Oh ja, dat was die idioot.quote:Op donderdag 8 november 2012 15:39 schreef lipjes het volgende:
Maar ts, je hebt wel je theorie hoor.
Hoe vaak heb je er nou eigenlijk over gedaan?
Voor de derde keer gezakt voor auto-theorie
Was je nog dronken ook??quote:Op donderdag 8 november 2012 15:56 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Nou niks knaps aan nee maar ik heb zat gereden
Jou moeten ze nooit meer een rijbewijs gevenquote:Op donderdag 8 november 2012 15:21 schreef Quit het volgende:
[..]
Hoezo daarom is examinator er toch, om te helpen bij mogelijke ongevallen. Daarom zette hij mij stil voor die auto's maar zoiets is toch geen reden om te zakken?![]()
Mensen van rechts moeten zelf ook maar wat meer opletten
quote:Op donderdag 8 november 2012 15:20 schreef Agiath het volgende:
Twee keer een weg van rechts over het hoofd gezien, en niet snappen dat je dan zakt?_!
Dat jij maar nooit je rijbewijs haalt
je bent terecht gezakt. paar lessen meer en gewoon opnieuw proberen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 20:25 schreef Quit het volgende:
Makkelijk praten jullie als je dat papiertje al hebt...
Instructeur had het er nog over dat ik officieële klacht kon indienen ouzo en dat ze het misschien dan nog terugdraaien.. Weet iemand daar meer over?
Als klacht niet werkt ga ik dat zeker doen, maar het kost zoveel geld weetje...quote:Op vrijdag 9 november 2012 20:27 schreef Chocolate-chick het volgende:
[..]
je bent terecht gezakt. paar lessen meer en gewoon opnieuw proberen.
tsja je moet er wat voor over hebben, ik heb er ook 3x over gedaanquote:Op vrijdag 9 november 2012 20:28 schreef Quit het volgende:
[..]
Als klacht niet werkt ga ik dat zeker doen, maar het kost zoveel geld weetje...
Sommigen hebben er gewoon wat meer moeite mee dan anderen en als je dan een examinator hebt die over dit soort onzinnige dingen valt dan sta je snel weer buiten...quote:Op vrijdag 9 november 2012 20:21 schreef F7 het volgende:
[..]
Jou moeten ze nooit meer een rijbewijs geven
welke mongool let er dan ook niet op wegen van rechts die voorrang hebben, een ongeluk is op die manier zo gebeurd.quote:Op vrijdag 9 november 2012 20:35 schreef Quit het volgende:
[..]
Sommigen hebben er gewoon wat meer moeite mee dan anderen en als je dan een examinator hebt die over dit soort onzinnige dingen valt dan sta je snel weer buiten...
Als al die mensen met rij-ervaring zeggen dat je terecht gezakt bent, dan zou er toch een lampje moeten gaan branden als je ook maar enige zelf-reflectie bezit.quote:Op vrijdag 9 november 2012 20:25 schreef Quit het volgende:
Makkelijk praten jullie als je dat papiertje al hebt...
dat houdt gewoon in dat je te beroerd rijdt om bij de goede 60% te horen, geen discussie over mogelijk.quote:Op vrijdag 9 november 2012 20:45 schreef Quit het volgende:
Ik heb gewoon last van gehad dat cbr 40% moet laten zaken waardoor ook goeden zakken
kutstichting
Nou kan me niet voorstellen maarjaquote:Op vrijdag 9 november 2012 20:49 schreef Chocolate-chick het volgende:
[..]
dat houdt gewoon in dat je te beroerd rijdt om bij de goede 60% te horen, geen discussie over mogelijk.
Dit.quote:Op donderdag 8 november 2012 15:21 schreef Frank_Drebin het volgende:
Op het moment dat de examinator moet ingrijpen ben je gezakt ts, zo simpel is het.
Alsof die anderen foutloos rijdenquote:Op vrijdag 9 november 2012 20:56 schreef Chocolate-chick het volgende:
[..]
ik wel als je 2 zijstraten van rechts over het hoofd ziet.
als die persoon dat zelf kan oplossen komt het goed, bij jou moest hij ingrijpen, tot 2x aan toe, ik mag hopen dat ik jou niet tegen kom als ik van rechts kom....quote:Op vrijdag 9 november 2012 20:57 schreef Quit het volgende:
[..]
Alsof die anderen foutloos rijdenDie maken misschien weer blunders op kruispunten/invoegen/inhalen/bijzondere verrichtingen
Welke goede is gezakt dan? Jij ziet straten van rechts over het hoofd en als je die al niet ziet is er een dikke kans dat je ook andere dingen niet ziet. Jij valt dus al niet onder de goeden.quote:Op vrijdag 9 november 2012 20:45 schreef Quit het volgende:
Ik heb gewoon last van gehad dat cbr 40% moet laten zaken waardoor ook goeden zakken
kutstichting
Precieze datum? Dan zorg ik dat ik binnen blijf.quote:Op woensdag 14 november 2012 00:03 schreef Quit het volgende:
Vandaag belde m'n instructeur. Het is niet druk dus over twee weken kan ik alweer afrijden!!
Hilarischquote:Op woensdag 14 november 2012 00:04 schreef Zneeser het volgende:
[..]
Precieze datum? Dan zorg ik dat ik binnen blijf.
En vervolgens niet inzien waarom dat een probleem isquote:Op donderdag 8 november 2012 15:20 schreef Lindgren. het volgende:
Tering.Twee keer gewoon niet naar rechts kijken.
Instructeur zei vandaag dat dat inderdaad ''niet zo slim was''. Echter zei hij ook dat hij de examinator te streng vond (hij was mee tijdens het examen)quote:Op woensdag 14 november 2012 00:07 schreef Ezio het volgende:
[..]
En vervolgens niet inzien waarom dat een probleem is
Dit.quote:Op donderdag 8 november 2012 15:19 schreef muhahaha het volgende:
Duh, 2 potentiele ongelukken voorkomen..
Je bent gewoon niet slim genoeg om auto te mogen rijden.quote:Op woensdag 14 november 2012 00:08 schreef Quit het volgende:
[..]
Instructeur zei vandaag dat dat inderdaad ''niet zo slim was''. Echter zei hij ook dat hij de examinator te streng vond (hij was mee tijdens het examen)
naturulijk zegt ie dat, als ei dat niet doet ga jjij snel met tranen in je ogen naar de buurmanquote:Op woensdag 14 november 2012 00:08 schreef Quit het volgende:
[..]
Instructeur zei vandaag dat dat inderdaad ''niet zo slim was''. Echter zei hij ook dat hij de examinator te streng vond (hij was mee tijdens het examen)
Probeer je je falen nou recht te praten? Waarom ben ik dan wél in 1x geslaagd?quote:Op woensdag 14 november 2012 00:13 schreef TwyLight het volgende:
Eerste keer rij-examen zakt iedereen, anders gaan ze failliet bij het CBR
Precies, dit dacht ik dus ook al!quote:Op woensdag 14 november 2012 00:13 schreef TwyLight het volgende:
Eerste keer rij-examen zakt iedereen, anders gaan ze failliet bij het CBR
Omdat jij examen deed voor 45 kilometer vervoer en de regelgeving voor mentaal gehandicapten anders is.quote:Op woensdag 14 november 2012 00:15 schreef Don_Vanelli het volgende:
[..]
Probeer je je falen nou recht te praten? Waarom ben ik dan wél in 1x geslaagd?
Mwah ik kan me ergere fouten bedenken hoorquote:Op woensdag 14 november 2012 00:14 schreef Don_Vanelli het volgende:
Maareh ts, jij vindt twee zijwegen over het hoofd zien binnen het half vrij normaal?
Ik mag hopen dat je het nooit haalt..
Als jij denkt dat je standaard een keer zakt gok ik dat jij meer gebaat bent bij jostivervoer. Gezellig met ts in een mongolenbusje vervoerd wordenquote:Op woensdag 14 november 2012 00:16 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Omdat jij examen deed voor 45 kilometer vervoer en de regelgeving voor mentaal gehandicapten anders is.
Ja, dat kan altijd, maar dat is nog geen reden het goed te keuren. Als jij regelmatig zijwegen over het hoofd ziet ben je simpelweg een gevaar voor je medeweggebruikers.quote:Op woensdag 14 november 2012 00:19 schreef Quit het volgende:
[..]
Mwah ik kan me ergere fouten bedenken hoor
Misschien kun je volgende keer gewoon beter opletten, lijkt me veel nuttiger.quote:Op woensdag 14 november 2012 00:24 schreef Quit het volgende:
Misschien kan ik volgende keer een klein presentje meenemen voor de examinator ter beinvloeding van zijn oordeel? Zou zoiets een beetje werken?
Ja maar als me dat om redenen niet lukt moet ik toch wat achter de hand hebbenquote:Op woensdag 14 november 2012 00:25 schreef Don_Vanelli het volgende:
[..]
Misschien kun je volgende keer gewoon beter opletten, lijkt me veel nuttiger.
Heb je geen fiets?quote:Op woensdag 14 november 2012 00:29 schreef Quit het volgende:
[..]
Ja maar als me dat om redenen niet lukt moet ik toch wat achter de hand hebben
meer spinazie poesjequote:Op woensdag 14 november 2012 00:32 schreef Quit het volgende:
[..]
Ja... maar voor lange stukken. En als het regent/ik geen zin heb om te fietsen.
Nee, waarom de neuk zou ik dat doenquote:Op woensdag 14 november 2012 00:33 schreef Quit het volgende:
[..]
Alsof jij destijds niks hebt gedaan om die man/vrouw te beïnvloeden
Nou, onbegrijpelijk hoe mensen het anders halen, die gasten zijn fucking strengquote:Op woensdag 14 november 2012 00:34 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Nee, waarom de neuk zou ik dat doen
misschien tijd om of te leren rijden of toch maar te blijven fietsen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |