indien je stilstond is dit dus niet waar. die gene die achterop geknald is, is verantwoordelijk voor alle schade.quote:Op dinsdag 6 november 2012 21:30 schreef Karina het volgende:
[..]Ja nogal. En ik reed op een voorganger waardoor ik ook schuldig was
Zo werkt dat bij kop-staart botsingen.
Degene voor me had amper schade, de verzekeringsmaatschappijen hebben het onderling geregeld, ik weet niet meer precies hoe. Is al een jaar of 15 geleden denk ik.quote:Op dinsdag 6 november 2012 21:56 schreef z80 het volgende:
[..]
indien je stilstond is dit dus niet waar. die gene die achterop geknald is, is verantwoordelijk voor alle schade.
zijn verzekerings-maatschappij zal wel proberen om jou ook schuld in de schoenen te schuiven maar dit is niet terecht.
is het rijdend gebeurd dan wordt het een ander verhaal.
quote:Op dinsdag 6 november 2012 21:49 schreef chufi het volgende:
In mn studententijd ooit met zn allen een auto aangeschaft.. We moest op veldwerk naar Spanje dus vervoer nodig .. Hadden we dus een Volkswagen ?? (weet ff het type niet meer).. De avond voor vertrek parkeer ik in en bots tegen de sleephaak aan van een Suzuki-jeep ..... Alle mensen er bij geroepen en uiteindelijk alle schade weten te fixen.. Rijden we de dag erna op weg naar Spanje over de Duitse snelweg, krijgen we een klapband bij 150 km/u ... We maken een 360 turn en worden gelukkig niet geraakt door achterliggers, maar belanden op 100 m van een hoge brug over een diep dal in de greppel... Iedereen ongedeerd gelukkig .. FF tot rust gekomen verwisselen we het wiel en 20 minuten later rijden we de greppel weer uit om 2 dagen later verder ongeschonden op de plaats van bestemming aan te komen ...
Tot nu toe nog nooit meer een eigen auto gehad ...Wel lease , maar nu ff nietVia Duitsland naar Spanje??SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
Vanaf Groningen .. Volgens mij wilden we zoveel mogelijk Peage vermijden. Daarnaast kon je in Duitsland flink doorkarren, maar na dat ongeluk ging dat minder snel ...quote:
Lees ik ook net !quote:Op woensdag 7 november 2012 16:45 schreef golfer het volgende:
Weer een jeugdheld dood:
Hetty Blok overleden
Dat heb ik nou nooit ..quote:Op woensdag 7 november 2012 18:34 schreef Pietverdriet het volgende:
Als je in het bordeel zegt dat je wilt neuken, en je verteld word, bij jou is dat voorbij en je geeft dan als antwoord, oh, verontschuldig mij, wat krijgt u van mij?
quote:Op woensdag 7 november 2012 18:41 schreef Karina het volgende:
Ik heb het omgekeerde, zelfs als ik geld toe wil geven, willen ze niet meer, te oud
Vliegen?quote:Op woensdag 7 november 2012 20:20 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]jij kan ook overdrijven
![]()
Ik moet ze van me afslaan
Dan behoor je tot een zeer selecte groep vrouwen.quote:Op woensdag 14 november 2012 21:07 schreef Karina het volgende:
De laatste tijd merk ik dat ik toch best wat grijze haren heb gekregenMaar ik ga niet verven
Waarom zou ikquote:Op woensdag 14 november 2012 21:09 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dan behoor je tot een zeer selecte groep vrouwen.
Het was ook geen aansporing.quote:
Inderdaad, dat alle haren precies hetzelfde egaal gekleurd zijn.quote:Alsof er ook maar iemand is die denkt dat het dan mijn natuurlijk kleur is
Plus dat moet je maar allemaal bijhouden, ben ik te lui voorquote:Op woensdag 14 november 2012 21:12 schreef Arcee het volgende:
[..]
Het was ook geen aansporing.
[..]
Inderdaad, dat alle haren precies hetzelfde egaal gekleurd zijn.
ik ben eerder kaal dan dat ik grijs wordt. in de zomer is een petje al verplicht.quote:Op woensdag 14 november 2012 21:07 schreef Karina het volgende:
De laatste tijd merk ik dat ik toch best wat grijze haren heb gekregenMaar ik ga niet verven
Mannen worden eerder kaal. Geen sliertjes haar over je hoofd kammen he? Dat is echt geen gezicht.quote:Op woensdag 14 november 2012 21:18 schreef z80 het volgende:
[..]
ik ben eerder kaal dan dat ik grijs wordt. in de zomer is een petje al verplicht.
Understatement van het jaar.quote:
Ik heb ook nog genoegquote:Op woensdag 14 november 2012 21:37 schreef Arcee het volgende:
[..]
Understatement van het jaar.
Vrouwen worden überhaupt niet kaal:
[ [url=http://l2.yimg.com/bt/api/res/1.2/BJZQsL6TcMgwPFIfuZquEQ--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTYzMA--/http://media.zenfs.com/en(...)s-cnn.jpg]afbeelding[/url] ]
Ongetwijfeld geverfd, maar wat een volle bos haar.
Dat deed mn vader vroeger iddquote:Op woensdag 14 november 2012 21:19 schreef Karina het volgende:
[..]
Mannen worden eerder kaal. Geen sliertjes haar over je hoofd kammen he? Dat is echt geen gezicht.
Ik was op mijn 18e al grijs, of eigenlijk is het meer wit. Nu is mijn haar compleet spierwit. Ik heb daar nooit iets aan gedaan, maar een paar maanden geleden was ik het ineens hartstikke zat om wit haar te hebben en heb ik er kamhighlights door laten zetten.quote:Op woensdag 14 november 2012 21:39 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb ook nog genoegDus als ik kan kiezen tussen kaal en grijs, dan kies ik toch het laatste.
En waarom wordt dat linkje zo gek gequote?
Best wel benieuwd hoe dat er uitzietquote:Op woensdag 14 november 2012 21:54 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik was op mijn 18e al grijs, of eigenlijk is het meer wit. Nu is mijn haar compleet spierwit. Ik heb daar nooit iets aan gedaan, maar een paar maanden geleden was ik het ineens hartstikke zat om wit haar te hebben en heb ik er kamhighlights door laten zetten.
Dan trekken ze er met een kam donkere plukjes door. Ik vind het wel grappig en ook geen last van uitgroei aangezien er sowieso al witte stukken door zitten.
Oh dat klinkt best leuk eigenlijkquote:Op woensdag 14 november 2012 21:54 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik was op mijn 18e al grijs, of eigenlijk is het meer wit. Nu is mijn haar compleet spierwit. Ik heb daar nooit iets aan gedaan, maar een paar maanden geleden was ik het ineens hartstikke zat om wit haar te hebben en heb ik er kamhighlights door laten zetten.
Dan trekken ze er met een kam donkere plukjes door. Ik vind het wel grappig en ook geen last van uitgroei aangezien er sowieso al witte stukken door zitten.
Maar je hebt al 30 jaar wit haar ...? Ben je een Albina?quote:Op woensdag 14 november 2012 21:54 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik was op mijn 18e al grijs, of eigenlijk is het meer wit. Nu is mijn haar compleet spierwit. Ik heb daar nooit iets aan gedaan, maar een paar maanden geleden was ik het ineens hartstikke zat om wit haar te hebben en heb ik er kamhighlights door laten zetten.
Dan trekken ze er met een kam donkere plukjes door. Ik vind het wel grappig en ook geen last van uitgroei aangezien er sowieso al witte stukken door zitten.
Tuurlijk niet (denk ik), ik had een collega die was ook al heel jong grijs. Trouwens ook een collega die al bijna helemaal kaal was op zijn 23e of zo.quote:Op woensdag 14 november 2012 22:08 schreef chufi het volgende:
[..]
Maar je hebt al 30 jaar wit haar ...? Ben je een Albina?
Ik vraag het ook alleen maarquote:Op woensdag 14 november 2012 22:14 schreef Karina het volgende:
[..]
Tuurlijk niet (denk ik), ik had een collega die was ook al heel jong grijs. Trouwens ook een collega die al bijna helemaal kaal was op zijn 23e of zo.
Beetje als Cruella, maar dan wat beter verdeeldquote:Op woensdag 14 november 2012 21:58 schreef chufi het volgende:
[..]
Best wel benieuwd hoe dat er uitziet
Evil dus ...quote:Op woensdag 14 november 2012 22:45 schreef mazaru het volgende:
[..]
Beetje als Cruella, maar dan wat beter verdeeld
Berg hem op en gebruik je rugzak... Maar neem hem ook mee als je meer boodschappen moet doen.. Doe je de zware dingen in je rugzakquote:Op donderdag 15 november 2012 19:14 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ik heb deze week een Boodschappenwagen trapklimmer gekocht![]()
en vandaag heb ik er voor het eerst boodschappen meegedaan.
Ik wilde hem testen dus ik had hem helemaal volgeladen met expres de zware
spullen en ik kreeg hem nog amper de trap op![]()
ik heb met 2 handen dat dingen tree voor tree naar boven moeten slepen en mijn
armen vielen er zowat af.
Ik geloof dat boodschappen doen met mijn rugzak toch makkelijker was![]()
Maar goed, dan had ik weer niet zoveel in één keer kunnen halen.
Tis wel een ouwewijvenkarik voelde me wel ietwat bejaard met dat geval
![]()
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik had er niets mee.maar das idd heel lang geleden..quote:Op vrijdag 16 november 2012 23:36 schreef Karina het volgende:
Iets heel stoms, ik hoor net dat Love is in your Eyes van Gerard Joling al weer 27 jaar geleden isMijn hemel, al ZO oud.
Niet alleen vrienden. Maar ook mensen waar je mee bent opgegroeid.quote:Op zondag 18 november 2012 17:39 schreef beware_reageerd het volgende:
Ik merk het dat er vrienden wegvallen
True... Vooral als er een paar achter elkaar gaan die je eerst nog wel zag kwijlen in het Rosa Spier tehuis.quote:Op zondag 18 november 2012 18:01 schreef tong80 het volgende:
[..]
Niet alleen vrienden. Maar ook mensen waar je mee bent opgegroeid.
Johnnie en Rijk, de Mounties, Robert Long, Ramses, Rudy Carrel, Jan Wolkers......
Willem Ruis tel ik niet mee. Die stierf jong in de jaren 80. Nico Haak ook al 20 jaar geleden.quote:Op zondag 18 november 2012 18:04 schreef beware_reageerd het volgende:
[..]
True... Vooral als er een paar achter elkaar gaan die je eerst nog wel zag kwijlen in het Rosa Spier tehuis.
Of wat dacht je van.....Willen Ruis. Als je die nog kent ..... Nico haak met zijn liedjes, of Ted de Braak.
Time does fly.
Senna stierf ook jong. Dat gebeurt altijd en overal. Middelburg was ook nog geen 40. D'n Boet leeft nog steeds.quote:Op zondag 18 november 2012 18:17 schreef beware_reageerd het volgende:
Voetballen heb ik weinig mee.
Ayerton Senna dan weer wel.
Of Ratzenbergen.
Boet van Dulmen en vooral Jack Middelburg.
Ted leeft nog in Frankrijk, maar hem kennen is wel degelijk ouderdom.
Ralph Inbar
En natuurlijk, de Actie het dorp van Mies Bouwman.
Dat hebben gezien, dan weet je dat je oud word.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |