Hitler.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:31 schreef Mascleta het volgende:
Mensen die sportgala kijken? Hoe heet die acteur die naast mimoun staat?
Een beetje vind ik wel schattig, bij mannen dan hequote:Op dinsdag 18 december 2012 21:30 schreef Diaan73 het volgende:
Dat Twentse accent klinkt ook gewoon niet. Zelfs niet als je het een beetje zelf hebt.
Tssss , ik ben er trots opquote:Op dinsdag 18 december 2012 21:31 schreef IPA het volgende:
[..]
Ik ben zelf Brabander en heb natuurlijk duidelijk ook zo'n accent (zachte G, alles), maar op tv vind ik het niet klinken. En daar hebben we Frans Bauer om het te bevestigen.
je hebt een breedbeeldtv gekocht?quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:31 schreef Karina het volgende:
Fransie wordt ook steeds dikker lijkt wel.
De lat ligt hoog nuquote:Op dinsdag 18 december 2012 21:31 schreef De_Nater het volgende:
[..]
Ja, die ja, maar dat is dus naatje_1. De_Nater levert enkel kwaliteit *kuch*
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
en dan bakken babipangang door de brievenbus!quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:31 schreef Yurithemaster het volgende:
zou frans nu ook proberen chinees te gaan bestellen?
Klein schermpje, zit helemaal volquote:Op dinsdag 18 december 2012 21:32 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
je hebt een breedbeeldtv gekocht?
Ik weet nog wel een goede chinees hier.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:31 schreef Yurithemaster het volgende:
zou frans nu ook proberen chinees te gaan bestellen?
Terwijl hij na zijn operatie ook zo goed bezig was qua gewicht enzoquote:Op dinsdag 18 december 2012 21:31 schreef Karina het volgende:
Fransie wordt ook steeds dikker lijkt wel.
Owjeequote:Op dinsdag 18 december 2012 21:31 schreef De_Nater het volgende:
[..]
Ja, die ja, maar dat is dus naatje_1. De_Nater levert enkel kwaliteit *kuch*
Ja, als ik ergens een Brabander tegenkom schept het een band die nergens op slaat, maar op tv of radio vind ik het 10x niks.quote:
Die heeft net nog een hele Chinese rijsttafel naar binnen zitten schuiven... een keer aanzetten bij het poepen en hij is 5kg lichterquote:Op dinsdag 18 december 2012 21:31 schreef Karina het volgende:
Fransie wordt ook steeds dikker lijkt wel.
De commerciequote:Op dinsdag 18 december 2012 21:32 schreef Moody het volgende:
Een winkelcentrumpje haalt ¤25.000 binnen en een transportbedrijf denkt zendtijd te kopen met ¤7500,-
Transportwereld heeft het zwaar, dus 7.5k is best veel hoor.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:32 schreef Moody het volgende:
Een winkelcentrumpje haalt ¤25.000 binnen en een transportbedrijf denkt zendtijd te kopen met ¤7500,-
quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:32 schreef De_Nater het volgende:
Frans Bauer gaat volgens mij een hoop geld ophalen als gast. Nog nooit een gast gezien die zo slim bezig is geweest tijdens de televisie-uitzending.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |