quote:Justin Timberlake en Jessica Biel getrouwd
AMSTERDAM - Justin Timberlake en Jessica Biel hebben elkaar in Zuid-Italië het jawoord gegeven.
Het huwelijk leek al aanstaande nadat de twee eerder deze week werden gespot in Zuid-Italië.
"Het is geweldig om getrouwd te zijn. De ceremonie was prachtig en het was zo speciaal om te zijn omringd door onze familie en vrienden", laten de twee weten aan het Amerikaanse tijdschrift People.
December vorig jaar maakten Timberlake (31) en Biel (30) bekend verloofd te zijn. Zij zijn al sinds 2007 een stel, al zijn zij diverse keren uit elkaar geweest.]
Dat!quote:Op donderdag 25 oktober 2012 10:27 schreef MightyMightyM het volgende:
Zo' n jurk had ik echt niet verwacht van Jesscia. Normaal ziet ze er altijd zo minimalistisch stijlvol uit. Had eerder een creme-kleurige nauwsluitende simpele japon verwacht. Dit flatteert haar niet en zij kan zoveel mooier, hoewel haar gezicht veel goedmaakt.
Bij Jessica? Volgens mij niet hoorquote:Op donderdag 25 oktober 2012 12:17 schreef Day het volgende:
Het zijn 2 verschillende jurken toch? Of ligt het aan mij?
Nee joh, op die eerste foto lijkt ie veel lichter van kleur maar hij is aardig roze zeg.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 12:17 schreef Day het volgende:
Het zijn 2 verschillende jurken toch? Of ligt het aan mij?
Ja, zie het nu ook. Vanmiddag leek het op het scherm van mijn mobieltje anders.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 13:00 schreef Queens het volgende:
[..]
Nee joh, op die eerste foto lijkt ie veel lichter van kleur maar hij is aardig roze zeg.
Ik vind de kleur EN het model echt vreselijk maar zoals eerder gezegd...haar gezicht maakt een hoop goed...
Ik vind het wel een leuk stel!
Oh deze fotoquote:
Sterren in scheiding #13quote:Op maandag 29 oktober 2012 08:39 schreef Mariposas het volgende:
Door het huwelijk van Gareth Gates en Suzanne Mole kan ook een streep worden gezet.
[..]
bron
Ik zat vanochtend nog te denken dat ze misschien extra slank over wilde komen, want er zit idd nauwelijks borst meer "op".quote:Op maandag 29 oktober 2012 08:46 schreef miss_dynastie het volgende:
Toch zie je ook op die foto hoe weinig die jurk voor haar figuur doet. Alsof ze helemaal geen borsten heeft.....
quote:ZWEMMER MAARTEN VAN DER WEIJDEN GETROUWD
Trouwgeluk op Olympisch niveau: zwemmer Maarten van der Weijden is getrouwd! De 31-jarige voormalige Olympische atleet heeft in Zuid-Afrika zijn jawoord gegeven aan Daisy, zo heeft zijn management bevestigd aan RTL Boulevard.
De topsporter maakte dat zelf bekend via Twitter. Aanvankelijk postte hij gisterochtend een filmpje van zijn nichtje, dat bruidsmeisje zou worden. Woensdag volgde daar dan de tweet met dé foto van de ringen.
Maarten van der Weijden was op hoog niveau zwemmer. Hij is olympisch kampioen en wereldkampioen bij het open-water-zwemmen en indoor haalde hij verschillende nationale titels.
In 2008 werd hij tijdens het Sportgala uitgeroepen tot sportman van het jaar. In dat jaar won hij een gouden medaille op de Olympische Spelen. Zeven jaar eerder was bij hem acute leukemie geconstateerd, vier jaar later werd hij genezen verklaard. Eerder dit jaar was Van der Weijden te zien in Wie Is de Mol?
Idd, erg mooi!quote:
Ach, dit was laatst dan ook weer een voorproefje voor de bruiloft zekerquote:Op zondag 4 november 2012 15:52 schreef Karina het volgende:
Sonja Bakker en haar vriend Jan Reus gaan trouwen. Jan vroeg zaterdagavond op hun beider verjaardagsfeestje Sonja ten huwelijk.
Bron
quote:wo 26 sep 2012, 11:21
Sonja Bakker wil trouwen
AMSTERDAM - Sonja Bakker woont samen met haar vriend Jan Reus. Ze is zes maanden zwanger van hem en zou trouwen nu 'wel leuk vinden.'
"Misschien niet in de eerste plaats voor mijzelf, maar vooral voor de kinderen", zegt Bakker in de Story.
Sonja was eerder getrouwd, maar scheidde in 2009 na een huwelijk van vijf jaar. Sinds vorig jaar is ze samen met haar huidige vriend Jan die ook al eerder getrouwd is geweest. Hij ziet het alleen niet zitten om opnieuw in het huwelijksbootje te stappen.
"Hij moet mij vragen. Maar ja ik kan het wel op mijn dikke buik schrijven, want Jan ziet het niet zitten."
quote:Kourtney Kardashian verloofd
Kourtney Kardashian en Scott Disick stappen in het huwelijksbootje.
Het stel heeft zich vorige week in Parijs verloofd, zo verklapt Scotts tante Laurie aan het Amerikaanse blad Star.
Laurie: "We vinden het allemaal fantastisch dat ze nu eindelijk zijn verloofd. We zijn dol op Kourtney en we wensen hen een lang en gelukkig huwelijk toe."
Kourtney en Scott kregen vijf jaar geleden een relatie en hebben samen twee kinderen: zoon Mason (2) en dochter Penelope (vier maanden).
quote:Op zondag 2 december 2012 15:30 schreef Karina het volgende:
Mario Lopez getrouwd
Acteur en presentator Mario Lopez heeft de eeuwige trouw beloofd aan zijn vriendin Courtney Mazza.
Mario en Courtney zijn zaterdag getrouwd op het strand van Punta Mita in Mexico, weet het blad People te melden.
Verdere details over de bruiloft ontbreken vooralsnog, maar de ceremonie is voor een programma van TLC gefilmd en zal op 8 december op de Amerikaanse televisie te zien zijn.
De Saved By The Bell-acteur en zijn grote liefde zijn vier jaar bij elkaar en hebben samen dochter Gia (2).
Bron
quote:Zoon David Bowie huwt zijn zieke verloofde
LOS ANGELES - De zoon van zanger David Bowie, Duncan Jones, is vorige maand getrouwd met Rodene Ronquillo, op de dag dat er bij zijn verloofde borstkanker werd geconstateerd.
Foto: ANP Het stel besloot op 7 november de bruiloft te vervroegen direct nadat ze het slechte nieuws vernamen.
De 41-jarige filmregisseur Jones, wiens moeder de eerste vrouw van David Bowie was, onthulde het nieuws via Twitter. Hij schreef: "Op 4 november lag ik te rotzooien met mijn prachtige verloofde Rodene, zoals iedereen dat wel eens doet. Ik ben een borstenman en ik vond…een bobbeltje. Drie dagen hadden we een antwoord op het borstonderzoek. Kanker, stage 2."
Op 7 november vonden in de Verenigde Staten tevens de presidentsverkiezingen plaats. Jones: "Het werd een beetje teveel allemaal: kanker en verkiezingen. Daarop besloten we alles maar samen te voegen: Kanker, verkiezingen en bruiloft. Alles op één dag! Twee dagen later lag Ro op de operatietafel."
Jones besloot vervolgens zijn hoofd kaal te scheren, uit solidariteit met zijn zieke vrouw.
Het lijkt wel een hondje van bloemen?quote:Op donderdag 13 december 2012 19:29 schreef Turbomuis het volgende:
Alides Hiding (van Time Bandits, van vroegah) is gisteren getrouwd met Anneman Verberk. Stond op z'n facebook.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Géén idee wat ze nou om/aan heeft. Hij heeft een bijpassende paraplu geloof ik.
En dit was de aankondiging op facebook. Wel weer leuk.
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 14 december 2012 21:31 schreef kvd het volgende:
Volgens mij versprak Winston zich net bij The Voice en verklapte hij dat Wendy van Dijk gaat trouwen binnenkort...
Gelukkig, ik twijfelde even, misschien was het al bekend en liep ik achter.quote:
En dan met deze foto:quote:Deadmau5 vraagt Kat Von D via Twitter
LOS ANGELES - Kat von D is verloofd. Joel Zimmerman, beter bekend als Deadmau5 heeft de tattoo-koningin ten huwelijk gevraagd via Twitter.
“Ik kan niet wachten tot het kerst is dus… Katherine von Drachenberg, wil je met me trouwen?” schreef de dj. Hij plaatste er een foto bij van een ring. “Het wordt een zwarte diamant . Sorry voor de foto, ik hoop dat de echte ring snel klaar is. Ik hou van je.”
“Mijn schat!!!” stuurde Kat terug. "Bedankt voor alle felicitaties! Nu ga ik mijn verloofde knuffelen!”
In september werd duidelijk dat Kat Von D en Joel het bijzonder goed met elkaar konden vinden. In november gingen ze een tijd uit elkaar. Eerder had Kat een knipperlichtrelatie met Jesse James, de ex van Sandra Bullock.
Op internet wordt ze al Kat Von Deadmau5 genoemdquote:
quote:Kelly Clarkson is verloofd
Vol blijdschap heeft Kelly Clarkson aangekondigd dat ze verloofd is met Brandon Blackstock.
De zangeres kan haar geluk niet op, zo liet ze zaterdag weten via Twitter.
" Ik ben verloofd! Iedereen mag het weten, gisteravond was de gelukkigste avond van mijn leven! Ik ben zo gelukkig met deze geweldige man!"
Brandon is de zoon van Kelly's manager, de twee zijn nu een jaar samen.
"Een van de dingen die ik leuk vind, is dat we allebei in dit wereldje zitten. Hij begrijpt mijn werk en hij weet hoe druk het kan zijn. Als je ouder wordt, maak je je minder druk om dingen die er niet toe doen en focus je je meer op het grote plaatje. Daarnaast ben ik verliefd."
Blijkbaar toch niet:quote:Op vrijdag 14 december 2012 21:31 schreef kvd het volgende:
Volgens mij versprak Winston zich net bij The Voice en verklapte hij dat Wendy van Dijk gaat trouwen binnenkort...
op ad.nlquote:Wendy wijdt nog even uit over haar veelbesproken outfit. De presentatrice was trending topic omdat gedacht werd dat ze zwanger is. 'Het is gewoon jammer omdat het een prachtig jurkje is. Als het licht daarop valt en het jurkje een beetje zo gaat zitten dan is dat jammer', zegt de blondine. Ze laat direct ook weten dat ze niet zal gaan trouwen met haar vriend Erland Galjaard. 'I don't know', probeert ze nog. Daarna trekt Peter van der Vorst eruit dat het om een grap gaat.
Ik wacht gewoon afquote:Op maandag 17 december 2012 15:06 schreef Turbomuis het volgende:
[..]
Blijkbaar toch niet:
[..]
op ad.nl
Maar goed, waar rook is, is vuur, dus waarschijnlijk gaat ze trouwen èn is ze zwanger
Wat een spook zeg die vent, ze past wel mooi bij 'mquote:Op maandag 17 december 2012 18:29 schreef kvd het volgende:
Oh, en Janice Dickinson is verloofd, na een paar maanden te hebben gedate
Janice met husband 4
[ afbeelding ]
Artikel:
http://www.dailymail.co.u(...)gagement-doctor.html
Ja, inderdaad. Een soort zombie.quote:Op donderdag 27 december 2012 11:31 schreef Franneh het volgende:
Gatverdamme, lijkt wel een gebalsemd lijk zeg die nieuwe van Janice..
Zul je met haar denk ik ook wel worden.quote:Op donderdag 27 december 2012 11:57 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Een soort zombie.
Kate Rocknrollquote:Op donderdag 27 december 2012 09:46 schreef Turbomuis het volgende:
Kate Winslet is naar verluidt eerder deze maand in het geheim getrouwd met Ned Rocknroll. Dat bevestigt Us Weekly. De 37-jarige Titanic-actrice gaf 'begin december in New York' haar jawoord aan de 34-jarige Brit, weet een insider.
Volgens de bron van Us Weekly waren bij de geheime ceremonie slechts een handvol naaste vrienden en familie aanwezig. Een woordvoerder van Winslet kon nog niet worden bereikt voor commentaar. De Oscarwinnares en Rocknroll, die als Abel Smith geboren werd, leerden elkaar eind vorig jaar kennen.
Derde huwelijk?
Als het gerucht waar is, betekent het het derde huwelijk voor Winslet. Van 1998 tot 2001 was de actrice getrouwd met regisseur Jim Threapleton, met wie ze een 12-jarige dochter heeft, Mia. In 2003 trad ze opnieuw in het huwelijk. Van regisseur Sam Mendes, met wie ze een 9-jarig zoontje heeft, Joe, scheidde ze zeven jaar later.
Neef van Richard Branson
Rocknroll, het neefje van miljardair Richard Branson, was eerder getrouwd met de Britse socialite Eliza Cowdray. In september 2012 kochten Winslet en Rocknroll al een 15e-eeuws landhuis aan in het Britse Sussex.
http://www.justjared.com/(...)slets-new-husband-2/quote:
quote:First off, Ned Rocknroll is not his real name. The 34-year-old businessman was born Abel Smith and he is the nephew of Virgin Group founder Richard Branson.
Jaaaaa, dat weet ik natuurlijk ook wel...staat ook gewoon in het bericht dat ik quotte. Maar toch!quote:Op donderdag 27 december 2012 12:44 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
http://www.justjared.com/(...)slets-new-husband-2/
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |