En daarbij gaat niet de helft van de opbrengst in de eigen zakken.quote:Op zaterdag 22 december 2012 19:49 schreef PascalDutch het volgende:
[..]
Inderdaad die doen wat voor de Nederlanders daar heb je tenminste nog wat aan.
Wordt geen fuck mee gedaan.quote:Op zaterdag 22 december 2012 19:51 schreef PascalDutch het volgende:
Wat Nederland trouwens wel naar Afrika kan sturen is 10 container schepen vol met condooms. Kunnen ze lekker veilig Fok!ken.
We kunnen beter een virus daarheen sturen, dan lost het probleem zichzelf op.quote:Op zaterdag 22 december 2012 19:51 schreef PascalDutch het volgende:
Wat Nederland trouwens wel naar Afrika kan sturen is 10 container schepen vol met condooms. Kunnen ze lekker veilig Fok!ken.
Virus is er al; AIDSquote:Op zaterdag 22 december 2012 19:54 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
We kunnen beter een virus daarheen sturen, dan lost het probleem zichzelf op.
Inderdaad wat een samenleving man man manquote:Op zaterdag 22 december 2012 19:52 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
En daarbij gaat niet de helft van de opbrengst in de eigen zakken.
Maar ja, dat duurt te lang en is niet dodelijk genoeg. Ik bedoel een virus zoals ebola dat zich snel verspreid en extreem dodelijk is.quote:
Tuurlijk dan doen de Kenianen het voor de arme Nederlanders.quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:01 schreef CafeRoker het volgende:
Hoe lang willen ze dit eigenlijk nog volhouden. Het begint wel aardig uitgekauwd te raken.. zou het nu echt de bedoeling zijn dat er over 10 jaar nog steeds een serious request is?
Stuur maar een pakketje heen als jij de dood op je geweten wil hebben.quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:12 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Maar ja, dat duurt te lang en is niet dodelijk genoeg. Ik bedoel een virus zoals ebola dat zich snel verspreid en extreem dodelijk is.
Ik vermaak me er inmiddels al een paar jaar mee. Leuke traditie wel in de dagen voor kerst. Je hebt ook mensen die elk jaar een week lang de Top 2000 luisteren.quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:01 schreef CafeRoker het volgende:
Hoe lang willen ze dit eigenlijk nog volhouden. Het begint wel aardig uitgekauwd te raken.. zou het nu echt de bedoeling zijn dat er over 10 jaar nog steeds een serious request is?
Het is inderdaad wel een leuke traditie en leuk om naar te kijken.quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:21 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik vermaak me er inmiddels al een paar jaar mee. Leuke traditie wel in de dagen voor kerst. Je hebt ook mensen die elk jaar een week lang de Top 2000 luisteren.
Moet de regering eens voor de grap BNN van de buis doen.quote:Op zaterdag 22 december 2012 21:00 schreef DaverzNL het volgende:
Ik kan niet zo goed tegen die Patrick Lodiers. Die zit daar de minister van Ontwikkelingssamenwerking beetje af te kafferen dat er geen geld gestort wordt door de overheid. Ten eerste gaat dat het hele doel van 'publieksactie' voorbij (organiseer dan gewoon geen Serious Request maar bedel meteen bij de overheid). Bovendien vind ik dat iemand die een dubbele functie heeft bij BNN en daarmee 1.000 euro per dag verdient (365 dagen per jaar), niet zo schijnheilig moet doen.
Jij klinkt echter als een pareltje voor onze maatschappijquote:Op zaterdag 22 december 2012 19:44 schreef PascalDutch het volgende:
Hele gelul over Seriues Request en alles slaat sowieso nergens op, er zijn hier in Nederland ook genoeg mensen die ´s avonds geen warme maaltijd of wat dan ook hebben die elke nacht onder de brug slapen en kinderen die mishandelt verkracht of anders wat aangedaan wordt dit gebeurt echt niet alleen in Afrika ofzo lieve Fokkertjes laten ze daar is een keer geld voor inzamelen en niet altijd voor die eeuwige zwartjoekels. En dan hebben ze het over crisis? Ik geloof er geen zak van kijk eens hoeveel mensen daar nu in Enschede rondlopen in hun mooie vuilniszak deluxe (van die stomme glimmende jassen met zon dooie vos om de nek). Die vieze kut Rutte maar bezuinigen en alles maar wel geld geven aan Griekenland en al die andere ´´zielige´´ arme landen laat ze zelf voor hun hagje zorgen moeten we hier in Nederland ook. Wat een kuttige sameleving hier. En dan heb ik het nog niet eens over al die Marokkanen Turken Chinezen en weet ik wat voor volk meer hier allemaal heen wordt gehaald ga vooral zo door Nederland dan komen we er wel, die buitenlanders maken meer kapot dan ons lief is. En voor dat er weer van die pipos aan komen jaa maar je moet ze niet allemaal over één kamp scheren dat doe ik ook niet maar 9 van 10 Marokanen of Turken is gewoon gewelddadig tegen onder andere de politie brandweer (!) ambulance (!!) en nog veel maar van zulke dingen we hebben hier als Nederlanders geen enkele vat op gvd.
Idd. Vanaf Eerste Kerstdag komt de radio een weekje op 2. Mijn traditie, en betere muziek dan die bagger op 3FMquote:Op zaterdag 22 december 2012 20:21 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik vermaak me er inmiddels al een paar jaar mee. Leuke traditie wel in de dagen voor kerst. Je hebt ook mensen die elk jaar een week lang de Top 2000 luisteren.
Gewoon WK darts, en nog wat MMA evenementen dit jaar op 29 en 31 december.quote:Op zondag 23 december 2012 13:28 schreef Djeez het volgende:
[..]
Idd. Vanaf Eerste Kerstdag komt de radio een weekje op 2. Mijn traditie, en betere muziek dan die bagger op 3FM
quote:Op zondag 23 december 2012 13:31 schreef Nober het volgende:
[..]
Gewoon WK darts, en nog wat MMA evenementen dit jaar op 29 en 31 december.
Dartsquote:Op zondag 23 december 2012 13:31 schreef Nober het volgende:
[..]
Gewoon WK darts, en nog wat MMA evenementen dit jaar op 29 en 31 december.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |