Nou, dat is het zeker. Maar ik zie nu vooral voordelen. Kan ik de opvang van mijn meiden goed regelen en hoef ik me daar niet druk over te maken. Maar goed, ze kunnen zichzelf nog net zo goed voor die datum aandienen he. Ze worden in ieder geval uiterlijk die dag (of de dag daarna) geboren.quote:Op maandag 29 oktober 2012 13:29 schreef Spirit82 het volgende:
Dat lijkt me bizar! Precies weten wanneer je kindje(s) geboren gaan worden
ik vond het heerlijk!quote:Op maandag 29 oktober 2012 13:29 schreef Spirit82 het volgende:
Dat lijkt me bizar! Precies weten wanneer je kindje(s) geboren gaan worden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.jeee cathmar een datum, spannend
nog geen actie voor ophelia,maar morgen dus wel definitieve plannen![]()
vandaag 31 weken whoeheeee
en verder niks te melden
Ik vond het wel fijn te weten wat ik eventueel kon doen om met de pijn om te gaan, dat heeft mij echt geholpen. Fluiten bleek hier een hele goede (had ik van freecell gejat). Maar op een gegeven moment doet et gewoon pijn en kun je doen wat je leuk vind, niets werkt dan nog. Voordeel was dat dat niet zo lang duurde bij mij.quote:Op maandag 29 oktober 2012 11:25 schreef Estrys het volgende:
[..]
Je kan je niet inlezen in of voorbereiden op de pijn.
Dat kun je van tevoren wel bespreken.. Of dan aangeven...quote:Op maandag 29 oktober 2012 14:54 schreef rebel-angel het volgende:
ooh dat is ook zo'n ding waar ik vanacht aan lag te denken
hoe gaat het met voeden op verzoek als je in het ziekenhuis ligt, nou lijkt het me niet zo'n probleem als je kindje bij je op de kamer is.
maar wat als je kindje ergens anders ligt en je zelf niet zo mobiel bent.
vooralsnog probeer ik me niet heel erg druk te maken over dingen, maar probeer me wel op vanalles voor te bereiden.
Bespreken idd! En op je strepen gaan staan als je denkt dat het anders gaat als zou moeten! (spoiler ivm lang ervaringsverhaal)quote:Op maandag 29 oktober 2012 14:54 schreef rebel-angel het volgende:
ooh dat is ook zo'n ding waar ik vanacht aan lag te denken
hoe gaat het met voeden op verzoek als je in het ziekenhuis ligt, nou lijkt het me niet zo'n probleem als je kindje bij je op de kamer is.
maar wat als je kindje ergens anders ligt en je zelf niet zo mobiel bent.
vooralsnog probeer ik me niet heel erg druk te maken over dingen, maar probeer me wel op vanalles voor te bereiden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.3!
Ik belde de verpleging omdat ze zo huilde... Geen moment aan gedacht dat het kind ook moet eten...quote:Op maandag 29 oktober 2012 15:21 schreef rebel-angel het volgende:
jezus wat een verhaal joh.
kan me echt wel voorstellen dat je niet meer durft te bellen als je zo'n eindbaas aan je bed krijgt.
dat bleu zijn herken ik wel, toen wes werd geboren was ik 22 en wat wist ik nou eigenlijk.
borstvoeding ging ik toen niet geven want dat was maar raar (vergeef m'n 22 jarige ik )
de "fouten"die ik toen maakte wil ik nu gewoon niet meer maken.
en nu weet ik ook gewoon beter wat ik wel en niet wil en zal wat betreft de borstvoeding ook zeker op m'n streepjes gaan staan.
probeer nu ook zoveel mogelijk te lezen en te weten.
quote:Op maandag 29 oktober 2012 13:22 schreef Cathmar het volgende:
Aftellen Ophelia! Succes morgen.
Hier alles weer goedgekeurd. Twee dames van 2600 gram bij 36 weken.
Ennuh... ik heb een datum![]()
13 weken is wel heel vroeg ja... Dat zijn waarschijnlijker je darmen.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:46 schreef Spirit82 het volgende:
Vraag lekker wat voor jezelf! Vooral als je kind alles al heeftvolgens mij heb je dat wel verdiend
Weer een noob-vraag tussendoor: vanaf wanneer kun je je kindje voelen? Ik lees overal ongeveer 20 wk, maar voelde net toen ik op mn rug lag te lezen ineens een gek borreltje, alsof belletjes plopten tegen de binnenkant van mn buik precies waar kruimel hoort te zitten. Voelde echt anders dan gas, maar vraag me nu af of ik het me verbeeld want ben pas 13 + 2...
Ja ik wist ook niet echt hoe ik moest reageren, dus zei maar zoiets als 'ja, zou kunnen'quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:21 schreef Spirit82 het volgende:
Ik weet dat vriendinnen eerlijk naar elkaar moeten en kunnen zijn, maar soms vraag je je toch af waarom ze dit soort dingen zeggen... De muts!
Volgens dit stukje op Wikipedia kan het wel hoor:quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:33 schreef Suikertante het volgende:
Tally, dat hikken leek de mijne ook te doen (13 weken), maar toen zei de echomevrouw dat dat gewoon bewegen was, alleen dat ze nog niet zoveel controle hebben over hun bewegingen als ze nog zo klein zijn. Dus het zijn een soort spasmen!
Maar jij bent wel wat verder, dus misschien is het bij jou wel hikken natuurlijk.
Maar goed, het blijft wel Wikipedia natuurlijk..quote:Onderzoekers van de Universiteit van Calgary stellen voor dat de hik een evolutionair overblijfsel is van onze vroegere amfibie-ademhaling; amfibieën als kikkers slikken lucht en water via een simpele motorreflex vergelijkbaar met onze hik. Bovendien blijken de zenuwbanen die de hik mogelijk maken al in de vroeg-embriotische fase aanwezig te zijn, al voor de zenuwbanen die de normale ademhaling reguleren. De hik is dan een antecedent van de ingewikkelde longademhaling. Bij foetussen is de hik een normaal verschijnsel, en komt voor vanaf de 8e week van de zwangerschap. Naarmate de longen van de baby rijpen, neemt het hikken af.
Twinkle gefeliciteerd met de geboorte van je kleintje!quote:Op maandag 29 oktober 2012 09:46 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ja dat weet ik eigenlijk niet. Ik dacht altijd zonder coffeine. Maar ik zou bij twijfel even je VK raadplegen ipv google. Lijkt mij betrouwbaarder
quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:39 schreef -mandy- het volgende:
[..]
Twinkle gefeliciteerd met de geboorte van je kleintje!![]()
![]()
![]()
Van de verloskundige en de huisarts mag ik ook geen paracetamol met coffeďne. Uitleg van de huisarts was dat coffeďne heel erg lijkt (of hetzelfde is) dan caffeďne, en dat mag je ook maar in beperkte mate tijdens de zwangerschap!
Ben sinds vandaag ook lid van het tweede trimester-groepje!
Fijn, zo'n vriendinquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:02 schreef L0t.. het volgende:
Ik ben net wezen lunchen met een vriendin. Kreeg van haar de fijne opmerking dat ik er voor buitenstaanders waarschijnlijk eerder dik dan zwanger uitzie terwijl ik zelf nou juist vond dat ik er eindelijk eens Echt Zwanger uit zag
Ik moet wel zeggen dat als ik nu foto's terug zie van toen ik iets van 3-4 maanden zwanger was, dat ik me best kan voorstellen dat buitenstaanders niet direct door hadden dat ik zwanger wasquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:34 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Ja ik wist ook niet echt hoe ik moest reageren, dus zei maar zoiets als 'ja, zou kunnen'
Ik ga straks wel even een foto maken en in het buikentopic plaatsen, dan moeten jullie allemaal even zeggen dat ik er Heul Erg Zwanger uitzie oké?!
Haha nou goed, als zelfs jij nog die vraag krijgt voel ik me al wat minder stomquote:Op maandag 29 oktober 2012 18:09 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik moet wel zeggen dat als ik nu foto's terug zie van toen ik iets van 3-4 maanden zwanger was, dat ik me best kan voorstellen dat buitenstaanders niet direct door hadden dat ik zwanger wasTerwijl ik me toen ook Heel Erg Zwanger voelde
Je eigen gevoel erbij is gewoon het belangrijkste![]()
Gisteren zat ik trouwens nog bij een vriendin op haar verjaardag, en daar was een mevrouw's dochter blijkbaar zwanger (de mevrouw was erover aan het vertellen, haar dochter was er zelf niet bij). Vervolgens maakte iemand anders een opmerking over dat M. en ik het geslacht niet wilden weten, en toen vroeg de mevrouw aan mij "Ben jij ook zwanger?". Ze zag het écht niet aan me.
Daarom 'moest' ik van een paar mensen opstaan, en toen schrok de mevrouw welZittend zie ik er blijkbaar gewoon dik uit ipv zwanger
![]()
Nu ben ik wel heel benieuwd wat je in hemelsnaam aan hadquote:Op maandag 29 oktober 2012 18:09 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik moet wel zeggen dat als ik nu foto's terug zie van toen ik iets van 3-4 maanden zwanger was, dat ik me best kan voorstellen dat buitenstaanders niet direct door hadden dat ik zwanger wasTerwijl ik me toen ook Heel Erg Zwanger voelde
Je eigen gevoel erbij is gewoon het belangrijkste![]()
Gisteren zat ik trouwens nog bij een vriendin op haar verjaardag, en daar was een mevrouw's dochter blijkbaar zwanger (de mevrouw was erover aan het vertellen, haar dochter was er zelf niet bij). Vervolgens maakte iemand anders een opmerking over dat M. en ik het geslacht niet wilden weten, en toen vroeg de mevrouw aan mij "Ben jij ook zwanger?". Ze zag het écht niet aan me.
Daarom 'moest' ik van een paar mensen opstaan, en toen schrok de mevrouw welZittend zie ik er blijkbaar gewoon dik uit ipv zwanger
![]()
Achteraf gezien blijkbaar niet mijn meest flatterende outfitquote:Op maandag 29 oktober 2012 18:18 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Nu ben ik wel heel benieuwd wat je in hemelsnaam aan had
nee ze vond het eng. Zo'n vreemde mevrouw met zo'n ding op mama dr buik. En ook nog eens in het donker alleen op een stoel. Ze was blij dat het licht weer aan ging maar riep wel zussie! toen de mevrouw wegliepquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:02 schreef L0t.. het volgende:
Tally, fijn dat alles goed is! En wat leuk dat je dochter d'r (waarschijnlijk) zusje heeft gezien!Hoe vond ze het? Snapte ze er wat van?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |