quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:59 schreef Sealnova het volgende:
tief op met je complicaties en ga ook gewoon studeren
Dit dus.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:01 schreef Mortaxx het volgende:
Houdt nou eens op met die topics vol zelfmedelijden!
Ja misschien wel maar ook weer niet. Niet iedereen is gelijk geboren, de een worstelt jaren met kanker waardoor die achter komt te liggen. De ander breekt door stommiteiten een been. De een wordt geboren zonder benen, de ander verliest ze door vuurwerk.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:03 schreef CruellaDeVil het volgende:
De klacht is dus niet eens zozeer dat jij het vervelend vindt dat jij ongewild thuis zit terwijl anderen wel de mogelijkheid hebben verder te gaan met hun leven op te bouwen en jou hier constant over denken te moeten vertellen. Nee, de klacht is dat jij zo verbitterd bent dat jij vol met vooroordelen zit tegenover een groep die jou nooit iets heeft misdaan behalve niet de problemen hebben waar jij wel tegenaan loopt. Met andere woorden, in plaats van je situatie te accepteren en proberen er het beste van te maken heb je jezelf in de slachtofferrol geplaats en geef je indirect iedereen die het goed afgaat in het leven daar de schuld van.
[..]
Dit dus.
Dit dus...quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:59 schreef Sealnova het volgende:
tief op met je complicaties en ga ook gewoon studeren
Ja, dat ontken ik toch ook niet? Het is alleen wel belachelijk om vervolgens afgunst te koesteren jegens degenen die niet tegen die problemen aan zijn gelopen. Daar bereik je niets anders mee dan dat je jezelf in een nog dieper psychisch dal gooit.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:08 schreef Akantha het volgende:
Ja misschien wel maar ook weer niet. Niet iedereen is gelijk geboren, de een worstelt jaren met kanker waardoor die achter komt te liggen. De ander breekt door stommiteiten een been. De een wordt geboren zonder benen, de ander verliest ze door vuurwerk.
Beste post tot nu toequote:Op dinsdag 18 december 2012 17:10 schreef zwaardegekste het volgende:
[..]
Tevreden zijn...
geluk komt niet zonder tevreden
Nee maar ik wilde wel toelichten dat niet alles eerlijk verdeeld is. En dat mensen die minder bedeeld zijn zich afvragen waarom hun, en er niet goed mee om kunnen gaan. Maar het dan maar opzij moeten zetten. Niemand zal er een traan om hebben gelaten dat ik moeite heb. Maar als straks iemand volgende week dezelfde ziekte als mij krijgt uit het niets krijgt die persoon medelijden etc. Maar wordt je ermee geboren als kind hebben kinderen geen besef van wat je hebt pesten ze je. En later vindt iedereen het zo normaal dat je het hebt, omdat je al van kinds af aan hebt dat niemand een neuk geeft. En daar sta je dan aan de poort van de grote boze wereld.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:11 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Ja, dat ontken ik toch ook niet? Het is alleen wel belachelijk om vervolgens afgunst te koesteren jegens degenen die niet tegen die problemen aan zijn gelopen. Daar bereik je niets anders mee dan dat je jezelf in een nog dieper psychisch dal gooit.
Ow gossie wat een zelfmedelijden. Er zijn genoeg gehandicapten op deze aarde die het verder hebben geschopt dan jij ooit voor mogelijk zou houden dus stop alsjeblieft met excuses voor jezelf te verzinnen. Je komt er geen stap verder mee.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:08 schreef Akantha het volgende:
wat een haat allemaal.
[..]
Ja misschien wel maar ook weer niet. Niet iedereen is gelijk geboren, de een worstelt jaren met kanker waardoor die achter komt te liggen. De ander breekt door stommiteiten een been. De een wordt geboren zonder benen, de ander verliest ze door vuurwerk.
Ook goed.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:10 schreef zwaardegekste het volgende:
[..]
Tevreden zijn...
geluk komt niet zonder tevreden
Een mens is nooit tevreden, die wil altijd meer. Je kan gelukkig zijn met wat je hebt, maar je bent nooit tevreden... dat heb ik altijd zelf. Als ik een doelstelling heb ik haal die doelstelling dan ben ik daar gelukkig mee, echter ben ik niet tevreden want dan komen er weer andere dingen die ik wil.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:10 schreef zwaardegekste het volgende:
[..]
Tevreden zijn...
geluk komt niet zonder tevreden
Ik ben geen Argo, maar ik merk wel dat ik grip verlies. Ik moet er wat aan doen ja.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:14 schreef JosefDettelbacher het volgende:
Argo ik dacht dat je een toffe peer was maar je begint steeds meer een aandachtshoertje te worden.
Al dit zelfmedelijden doet het tevens niet goed bij de vrouwtjes.
Verder TLDR...
Okee, OP gelezen en je hebt wel een punt. Dit topic raakt een gevoelige snaar bij veel FOKkertjes, maar je moet er toch echt zelf wat aan doen om het te veranderen. Succes!quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:15 schreef Akantha het volgende:
[..]
Ik ben geen Argo, maar ik merk wel dat ik grip verlies. Ik moet er wat aan doen ja.
haten op vuurheer akantha _____quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:03 schreef CruellaDeVil het volgende:
De klacht is dus niet eens zozeer dat jij het vervelend vindt dat jij ongewild thuis zit terwijl anderen wel de mogelijkheid hebben verder te gaan met hun leven op te bouwen en jou hier constant over denken te moeten vertellen. Nee, de klacht is dat jij zo verbitterd bent dat jij vol met vooroordelen zit tegenover een groep die jou nooit iets heeft misdaan behalve niet de problemen hebben waar jij wel tegenaan loopt. Met andere woorden, in plaats van je situatie te accepteren en proberen er het beste van te maken heb je jezelf in de slachtofferrol geplaats en geef je indirect iedereen die het goed afgaat in het leven daar de schuld van.
[..]
Dit dus.
Juist, kijken wat je wel kan in plaats van zeuren wat je niet kan.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:18 schreef Nikmans het volgende:
Stephen Hawking, TS.
Bijna volledig verlamd en één van de mensen met het meeste aanzien ter wereld.
quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:18 schreef Nikmans het volgende:
Stephen Hawking, TS.
Bijna volledig verlamd en één van de mensen met het meeste aanzien ter wereld.
Deze man heeft dan ook heel veel intelligentie gekregen. Stel je hem voor in een rolstoel met de intelligentie van de lokale kapper van de brainwash.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:19 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Juist, kijken wat je wel kan in plaats van zeuren wat je niet kan.
Ja klopt, maar hij zou ook kunnen gaan zeuren dat ie geen lekker wijven kan neuken... maar in plaats daarvan is ie zn intelligentie gaan gebruiken. Dat bedoel ik met niet zeuren wat je niet hebt of niet kan. Kan je er iets aan veranderen, doe dat dan? Kan je het niet?? loslaten die handel.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:20 schreef Akantha het volgende:
[..]
[..]
Deze man heeft dan ook heel veel intelligentie gekregen. Stel je hem voor in een rolstoel met de intelligentie van de lokale kapper van de brainwash.
Persoonlijk vind ik dit een geniale manier om te laten zien dat het leven kut is.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:21 schreef Ezio het volgende:
Eens met TS, daarom scheur ik altijd extra hard door de bochten in mijn Mazda, zuip ik me elk weekend helemaal klem, rook ik als een schoorsteen en neuk ik alles wat los en vast zit.
Gewoon, om te laten zien dat het leven kut is.
Iets zegt mij dat Argo/He-man/Akantha (door eigen toedoen) al 1000x in dit soort topics verzeild is geraakt...quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:23 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Ja klopt, maar hij zou ook kunnen gaan zeuren dat ie geen lekker wijven kan neuken... maar in plaats daarvan is ie zn intelligentie gaan gebruiken. Dat bedoel ik met niet zeuren wat je niet hebt of niet kan. Kan je er iets aan veranderen, doe dat dan? Kan je het niet?? loslaten die handel.
Laat je door deze man inspirerenquote:Op dinsdag 18 december 2012 17:23 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik dit een geniale manier om te laten zien dat het leven kut is.
Wat een baas!quote:
Het dan maar opzij moeten zetten is natuurlijk onzin. Ik kan het prima begrijpen dat jij je regelmatig afvraagt "Waarom ik?", maar er is toch wel een verschil tussen je dat afvragen en afgunst. Jij neigt, gebaseerd op dit topic, toch echt naar afgunst en daarmee creëer je enkel een extra probleem voor jezelf.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:11 schreef Akantha het volgende:
Nee maar ik wilde wel toelichten dat niet alles eerlijk verdeeld is. En dat mensen die minder bedeeld zijn zich afvragen waarom hun, en er niet goed mee om kunnen gaan. Maar het dan maar opzij moeten zetten. Niemand zal er een traan om hebben gelaten dat ik moeite heb. Maar als straks iemand volgende week dezelfde ziekte als mij krijgt uit het niets krijgt die persoon medelijden etc. Maar wordt je ermee geboren als kind hebben kinderen geen besef van wat je hebt pesten ze je. En later vindt iedereen het zo normaal dat je het hebt, omdat je al van kinds af aan hebt dat niemand een neuk geeft. En daar sta je dan aan de poort van de grote boze wereld.
Die UI van jou... Is dat nou een man of een vrouw?quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:17 schreef Ga.aguyim het volgende:
[..]
haten op vuurheer akantha _____!
Dat was Stephanie en dit is Stephane. Aangenaam.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:27 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Die UI van jou... Is dat nou een man of een vrouw?
Juist...en wie mogen dat dan wel niet zijn?quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:31 schreef Ga.aguyim het volgende:
[..]
Dat was Stephanie en dit is Stephane. Aangenaam.
Dat niet wetenquote:Op dinsdag 18 december 2012 17:32 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Juist...en wie mogen dat dan wel niet zijn?
en zonder tevredenheid wordt je nooit gelukkig...quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:16 schreef Sophie94 het volgende:
[..]
Tevreden zijn is voor burgers. Zonder doelstelling kom je nooit aan de top.
Tong80?quote:Op dinsdag 18 december 2012 16:57 schreef Akantha het volgende:
Geachte hoge heren, geachte arbeiders en beste strontkevers,
Vandaag erger ik me nogal aan van die jongere mensen, die opscheppen over hun leven. Ze laten geen kans voorbij gaan om mij te melden dat het zo geweldig gaat zijn, ze gaan op kamers ze gaan naar de universiteit en ze joinen een vereniging. PRACHTIG! PRACHTIG! Ts (ik dus) zit echter thuis bij mijn ouders op de bank en kan momenteel door complicaties niet naar school of werken.
En dus zitten de jongere mij maar steeds lastig te vallen met hun kamers en mooie toekomst plannen. De vrienden op hun studentenvereniging, en al die onzin. Ik kots op het woord student. Maar goed ze hebben wel lol daar... Veel naïeve chicks om je zaad in te dumpen daar, van die corpsbalsletjes. Ook heb ik vrienden die een of andere baas ontmoeten als ze op kamers gaan en mij nog 1x in de maand een whatsapje sturen, terwijl ze met die vrienden gaan feesten en weet ik wat allemaal.
Tot zo ver mijn klacht.
KLB / Geen sleep icon op FOK! hebben.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:33 schreef JosefDettelbacher het volgende:
Godver die UI... ________
[ afbeelding ]
Say whuuuuuuutquote:Op dinsdag 18 december 2012 17:37 schreef Sealnova het volgende:
[..]
KLB / Geen sleep icon op FOK! hebben.![]()
![]()
![]()
Reuma. Het wordt steeds zwaarder en ze kunnen niets vinden heb het al 19 en een half jaar.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:27 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Het dan maar opzij moeten zetten is natuurlijk onzin. Ik kan het prima begrijpen dat jij je regelmatig afvraagt "Waarom ik?", maar er is toch wel een verschil tussen je dat afvragen en afgunst. Jij neigt, gebaseerd op dit topic, toch echt naar afgunst en daarmee creëer je enkel een extra probleem voor jezelf.
Wat heb je eigenlijk als ik vragen mag?
Ben eten, Ben er niet, Ik ben slapen. Dat zijn de drie ui's die ik heb gemaakt.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:40 schreef JosefDettelbacher het volgende:
[..]
Say whuuuuuuut![]()
![]()
[ afbeelding ]
Ah ja, dat topic over dat je waarschijnlijk in de toekomst in een rolstoel moet was dan vast van jou.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:44 schreef Akantha het volgende:
[..]
Reuma. Het wordt steeds zwaarder en ze kunnen niets vinden heb het al 19 en een half jaar.
Uiteraard. Ik kan nu nog maar 7 km lopen, daar bedoel ik mee dat de pijn dan niet meer uit te houden is. Na 1 meter begint de pijn al na 1 km begint het heel erg zeer te doen, kan ik even op doorlopen maar goed... Niet goed dus, kan niet eens met een vriendin naar de dierentuin of ze moet me al duwen in een rolstoel.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:45 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Ah ja, dat topic over dat je waarschijnlijk in de toekomst in een rolstoel moet was dan vast van jou.
Jou een spiegel voorhouden noem je meteen haat? Jij maakt het lekker makkelijk voor jezelf.quote:
Ja en? Moeten anderen daarom dan maar niet genieten van hun leven? Even los v/h feit dat je sowieso niet van iedereen met een in eerste opzicht leuk leven, weet wat voor barrieres ze hebben moeten overwinnen, heb je daarnaast een totaal verkeerde instelling.quote:[..]
Ja misschien wel maar ook weer niet. Niet iedereen is gelijk geboren, de een worstelt jaren met kanker waardoor die achter komt te liggen. De ander breekt door stommiteiten een been. De een wordt geboren zonder benen, de ander verliest ze door vuurwerk.
Zit wel een kern van waarheid in wat je zegt...Maar het is moeilijk alles gewoon los te laten en te laten vieren. Altijd als ik probeer iets goeds te doen krijg ik weer twee klappen in mijn maag. Bij wijze van spreken. Ik heb iemand nodig die mij doet leiden want mij lukt het nooit in mijn eentje.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:54 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Jou een spiegel voorhouden noem je meteen haat? Jij maakt het lekker makkelijk voor jezelf.
[..]
Ja en? Moeten anderen daarom dan maar niet genieten van hun leven? Even los v/h feit dat je sowieso niet van iedereen met een in eerste opzicht leuk leven, weet wat voor barrieres ze hebben moeten overwinnen, heb je daarnaast een totaal verkeerde instelling.
Met jouw instelling word je alleen maar jaloerser en jaloersen, gefrustreerder en gefrustreerder. Je zal zien dat wanneer je anderen ECHT wat gunt, wanneer je echt blij kan worden van mensen die zelf blij zijn, jouw leven al een klein stukje leuker zal worden.
Maar goed, het moet wel in je zitten. Sommige mensen kwijnen liever weg in zelfmedelijden. Heb je uiteindelijk allen jezelf mee.
Kinderen die vragen worden overgeslagen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:39 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Ik voel dan ook een diepgaande leegte in mijn leven!
Vertel nou maar.
Iemand die een goede gezondheid heeft, heeft misschien makkelijk praten. Feit blijft, door jezelf alleen maar kut te voelen en daarnaast ook nog eens jaloers te zijn op anderen die wel de mogelijkheid hebben bepaalde dingen te doen, maak je jouw eigen leven alleen maar depressiever.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:44 schreef Akantha het volgende:
[..]
Reuma. Het wordt steeds zwaarder en ze kunnen niets vinden heb het al 19 en een half jaar.
Ja ik voel me ook alleen maar kut en zit vast in die depressie. Maar als ik om me heen kijk zie ik iedereen alsof het heel makkelijk lijkt, om gewoon lol te maken. Ik heb echt 0 vrienden etc ik ben echt met een verkeerde fundering begonnen, en lijdt dus een eenzaam leven.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:57 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Iemand die een goede gezondheid heeft, heeft misschien makkelijk praten. Feit blijft, door jezelf alleen maar kut te voelen en daarnaast ook nog eens jaloers te zijn op anderen die wel de mogelijkheid hebben bepaalde dingen te doen, maak je jouw eigen leven alleen maar depressiever.
Hoe kut de situatie ook is, je zal opzoek moeten gaan naar alternatieven om toch, op basis van jouw staat van gezondheid, het maximale eruit te halen / te genieten.
Het is logisch dat je soms gewoon even moment hebt dat je jezelf kut voelt. Kunst is om je hieruit te slepen en opzoek te gaan naar alternatieven die het leven toch leuk maken. Er zijn zoveel manieren om toch te genieten van het leven. Het is heus niet zo dat je alleen kunt genieten door te gaan snowboarden, of weet ik veel wat te doen. Sommige mensen genieten sowieso meer van een goed boek dan v/h snowboarden en weer anderen vinden een manier om toch ondanks (ik noem maar wat) een rolstoel, atleet / basketballer, etc te worden.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:57 schreef Akantha het volgende:
[..]
Zit wel een kern van waarheid in wat je zegt...Maar het is moeilijk alles gewoon los te laten en te laten vieren. Altijd als ik probeer iets goeds te doen krijg ik weer twee klappen in mijn maag. Bij wijze van spreken. Ik heb iemand nodig die mij doet leiden want mij lukt het nooit in mijn eentje.
Jij bent het kind van ons tweeën.quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:57 schreef Ga.aguyim het volgende:
[..]
Kinderen die vragen worden overgeslagen.
Ik ga je even een heel ander voorbeeld geven:quote:Op dinsdag 18 december 2012 18:00 schreef Akantha het volgende:
[..]
Ja ik voel me ook alleen maar kut en zit vast in die depressie. Maar als ik om me heen kijk zie ik iedereen alsof het heel makkelijk lijkt, om gewoon lol te maken. Ik heb echt 0 vrienden etc ik ben echt met een verkeerde fundering begonnen, en lijdt dus een eenzaam leven.
En dat is lastig om dat te vinden want ik kan actief niet heel veel doen, lichamelijk. En echt veel kennissen heb ik helemaal niet dat is dus het moeilijk.
Ik denk dat je er nog van zou staan te kijken hoe iedereen op zijn eigen manier struggelt, maar het niet laat merken. Sociale media geven soberso een vertekend beeld dus als je daar depri van wordt moet je er gewoon mee kappen want dat zal echt niet beter worden.quote:Op dinsdag 18 december 2012 18:00 schreef Akantha het volgende:
[..]
Ja ik voel me ook alleen maar kut en zit vast in die depressie. Maar als ik om me heen kijk zie ik iedereen alsof het heel makkelijk lijkt, om gewoon lol te maken. Ik heb echt 0 vrienden etc ik ben echt met een verkeerde fundering begonnen, en lijdt dus een eenzaam leven.
En dat is lastig om dat te vinden want ik kan actief niet heel veel doen, lichamelijk. En echt veel kennissen heb ik helemaal niet dat is dus het moeilijk.
Ligt geheel aan jouw instelling. ik ben aan het wachten op een niertransplantatie. Zie je mij triest thuis op de bank alleen zitten? nee ik maak er wat van. ik ga ook gewoon zuipen en de lokale schuurfeesten langs(altijd kassa). dat jij nou zielig gaat doen, betekent niet dat de rest geen lol mag hebben....quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:08 schreef Akantha het volgende:
wat een haat allemaal.
[..]
Ja misschien wel maar ook weer niet. Niet iedereen is gelijk geboren, de een worstelt jaren met kanker waardoor die achter komt te liggen. De ander breekt door stommiteiten een been. De een wordt geboren zonder benen, de ander verliest ze door vuurwerk.
Ik dacht dat we gelijke waren, leeftijd is gewoon mijn vloekquote:Op dinsdag 18 december 2012 18:08 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Jij bent het kind van ons tweeën.
Bedankt, ik moet gewoon eens goed met mijn hulpverleners praten erover en kijken wat ik kan oplossen. Een lijstje maken van wat ik wil en hoe ik dat denk aan te pakken. Wellicht dat dat helpt. Het blijft echter altijd lastig om tot een goeie creatieve oplossing komen omdat ik lichamelijk steeds meer neer ga, het liefst zou ik gewoon feesten een leuke vriendin krijgen of zo.quote:Op dinsdag 18 december 2012 18:04 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Het is logisch dat je soms gewoon even moment hebt dat je jezelf kut voelt. Kunst is om je hieruit te slepen en opzoek te gaan naar alternatieven die het leven toch leuk maken. Er zijn zoveel manieren om toch te genieten van het leven. Het is heus niet zo dat je alleen kunt genieten door te gaan snowboarden, of weet ik veel wat te doen. Sommige mensen genieten sowieso meer van een goed boek dan v/h snowboarden en weer anderen vinden een manier om toch ondanks (ik noem maar wat) een rolstoel, atleet / basketballer, etc te worden.
Een goede gezondheid maakt het allemaal veel makkelijker, omdat je meer keus en vrijheid hebt te doen wat je wil en ook geen lichamelijke klachten/pijn/etc. Dit betekent echter niet er voor mensen met gezondheidsproblemen, en dus een veel beperktere keus, opeens geen aanbod meer is. Je zal alleen wel creatiever moeten zijn in het bedenken van dingen en eventueel ook op andere manier opzoek moeten gaan.
Goede begeleiding, niet specifiek mbt het vinden van een bezigheid, maar vooral mbt het 'hoe om te gaan met een dergelijke situatie' zou hierbij wellicht een uitkomst zijn. Helaas weet ik verder weinig over dergelijke mogelijkheden. In films zie je mbt de VS altijd van die praatclubjes van mensen met eenzelfde probleem. Mensen die elkaar op ideeen kunnen brengen, etc.
Wellicht heb je in NL sites voor mensen met bepaalde problemen, of 'mentoren' of weet ik veel wat voor begeleiders, die je kunnen adviseren hoe goed met de situatie om te gaan, etc.
Bedankt ik ga er wel over nadenken..quote:Op dinsdag 18 december 2012 18:11 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ik ga je even een heel ander voorbeeld geven:
Persoon 1 komt uit een ghetto, arm achterstandsgezin, etc.
Persoon 2 komt uit een welvarend gezin, veel kansen etc.
Even los v/h feit dat het in werkelijkheid sowieso moeilijk oordelen is welke persoon een leuker/makkelijker leven heeft, omdat elk huisje vaak z'n kruisje heeft, zou je in eerste instantie zeggen dat persoon 2 het makkelijker/beter heeft.
Goed, laten we hier even vanuit gaan.
Persoon 1 kan meerdere dingen doen. Hij kan klagen hoe slecht hij het heeft, excuses gebruiken over hoe sociale en maatschappelijke factoren ertoe hebben geleid dat hij buiten zijn schuld om in zo'n slechte positie zit, etc. Zal allemaal waar zijn. En persoon 2 die het advies geeft dat persoon 1 toch alles op alles moet doen om wat van zijn leven te maken, heeft misschien zelf makkelijk praten.
Feit blijft: persoon 1 komt geen stap verder met het klagen en aanwijzen van factoren die hebben geleid tot zijn slechte positie (hoe waar het ook is). Wil persoon 1 toch het maximale eruit halen, zal hij dus de situatie moeten accepteren hoe deze is (ongeacht hoe eerlijk/oneerlijk het wel niet is) en toch proberen alle kansen aan te grijpen, en misschien nog belangrijker, proberen om zelf kansen te creeren.
In de praktijk zal dit vaak moeilijk gaan omdat persoon 1 door zijn sociale situatie vaak ook niet de vaardigheden heeft om het leven op zo'n manier te bekijken. Jij hebt deze vaardigheden wellicht wel. Hoe moeilijk het ook is, probeer voor jezelf toch het beste eruit te halen.
Die dingen haat ik ik doe echt alles wat met mijnz iekte heeft te maken weg gooien.quote:Op dinsdag 18 december 2012 18:15 schreef KreKkeR het volgende:
TS, misschien voor de lol (of om inspiratie op te doen) eens opzoek gaan naar docu's over mensen met een handicap of gezondheidsprobleem, die toch hun (nieuw ontdekte) dromen waarmaken.
Niet per se om precies hetzelfde te doen, maar gewoon om enige inspiratie op te doen mbt de mindset die deze mensen hebben.
Ik denk dat je dan je kop in het zand steekt. Let wel op, ik doe hier uitspraken op basis van zeer beperkte informatie over jouw persoonlijkheid en jouw persoonlijke situatie. Ik praat dus op basis van algemeenheden en kan er (op sommige gebieden) wellicht naast zitten.quote:Op dinsdag 18 december 2012 19:15 schreef Akantha het volgende:
[..]
Die dingen haat ik ik doe echt alles wat met mijnz iekte heeft te maken weg gooien.
Precies, tevreden zijn heeft niets te maken met wat je niet hebt of wat je niet kan.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:05 schreef BestIEverHad het volgende:
Het is inderdaad niet eerlijk verdeeld en er zullen altijd mensen zijn die het beter hebben, maar je moet eens tevreden zijn met wat je hebt. Een kind in een derdewereldland heeft misschien geen warm huis, computer of telefoon. Er zijn kinderen nu die doodgaan van gebrek aan schoon water of omdat ze geen geld hebben voor medicijnen. Wees blij dat je iig leeft en dat je het best goed hebt vergeleken met al die andere mensen. Als je tevreden bent, zal je je situatie ook accepteren.
Nog drie dagen te gaan.quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:04 schreef G.R.S. het volgende:
Het leven is ook kut. Ben gewoon aan het wachten tot de dood.
Geen politieke voorkeuren op fokje dus...quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:14 schreef Sophie94 het volgende:
[..]
Die van mij ook! Censuuur jongens!
In de jaren 1950 was dit misschien het geval jaquote:Op dinsdag 18 december 2012 17:54 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Jou een spiegel voorhouden noem je meteen haat? Jij maakt het lekker makkelijk voor jezelf.
[..]
Ja en? Moeten anderen daarom dan maar niet genieten van hun leven? Even los v/h feit dat je sowieso niet van iedereen met een in eerste opzicht leuk leven, weet wat voor barrieres ze hebben moeten overwinnen, heb je daarnaast een totaal verkeerde instelling.
Met jouw instelling word je alleen maar jaloerser en jaloersen, gefrustreerder en gefrustreerder. Je zal zien dat wanneer je anderen ECHT wat gunt, wanneer je echt blij kan worden van mensen die zelf blij zijn, jouw leven al een klein stukje leuker zal worden.
Maar goed, het moet wel in je zitten. Sommige mensen kwijnen liever weg in zelfmedelijden. Heb je uiteindelijk allen jezelf mee.
Verklaar jezelf eens nader?quote:Op dinsdag 18 december 2012 23:43 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
In de jaren 1950 was dit misschien het geval ja
Als je leven toch echt zo erg is vanwege ziekte dan bespreek je de mogelijkheid eens een keer met de huisarts over euthanasie?quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:44 schreef Akantha het volgende:
[..]
Reuma. Het wordt steeds zwaarder en ze kunnen niets vinden heb het al 19 en een half jaar.
quote:Op dinsdag 18 december 2012 23:51 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Als je leven toch echt zo erg is vanwege ziekte dan bespreek je de mogelijkheid eens een keer met de huisarts over euthanasie?
Tsja, je hoeft niet bepaald socioloog te zijn om te weten dat de maatschappij verandert.quote:
Alsof dat zo vreemd is. De arts gaat over de mogelijk opties voor behandelingen, perspectieven aan de hand van de ziekte enzovoorts. De patiënt geeft aan dat de situatie vanwege die en die omstandigheden leidt tot een ondragelijk leven. Een arts bepaalt dan of dat lijden inderdaad in directe verbinding staat met de ziekte en dat het voor hem of haar inderdaad begrijpelijk is dat het gevolg is het ondragelijk lijden voor de patiënt.quote:
TS is in de 20 en is hooguit depressief en ziekelijk op zoek naar vrouwelijk aandacht.quote:Op woensdag 19 december 2012 00:11 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Alsof dat zo vreemd is. De arts gaat over de mogelijk opties voor behandelingen, perspectieven aan de hand van de ziekte enzovoorts. De patiënt geeft aan dat de situatie vanwege die en die omstandigheden leidt tot een ondragelijk leven. Een arts bepaalt dan of dat lijden inderdaad in directe verbinding staat met de ziekte en dat het voor hem of haar inderdaad begrijpelijk is dat het gevolg is het ondragelijk lijden voor de patiënt.
quote:Op woensdag 19 december 2012 00:13 schreef Smack10 het volgende:
[..]
TS is in de 20 en is hooguit depressief en ziekelijk op zoek naar vrouwelijk aandacht.
Hij komt niet in aanmerking
quote:Op dinsdag 18 december 2012 17:44 schreef Akantha het volgende:
[..]
Reuma. Het wordt steeds zwaarder en ze kunnen niets vinden heb het al 19 en een half jaar.
quote:Op dinsdag 18 december 2012 21:58 schreef Akantha het volgende:
Misschien kom ik in een rolstoel terecht maar ik moet nu de dingen doen die belangrijk voor me zijn.
De poep is serieus, broeder!quote:Op dinsdag 18 december 2012 23:59 schreef Akantha het volgende:
[..]
[..]
Alleen echte stroggles, niks geen kunstmatig getroll.
Ik denk dat als hij een vriendin krijgt het opeens allemaal weer ziet zitten hoorquote:Op woensdag 19 december 2012 00:16 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
De poep is serieus, broeder!
Waar je dus op doelt is dat TS eigenlijk een spons is zonder ruggengraat die verzadigd is met zijn eigen traanvocht? Is dat een beetje een accurate beschrijving?quote:Op woensdag 19 december 2012 00:17 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik denk dat als hij een vriendin krijgt het opeens allemaal weer ziet zitten hoor
Correct.quote:Op woensdag 19 december 2012 00:26 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Waar je dus op doelt is dat TS eigenlijk een spons is zonder ruggengraat die verzadigd is met zijn eigen traanvocht? Is dat een beetje een accurate beschrijving?
Degenen die in de duisternis staan zien zelfs het kleinste lichtpuntje! ~ Master Soda.quote:Op woensdag 19 december 2012 00:27 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Correct.
Gelukkig heeft hij dit nu ondertussen ook ingezien
Ik weet niet wat dit nu precies met de situatie van TS te maken heeft.quote:Op woensdag 19 december 2012 00:04 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Tsja, je hoeft niet bepaald socioloog te zijn om te weten dat de maatschappij verandert.
Ik heb geen zin om hier in KLB al te stoffig uit de hoek te komen, maar mensen zijn een stuk individualistischer geworden. "Ieder voor zich" heeft zeker zijn voordelen,
Wat is gesjareld? 'De lul zijn'?quote:maar mensen als TS zijn wel aardig gesjareld. Dat moet je wel onderkennen lijkt me.
Gaaaaaaan we weer... gast sterf gewoon in je eigen medelijdenquote:Op dinsdag 18 december 2012 16:57 schreef Akantha het volgende:
Ts (ik dus) zit echter thuis bij mijn ouders op de bank en kan momenteel door complicaties niet naar school of werken.
Nee, mijn post ging niet over de gezondheidssituatie van TS. Ik wou gewoon effe duidelijk maken dat jouw redenering achterhaald is.quote:Op woensdag 19 december 2012 11:58 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ik weet niet wat dit nu precies met de situatie van TS te maken heeft.
Wat heeft het individualisme nu precies te maken met de gezondheidssituatie van TS? Of doe je al automatisch de aanname dat iemand met gezondheidsproblemen iets (medelijden?) van anderen nodig heeft? (Dit even buiten de vanzelfsprekend benodigde medische en praktische hulp).
Beetje een open deur intrappen dit. Tuurlijk zal TS de situatie moeten accepteren en iets van zijn leven maken.quote:Ik snap je punt nog steeds niet. Een situatie kan nu eenmaal klote zijn. Maar als je verder wil leven kun je twee dingen doen. Verdrinken in zelfmedelijden. Wat betekent dat de rest van jouw leven een kutleven zal zijn. Of de klote situatie, hoe moeilijk het ook is, accepteren, en opzoek gaan naar manieren om toch te genieten van het leven.
Wat bedoel je met "ver komen door lekker vriendelijk doen?" Ik heb zo'n vermoeden dat jij mijn post volledig verkeerd hebt begrepen. Mijn post heeft helemaal niks, maar dan ook niks te maken met het letterlijk iets van anderen terugkrijgen door vriendelijk te doen. Jij lijkt uit te gaan van een voor-wat-hoort-wat situatie, waarbij iemand dus vriendelijk doet tegen de ander, en daardoor ook iets, hetzij vriendschap, hulp, begrip, of een vriendelijke reactie terug verwacht te krijgen.quote:Op woensdag 19 december 2012 12:39 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Nee, mijn post ging niet over de gezondheidssituatie van TS. Ik wou gewoon effe duidelijk maken dat jouw redenering achterhaald is.
Je beweert dat je met lekker vriendelijk doen al zeer ver komt. Dit is niet meer zo. Dan gaf je ook nog het voorbeeld dat een boek lezen voor sommigen meer voldoening geeft dan gaan snowboarden. Ook dan vraag ik me af in welk tijdperk jij bent blijven steken. Jongeren lezen in deze hedonistische maatschappij enkel nog een boek om lekker te kunnen slapen.
Ja en? Er zijn wel meer mensen die moeilijker mee kunnen waarvan sommigen toch op hun manier kunnen genieten van het leven. Wat is jouw punt nou precies?quote:Feit is dat TS vandaag moeilijker mee kan. Dat moet je gewoon toegeven.
Dat is helemaal geen open deur. Sommige mensen accepteren het nooit en proberen het ook niet eens, omdat ze wegkwijnen in zelfmedelijden.quote:[..]
Beetje een open deur intrappen dit. Tuurlijk zal TS de situatie moeten accepteren en iets van zijn leven maken.
Alleen is het heel normaal dat hij zich nu zo voelt. Dat heb ik nog niemand horen vertellen. Meeste mensen hebben wel enkele jaren nodig om hier bovenop te komen. Ik weet niet met wie jij omgaat, maar als je mijn vrienden vraagt hoe ze zich zouden voelen als ze standaard dingen als uitgaan, sporten etc. niet meer kunnen doen, dan zul je merken dat hun leventje min of meer om zeep zou zijn. Anderzijds kan het hen aan hun reet roesten als iemand anders het overkomt. En dat is wat TS met zijn topic aantoont, en dat merk je ook aan de reacties hier.
Sommige mannen krijgen dat ook 😍quote:Op woensdag 19 december 2012 13:48 schreef valek het volgende:
Jongeren zijn naïef. Ze denken vaak dat ze na hun studie meteen 200k per jaar gaan verdienen.
Ik daarentegen heb er 10 jaar over moeten doen om op de 200k per jaar te zitten.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:49 schreef Sophie94 het volgende:
[..]
Sommige mannen krijgen dat ook 😍
Daten?quote:Op woensdag 19 december 2012 13:50 schreef valek het volgende:
[..]
Ik daarentegen heb er 10 jaar over moeten doen om op de 200k per jaar te zitten.
quote:Op woensdag 19 december 2012 13:55 schreef valek het volgende:
[..]
De vooroordelen over vrouwen kloppen dus!
Welke sector dan, na 10 jaar 200k verdienen is wel veel.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:50 schreef valek het volgende:
[..]
Ik daarentegen heb er 10 jaar over moeten doen om op de 200k per jaar te zitten.
Bank...Rabobank.quote:Op woensdag 19 december 2012 14:06 schreef ikjijallebei het volgende:
[..]
Welke sector dan, na 10 jaar 200k verdienen is wel veel.
Herkenbaar, dat dacht ik ook. Toen bleek na mijn studie dat ik maar 190k per jaar verdiende. Ik voelde me toen echt genaaid ... altijd verkeerd voorgelicht.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:48 schreef valek het volgende:
Jongeren zijn naïef. Ze denken vaak dat ze na hun studie meteen 200k per jaar gaan verdienen.
Je moet al binnen zijn voordat je afstudeert.quote:Op woensdag 19 december 2012 14:12 schreef Flying_eagle het volgende:
[..]
Herkenbaar, dat dacht ik ook. Toen bleek na mijn studie dat ik maar 190k per jaar verdiende. Ik voelde me toen echt genaaid ... altijd verkeerd voorgelicht.
Ja, dat weet ik nu achteraf gezien ook ... maar vroeger werd je dat gewoon niet verteld. En nu zit ik met mijn 190k aanzienlijk onder modaal .... ik wordt hier in Laren echt met de nek aangekeken. Het is echt heel pijnlijk.quote:Op woensdag 19 december 2012 14:13 schreef Sophie94 het volgende:
[..]
Je moet al binnen zijn voordat je afstudeert.
Ik wordtquote:Op woensdag 19 december 2012 14:14 schreef Flying_eagle het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik nu achteraf gezien ook ... maar vroeger werd je dat gewoon niet verteld. En nu zit ik met mijn 190k aanzienlijk onder modaal .... ik wordt hier in Laren echt met de nek aangekeken. Het is echt heel pijnlijk.
Jij bent dom.quote:Op woensdag 19 december 2012 14:16 schreef Flying_eagle het volgende:
[..]
Ouch .... tsja dan een pijnlijke fout
quote:Op woensdag 19 december 2012 14:17 schreef Flying_eagle het volgende:
[..]
Jij bent een een tietloze pot .... met het intellect van een augurk. Wat is je punt?
Flying laat haar met rust. Mag Eagle nog wel doorgaan?quote:Op woensdag 19 december 2012 14:19 schreef Frank_Drebin het volgende:
Sophie en Flying, we laten elkaar vanaf nu weer met rust.
Eagle heeft zojuist een schop tussen zijn kloten gekregen voor bijdehand doen.quote:Op woensdag 19 december 2012 14:27 schreef Flying_eagle het volgende:
[..]
Flying laat haar met rust. Mag Eagle nog wel doorgaan?
Dat is niet erg aardig van je, Frank!quote:Op woensdag 19 december 2012 14:28 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Eagle heeft zojuist een schop tussen zijn kloten gekregen voor bijdehand doen.
Gelukkig draag ik een tok ... niets aan de hand. Daarbij schopt Frank ook als een meisjequote:Op woensdag 19 december 2012 14:28 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Eagle heeft zojuist een schop tussen zijn kloten gekregen voor bijdehand doen.
Frank is een meisje toch?quote:Op woensdag 19 december 2012 14:33 schreef Flying_eagle het volgende:
[..]
Gelukkig draag ik een tok ... niets aan de hand. Daarbij schopt Frank ook als een meisje
Ik reageer enkel op het stukje in vet.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:04 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Wat bedoel je met "ver komen door lekker vriendelijk doen?" Ik heb zo'n vermoeden dat jij mijn post volledig verkeerd hebt begrepen. Mijn post heeft helemaal niks, maar dan ook niks te maken met het letterlijk iets van anderen terugkrijgen door vriendelijk te doen. Jij lijkt uit te gaan van een voor-wat-hoort-wat situatie, waarbij iemand dus vriendelijk doet tegen de ander, en daardoor ook iets, hetzij vriendschap, hulp, begrip, of een vriendelijke reactie terug verwacht te krijgen.
Mijn reactie heeft hier echter niks mee te maken. Mijn reactie mbt het anderen wat gunnen heeft betrekking een persoonlijke instelling. Sommige mensen worden jaloers wanneer ze zien dat anderen iets hebben wat zij niet hebben, andere mensen kunnen er blij worden van de blijdschap van anderen. DAT is waar mijn reactie betrekking op heeft.
Wanneer ik iemand zie die op positieve manier van het leven geniet doet mij dit goed, het geeft mij ook energie. Zelfs wanneer die persoon dingen doet die ik wellicht niet zou kunnen doen. En dat is waar ik op doel. Niet altijd natuurlijk, maar doorgaans wel.
[..]
Ja en? Er zijn wel meer mensen die moeilijker mee kunnen waarvan sommigen toch op hun manier kunnen genieten van het leven. Wat is jouw punt nou precies?
[..]
Dat is helemaal geen open deur. Sommige mensen accepteren het nooit en proberen het ook niet eens, omdat ze wegkwijnen in zelfmedelijden.
Wat dat betreft is het wel degelijk belangrijk om te benadrukken dat TS het voor zichzelf doet, wanneer hij niet wegkwijnt in zelfmedelijden, jaloezie jegens anderen, etc.
En dat het enkele jaren zal kosten spreekt voor zich, ik onderken in mijn posts ook duidelijk dat het moeilijk zal zijn en dat het voor een buitenstaander makkelijk praten is. Dit betekent echter niet dat het niet benadrukt mag worden.
Het komt niet bij iedereen vanzelf. Dus wanneer iedereen maar denkt "och het is een lang proces, maar het komt vanzelf wel dus we hoeven de persoon niet aan te moedigen" dan wordt iemand als TS helemaal nooit gemotiveerd de situatie in zijn voordeel te veranderen.
quote:Op woensdag 19 december 2012 16:14 schreef chroestjov het volgende:
Ik moet een presentatie voorbereiden en voelde mij daardoor ontzettend kut, toen las ik dit topic waardoor ik alles weer in perspectief kon zien, bedankt TS.
Zeg eens, wat zijn jouw hobbies zoal.quote:Op woensdag 19 december 2012 17:11 schreef Panzermaus het volgende:
TS moet ophouden met zeiken en zich vermannen, hier kom je geen steek verder mee Argo.
Wil je ophouden met dmen? Ik ben niet dik, (om antwoord op je vraag te geven)quote:Op woensdag 19 december 2012 17:11 schreef Panzermaus het volgende:
TS moet ophouden met zeiken en zich vermannen, hier kom je geen steek verder mee Argo.
Wat een ongelofelijk kortzichtige visie zeg.quote:Op woensdag 19 december 2012 16:09 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Ik reageer enkel op het stukje in vet.
Met "moeilijker" bedoel ik moeilijker dan vroeger. Zoals gezegd is onze samenleving veranderd naar een hedonistische maatschappij, een genotsmaatschappij. Jij gaf het voorbeeld dat sommigen meer plezier beleven aan een goed boek dan aan een snowboardreisje. Ja, hier en daar is er misschien nog wel een uitzondering, een muurbloempje, maar voor het grootste gedeelte van onze jonge bevolking gaat dit simpelweg niet meer op.
Het enige waar jij goed in lijkt te zijn is afkraken. En maar lekker focussen op wat niet kan en de positieve denkwijzen afdoen als 'weinig concreet' en de concrete voorbeelden afdoen als "cliches". Lekker makkelijk, maar ik snap niet wat je probeert te bereiken met jouw post.quote:Als TS echt al na een kilometertje stappen serieuze pijn begint te voelen, tsja, dan zie ik niet direct een oplossing. En jij trouwens ook niet, want ondanks die lappen tekst die je hier neertypt, heb ik tot nu weinig concreets gehoord, behalve de clichés als praatgroepen e.d.
Het kon ook in een zin conclusie tl:drquote:Op dinsdag 18 december 2012 17:03 schreef CruellaDeVil het volgende:
De klacht is dus niet eens zozeer dat jij het vervelend vindt dat jij ongewild thuis zit terwijl anderen wel de mogelijkheid hebben verder te gaan met hun leven op te bouwen en jou hier constant over denken te moeten vertellen. Nee, de klacht is dat jij zo verbitterd bent dat jij vol met vooroordelen zit tegenover een groep die jou nooit iets heeft misdaan behalve niet de problemen hebben waar jij wel tegenaan loopt. Met andere woorden, in plaats van je situatie te accepteren en proberen er het beste van te maken heb je jezelf in de slachtofferrol geplaats en geef je indirect iedereen die het goed afgaat in het leven daar de schuld van.
[..]
Dit dus.
Maar als iets onmogelijk is, zul je naar alternatieven moeten zoeken.quote:Op woensdag 19 december 2012 19:41 schreef Bonzai. het volgende:
Tsja, TS zijn voorkeur gaat nu eenmaal wel uit naar dat 'simpele' genot.
Om het in zijn woorden te zeggen: "Veel naïeve chicks om je zaad in te dumpen daar, van die corpsbalsletjes. Ook heb ik vrienden die een of andere baas ontmoeten als ze op kamers gaan en mij nog 1x in de maand een whatsapje sturen, terwijl ze met die vrienden gaan feesten en weet ik wat allemaal. " ()
Je kunt hem oppervlakkig noemen, maar dat geldt natuurlijk voor 80% van zijn leeftijdsgenoten. Zoals reeds gezegd, hedonistische instelling, wordt al lang niet meer op neergekeken.
Dat betekent voor TS dus wellicht 'sneller volwassen worden'. En wellicht ook niet... mogelijk zijn er andere 'oppervlakkige genots'-alternatieven die voor TS wel haalbaar zijn, geen idee. Maar blijven blindstaren op het onmogelijke is niks meer dan het blijven kwellen van jezelf. En wellicht zijn er ook andere manieren van 'simpel genot' die wel tot de mogelijkheden van TS behoren.quote:Je hebt idd gelijk dat mensen het wat rustiger aandoen naarmate ze ouder worden. Maarja, dat is een vrij magere troost. Ooit zal hij het wel accpeteren, ja.
Wauw, dat moet één van de meest trieste posts zijn die in de laatste tijd tegen ben gekomen.quote:Op woensdag 19 december 2012 19:54 schreef Haantje_pappie het volgende:
[..]
Het kon ook in een zin conclusie tl:dr
en weer terug de keuken in maak maar een lasagne schotel voor mij en als je klaar bent moeten mijn teennagels ook gedaan worden hup en snel een beetjequote:Op woensdag 19 december 2012 20:28 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Wauw, dat moet één van de meest trieste posts zijn die in de laatste tijd tegen ben gekomen.
Aaaaand....we have a winner!quote:Op woensdag 19 december 2012 20:39 schreef Haantje_pappie het volgende:
[..]
en weer terug de keuken in maak maar een lasagne schotel voor mij en als je klaar bent moeten mijn teennagels ook gedaan worden hup en snel een beetje
Volgens mij staan TS en geciteerde poster op dezelfde diepte.quote:Op woensdag 19 december 2012 21:18 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Aaaaand....we have a winner!
Ja? Jij wilt graag het zilver? Leg maar uit...quote:Op woensdag 19 december 2012 21:20 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Volgens mij staan TS en geciteerde poster op dezelfde diepte.
Je lijkt me een aardige kerel, maar dit is opnieuw een post vol open deuren.quote:Op woensdag 19 december 2012 20:13 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Maar als iets onmogelijk is, zul je naar alternatieven moeten zoeken.
(Overigens noemde ik het even voor het gemak oppervlakkig genot om het even een naampje kunnen geven. Maar sowieso ben ik niet zo v/d waardeoordelen mbt vermaak. In mijn ogen gaat het erom dat mensen zich vermaken en of het nu 'hoge cultuur' of 'lage cultuur' is zal mij verder weinig boeien).
[..]
Dat betekent voor TS dus wellicht 'sneller volwassen worden'. En wellicht ook niet... mogelijk zijn er andere 'oppervlakkige genots'-alternatieven die voor TS wel haalbaar zijn, geen idee. Maar blijven blindstaren op het onmogelijke is niks meer dan het blijven kwellen van jezelf. En wellicht zijn er ook andere manieren van 'simpel genot' die wel tot de mogelijkheden van TS behoren.
En misschien ontmoet TS wel een geweldige chick tijdens het 'beoefenen van zijn alternatieve nieuwe (niet simpele genots)-bezigheden', wie zal het zeggen. Jaloers zijn op anderen die wel 'simpel genot' hebben en ondertussen zelf geen stap vooruitkomen, daar heb je echter allen jezelf mee.
Maar goed, het zou heel goed kunnen dat TS sowieso eerst nog moet leren zijn situatie voor zover mogelijk te accepteren voordat hij verder kan met zijn leven. Geen idee, kan ik op basis van een paar forumposts sowieso niet beoordelen en daarnaast ben ik geen hulpverlener.
quote:Op woensdag 19 december 2012 21:22 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Ja? Jij wilt graag het zilver? Leg maar uit...
Leg uit dan. Waarom gooi jij een jongen die wanhopig is en kwaad op het leven doordat hij al jaren chronisch ziek op één hoop met de debiele posts van Haantje_pappie?quote:
Beiden kansloos vanwege hun instelling en attitude.quote:Op woensdag 19 december 2012 21:33 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Leg uit dan. Waarom gooi jij een jongen die wanhopig is en kwaad op het leven doordat hij al jaren chronisch ziek op één hoop met de debiele posts van Haantje_pappie?
Als dit ook voor TS zulke open deuren waren had hij dit topic niet geopend. (Even er vanuitgaande dat het een serieus topic is).quote:Op woensdag 19 december 2012 21:26 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Je lijkt me een aardige kerel, maar dit is opnieuw een post vol open deuren.
Begin een club zou ik zeggen, ook jij valt prima onder die omschrijving.quote:Op woensdag 19 december 2012 21:34 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Beiden kansloos vanwege hun instelling en attitude.
Will do!quote:Op woensdag 19 december 2012 21:36 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Begin een club zou ik zeggen, ook jij valt prima onder die omschrijving.
Ik vrees dat je daar de mist in gaatquote:Op woensdag 19 december 2012 21:35 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Als dit ook voor TS zulke open deuren waren had hij dit topic niet geopend. (Even er vanuitgaande dat het een serieus topic is).
Los daarvan kan het in moeilijke situaties geen kwaad dergelijke open deuren te nogmaals te benadrukken om een persoon met de neus op de feiten te drukken.
Verder geen idee wat de feitelijke invloed van een forumdiscussie zal zijn op de visie van een persoon. Over het algemeen vrij weinig denk ik, maar dit hoeft natuurlijk niet altijd het geval te zijn.
Waar blijft mijn lasagne stomme trutquote:Op woensdag 19 december 2012 21:18 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Aaaaand....we have a winner!
quote:Op woensdag 19 december 2012 22:13 schreef Haantje_pappie het volgende:
[..]
Waar blijft mijn lasagne stomme trutjij bent mijn keuken slaafje dat weet je toch
Niks mis met mijn moeder wel iets mis met jou keukenslaafje van mequote:Op woensdag 19 december 2012 22:18 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Jouw issues met je moeder en daardoor het vrouwelijk geslacht liegen diep begrijp ik.
Een typische reactie van iemand met issues.quote:Op woensdag 19 december 2012 22:20 schreef Haantje_pappie het volgende:
[..]
Niks mis met mijn moeder wel iets mis met jou keukenslaafje van me
Ik heb mijn mening herzien. Je hebt gelijk, TS is een kansloze idioot.quote:Op woensdag 19 december 2012 21:34 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Beiden kansloos vanwege hun instelling en attitude.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |