SPOILER: Handige linkjes en sitesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Random haaksels uit het vorige topic :
Padma's van lijnloos en Sunshineflower![]()
Angelof9 heeft ook een schattig olifantje
Tyler-gilrs setje klaar voor de kerst
DonnaRush's kameleon kijkt wat sip, maar heeft het prima naar zijn zin in dit topic![]()
Het topic waar we lekker de tijd (willen) nemen om een potje te haken![]()
Hook on
[ Bericht 6% gewijzigd door Dottey op 12-11-2012 22:08:40 ]Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
quote:Op maandag 12 november 2012 13:09 schreef Angelof9 het volgende:
De breedte is hetzelfde idd, maar ze zijn wel dikker. Het ligt misschien ook aan hoe je de naald vasthoudt. Ik zal er wel aan wennen, het is iig beter dan die prym dingen.
Geen tijd voor nieuw deel, kan iemand anders dat doen?
Nee, ik doe random... want anders blijft iedereen alleen maar plempen op de laaste pagina.quote:Op maandag 12 november 2012 13:42 schreef trui het volgende:
waarom weer zoveel geluksvogels EsseEi?
en geniet nog even van je vrijheid!
ik ben een crescent moon wrap/shawl aan 't maken, eindelijk. stond al zolang op m'n verlanglijstje. (nog geen foto's van gemaakt, maar 't schiet lekker op). ondertussen ook nog bezig met een 'vaasje', een drakenpopje en wat pokemon-amigurumi's. wat veel tegelijk.
Dottey, doe maar de laatste vier haaksels, die hebben nog de minste 'podiumtijd' gehad.
Een vriendin van m'n ouders is directrice op een basisschool en wil ze uitdelen met kerst aan de lerarenquote:Op maandag 12 november 2012 13:42 schreef trui het volgende:
waarom weer zoveel geluksvogels EsseEi?
en geniet nog even van je vrijheid!
denk je echt dat mensen daar op gaan zitten timen??quote:Op maandag 12 november 2012 13:46 schreef Dottey het volgende:
Nee, ik doe random... want anders blijft iedereen alleen maar plempen op de laaste pagina.![]()
Ah, dank u! Die kan ik nog wel doorgevenquote:Op maandag 12 november 2012 13:58 schreef Tyler-Girl het volgende:
Dankje Esse
Wat een schattig meisje Angel!
Lijnloos, voor zover ik weer verkoopt (alleen) woolly.nl de amour haaknaalden, wat betreft NL sites
Oooh die wil ik ook proberen... :-). Hij is erggg mooi gelukt!quote:Op maandag 12 november 2012 13:50 schreef Angelof9 het volgende:
Dankjewel Dottey!
En ik heb ook weer wat nieuws af:
[ link | afbeelding ]
Is heel makkelijk hoor, als je het eenmaal doorhebt. Zijn genoeg youtube filmpjes voor te vinden.quote:Op maandag 12 november 2012 14:17 schreef DonnaRush het volgende:
Ik heb een patroon gekocht waar ik een Back post double crochet en een Front post double crochet in moet haken. Hoop dat ik eruit kom, het is nu nog net abracadabra.
niet zo lelijk doenquote:Op maandag 12 november 2012 13:57 schreef trui het volgende:
wat een leukie, angel!!
[..]
denk je echt dat mensen daar op gaan zitten timen??
ik denk dat ik dat idd in mijn niet nadenk modus had gedaan ^^. hihi.. zal het even vragen of ze het voor ons kunnen wijzigen!quote:Op maandag 12 november 2012 14:37 schreef CREADO het volgende:
[..]
Zijn we topic 158 vergeten? Zo snel kunnen we haken :-)-)
Ja, heel duidelijk. De patronen van Lilliliis zijn geweldig. Ook veel fotos enzo.quote:Op maandag 12 november 2012 14:40 schreef annelotje het volgende:
oh alweer een nieuwe! Jeejj!!!
Angel wat is ie mooi geworden! Echt superleuk! Vind het patroontje wel redelijk prijzig. Is het een erg duidelijk patroon?
hihi ja! Ik vlieg nog wel eens door de pagina;s van vorige topics om ze nog eens te kunnen bekijkenquote:Op maandag 12 november 2012 14:41 schreef Angelof9 het volgende:
De topics gaan inderdaad zo keisnel dat geen enkel haaksel veel "etalagetijd" bedeeld krijgt![]()
Hahahaha, dat heb ik ook. M`n collega`s noemen me breiende oma en dan roep ik maar weer dat het haken is!quote:Op maandag 12 november 2012 14:47 schreef Ynske het volgende:
heerlijk om aangekeken te worden alsof je achterlijk bent wanneer je in je pauze op t werk zit te haken
ik geloof dat echt niet. maar wellicht ben ik te naief. en ik vind 't juist 'lelijk' om mensen van zoiets te beschuldigen.quote:Op maandag 12 november 2012 14:38 schreef Dottey het volgende:
niet zo lelijk doen![]()
Het was mij al een tijd geleden opgevallen dat het een poos "getimed" werd, maar we gaan toch rete hard door een topic dus niets staat lang op de pagina.
Goeie tip, hoef 'm toch ook niet echt te verslepen. (En een wandelende wasmachine vind ik al genoeg).quote:Op maandag 12 november 2012 15:47 schreef Angelof9 het volgende:
Ikea, of heb je al voor tweedehands machines op marktplaats gekeken?
Zorg dat de machine niet te licht is. Het lijkt heel handig, een lichte machine, maar hij gaat dan over de tafel "wandelen".
Ga ik ook even kijken! Dank.quote:Op maandag 12 november 2012 15:48 schreef trui het volgende:
ik heb een goedkope naaimachine via wehkamp (volgens mij) gekocht, prima ding!
Ik ben erg tevreden met m'n Ikea naaimachine!quote:Op maandag 12 november 2012 15:46 schreef Jumpsje het volgende:
Hallo Hallo, ik heb net een berichtje op het naai-topic achtergelaten, maar volgens mij zitten hier ook wel veel naai-kundigen. Ik wil graag een machine kopen, maar weet niet zo goed waar te beginnen.
Vereisten zijn: simpel, makkelijk, niet ingewikkeld.Wil er niet heel ingewikkelde dingen mee doen; vooral voeringen maken, kussenhoesjes en haakgerelateerde naaisels maken.
Hebben jullie machine tips? Ik neig nu naar Ikea..
ik blijf gewoon random foto's zetten in de openings post. Meerdere mensen waren het hier mee eens een topic of 6 geleden. Ik ga er verder niets over zeggen.quote:Op maandag 12 november 2012 15:47 schreef trui het volgende:
[..]
ik geloof dat echt niet. maar wellicht ben ik te naief. en ik vind 't juist 'lelijk' om mensen van zoiets te beschuldigen.
woonde jij nou in de buurt van BoZ of was dat iemand anders? zoja.. DM of PM me dan eensquote:Op maandag 12 november 2012 15:46 schreef Jumpsje het volgende:
Hallo Hallo, ik heb net een berichtje op het naai-topic achtergelaten, maar volgens mij zitten hier ook wel veel naai-kundigen. Ik wil graag een machine kopen, maar weet niet zo goed waar te beginnen.
Vereisten zijn: simpel, makkelijk, niet ingewikkeld.Wil er niet heel ingewikkelde dingen mee doen; vooral voeringen maken, kussenhoesjes en haakgerelateerde naaisels maken.
Hebben jullie machine tips? Ik neig nu naar Ikea..
Ik zit in DH, 070 ;-)quote:Op maandag 12 november 2012 16:18 schreef Dottey het volgende:
[..]
woonde jij nou in de buurt van BoZ of was dat iemand anders? zoja.. DM of PM me dan eens
ohw .. never mind danquote:Op maandag 12 november 2012 16:20 schreef Jumpsje het volgende:
Ik zit in DH, 070 ;-)
[..]
Ik zit in DH, 070 ;-)
Vind 'm alleen best wel.. lelijk.quote:Op maandag 12 november 2012 16:20 schreef Dottey het volgende:
[..]
ohw .. never mind dan![]()
Ik hoor wel mee goede dingen over die van de Ikea.
boeiendquote:Op maandag 12 november 2012 16:24 schreef Jumpsje het volgende:
[..]
Vind 'm alleen best wel.. lelijk.
quote:Op maandag 12 november 2012 16:10 schreef Dottey het volgende:
[..]
ik blijf gewoon random foto's zetten in de openings post. Meerdere mensen waren het hier mee eens een topic of 6 geleden. Ik ga er verder niets over zeggen.
waarom dat niet?quote:Op maandag 12 november 2012 15:40 schreef trui het volgende:
dat durf ik echt niet, op m'n werk gaan zitten haken.
Niet zo lelijk doenquote:Op maandag 12 november 2012 16:10 schreef Dottey het volgende:
[..]
ik blijf gewoon random foto's zetten in de openings post. Meerdere mensen waren het hier mee eens een topic of 6 geleden. Ik ga er verder niets over zeggen.
quote:Op maandag 12 november 2012 18:31 schreef nathalie85 het volgende:
Gefeliciteerd Trovey! Klinkt als een heel leuk cadeau!
Neequote:Op maandag 12 november 2012 18:39 schreef Jumpsje het volgende:
Gefeliciteerd Trovey! Dat zijn de betere cadeaus hè! Heb je ook een Expedit of Curver erbij gekregen?
Herkenning!quote:Op maandag 12 november 2012 18:51 schreef DonnaRush het volgende:
Iemand nog goede Sinter-haak tips? Ik heb Clover naalden gevraagd en dat was het haha. Ik moet nog heel wat verzinnen voor m`n lijstje, maar ik kom er gewoon niet op![]()
Gefeliciteerd trovey!quote:Op maandag 12 november 2012 19:17 schreef HelloBonjour het volgende:
Gefeliciteerd trovey!
Goed idee trouwens, ik ben compleet vergeten haak gerelateerde cadeautjes op mijn sint lijst te zetten. Ga ik nog ff doen.
Geen idee. Hij wordt gebruikt in een (gekocht) patroon van een babydeken. Dat patroon heb ik om die steek aangeschaft. Gekochte patronen mag je niet delen, maar het stekenprincipe wel? (Want de deken behelst meer dan alleen de steek).quote:Op maandag 12 november 2012 20:07 schreef Jumpsje het volgende:
Wauw dat is inderdaad een gave steek pluphy! Hoe heet ie?
Hij trekt wat bol in de waaiers maar misschien hoort dat bij het patroon? Ik denk dat ik hem gewoon verder ga haken!quote:Op maandag 12 november 2012 19:54 schreef phluphy het volgende:
Hoezo denk je dat hij te strak is? Ik vind 'm heel mooi. Maar op een foto is het misschien moeilijker in te schatten.
Gefeliciteerd en je bent aardig verwend!quote:Op maandag 12 november 2012 18:14 schreef trovey het volgende:
Ik ben vandaag jarigen heb uiteraard ook weer wat op haak/wolgebied gekregen(naast de andere cadeautjes en de cadeautjes die nog komen
)....een grote boodschappentas vol wol....ik kreeg eerst de tas van de persoon dus ik kon het eigenlijk wel verwachten dat er veel zou komen:') Bravo, Wibra, onbekende merken in allerlei kleuren, Het merk Teddy in 4 kleuren en van een webshop 10 bollen met apalca/zuiver scheerwolbollen
, verder nog een haaktechniekenboek en een opbergmap met haaknaalden can 0,70 t/m 6,5...tas was te klein voor al die wol.
![]()
Ik kan voorlopig weer haken en breien.
Zo'n krulfranjequote:Op maandag 12 november 2012 19:58 schreef phluphy het volgende:
Dames (en heer?), ik heb advies nodig.
Ik heb dit sjaaltje gemaakt, maar wil er nog iets aan toevoegen. Geen standaard franjes. Maar wat dan wel? Het ontbreekt me totaal aan creativiteit.![]()
[ afbeelding ]
Detail van de steek/patroon (mijn all time favoriet, nu al!)
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 12 november 2012 20:18 schreef phluphy het volgende:
[..]
Geen idee. Hij wordt gebruikt in een (gekocht) patroon van een babydeken. Dat patroon heb ik om die steek aangeschaft. Gekochte patronen mag je niet delen, maar het stekenprincipe wel? (Want de deken behelst meer dan alleen de steek).
Ik weet niet zo goed hoe het zit. Maar als "men" (?) het o.k. vind wil ik het wel uitschrijven?
Ohhh die zag ik laatst ook al een keer, maar ik ben 'm vergeten op te slaan.quote:Op maandag 12 november 2012 20:32 schreef trovey het volgende:
[..]
Zo'n krulfranje
Zoiets bedoel ik
[ afbeelding ]
Is dat gehaakt? Ziet er gebreid uit. Wel leuk overigens.quote:Op maandag 12 november 2012 20:47 schreef HelloBonjour het volgende:
[ afbeelding ]
voor een nichtje in Ierland gemaakt.
Hier showt mijn oudste hem even
[ afbeelding ]
Video's ook goed?quote:Op maandag 12 november 2012 20:49 schreef phluphy het volgende:
[..]
Ohhh die zag ik laatst ook al een keer, maar ik ben 'm vergeten op te slaan.
Heb jij een linkje bij de hand?
Goed bezig, vrouwe !quote:
Opgeslagen op computer met foto.quote:Op maandag 12 november 2012 20:52 schreef phluphy het volgende:
De steek/stekencombinatie:
l = losse
v = vaste
dst = dubbel stokje
kleur 1:
Haak een rij losse (hoe breed je nodig acht), meervoud van 10 + 2 + 4
Rij 1:
4 l (telt als 1e dst), 3 dst in 5e l vanaf de naald, 1 l, 1 v in 5e l, * 4 l, 4 dst in 5e l, 1 l, 1 v in 5e
Herhaal * * tot het einde van de rij
Voeg 2e kleur toe
4 l, (telt als 1e dst), keer het werk, 3 dst, 1 l, 1 v, * 4 l, 4 dst (in vorige rij), 1 l, 1 v*
Herhaal * * tot het einde van de rij
Voeg 3e kleur toe
Idem als hiervoor (bij 2e kleur)
Hierna weer verder met kleur 1, dan 2, dan 3, dan 1, etc.
Het gaat dus om dit effect:
[ afbeelding ]
Klopt hoor, het viel heel erg op dat alles tot het eind werd bewaard, toen is overlegd dat we 4 random foto's doen.quote:Op maandag 12 november 2012 15:47 schreef trui het volgende:
[..]
ik geloof dat echt niet. maar wellicht ben ik te naief. en ik vind 't juist 'lelijk' om mensen van zoiets te beschuldigen.
Leukquote:Op maandag 12 november 2012 19:45 schreef Jumpsje het volgende:
[ afbeelding ]
TomTomTasje is af!! Voeringcredits voor MarinaJozina!
Ook leukquote:Op maandag 12 november 2012 20:47 schreef HelloBonjour het volgende:
[ afbeelding ]
voor een nichtje in Ierland gemaakt.
Hier showt mijn oudste hem even
[ afbeelding ]
wat ga je met die Anchor maken? Dat is wel erg dun! In een opwelling heb ik in Portugal ook een aantal bolletjes bijzonder dun garen gekocht en daar zit ik nu mooi meequote:
Ik vind hem ook erg mooi, wat voor garen en naald gebruik je?quote:Op maandag 12 november 2012 19:46 schreef SpaceInvaders het volgende:
Ik ben bezig met de shawl van hutsefluts maar ik weet niet zo goed wat ik ervan moet vinden, te strak?? Wat denken jullie?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit is Phildar aviso met haaknaald 5quote:Op maandag 12 november 2012 21:51 schreef Serinde het volgende:
[..]
wat ga je met die Anchor maken? Dat is wel erg dun! In een opwelling heb ik in Portugal ook een aantal bolletjes bijzonder dun garen gekocht en daar zit ik nu mooi mee![]()
(onder het mom van " ik ben op vakantie en heb een handwerkwinkel gevonden dus ik MOET wat kopen meegenomen naar NL)
@Jumpsje: gaaf tasje! Wat het veel werk met die verschillende kleurtjes zo? Mooi met die rits
[..]
Ik vind hem ook erg mooi, wat voor garen en naald gebruik je?
Ik heb zelf een keer een col gehaakt van Phildar Partner 6 (daar lijkt dit op!) en toen zag het er ook best compact uit maar die is heerlijk soepel en zacht. Gewoon even kijken of je het soepel genoeg vindt en anders een haaknaald van een maatje groter nemen?
@phluphy mooie sjaal! Ik zou hem zo laten maar als je er perse wat aan wilt dan houdt mijn fantasie bij franjes wel op eigenlijk
wat is dat voor deken?quote:Op maandag 12 november 2012 22:59 schreef trovey het volgende:
Bedankt meiden.Ik ga nog even in bed verder met de regenboog met zonsondergang en opgang deken...ik ben net bezig met de zonsondergang.
Nou, één met een zonsondergang en opgang.quote:
Je kunt ook gerust al een deel van je werk laten zien hoor, het hoeft niet af te zijn.quote:Op maandag 12 november 2012 22:55 schreef MQBM het volgende:
Trovey, van harte met je verjaardag!![]()
Alweer een nieuw deeltje, ik lees trouw met jullie mee! Bedankt voor alle fijne tips en trucs, voor de uitleg en patroontjes, én het delen van alle mooie projecten die jullie gemaakt hebben!![]()
Ik ben nog steeds druk bezig met sjaals en mutsen, dus niet echt interessant om te laten zien. Misschien als ik het helemaal klaar heb dat ik nog wel even een fotootje kom neerzetten hier.
Ik wou me even laten zien, anders zit ik zo stiekem mee te lezen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |