Haha het gaat nu al misquote:Op donderdag 1 november 2012 16:57 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Kom vechten dan brave burger
Nee, alles blijft hetzelfde.quote:Op donderdag 1 november 2012 16:56 schreef ssebass het volgende:
Zal dit de spanningen binnen Nederland verhogen?
Ligt meer aan de ondergrens niet zozeer de nivellering.quote:Op donderdag 1 november 2012 16:58 schreef Roellie80 het volgende:
In landen met minder inkomensongelijkheid zijn mensen gemiddeld gezonder dan in landen met meer inkomensongelijkheid
quote:Op donderdag 1 november 2012 16:57 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Kom vechten dan brave burger
Sorry de belastingdienst was je voor. Voor mijn geld verwijs ik je door naar Den Haag.quote:
De manier om inkomstenongelijkheid tegen te gaan is nivellering lijkt me...quote:Op donderdag 1 november 2012 17:01 schreef ssebass het volgende:
[..]
Ligt meer aan de ondergrens niet zozeer de nivellering.
Ja dat is makkelijker.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:03 schreef yavanna het volgende:
Mensen laten zich opjutten door politieke praatjes over luie dikke zieke aso uitkeringstrekkers en de daarbij horende kosten. En deze mensen kijken daardoor blijkbaar niet naar de vele miljarden die de overheid had kunnen besparen/terug halen door het voeren van een goed beleid/hervormingen/uitgavenplan/aanpak fraude/banken/EU enz.
In de laatste opsommingen zit zoveel meer verspild geld, maar het zal bepaalde mensen beter uitkomen om flink omlaag te trappen ipv omhoog te trappen.
Het lijkt de laatste jaren inderdaad steeds meer gericht op materialisme (apple, beats meuk etc). Uiterlijk vertoon boven alles.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:04 schreef dawg het volgende:
geld voert de boventoon in alles en daarom verharden maatschappijen.
Valt wel te raden of jij bij de ontvangende of de betalende partij hoort.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:03 schreef yavanna het volgende:
Mensen laten zich opjutten door politieke praatjes over luie dikke zieke aso uitkeringstrekkers en de daarbij horende kosten. En deze mensen kijken daardoor blijkbaar niet naar de vele miljarden die de overheid had kunnen besparen/terug halen door het voeren van een goed beleid/hervormingen/uitgavenplan/aanpak fraude/banken/EU enz.
In de laatste opsommingen zit zoveel meer verspild geld, maar het zal bepaalde mensen beter uitkomen om flink omlaag te trappen ipv omhoog te trappen.
niet alleen op dat vlak. geld is goed op weg de belangrijkste motivatie voor alles te worden. denk aan politiek beleid, de zorg, natuur & milieu, etc.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:07 schreef ssebass het volgende:
[..]
Ja dat is makkelijker.
[..]
Het lijkt de laatste jaren inderdaad steeds meer gericht op materialisme (apple, beats meuk etc). Uiterlijk vertoon boven alles.
Ik ben daar ook altijd voorstander geweest en dat ben ik overigens nog steeds. Het moet alleen niet te extreem worden. Daarnaast moeten ze inderdaad de oorzaak aanpakken, anders zitten ze over een paar jaar weer met hetzelfde probleem, want de kosten zullen blijven stijgen. Willen ze dan de premie weer verdubbelen?quote:Op donderdag 1 november 2012 17:06 schreef Jellereppe het volgende:
Mij hoor je niet klagen over onze soldariteitseconomie. Dat laatste zorgt ervoor dat iedereen een beetje kan genieten van luxe in Nederland, maar nivellering d.m.v. inkomensafhankelijke premie waarbij salarissen van ¤ 70.000 per jaar veel meer gaan betalen aan zorgpremie schiet zijn doel wel voorbij. Werken moet lonen en men moet kijken naar de situatie achter de stijgende zorgkosten. Kort dan in de managementlagen en stel een maximum in wat specialisten mogen verdienen! Daar valt nog veel geld te halen.
quote:Want de wortel van alle kwaad is geldzucht.
Ja daar lijkt het wel op en dat moet inderdaad een keer mis gaan. Het "greed is good" principe lijkt nog steeds de boventoon te voeren, maar het lijkt me niet dat dit zal leiden naar geluk. Greed is immers onverzadigbaar.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:09 schreef dawg het volgende:
[..]
niet alleen op dat vlak. geld is goed op weg de belangrijkste motivatie voor alles te worden. denk aan politiek beleid, de zorg, natuur & milieu, etc.
dat kan niet heel lang stand houden ben ik bang.
Neuh, de managementlagen en de specialisten kosten helemaal niet zo veel geld en daar valt ook niets te halen. Het probleem is dat iedereen maar recht heeft op iedere vorm van zorg, en dat dat allemaal vanzelfsprekend wordt gevonden.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:06 schreef Jellereppe het volgende:
Mij hoor je niet klagen over onze soldariteitseconomie. Dat laatste zorgt ervoor dat iedereen een beetje kan genieten van luxe in Nederland, maar nivellering d.m.v. inkomensafhankelijke premie waarbij salarissen van ¤ 70.000 per jaar veel meer gaan betalen aan zorgpremie schiet zijn doel wel voorbij. Werken moet lonen en men moet kijken naar de situatie achter de stijgende zorgkosten. Kort dan in de managementlagen en stel een maximum in wat specialisten mogen verdienen! Daar valt nog veel geld te halen.
Dat is juist het probleem. De inkomensafhankelijke premie is wat aan de extreme kant. Hogere inkomens gaan volgens RTL en NOS ¤ 480 per maand betalen aan zorgkosten. Dat laatste begint al bij ¤ 70.000 per jaar. Dus als je 2x modaal verdient tik je elke maand even ¤ 500 af. Dat gaat mij te ver. Desnoods laat je ook vermogende ouderen gedeeltelijk betalen voor hun zorg. Voor de vergrijzing gaat bijna iedereen op draaien, maar er zijn grenzen. Werken moet wel lonen.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:10 schreef ssebass het volgende:
[..]
Ik ben daar ook altijd voorstander geweest en dat ben ik overigens nog steeds. Het moet alleen niet te extreem worden. Daarnaast moeten ze inderdaad de oorzaak aanpakken, anders zitten ze over een paar jaar weer met hetzelfde probleem, want de kosten zullen blijven stijgen. Willen ze dan de premie weer verdubbelen?
Na je 65ste alle zorg uit eigen zak betalen. Scheelt tevens in de AOW, de vergrijzing, het pensioenprobleem en de prijs van huizen.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:15 schreef Kassaa het volgende:
[..]
Neuh, de managementlagen en de specialisten kosten helemaal niet zo veel geld en daar valt ook niets te halen. Het probleem is dat iedereen maar recht heeft op iedere vorm van zorg, en dat dat allemaal vanzelfsprekend wordt gevonden.
Dat begrijp ik. Buiten het feit dat het land er veiliger door wordt is het natuurlijk ook onzinnig dat in een rijk land mensen zouden moeten creperen. Maar het moet ook niet zo zijn dat iedereen straks zijn volledige salaris aan de belastingdienst moet geven waarna dit weer gelijk verdeeld wordt. Dan gaat iedereen ook maar doen waar die zin in heeft en dat houdt een land niet draaiende. Lekkere stimulans om te werken.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:11 schreef Roellie80 het volgende:
Je moet het ook natuurlijk niet te ver doorvoeren. Mensen moeten nog wel het gevoel hebben dat ze beloond worden voor het werk dat ze leveren.
Maar je wil echt wel zorgen dat de onderkant van de maatschappij kan meekomen. Dat is voor de "rijke medelanders" net zo belangrijk. Anders zou je naar Amerikaanse toestanden gaan waar agenten een bepaalde wijk niet meer in durven omdat het dermate verloederd/verpauperd en overgenomen is door gangs.
Geld is sinds de jaren 50 steeds belangrijker geworden voor mensen. zo ook het materialisme. Allemaal bijwerkingen van het kapitalisme
Huur voor verpleegtehuizen is een goed begin.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:16 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Na je 65ste alle zorg uit eigen zak betalen. Scheelt tevens in de AOW, de vergrijzing, het pensioenprobleem en de prijs van huizen.
Wat een laffe oplossing.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:17 schreef Kassaa het volgende:
[..]
Huur voor verpleegtehuizen is een goed begin.
Je tikt helemaal geen 500 euro per maand af, je tikt nog minder dan 250 per jaar af. De rest gaat via de fiscus en is geen echte premie. Dit komt door allerlei ingewikkelde plannen die PVDA/VVD hebben bedacht van aan de ene kant lastenverzwaring en aan de andere kant teruggaaf via IB. Hierbij hebben ze twee blunders gemaakt:quote:Op donderdag 1 november 2012 17:15 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dat is juist het probleem. De inkomensafhankelijke premie is wat aan de extreme kant. Hogere inkomens gaan volgens RTL en NOS ¤ 480 per maand betalen aan zorgkosten. Dat laatste begint al bij ¤ 70.000 per jaar. Dus als je 2x modaal verdient tik je elke maand even ¤ 500 af. Dat gaat mij te ver. Desnoods laat je ook vermogende ouderen gedeeltelijk betalen voor hun zorg. Voor de vergrijzing gaat bijna iedereen op draaien, maar er zijn grenzen. Werken moet wel lonen.
Vandaar dat ik ook al aangaf dat je het ook niet moet overdrijven. Maar zoals Remlof hierboven ook al aangaf, er is al jaren niks meer gedaan aan het gelijktrekken van de inkomstenverschillen (en hiermee zijn ze dus enkel vergroot) dat het wel weer eens tijd word hier iets aan te doenquote:Op donderdag 1 november 2012 17:17 schreef ssebass het volgende:
[..]
Dat begrijp ik. Buiten het feit dat het land er veiliger door wordt is het natuurlijk ook onzinnig dat in een rijk land mensen zouden moeten creperen. Maar het moet ook niet zo zijn dat iedereen straks zijn volledige salaris aan de belastingdienst moet geven waarna dit weer gelijk verdeeld wordt. Dan gaat iedereen ook maar doen waar die zin in heeft en dat houdt een land niet draaiende. Lekkere stimulans om te werken.
Hebben de minderbedeelden de rekening gepresenteerd gekregen? Dat heb ik even gemist dan. Daarnaast kan ik het geld wel missen en het is crisis, dus als ik ook moet inleveren prima, maar houdt dit wel proportioneel.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:16 schreef remlof het volgende:
Weer zo'n janktopic
Kom op man, onze groep is jarenlang ontzien en minder bedeelden hebben de rekening gepresenteerd gekregen, dat wordt nu weer enigszins rechtgetrokken, prima zaak.
ondanks dat ik de inkomensafhankelijke zorgpremie niet helemaal goed ingericht vind, vind ik de reacties van de diverse vvd'ers echt zielig. en aanstellerig.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:16 schreef remlof het volgende:
Weer zo'n janktopic
Kom op man, onze groep is jarenlang ontzien en minder bedeelden hebben de rekening gepresenteerd gekregen, dat wordt nu weer enigszins rechtgetrokken, prima zaak.
Je hebt bijvoorbeeld gemist hoeveel extra klanten de voedselbanken hebben gekregen?quote:Op donderdag 1 november 2012 17:20 schreef ssebass het volgende:
[..]
Hebben de minderbedeelden de rekening gepresenteerd gekregen? Dat heb ik even gemist dan. Daarnaast kan ik het geld wel missen en het is crisis, dus als ik ook moet inleveren prima, maar houdt dit wel proportioneel.
Het is een gedeelte van de probleem. Specialisten verdienen klauwen met geld en terecht, maar met de vergrijzing is dat niet meer te verantwoorden. Mensen gaan in de toekomst bloeden voor de vergrijzing en dus moet de zorg zelf ook een stap terugzetten door te snijden waar mogelijk. Het is een begin. Er zijn nog wel meer maatregelen die je kunt nemen om de kosten te drukken, want de zorgkosten stijgen met het jaar. Moet je zien waar we nu zitten. ¤ 500 premie per maand, wie had dat ooit durven denken? Het einde is nu niet in zich met al de babyboomers die in de toekomst met pensioen gaan? De zorgkosten gaan nog wel veel meer stijgen voor de staat. Waar houdt het op voor de werkenden. Gaan we alleen nog maar werken om die ouderen te verzorgen of gaat werken ook nog lonen in de toekomst?quote:Op donderdag 1 november 2012 17:15 schreef Kassaa het volgende:
[..]
Neuh, de managementlagen en de specialisten kosten helemaal niet zo veel geld en daar valt ook niets te halen. Het probleem is dat iedereen maar recht heeft op iedere vorm van zorg, en dat dat allemaal vanzelfsprekend wordt gevonden.
Nee, die top van 70K slaat nergens op, laat het voor iedereen gewoon een vast percentage van het inkomen zijn.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:20 schreef dawg het volgende:
[..]
ondanks dat ik de inkomensafhankelijke zorgpremie niet helemaal goed ingericht vind, vind ik de reacties van de diverse vvd'ers echt zielig. en aanstellerig.
ja, dit dus. maar ik vind die reacties echt tenenkrommend.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:23 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, die top van 70K slaat nergens op, laat het voor iedereen gewoon een vast percentage van het inkomen zijn.
Voor de bühne krijg je dan 'premies' van 10.000-20.000 euro per jaar ten op zichte van een ander met 200. Maar zoals in mijn eerdere post gaat dit via de fiscus en is het in feite gewoon een extra belasting. Beter hadden PVDA/VVD een wat minder complex stelsel bedacht waardoor niet de indruk wordt gewekt dat het ook echte premies zijn zoals we nu de premie hebben.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:23 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, die top van 70K slaat nergens op, laat het voor iedereen gewoon een vast percentage van het inkomen zijn.
De hypotheekrenteaftrek word ook afgebouwd dus wat heeft het dan voor nut?quote:Op donderdag 1 november 2012 17:24 schreef Roellie80 het volgende:
Dat gejank over die verhoogde zorgpremie; honderden euro's per maand extra moeten betalen..Is er uberhaupt iemand die er rekening mee houd dat er 5% van je inkomstenbelasting af gaat!?
Die krijgen al jaren lang klappen, maar ik vermoed dat jij geen echte minima kent.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:20 schreef ssebass het volgende:
[..]
Hebben de minderbedeelden de rekening gepresenteerd gekregen? Dat heb ik even gemist dan. Daarnaast kan ik het geld wel missen en het is crisis, dus als ik ook moet inleveren prima, maar houdt dit wel proportioneel.
de HRA moest er hoe dan ook aan gelovenquote:Op donderdag 1 november 2012 17:28 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
De hypotheekrenteaftrek word ook afgebouwd dus wat heeft het dan voor nut?
Alleen blijft het daar niet bij, ik heb al verschillende berekeningen van mensen gezien die er bijna 1000 Euro per maand op achteruit gaan.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:31 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
de HRA moest er hoe dan ook aan geloven
Zo ontzettend hard komt deze niet aan en tegelijkertijd doen ze er wel eindelijk wat mee
0.5% p/j kan ik prima mee leven.
Oei, en ze hebben al amper geld om van rond te kunnen komen.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:34 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Alleen blijft het daar niet bij, ik heb al verschillende berekeningen van mensen gezien die er bijna 1000 Euro per maand op achteruit gaan.
dit vind ik altijd zo'n debiele aanname, alsof een arbeidsongeschikt iemand, of een bijstandsgerechtigde (nee, niet de uitzonderingen) niet iets van hun leven willen maken. simplistische gedachte. en diegenen die op fok altijd de grootste bek hebben over hardwerkende nederlanders zitten de hele dag op fok.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:28 schreef PKRChamp het volgende:
Ik zie niet in waarom mensen een prikkel hebben om hard te werken of om carriere te maken als het niet beloond wordt met een salaris waar je ruim van kan leven.
Het is belachelijk dat mensen die wat meer verdienen in de maatschappij de rekening gepresenteerd krijgen terwijl deze groep altijd al de zwaarste lasten dragen.
Nivellering komt voort uit het communistisch gedachtegoed en staat haaks op de principes van marktwerking en kapitalisme.
Mensen die wel iets van hun leven willen maken en wel willen genieten van de vruchten van hun arbeid kunnen beter verhuizen naar een land waar succes tenminste niet bestraft wordt.
Tussen de 'hogere en lagere klassen' binnen de samenleving is er sinds de ontkerkelijking steeds minder contact gekomen, en het is nou eenmaal lastig voor mensen om solidair te zijn met cijfertjes op het NOS journaal.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:03 schreef yavanna het volgende:
Mensen laten zich opjutten door politieke praatjes over luie dikke zieke aso uitkeringstrekkers en de daarbij horende kosten. En deze mensen kijken daardoor blijkbaar niet naar de vele miljarden die de overheid had kunnen besparen/terug halen door het voeren van een goed beleid/hervormingen/uitgavenplan/aanpak fraude/banken/EU enz.
In de laatste opsommingen zit zoveel meer verspild geld, maar het zal bepaalde mensen beter uitkomen om flink omlaag te trappen ipv omhoog te trappen.
Volgens de berekeningen van verschillende mensen kwamen ze uit op een besteedbaar inkomen van rond de 400 Euro. Dat is lekker dan als je hard werkt of een zware studie achter de rug hebt.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:36 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Oei, en ze hebben al amper geld om van rond te kunnen komen.
Dit soort uitspraken die een beroep doen op schuldgevoel laten mij compleet koud. Verplichte solidariteit is een vorm van roof. Ik denk dat mensen beter in staat zijn om de armen te helpen als ze een groot deel van hun inkomen gewoon mogen houden ipv het verplicht af te staan onder de noemer solidariteit.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:42 schreef dawg het volgende:
[..]
dit vind ik altijd zo'n debiele aanname, alsof een arbeidsongeschikt iemand, of een bijstandsgerechtigde (nee, niet de uitzonderingen) niet iets van hun leven willen maken. simplistische gedachte. en diegenen die op fok altijd de grootste bek hebben over hardwerkende nederlanders zitten de hele dag op fok.
Er zijn genoeg artikelen die het tegendeel bewijzen.quote:maar hey, ik zal je niet missen als je "niet gestraft wilt worden voor je harde werk" en gaat emigreren. ik vermoed echter dat dat van de meesten gefrustreerde grootspraak is.
Ga jij anders even vrijwillig 350 euro per maand betalen, kijken of je dat eerlijk vind. Solidariteit prima, dit is echter extreem en slaat nergens op.quote:Op donderdag 1 november 2012 17:24 schreef dawg het volgende:
[..]
ja, dit dus. maar ik vind die reacties echt tenenkrommend.
niks schuldgevoel, het is gewoon een domme aanname. en kom maar met die artikelen dan. post dan ook even wat artikelen waarin staat hoevelen er binnen 3-5 jaar weer terugkeren.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:44 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Dit soort uitspraken die een beroep doen op schuldgevoel laten mij compleet koud. Verplichte solidariteit is een vorm van roof. Ik denk dat mensen beter in staat zijn om de armen te helpen als ze een groot deel van hun inkomen gewoon mogen houden ipv het verplicht af te staan onder de noemer solidariteit.
[..]
Er zijn genoeg artikelen die het tegendeel bewijzen.
ik heb al gezegd dat ik de inrichting niet goed vind.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:45 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ga jij anders even vrijwillig 350 euro per maand betalen, kijken of je dat eerlijk vind. Solidariteit prima, dit is echter extreem en slaat nergens op.
En toch vind je dat mensen die daarover beginnen te klagen, aan het zeuren zijn.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:50 schreef dawg het volgende:
[..]
ik heb al gezegd dat ik de inrichting niet goed vind.
http://nos.nl/artikel/404530-meer-mensen-verlaten-nederland.htmlquote:Op donderdag 1 november 2012 18:49 schreef dawg het volgende:
[..]
niks schuldgevoel, het is gewoon een domme aanname. en kom maar met die artikelen dan. post dan ook even wat artikelen waarin staat hoevelen er binnen 3-5 jaar weer terugkeren.
ik vind het overtrokken. en opportuun.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:53 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En toch vind je dat mensen die daarover beginnen te klagen, aan het zeuren zijn.
en hoeveel komen er weer terug? en wat let jou dan om weg te gaan, aangezien het je zo lijkt te steken?quote:Op donderdag 1 november 2012 18:53 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
http://nos.nl/artikel/404530-meer-mensen-verlaten-nederland.html
Hier is een van de vele artikeltjes over dit onderwerp. Je gelooft toch niet werkelijk dat mensen hard werken om de verzorgingsstaat te bekostigen?
Dat komt omdat het jou niet raakt.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:54 schreef dawg het volgende:
[..]
ik vind het overtrokken. en opportuun.
Die mensen gaan weg omdat ze hier geen werk kunnen vinden, niet omdat de lasten te hoog zijn.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:53 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
http://nos.nl/artikel/404530-meer-mensen-verlaten-nederland.html
Hier is een van de vele artikeltjes over dit onderwerp. Je gelooft toch niet werkelijk dat mensen hard werken om de verzorgingsstaat te bekostigen?
er zijn meer dan genoeg dingen die mij wel raken hoor, maak je geen zorgen. en dan nog steeds vind ik dit geen goede maatregel, voor de 3e keer.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:57 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat komt omdat het jou niet raakt.
Onder andere, andere redenen zijn de regelgeving en ik geloof dat het belastingsklimaat daar ook onder valt.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Die mensen gaan weg omdat ze hier geen werk kunnen vinden, niet omdat de lasten te hoog zijn.
Als ik dat soort bedragen zou verdienen dan had ik inderdaad even over de grens gekeken. Ik zou het persoonlijk niet kunnen verkroppen om boven modaal te verdienen om dan vervolgens meer dan de helft in te leveren bij de overheid en daar bovenop ook nog eens een groot deel in te leveren bij de verzekeringsmaatschappijen.quote:Op donderdag 1 november 2012 18:55 schreef dawg het volgende:
[..]
en hoeveel komen er weer terug? en wat let jou dan om weg te gaan, aangezien het je zo lijkt te steken?
voor de 4e keer: ik vind dit geen goed plan. lezen valt niet mee heh.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:10 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Als ik dat soort bedragen zou verdienen dan had ik inderdaad even over de grens gekeken. Ik zou het persoonlijk niet kunnen verkroppen om boven modaal te verdienen om dan vervolgens meer dan de helft in te leveren bij de overheid en daar bovenop ook nog eens een groot deel in te leveren bij de verzekeringsmaatschappijen.
Vind jij het dan normaal dat zo`n persoon dan een besteedbaar inkomen heeft van rond de 400 Euro per maand?
Er worden tal van redenen genoemd. Belasting zal daar ongetwijfeld een van zijn. Jij doet echter overkomen alsof het gros vertrekt vanwege het belastingklimaat. Dat blijkt echter nergens uit.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:07 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Onder andere, andere redenen zijn de regelgeving en ik geloof dat het belastingsklimaat daar ook onder valt.
Waarom vind je dan dat mensen daar niet over moeten klagen? Ik weet dat de vraag eerder is gesteld maar ik krijg het idee dat je gewoon aan het schoppen ben.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:11 schreef dawg het volgende:
[..]
voor de 4e keer: ik vind dit geen goed plan. lezen valt niet mee heh.
Absolute cijfers kan ik niet vinden maar nogmaals ik kan mij niet voorstellen dat het overgrote deel van je inkomen inleveren resulteert in gelukkige gevoelens. Met andere woorden ik denk dat het een grote reden is om te emigreren in combinatie met andere redenen.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:12 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er worden tal van redenen genoemd. Belasting zal daar ongetwijfeld een van zijn. Jij doet echter overkomen alsof het gros vertrekt vanwege het belastingklimaat. Dat blijkt echter nergens uit.
ze mogen best klagen, dat zeg ik ook niet. ik vind het alleen wel erg overdreven allemaal, opportuun. wat hadden ze dan verwacht van een partij die eerst met de pvv een gedoogconstructie aangaat en daarna impliciet zelfs met de sgp?quote:Op donderdag 1 november 2012 19:13 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Waarom vind je dan dat mensen daar niet over moeten klagen? Ik weet dat de vraag eerder is gesteld maar ik krijg het idee dat je gewoon aan het schoppen ben.
Oh, jij denkt dat? Projectie, heet dat. Het is misschien lastig voor te stellen, maar niet iedereen heeft moeite met een betrekkelijk hoog belastingtarief. Vooral wanneer je bedenkt hoe goed wij het voor elkaar hebben in dit land.quote:Op donderdag 1 november 2012 19:17 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Absolute cijfers kan ik niet vinden maar nogmaals ik kan mij niet voorstellen dat het overgrote deel van je inkomen inleveren resulteert in gelukkige gevoelens. Met andere woorden ik denk dat het een grote reden is om te emigreren in combinatie met andere redenen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |