Er zijn toch verschillen? MoH hebben ze getracht voor 60 te verkopen, liep niet en hup omlaag die shit. Dus ik snap je punt volledig niet. Ook niet wat het met de PS4 van doen heeft overigens, maar dat is weer wat andersquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:13 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Nee klopt niet! Want dan zouden er verschillen zijn en niet alles 60 zijn.
Er is toch meer dan genoeg te vinden tussen de 15 en de 60 euro?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:13 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Nee klopt niet! Want dan zouden er verschillen zijn en niet alles 60 zijn.
Ze moeten daar gewoon aan en het gebeurd nu al een beetje maar straks zal het helemaal moeten. Bijvoorbeeld nog een keer die Sonic Kart game die lag volgens mij voor 40 euro in de winkel nieuw, kijk en dat is slim! Want full priced denk ik niet dat die echt goed zou verkopen terwijl ik hem voor 40 eerder zou willen.
En waar blijven de games van 29,99 dan ga ik wel akkoord met een wat kortere SP en geen MP aanwezig maar die kun je niet meer voor 60 in de winkel leggen.
Vul dat gat op wat er nu is tussen 1 - 5 voor iOs games en 5 - 15 voor de wat grotere indie's en dan de full AAA op 60 euro.
Behalve AC3 en Cod gamesquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:21 schreef Poit het volgende:
Verder is alles al snel goedkoper te krijgen dan de adviesprijs.
Omdat de geruchten gaan dat je er geen 2dehands games op kunt spelen en dan wordt dit ineens een heel punt omdat de meeste mensen nu juist die kortere SP games snel weer ruilen of verkopen.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:16 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ook niet wat het met de PS4 van doen heeft overigens, maar dat is weer wat anders
Omdat dat games zijn die blijven verkopen. Dus weer een vraag en aanbod kwestie.quote:
Die noodzaak merken ze vanzelf wel. En anders moet je wachten tot ie in prijs gedaald is. Wat je vast niet erg vindt, want je had er geen 60 euro voor over. Pas als iedereen die te dure games niet meer bij launch gaan kopen heb je kans dat het prijspunt daalt.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:22 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Omdat de geruchten gaan dat je er geen 2dehands games op kunt spelen en dan wordt dit ineens een heel punt omdat de meeste mensen nu juist die kortere SP games snel weer ruilen of verkopen.
Als dat straks niet meer kan ja dan wordt het een heel ander verhaal want dan ga ik die games niet meer spelen voor 60 per stuks denk ik! Daarom juist die noodzaak om meer prijsverschil te gaan aanbrengen.
Dat klopt ook maar het verschil in kosten om een boxed game te maken is ook heel groot. Dus dan kan daar ook best een prijsverschil voor komen.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:20 schreef Pheno het volgende:
Wie zegt dat er geen bestaansrecht isDe prijs wordt bepaald aan de hand van kosten/baten en de verwachte vraag. Een indy-game kost over het algemeen een stuk minder, maar ze hebben ook veel minder exposure, dus een mindere vraag. Sony heeft Journey bv goed geholpen, waardoor mensen het leerden kennen. Zonder Sony mocht je mazzel hebben als je ervan gehoord had
Er was toch laatst een rechtzaak over het doorverkopen van lincenties? Daar kwam uit dat dit gewoon mocht in de EU dus het lijkt me sterk dat ze de doorverkoop zo tot een stop mogen zetten. Steam ligt hiervoor ook al onder het vuur.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:22 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Omdat de geruchten gaan dat je er geen 2dehands games op kunt spelen en dan wordt dit ineens een heel punt omdat de meeste mensen nu juist die kortere SP games snel weer ruilen of verkopen.
Als dat straks niet meer kan ja dan wordt het een heel ander verhaal want dan ga ik die games niet meer spelen voor 60 per stuks denk ik! Daarom juist die noodzaak om meer prijsverschil te gaan aanbrengen.
Ja ik snap hoe het werkt. Maar het lijkt bij de AAA titels mede door de DLC's langer te duren voor ze zakken. COD games zakken pas als er een nieuwe versie isquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:24 schreef Poit het volgende:
Omdat dat games zijn die blijven verkopen. Dus weer een vraag en aanbod kwestie.
Het prijspunt hoeft van mij opzich niet te dalen ( 60 euro voor een game als skyrim of GTA is akkoord) Maar gewoon een korte SP game die ze in een jaar hebben gemaakt moet gewoon goedkoper meteen in de winkel kunnen liggen.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:24 schreef Pheno het volgende:
[..]
Die noodzaak merken ze vanzelf wel. En anders moet je wachten tot ie in prijs gedaald is. Wat je vast niet erg vindt, want je had er geen 60 euro voor over. Pas als iedereen die te dure games niet meer bij launch gaan kopen heb je kans dat het prijspunt daalt.
Ik vind CoD geen AAA titel maar wel een game die belachelijk goed verkoopt. Als je het over een game met lage ontwikkelkosten hebt is het CoD wel..quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:25 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ja ik snap hoe het werkt. Maar het lijkt bij de AAA titels mede door de DLC's langer te duren voor ze zakken. COD games zakken pas als er een nieuwe versie is
Ik hoop het ook niet nee, want huur nu een groot gedeelte van m'n games en dat kan dan niet meer. Daarom denk ik gewoon aan een code die je ook los kunt kopen zoals nu vaak voor de multiplayer is.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:25 schreef Poit het volgende:
[..]
Er was toch laatst een rechtzaak over het doorverkopen van lincenties? Daar kwam uit dat dit gewoon mocht in de EU dus het lijkt me sterk dat ze de doorverkoop zo tot een stop mogen zetten. Steam ligt hiervoor ook al onder het vuur.
Dat maakt het niet gelijk geen AAA titel. Het is 1 van de grootste franchises elke jaar op meerdere vlakken. FIFA stoppen ze ook geen reet in maar is nog steeds groot en AAAquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:26 schreef Poit het volgende:
[..]
Ik vind CoD geen AAA titel maar wel een game die belachelijk goed verkoopt. Als je het over een game met lage ontwikkelkosten hebt is het CoD wel..
Volgens mij doet die het heel aardig hoor.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:21 schreef Poit het volgende:
Je haalt trouwens die Sonic game aan.. Is dat een succes? Volgens mij niet echt. Lagere vraagprijs betekend niet direct hogere verkoop.
Wat maakt een game dan AAA, puur alleen de verkoopcijfers?quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:27 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat maakt het niet gelijk geen AAA titel. Het is 1 van de grootste franchises elke jaar op meerdere vlakken. FIFA stoppen ze ook geen reet in maar is nog steeds groot en AAA
Alles kan, maar geen uitgever die dat doet als men er ook 60 euro voor uitgeeftquote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:26 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Het prijspunt hoeft van mij opzich niet te dalen ( 60 euro voor een game als skyrim of GTA is akkoord) Maar gewoon een korte SP game die ze in een jaar hebben gemaakt moet gewoon goedkoper meteen in de winkel kunnen liggen.
Maar dat doet men niet!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:30 schreef Pheno het volgende:
[..]
Alles kan, maar geen uitgever die dat doet als men er ook 60 euro voor uitgeeft
Battlefield 3 verkocht toch heel aardig voor een spel dat je tijdens een toiletbezoek kon uitspelen.quote:
Ik kijk meer naar ontwikkelkosten.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:30 schreef Poit het volgende:
[..]
Wat maakt een game dan AAA, puur alleen de verkoopcijfers?
GAST!quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:32 schreef Pheno het volgende:
[..]
Battlefield 3 verkocht toch heel aardig voor een spel dat je tijdens een toiletbezoek kon uitspelen.
quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:33 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
GAST!
Kom niet met onzin aan graag want BF 3 is een super dikke MP knaller.
quote:Op vrijdag 8 februari 2013 11:26 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Maar gewoon een korte SP game die ze in een jaar hebben gemaakt moet gewoon goedkoper meteen in de winkel kunnen liggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |