abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 28 december 2012 @ 01:26:49 #1
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120849374



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Winter 2013


2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



TV / Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

TTK / Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

C&H / Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

TRV / Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

CUL / Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

TV / [Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

TV / Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

TV / Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

TV / [Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
TV / [Anime&Manga] Naruto #19
TV / [ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Over hotlinken en ander gespui:

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  vrijdag 28 december 2012 @ 01:27:28 #2
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120849396
En ik claim ook maar direct de FiPo. Inb4 ''Faal tt :')'' etc.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_120849414
Wat jij wil.
  vrijdag 28 december 2012 @ 02:10:05 #4
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120850465
Wat zei je nu vorig topic? Geen BTOOOM S2? :'(
Helemaal super.
  vrijdag 28 december 2012 @ 02:21:50 #5
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_120850619
quote:
14s.gif Op vrijdag 28 december 2012 01:27 schreef Qunix het volgende:
Wat jij wil.
Zo mag ik het horen (of in dit geval, lezen). :)
quote:
11s.gif Op vrijdag 28 december 2012 02:10 schreef Kyubey het volgende:
Wat zei je nu vorig topic? Geen BTOOOM S2? :'(
Is toch te weinig material voor :P, tenzij ze er een Anime Original van maken, maar die kans acht ik heel klein.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_120854462
Werd tijd voor een MausTT.
pi_120854945
FIPOOO!!!!
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120855421
quote:
14s.gif Op vrijdag 28 december 2012 10:48 schreef De_Dakgoot het volgende:
FIPOOO!!!!
mandatory slowpoke.jpg
pi_120855550
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120855977
quote:
Gast :')!
  vrijdag 28 december 2012 @ 11:30:49 #11
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120856228
quote:
:')14.gif
Helemaal super.
pi_120856330
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 28 december 2012 @ 11:35:54 #13
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120856406
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 11:33 schreef De_Dakgoot het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:? :?
Helemaal super.
pi_120856415

/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 28 december 2012 @ 16:24:06 #15
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120867027
Heyheyhey!

Kerst is weer over, morgen kan ik weer animu kijken. Heb al een week niets gezien en loop dus een beetje achter. Moet praktisch alle finales nog zien :)

12 Days of Anime(es) is afgelopen, hopelijk hebben jullie een beetje vermaakt, ik vond het in ieder geval erg leuk om te doen!

Hopelijk morgen tijd om K af te ronden.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  vrijdag 28 december 2012 @ 16:29:47 #16
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120867264
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 16:24 schreef .Cake. het volgende:
Heyheyhey!

Kerst is weer over, morgen kan ik weer animu kijken. Heb al een week niets gezien en loop dus een beetje achter. Moet praktisch alle finales nog zien :)

12 Days of Anime(es) is afgelopen, hopelijk hebben jullie een beetje vermaakt, ik vond het in ieder geval erg leuk om te doen!

Hopelijk morgen tijd om K af te ronden.
K :')
Helemaal super.
  vrijdag 28 december 2012 @ 16:36:18 #17
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120867535
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 16:29 schreef Kyubey het volgende:

[..]

K :')
FGRLKLUUMMBRULLALASEFKSOJ!!

NIETS TEGEN K HE?!!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  vrijdag 28 december 2012 @ 17:00:17 #18
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120868707
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 16:36 schreef .Cake. het volgende:

[..]

FGRLKLUUMMBRULLALASEFKSOJ!!

NIETS TEGEN K HE?!!
[ afbeelding ]
Helemaal super.
pi_120873276
*O* Naruto x Hinata FTW! *O*
pi_120873982
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 18:41 schreef DemonRage het volgende:
*O* Naruto x Hinata FTW! *O*
pics or it didn't happen!
“An interesting thing is a good thing.”
pi_120874115
quote:
10s.gif Op vrijdag 28 december 2012 18:57 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

pics or it didn't happen!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_120875934
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 19:00 schreef DemonRage het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat doe ik pas als ik de op een na laatste 49 hoofdstukken gelezen heb. ;)
“An interesting thing is a good thing.”
  vrijdag 28 december 2012 @ 19:46:40 #23
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_120876732
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 18:41 schreef DemonRage het volgende:
*O* Naruto x Hinata FTW! *O*
Heeft 615 chapters geduurd.
pi_120885146
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 18:41 schreef DemonRage het volgende:
*O* Naruto x Hinata FTW! *O*
wait, what? :o
doe eens spoileren..
pi_120885596
Al die buthurt nurutu threads :')!\

maar nu ontopic k-on is natuurijk afgelopen sinds die film. hoewel we hebben ze nu nog steeds niet op budokan gezien ;(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 28 december 2012 @ 22:20:20 #26
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120886228
Is Melody Of Oblivion een beetje goed?
Oh wacht, nu krijg ik allemaal reacties over de koeienscene :')
Helemaal super.
pi_120886857
Ik hikte tegen Psycho Pass en beweerde zelfs dat het de meest teleurstellende anime van 2012 was, maar sinds de laatste paar episodes is het toch wel interessant. Jammer dat het zolang geduurd heeft.
  vrijdag 28 december 2012 @ 22:31:45 #28
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120886997
quote:
14s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:29 schreef Qunix het volgende:
Ik hikte tegen Psycho Pass en beweerde zelfs dat het de meest teleurstellende anime van 2012 was, maar sinds de laatste paar episodes is het toch wel interessant. Jammer dat het zolang geduurd heeft.
Teleurstellend? Hoezo? :?
Helemaal super.
  vrijdag 28 december 2012 @ 22:32:57 #29
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_120887093
quote:
14s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:29 schreef Qunix het volgende:
Ik hikte tegen Psycho Pass en beweerde zelfs dat het de meest teleurstellende anime van 2012 was, maar sinds de laatste paar episodes is het toch wel interessant. Jammer dat het zolang geduurd heeft.
Beste van het seizoen :+
Uitermate goed verhaal. Goed uitgewerkt ook.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_120887158
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:31 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Teleurstellend? Hoezo? :?
Concept is aardig, animaties en design is ook nice, maar het pakte mij niet. 3 episodes over een avatar op het "internet" wat iets fout deed... Laatste paar episodes pakte mij wel. 9, 10 en 11.
pi_120887319
Nog 2 animes die mij niet pakken zijn Cøde:breaker en Zetsuen no Tempest. Ook hier weer bij beide; verhaal, animaties, etc is prima, maar toch mist er iets.

Grappig is wel dat ik vanaf het begin Shinsekai Yori tof vind en vele andere niet.
pi_120887365
quote:
14s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:36 schreef Qunix het volgende:
Nog 2 animes die mij niet pakken zijn Cøde:breaker en Zetsuen no Tempest. Ook hier weer bij beide; verhaal, animaties, etc is prima, maar toch mist er iets.

Grappig is wel dat ik vanaf het begin Shinsekai Yori tof vind en vele andere niet.
Inferno Cop
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120887437
quote:
14s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:36 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Inferno Cop
Wat?
  vrijdag 28 december 2012 @ 22:39:57 #34
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_120887568
quote:
14s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:36 schreef Qunix het volgende:
Nog 2 animes die mij niet pakken zijn Cøde:breaker en Zetsuen no Tempest. Ook hier weer bij beide; verhaal, animaties, etc is prima, maar toch mist er iets.

Grappig is wel dat ik vanaf het begin Shinsekai Yori tof vind en vele andere niet.
Beide zijn te generiek.

Shinsekai Yori vind ik anders ook uitzonderlijk goed :)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  vrijdag 28 december 2012 @ 22:50:24 #37
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120888269
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:39 schreef wdn het volgende:

[..]

Beide zijn te generiek.

Shinsekai Yori vind ik anders ook uitzonderlijk goed :)
Jammer dat ze in episode 5 en 13 zo ontzettend geblunderd hebben met de animatie ;(
Helemaal super.
pi_120890213
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:50 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Jammer dat ze in episode 5 en 13 zo ontzettend geblunderd hebben met de animatie ;(
Help me even wat is er mis met de animatie van dertien?

quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:10 schreef De_Dakgoot het volgende:
Al die buthurt nurutu threads :')!\

Maar Hinata heeft Sasuke dan nu toch juist gecockblocked?
“An interesting thing is a good thing.”
  vrijdag 28 december 2012 @ 23:41:00 #39
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120891563
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2012 23:19 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Help me even wat is er mis met de animatie van dertien?

[..]

Maar Hinata heeft Sasuke dan nu toch juist gecockblocked?
De emoties op hun gezichten. Was ik de enige die het opviel of keek ik niet goed? :?
Op het MAL-forum las ik er ook niets over, terwijl bij episode 5 iedereen verontwaardigd was.
Helemaal super.
pi_120892912
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 december 2012 23:41 schreef Kyubey het volgende:

[..]

De emoties op hun gezichten. Was ik de enige die het opviel of keek ik niet goed? :?
Op het MAL-forum las ik er ook niets over, terwijl bij episode 5 iedereen verontwaardigd was.

Bikurishita!

De strontstorm die over aflevering 5 waaide had meer te maken met de stijlbreuk. Het doet me pijn om dit te toe te geven, maar de gezichten zijn in SSY wel vaker KWALITATIEF HOOGWAARDIG. Mijn screenshot valt daar nog in mee meer iets ergers opzoeken, screencappen en uploaden kost me te veel tijd.
“An interesting thing is a good thing.”
  † In Memoriam † zaterdag 29 december 2012 @ 01:25:01 #41
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120897184
Wanneer komt die nieuwe episode van inferno cop nou eens, ik moet weten hoe het verder gaat
:')
  zaterdag 29 december 2012 @ 01:25:52 #42
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120897215
quote:
14s.gif Op vrijdag 28 december 2012 22:36 schreef Qunix het volgende:
Nog 2 animes die mij niet pakken zijn Cøde:breaker en Zetsuen no Tempest. Ook hier weer bij beide; verhaal, animaties, etc is prima, maar toch mist er iets.

Grappig is wel dat ik vanaf het begin Shinsekai Yori tof vind en vele andere niet.
Bedoel je dat jij Shinsekay Yori vanaf het begin tof vond en andere animukijkers niet? Want dat is A) erg hipster van je en B) incorrect aangezien velen hier dat ook vonden.
Of bedoel je dat jij Shinsekai Yori vanaf het begin tof vond en andere series niet?

Code;Breaker heb ik na één aflevering afgezet. Zetsuen no Tempest is qua verhaal niet slecht voor een BONES serie. Ik bedoel, het is nog niet grondig verneukt of onnavolgbaar. Plus de animatie is ge-wel-dug!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zaterdag 29 december 2012 @ 01:32:50 #43
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120897531
Een topic voor jullie
KLB / Wannabe Jappen
Gr gr
Helemaal super.
pi_120898506
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 01:25 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Bedoel je dat jij Shinsekay Yori vanaf het begin tof vond en andere animukijkers niet? Want dat is A) erg hipster van je en B) incorrect aangezien velen hier dat ook vonden.
Of bedoel je dat jij Shinsekai Yori vanaf het begin tof vond en andere series niet?

Code;Breaker heb ik na één aflevering afgezet. Zetsuen no Tempest is qua verhaal niet slecht voor een BONES serie. Ik bedoel, het is nog niet grondig verneukt of onnavolgbaar. Plus de animatie is ge-wel-dug!
A. Ok... Ik wist dat ik niet de enige was.
  † In Memoriam † zaterdag 29 december 2012 @ 02:04:43 #45
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120898696
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2012 01:32 schreef Kyubey het volgende:
Een topic voor jullie
KLB / Wannabe Jappen
Gr gr
Wat leuke otakufilmpjes gepost :D
:')
pi_120899745
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2012 01:32 schreef Kyubey het volgende:
Een topic voor jullie
KLB / Wannabe Jappen
Gr gr
Beware of the cola fles :D
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_120903450
Zeg, ik ben een luie flikker.
Welke series zou ik dit seizoen moeten volgen?
pi_120903505
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 11:12 schreef Arashimashou het volgende:
Zeg, ik ben een luie flikker.
Welke series zou ik dit seizoen moeten volgen?
alles en dan stelselmatig droppen

gr
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120903700
Wacht even, een nieuwe Hetalia?
Heh, not too bad.
pi_120903795
Die serie van Shaft, die serie over bergklimmede moeblobs en die serie over de RPG antagonist die eigenlijk Horo is en waarschijnlijk net zo lang over economie zal praten als zij met Lawrence deed.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_120907492
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 11:26 schreef Repelsteeltju het volgende:
Die serie van Shaft, die serie over bergklimmede moeblobs en die serie over de RPG antagonist die eigenlijk Horo is en waarschijnlijk net zo lang over economie zal praten als zij met Lawrence deed.
bergklimende moeblobs uwotm8?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120907582
“An interesting thing is a good thing.”
pi_120907676
quote:
Achja waarom ook niet.

en vividret operation expactations high wat :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 29 december 2012 @ 13:53:40 #55
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120908785
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 13:27 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Achja waarom ook niet.

en vividret operation expactations high wat :')
RC = CP, jwz!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_120909673
quote:
14s.gif Op zaterdag 29 december 2012 14:15 schreef Qunix het volgende:

[..]

:')
KISSU ALLES JWZ
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 29 december 2012 @ 14:32:33 #58
383398 Kyubey
Genesis 19:26
  zaterdag 29 december 2012 @ 14:40:22 #59
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120910674
Helemaal super.
pi_120910967
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 14:32 schreef Kyubey het volgende:

[..]

HNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNG dfkjhsfkdshbfjwgd urfwgufrwuirwgoifgufsk
Wanneer?
Discripties eens lezen?
2013年6月19日(水)発売
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 29 december 2012 @ 14:51:57 #61
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120911092
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 14:48 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Discripties eens lezen?
2013年6月19日(水)発売
Een kerstaflevering in juni? :')
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Helemaal super.
pi_120912045
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 14:51 schreef Kyubey het volgende:
Een kerstaflevering in juni? :')
Komt nogal vaak voor hoor......
  zaterdag 29 december 2012 @ 17:34:49 #63
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120917405
Juni wordt vanaf nu omgedoopt tot chuuni.
Helemaal super.
pi_120917473
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 17:34 schreef Kyubey het volgende:
Juni wordt vanaf nu omgedoopt tot chuuni.
Bevestigd.

  zaterdag 29 december 2012 @ 18:10:34 #65
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120920039
Ik snap het niet. Parfum draag je toch niet omdat je het zelf lekker vind ruiken maar om er voor te zorgen dat je lekker ruikt voor anderen?

:?
“An interesting thing is a good thing.”
  zaterdag 29 december 2012 @ 18:47:12 #67
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_120920125
One-off is dat wat?
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_120920917
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 18:47 schreef wdn het volgende:
One-off is dat wat?
2 verschillende revieuws eentje die het prijst en een andere die het dumpt.
is dus 50/50 ik zou zeggen probeer het uit en als je het niks vind kun je altijd stoppen.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 29 december 2012 @ 19:08:28 #69
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_120921013
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 19:06 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

2 verschillende revieuws eentje die het prijst en een andere die het dumpt.
is dus 50/50 ik zou zeggen probeer het uit en als je het niks vind kun je altijd stoppen.
Is al aan het downloaden :+
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_120921072
Hmm gaat over motoren toc :P h maar downloaden kijken of het wat is
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 29 december 2012 @ 19:11:55 #71
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120921156
Ik heb tips nodig!

Voor mijn nieuwjaarsmarathon, wat moet ik kijken?

Ik ga zeker kijken:
K-ON! film
5 cm per second

Overweeg ik om één of twee of drie van te kijken:
Mugen no Ryvius
Katanagatari
BLOOD+
Claymore
Berserk
Elfen Lied

Aanraders? Mag ook iets zijn dat niet in deze lijst staat, nieuwe dingen zijn altijd goed :)
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  † In Memoriam † zaterdag 29 december 2012 @ 19:13:20 #72
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120921218
Claymore _O_
5 cm per second vond ik meh...
:')
pi_120921281


[ Bericht 100% gewijzigd door De_Dakgoot op 29-12-2012 19:14:35 ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 29 december 2012 @ 19:48:26 #74
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120923073
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 19:11 schreef .Cake. het volgende:
Ik heb tips nodig!

Voor mijn nieuwjaarsmarathon, wat moet ik kijken?

Ik ga zeker kijken:
K-ON! film
5 cm per second

Overweeg ik om één of twee of drie van te kijken:
Mugen no Ryvius
Katanagatari
BLOOD+
Claymore
Berserk
Elfen Lied

Aanraders? Mag ook iets zijn dat niet in deze lijst staat, nieuwe dingen zijn altijd goed :)
Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Helemaal super.
  † In Memoriam † zaterdag 29 december 2012 @ 19:59:42 #75
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120923686
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 19:48 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
:D!

Sowieso de moeite waard
:')
  zaterdag 29 december 2012 @ 20:21:11 #76
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120924756
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 19:59 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

:D!

Sowieso de moeite waard
Wat. De. F?!!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_120924842
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 19:11 schreef .Cake. het volgende:
Ik heb tips nodig!

Voor mijn nieuwjaarsmarathon, wat moet ik kijken?

Ik ga zeker kijken:
K-ON! film
5 cm per second

Overweeg ik om één of twee of drie van te kijken:
Mugen no Ryvius
Katanagatari
BLOOD+
Claymore
Berserk
Elfen Lied

Aanraders? Mag ook iets zijn dat niet in deze lijst staat, nieuwe dingen zijn altijd goed :)
Berserk
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  † In Memoriam † zaterdag 29 december 2012 @ 20:25:34 #78
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_120924962
quote:
11s.gif Op zaterdag 29 december 2012 20:21 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Wat. De. F?!!
Meisje komt uit de toekomst om een jongen te helpen van kinderen af te blijven omdat hij later pedofiel word. Hij doet erg veel fout en word ongeveer 10x per aflevering doodgeslagen maar hij word weer levend omdat appel.

Het is de moeite waard _O_
:')
pi_120925162
wtf dokuro chan :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120938224
Op verzoek van Qunix: statistieken van de reeks :s)
  zondag 30 december 2012 @ 00:18:20 #81
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120938351
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2012 20:25 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Meisje komt uit de toekomst om een jongen te helpen van kinderen af te blijven omdat hij later pedofiel word. Hij doet erg veel fout en word ongeveer 10x per aflevering doodgeslagen maar hij word weer levend omdat appel.

Het is de moeite waard _O_
Dit _O_ een beetje kort door de bocht, jouw beschrijving, maar toch waar _O_


[ Bericht 14% gewijzigd door Kyubey op 30-12-2012 00:24:51 ]
Helemaal super.
pi_120938533
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:16 schreef Piles het volgende:
Op verzoek van Qunix: statistieken van de reeks :s)

Laat ik maar eens wat minder gaan posten _O-
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120938599
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:16 schreef Piles het volgende:
Op verzoek van Qunix: statistieken van de reeks :s)

EINDELIJK _O_
_O_
_O_
_O_

en nog eens
_O_

Dakgoot en Klipnap shitposters :6
  zondag 30 december 2012 @ 00:26:09 #84
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120938753
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:21 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Laat ik maar eens wat minder gaan posten _O-
Ik ook :')
Helemaal super.
pi_120938782
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:21 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Laat ik maar eens wat minder gaan posten _O-
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 00:26 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ik ook :')
Zeg, ik maak die stats niet voor niks hè. Posten zullen jullie :(
pi_120938810
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 00:26 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ik ook :')
Zal alleen van korte duur zijn want
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120938812
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2012 00:26 schreef Piles het volgende:

[..]

[..]

Zeg, ik maak die stats niet voor niks hè. Posten zullen jullie :(
Zo is dat! :(

Wees maar gerust hoor. Ik blijf posten.

http://piles.nl/fok/index.php?topic_id=1844699&orderby=posts

Als je een vierde van alle posts in een topic maakt, dan is er toch wel iets fout :')
pi_120938977
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:27 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Zo is dat! :(

Wees maar gerust hoor. Ik blijf posten.

http://piles.nl/fok/index.php?topic_id=1844699&orderby=posts

Als je een vierde van alle posts in een topic maakt, dan is er toch wel iets fout :')
Niet elke maand de top poster zijn :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120939635
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:30 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Niet elke maand de top shitposter zijn :')
pi_120939789
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2012 00:42 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

En jij staat altijd in de top 3 :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120939881
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:45 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

En jij staat altijd in de top 3 :')
[ afbeelding ]
Ik zal de grootste worden.


SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_120939922
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:16 schreef Piles het volgende:
Op verzoek van Qunix: statistieken van de reeks :s)

_O_
pi_120940263
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 00:48 schreef robin007bond het volgende:

[..]

_O_


:P
pi_120940344
quote:
15s.gif Op zondag 30 december 2012 00:54 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

:P
11.000 posts bijna? hoebedoel je die heeft gebaggerd _O-
pi_120940544
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:55 schreef mschol het volgende:

[..]

11.000 posts bijna? hoebedoel je die heeft gebaggerd _O-
Idd, meer dan elke vierde post van hem belandt in de animereeks :{

Ik bedoel, je hebt ook mensen van wie elke zeven posts er vijf in de animereeks belanden, maar laten we die lui buiten beschouwing laten.
pi_120940606
quote:
15s.gif Op zondag 30 december 2012 00:54 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

:P
vieze baggeraar
:')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120940721
quote:
15s.gif Op zondag 30 december 2012 00:54 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

:P
:@

Dat is wel.. Heel erg. :')
pi_120940778
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 01:03 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:@

Dat is wel.. Heel erg. :')
Kom op zeg, je weet best dat ik eigenlijk gewoon jaloers ben :')
pi_120940873
hij heeft gewoon in z'n eentje 36,5 topic volgepost :+
pi_120940991
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 01:06 schreef mschol het volgende:
hij heeft gewoon in z'n eentje 36,5 topic volgepost :+
topicgloppen :o
pi_120941399
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2012 01:04 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Kom op zeg, je weet best dat ik eigenlijk gewoon jaloers ben :')
Je hebt relatief veel meer posts volgens mij. Jouw account bestaat nog niet zo lang ;)
pi_120941449
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 01:17 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je hebt relatief veel meer posts volgens mij. Jouw account bestaat nog niet zo lang ;)
Daar ben ik mij van bewust :Y
pi_120941813
Ik voel me schuldig.

Wat voor een levenloze debiel ben ik nou weer :') :'(
  zondag 30 december 2012 @ 01:27:18 #104
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120941874
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 01:25 schreef robin007bond het volgende:
Ik voel me schuldig.

Wat voor een levenloze debiel ben ik nou weer :') :'(
Ach. Nu je Chuunibyou gaat overwegen komt het weer goed.
Helemaal super.
pi_120941952
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 01:27 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ach. Nu je Chuunibyou gaat overwegen komt het weer goed.
Chuuni zal ons redden van levenloosheid.

Welterusten.
  zondag 30 december 2012 @ 01:30:12 #106
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120942018
quote:
14s.gif Op zondag 30 december 2012 01:28 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Chuuni zal ons redden van levenloosheid.

Welterusten.
Helemaal super.
  zondag 30 december 2012 @ 12:41:33 #107
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120950786
Is Toaru Majutsu no Index goed? Of is het een soort Fate/Stay Night?
Helemaal super.
  zondag 30 december 2012 @ 13:16:25 #108
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120952129
quote:
11s.gif Op zondag 30 december 2012 12:41 schreef Kyubey het volgende:
Is Toaru Majutsu no Index goed? Of is het een soort Fate/Stay Night?
To aru majutsu no index is goed
en index 2 is ook goed.
To aru kaguka no railgun is nog beter
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120952972
quote:
11s.gif Op zondag 30 december 2012 12:41 schreef Kyubey het volgende:
Is Toaru Majutsu no Index goed? Of is het een soort Fate/Stay Night?
Niets tegen veertienjarigen maar het is geschreven door een veertienjarige.

quote:
14s.gif Op zondag 30 december 2012 13:16 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

To aru kaguka no railgun is nog beter
Alleen vanwege de lesbienne!
“An interesting thing is a good thing.”
  zondag 30 december 2012 @ 13:36:28 #110
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120952989
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 13:35 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Niets tegen veertienjarigen maar het is geschreven door een veertienjarige.
Oftewel?
Helemaal super.
pi_120953783
Sommige dingen, met de superkrachten, kinderromances en de opbouw van de wereld zijn wat klungelig gedaan.

Het zal vaag moeten blijven want ik ben vrijwel alles aan de serie vergeten behalve dat de president van de verenigde state een twaalfjarige lesbische loli werd.
“An interesting thing is a good thing.”
  zondag 30 december 2012 @ 13:59:42 #112
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120954036
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:59 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Idd, meer dan elke vierde post van hem belandt in de animereeks :{

Ik bedoel, je hebt ook mensen van wie elke zeven posts er vijf in de animereeks belanden, maar laten we die lui buiten beschouwing laten.
Ik post alleen in dit topic, en heeeeeeeeul soms in een andere. Je weet wel, als de planeten op één lijn staan en het seizoen zich ervoor leent.
quote:
11s.gif Op zondag 30 december 2012 13:53 schreef Repelsteeltju het volgende:
Het zal vaag moeten blijven want ik ben vrijwel alles aan de serie vergeten behalve dat de president van de verenigde state een twaalfjarige lesbische loli werd.
Dit zou haast een reden zijn voor mij om het te kijken.

Iemand verder nog aanraders voor mijn marathon? Ik heb niet zo'n zin om een latente pedofiel doodgeknuppeld zien worden door een beginnende migraineaanval, en ik moet nog wat series hebben naast Berserk.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 30 december 2012 @ 14:08:24 #113
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120954420
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 13:59 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ik post alleen in dit topic, en heeeeeeeeul soms in een andere. Je weet wel, als de planeten op één lijn staan en het seizoen zich ervoor leent.

[..]

Dit zou haast een reden zijn voor mij om het te kijken.

Iemand verder nog aanraders voor mijn marathon? Ik heb niet zo'n zin om een latente pedofiel doodgeknuppeld zien worden door een beginnende migraineaanval, en ik moet nog wat series hebben naast Berserk.
Natsuiro no Sunadokei? Kleine OVA, 2 episodes, niet verkeerd, maar ook niet geweldig.
Mayo Chiki?
Ikoku Meiro no Croisee? Best relaxed, over een Japans meisje in het oude Frankrijk. Raar om iedereen Japans te zien praten en elkaar toch niet begrijpen :')
Detroit Metal City?
Helemaal super.
pi_120954459
Klaar met Mirai Nikki. Vage shit.
  zondag 30 december 2012 @ 15:00:50 #115
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120956984
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 14:09 schreef Dj_Day-V het volgende:
Klaar met Mirai Nikki. Vage shit.
Helemaal super.
  zondag 30 december 2012 @ 15:03:08 #117
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120957048
Helemaal super.
pi_120957060
quote:
Geen idee wat dit allemaal met Mirai Nikki te maken heeft maar dat terzijde.
  zondag 30 december 2012 @ 15:04:42 #119
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120957090
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 15:03 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Geen idee wat dit allemaal met Mirai Nikki te maken heeft maar dat terzijde.
Vage shit
Helemaal super.
  zondag 30 december 2012 @ 15:22:19 #120
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120957840
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 15:04 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Vage shit
:')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120958594
Anime :') tentakelnerds
Boerderijcrew
Bêêêêêêêêhh
  zondag 30 december 2012 @ 15:51:44 #122
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120959151
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 15:39 schreef schaap33 het volgende:
Anime :') tentakelnerds
Zo hé een baggeraar wat een goede aanwinst ben jij voor fok :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120959382
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 15:51 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Zo hé een baggeraar wat een goede aanwinst ben jij voor fok :')
egt he
Boerderijcrew
Bêêêêêêêêhh
  zondag 30 december 2012 @ 16:10:17 #124
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120960021
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 15:39 schreef schaap33 het volgende:
Anime :') tentakelnerds
:') jij
Helemaal super.
pi_120962654
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 15:39 schreef schaap33 het volgende:
Anime :') tentakelnerds
Welcome into the fold.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_120964792
quote:
11s.gif Op zaterdag 29 december 2012 20:21 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Wat. De. F?!!
Ga maar kijken! Hij is vet :Y
pi_120964811
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 00:16 schreef Piles het volgende:
Op verzoek van Qunix: statistieken van de reeks :s)

Thanks *O*
pi_120965065
Jeus! robin007bond en Klipnap mogen echt minderen... Het is zelfs eng.
  zondag 30 december 2012 @ 17:56:01 #129
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120965083
quote:
11s.gif Op zondag 30 december 2012 17:55 schreef Qunix het volgende:
Jeus! robin007bond en Klipnap mogen echt minderen... Het is zelfs eng.
Vooral die robin is goed voor 2/3 van alle posts hier
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 30 december 2012 @ 17:56:48 #130
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120965128
Robin are u even trying?

/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120965783
Waarom heb ik dit Dokuro chan gebeuren eigenlijk nog niet gezien... het klinkt super.

Hopelijk heb ik het goede aas gebruikt.

quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 17:56 schreef De_Dakgoot het volgende:
Robin are u even trying?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
inb4 eudrhtsfliurhtjiluerhgcdlkeiruhmpei847hgfsokdeiu4htsomiue4thmuwaagawuygawukygaukw
  zondag 30 december 2012 @ 18:14:02 #132
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120965833
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 18:13 schreef Arashimashou het volgende:
Waarom heb ik dit Dokuro chan gebeuren eigenlijk nog niet gezien... het klinkt super.

Hopelijk heb ik het goede aas gebruikt.

[..]

inb4 eudrhtsfliurhtjiluerhgcdlkeiruhmpei847hgfsokdeiu4htsomiue4thmuwaagawuygawukygaukw
Dokuro is ook super. En het is best kort, dus schroom niet.
Helemaal super.
pi_120966002
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 18:14 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Dokuro is ook super. En het is best kort, dus schroom niet.
Soon.

Hoeveel oliebollen heb je vandaag op? Ben je al diknap+?
  zondag 30 december 2012 @ 18:25:45 #134
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120966358
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2012 18:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Soon.

Hoeveel oliebollen heb je vandaag op? Ben je al diknap+?
0. En nee.
Helemaal super.
pi_120966424
quote:
11s.gif Op zondag 30 december 2012 17:55 schreef Qunix het volgende:
Jeus! robin007bond en Klipnap mogen echt minderen... Het is zelfs eng.
I know :@ :'(
pi_120966463
quote:
11s.gif Op zondag 30 december 2012 17:55 schreef Qunix het volgende:
Jeus! robin007bond en Klipnap mogen echt minderen... Het is zelfs eng.
Robin heeft dat een tijdje geleden kennelijk zelf al ingezien van hij post hier opmerkelijk minder.
“An interesting thing is a good thing.”
  zondag 30 december 2012 @ 18:28:24 #137
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120966508
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 18:27 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Robin heeft dat een tijdje geleden kennelijk zelf al ingezien van hij post hier opmerkelijk minder.
Rob heeft een animedepressie ;(
Helemaal super.
pi_120966610
Degene die het volgende topic mag openen kan het linkje met de stats toevoegen in de OP.
pi_120966619
Kop op Rob!
“An interesting thing is a good thing.”
pi_120966799
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 18:27 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Robin heeft dat een tijdje geleden kennelijk zelf al ingezien van hij post hier opmerkelijk minder.
Die depressie is verschrikkelijk. Ik probeer 'm soms terug te halen vanuit de polreeks. :'(

quote:
3s.gif Op zondag 30 december 2012 18:30 schreef Qunix het volgende:
Degene die het volgende topic mag openen kan het linkje met de stats toevoegen in de OP.
Klinkt als iets dat ik aan iemand anders over ga laten.
  zondag 30 december 2012 @ 18:39:39 #141
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120967111
quote:
3s.gif Op zondag 30 december 2012 18:30 schreef Qunix het volgende:
Degene die het volgende topic mag openen kan het linkje met de stats toevoegen in de OP.
ok

gr
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 30 december 2012 @ 18:40:41 #142
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120967153
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 15:39 schreef schaap33 het volgende:
Anime :') tentakelnerds
Jaaaaaa!

fapfapfapfapfap
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 14:08 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Natsuiro no Sunadokei? Kleine OVA, 2 episodes, niet verkeerd, maar ook niet geweldig.
Mayo Chiki?
Ikoku Meiro no Croisee? Best relaxed, over een Japans meisje in het oude Frankrijk. Raar om iedereen Japans te zien praten en elkaar toch niet begrijpen :')
Detroit Metal City?
Mayo Chiki heb ik al gezien, en dat met die franse heb ik niet gekeken toen het airde en ik was niet van plan om er ook aan te beginnen. Die anderen zal ik eens bekijken en in overweging nemen
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_120967646
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 18:40 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Jaaaaaa!
[ afbeelding ]
fapfapfapfapfap

[..]

Mayo Chiki heb ik al gezien, en dat met die franse heb ik niet gekeken toen het airde en ik was niet van plan om er ook aan te beginnen. Die anderen zal ik eens bekijken en in overweging nemen
It's awwwwwwright.

De graper, that is.
  zondag 30 december 2012 @ 19:31:14 #144
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120969735
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 18:40 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Jaaaaaa!
[ afbeelding ]
fapfapfapfapfap

[..]

Mayo Chiki heb ik al gezien, en dat met die franse heb ik niet gekeken toen het airde en ik was niet van plan om er ook aan te beginnen. Die anderen zal ik eens bekijken en in overweging nemen
Detroit MC moet je zeker zien :Y
Helemaal super.
pi_120969798
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 19:31 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Detroit MC moet je zeker zien :Y
Eens.

KRAUSER IS RAPING TOKYO TOWER!!!
  zondag 30 december 2012 @ 19:34:27 #146
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120969906
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 19:32 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Eens.

KRAUSER IS RAPING TOKYO TOWER!!!
De live-action is ook wel leuk :')
Helemaal super.
  zondag 30 december 2012 @ 19:36:19 #147
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120970005
DMC ziet er leuk uit, ga ik kijken!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 30 december 2012 @ 19:37:07 #148
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120970061
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 19:36 schreef .Cake. het volgende:
DMC ziet er leuk uit, ga ik kijken!
Helemaal super.
  zondag 30 december 2012 @ 21:48:17 #149
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120979427
Was hier nou laatst iemand die zich afvroeg of BTOOOM! een tweede seizoen zou krijgen? Heeft diegene de laatste aflevering überhaupt wel gezien? Zo dik beleg ik mijn boterham niet eens, zo duidelijk ligt het er op!

Dus ja, er komt zeker een S2.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 30 december 2012 @ 21:50:05 #150
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120979560
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 21:48 schreef .Cake. het volgende:
Was hier nou laatst iemand die zich afvroeg of BTOOOM! een tweede seizoen zou krijgen? Heeft diegene de laatste aflevering überhaupt wel gezien? Zo dik beleg ik mijn boterham niet eens, zo duidelijk ligt het er op!

Dus ja, er komt zeker een S2.
Maar wat als er niet genoeg geld is? De Blu-Rays verkochten onder verwachting.

Het is een open eind van hier tot Tokyo, dus ik hoop dat er wel een S2 komt.
Helemaal super.
  zondag 30 december 2012 @ 21:57:51 #151
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120980225
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 21:50 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Maar wat als er niet genoeg geld is? De Blu-Rays verkochten onder verwachting.

Het is een open eind van hier tot Tokyo, dus ik hoop dat er wel een S2 komt.
Oké, anders geformuleerd: als er genoeg vraag naar is, maw genoeg geld, dan zal er zeker een S2 komen, gezien de vele verhaallijnen die nog op dat eiland rondlopen.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_120981493
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 21:48 schreef .Cake. het volgende:
Was hier nou laatst iemand die zich afvroeg of BTOOOM! een tweede seizoen zou krijgen? Heeft diegene de laatste aflevering überhaupt wel gezien? Zo dik beleg ik mijn boterham niet eens, zo duidelijk ligt het er op!

Dus ja, er komt zeker een S2.
Ik interpreteerde het een beetje als: wordt in de manga vervolgd, de manga is beschikbaar in de betere boek- en sigarenwinkel en kan leiden tot misantropie en een algemeen gevoel van minachting jegens de mensheid.

Ik hoop eerlijk gezegd dat er geen vervolg komt, dan kan Madhouse series doen die het potemtieel hebben de studio uit het slub te trekken.
“An interesting thing is a good thing.”
  zondag 30 december 2012 @ 22:14:19 #153
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120981584
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 21:57 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Oké, anders geformuleerd: als er genoeg vraag naar is, maw genoeg geld, dan zal er zeker een S2 komen, gezien de vele verhaallijnen die nog op dat eiland rondlopen.

:')
Helemaal super.
  zondag 30 december 2012 @ 22:17:26 #154
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120981825
btooom was eigenlijk best mwah
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 30 december 2012 @ 22:20:36 #155
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120982126
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 22:17 schreef De_Dakgoot het volgende:
btooom was eigenlijk best mwah
Ja maar ik wil wel weten hoe het verder gaat :(
Helemaal super.
pi_120982480
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 22:20 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ja maar ik wil wel weten hoe het verder gaat :(
ach, dat heb ik ook vaak genoeg gehad met series... en dan blijken ze niet verder te gaan :') das wel klote ja..
  zondag 30 december 2012 @ 22:28:28 #157
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120982769
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 22:17 schreef De_Dakgoot het volgende:
btooom was eigenlijk best mwah
Hahaha, ja eigenlijk wel. Maar ja, entertainment is entertainment.

Nu eerst ff SOA 25 afkijken en daarna de winter preview doorlezen op Random C, eens kijken wat ik kan gaan kijken.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 30 december 2012 @ 22:40:25 #158
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120983678
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2012 22:20 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ja maar ik wil wel weten hoe het verder gaat :(
simpel

gewoon een love story.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_120984054
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 22:28 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Hahaha, ja eigenlijk wel. Maar ja, entertainment is entertainment.

Nu eerst ff SOA 25 afkijken en daarna de winter preview doorlezen op Random C, eens kijken wat ik kan gaan kijken.
Zelfs .Cake gebruikt SOA ;(
  zondag 30 december 2012 @ 22:54:17 #160
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120984588
quote:
9s.gif Op zondag 30 december 2012 22:45 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Zelfs .Cake gebruikt SOA ;(
Altijd al :)

Wat een budserie trouwens. Helemaal die tweede arc in Alfheim.

Toch blijven kijken he :P
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 30 december 2012 @ 23:03:44 #161
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120985274
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 22:54 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Altijd al :)

Wat een budserie trouwens. Helemaal die tweede arc in Alfheim.

Toch blijven kijken he :P
Helemaal super.
pi_120987106
Wat is Guts toch ook een baas,

“An interesting thing is a good thing.”
  zondag 30 december 2012 @ 23:40:22 #163
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120987405
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 23:34 schreef Repelsteeltju het volgende:
Wat is Guts toch ook een baas,

[ afbeelding ]
Ik geef je 100% gelijk.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zondag 30 december 2012 @ 23:54:02 #164
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120988234
Aaah, ik dacht dat Shinsekai Yori en Zetsuen no Tempest afgelopen zouden zijn maar ze zijn blijkbaar 2 cour :D

Valt er iig nog iets te bekijken in het nieuwe seizoen, want het seizoen aan de hand van die preview is nogal schraal als ik dit zo bekijk.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  zondag 30 december 2012 @ 23:54:44 #165
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_120988295
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 23:54 schreef .Cake. het volgende:
Aaah, ik dacht dat Shinsekai Yori en Zetsuen no Tempest afgelopen zouden zijn maar ze zijn blijkbaar 2 cour :D

Valt er iig nog iets te bekijken in het nieuwe seizoen, want het seizoen aan de hand van die preview is nogal schraal als ik dit zo bekijk.
Inferno cop
Subs kun je aan zetten op youtube
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 31 december 2012 @ 00:19:00 #166
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120989979
quote:
Je bent mij 2 minuten en 46 seconden van mijn tijd schuldig. Het was niet eens grappig omdat het zo slecht was.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  maandag 31 december 2012 @ 00:24:18 #167
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120990334
Ga ik zeker kijken:
Maoyuu Maou Yuusha
Sasami-san@Ganbaranai

Misschien:
Yama no Susume
Tamako Market
Kotoura-San

Pure entertainment:
Senran Kagura

Als het de eerste aflevering niets is dan drop ik m:
AMNESIA
THE UNLIMITED

En natuurlijk Haganai S2 en Chihayafuru S2 O+
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  maandag 31 december 2012 @ 00:43:19 #168
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120991633
En mijn laatste anime dit jaar was Ginban Kaleidoscope. Ondanks mijn hekel aan schaatsen heb ik er zeker geen spijt van. Af en toe was het cliché, matig en Engrish, maar het einde maakt veel goed. 7.5/10.
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 00:24 schreef .Cake. het volgende:
Ga ik zeker kijken:
Maoyuu Maou Yuusha
Sasami-san@Ganbaranai
Tamako Market
Tamako Market
Tamako Market

Misschien:
Yama no Susume
Kotoura-San

Pure entertainment:
Senran Kagura

Als het de eerste aflevering niets is dan drop ik m:
AMNESIA
THE UNLIMITED

En natuurlijk Haganai S2 en Chihayafuru S2 O+
Fixed.
Helemaal super.
  maandag 31 december 2012 @ 00:50:08 #169
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_120991954
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2012 00:43 schreef Kyubey het volgende:
En mijn laatste anime dit jaar was Ginban Kaleidoscope. Ondanks mijn hekel aan schaatsen heb ik er zeker geen spijt van. Af en toe was het cliché, matig en Engrish, maar het einde maakt veel goed. 7.5/10.

[..]

Fixed.
Bedankt, ik voelde mij al helemaal schuldig dat ik die bij "Misschien" had gezet.

Hmmm.... wat gaan jullie kijken? Of met andere woorden, is er iets dat ik voor jullie kan volgen op Animees? Ik heb alleen Psycho Pass dat ik volg in de Winter...
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  maandag 31 december 2012 @ 00:51:47 #170
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120992030
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 00:50 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Bedankt, ik voelde mij al helemaal schuldig dat ik die bij "Misschien" had gezet.

Hmmm.... wat gaan jullie kijken? Of met andere woorden, is er iets dat ik voor jullie kan volgen op Animees? Ik heb alleen Psycho Pass dat ik volg in de Winter...
Het begint met een T en gaat over mochi.
Al is Sasami-chan ook een goede keus, schijnt heel trippy te zijn.
Helemaal super.
pi_120999749
Fijne jaarwisseling. Moge de middelbare scholen vol gewillige rondborstige dames zitten en per school 1 persoonlijkheidsloze onverklaarbaar charismatische sexueel verlegen jongen zitten.
  maandag 31 december 2012 @ 10:15:32 #172
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_120999765
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 10:14 schreef outcast_within het volgende:
Fijne jaarwisseling. Moge de middelbare scholen vol gewillige rondborstige dames zitten en per school 1 persoonlijkheidsloze onverklaarbaar charismatische sexueel verlegen jongen zitten.
_O- :')
Helemaal super.
pi_120999792
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 10:14 schreef outcast_within het volgende:
Fijne jaarwisseling. Moge de middelbare scholen vol gewillige rondborstige dames zitten en per school 1 persoonlijkheidsloze onverklaarbaar charismatische sexueel verlegen jongen zitten.
Deze verwijzing snap ik niet :')
  maandag 31 december 2012 @ 10:20:50 #174
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_120999905
K had een goed einde.
Sakurasou no Pet na Kanojo laatste eps was erg goed :)

Rest moet ik nog even inhalen want mijn automatische RSS download heeft de geest gegeven blijkbaar. Geen idee waarom maar ik moet van veel eps de laatste zelf downloaden :(
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  maandag 31 december 2012 @ 10:27:14 #175
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121000082
Tijd om de buurt te terroriseren
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_121000109
quote:
6s.gif Op maandag 31 december 2012 10:27 schreef De_Dakgoot het volgende:
Tijd om de buurt te terroriseren
ALS JIJ ZO'N VUURWERKTOKKIE BENT, DAN FUCK JOU ZWAAR :(

Als niet, dan.... hoi :)
pi_121000206
quote:
8s.gif Op maandag 31 december 2012 10:28 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

ALS JIJ ZO'N VUURWERKTOKKIE BENT, DAN FUCK JOU ZWAAR :(

Als niet, dan.... hoi :)
* 100.000 klapper voor arashimashou zijn deur legt :7
pi_121000297
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 10:31 schreef mschol het volgende:

[..]

* 100.000 klapper voor arashimashou zijn deur legt :7
Mes pakt :7
pi_121000332
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 10:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Mes pakt :7
om de rode rotzooi van de klapper van de muur te schrapen zeker? :7
  maandag 31 december 2012 @ 10:36:41 #180
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121000360
quote:
8s.gif Op maandag 31 december 2012 10:28 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

ALS JIJ ZO'N VUURWERKTOKKIE BENT, DAN FUCK JOU ZWAAR :(

Als niet, dan.... hoi :)
ik heb maar 5 cobra's en dat is het :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_121000405
ik heb nog helemaal geen vuurwerk...

ga alleen wat sier spul halen :)
  maandag 31 december 2012 @ 10:40:59 #182
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121000483
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 10:38 schreef mschol het volgende:
ik heb nog helemaal geen vuurwerk...

ga alleen wat sier spul halen :)
Geef je geld toch gewoon uit aan een paar anime BD's. Heb je veel meer plezier aan.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_121000556
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 10:35 schreef mschol het volgende:

[..]

om de rode rotzooi van de klapper van de muur te schrapen zeker? :7
Maar natuurlijk.
pi_121000760
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 10:40 schreef wdn het volgende:

[..]

Geef je geld toch gewoon uit aan een paar anime BD's. Heb je veel meer plezier aan.
tja, ik vind wat vuurwerk prima, ik ga geen honderden euro's ofzo uitgeven hoor.. _O-
dvd/BD koop ik nauwelijks nog...
dan moet je met van die schijfjes klooien, zo onhandig...
  maandag 31 december 2012 @ 11:12:11 #185
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121001387
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 10:51 schreef mschol het volgende:

[..]

tja, ik vind wat vuurwerk prima, ik ga geen honderden euro's ofzo uitgeven hoor.. _O-
dvd/BD koop ik nauwelijks nog...
dan moet je met van die schijfjes klooien, zo onhandig...
Maar het ziet wel mooi uit.

Mijn limited editions van PS3 games staan allemaal in een vitrine. Met eventuele beeldjes vooraan.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  maandag 31 december 2012 @ 11:25:09 #186
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121001829
25 januari 2013
quote:
Ni no Kuni (二ノ国?, literally Two Countries, also called The Another World) is a role-playing video game, co-developed by Japanese developer Level-5 and anime company Studio Ghibli, for the Nintendo DS and later PlayStation 3.
Heb ik weer wat te doen *O*
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  maandag 31 december 2012 @ 11:41:47 #187
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_121002392
quote:
10s.gif Op maandag 31 december 2012 10:16 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Deze verwijzing snap ik niet :')
Naar ongeveer 50% van de anime
Helemaal super.
  maandag 31 december 2012 @ 11:43:09 #188
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121002441
NIGGA DAS KAWAi
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 31 december 2012 @ 12:38:49 #189
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_121004509
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 10:20 schreef wdn het volgende:
K had een goed einde.
Sakurasou no Pet na Kanojo laatste eps was erg goed :)

Rest moet ik nog even inhalen want mijn automatische RSS download heeft de geest gegeven blijkbaar. Geen idee waarom maar ik moet van veel eps de laatste zelf downloaden :(
Hmm, Asenshi is laat met de laatste van K...

Die vuurwerkdebielen hiero zijn al vanaf vanmorgen bezig, dat krijg je ervan als je in een volksbuurt gaat wonen.
Het is een beetje dit idee:
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_121006279
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 19:34 schreef Kyubey het volgende:

[..]

De live-action is ook wel leuk :')
[ afbeelding ]
Live action weet ik niet, maar de anime is leuk zat :D
pi_121006329
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 21:48 schreef .Cake. het volgende:
Was hier nou laatst iemand die zich afvroeg of BTOOOM! een tweede seizoen zou krijgen? Heeft diegene de laatste aflevering überhaupt wel gezien? Zo dik beleg ik mijn boterham niet eens, zo duidelijk ligt het er op!

Dus ja, er komt zeker een S2.
Bron?

Volgens mij net als Highschool Of The Dead....
pi_121006465
quote:
8s.gif Op maandag 31 december 2012 10:28 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

ALS JIJ ZO'N VUURWERKTOKKIE BENT, DAN FUCK JOU ZWAAR :(

Als niet, dan.... hoi :)
Een tokkie niet, maar vind het enorm fascinerend spul waar ik graag mijn tijd in steek.
pi_121006502
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 11:25 schreef wdn het volgende:
25 januari 2013

[..]

Heb ik weer wat te doen *O*
25 januari is sneller dan de eerst gezegde maart 2013 :o :o :o

NICE!
  maandag 31 december 2012 @ 13:33:48 #194
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_121006746
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 13:23 schreef Qunix het volgende:

[..]

Bron?

Volgens mij net als Highschool Of The Dead....
Geen bron, mannelijke intuïtie.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_121006817
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 13:33 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Geen bron, mannelijke intuïtie.
Ah. Ik weet het niet.... Ik denk dat het geen S2 krijgt. Al hoop ik dat ik het fout heb. We zullen zien...

Ik wacht nog steeds op een nieuwe Hajime No Ippo, en ja het komt, alleen wanneer ;(
pi_121008617
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 11:12 schreef wdn het volgende:

[..]

Maar het ziet wel mooi uit.

Mijn limited editions van PS3 games staan allemaal in een vitrine. Met eventuele beeldjes vooraan.
geen ruimte voor joh.. (nee serieus, echt geen ruimte voor mooi uitstallen)

ik ben nu ook maar 22,95 kwijt geweest aan vuurwerk.. geen klein prutspul, gewoon een paar potjes..
  maandag 31 december 2012 @ 14:32:16 #197
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121009255
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 13:28 schreef Qunix het volgende:

[..]

25 januari is sneller dan de eerst gezegde maart 2013 :o :o :o

NICE!
Ja en pre-orderen. Uitgever heeft gezegd dat pre-orders een limited edition gaan krijgen maar WAT dat is is afhankelijk van het aantal pre-orders.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  maandag 31 december 2012 @ 14:36:05 #198
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121009395
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 11:12 schreef wdn het volgende:

[..]
Mijn limited editions van PS3 games staan allemaal in een vitrine. Met eventuele beeldjes vooraan.
:9~
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_121009500
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 14:32 schreef wdn het volgende:

[..]

Ja en pre-orderen. Uitgever heeft gezegd dat pre-orders een limited edition gaan krijgen maar WAT dat is is afhankelijk van het aantal pre-orders.
Ik wil hem! *O*
  maandag 31 december 2012 @ 14:40:22 #200
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121009560
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 13:28 schreef Qunix het volgende:

[..]

25 januari is sneller dan de eerst gezegde maart 2013 :o :o :o

NICE!
Heb je de trailer gezien? http://ninokunigame.com/

En 25 jan is later dan de rest van die wereld want die krijgen Ni no Kuni op de 22ste :(
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  maandag 31 december 2012 @ 14:41:21 #201
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121009602
man waarom heb ik een xbox 360 gekocht vroeger ;(
volgende keer weer trouw bij playstation denk ik
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_121009720
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 14:40 schreef wdn het volgende:

[..]

Heb je de trailer gezien? http://ninokunigame.com/

En 25 jan is later dan de rest van die wereld want die krijgen Ni no Kuni op de 22ste :(
Ik heb wel wat gezien, weet niet of het deze trailer ook is. Ik heb de demo ook gespeeld _O_


Edit:
Trailer had ik al gezien, behalve een echte datum! Ghibli _O_ animaties _O_ verhaal _O_ RPG _O_ etc _O_
  maandag 31 december 2012 @ 14:47:49 #203
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121009849
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 14:44 schreef Qunix het volgende:

[..]

Ik heb wel wat gezien, weet niet of het deze trailer ook is. Ik heb de demo ook gespeeld _O_
Eeeew demo :( Veels te veel spoilers in zo'n demo ;)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  maandag 31 december 2012 @ 15:11:35 #204
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_121010652
Wacht, is het ook voor DS?
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_121010673
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 15:11 schreef .Cake. het volgende:
Wacht, is het ook voor DS?
Die is al lang uit :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Ni_no_kuni

Release date(s)

Nintendo DS

JP December 9, 2010

PlayStation 3

JP November 17, 2011
NA January 22, 2013
EU January 25, 2013
  maandag 31 december 2012 @ 15:18:40 #206
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_121010929
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 15:12 schreef Qunix het volgende:

[..]

Die is al lang uit :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Ni_no_kuni

Release date(s)

Nintendo DS

JP December 9, 2010

PlayStation 3

JP November 17, 2011
NA January 22, 2013
EU January 25, 2013

Nice. Eens kijken of ik daar vertaalde roms van kan vinden!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  maandag 31 december 2012 @ 15:40:14 #207
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_121011927
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 13:22 schreef Qunix het volgende:

[..]

Live action weet ik niet, maar de anime is leuk zat :D
De live-action heeft een deel van dezelfde grappen uit de anime, maar live-actions zijn altijd belachelijker qua reacties etc :') _O-
Helemaal super.
pi_121012984
新年あけましておめでとうございます皆 \(^▽^@)ノ

( ^-^)ρ--―--*・:゜.゚.。

(in Japan is het nu 2013, sinds 16:00 uur)
  maandag 31 december 2012 @ 16:28:11 #209
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121014110
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 15:11 schreef .Cake. het volgende:
Wacht, is het ook voor DS?
'Nintendo 3DS is eindelijk gehackt' >:)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_121014252
quote:
Zo, dat duurde lang!

Ik gok dat mijn firmware alweer te hoog is :')
  maandag 31 december 2012 @ 17:47:51 #211
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121017174
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2012 21:48 schreef .Cake. het volgende:
Was hier nou laatst iemand die zich afvroeg of BTOOOM! een tweede seizoen zou krijgen? Heeft diegene de laatste aflevering überhaupt wel gezien? Zo dik beleg ik mijn boterham niet eens, zo duidelijk ligt het er op!

Dus ja, er komt zeker een S2.
Het einde was wel open ja, en een S2 is imo ook welkom, maar er is niet genoeg materiaal en een anime original zie ik niet pats boem gebeuren.

Nu ga ik weer oliebollen eten en lekker vuurwerk afsteken als een ekte tokkie.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 31 december 2012 @ 17:48:16 #212
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121017195
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 14:41 schreef De_Dakgoot het volgende:
man waarom heb ik een xbox 360 gekocht vroeger ;(
volgende keer weer trouw bij playstation denk ik
Fyl bro, Ghibli en shit.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 31 december 2012 @ 17:51:11 #213
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121017288
quote:
99s.gif Op maandag 31 december 2012 17:47 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]
Nu ga ik weer oliebollen eten en lekker vuurwerk afsteken als een ekte tokkie.
:7
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 31 december 2012 @ 17:51:45 #214
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121017304
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 17:51 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

:7
Betonvlinders :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121017653
quote:
7s.gif Op maandag 31 december 2012 16:00 schreef Qunix het volgende:
新年あけましておめでとうございます皆 \(^▽^@)ノ

( ^-^)ρ--―--*・:゜.゚.。

(in Japan is het nu 2013, sinds 16:00 uur)
Oh ja.
  maandag 31 december 2012 @ 18:10:13 #216
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_121017870
私が使用されていないガレージ、そんなにスペースの上に住んでいます。そのコースの神に理想的な場所は刺す:/に行くすべての夜の花火です

Gr gr de tokkies!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  maandag 31 december 2012 @ 18:10:56 #217
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_121017891
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 18:10 schreef .Cake. het volgende:
私が使用されていないガレージ、そんなにスペースの上に住んでいます。そのコースの神に理想的な場所は刺す:/に行くすべての夜の花火です

Gr gr de tokkies!
Hahaha, oké die wordt heel raar terug vertaald :P
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_121018381
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 18:10 schreef .Cake. het volgende:
私が使用されていないガレージ、そんなにスペースの上に住んでいます。そのコースの神に理想的な場所は刺す:/に行くすべての夜の花火です

Gr gr de tokkies!
En wat is het?
pi_121018809
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 14:41 schreef De_Dakgoot het volgende:
man waarom heb ik een xbox 360 gekocht vroeger ;(
volgende keer weer trouw bij playstation denk ik
Pauper. Koop gewoon alle consoles deze generatie zoals ik doe.
pi_121018904
Consolefags :')
pi_121018912
Fujoshi BL:





En daarvoor, met name vrouwen, in de rij staan :P
pi_121018923
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 18:46 schreef Qunix het volgende:
Fujoshi BL:

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

En daarvoor, met name vrouwen, in de rij staan :P
Lachen :P
  maandag 31 december 2012 @ 18:47:11 #223
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_121018924
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 18:10 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Hahaha, oké die wordt heel raar terug vertaald :P
Vertel.
Helemaal super.
  maandag 31 december 2012 @ 18:48:12 #224
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121018955
quote:
6s.gif Op maandag 31 december 2012 18:43 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Pauper. Koop gewoon alle consoles deze generatie zoals ik doe.
Papa geeft robin geld om te shoppen in de stad, want robin is shoppen nooit zat.
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 18:46 schreef Arashimashou het volgende:
Consolefags :')
Gtfo met je superieure pc, console heeft wel de beste games. Misschien is de beleving wat minder (of juist beter, ligt aan je voorkeuren), maar de PC heeft geen Gears of War, God of War en Uncharted bijvoorbeeld.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121018987
quote:
99s.gif Op maandag 31 december 2012 18:48 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Papa geeft robin geld om te shoppen in de stad, want robin is shoppen nooit zat.

[..]

Gtfo met je superieure pc, console heeft wel de beste games. Misschien is de beleving wat minder (of juist beter, ligt aan je voorkeuren), maar de PC heeft geen Gears of War, God of War en Uncharted bijvoorbeeld.
Helemaal eens met je console argument. De exclusives kun je gewoon niet missen.
  maandag 31 december 2012 @ 18:49:42 #226
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121019004
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 18:49 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Helemaal eens met je console argument. De exclusives kun je gewoon niet missen.
Kanpai, broeder van een andere moeder! :7
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121019159
BL / yaoi heaven :') :













  † In Memoriam † maandag 31 december 2012 @ 18:57:29 #228
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_121019246
Wat is BL?
:')
pi_121019294
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 18:57 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Wat is BL?
Boys Love
  † In Memoriam † maandag 31 december 2012 @ 19:04:35 #230
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_121019408
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 18:59 schreef Qunix het volgende:

[..]

Boys Love
Ik heb een keer een yaoi uitgezeten, met moeite :')
Gravitation
:')
pi_121019571
“Lucky Star” Side-Story Anime Confirmed

“Miyakawa-ke no Kuufuku” is an official Lucky Star side-story, sharing the same cute and comical atmosphere as its elder sibling – and quite graciously, now it too will be animated as confirmed for New Year’s.

While it doesn’t follow the same characters, at least the atmosphere lives on – this sides-story takes after a girl and her older sister, the latter of whom is a crazed otaku. The premise is a slice of life in which they’re living in poverty as result of the fact the older one utilizes all their money to purchase doujinshi in excess. Of course, many would prefer a second season of Lucky Star – yet complain not, as this is marvelous progress.
  maandag 31 december 2012 @ 19:19:00 #232
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_121019743
quote:
10s.gif Op maandag 31 december 2012 18:29 schreef Qunix het volgende:

[..]

En wat is het?
Iets in de trend van dat ik boven een garage woon en dat daar dus veel leeg parkeerruimte is op dit tijdstip. Dat trekt de vuurwerkdebielen aan, recht onder mijn raam. topspul.
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 18:46 schreef Arashimashou het volgende:
Consolefags :')
Mensen die menen dat er enig kwalitatief onderscheid bestaat tussen pc en consoles voor wat betreft belevingswaarde :|W
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_121019983
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 19:19 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Iets in de trend van dat ik boven een garage woon en dat daar dus veel leeg parkeerruimte is op dit tijdstip. Dat trekt de vuurwerkdebielen aan, recht onder mijn raam. topspul.

[..]

Mensen die menen dat er enig kwalitatief onderscheid bestaat tussen pc en consoles voor wat betreft belevingswaarde :|W
Mensen die denken dat consoles dezelfde capaciteiten hebben als moderne PC's en denken dat die lijpe controllers wat precisie betreft ook maar enigszins in de buurt komen van een toetsenbord+muis combinatie. Alsof game uitgevers geen vieze klootzakken zijn die de developer een hele game zowel grafisch als gameplay-technisch naar beneden laten brengen omdat deze ook zo nodig op consoles speelbaar moet zijn. :|W

30 fps :')

Natuurlijk vind ik het allemaal niet zo erg. Consoles zijn reuze interessant. Net zoals Bulldozer dat was.
  maandag 31 december 2012 @ 19:32:43 #234
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_121020148
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 19:27 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Mensen die denken dat consoles dezelfde capaciteiten hebben als moderne PC's en denken dat die lijpe controllers wat precisie betreft ook maar enigszins in de buurt komen van een toetsenbord+muis combinatie. Alsof game uitgevers geen vieze klootzakken zijn die de developer een hele game zowel grafisch als gameplay-technisch naar beneden laten brengen omdat deze ook zo nodig op consoles speelbaar moet zijn. :|W

30 fps :')

Natuurlijk vind ik het allemaal niet zo erg. Consoles zijn reuze interessant. Net zoals Bulldozer dat was.
Ik zei niet dat ze dezelfde capaciteiten hadden. Ik had het over beleving en wat dat betreft heb ik in mijn gamecarrière op zowel de pc als de console geweldige dingen gespeeld en meegemaakt.

Van technische dingen weet ik niets.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_121020210
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 19:32 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ik zei niet dat ze dezelfde capaciteiten hadden. Ik had het over beleving en wat dat betreft heb ik in mijn gamecarrière op zowel de pc als de console geweldige dingen gespeeld en meegemaakt.

Van technische dingen weet ik niets.
Ik ben natuurlijk wel enigszins bevooroordeeld. Wat de hele ervaring betreft. Maar alle dingen die ik heb benoemd zijn wel waar, en vele pc-gamers een doorn in het oog.
  maandag 31 december 2012 @ 19:38:44 #236
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121020310
Dat argument over een game grafisch downgraden zodat het ook op de consoles kan is echt complete onzin tbh. Als een game als Battlefield 3 niet speelbaar zou zijn op de PS3 en XBOX360 omdat de PC gamers zo graag het beste van het beste willen, dan was het financieel gezien waarschijnlijk niet eens mogelijk om Battlefield 4 te ontwikkelen. Wees blij dat games als BF3 op consoles uitkomen, het levert uiteindelijk meer geld op om betere games te kunnen ontwikkelen.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121020377
quote:
99s.gif Op maandag 31 december 2012 19:38 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Dat argument over een game grafisch downgraden zodat het ook op de consoles kan is echt complete onzin tbh. Als een game als Battlefield 3 niet speelbaar zou zijn op de PS3 en XBOX360 omdat de PC gamers zo graag het beste van het beste willen, dan was het financieel gezien waarschijnlijk niet eens mogelijk om Battlefield 4 te ontwikkelen. Wees blij dat games als BF3 op consoles uitkomen, het levert uiteindelijk meer geld op om betere games te kunnen ontwikkelen.
Ik ben überhaupt niet echt blij met Battlefield 3. Ik kan me haast niet voorstellen dat BF4 het spelen waard wordt.
Het komt nu eenmaal veel te vaak voor dat een game hoofdzakelijk voor de consoles ontwikkeld wordt, waarbij de pc het dan moet doen met een slechte port.

unrelated note: Simcity 5 wordt echt een gigantische faal :'(
  maandag 31 december 2012 @ 19:43:48 #238
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121020473
Battlefield 3 was een voorbeeld, het ging meer om het idee dat die egocentrische hufters met hun gaming pc van 2000 euro zich niet zo superieur moeten voelen, want zonder de console gamers was er niet eens genoeg geld om games te kunnen ontwikkelen voor hun veel te dure gaming pc.

unrelated note: wat is hun een kut woord.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 31 december 2012 @ 19:46:34 #239
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121020557
Oja, einde van mijn rage. Nu weer oliebollen eten :@

ZEER GERELATEERDE NOTITIE;
http://www.animenewsnetwo(...)iewed-in-promo-video
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121020615
quote:
99s.gif Op maandag 31 december 2012 19:43 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Battlefield 3 was een voorbeeld, het ging meer om het idee dat die egocentrische hufters met hun gaming pc van 2000 euro zich niet zo superieur moeten voelen, want zonder de console gamers was er niet eens genoeg geld om games te kunnen ontwikkelen voor hun veel te dure gaming pc.

unrelated note: wat is hun een kut woord.
Veel PC gamers voelen zich toch in de steek gelaten. Kan ook aan games in het algemeen liggen.
En ja, hun en hen is vervelend.
pi_121021304
Weet wel dat de consoles 10 jaar oud zijn inmiddels :')

Verder....

=> DIG
  maandag 31 december 2012 @ 20:19:11 #242
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121021318
quote:
6s.gif Op maandag 31 december 2012 18:43 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Pauper. Koop gewoon alle consoles deze generatie zoals ik doe.
Wat pauper ik mis allene nog de ps3

BIjna nieuw seizoen :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 31 december 2012 @ 20:23:25 #243
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121021418
quote:
99s.gif Op maandag 31 december 2012 19:43 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Battlefield 3 was een voorbeeld, het ging meer om het idee dat die egocentrische hufters met hun gaming pc van 2000 euro zich niet zo superieur moeten voelen, want zonder de console gamers was er niet eens genoeg geld om games te kunnen ontwikkelen voor hun veel te dure gaming pc.

unrelated note: wat is hun een kut woord.
BF3 IS GAY, tegenwoordig alleen maar grahpics sletten geneens goede gameplay :') waar is mijn singelplayer skirmish gebleven.
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 19:40 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik ben überhaupt niet echt blij met Battlefield 3. Ik kan me haast niet voorstellen dat BF4 het spelen waard wordt.
Het komt nu eenmaal veel te vaak voor dat een game hoofdzakelijk voor de consoles ontwikkeld wordt, waarbij de pc het dan moet doen met een slechte port.

unrelated note: Simcity 5 wordt echt een gigantische faal :'(
Battlefield 3 :')
Battlefield 4 :') wordt een spel dat voor 50 procent compleet is en de overige 50% koop je in de vorm van dlc voor dezelfde prijs als het spel :') natuurlijk was het vroeger beter want spel was af goede support, 2 expansian packs die het waard zijn om te kopen en echt wat toe voegen0
en always on drm voor simcity 5 :') wacht wel op een crack en anders verder met simcity4 vol mods..
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 19:48 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Veel PC gamers voelen zich toch in de steek gelaten. Kan ook aan games in het algemeen liggen.
En ja, hun en hen is vervelend.
Kut DRM, kut ea die westwood verneukt/maxis en dice. activision :')

#YOLO2012


quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 18:49 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Helemaal eens met je console argument. De exclusives kun je gewoon niet missen.
Consoles en exclusives in 2013 :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 31 december 2012 @ 20:38:50 #244
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121021786
^Die PS3 exclusives, HEERLIJK. Ni no Kuni en The Last of Us :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 31 december 2012 @ 20:41:24 #245
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121021841
GODVERDOMME YES, WE HEBBEN RAWS.
NEKOMONOGATARI DESU
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  maandag 31 december 2012 @ 20:42:44 #246
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121021864
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_121021950
Ik zie jullie in 2013 weer.
Behalve als ik bij opa en oma achter/voor de computer kruip.
  maandag 31 december 2012 @ 20:47:10 #248
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121021966
quote:
10s.gif Op maandag 31 december 2012 20:46 schreef Arashimashou het volgende:
Ik zie jullie in 2013 weer.
Behalve als ik bij opa en oma achter/voor de computer kruip.
Beste wensen en een gelukkig nieuw jaar
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 31 december 2012 @ 21:05:25 #249
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_121022319
quote:
99s.gif Op maandag 31 december 2012 20:41 schreef Mauskoekwaus het volgende:
GODVERDOMME YES, WE HEBBEN RAWS.
NEKOMONOGATARI DESU
Moet ik hiervoor eerst Nise- kijken? Of kan ik het meteen na Bake kijken? :@
Helemaal super.
  maandag 31 december 2012 @ 21:06:10 #250
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_121022333
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 20:47 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Beste wensen en een gelukkig nieuw jaar
Ern gelukkig nieuwjaar vol met mochi, imouto's en natuurlijk deze topicreeks. Gr gr
Helemaal super.
  maandag 31 december 2012 @ 21:08:28 #251
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121022375
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2012 21:06 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ern gelukkig nieuwjaar vol met mochi, imouto's en natuurlijk deze topicreeks. Gr gr
Je bent moe vergeten
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 31 december 2012 @ 21:11:11 #252
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_121022439
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 21:08 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Je bent moe vergeten
[ afbeelding ]
En Lautner

Helemaal super.
  maandag 31 december 2012 @ 21:27:02 #253
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121022754
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2012 21:11 schreef Kyubey het volgende:

[..]

En Lautner

[ afbeelding ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 31 december 2012 @ 21:57:04 #254
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121023268
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 20:18 schreef Qunix het volgende:
Weet wel dat de consoles 10 jaar oud zijn inmiddels :')

Verder....

=> DIG
400 euro voor mijn (eerste generatie) PS3 ergens in lang geleden gekocht.
Die heeft ZEKER zijn geld in uren opgeleverd.

jRPGs heb ik er hier een stuk of 50 liggen met elk 100 tot 250 uur op de teller.

Nee dat had ik met een xbox nooit gered.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_121023400
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 20:23 schreef De_Dakgoot het volgende:

Consoles en exclusives in 2013 :')
[ afbeelding ]
dat ruikt naar een xbox fanboyplaatje..
pi_121023424
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2012 21:05 schreef Kyubey het volgende:
Moet ik hiervoor eerst Nise- kijken? Of kan ik het meteen na Bake kijken?
NisiOishiN kennende kan je praktisch elke aflevering zien en hét nog niet snappen. Maar ja je hoeft Nisemonogatari niet te zien. Ook al is het een van de leukste tekenfilms die er zijn. Nekomonogatari is een prequel meen ik. Een vertelling van de eerste keer dat Arararagi Hanekawa ontmoette.

quote:
10s.gif Op maandag 31 december 2012 18:54 schreef Qunix het volgende:
BL / yaoi heaven :') :

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
You will...kiss on him. :')

Ik haat Yaoi. De art-stijl spreekt me altijd wel aan (geanimeerde haarlokken 17.gif) maar uiteindelijk gaat het altijd om twee manmensen die lustvolle blikken uitwisselen ofzo.

quote:
99s.gif Op maandag 31 december 2012 19:46 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Oja, einde van mijn rage. Nu weer oliebollen eten :@

ZEER GERELATEERDE NOTITIE;
http://www.animenewsnetwo(...)iewed-in-promo-video
Ik zou overdrijven als ik zou zeggen dat ik de helft van wat ze zeggen snapte, maar elke keer als ik iets enigszins begreep moest ik lachen. Ik maak me wel een beetje zorgen om het gebrek aan bewegende beelden in de trailer. Zouden ze weer hele scènes ongeanimeerd laten en later nog eens een lange pauze nemen en dan de laatste afleveringen uitbrengen en dan pas eindelijk tegen de tijd dat de BD naar buiten moeten komen sijpelen de gaten opvullen? Zoals in het eerste seizoen (Bakemonogatari S2? Telt Incestory nu opeens niet mee?)

[ Bericht 11% gewijzigd door Repelsteeltju op 31-12-2012 22:16:09 ]
“An interesting thing is a good thing.”
pi_121023497
quote:
99s.gif Op maandag 31 december 2012 18:48 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Papa geeft robin geld om te shoppen in de stad, want robin is shoppen nooit zat.

[..]

Gtfo met je superieure pc, console heeft wel de beste games. Misschien is de beleving wat minder (of juist beter, ligt aan je voorkeuren), maar de PC heeft geen Gears of War, God of War en Uncharted bijvoorbeeld.
dan noem je nou net allemaal titels die niet echt boeiend zijn :')
pi_121024276
  maandag 31 december 2012 @ 22:47:33 #259
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121024320
One-off eps1 en 2: goedgekeurd. Leuke slice of life.
Aoi sekai no chuusin de. 2 eps. Ga ik ook volgen (battle anime).
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  maandag 31 december 2012 @ 22:52:09 #260
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121024410
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2012 22:44 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
Oda nobuna _O_
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  maandag 31 december 2012 @ 23:10:31 #261
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_121024732
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2012 22:52 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Oda nobuna _O_
Helemaal super.
  maandag 31 december 2012 @ 23:18:03 #262
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121024873
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2012 23:10 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_121025358
Tot in 2013 :W
  dinsdag 1 januari 2013 @ 00:00:03 #264
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_121025768
Ge-
Lukkig
Nieuwjaar!!!
Gr gr Kyuubs
Helemaal super.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 00:01:19 #265
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_121025811
ga naar buiten stelletje otakus
  dinsdag 1 januari 2013 @ 00:06:22 #266
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121025895
Fipo, en een gelukkig nieuw jaar *O*
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 00:20:44 #267
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_121026073
quote:
12s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 00:01 schreef Life2.0 het volgende:
ga naar buiten stelletje otakus
Weinig te beleven hier in de buurt.
Helemaal super.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 00:21:27 #268
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121026090
quote:
12s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 00:01 schreef Life2.0 het volgende:
ga naar buiten stelletje otakus
Geen vuurwerk dit jaar.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_121026252
quote:
12s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 00:01 schreef Life2.0 het volgende:
ga naar buiten stelletje otakus
Ik ben bang --bang flits kaboem!-- dat ik niets gekocht heb om bij de dragen aan de fonkelende hemel.

Moge jullie goede anime zien in tweeduizenddertien.
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 1 januari 2013 @ 00:39:29 #270
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_121026471
loop dan gewoon over straat met een fles champagne terwijl je wat onverstaanbaars roept naar de buren?

of zijn jullie te jong? :@
  dinsdag 1 januari 2013 @ 00:40:44 #271
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121026503
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 00:39 schreef Life2.0 het volgende:
loop dan gewoon over straat met een fles champagne terwijl je wat onverstaanbaars roept naar de buren?

of zijn jullie te jong? :@
Nog 5 daagjes en dan aan de champagne
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 00:41:39 #272
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_121026528
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 00:31 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]
Moge jullie goede anime zien in tweeduizenddertien.
Gedaan
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 00:53:20 #273
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_121026868
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 00:40 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Nog 5 daagjes en dan aan de champagne
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik heb geen flauw idee :@

Is gewoon wijn toch?
pi_121026892
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 00:53 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

ik heb geen flauw idee :@

Is gewoon wijn toch?
Ja, 't is geen sterkedrank (waar de 18jaarregel voor geldt) dus je mag het vanaf je zestiende.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_121027292
quote:
12s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 00:01 schreef Life2.0 het volgende:
ga naar buiten stelletje otakus
Ik woon in Vinkhuizen. ME busjes zijn gespot. Neen.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 01:56:49 #276
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_121028511
Gelukkig nieuwjaar!
  dinsdag 1 januari 2013 @ 02:03:26 #277
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121028698
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2012 21:05 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Moet ik hiervoor eerst Nise- kijken? Of kan ik het meteen na Bake kijken? :@
Gewoon allemaal kijken, het heeft wel een chronologische volgorde maar die heeft het qua adaptons niet. Ze doen van alles door elkaar. Nisemono was tof, en Nekomono moet je ook gaan kijken :D
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121029058
Ik als vuurwerk gek heb mijn dag weer gehad. Nu 365 dagen wachten voor de volgende...
  dinsdag 1 januari 2013 @ 02:17:50 #279
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121029097
quote:
7s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:16 schreef Qunix het volgende:
Ik als vuurwerk gek heb mijn dag weer gehad. Nu 365 dagen wachten voor de volgende...
Hoeveel euro's heb je de lucht in geknald?
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  dinsdag 1 januari 2013 @ 02:19:35 #280
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_121029152
quote:
7s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:16 schreef Qunix het volgende:
Ik als vuurwerk gek heb mijn dag weer gehad. Nu 365 dagen wachten voor de volgende...
Hoezo?
In Februari is het weer oudjaarsdag :+
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_121029301
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:19 schreef wdn het volgende:

[..]

Hoezo?
In Februari is het weer oudjaarsdag :+
Klopt, ben ik bij!
(Nieuwmarkt in Amsterdam)
quote:
99s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:17 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Hoeveel euro's heb je de lucht in geknald?
70 euro.

Dit vanwege de mogelijke regen. Ik was zeiknat en het vuurwerk was ook minder dan anders.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 02:25:34 #282
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121029341
quote:
14s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:24 schreef Qunix het volgende:

[..]

Klopt, ben ik bij!
(Nieuwmarkt in Amsterdam)

[..]

70 euro.

Dit vanwege de mogelijke regen. Ik was zeiknat en het vuurwerk was ook minder dan anders.
Oh dat valt nog mee. Wij wonen dicht bij (Overijssel) de grens van Duitsland, en gaan meestal naar de Aldi om daar wat siervuurwerk op te halen. Prima vuurwerk en spotgoedkoop :) !
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121029366
quote:
99s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:25 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Oh dat valt nog mee. Wij wonen dicht bij (Overijssel) de grens van Duitsland, en gaan meestal naar de Aldi om daar wat siervuurwerk op te halen. Prima vuurwerk en spotgoedkoop :) !
Zou ik graag ieder jaar willen doen... Duitsland is ook goedkoper en heeft mooi spul.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 02:28:03 #284
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121029414
quote:
14s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:26 schreef Qunix het volgende:

[..]

Zou ik graag ieder jaar willen doen... Duitsland is ook goedkoper en heeft mooi spul.
Siervuurwerk is volgens mij niet veel zwaarder, maar een goede sier pot daar kost een tientje, en hier al gauw boven de 30-40 euro.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121029557
quote:
99s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:28 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Siervuurwerk is volgens mij niet veel zwaarder, maar een goede sier pot daar kost een tientje, en hier al gauw boven de 30-40 euro.
Nederlands vuurwerk is sinds vorig jaar zelfs zwaarder. Hier mag het 25gr per tube bevatten en in Duitsland niet. Ook zijn de meeste sierpotten daar onder de 500grams vuurwerk.

Voor harde knallen moet je naar Polen of België gaan en voor goedkoop in Duitsland.
  dinsdag 1 januari 2013 @ 02:34:57 #286
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121029611
quote:
14s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:32 schreef Qunix het volgende:

[..]

Nederlands vuurwerk is sinds vorig jaar zelfs zwaarder. Hier mag het 25gr per tube bevatten en in Duitsland niet. Ook zijn de meeste sierpotten daar onder de 500grams vuurwerk.

Voor harde knallen moet je naar Polen of België gaan en voor goedkoop in Duitsland.
Ik koop ieder jaar wat harde knallers die uit Polen komen, en siervuurwerk doen we al een tijdje niet meer.. Ik zei wel meestal, maar de laatste keer was 2010 geloof ik.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121029665
quote:
99s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:34 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Ik koop ieder jaar wat harde knallers die uit Polen komen, en siervuurwerk doen we al een tijdje niet meer.. Ik zei wel meestal, maar de laatste keer was 2010 geloof ik.
Hoeveel gaf jij uit?
  dinsdag 1 januari 2013 @ 02:39:14 #288
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_121029724
quote:
5s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:36 schreef Qunix het volgende:

[..]

Hoeveel gaf jij uit?
In 2010? Toen was ik zelf nog 16 en deden we het samen met mijn oom. Bij de Aldi goede 70 euro en bij de Lidl (die verkocht ook toen) 50 euro.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_121029767
quote:
14s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:24 schreef Qunix het volgende:

[..]

Klopt, ben ik bij!
(Nieuwmarkt in Amsterdam)

[..]

70 euro.

Dit vanwege de mogelijke regen. Ik was zeiknat en het vuurwerk was ook minder dan anders.
22,95 + 13 de lucht in geknald hier, leuke potjes maar niet zo zwaar als de verpakking deed voorkomen :')
pi_121029782
Hier alleen siervuurwerk. Knallers. :')
pi_121029852
Ik doe alleen aan sier ja.
pi_121030330
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 januari 2013 02:41 schreef robin007bond het volgende:
Hier alleen siervuurwerk. Knallers. :')
in princiepe alleen sier, maar zo'n rolletje was cheap, dus met z'n 2'en gekocht waardoor de prijs p.p. acceptabel was :)
pi_121031095
9
pi_121031099
8
pi_121031100
7
pi_121031101
6
pi_121031102
5
pi_121031103
4
pi_121031105
3
pi_121031106
2
pi_121031107
1
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')