Salome is ouder dan Eyelar, maar dat terzijde; Johannes is inderdaad voor ruim 10% een lust en voor 80% een last maar die 10% stemt nou net op team Nick&Simon.quote:Op maandag 3 december 2012 00:31 schreef oLexie het volgende:
[..]
Ja mee eens wel. Eyelar vind ik goed.
Salome heeft niet de stem voor uithalen, ze is ook nog jong.
Vind het alleen behoorlijk kut dat die Johannes de hele tijd zoveel stemmen krijgt, Salmone is echt wel beter dan hem.
Zou me niets verbazen als de Telegraaf Johannes helemaal niet gesproken heeft. De uitspraken lijken niet bij hem te passen.quote:Op maandag 3 december 2012 12:04 schreef Karina het volgende:
Johannes uit The Voice wil finale halen
Johannes Rypma hoopt met de steun van zijn provincie Friesland de finale van The Voice of Holland te halen. Dat zegt het talent van coaches Nick & Simon maandag in De Telegraaf. Hoewel Johannes volgens Marco Borsato helemaal niet The Voice of Holland is, gaat hij samen met het Friese volk voor goud. “Met hun hulp kan ik de finale halen. It giet oan. Mijn coaches Nick en Simon zijn geweldige mannen van wie ik zo veel leer. Ik hoop hen de victorie te brengen.“
De laatste uitzending bracht lage jurycijfers voor Johannes. “Dat Marco en Trijntje mij vrijdag een onvoldoende gaven, dat sloeg echt nergens op. Maar het maakt toch niet uit, want zo lokken ze alleen maar nog meer mensen uit om op mij te stemmen. En ik heb met ruim 85 procent publieksstemmen wel bewezen dat niet alleen Friesland op me stemt.”
Van de drie overgebleven kandidaten in de Nick & Simon-categorie kreeg Johannes 85 procent van de stemmen. “Heel veel jongens en meisjes willen een handtekening en met me op de foto. Maar ik ben geen held, ik ben een heel gewone jongen. The boy next door.”
De gedoodverfde winnaar van de talentenjacht lijkt Sandra van Nieuwland te zijn, die hitrecord na hitrecord breekt.
Bron
Johannes slaat de spijker op zijn kop! (boldgemaakte deel), zo werkt het inderdaad.
Nou, zag 'm net bij RTL Boulevard en daar zei hij niet exact hetzelfde, maar kwam er wel op neer. Vond hem enigszins arrogant overkomen.quote:Op maandag 3 december 2012 12:09 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Zou me niets verbazen als de Telegraaf Johannes helemaal niet gesproken heeft. De uitspraken lijken niet bij hem te passen.
Grappig, even terug gekeken en vind hem helemaal niet arrogant overkomen. Die opmerking over Disney: hij is zelf verbaasd dat ze allemaal hem 'moeten hebben'. Je ziet ook duidelijk dat die opmerking over zijn baan als geintje is bedoeld.quote:Op maandag 3 december 2012 19:49 schreef Day het volgende:
[..]
Nou, zag 'm net bij RTL Boulevard en daar zei hij niet exact hetzelfde, maar kwam er wel op neer. Vond hem enigszins arrogant overkomen.
OMG. Ik zit hier gewoon echt te gillen van het lachen in mijn eentje.quote:
Geniaal.quote:
En die single zal dan wel weer een onbekende cover zijn.quote:Op woensdag 5 december 2012 07:21 schreef iBenny het volgende:
Het lijkt erop dat ze 2 liedjes gaan doen. Een cover en hun single.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |