Tja, dat is wat we noemen doggystyle.quote:Op zaterdag 1 december 2012 19:47 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat Bonzo over den kut verdelen, benen wijd en genieten maarrr..
Een beetje boer zit met enige regelmaat tot z'n oksel in z'n koe. Of tot z'n elleboog in z'n schaap.quote:Op zaterdag 1 december 2012 01:27 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Dat is wel hypocriet.
We martelen dieren, maken ze dood, de dieren sterven op gruwelijke wijze, opdat wij een stuk dierenlijk kunnen verorberen, dat is prima en wordt zelfs zwaar gesubsidieerd.
Maar seks met een dier, nee, dat zou schadelijk voor het dier zijn.
Hoezo meten met twee maten.
Ik heb niets met seks met dieren, maar beetje vreemd dat het strafbaar is. Alleen als men zuiver vegetarisch leeft in een samenleving zou je wellicht iets van een boete kunnen opleggen i.v.m. dierenmishandeling - voor zover een dier hier al last van heeft dan, ik betwijfel het eigenlijk. Maar dit is toch wel een staaltje zuivere hypocrisie.
Sinds wanneer ben jij geïnteresseerd in het seksleven van je dochter? Er zijn dingen in mijn leven die ik echt niet hoef te weten.quote:Op vrijdag 30 november 2012 23:42 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Het is ziek nieuws. Tevens die vader wist ervan. Ik kan mijn dochter niet eens aankijken als ik wist dat ze het met dieren deed. Dan is het mijn dochter niet meer.
Waarschijnlijk een reactie op de tekst in de OP:quote:Op zondag 2 december 2012 00:52 schreef mark211175 het volgende:
[..]
Sinds wanneer ben jij geïnteresseerd in het seksleven van je dochter? Er zijn dingen in mijn leven die ik echt niet hoef te weten.
Ik schat Jelle heel anders in namelijkquote:Sterker nog, vader wist van de praktijken van zijn dochter en had haar zelfs toestemming gegeven seks te hebben met de huishonden.
Geitenneukersquote:Op vrijdag 30 november 2012 23:31 schreef IrCute het volgende:
[..]
Dit gebeurt ook gewoon in NL hoor.
Maar hiermee is wel gegeven dat het verbod derhalve met name een fatsoensrakkersverbod is en niet draait om het welzijn van het dier.quote:Op zaterdag 1 december 2012 19:52 schreef sigme het volgende:
Een beetje boer zit met enige regelmaat tot z'n oksel in z'n koe. Of tot z'n elleboog in z'n schaap.
En in een duister hoekje worden varkens afgetrokken door een mens, want ze hebben die beesten nog niet zo gek dat ze ejaculeren in een stuk plastic.
Maar dat is geen beestensex want de mens in kwestie heeft geen sex..
Je snapt het niet. Het is likken DOOR Lassie.quote:Op zondag 2 december 2012 09:49 schreef Mgolovic het volgende:
een vrouw die zich laat likken als Lassie is verboden.
Zou je daar even een betrouwbare bron van willen geven?quote:Op zondag 2 december 2012 15:07 schreef El_Matador het volgende:
Zo is HIV/AIDS in de mensenwereld gekomen...Negers die met apen neukten...
Als ik tijd heb.quote:Op zondag 2 december 2012 15:11 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zou je daar even een betrouwbare bron van willen geven?
Geen honden zonder broekkie an!quote:Op zaterdag 1 december 2012 17:31 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Het is in Nederland zelfs verboden om dierenporno te bezitten.
Wat zouden ze daaronder verstaan?
Ik begrijp niet wat er mis is met het laten likken als Lassie. Het laten likken DOOR Lassie is iets heel anders overigens.....quote:Op zondag 2 december 2012 09:49 schreef Mgolovic het volgende:
Natuurlijk niet. Een koe met zijn kop naar Mekka dood laten bloeden mag, maar een vrouw die zich laat likken als Lassie is verboden.
Beiden walgelijk overigens.
En ik nou maar denken dat HIV/AIDS door mens-mens sekscontact komt......weet ik veel....quote:Op zondag 2 december 2012 15:07 schreef El_Matador het volgende:
Zo is HIV/AIDS in de mensenwereld gekomen...Negers die met apen neukten...
Seks met dieren is niet alleen verboden om het fatsoen... Ook vanwege de ziektes die je ervan op kunt lopen.
HIV/AIDS is gekomen van homoseks.quote:Op zondag 2 december 2012 16:13 schreef stopnaald het volgende:
[..]
En ik nou maar denken dat HIV/AIDS door mens-mens sekscontact komt......weet ik veel....
Van Heuverswyn F, Peeters M. The Origins of HIV and Implications for the Global Epidemic. Curr Infect Dis Rep. 2007 Jul;9quote:Op zondag 2 december 2012 15:11 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zou je daar even een betrouwbare bron van willen geven?
Homo's zijn nog steeds gewoon mensen hoor.quote:Op zondag 2 december 2012 16:24 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
HIV/AIDS is gekomen van homoseks.Oorspronkelijk is 't idd een ziekte die is begonnen bij de apen. Volgens mij heeft een gore homoseksueel 't gekregen van een aap, en zo verder verspreid.
Zoals jij het zegt, wat weet jij er nou van idd...Ik weet ook dat homo's mensen zijn, dat betekent nog niet dat 't niet waar is. Pedo's zijn ook toch mensen, moet ik 't dan ook maar goedkeuren als zij hiv overdragen 'omdat het mensen zijn' ?quote:Op zondag 2 december 2012 16:39 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Homo's zijn nog steeds gewoon mensen hoor.
Verder zijn er meer manieren van verspreiding, dan alleen seks-contact, maar ja, wat weet ik daar nou van...
Iemand die HIV heeft en dat onwetend of onbedoeld overdraagt op een ander treft imo geen of weinig blaam. Ik denk dan bijv. aan een ongelukje bij de verzorging of zo. Ik zie dat eerder als een heel trieste omstandigheid, dan dat ik de vlammende behoefte voel om wraak op die HIV-patient te gaan nemen.quote:Op zondag 2 december 2012 16:42 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Zoals jij het zegt, wat weet jij er nou van idd...Ik weet ook dat homo's mensen zijn, dat betekent nog niet dat 't niet waar is. Pedo's zijn ook toch mensen, moet ik 't dan ook maar goedkeuren als zij hiv overdragen 'omdat het mensen zijn' ?
En daar staat werkelijk in dat het door negers komt die apen neuken, of misschien het jagen op en eten van bushmeat?quote:Op zondag 2 december 2012 16:27 schreef PizzaMizza het volgende:
Van Heuverswyn F, Peeters M. The Origins of HIV and Implications for the Global Epidemic. Curr Infect Dis Rep. 2007 Jul;9
Lijkt mij wel. Probeer maar eens een aap tot sex te dwingen...quote:Op zondag 2 december 2012 16:51 schreef stopnaald het volgende:
Het is veel waarschijnlijker dat de besmetting via bloedcontact (wondjes/schrammen) of speekselcontact (bijtwonden) heeft plaatsgevonden. Een dergelijke besmetting, zeker als dat bijv. via een onderzoeker of ranger is geweest, is vele malen logischer en dus ook waarschijnlijker.
Ik heb mijn woorden verkeerd gebruikt merk ik. Ik bedoelde dat het een ziekte is begonnen bij de apen, overgeplaatst naar de mens dmv sneetjes, etc. Dat kwam terecht bij homo's en die hebben onveilige seks gehad op grote schaal.quote:Op zondag 2 december 2012 16:51 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Iemand die HIV heeft en dat onwetend of onbedoeld overdraagt op een ander treft imo geen of weinig blaam. Ik denk dan bijv. aan een ongelukje bij de verzorging of zo. Ik zie dat eerder als een heel trieste omstandigheid, dan dat ik de vlammende behoefte voel om wraak op die HIV-patient te gaan nemen.
Ik wil best geloven dat AIDS/HIV van oorsprong een apenziekte is. Maar dat de besmetting DUS via homo-aap sekscontact in de mensenwereld is gekomen, vind ik een puik staaltje homobashing. Het is veel waarschijnlijker dat de besmetting via bloedcontact (wondjes/schrammen) of speekselcontact (bijtwonden) heeft plaatsgevonden. Een dergelijke besmetting, zeker als dat bijv. via een onderzoeker of ranger is geweest, is vele malen logischer en dus ook waarschijnlijker.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |