Misschien niet in de gaten gehad dat het die nieuwe dude was? Die hebben misschien nog niet helemaal door hoe ze met zombies moeten omgaan, zeker niet als die 1 meter van je af staat....quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:44 schreef Stefan het volgende:
Gisteren ook. Eerst klagen over weinig kogels daarna schieten ze vijf kogels in een zombie terwijl ze ook messen en pijl en oog hebben
Ik voorspel dat Maggie verkracht gaat worden en dat Glenn voor de ogen van Maggie afgemaakt wordt in de Arena door Merl ofzoquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:15 schreef Rijst het volgende:
[..]
Nooo dan zijn er geen asians meer. Tim hadden ze ook gelijk doodgemaakt
Nee men.quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:16 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ik voorspel dat Maggie verkracht gaat worden en dat Glenn voor de ogen van Maggie afgemaakt wordt in de Arena door Merl ofzo
Dat zou ik jammer vindenquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:16 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ik voorspel dat Maggie verkracht gaat worden en dat Glenn voor de ogen van Maggie afgemaakt wordt in de Arena door Merl ofzo
Ik vind Glen vrij useless, kan niet eens zn meisje beschermen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:21 schreef Rijst het volgende:
[..]
Dat zou ik jammer vindenDenk dat Daryll eerder doodgaat aangezien hij toch niet in de comics zit. Maar dat hoop ik niet
Daar ben ik het niet mee eens. Hij zorgt voor de meeste supplies.quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:22 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ik vind Glen vrij useless, kan niet eens zn meisje beschermen.
Ik voel een hele flauwe grap aankomenquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:25 schreef Rijst het volgende:
[..]
Daar ben ik het niet mee eens. Hij zorgt voor de meeste supplies.
quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:27 schreef Sejt het volgende:
[..]
Ik voel een hele flauwe grap aankomen
iddquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:53 schreef Stefan het volgende:
[..]
En altjd de oudste file downloaden anders heb je een file met een ww
dat was toch helemaal in het begin?quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:53 schreef planethugo het volgende:
[..]
idd
ontopic maar weer:
[ afbeelding ]
Wanneer krijgen we de midseason finale?quote:
Ja, de vrouw van die man en zn zoontjequote:Op dinsdag 20 november 2012 13:54 schreef Friday12 het volgende:
[..]
dat was toch helemaal in het begin?
2 wekenquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:55 schreef Stefan het volgende:
[..]
Wanneer krijgen we de midseason finale?
Oh dan kan Glenn nog lekker dood voor de kerstquote:
quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:56 schreef Stefan het volgende:
[..]
Oh dan kan Glenn nog lekker dood voor de kerst
Dan ga je hier ook niet kijkenquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:56 schreef grashapper het volgende:
stel je hebt de laatste paar afleveringen nog niet gezien..(?)
ik kijk niets met subs heb er een hekel aanquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:56 schreef grashapper het volgende:
lol subs zijn alleen maar irritant, engels is toch niet zo moeilijk?
en moet dat plaatje in de inleiding geen SPOILER zijn? Ik bedoel, stel je hebt de laatste paar afleveringen nog niet gezien..(?)
Die Rick doet zo zijn best Amerikaans te praten, subs zijn wel handigquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:56 schreef grashapper het volgende:
lol subs zijn alleen maar irritant, engels is toch niet zo moeilijk?
Dan heb je niks te zoeken in het USA topicquote:en moet dat plaatje in de inleiding geen SPOILER zijn? Ik bedoel, stel je hebt de laatste paar afleveringen nog niet gezien..(?)
Tja ik kijk het zodra het online staat, maar ik kan me voorstellen dat niet iedereen dat doet.. ;pquote:
oh sorry hoorquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:58 schreef Stefan het volgende:
[..]
Die Rick doet zo zijn best Amerikaans te praten, subs zijn wel handig
[..]
Dan heb je niks te zoeken in het USA topic
Dan wacht je maar met hier kijken tot je het hebt gezienquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:58 schreef grashapper het volgende:
[..]
Tja ik kijk het zodra het online staat, maar ik kan me voorstellen dat niet iedereen dat doet.. ;p
Ik stuur de Gouverner wel even langsquote:
als je in een NL topic zit ok dan moet je wel alles spoileren maar in het USA topic word gepraat over nieuwste episode dus tja ik neem aan dat ze het wel weten als ze hier komenquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:58 schreef grashapper het volgende:
[..]
Tja ik kijk het zodra het online staat, maar ik kan me voorstellen dat niet iedereen dat doet.. ;p
En zo gaat het overal.quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:59 schreef Stefan het volgende:
[..]
Dan wacht je maar met hier kijken tot je het hebt gezien
zoals ik zeg ik kijk het zodra het online staat, dus voor mij zelf geen problemen. Ik vroeg mij gewoon iets af, maar eh gezien deze aanvallende tekst en je kut plaatje zal ik het hier maar bij laten en gewoon mn waffel houdenquote:Op dinsdag 20 november 2012 13:59 schreef Stefan het volgende:
[..]
Dan wacht je maar met hier kijken tot je het hebt gezien
quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:59 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ik stuur de Gouverner wel even langs
Ik bijvoorbeeld niet dus, omdat ik "nieuw" ben. Dus vandaar mijn vraag...quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:59 schreef Friday12 het volgende:
[..]
als je in een NL topic zit ok dan moet je wel alles spoileren maar in het USA topic word gepraat over nieuwste episode dus tja ik neem aan dat ze het wel weten als ze hier komen
Braafquote:Op dinsdag 20 november 2012 14:00 schreef grashapper het volgende:
[..]
zoals ik zeg ik kijk het zodra het online staat, dus voor mij zelf geen problemen. Ik vroeg mij gewoon iets af, maar eh gezien deze aanvallende tekst en je kut plaatje zal ik het hier maar bij laten en gewoon mn waffel houden
komt omdat iedereen die hier vaak zit het al 10000x heeft gezegdquote:Op dinsdag 20 november 2012 14:01 schreef grashapper het volgende:
[..]
Ik bijvoorbeeld niet dus, omdat ik "nieuw" ben. Dus vandaar mijn vraag...
En nogmaals het is gewoon een vraag, snap niet wat iedereen onaardig gaat lopen doen xD have some respect for newfags b1tch1z
Ah ja nouja ik heb dat dus niet gezien ;pquote:Op dinsdag 20 november 2012 14:01 schreef Friday12 het volgende:
[..]
komt omdat iedereen die hier vaak zit het al 10000x heeft gezegd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 16% gewijzigd door Norrage op 20-11-2012 14:27:49 ]"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
you just did, let maar opquote:Op dinsdag 20 november 2012 14:10 schreef Norrage het volgende:
Ik moet zeggen, een spoiler in de OP gaat toch wel wat verder dan spoilers in de posts zelf...wat nou als je uberhaupt even wilt checken waar deze serie over gaat en je de OP wilt lezen? Zelfde reden dat er geen spoilers in de TT staan, doorgaans....
Maar goed, laten we maar niet weer een spoiler discussie beginnen
quote:
quote:Op dinsdag 20 november 2012 14:10 schreef Norrage het volgende:
Dat is inderdaad een nadeel maar geen reden om de OP aan te passen vind ik. USA betekent dat het topic nou eenmaal gaat over de afleveringen die al uit zijn gekomen. Als je niet gespoiled wil worden, moet je dus niet in zo'n topic lezen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb dit topic ook pas aangeklikt toen ik de eerste twee seizoenen gezien had.
Leuk! Old skool text adventurequote:Op dinsdag 20 november 2012 17:51 schreef Platina het volgende:
http://www.choiceofgames.com/zombies/
quote:Op dinsdag 20 november 2012 14:10 schreef Norrage het volgende:
Als je wilt kijken waar de serie over gaat moet je gewoon het eerste deel bekijken en niet #25SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel stroef dat er nog maar 2 episodes komen, het is nu net lekker op gang, in S03 hoef je je echt geen moment te vervelen
To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
nieuwsgroepen is gewoon veiliger.quote:Op dinsdag 20 november 2012 22:51 schreef Norrage het volgende:
Kom op zo moeilijk is het allemaal niet. Download torrent programma -> tik "serie+torrent" in op google en klaar is kees.zo doe ik het al 10 jaar en zo werkt het nog steeds gewoon goed. Maar goed, mensen moeten permanent vernieuwen zeker
Heeft meer met jou dan met RIck te maken. Heb totaal geen moeite om hem te verstaan.quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:58 schreef Stefan het volgende:
[..]
Die Rick doet zo zijn best Amerikaans te praten, subs zijn wel handig
Was vroeger zo. Tegenwoordig zijn torrents net zo 'veilig'.quote:Op dinsdag 20 november 2012 23:05 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
nieuwsgroepen is gewoon veiliger.
Thuisbezorgd.nl, of ze poort open wilden doenquote:
Niemand geloofde dat ze dood was alleen Darylquote:Op dinsdag 20 november 2012 23:38 schreef Eenskijken het volgende:
trouwens, i told you so over caroljullie dachten allemaal dat ze dood was
Allemaal? Ik niet hoor.quote:Op dinsdag 20 november 2012 23:38 schreef Eenskijken het volgende:
trouwens, i told you so over caroljullie dachten allemaal dat ze dood was maar zolang er geen bewijs is moet je er vanuit gaan dat ie het op magische wijze heeft overleefd.
Lori, Amy en nog iemand anders....in Ricks hoofd dan.quote:
Sowieso!quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:56 schreef Dientje12 het volgende:
Daryl is wel een van de beste personages vind ik
Thuisbezorgd bezorgt niet.quote:Op woensdag 21 november 2012 00:56 schreef Stefan het volgende:
[..]
Thuisbezorgd.nl, of ze poort open wilden doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens mij kun je nog geen 3 mensen vinden die dat zeiden over Carol..quote:Op dinsdag 20 november 2012 23:38 schreef Eenskijken het volgende:
trouwens, i told you so over caroljullie dachten allemaal dat ze dood was maar zolang er geen bewijs is moet je er vanuit gaan dat ie het op magische wijze heeft overleefd.
Really?quote:Op dinsdag 20 november 2012 23:38 schreef Eenskijken het volgende:
trouwens, i told you so over caroljullie dachten allemaal dat ze dood was maar zolang er geen bewijs is moet je er vanuit gaan dat ie het op magische wijze heeft overleefd.
quote:Op maandag 12 november 2012 10:47 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ja, dat vroeg ik me ook af, leuk dat ze die graven graven, maar welk stoffelijk overschot willen ze erin kwijt? Prima om een kruidje te plaatsen, maar Lori is weg, van T-dog zal ook weinig over zijn en Carol is kwijt, ws niet eens dood, maar in hun huidige perceptie natuurlijk wel..
quote:Op maandag 12 november 2012 10:22 schreef karton2 het volgende:
Wederom leuke aflevering!
In die 3 graven zouden Lori, T-Dog en Carol moeten liggen maar Carol is toch nog niet officieel dood of heb ik iets gemist?
quote:Op maandag 12 november 2012 12:03 schreef FredVleespet het volgende:
Die 3 graven zijn symbolisch lijkt me. Lori is opgegeten door die dikke zombie. En ze denken dat Carol ook dood is omdat ze die niet gevonden hebben. En alleen haar hoofddoek achter gebleven is. Ze zal vast wel ergens in een ruimte zich stil houden. Zit in deze aflevering wel ontzettend veel uit de comics, als je die gelezen heb snap je het telefoonverhaal ook.
quote:
quote:Op dinsdag 13 november 2012 16:13 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Nee, halverwege S2.
Maar Carol is niet dood hoor.
Zo maar even een paar quotes van na de episode van de graven, je staat er zelf ook nog tussen, dus je kan het eigenlijk niet echt gemist hebben, slechte trollquote:Op dinsdag 13 november 2012 16:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Carol is echt niet dood. Ik blijf daarbij
quote:Op woensdag 21 november 2012 08:45 schreef Norrage het volgende:
[..]
[..]
Iedereen is altijd zo aardig op dit forum
Soms moeten dingen even gezegd te worden toch, maak me er verder niet heel druk om hoorquote:Op woensdag 21 november 2012 08:56 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Waar je je al niet druk om kan maken zeg.
Voor mij is ze nu ook nog doodt..Carolquote:Op woensdag 21 november 2012 12:34 schreef Eenskijken het volgende:
Ik zie zeker wel 3 posts waar mensen er vanuit gaan dat carol dood en begraven was
Carol heeft wel een lijkenkop. eerlijk is eerlijk.quote:Op woensdag 21 november 2012 13:06 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Voor mij is ze nu ook nog doodt..Carol
Ja was wel een redelijke faal ja. Er is ook nergens uberhaupt genoemd dat ze wellicht dood zou gaan. Ze hadden het er in dit geval juist wat meer bovenop kunnen leggen...quote:Op woensdag 21 november 2012 13:17 schreef planethugo het volgende:
leek me vrij duidelijk dat Carol niet dood was, ze liep nota bene weg van t-bone die haar redde door zich over te geven.
De 'dramatisch' bedoelde shock toen ze gevonden werd was dan ook een misser
Volgens mij was het ook helemaal niet bedoeld als dramatische shock voor de kijker, alleen voor Daryllquote:Op woensdag 21 november 2012 13:17 schreef planethugo het volgende:
leek me vrij duidelijk dat Carol niet dood was, ze liep nota bene weg van t-bone die haar redde door zich over te geven.
De 'dramatisch' bedoelde shock toen ze gevonden werd was dan ook een misser
En dan nog het meest twijfelend van iedereen....quote:Op woensdag 21 november 2012 08:37 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Really?
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Zo maar even een paar quotes van na de episode van de graven, je staat er zelf ook nog tussen, dus je kan het eigenlijk niet echt gemist hebben, slechte troll
Ipad ook!quote:Op woensdag 21 november 2012 13:37 schreef ems. het volgende:
Deel 5 (laatste) van de PC game is te vinden
haha inderdaad, erg triest om dan "I told you so" te zeggenquote:Op woensdag 21 november 2012 13:48 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
En dan nog het meest twijfelend van iedereen....![]()
Lol iddquote:Op woensdag 21 november 2012 13:59 schreef Smeich het volgende:
[..]
haha inderdaad, erg triest om dan "I told you so" te zeggen
quote:Op dinsdag 20 november 2012 23:38 schreef Eenskijken het volgende:
trouwens, i told you so over caroljullie dachten allemaal dat ze dood was maar zolang er geen bewijs is moet je er vanuit gaan dat ie het op magische wijze heeft overleefd.
quote:Op woensdag 21 november 2012 12:34 schreef Eenskijken het volgende:
Ik zie zeker wel 3 posts waar mensen er vanuit gaan dat carol dood en begraven was
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
Huh? Voortaan niet meer FOK!ken en serie kijken tegelijkertijd.quote:Op woensdag 21 november 2012 21:43 schreef truedestiny het volgende:
Ik dacht dat Carol gewoon nog bij de groep zat. Ik mistte haar niet echt in ieder geval.
Ach gossie. Hier, een koekje:quote:Op woensdag 21 november 2012 21:56 schreef Eenskijken het volgende:
tering wat een agressieve mensen hierjezus
quote:Op woensdag 21 november 2012 21:56 schreef Eenskijken het volgende:
tering wat een agressieve mensen hierjezus
Door de serie wordt geïnsinueerd dat een walker haar helemaal heeft opgegeten. Totaal onrealistisch, maar het blijft natuurlijk wel The Walking Dead, de serie die ons onder andere shotguns die je nooit hoeft te herladen heeft gebracht.quote:Op donderdag 22 november 2012 07:40 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
en anders, waar is haar lichaam ?
Ik heb alleen nog maar deel 1 uitgespeeld geloof ikquote:Op woensdag 21 november 2012 13:37 schreef ems. het volgende:
Deel 5 (laatste) van de PC game is te vinden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En handguns met 50 kogels ammunitie ofzo.quote:Op donderdag 22 november 2012 08:55 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Door de serie wordt geïnsinueerd dat een walker haar helemaal heeft opgegeten. Totaal onrealistisch, maar het blijft natuurlijk wel The Walking Dead, de serie die ons onder andere shotguns die je nooit hoeft te herladen heeft gebracht.
Absoluut. Seizoen 3 is 400x beter dan seizoen 2. Echt veel beter. Echt heel veel beter. 400x dus.quote:Op donderdag 22 november 2012 11:00 schreef Sloggi het volgende:
Is dit seizoen de moeite waard? Ik vond seizoen twee tegenvallen. Ik heb begrepen dat Lori doodgaat, dus dat is alvast een plus.
Mensen hier op het forum zijn geloof ik nog niet allemaal even erg eens dat Lori dood is, dus jezelf leuk gespoilerd, maar wees maar gewoon nog niet zo heel zeker, ga direct seizoen 3 kijken, vele malen meer actie, gore en storyline in dit seizoen. Is een heerlijke serie gewordenquote:Op donderdag 22 november 2012 11:00 schreef Sloggi het volgende:
Is dit seizoen de moeite waard? Ik vond seizoen twee tegenvallen. Ik heb begrepen dat Lori doodgaat, dus dat is alvast een plus.
Nee joh, die moeder liep toch rond als Walker bij dat huis van hun.quote:Op donderdag 22 november 2012 10:59 schreef FL_Freak het volgende:
Is die negerin niet gewoon de moeder van die neger zoon en vader van seizoen?
Ojaquote:Op donderdag 22 november 2012 11:05 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Nee joh, die moeder liep toch rond als Walker bij dat huis van hun.
nee ik vind haar ook wel vrij irritant, ze lijkt ook altijd zo een lachje op het gezicht te hebben wat me op de een of andere manier niet aanstaatquote:Op donderdag 22 november 2012 11:19 schreef SEMTEX het volgende:
Ben ik de enige die zich verschrikkelijk ergert aan eigenwijze, onnozele Andrea?
Omdat die Michonne doorheeft dat de Governor een big bad motherfucker is.quote:Op donderdag 22 november 2012 11:26 schreef planethugo het volgende:
[..]
Maar dat ze niet met Michonne meeging vind ik wel logisch, waarom de gevaarlijke primitieve wereld intrekken als je veilig in een dorpje kan wonen
Ik ook. De governor is gewoon een vieze gluiperdquote:Op donderdag 22 november 2012 11:28 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ik vond die seksscène trouwens echt vies, waarom weet ik niet, maar ik huiverde even. Brrrr.
dat klopt, maar ik zou het in dat geval toch even aankijkenquote:Op donderdag 22 november 2012 11:27 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Omdat die Michonne doorheeft dat de Governor een big bad motherfucker is.
Me too!quote:Op donderdag 22 november 2012 11:32 schreef Beaudelaire het volgende:
Ik ben heel benieuwd wat die streepjes in het schrift van de Governor betekenen.
Inderdaad,quote:Op donderdag 22 november 2012 11:30 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik ook. De governor is gewoon een vieze gluiperd
Ik hoop niet dat het betekent hoeveel walkers zijn vermoord. Dat zou suf zijn.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |