O rly?quote:Op woensdag 5 december 2012 21:03 schreef SToRM81 het volgende:
Limbo, Vanquish en Batman zijn gratis te downloaden voor Plus Members
Dat Engelse accent van dat beest dat steeds achter je looptquote:Op woensdag 5 december 2012 18:58 schreef Qunix het volgende:
http://blog.eu.playstatio(...)emo-available-today/
Ni No Kuni: Wrath of the White Witch demo available today
Er is gelukkig een optie voor Japanse dub.quote:Op woensdag 5 december 2012 21:41 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
Dat Engelse accent van dat beest dat steeds achter je loopt.
Ghibliquote:Op woensdag 5 december 2012 18:58 schreef Qunix het volgende:
http://blog.eu.playstatio(...)emo-available-today/
Ni No Kuni: Wrath of the White Witch demo available today
quote:Op donderdag 6 december 2012 08:15 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ghibli![]()
Pre-order staat al, met boekAl verliefd sinds de aankondiging op TGS
Wel toch? Vind het wel beter gedaan dan bij de Ghibli films. daar zijn de engelse dubs niet om aan te horen.quote:Op woensdag 5 december 2012 22:21 schreef Qunix het volgende:
[..]
Er is gelukkig een optie voor Japanse dub.
Jup! Met Engelse subs.quote:Op donderdag 6 december 2012 12:41 schreef Drankster het volgende:
[..]
Wel toch? Vind het wel beter gedaan dan bij de Ghibli films. daar zijn de engelse dubs niet om aan te horen.![]()
Ik vind het battle systeem heeeeel vaag, had meer gehoopt op een tradioneel japans turned based system maar mischien is het een kwestie van wennen, dat switchen tussen characters was zo onduidelijk als wat. Maar oh my wat ziet het er vet uit
maintenance!quote:
Als je de komende 90 dagen genoeg tijd hebt om circa 16 games uit te spelen dan wel.quote:Op vrijdag 7 december 2012 20:33 schreef nodig het volgende:
Even de demo van ni no kuni gespeeld, speel normaal nooit RPG's maarja demo's zijn gratiz. Vond het wel leuk.
Is het trouwens de moeite waard om 90 dagen plus aan te schaffen ?
Misschien even de demo downloaden, van de psn+ download je alleen de unlock code?quote:Op maandag 10 december 2012 13:36 schreef Slayage het volgende:
mbo te downen van de store alleen lukt het op de een of andere manier niet, hij geeft wel aan dat ie em downt en installeert
Correct, snap niet eaarom ze het zo doen. Het is e ht uitermate verwarrend om die demo te moeten zoeken om die code erop te kinnen gebruiken.quote:Op maandag 10 december 2012 13:47 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Misschien even de demo downloaden, van de psn+ download je alleen de unlock code?
Leuk om te horen, heb nog heel wat te gamen na infamous 2, die ik al top vind!quote:Op maandag 10 december 2012 15:29 schreef Façade het volgende:
[..]
Correct, snap niet eaarom ze het zo doen. Het is e ht uitermate verwarrend om die demo te moeten zoeken om die code erop te kinnen gebruiken.
Van't weekend lekker veel Batman gespeeld, bevalt me beter dan ik aanvankelijk verwachte. : D
Ah thanks, merkwaardige constructie dit zegquote:Op maandag 10 december 2012 15:29 schreef Façade het volgende:
[..]
Correct, snap niet eaarom ze het zo doen. Het is e ht uitermate verwarrend om die demo te moeten zoeken om die code erop te kinnen gebruiken.
Van't weekend lekker veel Batman gespeeld, bevalt me beter dan ik aanvankelijk verwachte. : D
Ik dacht dat je mijn verkrachte spelling een merkwaardigr constructie noemde.quote:Op maandag 10 december 2012 20:21 schreef Slayage het volgende:
[..]
Ah thanks, merkwaardige constructie dit zeg
quote:Op dinsdag 11 december 2012 00:59 schreef Façade het volgende:
[..]
Ik dacht dat je mijn verkrachte spelling een merkwaardigr constructie noemde.Maar ja, er zal vast een goede Japanse reden achter zitten met eer en familiebanden.
Volgens mij wel, het was eerst op 5 consoles, maar dat hebben ze teruggebracht naar 2.quote:Op woensdag 12 december 2012 23:57 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Kan ik een game in de PSN store een keer kopen en dan met hetzelfde account op twee PS3's spelen? Dus twee keer downloaden ook.
Je kreeg ook nooit een echt oppermachtig gevoel, elke vijand was nog steeds lastig te verslaan op het einde. Prototype daarentegen, je kon de hele stad uitmoorden op een gegeven moment.quote:Op donderdag 13 december 2012 20:26 schreef nodig het volgende:
En InFamous2 is uitgespeeld, zal hem zelf niet los kopen maar door playstation plus dus toch gespeeld. Ik vond hem leuk, al werd die aan het einde wel steeds meer van ''hetzelfde''
Dat is mooi, bedankt.quote:Op donderdag 13 december 2012 00:21 schreef Façade het volgende:
[..]
Volgens mij wel, het was eerst op 5 consoles, maar dat hebben ze teruggebracht naar 2.
Ik ook! Net eerste potje gedaan. Fuck awesome!!quote:Op vrijdag 14 december 2012 16:17 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Hoppa, toegang gekregen tot de God of War: Ascension multiplayer beta! laatste updatedata is downloading as we speak, zometeen maar eens even kijken
Heb je al geprobeerd om de pookjes weer in te drukken. Kan zijn dat je ze per ongeluk hebt uitgetrokken.quote:Op maandag 10 december 2012 16:11 schreef truedestiny het volgende:
Van beide controllers die ik heb 'rolt' het linkerpookje, is hier nog iets tegen te doen of wordt het gewoon een nieuwe controller kopen?
Ja daar ligt het niet aan. Het is lastig uit te leggen, Het pookje zelf draait mee dus je duim glijdt er steeds van af. Zullen wel gewoon versleten zijn denk ik.quote:Op zaterdag 15 december 2012 14:04 schreef maxburger het volgende:
[..]
Heb je al geprobeerd om de pookjes weer in te drukken. Kan zijn dat je ze per ongeluk hebt uitgetrokken.
Inbouwen kan.quote:Op zaterdag 15 december 2012 16:02 schreef badboynova het volgende:
Ik heb een vraagje, hoe kan je die nieuwe ps3 12GB versie uitbreiden? (HDD inbouwen of enkel extern aan te sluiten?)
Wel PS1, geen PS2 volgens mij.quote:Op zondag 16 december 2012 11:24 schreef Sickert het volgende:
Ik dacht dat de Slim en Superslim geen oude games meer konden draaien
Dacht net zal MGS Ps1 er eens in doen om te kijken en die werkt gewoon!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |