Nog 6 maandenquote:Op dinsdag 11 december 2012 09:20 schreef Spirit82 het volgende:
Heb het vorige topic niet gelezen maar moet even spuien, want alles is nu gewoon even kut, sorry dus alvast. Moe, zo moe... de afgelopen week vrij was heerlijk, ik had ineens zoveel energie, maar zodra ik weer met werken ben begonnen is alle energie weg en kan ik alleen maar de minuten aftellen tot het werk weer voorbij is en ik op de bank mag crashen tot het bedtijd is. En dan tot overmaat van ramp NOG een zeer irritant lichamelijk ongemak erbij waar ik niet over wil praten maar wat echt niet had gehoeven, STOM. Ik wil mezelf terug
Wat is er niet goed aan rookworst en spek door de hutspot?quote:Op dinsdag 11 december 2012 09:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nouja, even gechargeerd, je mag onderhand alleen water & brood en daar pas ik voor. Gister gewoon lekker stukje rookworst bij de boerenkool mét spekjes gehad.
Niets, wat mij betreftquote:Op dinsdag 11 december 2012 09:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Wat is er niet goed aan rookworst en spek door de hutspot?
Vanavond om 8 uur pas. Hopelijk voel ik me daarna weer wat blijer. Donderdag heb ik gesprek met mijn manager omdat ik niet meer naar mijn sites wil vanaf januari en minder wil gaan werken. Hopelijk helpt dat ook iets. Maar nu is alles gewoon even kut en wil ik weer naar bed en gewoon een potje janken en zielig zijn.quote:
Soms is alles kut ja, kun je wat eerder weg vandaag van je werk? Een mooie seo vanavond maakt veel goed.quote:Op dinsdag 11 december 2012 09:33 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Vanavond om 8 uur pas. Hopelijk voel ik me daarna weer wat blijer. Donderdag heb ik gesprek met mijn manager omdat ik niet meer naar mijn sites wil vanaf januari en minder wil gaan werken. Hopelijk helpt dat ook iets. Maar nu is alles gewoon even kut en wil ik weer naar bed en gewoon een potje janken en zielig zijn.
Ik werk thuis gisteren en vandaag. Scheelt toch weer 2 uur reizen op een dag en morgen heb ik mijn vrije dag, dus dat helpt ook. Morgen wordt vast beter. Dan ga ik het hele huis poetsen tot het glimt. Ik snap ook niet waarom maar dat geeft toch zo'n ontzettend voldaan gevoel. En ik ga jongens of meisjeskleertjes scorenquote:Op dinsdag 11 december 2012 09:36 schreef L-E het volgende:
[..]
Soms is alles kut ja, kun je wat eerder weg vandaag van je werk? Een mooie seo vanavond maakt veel goed.
Ik kom bij je liggen in dat bed, hier ook zo'n dag. Gaan we morgen weer huppelend door het leven!
Magere worst...quote:
of ging het over de boerenkool? Zorg je wel dat je die minimaal 8 keer wast op 90 graden?quote:Op dinsdag 11 december 2012 09:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Wat is er niet goed aan rookworst en spek door de hutspot?
Ik hou niet van boerenkool... Wel van zuurkool en hutspot.. En daar horen ook spekjes door hoor...quote:Op dinsdag 11 december 2012 09:39 schreef Estrys het volgende:
[..]
of ging het over de boerenkool? Zorg je wel dat je die minimaal 8 keer wast op 90 graden?![]()
Ik vind het allemaal wel meevallen met het wel of niet mogen eten van dingen. Ik heb een handig kaartje gekregen voor in mijn portemonnee, voor als je het even niet meer weet. Ik let er ook niet zo heel erg meer op, het meeste gaat wel automatisch. En een enkele keer een misser kan ik echt niet van in de stress schieten eigenlijk.
Dat ingedaalde hoofdje he, hoe vervelend. Iedere keer als ik opsta heb ik het gevoel dat ik moet plassen. En ik loop als Alfred Jodocus KwakMaaaarrrrr 37 weken vandaag. De babykamer is af, Alle babykleertjes gewassen en strak in de kast. Behalve de kinderwagen is alles in huis.
![]()
Vandaag met mijn lieve peuter samen, beetje knutselen, filmpje kijken en naar de verloskundige. Morgen weer een dagje uitrusten
Opgebakken met veel zout en jus kan ik het wel binnenhouden...quote:
Het mes tussen je benen is meer indaling wat je voelt... En als je kindje nog wat klein is, dan kunnen ze de ene uur diep in je bekken liggen en zich er daarna gewoon weer uit wroeten en dan weer wat indalen... Heel fijn!quote:Op dinsdag 11 december 2012 09:46 schreef Suikertante het volgende:
Spirit, ik hoop dat je net zo'n toffe echo hebt als wij gisteren. Het is echt langer dan de andere echo's en zo leuk om alles te zien! Ik wens je ook een gezellige echomeneer of -mevrouw toe
Even een vraag. Ik heb steken in mijn doosch. Als je weeën krijgt, zitten die dan in je buik en rug of eigenlijk in je hele lichaam of voelt het dan ook alsof iemand een mes tussen je benen steekt?![]()
Boerenkool
Wat zijn wij eigenlijk een zeikerds hequote:Op dinsdag 11 december 2012 09:48 schreef Suikertante het volgende:
Hmm, heen en weer zwemmen in je bekken, lekker hoor![]()
Ik voelde net ook een soort trapjes tegen mijn ribben dus hij duikt misschien inderdaad naar beneden. Verder voelde ik tot nu toe alleen gewoel, dus dit is weer iets nieuws![]()
Hij is nu trouwens 25 cm!
Ze voelen voornamelijk als spierpijn aan. Alsof je een berg beklommen heb.quote:Op dinsdag 11 december 2012 09:51 schreef Estrys het volgende:
Ja die steken![]()
Weeën voelde bij mij als hele heftige menstruatiepijn. Maar ik ken geen rug- of beenweeën. Dus hoe die voelen, geen idee.
Ik krijg nu telkens bulten en jeuk op de injectieplekken na een paar dagen. Gelukkig is het voor een goed doel, heb nl wel echt het idee dat m'n baarmoeder een stuk 'rustiger' is dan bij m'n vorige zwangerschap. Veel minder harde buikenquote:Op dinsdag 11 december 2012 09:48 schreef klumsy het volgende:
bij mijn zijn ze met de cervixlengte meting gestopt met 24 weken, injecties krijg ik ook tot 36 weken
Ja, bij mij ook. Zowel in buik als in rug, maar dat heb ik tijdens m'n menstruatie ook, dan begint het een dag ervoor met rugpijn. Ik kon de rugweeën trouwens alleen opvangen als ik op m'n rug lag, liefst met de vuist van m'n vriend ertegenaan gedrukt. Moest echt tegendruk voelen, heel gek.quote:Op dinsdag 11 december 2012 09:51 schreef Estrys het volgende:
Ja die steken![]()
Weeën voelde bij mij als hele heftige menstruatiepijn. Maar ik ken geen rug- of beenweeën. Dus hoe die voelen, geen idee.
Wat voor verplichte cursus?quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:06 schreef Logician het volgende:
Spirit hopelijk voel je je vanavond na de echo wat blijer, wel prettig om vandaag even thuis te kunnen werken lijkt me, sterkte er mee meis!
Isis hier zeggen ze v.a 32wk al niet meer aan tegenhouden te doen, vraag mij af vanwaar dit verschil?
Vanavond de verplichte cursus in het ziekenhuis, benieuwd wat we te zien krijgen het vrouw en kind centrum schijnt erg mooi te zijn.
Nu weer wat paracetmol dunken en dan vandaag de kerstballen maar eens afstoffen. Mijn afspraak van vanmorgen afgezegd en ik ga lekker in mijn kerstcocon kruipen.
Als bekend is dat je medisch bevalt schijn je rond 30wk een verplichte avond bij te moeten wonen over het ziekenhuis maar er zit ook bevalling/baby/kraamzorg gedoe in verwerkt. Ik had er nooit van gehoord ieg.. maar we zullen zien.quote:
Tegen mij zeiden ze dat ze met 32wk het niet meer tegenhielden, vind dat heel vroeg.. ga er vanavond wel een paar vragen over stellen want vind dat dan wel raar als dat niet de norm is.quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:13 schreef __Isis__ het volgende:
Logi, volgens mij is 34 overal in NL de officiële norm. Enige is dat je vanaf 32 in een streekzh mag bevallen en ervoor liefst in een zh met speciale NICU. Maar misschien dat het per geval nog kan afwijken, afhankelijk vd oorzaak vd vroeggeboorte
quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:23 schreef Logician het volgende:
ik ga het vanavond nog maar eens navragen, wil wel weten hoe dat komt dat mij iets anders is verteld dan.
1 ding scheelt Spen was er in beide gevallen bij dus aan mijn demente kop zal het ditmaal niet hebben gelegen
En nu douchen!
Regelmatig innemen vormt een probleem. Alleen jammer dat ze dan niet omschrijven wat regelmatig innemen isquote:Op dinsdag 11 december 2012 10:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
Woppa, paracetamol mag óók niet meer.
http://www.nu.nl/gezondhe(...)ns-zwangerschap.html
Gaat lekker
Mn huisarts vond dat ik me maar moest volproppen met paracetamol toen ik door mn rug was gegaan...quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
Woppa, paracetamol mag óók niet meer.
http://www.nu.nl/gezondhe(...)ns-zwangerschap.html
Gaat lekker
1x per jaar is ook regelmatig...quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nee precies. Elk uur, elke dag, elke week, elke maand, is allemaal een variant op 'regelmaat'.
En helemaal niet meer slikken, is dus ook niet wat aangegeven isquote:Op dinsdag 11 december 2012 10:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nee precies. Elk uur, elke dag, elke week, elke maand, is allemaal een variant op 'regelmaat'.
Het is wonderbaarlijk dat de mensheid nog bestaat!quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:56 schreef Estrys het volgende:
Het is echt een wonder dat wij een zwangerschap in de jaren 80 hebben overleefd of niet?
Ik denk dat er geen dino's meer zijn doordat zij rauw vlees aten tijdens de broedperiodequote:Op dinsdag 11 december 2012 10:57 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Het is wonderbaarlijk dat de mensheid nog bestaat!
En rauwe eieren!quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:58 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ik denk dat er geen dino's meer zijn doordat zij rauw vlees aten tijdens de broedperiode
quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:58 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ik denk dat er geen dino's meer zijn doordat zij rauw vlees aten tijdens de broedperiode
En precies daarom ga ik nu 2 paracetamolletjes naar binnen werkenquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:04 schreef XcUZ_Me het volgende:
Pcm is enige wat mag. Dus verrek maar als je als zwangere een barstende koppijn oid hebt.
of bekkenpijnquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:04 schreef XcUZ_Me het volgende:
Pcm is enige wat mag. Dus verrek maar als je als zwangere een barstende koppijn oid hebt.
Douchen? Weet je hoe gevaarlijk!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:03 schreef pessie het volgende:
[..]![]()
Maar goed, als je geen pcm meer mag mag je volgens mij helemaal niets meer. Lekker die adviezen van de vk ook als je voorwee:en hebt: 2 pcm, lekker douchen en dan gaan slapen. Mag dat zeker ook niet meer.
Als vega moet je wel opletten dat je genoeg ijzer en vit D binnenkrijgt.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:08 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
En precies daarom ga ik nu 2 paracetamolletjes naar binnen werken![]()
Zo irritant als je al met hoofdpijn wakker wordt.... en in dit geval hielp de douche ook niet.
Hier ook vega trouwens, dus net als Belle hoef ik zelden na te denken over wat wel en niet magbest handig!
geen probleem, jij krijgt een meisjequote:Op dinsdag 11 december 2012 11:11 schreef Logician het volgende:
Isis ik ga het sowieso navragen, maar bedankt voor het opzoeken. Er werd vanaf het begin heel veel rekening gehouden met vroegeboorte dus misschien is dat het idd. Moet zeggen dat ik nu ik tegen de 30wk aanzit eindelijk wat durf te ontspannen..
En ik slik best veel pcm, op aanraden van de gyn ook idd.
Precies, dat zien we tegen de tijd dat ze 12 wordt welquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:12 schreef pessie het volgende:
[..]
geen probleem, jij krijgt een meisje
Kloptquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:11 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Als vega moet je wel opletten dat je genoeg ijzer en vit D binnenkrijgt.
Gatver wat gezondquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:14 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Klopten ook vitamine B12.
Een van de redenen dat ik mijn multivitaminen met foliumzuur gewoon door blijf slikken, dat helpt alvast. En daarnaast volkorenbrood met appelstroop, volkoren macaroni... en voldoende groene groenten
Gadver zeg! Jij bent echt gezond!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:14 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Klopten ook vitamine B12.
Een van de redenen dat ik mijn multivitaminen met foliumzuur gewoon door blijf slikken, dat helpt alvast. En daarnaast volkorenbrood met appelstroop, volkoren macaroni... en voldoende groene groenten
GMTAquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:18 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Gadver zeg! Jij bent echt gezond!
Ik slik ook standaard vitaminesupplementen... Ik voel me veel beter met dan zonder. Dus ik gebruik ze het hele jaar door.
Naja, ik heb niet zo'n snelle stofwisseling en ben lui. Slechte combi. Als ik meer eet dan 4 sneetjes lijk ik niet zwanger ook in no time zwanger.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:19 schreef LadyBlack het volgende:
Trouwens, volkorenbrood eet ik altijd, anders zou ik echt een heel brood per dag op moeten eten om vol te zittenIk snap niet hoe mensen de dag doorkomen op 4 sneetjes bruin
Witbrood, met roomboter en hagelslag <3 ik denk dat ik dan een half brood weg kan eten ja..quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:19 schreef LadyBlack het volgende:
Trouwens, volkorenbrood eet ik altijd, anders zou ik echt een heel brood per dag op moeten eten om vol te zittenIk snap niet hoe mensen de dag doorkomen op 4 sneetjes bruin
Ja heerlijk! Ik heb ook wel witbrood in de vriezer liggen hoor, voor af en toe met een dikke laag boter en pindakaas of kaasquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:20 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Witbrood, met roomboter en hagelslag <3 ik denk dat ik dan een half brood weg kan eten ja..
Ik eet standaard gewoon bruinbrood.
Oh die heb ik gisteren duidelijk niet goed bekeken, ik zie echt spekwangetjes ja!!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:20 schreef Logician het volgende:
Huk?! Wat heb ik gemist?
Suikerbij deze nogmaals spammen
ben zo verliefd!
[ afbeelding ]
Ze heeft al bolle wangetjes!
OH! Ja vers brood, nog warm...quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:22 schreef Logician het volgende:
Lief he?zit echt telkens naar die foto te staren
![]()
En zelf gebakken brood met gezouten roomboter en veel kaas of hagelslag
JA duh!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:24 schreef Tally het volgende:
Zal ik gewoon nog een geslachtsbepaling plannen? Gewoon omdat ik het MOET weten en meer leuke foto's wil. Ik heb nu echt alleen maar achterlijke foto's en op die dvd zie je ook geen ruk
DUH!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:24 schreef Tally het volgende:
Zal ik gewoon nog een geslachtsbepaling plannen? Gewoon omdat ik het MOET weten en meer leuke foto's wil. Ik heb nu echt alleen maar achterlijke foto's en op die dvd zie je ook geen ruk
Duidelijk geval van JAquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:24 schreef Tally het volgende:
Zal ik gewoon nog een geslachtsbepaling plannen? Gewoon omdat ik het MOET weten en meer leuke foto's wil. Ik heb nu echt alleen maar achterlijke foto's en op die dvd zie je ook geen ruk
JA!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:24 schreef Tally het volgende:
Zal ik gewoon nog een geslachtsbepaling plannen? Gewoon omdat ik het MOET weten en meer leuke foto's wil. Ik heb nu echt alleen maar achterlijke foto's en op die dvd zie je ook geen ruk
quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:26 schreef L-E het volgende:
[..]
JA!
Zat ik hier niet een maand geleden te verkondigen dat ik de nieuwsgierigheid omtrent het geslacht niet begrijp? Dat ik best wil wachten tot de baby er is? En zo?
Jezus, wat een gelul was dat.Ik wil ook een geslachtsbepaling laten doen, nog voor de 20 weken echo. Want zo lang kan ik niet wachten.
![]()
quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:27 schreef Babbel1 het volgende:
Ik mag uit het rijtje, uit 2 testen vandaag is gekomen dat het hier mis is gegaan..Nog geen bloed, maar het voelt alsof dat snel gaat komen...
Nou, wat stomquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:27 schreef Babbel1 het volgende:
Ik mag uit het rijtje, uit 2 testen vandaag is gekomen dat het hier mis is gegaan..Nog geen bloed, maar het voelt alsof dat snel gaat komen...
Tuttefrutquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:26 schreef L-E het volgende:
[..]
JA!
Zat ik hier niet een maand geleden te verkondigen dat ik de nieuwsgierigheid omtrent het geslacht niet begrijp? Dat ik best wil wachten tot de baby er is? En zo?
Jezus, wat een gelul was dat.Ik wil ook een geslachtsbepaling laten doen, nog voor de 20 weken echo. Want zo lang kan ik niet wachten.
![]()
quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:27 schreef Babbel1 het volgende:
Ik mag uit het rijtje, uit 2 testen vandaag is gekomen dat het hier mis is gegaan..Nog geen bloed, maar het voelt alsof dat snel gaat komen...
Dat is niet leuk.... Sterkte.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:27 schreef Babbel1 het volgende:
Ik mag uit het rijtje, uit 2 testen vandaag is gekomen dat het hier mis is gegaan..Nog geen bloed, maar het voelt alsof dat snel gaat komen...
Oh Babbel..... nee tochquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:27 schreef Babbel1 het volgende:
Ik mag uit het rijtje, uit 2 testen vandaag is gekomen dat het hier mis is gegaan..Nog geen bloed, maar het voelt alsof dat snel gaat komen...
Hormoonwerkquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:30 schreef L-E het volgende:
[..]Van de een op de andere dag kwam het: Ik moet het weten, EN WEL NU! Waar gaat dat over?
Daarna mag ik ook weer wachten tot 3 (of 4) januari. Als ik dan al een echo krijgquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:31 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Zoveel echo's in zo'n korte tijd!! JALOERS
hoezo geniet je nu nog niet dan?quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:32 schreef Tally het volgende:
[..]
Daarna mag ik ook weer wachten tot 3 (of 4) januari. Als ik dan al een echo krijg
Edit: En ik hoop zo dat ik daarna eens kan gaan genieten![]()
Omdat DAT KINDquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:35 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
hoezo geniet je nu nog niet dan?
Het VKC is zó mooi!quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:13 schreef Logician het volgende:
[..]
Als bekend is dat je medisch bevalt schijn je rond 30wk een verplichte avond bij te moeten wonen over het ziekenhuis maar er zit ook bevalling/baby/kraamzorg gedoe in verwerkt. Ik had er nooit van gehoord ieg.. maar we zullen zien.
Maar je voelt hem/haar toch in je buik bewegen? Je hebt haar handjes en alles gezien, ze is er echt hoor!!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:38 schreef Tally het volgende:
[..]
Omdat DAT KINDgewoon niet goed wil gaan liggen voor een mooi plaatje.
Ik heb tot nu toe alleen een handje of een voetje gezienEen rugje of een hartje zien kloppen.
Ik heb nog geen gezichtje of wat dan ook kunnen bespeuren. Net 2 oogkasjes als ik geluk had.
Heb gewoon nog niet het gevoel of idee dat ik zwanger ben.
En ik lees net in mijn post dat je een meisje krijgtquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:42 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Maar je voelt hem/haar toch in je buik bewegen? Je hebt haar handjes en alles gezien, ze is er echt hoor!!Mij werd laatst gezegd dat iedere dag die voorbij gaat een dag van mijn zwangerschap is die niet meer terugkomt en dat het zonde is om daar niet op zijn minst een beetje van te genieten
Realiseerde me toen pas dat dat klopte en dat ik me teveel door mijn angst liet leiden.
quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:43 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
En ik lees net in mijn post dat je een meisje krijgt
Dat denken wij ook maar ik wil het zeker wetenquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:43 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
En ik lees net in mijn post dat je een meisje krijgt
De harde buiken zelf zijn ook niet schadelijk toch? Tenzij ze pijnlijk zijn.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:49 schreef Spirit82 het volgende:
Ik wist niet eens dat harde buiken schadelijk waren. Die zijn hier ook dagelijks, maar mn vk zei er verder niks van
Ik moet hier gewoon van huilen, letterlijk, stomme hormonen
http://www.nu.nl/binnenla(...)ld-noordzeekust.html
Ik heb gister moeten huilen om mijn zwager. We kregen gister dus te horen dat zij ook al een tijd bezig zijn en het niet lukt. En ik weet wat ze mee maken en ik had zo gehoopt dat wij de enige waren in de familie. Maar helaasquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:49 schreef Spirit82 het volgende:
Ik wist niet eens dat harde buiken schadelijk waren. Die zijn hier ook dagelijks, maar mn vk zei er verder niks van
Ik moet hier gewoon van huilen, letterlijk, stomme hormonen
http://www.nu.nl/binnenla(...)ld-noordzeekust.html
Dat dus.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:50 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
De harde buiken zelf zijn ook niet schadelijk toch? Tenzij ze pijnlijk zijn.
Ze zijn volgens mij wel een teken dat je misschien wat rustiger aan moet doen
Dat is echt zwaar kut. Maar jullie hebben nu ook een kindje en een tweede op komst, dus dat geeft ze misschien wel hoopquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:51 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik heb gister moeten huilen om mijn zwager. We kregen gister dus te horen dat zij ook al een tijd bezig zijn en het niet lukt. En ik weet wat ze mee maken en ik had zo gehoopt dat wij de enige waren in de familie. Maar helaas
Oh da's vervelend om te horen ja....quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:51 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik heb gister moeten huilen om mijn zwager. We kregen gister dus te horen dat zij ook al een tijd bezig zijn en het niet lukt. En ik weet wat ze mee maken en ik had zo gehoopt dat wij de enige waren in de familie. Maar helaas
Jaaa, dat zei ik vier weken geleden ook. Wacht maar jij!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ow ik heb echt helemaal geen probleem met wachten tot de SEO voor de geslachtsbepaling... Vind het leuk om te weten, maar geen must.
Dat zei mijn man ook tegen zn broertje. En dat het bij hem ook niet altijd goed is geweest.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:52 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Dat is echt zwaar kut. Maar jullie hebben nu ook een kindje en een tweede op komst, dus dat geeft ze misschien wel hoop
Ik kom godzijdank uit een ubervruchtbare familie.
Vooral als je de SEO hebt gehad en dat het dan verkeerd gaat liggen zodat je nog niets kan zienquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:53 schreef L-E het volgende:
[..]
Jaaa, dat zei ik vier weken geleden ook. Wacht maar jij!
Bij vrienden van me was het zaad van de man ook niet actief genoeg. HIj is toen bepaalde dingen gaan eten en drinken (tomatensap bijvoorbeeld) en de laatste keer dat ze bij de huisarts waren voor doorverwijzing voor het serieuzere hulp-werk bleken zijn waardes ineens normaal te zijn. In no time was ze zwangerquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:53 schreef Tally het volgende:
[..]
Dat zei mijn man ook tegen zn broertje. En dat het bij hem ook niet altijd goed is geweest.
Ik had ze heul vroeg al.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:55 schreef L-E het volgende:
Ik ga eens googlen vanaf wanneer harde buiken kunnen optreden.
In een van mijn boekjes stond dat harde buiken voor het kindje eigenlijk best prettig kunnen zijn, omdat het dan wordt 'omhelsd' door de baarmoederquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:55 schreef L-E het volgende:
Ik ga eens googlen vanaf wanneer harde buiken kunnen optreden.
Over vier weken heb ik 'm al gehad, dus komt vast goedquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:53 schreef L-E het volgende:
[..]
Jaaa, dat zei ik vier weken geleden ook. Wacht maar jij!
Wij denken nu dus dat onze vruchtbaarheidsproblemen niet alleen mijn probleem was maar ons probleem.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:55 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Bij vrienden van me was het zaad van de man ook niet actief genoeg. HIj is toen bepaalde dingen gaan eten en drinken (tomatensap bijvoorbeeld) en de laatste keer dat ze bij de huisarts waren voor doorverwijzing voor het serieuzere hulp-werk bleken zijn waardes ineens normaal te zijn. In no time was ze zwanger
Ik heb niet echt moeite gehad met het wachten tot de 20-weken echoquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:59 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Over vier weken heb ik 'm al gehad, dus komt vast goed.
quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:00 schreef Tally het volgende:
Maar daar hoeven we nu zelf niet meer naar om te kijken. En wij krijgen zeker wel een neefje of nichtje! En daar zullen we ze doorheen slaanJuist omdat we weten hoe het is.
Ik had ze v.a 15wk en v.a. 17wk echt met regelmaat.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:55 schreef L-E het volgende:
Ik ga eens googlen vanaf wanneer harde buiken kunnen optreden.
Zie, hoe kut het ook is, je kunt er wel iets moois mee doen nuquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:00 schreef Tally het volgende:
[..]
Wij denken nu dus dat onze vruchtbaarheidsproblemen niet alleen mijn probleem was maar ons probleem.
Bij 1 van de eerste keren testen waren ze erg tevreden over zijn super zaad. Maar bij een tweede en derde keer bleek het dus helemaal niet zo goed te wezen. Maar goed genoeg om zwanger van te kunnen raken. Dus daar is verder eigenlijk niet op gelet.
Maar daar hoeven we nu zelf niet meer naar om te kijken. En wij krijgen zeker wel een neefje of nichtje! En daar zullen we ze doorheen slaanJuist omdat we weten hoe het is.
Ik heb af en toe een echt pijnlijke buik, maar niet meer dan 2 per 24 uur ofzo. Volgens mij komt het door het groeien, een soort allover bandenpijn. Harde buiken had ik bij Kleuter heul veul, in mijn herinnering was dat toch anders.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:02 schreef Logician het volgende:
[..]
Ik had ze v.a 15wk en v.a. 17wk echt met regelmaat.
Als ze pijn doen en je er meer dan 5 per uur hebt moet je even bellen.
( tenzij je een spastische baarmoedermond hebt)
Dat heb ik hem vanmorgen nog gestuurd via sms. Dat als we iets kunnen doen, voor ze kunnen zijn of dat ze iets willen weten uit ons traject dat ze altijd mogen aankloppen.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:01 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Dat kun je in elk geval voor ze betekenen ja: een klankbord, en ervaring, en steun
Dat kan idd ook door het groeien komen, of soms door de baby zelfquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:03 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik heb af en toe een echt pijnlijke buik, maar niet meer dan 2 per 24 uur ofzo. Volgens mij komt het door het groeien, een soort allover bandenpijn. Harde buiken had ik bij Kleuter heul veul, in mijn herinnering was dat toch anders.
quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:03 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Zie, hoe kut het ook is, je kunt er wel iets moois mee doen nu
En ik voel me nu nog beter over mijn mvm plasjes! Was het niet voor de vrouwen die moeite hebben met zwanger worden, dan wel voor alle jongetjes met niet-ingedaalde balletjes door de bergen paracetamol die wij slikken
Hm, bij mij deden/doen ze ook geen pijn. Het is meer een gevoel alsof je een voetbal in hebt geslikt. Een heel gespannen, strak gevoel en aan de buitenkant is je buik echt keihardquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:03 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik heb af en toe een echt pijnlijke buik, maar niet meer dan 2 per 24 uur ofzo. Volgens mij komt het door het groeien, een soort allover bandenpijn. Harde buiken had ik bij Kleuter heul veul, in mijn herinnering was dat toch anders.
Neem aan dat je het tegen mij hebt?quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:04 schreef LadyBlack het volgende:
Dan hoop ik dat je je kindje snel voelt, dat vind ik zelf echt zo'n duidelijke bevestiging!
Alhoewel mijn gevoel na de eerste echo alleen maar knalpositief is geweest, dus misschien heb ik makkelijk praten. Ik hield vanuit rationeel oogpunt een slag om de arm, maar gevoelsmatig heb ik alleen maar vertrouwen gehad. Was ook niet zenuwachtig voor echo's en dergelijke.
Ik kreeg net een berichtje van mijn Oma. Dat ik van de asperine af moet blijvenquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:03 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Zie, hoe kut het ook is, je kunt er wel iets moois mee doen nu
En ik voel me nu nog beter over mijn mvm plasjes! Was het niet voor de vrouwen die moeite hebben met zwanger worden, dan wel voor alle jongetjes met niet-ingedaalde balletjes door de bergen paracetamol die wij slikken
Dat heb ik gelukkig niet, ik heb een rotsvast vertrouwen in deze zwangerschap. Hoe onwerkelijk ook, voor mijn gevoel heeft het altijd al 'goed' gezeten. Misschien naief, maar die SEO is voor mij meer een bevestiging van wat we al weten: dat we een gezond kindje krijgen. Ik wil gewoon niet in angst leven, zo zonde van deze (laatste) zwangerschap.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:01 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik koop echt nog niks voor de 20-weken echo. Ik heb hetzelfde als Tally, dat 'het kan nog misgaan'-gevoel. Je weet ook niet hoe die SEO uitpakt. Vind vertrouwen hebben echt best moeilijk.
Mijn placenta zit ook aan de voorkant. En als ik het voel is het aan de zijkant.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Neem aan dat je het tegen mij hebt?. Ja, alleen dat voelen wordt waarschijnlijk pas echt laat ivm placenta aan de buikzijde. Ik ben ook telkens echt hypernerveus voor echo's, echt niet leuk.
Idd, zo herinner ik het me van de eerste. Keiharde gespannen buik, verder geen pijn. Trekt vanzelf weg.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:05 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Hm, bij mij deden/doen ze ook geen pijn. Het is meer een gevoel alsof je een voetbal in hebt geslikt. Een heel gespannen, strak gevoel en aan de buitenkant is je buik echt keihardMaarja, als dat alles is...
Ja ik ook. Klamme handjes, slecht slapen, geen hap door mn keel kunnen krijgen, the works.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:06 schreef Tally het volgende:
[..]
Mijn placenta zit ook aan de voorkant. En als ik het voel is het aan de zijkant.
En ik heb gewoon echt een misselijkheidsgevoel als ik moet voor een echo
Wat een lieve omaquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:05 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik kreeg net een berichtje van mijn Oma. Dat ik van de asperine af moet blijven
Ik zei dr dat het over paracetamol ging en dat ik het al zelden slik.
Euh ja, met het tempo is quoten nu wel ff handig inderdaadquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Neem aan dat je het tegen mij hebt?. Ja, alleen dat voelen wordt waarschijnlijk pas echt laat ivm placenta aan de buikzijde. Ik ben ook telkens echt hypernerveus voor echo's, echt niet leuk.
En een huilbui als ik klaar ben met de echoquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ja ik ook. Klamme handjes, slecht slapen, geen hap door mn keel kunnen krijgen, the works.
Dan hoop ik dat je na de 20 weken goed kan gaan genieten!quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:06 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik wil die angst ook niet. Maar hij is er en ik kan 'm niet uitzetten.
Een te gek wijf!quote:
Ja dat hadden wij ook. En toch heb ik hem gepland. En toen we nog steeds niet wisten wat het werd was het: Ach we hebben over 2 weken de SEO. Om nu nog een tweede geslachtsbepaling te plannenquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:08 schreef L-E het volgende:
Ik heb in onze agenda gekeken wanneer we kunnen voor een geslachtsbepaling. Dat zou pas begin januari zijn. En eind januari hebben we de SEO. Ik denk dat we dan toch gaan wachten.
Ik ook!quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:08 schreef L-E het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat je na de 20 weken goed kan gaan genieten!
Dat wordt beter. Althans, bij mij was dat zo. Bij de termijnecho durfde ik niet eens te kijken naar het scherm tot de echografist zei dat het goed zat. Achteraf zonde want heb echt het eerste deel van de echo gemist terwijl dat kind vrolijk lag te spartelen. Pas toen die vrouw dat zo tegen me zei had ik eigenlijk het gevoel dat ik het mezelf aan deed. Vooral toen ik kruimel ook ging voelen werd ik een stuk zekerder. Ben nu ook eigenlijk niet zenuwachtig voor vanavond, meer heel nieuwsgierig naar het geslachtquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ja ik ook. Klamme handjes, slecht slapen, geen hap door mn keel kunnen krijgen, the works.
Vriendje zei in het begin tegen me: 'Áls het nu niet goed mocht gaan, dan een volgende keer wel. Of de keer daarna. Dat kindje komt er echt wel.' Dat heeft mij wel geholpen in het durven kopen van dingen, want ook ik was bang het te jinxen. Maar in het begin was alles wat ik kocht gewoon voor 'de baby die ooooooit zou komen'.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:10 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik ook!
Enige wat ik gekocht heb, is dat kussen en zelfs dat voelt al van 'ojee... straks is/gaat het niet goed en zit ik met dat kussen'. Heel vermoeiend.
Mijn suiker zat net op 3,8... En dan heb ik nergens last van...quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:01 schreef Tally het volgende:
O en ik ben aan het shaken als een parkinson patiënt
Ik heb mijn brood net op. En wat suiker iets gegeten. Maar blijf shaken
Dan kan ik gewoon al bevallen zijn! Wow.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
En of de duvel ermee speelt, is de SEO net 2 dagen opgeschoven naar 10/1.
Whahahahaha!!!!!! Herkenbaar!!!quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:16 schreef Logician het volgende:
/hormoonmodusik heb de neiging om mijn zoon op te bellen en uit te foeteren
Heb bepaalde cruesli die ik elke middag eet met yoghurt, speciaal voor hem ook een ander pak gehaald zodat hij de mijne niet op eet. Heeeeeeft hij deze alsnog leeg gemaakt en die van hem lust ik niet, en de winkel is te ver zonder auto*huil*
/hormoonmodus
quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:18 schreef Logician het volgende:
nee
Ik ga mijn frustratie wel uitleven en de kerstballen poetsen
quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:20 schreef Spirit82 het volgende:
[..]Ik zou hem niet bellen en het heel even laten bezinken
![]()
Ik heb een geheim laatje waar vriend niet van weet dat ik er stiekem eten in verstop wat wij allebei lekker vinden zodat hij het niet opeet
quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:20 schreef Spirit82 het volgende:
[..]Ik zou hem niet bellen en het heel even laten bezinken
![]()
Ik heb een geheim laatje waar vriend niet van weet dat ik er stiekem eten in verstop wat wij allebei lekker vinden zodat hij het niet opeet
*sluipt naar facebook*quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:23 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Waag het niet het hem te vertellen
Ja mijn lieve oudste zoon, serieus het arme kind.. laatst ging hij broodjes met kaas in de oven voor mij maken en heeft hij ze wel 5x terug in de oven moeten doen omdat er geen goud randje op zatquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:20 schreef LadyBlack het volgende:
Je lieve oudste zoon Logi?![]()
Straks gewoon naar de winkel sturen voor jouw crueslien succes met de kerstballen
Dan is die van ons ookquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
En of de duvel ermee speelt, is de SEO net 2 dagen opgeschoven naar 10/1.
Zijn toekomstige vriendin/vrouw gaat je dankbaar zijnquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:26 schreef Logician het volgende:
[..]
Ja mijn lieve oudste zoon, serieus het arme kind.. laatst ging hij broodjes met kaas in de oven voor mij maken en heeft hij ze wel 5x terug in de oven moeten doen omdat er geen goud randje op zat
Ik kon mijn bed toen niet uit door de bi en pijn en zat er echt helemaal doorheen, uiteindleijk had ik zoiets van laat maar en moest ik enorm huilen. 10min later moesten ik er zelf om lachen en heb ik mijn excuses aangeboden.. hij kon het wel begrijpen zei hijvolgens mij lever ik echt een "man onder de plak, kant en klaar af ofzo"
![]()
Maar ben echt af en toe zo'n hormoonmonster door de frustraties![]()
En thanks, de ballen en versiering hebben dus een jr op zolder gestaan zonder deksel, ziet er niet uit
Ik krijg geen echo's meer. Vorige keer gehad maar vanaf de 35 weken is het nogal lastig om de baby er mooi op te krijgen schijnt. Dan is het wat vol daarbinnen.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:29 schreef Suikertante het volgende:
Was het een VK keuring of een echo Estrys?
Want dan eh.. foto's!!!
Moeders en zoons hequote:Op dinsdag 11 december 2012 12:26 schreef Logician het volgende:
[..]
Ja mijn lieve oudste zoon, serieus het arme kind.. laatst ging hij broodjes met kaas in de oven voor mij maken en heeft hij ze wel 5x terug in de oven moeten doen omdat er geen goud randje op zat
Ik kon mijn bed toen niet uit door de bi en pijn en zat er echt helemaal doorheen, uiteindleijk had ik zoiets van laat maar en moest ik enorm huilen. 10min later moesten ik er zelf om lachen en heb ik mijn excuses aangeboden.. hij kon het wel begrijpen zei hijvolgens mij lever ik echt een "man onder de plak, kant en klaar af ofzo"
![]()
Maar ben echt af en toe zo'n hormoonmonster door de frustraties![]()
En thanks, de ballen en versiering hebben dus een jr op zolder gestaan zonder deksel, ziet er niet uit
Ik zou nieuwe kopen... Net als lampjes... Die krengen zitten altijd helemaal in de knoop.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:26 schreef Logician het volgende:
[..]
Ja mijn lieve oudste zoon, serieus het arme kind.. laatst ging hij broodjes met kaas in de oven voor mij maken en heeft hij ze wel 5x terug in de oven moeten doen omdat er geen goud randje op zat
Ik kon mijn bed toen niet uit door de bi en pijn en zat er echt helemaal doorheen, uiteindleijk had ik zoiets van laat maar en moest ik enorm huilen. 10min later moesten ik er zelf om lachen en heb ik mijn excuses aangeboden.. hij kon het wel begrijpen zei hijvolgens mij lever ik echt een "man onder de plak, kant en klaar af ofzo"
![]()
Maar ben echt af en toe zo'n hormoonmonster door de frustraties![]()
En thanks, de ballen en versiering hebben dus een jr op zolder gestaan zonder deksel, ziet er niet uit
Ohja, stom. Ik ben echofotoverslaafd, valt het op?quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:31 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ik krijg geen echo's meer. Vorige keer gehad maar vanaf de 35 weken is het nogal lastig om de baby er mooi op te krijgen schijnt. Dan is het wat vol daarbinnen.
Knikkende knietjes had ik er zelfs van!quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:12 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Mijn suiker zat net op 3,8... En dan heb ik nergens last van...
Fijn!quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:43 schreef Tally het volgende:
[..]
Knikkende knietjes had ik er zelfs van!
Maar nu na mijn brood en salade in de kantine is het weer helemaal goed
Zelfs nog een banaan meegekregen voor mocht het me weer gebeuren
Juist met dat in achterhoofd zijn wij ook niet gestopt met het maken/voorbereiden van de babykamer, omdat het dit keer mis is gegaan. Er komt vanzelf een kleine mini die er zal slapenquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:11 schreef L-E het volgende:
[..]
Vriendje zei in het begin tegen me: 'Áls het nu niet goed mocht gaan, dan een volgende keer wel. Of de keer daarna. Dat kindje komt er echt wel.' Dat heeft mij wel geholpen in het durven kopen van dingen, want ook ik was bang het te jinxen. Maar in het begin was alles wat ik kocht gewoon voor 'de baby die ooooooit zou komen'.
Dat is inderdaad niet echt uhm verantwoord geloof ikquote:Op dinsdag 11 december 2012 12:44 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Fijn!
3,8 is erg laag, het apparaatje geeft ook een waarschuwing... Dus ik had bij mn lunch even een kopje thee met suiker...
Uurtje na de lunch... 10,5...
Ik ben denk de sjaak morgen.
Wat balen zeg. Sterktequote:Op dinsdag 11 december 2012 11:27 schreef Babbel1 het volgende:
Ik mag uit het rijtje, uit 2 testen vandaag is gekomen dat het hier mis is gegaan..Nog geen bloed, maar het voelt alsof dat snel gaat komen...
Ik kan het!quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:46 schreef Tally het volgende:
[..]
Dat is inderdaad niet echt uhm verantwoord geloof ik
quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:48 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik kan het!
nuchter zat ik ook al 3,8 vanmorgen, en na mn ontbijt al op 9,5... (uur erna) ...
Dan vragen ze op te letten wat je eet, niet teveel calorieen... Mn ontbijt is een bakje havermout met optimel yoghurt... Ik denk dat ik dan terug moet naar droog brood
Loop je ook geen risico's met producten die je niet mag.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:48 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik kan het!
nuchter zat ik ook al 3,8 vanmorgen, en na mn ontbijt al op 9,5... (uur erna) ...
Dan vragen ze op te letten wat je eet, niet teveel calorieen... Mn ontbijt is een bakje havermout met optimel yoghurt... Ik denk dat ik dan terug moet naar droog brood
Gokje, ik mag een testje gaan doen in het ziekenhuis... En gokje... Ik ga falen als een haas.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:49 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik mag 27 december. Tweede kerstdag vanaf 22:00 moet ik alles laten staan
Die insuline zullen ze nu toch niet meer gaan proberen. Ik denk dat je idd een dieet krijgt en dat je nog vaker op controle moet. En niet bij een verloskundigepraktijk lopen meer denk ik.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:53 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Gokje, ik mag een testje gaan doen in het ziekenhuis... En gokje... Ik ga falen als een haas.
Maar ik maak me dan wel meteen zorgen hoe dan verder. Blijkbaar was vrijdag nog een hele goede dag met weinig schommelen zonder dat ik echt op lette wat ik at.. Alleen na de lunch zat ik op 7,8 en dat vonden ze wel wat hoog... Dus bespreken met nieuwe vk en opletten wat ik eet...
Nou, dan ga ik dus opletten en niet snoepen, geen frisdrank... Dan krijg je een curve die nog veel schokkender is.. En ik ben al 35 weken, zouden ze in die korte tijd wel een dieet gaan proberen? Wat zijn de risico's? Hoelang zouden ze met dieet willen proberen? En wat nou als dat niet werkt? Insuline is prima wat mij betreft, daar ben ik niet bang van, maar bij mn papa duurde het echt wel even voordat ze wisten wat de juiste dosis was enzo.. Ik ben gewoon een beetje bang dat we er telaat achter zijn gekomen toch.
Het lijkt nu al op papa. Mama heeft daar weinig last vanquote:Op dinsdag 11 december 2012 13:05 schreef Omentielvo het volgende:
Tally, goed dat je vrijdag de geslachtsbepaling heb. Ik zou voor de geslachtsbepaling even je kind streng toespreken dat het nu nog niet zo preuts hoeft te zijn.
En achteraf!! Vallen een hoop dingen op zn plaats..quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:04 schreef LadyBlack het volgende:
Nou inderdaad... boel gedoe ineens terwijl het inderdaad nog maar om een korte tijd gaat.
En je idee dat je er (te) laat achter bent gekomen.... dat lijkt me ook niks
Damnquote:Op dinsdag 11 december 2012 13:13 schreef Ticootje het volgende:
[..]
En achteraf!! Vallen een hoop dingen op zn plaats..
Bleek en moe... Ik kreeg het commentaar zelfs van mn moeder...
Vaak ben ik wel wat trillerig net voor de lunch.
En nu ik de waarden weet, merk ik ook wat de baby doet. Bij laag suiker voel ik de kleine eigenlijk amper.. Maar als die omhoog schiet dan wordt die kleine een partij druk, tot het pijnlijke aan toe..
En dat rare trekkerige gevoel, waar ik over had gebeld... Wat ik gewoon niet kon thuisbrengen, ik ben immers al 2x zwanger geweest... Ja dat kan dan dus goed die enorme groei zijn geweest van mn buik.
Vroeg geboorte. Groot kindje. En ongerijpte longetjes.quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:21 schreef Suikertante het volgende:
Wat is eigenlijk het gevaar van zwangerschapssuiker?
Wat ik kan googlen:quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:21 schreef Suikertante het volgende:
Wat is eigenlijk het gevaar van zwangerschapssuiker?
is het voor jou laag of gaat het om de schommeling? Ik zit eigenlijk standaard rond de 4. (3.7-4.5).quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:44 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Fijn!
3,8 is erg laag, het apparaatje geeft ook een waarschuwing... Dus ik had bij mn lunch even een kopje thee met suiker...
Uurtje na de lunch... 10,5...
Ik ben denk de sjaak morgen.
3,7 is nuchter te laag... Maar als je dan wat eet en je komt op 6 uit, dan is dat prima... Als je dan op 10,5 uitkomt, dan gaan er alarmbellen af.quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:25 schreef As1981 het volgende:
[..]
is het voor jou laag of gaat het om de schommeling? Ik zit eigenlijk standaard rond de 4. (3.7-4.5).
Volgens mij na suiker rond de zes.
Mijn vader (diabeet) vond het ook laag maar ik heb er geen last van en in het zh zeggen ze er ook niets over.
Ik zit echt vol met vragen inderdaad....quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:28 schreef Brighteyes het volgende:
Even goed overleggen dan ook met de vk wat er na de bevalling gaat gebeuren Tico.
Oscar moest toen naar de kinderafdeling voor een paar dagen en dat kan bij jou lastig zijn ivm aanleggen op verzoek etc. Even goed doorspreken, want ik had zelf geen suiker en toch kon Oscar het niet goed reguleren. De kans is bij jou dus nog ietsje groter.
Tegen mij zei de vk 'laat ze je hem niet afpakken hoor!'maar ik was zo suf en zo moe dat het niet eens tot me door drong dat het voor een paar dagen was, ik dacht echt voor maar eventjes...
Natuurlijk is het dan mss wel nodig voor je kindje, maar dat je wel duidelijke afspraken maakt over bv etc. etc. Ik had de mazzel dat er altijd wel iemand tijd had om me naar boven te brengen.
Babbel, wat klote!quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:27 schreef Babbel1 het volgende:
Ik mag uit het rijtje, uit 2 testen vandaag is gekomen dat het hier mis is gegaan..Nog geen bloed, maar het voelt alsof dat snel gaat komen...
+1quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:41 schreef Suikertante het volgende:
Hee hee je weet nog niet hoe erg het is he Tico. Nu je zo duidelijk voelt dat het effect heeft op de kleine moet er ongetwijfeld iets gebeuren maar misschien kunnen ze nog wel iets doen in die laatste weken!
Nou ja, tijd om aan te kutten is er gewoon niet.. En de kleine was nu al veel te groot zei de mevrouw (al vond ik dat dan wel meevallen als ik hier de geschatte gewichten las rond 34 weken)...quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:41 schreef Suikertante het volgende:
Hee hee je weet nog niet hoe erg het is he Tico. Nu je zo duidelijk voelt dat het effect heeft op de kleine moet er ongetwijfeld iets gebeuren maar misschien kunnen ze nog wel iets doen in die laatste weken!
Het is niet echt bijvoeden, althans, dat was bij Oscar niet het geval, hij kreeg een spuit/infuus/ding met glucose.quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:31 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik zit echt vol met vragen inderdaad....
Ik weet dat laag suiker erg gevaarlijk is, en ik hou er dan ook rekening mee dat de kleine gewoon bijgevoed moet worden.
Maar een paar dagen dus... Shit zeg.
Tuurlijk bellen die je niet... Niet intrappen... Zeker neit als ze om persoonlijke gegevens gaan vragenquote:Op dinsdag 11 december 2012 13:50 schreef pessie het volgende:
Dikke shit, kreeg ws een phisher aan de lijn die deed alsof die van microsoft was. Die lui bellen elke week, ik kap ze elke week af maar na een half jaar ga je twijfelen of ze toch nietwel echt zijn
Hoe lees jij?!?!quote:
Met mijn handen op het toetsenbord!quote:
Die hormonen van mijquote:
Freudquote:Op dinsdag 11 december 2012 14:45 schreef Tally het volgende:
[..]
Met mijn handen op het toetsenbord!
[..]
Die hormonen van mij
Jaquote:
Dat hebben ze laatst ook bij mn tante geflikt. Nooit op ingaan inderdaad. Heb je ze gegevens van de computer gegeven of dingen geinstalleerd? Zo nee, dan is er niks om je zorgen over te maken. Ow en even checken of je netwerk wel goed beveiligd isquote:Op dinsdag 11 december 2012 14:53 schreef pessie het volgende:
[..]
Ja. Ik werd heel achterdochtig toen ze om geld gingen vragen, toen zei ikdat ik manlief moest bellen, die zei dat et fraude is ik heb de bank gebeld en moet nu de laptop opnieuw laten installeren en vooral niet internetbankieren met de laptop. Schade had erger kunnen zijn maar echt, ik heb wurgneigingen. Ze presteerdenhet zelfs nog terug te bellen
ik heb ze met decibel 120 laten weten dat ik ze haat en dat ze me nooit weer mogen bellen. Kun je zoiets nog ergens aangeven?
Oh, en modem heb ik gereset. Nog iets wat ik kan doen?
Zo kun je ook prima seks hebben hoorquote:Op dinsdag 11 december 2012 14:53 schreef Logician het volgende:
rot hormonen, zo geil als een pakje boter..
Maar mijn stomme bekken hebben mij gevloerd wbt seks...
Alleen de "gestrande walvis houding" op mijn zij met 2 kussens tussen mijn knieën is momenteel nog haalbaar
Voor je bolle meisjesbabyquote:Op dinsdag 11 december 2012 15:40 schreef Logician het volgende:
Onze co-sleeper die we van het weekend samen met mijn ouders hebben besteld is binnen!!!
![]()
![]()
![]()
incl allemaal roze dekentjes en lakentjes
![]()
![]()
Dat is dan weer het voordeel van een vrouwenbusiness denk ik. Ze is niet degene die erover gaat, maar het is wel een hart onder de riem.quote:Op dinsdag 11 december 2012 15:52 schreef Logician het volgende:
Spirit wat fijn zeg, managers die zo goed mee leven/denken zijn volgens mij behoorlijk schaars
Goede tip, want ik nu ook nog een koortslipquote:Op dinsdag 11 december 2012 14:59 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Zo kun je ook prima seks hebben hoor
Het kan ook allemaal best meevallen, he!quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:44 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Nou ja, tijd om aan te kutten is er gewoon niet.. En de kleine was nu al veel te groot zei de mevrouw (al vond ik dat dan wel meevallen als ik hier de geschatte gewichten las rond 34 weken)...
Ik heb bijna zoiets van haal pukje er maar uit, blijkbaar is mijn buik niet zo goed voor mn kleintje...
/hormonaal
Thanks!quote:Op dinsdag 11 december 2012 16:25 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het kan ook allemaal best meevallen, he!
Ik had ook zwangerschapssuiker, best laat geconstateerd. Ik kon het met dieet redelijk onder controle houden. Ik at beschuitjes met rookvlees en aardbeien (in de zomer) en 's avonds groente en vlees. Waarden onder de 10-11 zijn nog best ok. Ik wist dat ook niet, maar toen ik o.a. Lois sprak en die vertelde over waarden tegen de 20 snapte ik waarom het bij mij met dieet wel redelijk ok ging.
S moest om de drie uur geprikt worden in haar hieltje om de glucose te meten. Ze is een paar keer met bijvoeding bijgevoed vanwege lage suikerwaardes, maar dat was maar twee keer geloof ik. We hoefden maar een dag te blijven (maandagavond bevallen, woensdagochtend naar huis) en ze mocht gewoon bij me blijven.
Even goed in gesprek met vk/gyn, hopelijk valt het allemaal mee voor je.
Hier is het vooral "wat als het kleiner blijkt dan Nathan". 5 pond had ik de vorige keer, kerngezond en deed/doet het prima. Vk's maken zich wat ongerust. En als het nu alzoveel te klein zou zijn moet er wel meer aan de hand zijn. Mn gevoel zegt alleen dat dit kindje groter is dan Nathan was. Maak me nu misschien meer zorgen om de stuit waar het in lag bij de pretecho.quote:Op dinsdag 11 december 2012 16:53 schreef MeNicole2 het volgende:
Groeiecho vind ik ook spannend. Helemaal nu we weten dat ze aan de kleine kant is. Volgende week nieuwe echo en da hore wel!!
Kan het me goed voorstellen!quote:
Paracetamol verhoogt het risico dat bij een jongetje de uitgang van de plasbuis niet netjes in het midden zit. Niet levensbedreigend, wel vreselijk vervelend.quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:05 schreef Omentielvo het volgende:
Oh geen paracetemol meer is alleen als je zwanger bent van een jongetje zie ik nu. Met een meisje in je buik mag het dus gewoon.
Mogen we nu ook al niet meer in bad?quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:16 schreef Purple010 het volgende:
Op internet staat heel verschillende info over badderen.
Ik hou van mn bad![]()
Maar durf nu niet omdat het wordt afgeraden
![]()
Gaan jullie wel/niet in bad?
Ik vind het heerlijk ontspannen met een boekje.
Welke temperatuur zou ik dan het beste kunnen doen?
Of de eerste periode helemaal niet...
quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:37 schreef pessie het volgende:
[..]
Mogen we nu ook al niet meer in bad?
Niet in bad, ik zou voor de zekerheid ook niet douchenquote:Op dinsdag 11 december 2012 19:37 schreef pessie het volgende:
[..]
Mogen we nu ook al niet meer in bad?
In bad gaan was juist de enige manier voor mij om tot rust te komen en minder last te hebben van allerlei kwaaltjes. Maarja, misschien dat daarom de jongens nu wel kwaaltjes hebbenquote:Op dinsdag 11 december 2012 19:16 schreef Purple010 het volgende:
Op internet staat heel verschillende info over badderen.
Ik hou van mn bad![]()
Maar durf nu niet omdat het wordt afgeraden
![]()
Gaan jullie wel/niet in bad?
Ik vind het heerlijk ontspannen met een boekje.
Welke temperatuur zou ik dan het beste kunnen doen?
Of de eerste periode helemaal niet...
dit dus! Al die spookverhalen op het web , kom op mensen wij zijn ook gezond geborenquote:Op dinsdag 11 december 2012 19:48 schreef Estrys het volgende:
Om serieus antwoord te geven op de vraag. Ik ga al de hele zwangerschap al in bad, en ben met 25 weken nog naar de sauna geweest.
Volgens mij googlen sommige mensen echt teveel.
Het gaat geloof ik over een heel heet bad.quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:52 schreef draculettetje het volgende:
Ik ga ook om de dag in bad zo'n beetje ter ontspanning
ook nog wekelijks zwemmen
hoezo zou badderen niet mogen?
Enne water bevalling dan? Haha
Je voelt vanzelf wel dat je niet lekker wordt.quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:54 schreef Estrys het volgende:
[..]
Het gaat geloof ik over een heel heet bad.
Als je erin gaat en je begint te fluiten is het te heetquote:Op dinsdag 11 december 2012 19:56 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Je voelt vanzelf wel dat je niet lekker wordt.
Dus pas ook op met TE koud en TE kort.quote:Op dinsdag 11 december 2012 19:53 schreef Purple010 het volgende:
Vandaar dat ik het hier ter sprake bracht![]()
Ik denk dat ik het gewoon weer ga doen maar niet TE heet of TE lang.
Mn moeder zei vroeger al dat alles waar je TE voor zet niet goed is.
Als je rosbief bruin wordt. :pquote:Op dinsdag 11 december 2012 19:57 schreef Estrys het volgende:
[..]
Als je erin gaat en je begint te fluiten is het te heet
Als je vliezen zijn gebroken en je hebt geen goede weeen: ja. En ook na de bevalling als je nog vloeit geld dit. Tijdens de zwangerschap maakt je lichaam een stop in je cervix (de slijmprop) die houdt zelfs sperma buiten de deur en andere bacteriën ook.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:00 schreef loveli het volgende:
Probleem met baden is toch het risico op een opstijgende infectie? Normaal is er een goede barriere tussen binnen en buiten, mogelijk is tijdens de zwangerschap in bepaalde gevallen het risico hoger dat er wel bacterien de barriere passeren. Heb het niet gegoogled, misschien heb ik het mis, maar dit is er bij mij blijven hangen
Bevat geen suiker hoop ikquote:Op dinsdag 11 december 2012 20:09 schreef pessie het volgende:
[..]
Anders had jij nu een nog groter probleem gehad dan alleen je suiker
Nou, serieus, volgens mij bevatten zaadcellen wel iets glucose achtigs waar ze de afstand op kunnen zwemmen. Hoe dat precies zit kan iemand anders vast beter uitleggen.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:11 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Bevat geen suiker hoop ik
En ja, behoorlijk
Uitspugen. Ja. Moet je weer naar het toilet lopen of doekje pakken.quote:
Zolang het niet in rauwe melk was met voorverpakte makreel die erin rondzwom.quote:Op dinsdag 11 december 2012 20:25 schreef DJMomo het volgende:
WTF. Ik gisteren op hotelkamer heerlijk in bad, zou dat niet mogen!?
Zonder glas wijn dr bijquote:Op dinsdag 11 december 2012 20:28 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Zolang het niet in rauwe melk was met voorverpakte makreel die erin rondzwom.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |