De bezetting tijdens de tweede wereldoorlog.quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:43 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Hebben we hier ooit een extreem rechtse dictatuur gehad?
Je hebt niet door dat JIJ dat doet met je schuldig door associatie drogredenering over racisten en libertarisme?quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:28 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Zou je willen kappen met die constante persoonlijke aanvallen?
Dat was niets rechts maar fascistisch. Een extreme vorm van socialisme. Het heet niet voor niets Nationaalsocialisme. Hitler was dus links. Dank u.quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:43 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De bezetting tijdens de tweede wereldoorlog.
Lijkt mij vrij duidelijk hoe je het doet, knulquote:
quote:Op zaterdag 1 december 2012 09:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ach, zo werkt het nu eenmaal met die zogenaamd libertarische kereltjes. 99 van de 100 keer is het niet meer dan een dun laagje chroom over een voorkeur voor rechtse (wanabe) dictators, extreem-rechtse mafklappers of een goede dosis rassenleer.
Dat is niet bepaald de conclusie.quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:45 schreef Paper_Tiger het volgende:
De conclusie is dat er geen verschil is tussen links en rechts. Beide belasten en herverdelen en beide scheppen een collectivistische staat. Misschien is de PvdA ook wel rechts?
Nee de PvdA haters. Het ging erover of Melkert in ere moest worden hersteld. Dat was het topic. De conclusie is nee.quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:52 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed de discussie dwaalt af. De conclusie van het topic lijkt me wel duidelijk. Als PvdA'ers uitdelen schreeuwen de dat de PvdA aanzet tot moord. Als PVV'ers iets roepen dan is het ineens onschuldig en terecht.
Tot zover de twee maten waarmee Melkert-haters meten
jij beperkt je vrijwel uitsluitend tot persoonlijke aanvallen en gaat constant off-topic. Dat is gewoon niet de bedoeling. En wil je hier over doorgaan verwijs ik je inderdaad naar het FB-topic. Dat is als je het hier over wilt hebben namelijk inderdaad de aangewezen plaats.quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:47 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je hebt niet door dat JIJ dat doet met je schuldig door associatie drogredenering over racisten en libertarisme?
Je presteert dit soort zaken keer op keer, en als ik daar wat van zeg ben ik bezig met persoonlijke aanvallen, wis je deze post ook weer en zeg je feedbacktopic.
Ik kan er gezien jouw gevolgtrekkingen geen andere uitkomst van maken.quote:
Aha en de DDR was democratischquote:Op zaterdag 1 december 2012 10:48 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Dat was niets rechts maar fascistisch. Een extreme vorm van socialisme. Het heet niet voor niets Nationaalsocialisme. Hitler was dus links. Dank u.
Wat is het FB topic?quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:54 schreef 99.999 het volgende:
[..]
jij beperkt je vrijwel uitsluitend tot persoonlijke aanvallen en gaat constant off-topic. Dat is gewoon niet de bedoeling. En wil je hier over doorgaan verwijs ik je inderdaad naar het FB-topic. Dat is als je het hier over wilt hebben namelijk inderdaad de aangewezen plaats.
er staat dus inderdaad niet wat je mij aan probeerde te wrijven.quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:49 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Lijkt mij vrij duidelijk hoe je het doet, knul
[..]
De weinig rationele haat tegenover een Melkert zit inderdaad vrij diep.quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:52 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed de discussie dwaalt af. De conclusie van het topic lijkt me wel duidelijk. Als PvdA'ers uitdelen schreeuwen de dat de PvdA aanzet tot moord. Als PVV'ers iets roepen dan is het ineens onschuldig en terecht.
Tot zover de twee maten waarmee Melkert-haters meten
Ze noemden zich democratisch. Volgens jouw conclusie over de nazi's waren ze dat dan ook...quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:55 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
O ja? Ik dacht communistisch.
Wat voor de een rationeel is is dat voor de ander niet. Voor een aanbidder zoals jij jezelf gepresenteerd hebt wellicht moeilijk te verkroppen.quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:56 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De weinig rationele haat tegenover een Melkert zit inderdaad vrij diep.
Het niet in ere herstellen eensquote:Op zaterdag 1 december 2012 10:53 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Nee de PvdA haters. Het ging erover of Melkert in ere moest worden hersteld. Dat was het topic. De conclusie is nee.
ik ben bepaald geen aanbidder van Melkert...quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:57 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Wat voor de een rationeel is is dat voor de ander niet. Voor een aanbidder zoals jij jezelf gepresenteerd hebt wellicht moeilijk te verkroppen.
Er is een verschil tussen demoniseren en hard politiek bedrijven. Jouw voorbeelden vallen wat mij betreft in die laatste categorie. Wilders stelt dingen met opzet hard en vaak ook buitenproportioneel om zijn punt duidelijk te maken. Iedereen neemt zijn uitspraken met een korreltje zout.quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:57 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het niet in ere herstellen eens
Maargoed mijn conclusie is ook dat PvdA-haters verder hun mond kunnen houden over "demonisering" omdat ze het gedrag van andere "demoniserende" politici wel goedpraten.
quote:Op zaterdag 1 december 2012 10:57 schreef 99.999 het volgende:
[..]
ik ben bepaald geen aanbidder van Melkert...
Aha dus als PvdA'ers andere politici met nazi's vergelijken dan is het demoniseren waardoor anderen gaan moorden en als PVV'ers andere politici via een Islam-U-bocht vergelijken met de nazi's dan is het harde politiek waar verder iedereen zijn schouders voor ophaalt.quote:Op zaterdag 1 december 2012 11:01 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen demoniseren en hard politiek bedrijven. Jouw voorbeelden vallen wat mij betreft in die laatste categorie. Wilders stelt dingen met opzet hard en vaak ook buitenproportioneel om zijn punt duidelijk te maken. Iedereen neemt zijn uitspraken met een korreltje zout.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |