Spannend, ik duim! Voel je verder iets?quote:Op zondag 4 november 2012 18:35 schreef Sethiwe het volgende:
Hier is het ook spannend. De laatste 5 cyclussen waren 22 dagen met een uitschieter van 40 dagen. Zit nu op dag 33.
Wacht nog wel even met testen, maar hoelang ik dat volhoud??
Ik denk omdat ze al een hele tijd bezig is en vast al vaker teleurgesteld is met testen.. En ze heeft natuurlijk al eerder een lange cyclus tussendoor gehad.quote:Op maandag 5 november 2012 10:47 schreef zandsculptuur het volgende:
Waarom wach je eigenlijk zo lang met testen sethiwe?
Ah zo. Ik ben nog maar een newbie natuurlijk, dus ik denk heel nuchter: als het zo is, is het zo, en zo niet dan is het niet zo, en het maakt geen enkel verschil hoe lang je die test uitstelt. Maar misschien zie ik dat ook wel anders als ik wat langer bezig zou zijnquote:Op maandag 5 november 2012 10:50 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Ik denk omdat ze al een hele tijd bezig is en vast al vaker teleurgesteld is met testen.. En ze heeft natuurlijk al eerder een lange cyclus tussendoor gehad.
Nouja, ik duim!!
Het ligt er ook aan hoe onregelmatig je cyclus is natuurlijk. Ik ben er nu ook achter dat mijn cyclus elke keer 1 weekdag eerder begint, dus dat mijn cyclus maar 27 dagen duurt in plaats van 28. En als je een cyclus kunt hebben van 50 dagen dan zou ik inderdaad ook wel zo lang mogelijk wachten om te testen om het echt zeker te weten. Maar ik weet ook niet of ik me zo lang in bedwang zou kunnen houden...quote:Op maandag 5 november 2012 10:53 schreef zandsculptuur het volgende:
[..]
Ah zo. Ik ben nog maar een newbie natuurlijk, dus ik denk heel nuchter: als het zo is, is het zo, en zo niet dan is het niet zo, en het maakt geen enkel verschil hoe lang je die test uitstelt. Maar misschien zie ik dat ook wel anders als ik wat langer bezig zou zijn.
Want? Over de kattenbakken verschonen?quote:Op maandag 5 november 2012 15:53 schreef Wumb het volgende:
Ik heb weer negatief getest. Denk dat ik ook maar even ophoud met testen... Ik heb alleen wel een kat en het zou daarom handig zijn als ik het snel weet.
Of anders dat klusje voor de zekerheid uitbesteden.quote:Op maandag 5 november 2012 15:56 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Want? Over de kattenbakken verschonen?
Als je ze elke dag verschoont is er niets aan de hand en als je kat al ouder is ook niet.
Of huishoudhandschoenen?quote:Op maandag 5 november 2012 15:58 schreef zandsculptuur het volgende:
[..]
Of anders dat klusje voor de zekerheid uitbesteden.
Lot heeft het mooi verwoord wat de reden is van het wachten met testen.quote:Op maandag 5 november 2012 10:50 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Ik denk omdat ze al een hele tijd bezig is en vast al vaker teleurgesteld is met testen.. En ze heeft natuurlijk al eerder een lange cyclus tussendoor gehad.
Als je cyclus maar 15 dagen duurt, wanneer is dan je eisprong eigenlijk?quote:Op dinsdag 6 november 2012 08:38 schreef Limone het volgende:
Ik ben weer ongesteld. Wel lekker regelmatig, om de 15 dagen![]()
Het is wel een 'echte' ongesteldheid met puisten, pest-humeur, huilen, misselijk, steken in de tetten, dik en lelijk voelen, stoten etc.
De vorige twee ongesteldheden had ik hier geen last van, dus ik heb een kleine hoop dat eindelijk mijn hormonen geland zijn
Welkom!quote:Op dinsdag 6 november 2012 10:49 schreef Silmarwen het volgende:
* Silmarwen schuifelt met een voetje naar binnen
Serieus??quote:Op dinsdag 6 november 2012 10:49 schreef Silmarwen het volgende:
* Silmarwen schuifelt met een voetje naar binnen
Nou we hebben een soort van ongelukje gehad als in scheurend rubber. En toen bedachten we opeens "Goh... wat nou als we nog een kindje zouden krijgen." En eigenlijk stonden we daar niet negatief tegenover. Financieel is het te behappen, we hebben alles nog, we hebben ruimte in huis en in de auto etc etc. Het enige wat ons tegenhield is dat mijn vorige twee zwangerschappen niet vlekkeloos waren. Yade was 6 weken te vroeg en Jasmin dreigde al met 7 weken te vroeg te komen (uiteindelijk met 37 weken gehaald) en ik had zwangerschapsdiabetes. Nu ben ik onderhand 20 kilo afgevallen, eet ik gezond en sport ik veel.quote:
Dan moet je inderdaad snel zijn ja... Ik moet nog een week of 10.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:14 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Nou we hebben een soort van ongelukje gehad als in scheurend rubber. En toen bedachten we opeens "Goh... wat nou als we nog een kindje zouden krijgen." En eigenlijk stonden we daar niet negatief tegenover. Financieel is het te behappen, we hebben alles nog, we hebben ruimte in huis en in de auto etc etc. Het enige wat ons tegenhield is dat mijn vorige twee zwangerschappen niet vlekkeloos waren. Yade was 6 weken te vroeg en Jasmin dreigde al met 7 weken te vroeg te komen (uiteindelijk met 37 weken gehaald) en ik had zwangerschapsdiabetes. Nu ben ik onderhand 20 kilo afgevallen, eet ik gezond en sport ik veel.
Dus, alles is de deur uit en we gaan het gewoon eens proberen. Nog niet naar de gyn, uiteindelijk ben ik van Jasmin ook zonder die gruwelijke Clomid zwanger geworden en ik kijk niet uit naar Clomid te slikken.
We gaan, als het lukt, nu wel met 20 weken kijken wat het wordt, en hopen stiekem op een jongetje maar op de manier van "Als ik moest kiezen, doe dan maar een jongetje, die hebben we nog niet!"
Anyhoe, het zou leuk zijn als het lukt.
Denk alleen niet dat we samen in het topic posten deze keer.Want jij bent al een aardig stukje onderweg toch?
Dat weet ik maar vriendin is eigenwijs.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:13 schreef Cwen het volgende:
Hahaha SDM, wat een enthousiasme! Daar wordt je als man wellicht wel veolijk van?
Wel kleine noot... Van 2x per dag klussen wordt de kwaliteit van je sperma niet beter. Beter het bij 1x per dag houden, dat kan nog net - en hopelijk hebben jullie de afgelopen dagen ook goed benut?
Als je dan toch voor optimaal resultaat gaat...
Thxquote:Op dinsdag 6 november 2012 15:55 schreef Cwen het volgende:
SDM, ik zou vanavOnd en morgenavond klussen.
De LH piek duurt namelijk gemiddeld zo'n 36-50 uur, dus 1,5 tot 2 dagen. Ergens in die tijd, vaak na 24-30 uur maar kan ook anders, springt het eitje. Na de sprong kan er nog zo'n 24 uur bevruchting plaatsvinden.
Nu weten we niet of de stijging van je vriendin haar piek gisteravobd begon of al langer bezig was. Maar met vandaag en evt. morgen (ze zou kunnen testen of de piek er dan nog is) komt dat wel goed. Normaliter blijft sperma per slot van rekening 24-72 uur in leven en tijdens een ovulatie helpt haar lichaam daar ook bij.
Dusse... Veel plezier.
bij de zwangerschap van de eerste was ik ook flink aan het dromen.. dus wie weet is het al wel zo ver..quote:Op dinsdag 6 november 2012 16:58 schreef Roomsnoes het volgende:
Irritant Limone, die korte "cycli". Hoperlijk was dit voor het echie en wordt het nu weer normaal.
Spannend Martine, hopelijk word je snel wijzer van je ovutesten.
Vannacht (in een droom) heb ik eventjes een tweeling gebaard. Hannah en Annelies. De placenta kwam alleen niet, dus toen ben ik maar even langs de verloskundige gefietst. De kinderen lagen thuis ineen pizzadoos en een plastiv opbergbak.
Met andere woorden: mijn nod komt eraan
Deze poging voor het eerst rond mijn echte eisprong gesext. Vorige keren waren op gemiddelden via apps, en dus veel te vroeg (eisprong as pas op dag 21)
Nou, het was inderdaad een bevalling die je zou kunnen beschrijven als een grote boodschap. Ik trok het kind er zelf uit. 't Kon ook al een beetje staan.quote:Op dinsdag 6 november 2012 19:07 schreef Cwen het volgende:
Roomsnoes, wat grappig! Ik had gisteren ook zo'n droom! Ik was thuis op mijn bureaustoel aan het bevallen, geen centje pijn, en ik zei doodleuk tegen mijn man: "zo'n thuisbevalling is toch erg makkelijk." Bizar!
Wanneer is je NOD?
Ik weet bijna zeker dat ik geen eisprong heb gehad. Die typische eisprongsymptomen (veel afscheiding, dat gevoel dat je met iedereen wel seks kan/wil/moet hebben) heb ik niet gehad.quote:Op dinsdag 6 november 2012 11:53 schreef Zomerzon01 het volgende:
[..]
Als je cyclus maar 15 dagen duurt, wanneer is dan je eisprong eigenlijk?
Ik heb exact hetzelfde nu. Echt goed en zwaar ongesteld. De vierde ongesteldheid na het stoppen met de pil. Hiervoor was het niet zo heftig. Dus ik ga er dan ook maar vanuit dat dit ook de eerste keer is dat er weer een ovulatie heeft plaatsgevonden. En dat is ook weer een positieve gedachte.
Dus over anderhalve week weer aan de klus!
Ik hoop het ook, dat het de laatste is, maar iets in mij zegt dat het nog even kan duren...quote:Op dinsdag 6 november 2012 12:35 schreef Cwen het volgende:
Silmarwen, welkom! Willen jullie al actief voor een derde gaan of kriebelt de wens heel sterk?
Limone, verdorie... Om de 15 dagen ongesteld zit niemand op te wachten! Ik hoop ook dat dit de laatste opruimactie van je lijf is en het hierna weer even duurt!
Hier dag 27 en nog altijd niets... Het begint langzaam te kriebelen.
Lieve post, Sparkquote:Op dinsdag 6 november 2012 12:40 schreef .Sparkling. het volgende:
Limone, rot dat je nog steeds zo snel ongesteld wordt. Mij lijkt het dat je geen eisprong gehad kan hebben in 15 dagen of je LF was hartstikke kort. Maar goed, je miskraam is nog niet zo lang geleden dus waarschijnlijk komt het vanzelf wel goed. Maar het blijft rot natuurlijkik vond de weken tussen miskraam en eerste menstruatie vreselijk lang duren. Jij wordt dan wel ongesteld maar nog niet zoals het hoort. Succes, hopelijk is dit de laatste korte cyclus!
Maak je jezelf niet een klein beetje gek ook met al die testen? Ik bedoel, misschien dat je er zo op hoopt en focust dat je lichaam zich naar je "wens" voegt en je menstruatie daarom uitblijft. Daarnaast had je geloof ik de pil gebruikt sinds je laatste menstruatie, en dat kan ook alles omgooien (sorry als ik het mis heb). Misschien moet je even relaxen en je gedachten/wens loslaten en zien wat de tijd brengt... (makkelijk gezegd, I knowquote:Op woensdag 7 november 2012 09:33 schreef Wumb het volgende:
Vervelend Limone. Hoop dat het snel verandert.
Ik heb vanochtend weer negatief getest.
quote:Op woensdag 7 november 2012 09:40 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Maak je jezelf niet een klein beetje gek ook met al die testen? Ik bedoel, misschien dat je er zo op hoopt en focust dat je lichaam zich naar je "wens" voegt en je menstruatie daarom uitblijft. Daarnaast had je geloof ik de pil gebruikt sinds je laatste menstruatie, en dat kan ook alles omgooien (sorry als ik het mis heb). Misschien moet je even relaxen en je gedachten/wens loslaten en zien wat de tijd brengt... (makkelijk gezegd, I know)
Jij was ook net pas zonder hormonen toch? Dan kan je menstruatie heel anders aandienen als dat je gewent was.quote:Op woensdag 7 november 2012 10:58 schreef Cwen het volgende:
Wumb, ik sluit me aan bij Spirit - ik vermoed dat de Cerazette de boel in de war heeft gegooid.
Hier al twee dagen oversture darmen en flinke buikpijn en nu ook ietwat rood/ bruinverlies... Het past niet bij mijn normale menstruaties, maar ik ga er vanuit dat het een begin is en dat het 'm dus niet geworden is deze maand.
Ik had een koperspiraaltje en ik heb maanden mega bloedverlies gehad tijdens het spiraaltje.quote:Op woensdag 7 november 2012 10:58 schreef Cwen het volgende:
Wumb, ik sluit me aan bij Spirit - ik vermoed dat de Cerazette de boel in de war heeft gegooid.
Hier al twee dagen oversture darmen en flinke buikpijn en nu ook ietwat rood/ bruinverlies... Het past niet bij mijn normale menstruaties, maar ik ga er vanuit dat het een begin is en dat het 'm dus niet geworden is deze maand.
Koperspiraal heeft 1 van de bijwerkingen dat de menstruatie heftiger kan zijn... Daarom is dat bij mij wel afgeraden...quote:Op woensdag 7 november 2012 11:25 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Ik had een koperspiraaltje en ik heb maanden mega bloedverlies gehad tijdens het spiraaltje.
Sinds hij er uit was is dat gestopt, en mijn eerste normale menstruatie was dit weekend.
Zaterdag avond begonnen en maandag middag was het al klaar. Ik ben normaal heel erg ongesteld en nu was het weinig. Allemaal spiraaltje invloed gok ik!
Ik gok dat jouw lichaam helemaal moet wennen zeker omdat je een hormoon spiraaltje had.
Nou... Ik ga het wel proberen... Zsm na mn bevalling gaat die erin.quote:Op woensdag 7 november 2012 11:28 schreef Pvoesss het volgende:
Klopt maar de gynefix die ik had die zou daar dan weer minder problemen mee geven.
Nou dat ding was hel op aarde
Nou, er zaten natuurlijk wel hormonen in... Ondanks dat je eigen cyclus wel doorloopt met dat spiraal, moet je lichaam nu toch wel wennen aan geen kunstmatige hormonen.. En dan kan het dus zijn dat je heel anders ongesteld wordt...quote:Op woensdag 7 november 2012 11:30 schreef Cwen het volgende:
Tico en Pvoesss, ja, dat is zeker mogelijk, maar mijn cycli incl. eisprong liepen gewoon door tijdens spiraal en ik ben 4 weken geleden (toen was ie er al uit) ook gewoon (zoals in normale datum en normaal verloop) ongesteld geworden. Dus vandaar dat ik hoopte nu wel van de invloed van de spiraal af te zijn al- ik zou het gek vinden als hij ineens zoveel effect zou hebben nadat hij verwijderd is.
Maar goed, het lichaam doet soms gekke dingen... Ik wacht het lekker af en ga mezelf op chocolademelk trakteren.
Nopequote:Op woensdag 7 november 2012 11:31 schreef zandsculptuur het volgende:
De koperspiraal bevat geen hormonen toch?
Spiraaltje deed bij mij echt vreselijk veel pijn. En ik was al bevallen.quote:Op woensdag 7 november 2012 12:16 schreef Cwen het volgende:
Doet dat nou niet echt enorm zeer met laten zetten? Ik vond spiraal al niet echt leuk - hoewel het niet zo gruwelijk was als menig internetter je wil doen geloven.
Nee, maar niet om de pijn. Ik krijg migraine van het spiraaltje. Is een mogelijke bijwerking helaas.quote:Op woensdag 7 november 2012 13:03 schreef Cwen het volgende:
Het verschilt echt enorm. Ik had me ingesteld op afschuwelijke pijn en ik heb maar één echte pijnlijke samentrekking gehad. Geeft wel moed voor de volgende keer.
Zou jij het nogmaals laten zetten?
Bah..ik ril er nu al van. Ik zou het nooit kiezen. Ik heb me laatst uitvoerig ingelezen over anticonceptie. We willen geloof ik nu toch wel allebei (ik sowieso wel) een tweede, maar niet nu. Heb even gedacht aan een spiraal, maar de werking daarvan staat me enorm tegen. Het werkt namelijk bevruchting niet tegen, alleen de innesteling van een bevrucht ei. En dat idee bevalt me helemaal niet. En nee, ik ben niet gristelijk. Komt nog bij dat ik volgens mij best vruchtbaar ben, en dan zie ik al horrorscenario's met tóch ingenestelde vruchtjes. Nee, voor mij geen koperspiraal. Sowieso niet eentje met hormonen, want daar wilde ik nou juist wel vanaf. Maar het lukt me niet, omdat ik gewoon geen goed alternatief kan bedenken.quote:Op woensdag 7 november 2012 13:11 schreef Pvoesss het volgende:
Ik kreeg meerdere verdovingsspuiten, die spuit in de baarmoedermond was pijnlijk!!
En verder was het hele spiraaltje verhaal echt horror! nooit meer weer.
Klopt, en dat komt dan door dat ding. In feite dus een abortus door jouw (niet jou als in Pvoess, ik bedoel jou in het algemeen) toedoen. Vreselijk idee! Ik ben verder totaal niet tegen abortus (provocatus) hoor, maar dat is heel iets anders dan niet zwanger willen worden, daar alles aan doen en als het dan toch zover is niet eens een keuze hebben.quote:Op woensdag 7 november 2012 14:31 schreef Pvoesss het volgende:
Ik heb laatst inderdaad positief getest terwijl ik mijn gynefix dus had.
En dat vond ik toch wel zo vreselijk, ik ging vlak na NOD wel bloeden maar is het dan een miskraam of gewoon werkende anticonceptie. Voor mijn gevoel gewoon een miskraam.. En dat vond ik echt niet fijn.
Ja drie is dus mijn max.quote:Op woensdag 7 november 2012 14:30 schreef Aventura het volgende:
Nu een tweeling krijgen is ook mijn grootste angst, haha. Ik wil echt geen drie kids. Dan word ik denk ik gék.
Dat is dus ook mijn bezwaar tegen de koperspiraal.quote:Op woensdag 7 november 2012 14:37 schreef Aventura het volgende:
[..]
Klopt, en dat komt dan door dat ding. In feite dus een abortus door jouw (niet jou als in Pvoess, ik bedoel jou in het algemeen) toedoen. Vreselijk idee! Ik ben verder totaal niet tegen abortus (provocatus) hoor, maar dat is heel iets anders dan niet zwanger willen worden, daar alles aan doen en als het dan toch zover is niet eens een keuze hebben.
Nee koperspiraal zorgt ervoor dat er geen innesteling plaatsvind en werkt dus abortief.quote:Op woensdag 7 november 2012 18:14 schreef Lovechild het volgende:
Maar dames, sorry dat ik ongenood binnenval, het is toch zo dat hetgeen een spiraal afgeeft (koper dus bijv.) ervoor zorgt dat er geen bevruchting kan plaatsvinden?
wanneer mn nod is weet ik niet precies, mn laatste menstruatie was tijdens mn laatste pilstrip. en weet eigenlijk niet meer precies welke datum, maar mijn gok is dat het zaterdag is. maar ik wil sowieso nog ff afwachten daarna omdat het de eerste keer na de pil is en dat mn lichaam waarschijnlijk ook weer moet wennen en op gang moet komen.quote:Op woensdag 7 november 2012 11:15 schreef zandsculptuur het volgende:
Hilliebillie die gekke dromen klinken bekendwanneer is je NOD?
Seks, neuken, wippen, vrijen. Ik gebruik het woord 'klussen' nooit. Ik zeg meestal seks of neuken, jij?quote:Op woensdag 7 november 2012 11:15 schreef zandsculptuur het volgende:
Uberhaupt is het hele zwanger worden een onderwerp waar ik nog een ontzettende newbe in ben, dus ik lees wat, google wat, test wat, 'klus' (is daar geen gezelliger term voor?) er vrolijk op los, en zie wel wat er allemaal wel of niet gebeurt
. Ik was gezegend met een gigantisch regelmatige cyclus, kon er de klok haast op gelijk zetten. Hopelijk herstelt zich dat weer (over 9 maanden
).
ja maar das anders he...die geeft hormonen af waardoor je sws geen eisprong hebt. Maar genoeg over voorbeheodmiddelen hier inderdaadquote:Op woensdag 7 november 2012 23:03 schreef Limone het volgende:
Ik ben fan van Mirena. Ik heb dat van die abortus nooit zo beseft..En nu ik het hier zo lees, voel ik daar eigenlijk niet zo veel bij. Ik ben een ontaarde moeder prenatalis
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |