quote:Op donderdag 29 november 2012 23:20 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Hoe krijg je jezelf in die positie.
Met een lege stang en 2 mensen erbij neem ik aan.quote:Op donderdag 29 november 2012 23:20 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Hoe krijg je jezelf in die positie.
Haha ok, ik schrok er ook al vanquote:Op donderdag 29 november 2012 21:41 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Zodra je ziet: 4000 kcal in 1 liter vloeibaar drinkspul, moet je al denken: dat kan niet, moet een drukfout of leesfout zijn.
Pure olie is 8000-9000 kcal in 1 liter, dus dan kan chocomel echt niet 4000 kcal in 1 liter zijn.
Hij traint als een gewichtheffer dus ik denk wel dat ie een kilo lean mass kan pakken per week.quote:Op donderdag 29 november 2012 23:36 schreef Pastapipos het volgende:
De powerliffter met zijn 7k kcal dieet ging in januari beginnen toch? Ben benieuwd, en hoop dat hij t wel inziet als hij alleen maar nutteloos een fatty wordt op die manier.
powerlifter =/= gewichthefferquote:Op donderdag 29 november 2012 23:36 schreef Pastapipos het volgende:
De powerliffter met zijn 7k kcal dieet ging in januari beginnen toch? Ben benieuwd, en hoop dat hij t wel inziet als hij alleen maar nutteloos een fatty wordt op die manier.
Ja en elke dag 3 uur je lichaam isoleren helpt ook echt. Sinds ik alleen isolatie doe maak ik de gains van m'n leven.quote:Op donderdag 29 november 2012 23:40 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Hij traint als een gewichtheffer dus ik denk wel dat ie een kilo lean mass kan pakken per week.
Lol morgen beginnen.quote:Op vrijdag 30 november 2012 00:15 schreef THEFXR het volgende:
[..]
http://www.sixpackfactory.com/make-your-own-fat-burners/
Over wie gaat het? Trouwens voor powerlifters is bf sowieso ondergeschikt aan de toename in kracht op de basic lifts.quote:Op donderdag 29 november 2012 23:36 schreef Pastapipos het volgende:
De powerliffter met zijn 7k kcal dieet ging in januari beginnen toch? Ben benieuwd, en hoop dat hij t wel inziet als hij alleen maar nutteloos een fatty wordt op die manier.
ah, dat lijkt me echt kut.quote:Op vrijdag 30 november 2012 02:47 schreef slacker_nl het volgende:
Ik zit in een verkeerde vibe, de ene na de andere blessure. Nu was ik bezig met herstellen van m'n knieblessure en langzaam aan het opbouwen met hardlopen en squats... Nu loop ik in het gips, een botje in m'n voet gebroken. Dat wordt voorlopig 0,0, niks, nada mogen doen.
Ja, vooral vroeger gewoon wat kopenquote:Op donderdag 29 november 2012 22:22 schreef Snakey het volgende:
Supplementen is big business. Ik durf te wedden dat iederen hier wel eens shit heeft gekocht waarvan je later denkt, wtf was er mis met me?
Zo werkt reclame op je in zonder dat je het zelf echt door hebt.
Sommige mineralen werken de opname van andere mineralen tegen. Zo zou (als ik me goed herinner) calcium de opname van zink en/of magnesium verminderen (dat is bv. de reden waarom je ZMA niet met melk in moet nemen). Dus als je een simpel multivitamine supplement hebt waarin alle vitamines en mineralen tegelijk vrijkomen wordt neem je niet alles in die 50% of 100% ADH zoals de fabrikant het er braaf heeft ingestopt op in je lichaam. E.e.a. zit dus iets complexer in elkaar.quote:Op donderdag 29 november 2012 22:37 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik heb de samenstelling niet eens bekeken, afaik is de spread in een kruitvatpilletje prima. Het is een *aanvulling* op je goede eetgedrag he?
Opname is sowieso gelijk, eventueel kunnen mineralen beter opgenomen worden als ze in de chelated form zitten, zoals -gluconaat, -aspartaat, -picolinaat etc. Moet je zelf even kijken.
Op zich eens, maar B&F maakt er toch duidelijk meer een zooitje van. XXL geeft tenminste nog vaak inhoudelijk goede antwoorden op vragen en heeft een professioneel athleten team (BTW: ze sponsoren samen met muscletotaal.nl dat BB event op 2 december in Veldhoven). Bij B&F shop krijg ik toch elke keer het idee dat ze voor hetzelfde geld een webshop voor kinderfietsen of incontinentiemateriaal hadden kunnen beginnen.quote:Op donderdag 29 november 2012 22:36 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat kan je niet alleen op B&F afzetten, dat doet iedereen. Het is een rat race, zowel voor B&F als voor XXL. En zoek de anderen maar op, daar vind je hetzelfde.
Lees mijn post in het vorige deel even door v.w.b. vitamine D3. BCAA = brached chain amino acids = vertakte keten aminozuren: dit zijn de onderdelen waaruit je eiwitten zijn opgebouwd. In veel "whey" merken zitten ook de aminozuren waaruit de eiwitten zijn opgebouwd. En het gaat dan om de ratio BCAA vs. normale(?) aminozuren. BCAA's zijn ook apart te krijgen, o.a. XXL heeft ze.quote:Op donderdag 29 november 2012 22:19 schreef Questular het volgende:
[..]
'
Ik las in een artikel van Men's Health dat extra vitamine D3 wenselijk is als je aan krachttraining doet. Ik neem aan dat dat niet de dosering is die in de multivitamine zit. In het zelfde artikel stond dat B.C.A.A. ook goed voor de sportende mens is, alleen zie ik BCAA nooit langskomen hier.
Dit. Van Zonnatura b.v.quote:Op donderdag 29 november 2012 22:10 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Als je wil kun je dextrose ook bij de supermarkt (bij de glutenvrije en natriumarme producten kijken). Meestal maar 1.50 EUR. Bij B&F en XXL duurder.
Die krijg je bij een bestelling.quote:Op donderdag 29 november 2012 22:08 schreef Questular het volgende:
[..]
pfff betekent dit dat ik ook xxl stickers moet gaan halen
Vis die in de Nederlandse supermarkten in de koeling ligt, is bevoren geweest en weer ontdooid. M.a.w: koop dan de diepvriesvariant.quote:Op donderdag 29 november 2012 20:41 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Ik weet dat de vis die ik in Spanje eet die ochtend is gevangen. En ja, zelf in de haven erbij gestaan en gezien wie welke vis inkoopt voor die dag, restaurants en winkels.
Als ik vis koop die ingevroren is geweest proeft het anders. Denk niet dat het minder goed is though.
Ik koop deze altijd bij de Jumbo.quote:Op donderdag 29 november 2012 22:10 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Als je wil kun je dextrose ook bij de supermarkt (bij de glutenvrije en natriumarme producten kijken). Meestal maar 1.50 EUR. Bij B&F en XXL duurder.
- whey is per 2,5kg veel goedkoper.quote:Op donderdag 29 november 2012 22:09 schreef Sapstengel het volgende:
Die Whey Delicious van XXL is zoals de naam zegt wel écht delicious. Helaas ook erg duur, 1kg voor 23 euro. Daarom bestel ik gewoon bij B&F. Whey is ook het enige wat ik bestel eigenlijk. Ja en een zak dextrose om te mengen met water tijdens het trainen.
Rest van de supplementen vind ik niet echt nodig. Zit er wel aan te denken om vit D pillen te halen, maar moet me even inlezen over de werking en of die echt zo goed is.
Nee. Echt niet. Het is gewoon de gunfactor. En volgens mij is B&F niet eens zo heel veel goedkoper, zeker niet nu XXL de prijs van de whey verlaagd heeft.quote:Op donderdag 29 november 2012 22:05 schreef Snakey het volgende:
[..]
Geen idee. Carbon heeft er een hekel aan. Maar ze verkopen dezelfde dingen die XXL verkoopt.
Ik denk dat Carbon er wat aan verdient om wat reclame te maken voor XXL.
Een beetje als de Men's Health vs. Muscle & Fitness.quote:Op donderdag 29 november 2012 22:05 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
B&F is voor de noobjes en XXL voor de ekte ekte.
Dat deed men vroeger, voordat er preworkout supplementen waren. Tegenwoordig zou dit ook wel weer kunnen: er zijn een paar merken die alle ingredienten los verkopen. Even een supplementenboekje uit de Muscle & Fitness erbij pakken, spullen inkopen en knutselen maar. Dat heette trouwens stacken. Geen idee of dit goedkoper is, maar ik ben er te lui voor.quote:Op donderdag 29 november 2012 23:43 schreef THEFXR het volgende:
heeft iemand weleens zelf supplementen gemaakt?
haha,quote:Op vrijdag 30 november 2012 09:44 schreef fathank het volgende:
Fucking hell Carbon, je kan ook meerdere posts in 1 post quoten en daarop reageren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |