geweldig. Kun je een mooie spooktocht organiserenquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:22 schreef KomtTijd... het volgende:
Ik heb ze niet kunnen ontdekken nee.
ik had al laten zien hoe sfeervol dat station er uit ziet toch?
Ik weet vrij zeker dat ik als ik niet toevallig een zaklamp bij me had, die donkere tunnel aan de achterkant nooit als ingang geidentificeerd had.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:25 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
geweldig. Kun je een mooie spooktocht organiseren
Die brug kon ik nog niet overheen zondag.quote:Op dinsdag 11 december 2012 11:28 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Bij Hoevelaken waren ze afgelopen vrijdag nog bezig met een hijskraan om de voetgangersbrug over de A1 af te maken, daar moest blijkbaar nog een heel stuk brug-dek ingetakeld worden...
Nieuwe stofzuigerzak misschien?quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:01 schreef James1988 het volgende:
En Fyra 9228 staat stil bij Breda. Zou om 10u41 vanaf Amsterdam vertrekken, dat werd al +15.
quote:"De naam is internationaal makkelijk uit te spreken en is een sterke, korte naam. Hij heeft de associatie met 'trots' en 'zelfvertrouwen'. Daarnaast betekent het ook vier in het Zweeds. Vier kan gezien worden als de vier steden waartussen gereden zou moeten gaan worden (Amsterdam, Rotterdam, Antwerpen en Brussel)"
Dan vraag ik mij af waarom Breda niet in dat lijstje staat.quote:
Uit het artikel:quote:Op dinsdag 11 december 2012 10:22 schreef Sandrvich het volgende:
Dan kun je dit bericht toch onmogelijk serieus nemen: http://www.treinreiziger.(...)ationale_fyra-144803
Bijna driekwart van alle reizigers weggejaagd dus. Dat is toch wel een prestatie van formaat.quote:De Fyra vervoerde zondag 2100 reizigers, wat neerkomt op een bezetting van iets meer dan twintig procent.
(..)
TreinTramBus weet dat de Benelux in het verleden circa 7.000 a 8.000 reizigers per dag trok.
Zie het FP-meldtopic in FOK, heb daar even wat wijzigingen neergezetquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:16 schreef MPG het volgende:
Twente steekt 3,5 ton in extra treinen Hengelo
Deze alinea klopt voor geen meter: een reiziger die vanuit Deventer via Hengelo naar Utrecht reist?quote:De NS heeft de dienstregeling bij Enschede en Deventer op verschillende punten aangepast. Sinds zondag rijden bijvoorbeeld minder vaak treinen van Deventer naar Utrecht, waardoor veel reizigers ervoor kiezen via Hengelo naar Utrecht te reizen. Ze maken daarvoor gebruik van de verbinding van Syntus tussen Zutphen en Hengelo. Daar zitten de treinen dus plotseling vol.
Dat zal ongetwijfeld, maar die ICM's zitten nog fatsoenlijk en zien er een stuk beter uit dan die graffiti besmeurde meukquote:Op dinsdag 11 december 2012 13:18 schreef Mr_Klaasje het volgende:
Pssst. Een groot deel van het ICM is meer dan 15 jaar ouder dan de mDDM's. Niet verder vertellen hoor!
Blijkbaar.quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:37 schreef Mr_Klaasje het volgende:
Reizen van Deventer naar Utrecht via Hengelo is behoorlijk idioot. Ik neem aan dat het gaat over reizigers vanuit Twente richting Arnhem die nu niet meer zo snel via Deventer kunnen reizen en maar met het regionale treintje moeten. Klopt dat?
Zo beter?quote:Sinds zondag rijden bijvoorbeeld minder vaak treinen van Deventer naar Utrecht, waardoor veel reizigers uit Twente ervoor kiezen via Hengelo en Zutphen naar Utrecht te reizen.
Nee. Voor die route is het geen alternatief namelijk, zie reisplanner.quote:
Goedemorgenquote:Op dinsdag 11 december 2012 13:37 schreef Christiaan het volgende:
Lekker met z'n tweeën een dagje naar Brussel op en neer. Dat kostte voorheen voor een enkele reis:
- NL gratis (SOV) - ¤0
- Roosendaal - Essen - ¤2
- Go Pass België - ¤5
-----------------------------------------
¤7 voor een enkele reis p.p. oftewel 28 euro, 0x overstappen, directe intercity. Duur: 2.56
De keuze die we nu hebben:
Fyra Amsterdam - Brussel: - ¤25
---------------------------------------------------
¤25 voor een enkele reis p.p. oftewel 100 euro totaal retour, 0x overstappen, directe intercity. Duur: 2.01.
Of, voor hetzelfde bedrag als voorheen:
¤7 p.p, 28 euro totaal retour, 2x overstappen, deel van de reis in boemeltje die overal stopt, zeer korte overstaptijd waardoor de kans op missen v/d trein groot is en je 1 uur vertraging hebt. Duur: 3.35
WTF?!
quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:33 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee. Voor die route is het geen alternatief namelijk, zie reisplanner.
Het gaat om de route naar Arnhem. En het komt doordat de overstapknoop verneukt is. En het heeft dus geen flikker te maken met hoeveel treinen er al of niet van Deventer naar Utrecht rijden
quote:De NS heeft de dienstregeling bij Enschede en Deventer op verschillende punten aangepast. Sinds zondag rijden bijvoorbeeld minder vaak treinen van Deventer naar Utrecht. Ook is de overstap op Deventer richting Arnhem verslechterd waardoor veel reizigers uit Twente ervoor kiezen via Hengelo en Zutphen naar Arnhem te reizen. Ze maken daarvoor gebruik van de verbinding van Syntus tussen Zutphen en Hengelo. Daar zitten de treinen dus plotseling vol.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |