lekker gaat nu met 3 keer per week. Binnenkort weer ff nieuwe oefeningen erin en dan knallen.quote:Op maandag 31 december 2012 00:06 schreef Snakey het volgende:
[..]
Jah, in het begin is het effe een kutjob. Maar je leert vrij snel wat waar inzit. Dit soort sites zijn een goede hulp. http://cronometer.com/
Ik wilde net zeggen, want van 1-3 biertjes heb je m.i. niet zoveel last.quote:Op zondag 30 december 2012 23:43 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Nee, ik drink geregeld 1 of 2 biertjes. Soms 3. Ik zuip me alleen niet meer lam waardoor ik de volgende dag een kater heb.
Deze manquote:Op zondag 30 december 2012 22:36 schreef Autobandje het volgende:
[..]
Neej mang, gewoon jaartje opsparen en dan in 1 x 700 bier
yolo broquote:Op zondag 30 december 2012 23:43 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Nee, ik drink geregeld 1 of 2 biertjes. Soms 3. Ik zuip me alleen niet meer lam waardoor ik de volgende dag een kater heb.
Het kost me een paar minuten per dag om uit te vinden wat ik gegeten heb en hoeveel ik nog moet eten. Het is het zeker waard om te doen, want anders heb je geen idee.quote:Op maandag 31 december 2012 00:04 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Hmm daar gaat best een hoop werk inzitten maar ik zal het eens proberen. Eet elke avond en middag bijna wat anders dus ik ga wel uit van een gemiddelde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.B&F:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Over het algemeen zijn de shakes van B&F veel lekkerder. Als je dus een lekkere smaak zoekt, bestel bij B&F. De shakes bij B&F zijn ook allemaal romig, terwijl bij XXL sommige erg waterig zijn. De enige echte shakes die bij XXL lekker smaken zijn aardbei en banaan.
Ondanks dat ik een fervent XXL'er ben, ga ik toch bij B&F bestellen.Mijn volgende potten worden straicciatella en coconut-bounty. Het enige dat ik nog bij XXL ga bestellen is hun aardbei smaak. Ik vind die toch lekkerder dan die van B&F.
If not now, then when.
Ik heb beide samplepacks gehad hé.quote:Op maandag 31 december 2012 01:17 schreef Stereotomy het volgende:
Hoeveel whey eet je wel niet manKom ik aan met 4 kilo in het jaar max
Baasje. Gewoon een boomstam zoeken en squatten.quote:Op maandag 31 december 2012 10:34 schreef Bendoe het volgende:
GAINZ!
De gym is dicht morgenik wou leg day doen.
Je DL gewicht zakt omdat je twee weken niks doet, niet omdat je teveel vreet.... neurologische (de-)adaptatie.quote:Op maandag 31 december 2012 12:06 schreef seto het volgende:
Als je deadlift in twee weken 40kg zakt terwijl je aankomt doe je wel iets heel fout.
Dan nog, 40kg vind ik wel extreem. Zelf nooit meegemaakt though, misschien kan het wel.quote:Op maandag 31 december 2012 12:08 schreef Stereotomy het volgende:
Je DL gewicht zakt omdat je twee weken niks doet, niet omdat je teveel vreet.... neurologische (de-)adaptatie.
Mwah... hij zit zo wel weer op z'n ouwe gewicht.quote:Op maandag 31 december 2012 12:11 schreef seto het volgende:
[..]
Dan nog, 40kg vind ik wel extreem. Zelf nooit meegemaakt though, misschien kan het wel.
Ach dat is een of twee keer en dan is het weer goed. Niet zo boeiend.quote:Op maandag 31 december 2012 12:11 schreef seto het volgende:
[..]
Dan nog, 40kg vind ik wel extreem. Zelf nooit meegemaakt though, misschien kan het wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |