Niks rechtvaardigd het doodschieten van (kleine) kinderen.quote:Op maandag 17 december 2012 17:24 schreef Hetkapitaal het volgende:
Het probleem is niet de vuurwapens zelf maar dat men zich genoodzaakt ziet elkaar steeds en massaal af te knallen. Wss wel uitgelokt/gepest/getreiterd maar dat men niks hieraan kan doen behalve op een schietpartij uit te monden.
Geeft wel weer de mate aan van onverschilligheid in de samenleving.
Ik kan wel de meeste van deze daders begrijpen.
War zeg ik dan dat dat wel juist is?quote:Op maandag 17 december 2012 17:43 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Niks rechtvaardigd het doodschieten van (kleine) kinderen.
komende vrijdag?quote:Op maandag 17 december 2012 17:33 schreef Hetkapitaal het volgende:
Er komt een tijd aan wanneer de politie niet meer ingrijpt. En iedereen het met elkaar laat uitzoeken. Dat zeg ik je.
Eh, je begrijpt de dader wel????quote:Op maandag 17 december 2012 18:07 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
War zeg ik dan dat dat wel juist is?
Jij legt mij woorden in de mond.
Ik begrijp waarom sommigen aanleiding kunnen zien anderen neer te schieten, ja. Het is een ingewikkeld antwoord en past niet bij simpele vragen.quote:Op maandag 17 december 2012 18:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Eh, je begrijpt de dader wel????
Voor de dader was deze daad wel op een of andere manier uit te leggen, kan een weldenkend mens natuurlijk niet bij maar toch.. Beter voorbeeld: Breivik deed in zijn ogen juist iets geweldigs. Terwijl ik daar ook helemaal niks van begrijp.quote:Op maandag 17 december 2012 18:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Eh, je begrijpt de dader wel????
quote:Op maandag 17 december 2012 18:49 schreef DeParo het volgende:
RIP en sterkte aan de nabestaanden.
Ik voel niets dan verdriet voor alle slachtoffers.
Sommige mensen hebben enorme problemen, maar ondanks monsterachtige daden, blijven ze mens.
Laten we dat aub niet vergeten.
Jij hebt problemen.quote:Op maandag 17 december 2012 18:43 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
Ik begrijp waarom sommigen aanleiding kunnen zien anderen neer te schieten, ja. Het is een ingewikkeld antwoord en past niet bij simpele vragen.
Tja, ik weet niet hoor... Zal wel zijn doordat ik zelf moeder ben maar onschuldige kindertjes vermoorden gaat er bij mij niet in.quote:Op maandag 17 december 2012 18:43 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
Ik begrijp waarom sommigen aanleiding kunnen zien anderen neer te schieten, ja. Het is een ingewikkeld antwoord en past niet bij simpele vragen.
Het is eerder een probleem van de Amerikanen zelf, in Canada heeft ook 1 op de 3 burgers gewoon legaal een vuurwapen in huis, maar daar vallen zelden dodelijke slachtoffers door vuurwapengeweld, dat zegt genoeg over de Amerikanen.quote:Op maandag 17 december 2012 17:24 schreef Hetkapitaal het volgende:
Het probleem is niet de vuurwapens zelf maar dat men zich genoodzaakt ziet elkaar steeds en massaal af te knallen. Wss wel uitgelokt/gepest/getreiterd maar dat men niks hieraan kan doen behalve op een schietpartij uit te monden.
Geeft wel weer de mate aan van onverschilligheid in de samenleving.
Ik kan wel de meeste van deze daders begrijpen.
Nogmaals waar beweer ik dat? Je slaat gewoon voor het gemak mijn reactie over om vervolgens in repetitie te vallen met je incorrecte aantijging.quote:Op maandag 17 december 2012 19:10 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Tja, ik weet niet hoor... Zal wel zijn doordat ik zelf moeder ben maar onschuldige kindertjes vermoorden gaat er bij mij niet in.
Hoe zwaar je leven ook is, hoe gek je ook bent, wat je ook hebt meegemaakt....
Ja dus? Hij zegt toch niet dat het niet erg is. Hij leeft zich in. Er is toch een reden dat het daar steeds gebeurt, een oorzaak. Iemand die zoiets doet is helemaal opgefokt, dat snapt iedere koe.quote:Op maandag 17 december 2012 19:10 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Tja, ik weet niet hoor... Zal wel zijn doordat ik zelf moeder ben maar onschuldige kindertjes vermoorden gaat er bij mij niet in.
Hoe zwaar je leven ook is, hoe gek je ook bent, wat je ook hebt meegemaakt....
Amerika is iig wel een veel agressievere, gewelddadigere, en stoutere samenleving. Dat wel.quote:Op maandag 17 december 2012 19:15 schreef Hathor het volgende:
[..]
Het is eerder een probleem van de Amerikanen zelf, in Canada heeft ook 1 op de 3 burgers gewoon legaal een vuurwapen in huis, maar daar vallen zelden dodelijke slachtoffers door vuurwapengeweld, dat zegt genoeg over de Amerikanen.
Precies. Mensen moeten elkaar niet marginaliseren en uitlokken door de ander het leven te verpesten om vervolgens mateloos te gaan huilen wanner die underdog eens van zich terugslaat.quote:Op maandag 17 december 2012 19:16 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Ja dus? Hij zegt toch niet dat het niet erg is. Hij leeft zich in. Er is toch een reden dat het daar steeds gebeurt, een oorzaak. Iemand die zoiets doet is helemaal opgefokt, dat snapt iedere koe.
Je postings van paar uur geleden vergeten, die verwijderd zijn, het waren er heel watquote:Op maandag 17 december 2012 18:07 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
War zeg ik dan dat dat wel juist is?
Jij legt mij woorden in de mond.
Mmm nee. Ook dat heb je mis gelezen. Als je iets niet snapt vraag het mij dan.quote:Op maandag 17 december 2012 19:21 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Je postings van paar uur geleden vergeten, die verwijderd zijn, het waren er heel wat
Nogmaals, niks rechtvaardigt het vermoorden van onschuldige kinderen, hoe zwaar je leven ook is, wat je ook hebt meegemaakt, enz enz enz.quote:Op maandag 17 december 2012 19:21 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
Precies. Mensen moeten elkaar niet marginaliseren en uitlokken door de ander het leven te verpesten om vervolgens mateloos te gaan huilen wanner die underdog eens van zich terugslaat.
Ja maar dat wordt dan een simpele vraag en dat kan niet bij een ingewikkeld antwoordquote:Op maandag 17 december 2012 19:22 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
Mmm nee. Ook dat heb je mis gelezen. Als je iets niet snapt vraag het mij dan.
En toch laten héél véél daders een afscheidsbrief achter waarin het eea netjes staat uitgelegd qua marginaliseren, pesterijen, verpesten van leven e.d.quote:Op maandag 17 december 2012 19:21 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Je postings van paar uur geleden vergeten, die verwijderd zijn, het waren er heel wat
Ja. Die je hoort erbij - of niet culuur, heeft zeker een nare keerzijde.quote:Op maandag 17 december 2012 19:21 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
Precies. Mensen moeten elkaar niet marginaliseren en uitlokken door de ander het leven te verpesten om vervolgens mateloos te gaan huilen wanner die underdog eens van zich terugslaat.
Je moet ook niet steeds simpele vragen stellen bij een ingewikkeld onderwerp-discussie.quote:Op maandag 17 december 2012 19:24 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ja maar dat wordt dan een simpele vraag en dat kan niet bij een ingewikkeld antwoord
Uiteraard, de Amerikanen denken namelijk dat de oplossing van dit probleem NOG meer vuurwapens in de omloop is.quote:Op maandag 17 december 2012 19:30 schreef .Masturbatron. het volgende:
vuurwapenverkopen zijn natuurlijk weer gestegen
http://www.nbcsandiego.co(...)ions--183793111.html
Dan nog je hebt geen 10 wapens nodig om te jagen. En al helemaal geen machine geweer.quote:Op maandag 17 december 2012 19:39 schreef anonymoussie het volgende:
Ik vind nog steeds dat die Amerikanen ook wel een beetje paranoia zijn met hun wapens hoor. Dan denk ik die gasten kijken teveel tv.
Moeten wel kunnen jagen. Daar zijn jachtgebieden.
Maar een licentie en goede controle kunnen helpen toch?
Als je hier ergens nieuw gaat werken vragen ze al een VOG.
Is toch logisch.
Nogmaals dat heet oorlog wanneer meerdere groeperingen of individuën de strijd met elkaar onderling aangaan met vuurwapens.quote:Op maandag 17 december 2012 19:38 schreef Hathor het volgende:
[..]
Uiteraard, de Amerikanen denken namelijk dat de oplossing van dit probleem NOG meer vuurwapens in de omloop is.
vergeet je smartphone niet, pepperspray, teasergun, kogelwerendvest nietquote:Op maandag 17 december 2012 19:42 schreef Hathor het volgende:
daar zit je dan in je schoolbankje, met je lineaal, je potlood, je gummetje, en je Glock.
Vergeet de munitie niet.quote:Op maandag 17 december 2012 19:42 schreef Hathor het volgende:
daar zit je dan in je schoolbankje, met je lineaal, je potlood, je gummetje, en je Glock.
Waar. Dat is weer die uitbundigheid van die amerikanen. Nergens voor nodig idd.quote:Op maandag 17 december 2012 19:40 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dan nog je hebt geen 10 wapens nodig om te jagen. En al helemaal geen machine geweer.
En in de meeste gevallen nog een bijbel erbijquote:Op maandag 17 december 2012 19:43 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
vergeet je smartphone niet, pepperspray, teasergun, kogelwerendvest niet
Een geweer voor de jacht snap ik nog wel. Zeker als je op het platte land woont en wil jagen. Maar in stad/dorp waar de meeste amerikanen wonen heb je echt geen vuurwapens nodigquote:Op maandag 17 december 2012 19:44 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Waar. Dat is weer die uitbundigheid van die amerikanen. Nergens voor nodig idd.
Die staat digitaal op de smartphone wel met je tijd meegaanquote:Op maandag 17 december 2012 19:46 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
En in de meeste gevallen nog een bijbel erbij
Ook waar.quote:Op maandag 17 december 2012 19:47 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Die staat digitaal op de smartphone wel met je tijd meegaan
Maar jij leest zeker dat stuk overheen in de 2e grondwetswijziging over hoe de burger zich moet kunnen verweren tegen de vreemde vorst (er staat letterlijk vorst en niet overheid) dmv een militie. Militie is de exacte term.quote:Op maandag 17 december 2012 19:44 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Waar. Dat is weer die uitbundigheid van die amerikanen. Nergens voor nodig idd.
Ze moeten eens gaan beseffen dat ze van Queen Elizabeth niet meer zo veel te vrezen hebben.quote:Op maandag 17 december 2012 19:48 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
Maar jij leest zeker dat stuk overheen in de 2e grondwetswijziging over hoe de burger zich moet kunnen verweren tegen de vreemde vorst (er staat letterlijk vorst en niet overheid) dmv een militie. Militie is de exacte term.
Hier ben ik het dan niet mee eens als je eens kijkt naar de misdaadcinfers in de VS en dan vooral bepaalde grote steden (Detroit, Los Angeles, Houston om een paar te noemen).quote:Op maandag 17 december 2012 19:46 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Een geweer voor de jacht snap ik nog wel. Zeker als je op het platte land woont en wil jagen. Maar in stad/dorp waar de meeste amerikanen wonen heb je echt geen vuurwapens nodig
Mwah. Er zijn best wat mensen die echt afgelegen wonen hoor. Daar kan ik het wel bij begrijpen. Wordt je overvallen, duurt het echt een tijd voor de hulpdiensten arriveren. Ik kan me voorstellen dat je het belangrijk vindt jezelf dan te kunnen verdedigen.quote:Op maandag 17 december 2012 19:46 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Een geweer voor de jacht snap ik nog wel. Zeker als je op het platte land woont en wil jagen. Maar in stad/dorp waar de meeste amerikanen wonen heb je echt geen vuurwapens nodig
Natuurlijk denken zij dat niet maar het is bijna ridicuul om wapenloos te blijvenquote:Op maandag 17 december 2012 19:38 schreef Hathor het volgende:
[..]
Uiteraard, de Amerikanen denken namelijk dat de oplossing van dit probleem NOG meer vuurwapens in de omloop is.
Maar niet dat soort problemen. Mensen moeten zich eens afvragen hoe ver iemand heen is als hij overgaat tot zo'n daad, dat maakt hem niet minder schuldig, dit had misschien wel voorkomen kunnen worden.quote:Op maandag 17 december 2012 19:06 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
Die komt met 'Jij hebt problemen. 'Wie niet eigenlijk ?
En hoe maken vuurwapens het veiliger dan? Een vuurwapen voor zelfverdediging is nergens voor nodig. Het leid tot een vals gevoel van veiligheid.quote:Op maandag 17 december 2012 19:51 schreef Hetkapitaal het volgende:
[..]
Hier ben ik het dan niet mee eens als je eens kijkt naar de misdaadcinfers in de VS en dan vooral bepaalde grote steden (Detroit, Los Angeles, Houston om een paar te noemen).
Eens, maar volautomatische wapens in huis daarentegen slaat weer helemaal nergens op, en is bijna smeken om bloedbaden.quote:Op maandag 17 december 2012 19:54 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Natuurlijk denken zij dat niet maar het is bijna ridicuul om wapenloos te blijven
Het gebeurd natuurlijk vaker als mensen zo makkelijk aan de meest bizarre wapens kunnen komen.quote:Op maandag 17 december 2012 19:54 schreef DeParo het volgende:
[..]
Niet dat soort problemen. Mensen moeten zich eens afvragen hoe ver iemand heen is als hij overgaat tot zo'n daad, dat maakt hem niet minder schuldig, dit had misschien wel voorkomen kunnen worden.
Die hebben inderdaad om die redenen een wapen. Maar dan nog ben ik daar op tegen. Er gaat echt niemand in de middel of nowhere mensen overvallen.quote:Op maandag 17 december 2012 19:53 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Mwah. Er zijn best wat mensen die echt afgelegen wonen hoor. Daar kan ik het wel bij begrijpen. Wordt je overvallen, duurt het echt een tijd voor de hulpdiensten arriveren. Ik kan me voorstellen dat je het belangrijk vindt jezelf dan te kunnen verdedigen.
Maar tien machinegeweren in bezit hebben is belachelijk en gaat nergens over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |