Ik zou ook buigen voor een militaire coup nu, alles beter dan dit.quote:Op maandag 12 november 2012 16:15 schreef De_Guidance het volgende:
De sociaal-democraten hielden het langst hun recht tegen de nazi's in het parlement , al die liberale en christelijke partijen wisten niet hoe gauw ze moesten buigen.
D66 heeft stemvee zonder ruggengraat.quote:Op maandag 12 november 2012 16:17 schreef KoosVogels het volgende:
PvdA en VVD hebben beiden zuur stemvee, gezien de peilingen en het gezever.
Hahaha... zuur druifje van me.quote:Op maandag 12 november 2012 16:17 schreef De_Guidance het volgende:
Geen manieren die drievoud , blijft met je kleptomane handjes van andermans topic af.
Jij bent Jood, jij hebt mensen voor je in dienst. Shalom broeder.quote:
Je ziet ook dat winst voor de PVV één op één loopt met verlies voor de VVD.quote:Op maandag 12 november 2012 16:17 schreef KoosVogels het volgende:
PvdA en VVD hebben beiden zuur stemvee, gezien de peilingen en het gezever.
quote:Op maandag 12 november 2012 16:17 schreef KoosVogels het volgende:
PvdA en VVD hebben beiden zuur stemvee, gezien de peilingen en het gezever.
Wij zijn het pittoreske Duitse westen. Fuck off met je Lage Landen.quote:Op maandag 12 november 2012 16:18 schreef KoosVogels het volgende:
Ik neem aan dat de Tukkers het met Timmermans eens zijn. Jullie zijn immers al meer Duitser dan Nederlander.
Typisch.quote:Op maandag 12 november 2012 16:18 schreef waht het volgende:
[..]
Je ziet ook dat winst voor de PVV één op één loopt met verlies voor de VVD.
Fiduciair geld is zeer dienstbaar gebleken.quote:Op maandag 12 november 2012 16:18 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Jij bent Jood, jij hebt mensen voor je in dienst. Shalom broeder.
Huilen? GTFO.quote:Op maandag 12 november 2012 16:18 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Is stelen onderdeel van de Twentse koeltoer?
Sluit je lekker aan bij Duitsland.quote:Op maandag 12 november 2012 16:19 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Wij zijn het pittoreske Duitse westen. Fuck off met je Lage Landen.
Zal ik zekker doen.quote:Op maandag 12 november 2012 16:20 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Sluit je leker aan bij Duitsland.
Zeg het hem, taalpurist!quote:
quote:Zimmerfranz geht ons aan Deutschland verkaufen
Frans Timmermans is Duitslandfan. Algemeen bekend. Promoot actief de Duitse taal, heeft hartjes voor Duitstalige totalitaire dictatuur en woont zo'n beetje aan de Duitse grens. In het nabijgelegen Aken is hij ook wel bekend als Herr Franz Zimmermanz. Die man zou Duitsland nog lachend een schouderklopje geven als hij het land op heterdaad betrapte op seks met zijn vrouw. En eindelijk, eindelijk, eindelijk zit Franz op de juiste positie om ons land uit te leveren aan het Mofrijk, als minister van Buitenlandse Zaken. Eerste wat hij doet: zich aan bieden voor een groepsverkrachting door het volledige Duitse volk in een interview in Die Welt. Beetje slijmen hoe vaak hij wel niet in Duitsland is. Refereren aan het feit dat hij er bij was, toen De Muur viel. Roddelen over hoe Nederland eigenlijk liever lepeltjelepeltje ligt met Engeland, maar dat we natuurlijk in zijn ogen direct het bed in moeten duiken met Duitsland. Aangeven dat hij ook absoluut vindt dat een sterk Duitsland goed voor Europa is. En natuurlijk de Duitsers warm laten lopen voor het idee om Nederland op te nemen als Duitse deelstaat. Kijk Franz Zimmermanz ons eens in de uitverkoop leggen in een smoezelige Germaanse etalage. Verkoopt zonder gene zo ons hele land. En wat zou ons dat nu op kunnen leveren? Behalve een sterkere economie, een grotere binnenlandse afzetmarkt, hoogcultuur, wetenschap van wereldklasse, een volwaardige voetbalcompetitie, Sarah Brandner, OktoberFest en Dirk Nowitzki in Oranje? Precies. Kap daar eens mee, Franz. We hebben vorige week net onze nationale ziel al verkocht aan Obama, qua oppijpen. Voor je het weet zijn we de hoer van de planeet en ziet helemaal niemand de afgelikte Hollandse boterham nog zitten.
Met een pak aan lijkt het inderdaad meteen een stuk gedistingeerderquote:Op maandag 12 november 2012 16:28 schreef Voorschrift het volgende:
En dan die spekman, voorzitter zwervermans van de proletenpartij.
Er is werkelijk waar niks goeds aan die hele PvdA niet.
Die humane zelfverhevenheid zit als stront in hun ogen.quote:Op maandag 12 november 2012 16:28 schreef Voorschrift het volgende:
En dan die spekman, voorzitter zwervermans van de proletenpartij.
Er is werkelijk waar niks goeds aan die hele PvdA niet.
Absoluut, alles beter dan een jute zak.quote:Op maandag 12 november 2012 16:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Met een pak aan lijkt het inderdaad meteen een stuk gedistingeerder![]()
[ afbeelding ]
Dus Frans zet ons land in de verkoop omdat hij Duitsland tof vindt?quote:
Die partij heeft sowieso lak aan alles wat ons een beschaving maakt, van kleding tot cultuur tot groepen mensen, ze negeren alle etiquette.quote:Op maandag 12 november 2012 16:30 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Die humane zelfverhevenheid zit als stront in hun ogen.
Ik ben ook zuur, deze homo wenst niet genaaid te worden.quote:
Worden prachtige jaren met dit kabinet.quote:Op maandag 12 november 2012 16:33 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik ben ook zuur, deze homo wenst niet genaaid te worden.
Ik heb de eerste ruzies al gehad met linkse proleten op straat, laat maar komen dat volk.quote:Op maandag 12 november 2012 16:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Worden prachtige jaren met dit kabinet.
Hahahahaquote:Op maandag 12 november 2012 16:35 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik heb de eerste ruzies al gehad met linkse proleten op straat, laat maar komen dat volk.
Hooguit 2... en ja prachtig. tis een pretkabinet.quote:Op maandag 12 november 2012 16:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Worden prachtige jaren met dit kabinet.
Het is inderdaad prachtig.quote:Op maandag 12 november 2012 16:35 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Hooguit 2... en ja prachtig. tis een pretkabinet.
Ja en jouw niveau overstemt niet "hahahaha".quote:
Jammer dat de meesten zich associëren met de PvdA, en die nou net aan de macht zijn.quote:Op maandag 12 november 2012 16:35 schreef eriksd het volgende:
Spekman is natuurlijk een volslagen idioot. Zijn dan ook een hoop idioten in dit land.
Ben al blij dat hooguit die PvdA de meest aanzuigende werking heeft op idioten. Zie remlof.quote:Op maandag 12 november 2012 16:35 schreef eriksd het volgende:
Spekman is natuurlijk een volslagen idioot. Zijn dan ook een hoop idioten in dit land.
Ik heb dan ook geen niveau.quote:Op maandag 12 november 2012 16:36 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja en jouw niveau overstemt niet "hahahaha".
Hetgeen sowieso msn taal is voor kinderen.
Persoonlijkheid ook niet.quote:
Klopt.quote:
Neocons graaien op de markt, waar de PvdA graait bij haar welgestelde burgers.quote:Op maandag 12 november 2012 16:38 schreef waht het volgende:
De neoconservatieve PvdA wil gewoon lekker graaien.
Hebben ze ooit ergens zelf voor betaald?quote:Op maandag 12 november 2012 16:39 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Neocons graaien op de markt, waar de PvdA graait bij haar welgestelde burgers.
Precies, zo fout mogelijk bezig zijn is heel verleidelijk nu.quote:Op maandag 12 november 2012 16:39 schreef 3-voud het volgende:
Even de laatste Makro uitpluizen. Zin om geld uit te geven.
Dikke 50inch LED voor in de keuken ofzo. Kan me niet bommen, als het maar decadent is.
Hun vrouwen waarschijnlijk, aangezien dat toch de enige manier is voor ze.quote:Op maandag 12 november 2012 16:40 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Hebben ze ooit ergens zelf voor betaald?
Nieuwe tv voor je zolderkamer.quote:Op maandag 12 november 2012 16:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Precies, zo fout mogelijk bezig zijn is heel verleidelijk nu.
Ze betaalden enkel de tickets om al die arbeidsmigranten (hun nieuwe achterban, wisten ze toen al) hierheen te halen.quote:Op maandag 12 november 2012 16:40 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Hebben ze ooit ergens zelf voor betaald?
Wat hoor ik daar?quote:Op maandag 12 november 2012 16:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Precies, zo fout mogelijk bezig zijn is heel verleidelijk nu.
Aankomend weekend 2 modellen/escorts voor een trio ofzo. Living the dream.quote:Op maandag 12 november 2012 16:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Precies, zo fout mogelijk bezig zijn is heel verleidelijk nu.
Dat gaat zeker gebeuren.quote:Op maandag 12 november 2012 16:40 schreef Friek_ het volgende:
Het beste is als dit kabinet nog wat meer nivellerende maatregelen doorvoert. Kan ik wat langer genieten.
Koop eerst maar 'n stofzuiger en wat doekjes voor je vuilnisbelt wat jij je woning noemt.quote:Op maandag 12 november 2012 16:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nieuwe tv voor je zolderkamer.
Hoppa!
quote:Op maandag 12 november 2012 16:42 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Koop eerst maar 'n stofzuiger en wat doekjes voor je vuilnisbelt wat jij je woning noemt.
Wat een faal is jouw leven ook zeg.quote:Op maandag 12 november 2012 16:42 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Aankomend weekend 2 modellen/escorts voor een trio ofzo. Living the dream.
Zeikwijven in de bar versieren kost ook geld, met minder garantie. 1 pot nat.
Wijze woorden?quote:
Ik heb inderdaad geen moeder die de boel hier schoonhoudt.quote:Op maandag 12 november 2012 16:42 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Koop eerst maar 'n stofzuiger en wat doekjes voor je vuilnisbelt wat jij je woning noemt.
Maar ik ben niet zuur, idiootquote:Op maandag 12 november 2012 16:37 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Ben al blij dat hooguit die PvdA de meest aanzuigende werking heeft op idioten. Zie remlof.
Mooi onder 1 dak.
...en de jouwe afgunst. Steek het waar de zon nooit schijnt druifje.quote:Op maandag 12 november 2012 16:42 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Wat een faal is jouw leven ook zeg.
quote:
Dat zij de deur niet meer uit kan is niet mijn probleem, noch een valide argument voor je.quote:Op maandag 12 november 2012 16:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad geen moeder die de boel hier schoonhoudt.
Dat is niet echt aardig om te zeggen, D_G.quote:Op maandag 12 november 2012 16:42 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Wat een faal is jouw leven ook zeg.
Dit is een wahtje.quote:Op maandag 12 november 2012 16:42 schreef waht het volgende:
[..]
Ze betaalden enkel de tickets om al die arbeidsmigranten (hun nieuwe achterban, wisten ze toen al) hierheen te halen.
Jij doet een wahtje, ik doe dit.quote:Op maandag 12 november 2012 16:44 schreef waht het volgende:
[..]
Dat is niet echt aardig om te zeggen, D_G.
Ik heb ze het europarlement ingeholpen.quote:Op maandag 12 november 2012 16:43 schreef Friek_ het volgende:
De PVV en VVD verschillen niet zoveel van elkaar. Het electoraat van beide doorgaans ook niet.
De tokkiefactor is bij beide partijen hoog inderdaad.quote:Op maandag 12 november 2012 16:43 schreef Friek_ het volgende:
De PVV en VVD verschillen niet zoveel van elkaar. Het electoraat van beide doorgaans ook niet.
Met dank aan mij zit jij met de PvdA.quote:Op maandag 12 november 2012 16:44 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik heb ze het europarlement ingeholpen.
Helaas wel, ik zal 't je nooit vergeven, een serieuze deuk in onze platonische seksrelatie dit.quote:Op maandag 12 november 2012 16:46 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Met dank aan mij zit jij met de PvdA.
EN DAAR DOEN DE HOGE HEREN IN DEN HAAG NIKS AAN! NEE, WANT ZEI HEBBEN HUN SCHAAPJES AL OP HET DROGE TERWIJL DE HARDWERKENDE BURGER ER DE DUPE VAN ISquote:Op maandag 12 november 2012 16:47 schreef remlof het volgende:
Zure tokkies zijn nog wel het mooist, vooral hun schreeuwerige commentaren vol spel- en stijlfouten op de Telegraafsite
Dat jaquote:Op maandag 12 november 2012 16:48 schreef monkyyy het volgende:
[..]
EN DAAR DOEN DE HOGE HEREN IN DEN HAAG NIKS AAN! NEE, WANT ZEI HEBBEN HUN SCHAAPJES AL OP HET DROGE TERWIJL DE HARDWERKENDE BURGER ER DE DUPE VAN IS
Eenzijdige platonische seksrelatie.quote:Op maandag 12 november 2012 16:47 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Helaas wel, ik zal 't je nooit vergeven, een serieuze deuk in onze platonische seksrelatie dit.
Ik hoopte vroeger altijd dat dat grappenmakers waren.quote:Op maandag 12 november 2012 16:47 schreef remlof het volgende:
Zure tokkies zijn nog wel het mooist, vooral hun schreeuwerige commentaren vol spel- en stijlfouten op de Telegraafsite
Inderdaadquote:Op maandag 12 november 2012 16:55 schreef GSbrder het volgende:
Wat hadden we nou gedacht?
Dat de regering pijnloos 16 miljard kon bezuinigen?
Verdraaid.quote:Op maandag 12 november 2012 16:54 schreef remlof het volgende:
[..]
Misschien zat het wel in je voorhuid
Die man sprak vast geen Engels, dus een term als 7th maakt een ieder toch een beetje verdrietig?quote:Op maandag 12 november 2012 17:01 schreef monkyyy het volgende:
Ik luister naar Beethoven's 7th op mijn draadloze stereo installatie en drink vers gezette Jade Dragon Mao Feng thee. Vroeger hadden zelfs rijke koningen niet toegang naar deze dingen, wat nou crisis.
quote:Op maandag 12 november 2012 17:02 schreef Drugshond het volgende:
JSF <> NIgiria ?!
Serieus.. why this is the last stop for mankind (man flight) the rest is Q-versions or drones.
Dones it will be. (Like a Kite)
Schaken niet nu.quote:Op maandag 12 november 2012 17:01 schreef monkyyy het volgende:
Ik luister naar Beethoven's 7th op mijn draadloze stereo installatie en drink vers gezette Jade Dragon Mao Feng thee. Vroeger hadden zelfs rijke koningen niet toegang naar deze dingen, wat nou crisis.
Enigszins cryptisch, deze post.quote:Op maandag 12 november 2012 17:02 schreef Drugshond het volgende:
JSF <> NIgiria ?!
Serieus.. why this is the last stop for mankind (man flight) the rest is Q-versions or drones.
Dones it will be. (Like a Kite)
Wen er maar aan,quote:Op maandag 12 november 2012 17:05 schreef waht het volgende:
[..]
Enigszins cryptisch, deze post.
Snap het wel.
Maar nee, Rutte pakt WEER DE MIDDENINKOMENS!quote:Op maandag 12 november 2012 16:57 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Inderdaad. De opgave is zeer groot en ook nog eens bovenop de eerdere pakketten dus het laaghangende fruit is reeds lang en breed geplukt. Alles wat je nu doet is pijnlijk...
Allemaal uitkleden!!!!!!!quote:Op maandag 12 november 2012 17:06 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Maar nee, Rutte pakt WEER DE MIDDENINKOMENS!
Die 10 luie bijstandstrekkers of miljardairs in Nederland, die moet hij pakken!
Vooral die bijstandstrekkers. Keihard aanpakken.quote:Op maandag 12 november 2012 17:06 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Maar nee, Rutte pakt WEER DE MIDDENINKOMENS!
Die 10 luie bijstandstrekkers of miljardairs in Nederland, die moet hij pakken!
quote:
quote:Op maandag 12 november 2012 17:07 schreef eriksd het volgende:
Zijlstra heeft afgezegd voor vanavond. Nu komt de vice-fractievoorzitter en Opstelten. Nog beter.
Van Opstelten hoef je weinig te verwachten. Die gaat zeggen wat hij wil zeggen, en wijkt daar geen centimeter van af.quote:Op maandag 12 november 2012 17:07 schreef eriksd het volgende:
Zijlstra heeft afgezegd voor vanavond. Nu komt de vice-fractievoorzitter en Opstelten. Nog beter.
En studenten. Die bierdrinkende proleten.quote:Op maandag 12 november 2012 17:08 schreef waht het volgende:
[..]
Vooral die bijstandstrekkers. Keihard aanpakken.
quote:Op maandag 12 november 2012 17:06 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Maar nee, Rutte pakt WEER DE MIDDENINKOMENS!
Die 10 luie bijstandstrekkers of miljardairs in Nederland, die moet hij pakken!
Betalen per reactie zou het niveau enigszins verhogen.quote:Op maandag 12 november 2012 17:09 schreef GSbrder het volgende:
[..]
En studenten. Die bierdrinkende proleten.
Ik ben voor een Fok!-heffing. Ik betaal alvast netjes.
Daarom, en dus wordt de woede nog groter.quote:Op maandag 12 november 2012 17:08 schreef waht het volgende:
[..]
Van Opstelten hoef je weinig te verwachten. Die gaat zeggen wat hij wil zeggen, en wijkt daar geen centimeter van af.
Onder invloed van mijn oom wellicht.quote:Op maandag 12 november 2012 17:09 schreef Disana het volgende:
Een stem in mijn hoofd zegt dat ik de volgende keer D66 moet stemmen. Hebben meer mensen daar last van?
Je oom is aan het spoken?quote:Op maandag 12 november 2012 17:10 schreef Auti het volgende:
[..]
Onder invloed van mijn oom wellicht.
Hmmm ja... maar ik krijg dat gevoel specifiek hier in de sc.quote:Op maandag 12 november 2012 17:11 schreef Auti het volgende:
[..]
Nee, dat is een ex D66 wethouder. Die komt dus met veel D66 propaganda.
Dan zal het wel zo horen.quote:Op maandag 12 november 2012 17:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Hmmm ja... maar ik krijg dat gevoel specifiek hier in de sc.
Ben jij niet van die onsamenhangende posts altijd?quote:
Dat zou betekenen dat ik een VVD'er ben.quote:Op maandag 12 november 2012 17:13 schreef eriksd het volgende:
GS is een echte D66'er. Slim, overweegt woorden zorgvuldig, en pragmatisch.
Ik ben meer VVD: veel lawaai, oneliners en roken die schoorsteen.
behalve wanneer er weer een tekst ergens vandaan gejat wordt.quote:Op maandag 12 november 2012 17:15 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ben jij niet van die onsamenhangende posts altijd?
Gehen die mauerquote:Op maandag 12 november 2012 17:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat ik een VVD'er ben.
Nxc4quote:
En dan heeft het NIBUD om mij niet moverende redenen die ziektekostenpremie nog maar op 209 gezet. Rara politiepet.quote:
Ach niks mis mee, de bankzitters moeten ook fatsoenlijk kunnen leven, dat kost ook geld.quote:Op maandag 12 november 2012 17:27 schreef eriksd het volgende:
Zo, echtpaar in de AOW waarvan 1 met goed aanvullend pensioen gaat er 700 per maand op achteruit met die oude plannen. Wat een puinhoop.
Met pensioen gaan is dan ook een misdaad.quote:Op maandag 12 november 2012 17:27 schreef eriksd het volgende:
Zo, echtpaar in de AOW waarvan 1 met goed aanvullend pensioen gaat er 700 per maand op achteruit met die oude plannen. Wat een puinhoop.
Is dat Tamara Venrooy-Van Ark?quote:Op maandag 12 november 2012 17:07 schreef eriksd het volgende:
Zijlstra heeft afgezegd voor vanavond. Nu komt de vice-fractievoorzitter en Opstelten. Nog beter.
Jup.quote:Op maandag 12 november 2012 17:31 schreef remlof het volgende:
[..]
Is dat Tamara Venrooy-Van Ark?
[ afbeelding ]
Kutplan, gelukkig is het van de baan.quote:Op maandag 12 november 2012 17:30 schreef eriksd het volgende:
[..]
En dan heeft het NIBUD om mij niet moverende redenen die ziektekostenpremie nog maar op 209 gezet. Rara politiepet.
D666.quote:Op maandag 12 november 2012 17:33 schreef monkyyy het volgende:
Sociaal liberaal en fiscaal conservatief, welke partij past daar het beste bij?
-68 hier. Nou oei.quote:Op maandag 12 november 2012 17:30 schreef eriksd het volgende:
[..]
En dan heeft het NIBUD om mij niet moverende redenen die ziektekostenpremie nog maar op 209 gezet. Rara politiepet.
Sterf.quote:Op maandag 12 november 2012 17:33 schreef Friek_ het volgende:
Ik zou 20 euro per maand gaan betalen. Prima plan dus.
Partij voor de Dieren.quote:Op maandag 12 november 2012 17:33 schreef monkyyy het volgende:
Sociaal liberaal en fiscaal conservatief, welke partij past daar het beste bij?
-58 hier, terwijl we een aardig inkomensverschil hebben nog meen ik.quote:
Jij draagt de lasten van de baftax hé.quote:Op maandag 12 november 2012 17:34 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
-58 hier, terwijl we een aardig inkomensverschil hebben nog meen ik.
Totale quatsch dus, kutmaatregel.
Hoezo kutmaatregel?quote:Op maandag 12 november 2012 17:34 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
-58 hier, terwijl we een aardig inkomensverschil hebben nog meen ik.
Totale quatsch dus, kutmaatregel.
En bankbonussen worden ook nog eens aangepast.quote:Op maandag 12 november 2012 17:34 schreef eriksd het volgende:
[..]
Jij draagt de lasten van de baftax hé.
Erik gaat het wel goed met je? Je bent zelden zo complimenteus. Kan je me alsjeblieft even lekker afkafferen, dan weet ik zeker dat je niets mankeert.quote:Op maandag 12 november 2012 17:13 schreef eriksd het volgende:
GS is een echte D66'er. Slim, overweegt woorden zorgvuldig, en pragmatisch.
Ik ben meer VVD: veel lawaai, oneliners en roken die schoorsteen.
Ja en, het was een kutmaatregel omdat alleen de armsten van de armsten er op vooruit gingen.quote:Op maandag 12 november 2012 17:35 schreef remlof het volgende:
[..]
Hoezo kutmaatregel?
Hij is al van tafel trouwens
Denivelleren moet gewoon weer terugkomen.quote:Op maandag 12 november 2012 17:35 schreef Tem het volgende:
Lekker belangrijk of het je persoonlijk niet raakt. Gaat erom dat het een debiel idee is om via deze weg te nivelleren.
Jammer, Zijlstra is een held.quote:Op maandag 12 november 2012 17:07 schreef eriksd het volgende:
Zijlstra heeft afgezegd voor vanavond. Nu komt de vice-fractievoorzitter en Opstelten. Nog beter.
Studeren wordt ook onbetaalbaar voor velen, dus met een beetje geluk wordt de groep geldverdieners alsmaar kleiner.quote:Op maandag 12 november 2012 17:36 schreef waht het volgende:
[..]
Denivelleren moet gewoon weer terugkomen.
Inderdaad.quote:
Ik snap de PI bij die post niet.quote:Op maandag 12 november 2012 17:37 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Studeren wordt ook onbetaalbaar voor velen, dus met een beetje geluk wordt de groep geldverdieners alsmaar kleiner.
Jullie verdienen dat wel terug, het zijn meer de Friek_ types die onrendabel zijn.quote:Op maandag 12 november 2012 17:40 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik snap de PI bij die post niet.
Het moest eens afgelopen zijn met jongeren die dat studeren zien als safe-haven om niet deel te hoeven nemen aan de maatschappij. Inclusief zelfkritiek, deze post.
66% van mijn (Eindhovense) faculteit gaat de investering niet terugverdienen.quote:Op maandag 12 november 2012 17:41 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jullie verdienen dat wel terug, het zijn meer de Friek_ types die onrendabel zijn.
Ik ben niet zo'n fan van nivelleren. Je kan best wat doen om de medemens te helpen maar het streven naar inkomensgelijkheid staat me tegen.quote:
Waarom doen ze het dan, studeren ze voor de lol?quote:Op maandag 12 november 2012 17:42 schreef GSbrder het volgende:
[..]
66% van mijn (Eindhovense) faculteit gaat de investering niet terugverdienen.
Architectuur is een linkse/rechtse* hobby.quote:Op maandag 12 november 2012 17:43 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Waarom doen ze het dan, studeren ze voor de lol?
Jij zet je eerste stapjes ook in de corporate world, wacht maar tot je loonstrookje komt.quote:Op maandag 12 november 2012 17:44 schreef eriksd het volgende:
Wij kosten de samenleving alleen maar geld. Minimaliseren die overheidsinkomsten.
Vind ik wel meevallen, ligt eraan welke invulling je eraan geeft.quote:Op maandag 12 november 2012 17:45 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Architectuur is een linkse/rechtse* hobby.
*doorhalen wat niet van toepassing is
Ik vind het ook een negatieve vorm van armoedebestrijding.quote:Op maandag 12 november 2012 17:43 schreef Tem het volgende:
[..]
Ik ben niet zo'n fan van nivelleren. Je kan best wat doen om de medemens te helpen maar het streven naar inkomensgelijkheid staat me tegen.
Ik vind vooral nivelleren als doel op zich een beetje een vreemde gedachte.quote:Op maandag 12 november 2012 17:43 schreef Tem het volgende:
[..]
Ik ben niet zo'n fan van nivelleren. Je kan best wat doen om de medemens te helpen maar het streven naar inkomensgelijkheid staat me tegen.
Elders kan het een legitiem doel zijn. In een land als Nederland is het populisme.quote:Op maandag 12 november 2012 17:52 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik vind vooral nivelleren als doel op zich een beetje een vreemde gedachte.
De allerarmsten redden zich al prima in Nederland, ons sociale stelsel is al de beste in de wereld zo ongeveer, waarom of we dan weer het wiel opnieuw moeten uitvinden is me vreemd.quote:Op maandag 12 november 2012 17:53 schreef Reya het volgende:
Het gaat mij inderdaad ook om het helpen van de allerarmsten en hen die (nog) niet op eigen benen kunnen staan. Een beetje nivelleren is dan noodzakelijk, maar daarbuiten lijkt het me vooral schadelijk voor de prikkel om goede en lonende prestaties neer te zetten.
Ik zeg dan ook niet dat ik voorstander ben van meer nivelleren dan nu het geval is.quote:Op maandag 12 november 2012 17:54 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
De allerarmsten redden zich al prima in Nederland, ons sociale stelsel is al de beste in de wereld zo ongeveer, waarom of we dan weer het wiel opnieuw moeten uitvinden is me vreemd.
Oh kom op, er is maar sprake van een beetje nivellering en dan nog vooral rechtzetten van wat het vorige kabinet heeft kromgetrokken.quote:Op maandag 12 november 2012 17:53 schreef Reya het volgende:
Het gaat mij inderdaad ook om het helpen van de allerarmsten en hen die (nog) niet op eigen benen kunnen staan. Een beetje nivelleren is dan noodzakelijk, maar daarbuiten lijkt het me vooral schadelijk voor de prikkel om goede en lonende prestaties neer te zetten.
Omdat Henk en Ingrid een bolide door de straat zien rijden en het oneerlijk vinden dat zij een Swift hebben, en dan maar gaan klagen, en de populistische politici gaan mee in die onzin.quote:Op maandag 12 november 2012 17:55 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook niet dat ik voorstander ben van meer nivelleren dan nu het geval is.
quote:Op maandag 12 november 2012 17:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Oh kom op, er is maar sprake van een beetje nivellering en dan nog vooral rechtzetten van wat het vorige kabinet heeft kromgetrokken.
Nounounou. Er wordt bizar genivelleerd in Nederland. Niet alleen via de directe belastingen met progressieve schijven, ook inkomensafhankelijke zorg, huur en lokale belastingen. Kom nou.quote:Op maandag 12 november 2012 17:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Oh kom op, er is maar sprake van een beetje nivellering en dan nog vooral rechtzetten van wat het vorige kabinet heeft kromgetrokken.
Ja ja, we weten het. Rutte I was erger dan Hitler I.quote:Op maandag 12 november 2012 17:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Oh kom op, er is maar sprake van een beetje nivellering en dan nog vooral rechtzetten van wat het vorige kabinet heeft kromgetrokken.
Daarom mag Hitler II het van Remlof de komende 4 jaar proberen.quote:Op maandag 12 november 2012 17:58 schreef waht het volgende:
[..]
Ja ja, we weten het. Rutte I was erger dan Hitler I.
quote:Op maandag 12 november 2012 17:58 schreef waht het volgende:
[..]
Ja ja, we weten het. Rutte I was erger dan Hitler I.
Ik bedoelde 'extra' genivelleerd, sorry.quote:Op maandag 12 november 2012 17:58 schreef eriksd het volgende:
[..]
Nounounou. Er wordt bizar genivelleerd in Nederland. Niet alleen via de directe belastingen met progressieve schijven, ook inkomensafhankelijke zorg, huur en lokale belastingen. Kom nou.
Het was net iets beter dan Balkenende I.quote:Op maandag 12 november 2012 17:58 schreef waht het volgende:
[..]
Ja ja, we weten het. Rutte I was erger dan Hitler I.
Daar gaat het me niet om. Het gaat me erom dat er al sprake is van enorme nivellering in Nederland (zoals in de meeste West-Europese landen). Ik zie geen reden waarom dat nog verder omhoog zou moeten; dat heeft vooral ongunstige effecten.quote:Op maandag 12 november 2012 17:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Oh kom op, er is maar sprake van een beetje nivellering en dan nog vooral rechtzetten van wat het vorige kabinet heeft kromgetrokken.
Het is het herstellen van de denivellering van Rutte-I, niet veel meer dan dat.quote:Op maandag 12 november 2012 18:02 schreef Reya het volgende:
[..]
Daar gaat het me niet om. Het gaat me erom dat er al sprake is van enorme nivellering in Nederland (zoals in de meeste West-Europese landen). Ik zie geen reden waarom dat nog verder omhoog zou moeten; dat heeft vooral ongunstige effecten.
Welke idioot heeft jou dit voorgelogen? Na de eerste schijf alles naar bijna 50% schoppen is compensatie van 2 jaar Rutte aan minieme voordelen?quote:Op maandag 12 november 2012 18:03 schreef remlof het volgende:
[..]
Het is het herstellen van de denivellering van Rutte-I, niet veel meer dan dat.
Welke denivellering?quote:Op maandag 12 november 2012 18:03 schreef remlof het volgende:
[..]
Het is het herstellen van de denivellering van Rutte-I, niet veel meer dan dat.
Nou ja, ik heb anderzijds ook weer niet het idee dat het riedeltje dat een minarchistische overheid leidt tot allemaal mooie private initiatieven erg veel empirische ondersteuning geniet.quote:Op maandag 12 november 2012 18:02 schreef Voorschrift het volgende:
Sympathie met medemensen forceren uit zich toch enkel in het tegenovergestelde.
Maar ga vooral door met het proberen.
Het zou in ieder geval mijn levenskwaliteit verhogen, het feit dat ik er met een niet al te groot loon al aardig onder ga lijden en dat er NOG meer aangekondigd wordt de komende jaren slaat nergens op, zeker omdat er geen begrotingsgat mee gedicht wordt maar enkel suikerbrood op de plank komt bij armen in plaats van normaal brood.quote:Op maandag 12 november 2012 18:05 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb anderzijds ook weer niet het idee dat het riedeltje dat een minarchistische overheid leidt tot allemaal mooie private initiatieven erg veel empirische ondersteuning geniet.
Dat leek me toch meer iets voor heteromannen.quote:Op maandag 12 november 2012 18:07 schreef Voorschrift het volgende:
Geld in de sloot smijten kan ik ook prima zelf wel.
U hebt toch hetzelfde salaris als Henk en Ingrid?quote:Op maandag 12 november 2012 18:07 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het zou in ieder geval mijn levenskwaliteit verhogen, het feit dat ik er met een niet al te groot loon al aardig onder ga lijden en dat er NOG meer aangekondigd wordt de komende jaren slaat nergens op, zeker omdat er geen begrotingsgat mee gedicht wordt maar enkel suikerbrood op de plank komt bij armen in plaats van normaal brood.
Ik wil best betalen aan het wel en wee van Nederland, maar niet aan die van Henk en Ingrid als we er als collectief geen fuck mee opschieten. Geld in de sloot smijten kan ik ook prima zelf wel.
quote:Op maandag 12 november 2012 18:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat leek me toch meer iets voor heteromannen.
"Want dat is eerlijk", voegt hij overal achter.quote:Op maandag 12 november 2012 18:05 schreef eriksd het volgende:
Ik zou de denivellerende maatregelen van Rutte-1 ook niet kunnen opnoemen. Samsom gebruikt het ook al een soort rechtvaardiging maar ik mis de onderbouwing. Nog even los van het feit dat het hanteren van de "zwaksten" als norm echt een teken van doorgeslagen beschaving is.
Ik denk dat onze definities verschillen.quote:Op maandag 12 november 2012 18:10 schreef Reya het volgende:
[..]
U hebt toch hetzelfde salaris als Henk en Ingrid?
Wilders bedoelde er volgensmij geen uitkeringstrekkers mee, eerder modale verdieners.quote:Op maandag 12 november 2012 18:11 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik denk dat onze definities verschillen.
Ik kan eerlijk gezegd ook niet direct hele concrete denivelleringsmaatregelen bedenken.quote:
Leg het nou eens uit.quote:
Een collega van mij heeft het gelezen, en die was gematigd positief. Voor statistici schijnt er weinig nieuws in te staan, maar het is dan ook geschreven voor een breder publiek.quote:Op maandag 12 november 2012 18:12 schreef Monolith het volgende:
Reya, toevallig bekend met dit boek? Enig idee of het wat is?
Ik bedoel meneer en mevrouw uitkeringstrekker.quote:Op maandag 12 november 2012 18:12 schreef Reya het volgende:
[..]
Wilders bedoelde er volgensmij geen uitkeringstrekkers mee, eerder modale verdieners.
Zie o.a. http://www.volkskrant.nl/(...)htuitschieters.dhtmlquote:Op maandag 12 november 2012 18:14 schreef waht het volgende:
[..]
Leg het nou eens uit.
Want dat lukt je niet.
Ja dat heb ik ook wel met dergelijke boeken die wat meer in mijn vakgebied liggen, maar m'n statistische kennis is wel aardig weggezakt, dus misschien maar even lezen.quote:Op maandag 12 november 2012 18:14 schreef Reya het volgende:
[..]
Een collega van mij heeft het gelezen, en die was gematigd positief. Voor statistici schijnt er weinig nieuws in te staan, maar het is dan ook geschreven voor een breder publiek.
Je beseft nog altijd niet dat er in het complete pakket ook zeer veel maatregelen zitten die Henk en Ingrid erg hard raken en dat ze met wat pech zelfs die Swift wel kunnen vergeten?quote:Op maandag 12 november 2012 17:56 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Omdat Henk en Ingrid een bolide door de straat zien rijden en het oneerlijk vinden dat zij een Swift hebben, en dan maar gaan klagen, en de populistische politici gaan mee in die onzin.
Ik zou het doen. De man heeft sowieso het bijzondere vermogen uitzonderlijk getalenteerd in zijn vakgebied te zijn en tegelijkertijd communicatief vermogen te hebben. Een soort van Robbert Dijkgraaf, maar net wat treetjes lager op de schaal van briljantie.quote:Op maandag 12 november 2012 18:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja dat heb ik ook wel met dergelijke boeken die wat meer in mijn vakgebied liggen, maar m'n statistische kennis is wel aardig weggezakt, dus misschien maar even lezen.
Ja, het gevolg van nivelleren is inderdaad dat de onderlaag erop achteruit gaat.quote:Op maandag 12 november 2012 18:15 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je beseft nog altijd niet dat er in het complete pakket ook zeer veel maatregelen zitten die Henk en Ingrid erg hard raken en dat ze met wat pech zelfs die Swift wel kunnen vergeten?
Statistici staan natuurlijk sowieso een paar treetjes lager dan fysici.quote:Op maandag 12 november 2012 18:17 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik zou het doen. De man heeft sowieso het bijzondere vermogen uitzonderlijk getalenteerd in zijn vakgebied te zijn en tegelijkertijd communicatief vermogen te hebben. Een soort van Robbert Dijkgraaf, maar net wat treetjes lager op de schaal van briljantie.
Het is wat je kiest als je niet goed genoeg bent voor een kennis-intensiever wetenschap.quote:Op maandag 12 november 2012 18:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Statistici staan natuurlijk sowieso een paar treetjes lager dan fysici.
Je beseft nog altijd niet dat er meer is afgesproken dan enkel het zorgplan?quote:Op maandag 12 november 2012 18:18 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja, het gevolg van nivelleren is inderdaad dat de onderlaag erop achteruit gaat.
De kloof tussen arm en rijk is teveel gegroeid?quote:Op maandag 12 november 2012 17:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Oh kom op, er is maar sprake van een beetje nivellering en dan nog vooral rechtzetten van wat het vorige kabinet heeft kromgetrokken.
Zeker wel, ik snap alleen niet waarom of ze per se die nivellering erdoor willen jagen, nu dan geen zorgplan meer maar hogere schijven. Waarom gewoon niet het houden zoals het is en kosten drukken. De HRA/studiekosten/OV/BTW verhoging en noem maar op vind ik geen probleem. Ik ben gewoon tegen hersenloos geld weghalen bij de midden en hoge-inkomens.quote:Op maandag 12 november 2012 18:20 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je beseft nog altijd niet dat er meer is afgesproken dan enkel het zorgplan?
Meer dan nodig was.quote:Op maandag 12 november 2012 18:21 schreef GSbrder het volgende:
[..]
De kloof tussen arm en rijk is teveel gegroeid?
Ik zou eten halen bij een tankstation niet als verantwoord willen bestempelen.quote:Op maandag 12 november 2012 18:21 schreef Euribob het volgende:
Surinaamse kip sandwich en een broodje met eiersalade.
Zojuist gehaald bij het plaatselijke tankstation. Wat ben ik toch gezond, verantwoord en volwassen bezig.
U verdient een lintje.quote:Op maandag 12 november 2012 18:14 schreef remlof het volgende:
Anyway, ik ga weer lekker de economie stimuleren door te werken tot middernacht.
Ik kwam er toevallig langs, en gaan rugby'en op een lege maag leek me nog onverantwoordelijker.quote:Op maandag 12 november 2012 18:24 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik zou eten halen bij een tankstation niet als verantwoord willen bestempelen.
Wat jij vindt moet je naar de politie brengen.quote:Op maandag 12 november 2012 18:24 schreef monkyyy het volgende:
Ik heb vandaag mijn wisselgeld geweigerd op de markt, genoeg genivelleerd vind ik.
Wat een kul-argument.quote:Op maandag 12 november 2012 18:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Meer dan nodig was.
Het volk heeft niet voor niets zo massaal op de PvdA gestemd.
Ok, daar leek het tot nu toe niet erg opquote:
Enkel kosten drukken ga je het gat in de begroting niet mee dichten... Er zal ook sprake zijn van lastenverhogingen en van het totaal moet de pijn verdeeld gaan worden.quote:ik snap alleen niet waarom of ze per se die nivellering erdoor willen jagen, nu dan geen zorgplan meer maar hogere schijven. Waarom gewoon niet het houden zoals het is en kosten drukken.
Uiteindelijk zit daar het meeste geld en is een aanzienlijk deel van de maatregelen ook bedoeld om bijvoorbeeld werken voor de lagere inkomens aantrekkelijker te maken, daar zitten de meeste inactieven immers.quote:De HRA/studiekosten/OV en noem maar op vind ik geen probleem. Ik ben gewoon tegen hersenloos geld weghalen bij de midden en hoge-inkomens.
Ik strik hem vast om zijn nieuwe woning zodat alle paupers bijelkaar kunnen wonen.quote:
Het volk was typisch jaren '00 gejammer over normen, waarden en moslims zat.quote:Op maandag 12 november 2012 18:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Meer dan nodig was.
Het volk heeft niet voor niets zo massaal op de PvdA gestemd.
Excuse me for not seeing it that way.quote:Op maandag 12 november 2012 18:25 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ok, daar leek het tot nu toe niet erg op.
[..]
Enkel kosten drukken ga je het gat in de begroting niet mee dichten... Er zal ook sprake zijn van lastenverhogingen en van het totaal moet de pijn verdeeld gaan worden.
[..]
Uiteindelijk zit daar het meeste geld en is een aanzienlijk deel van de maatregelen ook bedoeld om bijvoorbeeld werken voor de lagere inkomens aantrekkelijker te maken, daar zitten de meeste inactieven immers.
Geef die arme man toch zijn subsidiewoning. Een hypotheek van 150.000 euro erop en dan binnen een paar jaar doorverkopen met +20% winst. Privatiseren op micro-niveau.quote:Op maandag 12 november 2012 18:25 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik strik hem vast om zijn nieuwe woning zodat alle paupers bijelkaar kunnen wonen.
Omdat je je lekker op laat naaien door de Telegraafquote:Op maandag 12 november 2012 18:26 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Excuse me for not seeing it that way.
Wat een shitzin.quote:Op maandag 12 november 2012 18:26 schreef Tamashii het volgende:
Wat is dit, dat bericht boven het invoerveld!
Dat D66. Ik zag het ook net.quote:Op maandag 12 november 2012 18:26 schreef Tamashii het volgende:
Wat is dit, dat bericht boven het invoerveld!
Nee, ik ben oprecht pissig dat mijn geld gebruikt wordt voor nivellering en niet voor de begroting. Daarnaast ben ik dat gezeik ook wel zat van mensen die uit de hoogte brallen dat mensen die het ermee oneens zijn Telegraaf tokkievolk zijn, de tering zeg.quote:Op maandag 12 november 2012 18:27 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Omdat je je lekker op laat naaien door de Telegraaf?
Het kan mij echt geen anus meer schelen. Ik doe er niets aan, ik wil er niets aan doen en ermee bezig zijn kost mij alleenmaar tijd.quote:Op maandag 12 november 2012 18:27 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, ik ben oprecht pissig dat mijn geld gebruikt wordt voor nivellering en niet voor de begroting.
Voor amateurs van de herenliefde is dit nou eenmaal een moeilijke stap.quote:Op maandag 12 november 2012 18:28 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Het kan mij echt geen anus meer schelen.
Och er is ook geen fuck aan te veranderen, maar daarom mag ik er nog wel boos om zijn.quote:Op maandag 12 november 2012 18:28 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Het kan mij echt geen anus meer schelen. Ik doe er niets aan, ik wil er niets aan doen en ermee bezig zijn kost mij alleenmaar tijd.
Geen idee hoe de staat dan nog haar verplichtingen nakomt, maar dat zien we morgen wel weer.quote:Op maandag 12 november 2012 18:30 schreef Euribob het volgende:
Is het niet gewoon een idee om even een tijdelijk progressief belastingstelsel erdoorheen te gooien? 0% belastingbetalen tot de modaalgrens is bereikt, hoppa!
De Grieken hebben al bewezen dat zoiets niet werkt.quote:Op maandag 12 november 2012 18:30 schreef Euribob het volgende:
Is het niet gewoon een idee om even een tijdelijk progressief belastingstelsel erdoorheen te gooien? 0% belastingbetalen tot de modaalgrens is bereikt, hoppa!
Probeer het eens van een afstandje te bekijkenquote:Op maandag 12 november 2012 18:27 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, ik ben oprecht pissig dat mijn geld gebruikt wordt voor nivellering en niet voor de begroting. Daarnaast ben ik dat gezeik ook wel zat van mensen die uit de hoogte brallen dat mensen die het ermee oneens zijn Telegraaf tokkievolk zijn, de tering zeg.
Ik heb geen idee wat hier nou staat.quote:Op maandag 12 november 2012 18:30 schreef Euribob het volgende:
Is het niet gewoon een idee om even een tijdelijk progressief belastingstelsel erdoorheen te gooien? 0% belastingbetalen tot de modaalgrens is bereikt, hoppa!
Belastingschijf tot 22.000 met 0% belasting.quote:Op maandag 12 november 2012 18:32 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik heb geen idee wat hier nou staat.
Misschien ben ik niet simpel genoeg om er om te lachen.quote:Op maandag 12 november 2012 18:32 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Probeer het eens van een afstandje te bekijken. Dan lach zelfs jij je rot om de overreacties. Alsof een gat van nog eens 16 miljard (bovenop de eerdere exercities) dichten zonder (veel) pijn kan.
Die pijn verdeelt men vervolgens en dan gaat het iedereen pijn doen, de een iets meer dan de ander maar die pijn komt gewoon overal terecht. De uitwerking tot nu toe is matig maar de Telegraaf en consorten zorgen gewoon voor geweldig vermaak
Modaal ligt anders 10k hoger.quote:Op maandag 12 november 2012 18:33 schreef Euribob het volgende:
[..]
Belastingschijf tot 22.000 met 0% belasting.
Heerllijk, lang niet gehad. Pindasaus van Weiko enzo.quote:Op maandag 12 november 2012 18:29 schreef Auti het volgende:
[..]
Ben ik ook aan het bakken, en een pindasausje aan het maken.
Van mij mag je alles VS.quote:Op maandag 12 november 2012 18:31 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Och er is ook geen fuck aan te veranderen, maar daarom mag ik er nog wel boos om zijn.
Of juist te simpel zodat enige reflectie er niet in zitquote:Op maandag 12 november 2012 18:33 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Misschien ben ik niet simpel genoeg om er om te lachen.
Nee.quote:Op maandag 12 november 2012 18:33 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Modaal ligt anders 10k hoger.
Graag, is geweldig vermaak.quote:Op maandag 12 november 2012 18:31 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Och er is ook geen fuck aan te veranderen, maar daarom mag ik er nog wel boos om zijn.
Er staat volgens mij dat modaal gewoon 33k is hoor?quote:Op maandag 12 november 2012 18:34 schreef Euribob het volgende:
[..]
Nee.
http://www.gemiddeld-inkomen.nl/modaal-inkomen
Die zitten er toch meestal ook wel bij?quote:Op maandag 12 november 2012 18:34 schreef Boze_Appel het volgende:
Waarom worden al die voorbeeldberekeningen trouwens gedaan met gezinnen met kinderen. Is de groep alleenstaanden en niet-getrouwden niet belangrijk?
quote:
Ja, voor de werkende bevolking.quote:Op maandag 12 november 2012 18:35 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Er staat volgens mij dat modaal gewoon 33k is hoor?
Mwa, dat valt meestal tegen hoor van wat ik gezien heb.quote:Op maandag 12 november 2012 18:35 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die zitten er toch meestal ook wel bij?
Ongezondquote:
Beetje lullig inderdaad.quote:Op maandag 12 november 2012 18:34 schreef Boze_Appel het volgende:
Waarom worden al die voorbeeldberekeningen trouwens gedaan met gezinnen met kinderen. Is de groep alleenstaanden en niet-getrouwden niet belangrijk?
Maar dat is 't gemiddeld inkomen, dat is wat anders dan modaal.quote:Op maandag 12 november 2012 18:36 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ja, voor de werkende bevolking.
Chronisch zieken en bijstandstrekkers moeten ook worden meegerekend.
Zowel bij het CPB als bij Nibud toch ook wel vergelijkingen voor alleenstaanden gezien.quote:Op maandag 12 november 2012 18:36 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Mwa, dat valt meestal tegen hoor van wat ik gezien heb.
Het is vaak:
- gezin met 2 kinderen met tweeverdieners
- gezin met 2 kinderen met eenverdiener
- werkloze lamzak met of zonder kinderen.
Me no care.quote:Op maandag 12 november 2012 18:37 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Maar dat is 't gemiddeld inkomen, dat is wat anders dan modaal.
Hoeveel mensen zouden modaal verdienen?quote:Op maandag 12 november 2012 18:36 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ja, voor de werkende bevolking.
Chronisch zieken en bijstandstrekkers moeten ook worden meegerekend.
Weinigquote:Op maandag 12 november 2012 18:39 schreef betyar het volgende:
[..]
Hoeveel mensen zouden modaal verdienen?
Ik ga even af op wat de media presenteert. Die honderden pagina's aan doorberekeningen heb ik geen tijd en/of zin in.quote:Op maandag 12 november 2012 18:38 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Zowel bij het CPB als bij Nibud toch ook wel vergelijkingen voor alleenstaanden gezien.
Minimaal twee mensen, anders zou het onmogelijk als zodanig kunnen worden bestempeld.quote:Op maandag 12 november 2012 18:39 schreef betyar het volgende:
[..]
Hoeveel mensen zouden modaal verdienen?
Dat kan ook prima samen.quote:
Het gros zal ruim onder modaal zitten.quote:Op maandag 12 november 2012 18:40 schreef Reya het volgende:
[..]
Minimaal twee mensen, anders zou het onmogelijk als zodanig kunnen worden bestempeld.
Qua persoonlijk inkomen, of qua huishoudelijk inkomen?quote:Op maandag 12 november 2012 18:41 schreef betyar het volgende:
[..]
Het gros zal ruim onder modaal zitten.
http://en.wikipedia.org/wiki/Subliminal_stimuliquote:Op maandag 12 november 2012 18:26 schreef Tamashii het volgende:
Wat is dit, dat bericht boven het invoerveld!
Als gezinsinkomen? Nee, toch?quote:Op maandag 12 november 2012 18:41 schreef betyar het volgende:
[..]
Het gros zal ruim onder modaal zitten.
Persoonlijk inkomen.quote:Op maandag 12 november 2012 18:42 schreef Reya het volgende:
[..]
Qua persoonlijk inkomen, of qua huishoudelijk inkomen?
Klinkt als mijn ontbijt van morgenquote:Op maandag 12 november 2012 18:41 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dat kan ook prima samen.
Een stevig bolletje patat + wat gras is prima te doen.
Mediaan en gemiddeld ook.quote:Op maandag 12 november 2012 18:41 schreef eriksd het volgende:
Modaal is een beetje een vreemd begrip eigenlijk.
Maar modaal spant toch wel de kroon als ik zo google. Beetje aanknopen bij je eigen gestelde wettelijke kader. Klinkt...opmerkelijk.quote:
Je moet wat.quote:Op maandag 12 november 2012 18:47 schreef eriksd het volgende:
[..]
Maar modaal spant toch wel de kroon als ik zo google. Beetje aanknopen bij je eigen gestelde wettelijke kader. Klinkt...opmerkelijk.
Het gemiddelde lijkt me in de politiek geen bijzonder nuttig uitgangspunt, omdat dat wordt beïnvloed door extremen.quote:
Ik ben nu steeds vaker aan het 'zakenlunchen'.quote:Op maandag 12 november 2012 18:46 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Klinkt als mijn ontbijt van morgen.
Amerikanen hebben het relatief vaker over average income dan de Nederlanders.quote:Op maandag 12 november 2012 18:48 schreef Reya het volgende:
[..]
Het gemiddelde lijkt me in de politiek geen bijzonder nuttig uitgangspunt, omdat dat wordt beïnvloed door extremen.
Dat deed ik de eerste 3 jaar van mijn studententijd ook.quote:Op maandag 12 november 2012 18:48 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik ben nu steeds vaker aan het 'zakenlunchen'.![]()
Lekker op een terrasje, alhoewel dat nu wat fris is.
In de VS tellen rijken klaarblijkelijk wat meer meequote:Op maandag 12 november 2012 18:48 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Amerikanen hebben het relatief vaker over average income dan de Nederlanders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |