Maar belt je schoonmoeder jullie dan niet op? Toen Nathan uit logeren ging hebben we gezegd dat als er iets is ze altijd moet bellen zelfs al is het midden in de nacht. Ik vind helemaal niet eten en drinken reden genoeg om te bellen eigenlijk...quote:Op woensdag 19 december 2012 09:19 schreef simmu het volgende:
mweach bar, tot op zekere hoogte ben ik het daar wel mee eens hoor, maar dit gaat (zoals altijd) way te ver. ik heb hier een paar regels voor goede redenen; viltstiften alleen aan tafel bv. bij oma hoefde dat niet (ook al had ik het gezegd) dus nu is er op de muur in de gang getekend. niet gooien met dingen, die kostte me de vorige keer mijn antieke glas-in-lood-raampje in mijn antieke kast![]()
en weet je; het is helemaal niet leuk. ravi heeft de hele zondag alleen maar gehuilddat is toch echt niet leuk meer, kan aan mij liggen hoor.....
Dat iddquote:Op woensdag 19 december 2012 09:22 schreef Estrys het volgende:
Lastig Simmu. Heel duidelijk de verschillen aangeven is denk ik het enige wat je kan doen. Dat is bij oma en dit is thuis.
Seb gaat een dag in de week naar oma en hij weet heel goed wat hij wel of niet mag en van wie. Nou verschilt dat niet heel veel met thuis gelukkig. Hoewel ik denk dat hij thuis zelfs meer mag dan bij oma. Mijn moeder is wat strakker in opvoeden en ritme![]()
Bij zijn opa mag eigenlijk wel alles maar kan niet zeggen dat het thuis problemen oplevert. Daar gaat hij ook niet zo vaak logeren. En als dat wel is dan is dat echt een feest natuurlijk.
been there, done that. ze neemt zelf speelgoed en eten meequote:Op woensdag 19 december 2012 09:23 schreef _Bar_ het volgende:
Sorry hoor,maar als dit julie ervaring us met oma dan haal je toch alles weg als ze komt oppassen,scheelt boel frustratie.
En het huilen,normaal ben jij er altijd en papa na het werk ook,dan ineens zijn jullie erniet.... Ik begrijp dat wel.
Of gewoon een ander oppas regelen als het te erg word.
Ik hoor je telkens maar "klagen" over de fam,vind dat jammer.
quote:Op woensdag 19 december 2012 09:48 schreef pessie het volgende:
Haha son, nathan heeft ook een obsessie voor treinen, vorige week heb ik thomas de trein gehaald uit de speel o theek, ze moeten echt overal mee naar toe. Hij wil nu ook heel graag samen spelen, dan moet ik met 1 treintje rondjes rijden en hij met de rest. Vind ie geweldig.
Haha, precies.quote:Op woensdag 19 december 2012 10:32 schreef Troeta het volgende:
Maar het is toch ook hartstikke moeilijk om op 2 kinderen te passen in hun eigen huis. Een weekend lang en eentje nog ziek ook en dan valt ie ook nog van de trap.
Van mij zouden ze dan ook alles mogen en zou ik een hele grote zak snoep halen
weet je; die zak snoep mag van mij bestquote:Op woensdag 19 december 2012 10:32 schreef Troeta het volgende:
Maar het is toch ook hartstikke moeilijk om op 2 kinderen te passen in hun eigen huis. Een weekend lang en eentje nog ziek ook en dan valt ie ook nog van de trap.
Van mij zouden ze dan ook alles mogen en zou ik een hele grote zak snoep halen
Waarom volgende keer niet bij haar thuis dan? kom je ook weer in huis uit hoe jullie het achtergelaten te hebben.quote:Op woensdag 19 december 2012 12:29 schreef simmu het volgende:
ik heb geen idee of hij hard gevallen is of niet, enige wat ik merk is dat ravi opeens doodsbang is van de trap en zelf zegt gevallen te zijn. en waarom de pokkies niet behandeld zijn dan is me ook een raadsel, want ik had vooraf alles klaargelegd, uitgelegd en er zaterdags nog over gebeld en het was allemaal niet aangeraakt.
enneh; *ik* vraag ook niet om een weekendje oppassen he! sterker nog; ik heb al een jaar of 2 geleden geconcludeerd dat dit zo voor mij niet hoeft. en elke keer is er dan iemand in huis die zegt "ze zijn nu wat ouder en ik wil graag samen weg, je doet naar omdat je het geen kans wil geven". en dan denk ik "nja, idd; ze zijn al wat groter en robuuster, vooruit, we proberen het"
wat ik kan bedenken is dat ze het op hun manier heel gezellig gehad hebben, en dat ze misschien niet wist hoe en wat, dan was het slimmer geweest dat ze opgebeld had, ja! en jullie om raad vragen.quote:Op woensdag 19 december 2012 12:30 schreef simmu het volgende:
nog een kanttekening; ze was niet van vrijdag t/m maandag alleen he! dat we dat misverstand ff uit de wereld helpen: haar vriend was er zaterdag + zondag ook bij! en dat is een ervaren opa die regelmatig op zijn kleinkinderen (zelfde leeftijd, maar dan met meer kindjes) past
omdat dat 3 uur heen, 3 uur terug en geen enkele vorm van kindveiligheidsmaatregelen isquote:Op woensdag 19 december 2012 12:50 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Waarom volgende keer niet bij haar thuis dan? kom je ook weer in huis uit hoe jullie het achtergelaten te hebben.
jammer dan gaat hier niet op,roy als die om 3 uur snachts wakker word is wakker,als ik daarin niet in mee ga, staat de halve straat buiten denk ik... Hij kan zo ook niet bij ons in bed die breekt de slaapkamer af. Als wij erin mee gaan en roy zijn eten geven zie je roy echt bijkomen,en hebben we misschien geluk dat we roy een uurtje later terug op bed kunnen leggen,(wakker is wakker en dus gelijk actief)quote:Op donderdag 20 december 2012 09:10 schreef MeNicole2 het volgende:
Kan ook weer gewenning zijn. Eet zelf maar paar dagen 's nachts, word je vanzelf wel wakker van de honger de volgende nacht. Leander wilde ook tijdje voor slapen gaan. Hij zo honger. Jammer dan. Nu vraagt ie er ook niet meer om.
op op opvang houden ze hun eigen strakke planning aan. En dat is tegen 10en drinken/fruit/koek als ze roy dan zijn boterham geven wilt de rest ook,nee niet zo handigquote:Op donderdag 20 december 2012 09:09 schreef simmu het volgende:
misschien dan eerst die ene boterham en dan later op de opvang in de ochtend meer geven? klinkt misschien raar om hem 's ochtends meer te geven terwijl hij 's nachts honger heeft, maar wellicht hebben jullie er baat bij om zn 'natuurlijke energiebehoefte' te volgen (hopelijk druk ik dit goed uit) en lost het probleem zich dan vanzelf op
eensch..quote:Op donderdag 20 december 2012 09:28 schreef Stiemie het volgende:
Hier eten we gewoon niet 's nachts.Nadat er een tijdje de gewenning was om rond 4 uur 's nachts () een banaan te eten, hebben we dat gewoon als regel. Eet je te weinig, dan heb je pech. Overdag krijgen ze meer dan genoeg kansen en na het eten is er altijd nog fruit oid. Natuurlijk is het anders als ze ziek zijn.
Bar hier werkt het nog wel eens om bij weinig eten bijvoorbeeld cornflakes of zoiets in het toetje te geven voor het slapen gaan. Dat vult goed
bar, is dat niet een mondtrauma? dat kokken? hoe eet hij zn avondmaaltijd, is dat geprakt of gewoon stukken zoals jullie zelf?quote:Op donderdag 20 december 2012 09:33 schreef _Bar_ het volgende:
Stieme het is niet dat roy weinig eet,dat maakt het zo lastig.
Cornflakes enzo dat is standaard kokhalzen bij Roy. Zelfde als rijstwafels ook kokhalzen.
Waar ik nu naartoe neig is eigenlijk proberen de avondmaaltijd op te schuiven qua tijd (nu eten we om half 6) of toch proberen nog wat melk voor het slapen gaan.
gewoon stukken.quote:Op donderdag 20 december 2012 09:36 schreef simmu het volgende:
[..]
bar, is dat niet een mondtrauma? dat kokken? hoe eet hij zn avondmaaltijd, is dat geprakt of gewoon stukken zoals jullie zelf?
vannacht is voor het eerst dat we eraan toe gaven om boterham te smerenquote:Op donderdag 20 december 2012 09:40 schreef Troeta het volgende:
Maar als hij snachts eet, dan is het niet gek dat ie in de ochtend niet zoveel meer wil eten..lastig probleem
Dat gillen doen ze helaas ook als ze het wel snappen hoorquote:Op donderdag 20 december 2012 09:38 schreef _Bar_ het volgende:
Uhmmm ja okay dat is onze regel normaal ook. Maar jullie kunnen het jullie meiden uitleggen het waarom.
Als ik dat zo aan roy breng snapt die dat niet.
En eerlijk is eerlijk snachts hoeft roy voor mij niet zo nodig de buurt wakker te gillen,en als hij dan om eten vraagt prima.want dan stop het gillen.
En het feit dat ik roy daarna zonder problemen terug leggen en zodat we allemaal nog even kunnen slapen is mij ook veel waard. Want om nou telkens vanaf 3 uur beneden te zitten houd geen mens vol.
quote:Op donderdag 20 december 2012 09:49 schreef _Bar_ het volgende:
Hier was de buurjongen vanmorgen blij... Zijn wekker vergeten te zetten en een vroege dienst moeten werken. Dankzij roy was hij netjes optijd wakker...
Ja dat. Ik ben heel veel afhankelijk van extra oppas hier en daar. En dan voel je je vreselijk bezwaard. Mijn schoonouders komen morgen bijvoorbeeld, maar hadden wel gezegd "ja, als het sneeuwt komen we niet hoor." Dat begrijp ik echt, heel goed. Maar ik heb er geen klap aan want dan kan ik dus last minute alsnog niet weg en ook niets anders meer regelenquote:Op woensdag 19 december 2012 11:56 schreef Claudia_x het volgende:
Ja, absoluut, Spring. Dat was vooral om twee redenen. Aan de ene kant vond ik het lastig dat zij de opvoedrol met ons begonnen te delen. Als wij daar bijvoorbeeld met de kindjes waren en Ivan viel, dan wilden zij hem troosten. Ik vond dat moeilijk, want hey, mijn kindje mijn zorgen. Wat ik ook lastig vond is dat we het heel sterk als een enorme gunst voelden, het oppassen, en niet te veel eisen durfden te stellen. We konden er bijvoorbeeld pas vanaf 9 uur terecht met de kindjes. Heel begrijpelijk en dat wilden we ook respecteren, maar in verband met ons werk werd dat steeds lastiger (vooral toen mijn lief stopte met freelancen). Ik vind het fijn dat we met de opvang een professionele relatie hebben.
De laatste tijd hebben mijn schoonouders vaker opgepast en dat ging enorm goed. Dat overprikkeld thuiskomen herken ik wel, maar dat gebeurt ook wel op opvangdagen. Op het moment dat Lena of Ivan mij zien dan beginnen ze al in te storten, zeg maar.
Wat leuk!! die ga ik onthouden <3quote:Op woensdag 19 december 2012 17:59 schreef Pvoesss het volgende:
Er komt een nieuwe bioscoopfilm aan van nijntje!
Wij gaan er iig heen met V.http://www.nijntjedefilm.nl/
Ze zien ze alleen als ze slapen?quote:Op donderdag 20 december 2012 12:37 schreef Pvoesss het volgende:
Mijn ouders passen 1 keer in de 3 a 4 weken een nachtje op.
Meer zien ze de kinderen ook niet echt, Ik vind het prima zo. Ik moet er niet aan denken dat ze op zouden passen doordeweeks ofzo.
Zo zat ik van de week dus. Echt al weken geleden geregeld, kreeg ook te horen dat ze met sneeuw e.d. niet zouden komen. Van het weekend belden ze dat ze niet zouden komen, want... (iets met t oor ofzo, weet ik veel). Gelukkig kon mn man wat regelen, maar dat je er niet van op aan kan... Ik ga ze ook niet meer vragen, want dan ga ik me druk lopen maken over of ze wel zullen komen...quote:Op donderdag 20 december 2012 12:27 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ja dat. Ik ben heel veel afhankelijk van extra oppas hier en daar. En dan voel je je vreselijk bezwaard. Mijn schoonouders komen morgen bijvoorbeeld, maar hadden wel gezegd "ja, als het sneeuwt komen we niet hoor." Dat begrijp ik echt, heel goed. Maar ik heb er geen klap aan want dan kan ik dus last minute alsnog niet weg en ook niets anders meer regelengelukkig sneeuwt het morgen niet, maar zo gebeuren er dus vaker dingen.
in geval van niet uit kunnen leggen is het wat anders natuurlijk. Maar hier is dat dus wel eens voorgekomen omdat ze het wel snappen. Tsja 's avonds niets eten omdat je liever wat anders eet, zorgt voor nachtelijke trek...quote:Op donderdag 20 december 2012 10:14 schreef Estrys het volgende:
Je laat je kind ook niet 's nachts gillen omdat hij honger heeft lijkt mij. Zeker niet als je de 'wij eten niet 's nachts regel' niet uit kan leggen aan hem. En je kan hem slecht 's avonds helemaal vol proppen. Dus ik zou het ook geven hoor. Probeer zelf eens te slapen met honger. Misschien zit hij gewoon in een groeispurt inderdaad.
Maar dat was in dit geval niet aan de ordequote:Op donderdag 20 december 2012 15:29 schreef Stiemie het volgende:
[..]
in geval van niet uit kunnen leggen is het wat anders natuurlijk. Maar hier is dat dus wel eens voorgekomen omdat ze het wel snappen. Tsja 's avonds niets eten omdat je liever wat anders eet, zorgt voor nachtelijke trek...
Een uurquote:Op vrijdag 21 december 2012 16:04 schreef Tinuviel het volgende:
Dat nijntje filmpje ziet er leuk uit. Iemand enig idee hoe lang de film is? Onze peuter heeft geen zitvlees.
nee dat maakt niks uit, helaasquote:Op vrijdag 21 december 2012 17:31 schreef Tinuviel het volgende:
En avondeten wel altijd op hetzelfde tijdstip? Werd hij dan met name op opvangdagen s'nachts wakker?
Ik zou denken dat de afstand naar de laatste maaltijd het uitslaggevende is, maar misschien is dat niet de hele waarheid.
quote:Op donderdag 20 december 2012 09:31 schreef Stiemie het volgende:
Oh en slapen is hier de laatste tijd weer dramaHet schijnt dat koekiemonster en spongebob 's nachts ons huis binnendringen om in de kamer van mijn peuter rond te hollen. Die wordt dan luid schreeuwend wakker en durft niet meer te gaan slapen.
![]()
Ik had al voorgesteld om een briefje op de deur te doen met "verboden voor koekiemonster en spongebob", maar toen keek ze me aan, zuchtte eens diep en zei "Koekiemonster kan niet lezen mama"
Met? Water? Melk? Limonade?quote:Op donderdag 20 december 2012 09:37 schreef Pvoesss het volgende:
Ik geef snachts als hij er om vraagt een fles.
dat...quote:Op zondag 23 december 2012 16:12 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Met? Water? Melk? Limonade?
Hier kan de dame wat water krijgen, al het andere is dikke pech. Niet eten is prima, volgende ochtend is de volgende kans.
Je weet dat je z'n gebit verpest daarmee?quote:Op zondag 23 december 2012 20:52 schreef Pvoesss het volgende:
Met melk.. Maar hij eet sowieso vrijwel niets.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |