Ik heb deze TT nog nooit ergens gezien, dus origineel genoeg.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:08 schreef dawg het volgende:
wat een kut tt. kon je niet wat originelers verzinnen mur?
Doe dat.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:10 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Zal ik jou eens in verband brengen met de decembermoorden?
Maar Dommel is ook gewoon een flikkertjequote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:10 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik heb deze TT nog nooit ergens gezien, dus origineel genoeg.
Volgende keer doe ik wel iets met D66 of squatten voor je.
Daar heb je dan wel weer gelijk in.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:10 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Maar Dommel is ook gewoon een flikkertje
nee helemaal geen clear lak of hoe heet het, alleen maar meer stappen die mis konden gaan vond ik dat. nog meer vliegjes er anders ook nog eens in. is het ook niet waard, want het is flexa verf, die nu door het zonlicht ook al een stuk grijzer is geworden.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:04 schreef rival het volgende:
[..]
wat een toffe wagen!!!!
had je wel goed gelakt na het spuiten?
Deze grapquote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:11 schreef Murdera het volgende:
[..]
Daar heb je dan wel weer gelijk in.
Semafoor daarentegen..
lakken is lastig, maar zonder lakken heb je niks. dat is de beschermende laag, zonder lak gaat het verweren... dus met de lak zou het hoogstwaarschijnlijk nu nog zwart zijn.....quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:11 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
nee helemaal geen clear lak of hoe heet het, alleen maar meer stappen die mis konden gaan vond ik dat. nog meer vliegjes er anders ook nog eens in. is het ook niet waard, want het is flexa verf, die nu door het zonlicht ook al een stuk grijzer is geworden.
jij hebt er meer verstand van (En zo te horen ervaring) mee dan ik.
Ik ben niet zo perfectionistisch, hoeft niet concoursstaat te worden want is veels te veel moeite. als het maar goed/betrouwbaar rijdt en niet te snel roest.
jammer maar echt te veel werk. volgende keer beter
Haal Pinda en Naatje ook terug en dan ook nog Iwannabehigh aka mpj, Lant, Supersoep, Halcon en Richardprf.quote:
Doe het zelf.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:18 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Haal Pinda en Naatje ook terug en dan ook nog Iwannabehigh aka mpj, Lant, Supersoep, Halcon en Richardprf.
of niet.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:18 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Haal Pinda en Naatje ook terug en dan ook nog Iwannabehigh aka mpj, Lant, Supersoep, Halcon en Richardprf.
wat postte jij het eerst?quote:
zo lang terug en nog steeds geen vriendin of kansen erop:(quote:Op vrijdag 28 januari 2011 00:17 schreef mylifeisgrey het volgende:
ej! interesant topic. hoi schenkstroop, en richard
ik ga even doorlezen(topic nog, schijnen zelfs al 2 delen van te zijn . ik loop achter), maar ik wil even snel reageren.
ik moet zeggen ik ben nu al aantal uren bezig met een bepaalde pua methode lezen. Ik denk dat ik er succes mee kan gaan krijgen (en met succes bedoel ik KANS maken op meisje, en een meisje kunnen versieren en lol kunnen hebben, en ze mij beter laten leren kennen, en ik hun beter kan leren kennen, etc ,etc)
nog niet in de praktijk gebracht, eerst nog wat uren erop studeren. zodat alle 'losse flarden' 1 geheel vormen, in me hoofd.
ik ben misschien 5 keer op een meisje afgestapt om 'te versieren' in een kroeg. andere keren ontmoette kwamen ze op mij af, of ontmoette ik via via, of ging op de 1 of andere manier 'de meet' vanzelf en zo natuurlijk dat ik het niet meer weet. ook faal overigens.
maar zoiets dus:
poging 1 (leeftijd 18 ofzo): ik naar haar toe lopen(zag haar al een tijdje, en ik dacht haar van een klas op school te herkennen, dus het leek me interesant om een cheesy opener te gebruiken, omdat die dus echt waar zou zijn)
dus ik zeg: "ken ik jou ergens van?"
zij: lacht me keihard uit, inclusief *heel* me reputatie daar ging eraan, omdat ze zorgde dat iedereen me ging uitlachen
ik me reputatie proberen te redden (met alleen maar waarheid overigens!)
ik:"ja wat!, ik ken je volgensmij van *school* in lokaal ***!, maar jij mij dus niet?"
ik:"tering zeg, ik weet dat het standaard klinkt enzo! dat weet ik heus wel!"
ik naar haar vriendin draaien en tegen zeggen:"ja jij zit er dan ook altijd bij daar, jullie hebben me nooit gezien in de klas daar?"
maar me reputatie is daar nooit meer goedgekomen
poging 2:
meisje van een 2 set die even stil was. ik zat 2 plekken van haar af, en was met een vriend.
zij dronk een groen drankje(wtf is dat vroeg ik me af, misschien een heel interesant mixdrankje ofzo)
ik:"hey wat lijkt dat een apart drankje, wat is dat"
zij :" appelsap"
ik was beetje verbaasd en voelde me beetje dom, want had ik kunnen weten, maar ik had niet verwacht dat iemand daar appelsap zou kunnen drinken, en was niet in me opgekomen
ik: "oh appelsap, natuurlijk. ik dacht dat je wel wat anders zou drinken"
zij: "oh!. nou ik drink geen alcohol!" (het begon mist te gaan, ik voelde het.
dus ik als excuus op gaan hangen
ik:"ja ik vroeg het, want ik wil een nieuw drankje bestellen, en jouw zag er zo leuk uit. maar blijkt dus iets saais te zijn, doei"
en toeng ging ik snel wegwezen.
poging 3:
meisje in een 2set
ik zat naast haar aan de bar, en was met een vriend. zij was in gesprek geweest met haar vriendin, maar was toen even een tijdje stil, en toen begon zij in haar handtas te graaien om neusspray in te spuiten
ik openen
ik:"huh, spuit je nou neusspray in hier!
zij: "ja"
ik:"oh, waarom doe je dat, en heb je het bij je in je handtas?"
zij:"omdat ik verkouden ben"
zij begon een beetje te denken dat ik vreemd was waarom ik me dat afvroeg(denk ik, voelde ik). want neusspray bij je hebben als je verkouden bent is logisch
dus ik:
ik:"oh, gelukkig. ja wist je dat sommige stoffen in neusprays verslavend zouden zijn. in amerika hebben best veel mensen daar last van, ik was een beetje bang dat zon leuk meisje als jij verslaafd zou zijn"
paf alles was misgegaan
zij :" nee hoor"
ik stopte toen maar met praten
poging 4:
ik wilde gewoon iemand hebben om mee te praten. stond al een tijdje alleen, dus ik op een nogal hyper meisje afstappen
"hey ik ken jou.... ik woon vlakbij je, ik woon daar en daar. en ik ken je ook via, de vriend van de moeder van de ...etc,etc.(dorp)"
zij:"wahat! jij kent mij? wie the fuck ben jij? ik ken jou helemaal niet! ga weg creep!"
ik haat haar nog steeds serieus, maar volgensmij is het wederzijds gezien de manier hoe ze na 5 seconde tegen me deed.
ik zie haar nog steeds afentoe, maar dan doe ik al me moeite om haar te vermijden.
ik hoop soms nog steeds dat ze snel sterft
poging 5:
een jongen zat mij te betasten, en toen keek ik hem even gemeen aan, en stopte hij gelukkig, en toen ging hij vervolgens een meid staan betasten
dus toen hij weg was, meid had mij niet eerder gezien.
toen ik tegen die meid
ik:"betaste die jongen jou nou net?"
zij:"ja"
fucking teringherrie van muziek trouwens, en volgens mij beantwoordde/luisterde ze alleen maar uit beleefdheid
ik:"ja hij zat mij ook net te bevoelen."
zij:"oh"
ik:"ja, ik dacht toen dat hij homo was, maar ik denk nu dat hij misschien dan bi is ofzo"
zij:"haha"
ik:"woon je hier in de buurt?"
zij:"ja hier vet vlakbij"
ik:"oh leuk. is hier wel leuk, dus dan goed voor je dat je hier zonder ver te lopen vaker kan komen"
zij:"ja het is handig"
ik:"hoe lang blijf je nog"
zij:"ik blijf hier nog wel even"
ik:"oh oke, ik ga drankjes kopen, ik spreek je misschien nog"
toen 30 minuten niets, en ik had me toen lam gedronken, en wat andere gasten die ik op straat had aangesproken, en mee was, ook maar bier en alles voor gekocht.
toen zag ik enkele gasten zoenen doen enzo met meisjes die ze net waren tegengekomen volgensmij
dus ik op haar afstappen
ik:"hey, je woonde hier in de buurt he, mag ik je wat vreemds vragen maar wil je dan wel heel me vraag even afluisteren?"
het voelde echt alsof ze uit beleefdheid naar me luisterde, dus ik wilde even vragen of ze haar aandacht erbij kon houden omdat ik wist dat ik half zou gaan stotteren enzo
zij:"oke, wat dan"
toen ik met heel veel stopwoordjes, en andere dingen erin gestopt, en wanhopigheidsgevoelens:"als ik je .... zeg maar.... 1000 euro geef, wil je dan mij meenemen naar je huis"
zij:"ehm... nee..... dat gaat dus niet gebeuren he" met de nadruk op DAT sprak ze het uit.
alle 5 die keren hierboven, vooral de 1ste, en 4de, voelde verschrikkelijk. dat soort dingen maakt een gigantische deuk in me zelfvertrouwen.
en dan lukt dingen als 5 ook nog nieteens! ookal was daar het ultieme doel wel nog veel groter dan alleen maar leuk praten en lol maken (dat was ook geinsinueerd aan haar)
het gaat fout, dat merk ik gewoon... maar ik weet niet wat ik er aan kan doen dan! door gebrek aan ervaring weet ik het niet.
ik lees nu pua, en ben vet enthousiast erover. want 'onder normale' omstandigheden kan ik wel met mensen omgaan, en wordt ik meestal wel aardig gevonden. alleen 'het ontmoeten' he
dat is echt zwaar aan te raden, ik zweer het
nu met pua, ga ik het goed proberen in te zien, en beter proberen. alles wat ik lees is OOK wat een normale man 'behoort' te weten door ervaring door de jaren heen. en het gaat nog veel verder dan dat zelfs.
.(ZWARE tip voor hier
als ik hem me goed herinner vond ik hem een mongooltje dus nee.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:20 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Was Halcon niet jouw holmaatje?
Zwaar leven knulquote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:41 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
wat postte jij het eerst?
mijn eerste post daar was:
[..]
zo lang terug en nog steeds geen vriendin of kansen erop:(
ja nou,. ik heb wel 2 keer gratis een meisje gezoent . en jij nietquote:
Keiharde diss dit, Heloefquote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:58 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
ja nou,. ik heb wel 2 keer gratis een meisje gezoent . en jij niet
dus denk maar aan je eigen leven
Ach wie niet?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:58 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
ja nou,. ik heb wel 2 keer gratis een meisje gezoent . en jij niet
dus denk eerst maar eens aan jouw eigen leven
Dat heb ik dan weer niet..quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:03 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik heb echt veel chicks gezoend
En hoeveel boyZzZ?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:03 schreef Evie het volgende:
[..]
Dat heb ik dan weer niet..ik maar 2
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:04 schreef SergeantFluffy het volgende:
ik heb met meer meisjes seks gehad dan gezoent.
hoerenloper detectedquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:04 schreef SergeantFluffy het volgende:
ik heb met meer meisjes seks gehad dan gezoent.
oh wacht ik moet het fixen. ik heb het niet gehad, maar ervoor betaalt.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:05 schreef Evie het volgende:
[..]<-- in shock...
Damn dat dat niet samen gaat..![]()
Je hebt ook meer geld uitgegeven aan hoeren dan heloef geld heeft uitgegeven in zijn hele leven bij elkaar.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:04 schreef SergeantFluffy het volgende:
ik heb met meer meisjes seks gehad dan gezoent.
Beter had Mlig geld gelijk naar mij overgemaakt, dan was ik van mijn studieschulden afquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:07 schreef twi het volgende:
[..]
Je hebt ook meer geld uitgegeven aan hoeren dan heloef geld heeft uitgegeven in zijn hele leven bij elkaar.
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:06 schreef Evie het volgende:
[..]
gezoend? Geen ideeLost count somewhere
Een stuk meer dan mee naar bed gegaan eiglk ...
Beter had hij het geld niet uitgegeven, dan was hij nu van een kwart van zijn studieschulden af.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:08 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Beter had Mlig geld gelijk naar mij overgemaakt, dan was ik van mijn studieschulden af
ik meerquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Ik heb denk ik wel 40 meisjes ofzo gehad. Maar ook veel zoenspelletjes
En hoeveel kostte het gemiddeld per keer?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:09 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
ik meer. netzoals meer dan keep_walking.
ik heb nog weleens poging gedaan om te tellen stuk of 10 terug, kwam ik op meer dan 60
En hoeveel daarvan 'serieus'quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:09 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
ik meer. netzoals meer dan keep_walking.
ik heb nog weleens poging gedaan om te tellen stuk of 10 terug, kwam ik op meer dan 60
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:06 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
oh wacht ik moet het fixen. ik heb het niet gehad, maar ervoor betaalt.
komt omdat ik eerste paar jaar niet met hoeren wilde zoenen.
nu onveilige seks en zoenen zoals zoveel mogelijk normaal
Zoietsquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Hadden jullie in de puberjaren ook zo'n soort stappensysteem?
Die en die heeft stap 2 bij mij gedaan :$ :$ :$ :$
Net zoiets als fist/second/third base enzo.
Stap 1: zoenen
Stap 2: vingeren/fappen (van iemand anders)
Stap 3: pijpen/beffen
Stap 4: neuken
Stap 5: baffen
Stap 6: anaal
Stap 7: ???
zoiets
Ik heb in dagen niet zo gelachen, dank je wel.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:41 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
wat postte jij het eerst?
mijn eerste post daar was:
[..]
zo lang terug en nog steeds geen vriendin of kansen erop:(
Oh shit got real my friend.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:58 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
ja nou,. ik heb wel 2 keer gratis een meisje gezoent . en jij niet
dus denk eerst maar eens aan jouw eigen leven
Jij hebt met 2 meisjes gezoend?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:13 schreef heloef het volgende:
[..]
Oh shit got real my friend.
Ten eerste: ik heb wel gezoend
Ten tweede: ik heb vrienden
Ten derde: ik heb een opleiding
Ten vierde: ik heb werk
Ten vijfde: dat tweede meisje had er nogal spijt van achteraf
Ten zesde: ik ben geen hoerenloper
En nou opbokken.
Nee.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:14 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Jij hebt met 2 meisjes gezoend?
Oh, ik dacht dat je sinterklaaskapoentje's lijstje in had gevuld. Tegenvallertje.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:13 schreef heloef het volgende:
[..]
Oh shit got real my friend.
Ten eerste: ik heb wel gezoend
Ten tweede: ik heb vrienden
Ten derde: ik heb een opleiding
Ten vierde: ik heb werk
Ten vijfde: dat tweede meisje had er nogal spijt van achteraf
Ten zesde: ik ben geen hoerenloper
En nou opbokken.
Dat ik zo iets vergeet te vermelden, dank Royco.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:16 schreef Royco1 het volgende:
[..]
En jij bent op een toilet afgetrokken.
Hoeveel dan?quote:
Blij dat ik kan helpen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:17 schreef heloef het volgende:
[..]
Dat ik zo iets vergeet te vermelden, dank Royco.
Dit weet ik dan weer niet, door wie was dat? Het meisje waar hij mee gezoend heeft?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:16 schreef Royco1 het volgende:
[..]
En jij bent op een toilet afgetrokken.
1quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:18 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Hoeveel dan?
En je bent afgerukt op het toilet? vertel?
Je was al klaar toen ze begon met trekken?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:19 schreef heloef het volgende:
[..]
1
Vakantie, meisje dronken, ze begon me af te trekken. Klaar.
Nee dat nietquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:19 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Je was al klaar toen ze begon met trekken?
Oké dan, maar is wel chill tochquote:
Moet je nog reizen voor school?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:22 schreef Evie het volgende:
probleem... volgend jaar (in januari dus) geen recht meer op ov
Nogal ja... coschappen her en der.. dus een abonnementje is ook zo simpel niet..quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:22 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Moet je nog reizen voor school?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dus
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:23 schreef Evie het volgende:
[..]
Nogal ja... coschappen her en der.. dus een abonnementje is ook zo simpel niet..Dan iig even een abonnement halen voor 40% kortingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:')
naar wat?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:18 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Jij bent dus een hoerenloper fluffy? zo ja dan ben ik wel benieuwd![]()
Jah... of stoppen met studeren, want zelfs dan is het onbetaalbaar.. of ik moet een extra lening af gaan sluiten bij de bank om mn studie te kunnen vervolgen..quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:24 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Dan iig even een abonnement halen voor 40% korting
Gelukkig maar.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:24 schreef SergeantFluffy het volgende:
nog wel net eronder eronder den kik
Stoppen met je studie zou wel heel erg zijn.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:25 schreef Evie het volgende:
[..]
Jah... of stoppen met studeren, want zelfs dan is het onbetaalbaar.. of ik moet een extra lening af gaan sluiten bij de bank om mn studie te kunnen vervolgen..
maar ik kan me vergissen.quote:
Hoe kom je in godsnaam aan zoveel geld als niet werkende student?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:24 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
naar wat?
ik zei net 25000.
iets van 60 + 10 dus verschillende meisjes. ook wel vaker naar dezelfde, alleen in het begin kon ik ze nooit terugvinden, dat was echt erg.
en dan 8000 naar schulden van een meisje waarvan ik dacht dat ze me echt leuk vond, en nog wat andere faals en oplichting enzo....
bedoel je dat?
nog wel net eronder eronder den kik
Wat wil je hiermee zeggen?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 23:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
De eerste man die dat bij mij doet moet nog geboren worden.
Ditquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:27 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Stoppen met je studie zou wel heel erg zijn.
Is er niet ergens een regeling voor ofzo?
bezorgde oudersquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:27 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Hoe kom je in godsnaam aan zoveel geld als niet werkende student?
Ga je dan gewoon langs de ramen op zoek naar wat leuks?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:24 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
naar wat?
ik zei net 25000.
iets van 60 + 10 dus verschillende meisjes. ook wel vaker naar dezelfde, alleen in het begin kon ik ze nooit terugvinden, dat was echt erg.
en dan 8000 naar schulden van een meisje waarvan ik dacht dat ze me echt leuk vond, en nog wat andere faals en oplichting enzo....
bedoel je dat?
nog wel net eronder eronder den kik
hoe lief mijn ouders me ook zouden vinden, zze zouden me echt niet zoveel geld geven (zeker niet om uit te geven aan hoeren)quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:28 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
bezorgde ouders
en sinds vorig jaar uitkering.
Hosselen je weetsquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:27 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Hoe kom je in godsnaam aan zoveel geld als niet werkende student?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dus
Komt wel goed schatjequote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:30 schreef Evie het volgende:
scheiss.. naja krijg je als je Evie bent in dit levenDan wordt alles je even 100 keer lastiger gemaakt dan voor een ander
top!
![]()
![]()
Jawel, ik heb genoeg gevoeld.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:21 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Oké dan, maar is wel chill toch
heb je nog geprobeert haar aan te raken enzo
Die doet bij mij de laatste tijd ook vaak vaag terwijl ik gewoon goede snelheid hebquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:31 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Je weet dat je internet voor geen fuck werkt als je speedtest.net niet geladen krijgt
quote:
Hoe kun jij eigenlijk een uitkering krijgen? Dat is toch alleen als je een werkverleden hebt?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:33 schreef SergeantFluffy het volgende:
weet je wat het mooie is.
ik ga meer dan die kosten terugkrijgen met uitkering. dus de maatschappij draait er voor op.
eigen schuld van hun.
je bedoelt dat meer dan de helft van mijn inkomen (= belasting) uitgegeven wordt aan de hoeren...? fij, maakt mn dag een stuk fijnerquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:33 schreef SergeantFluffy het volgende:
weet je wat het mooie is.
ik ga meer dan die kosten terugkrijgen met uitkering. dus de maatschappij draait er voor op.
eigen schuld van hun.
Just keep punching Apolloquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:33 schreef Evie het volgende:
[..]Nee denk dat ik het financieel en geestelijk niet echt meer op ga brengen misschien
![]()
![]()
Maar ik geef nooit op.. zolang ik niet dood benDus zwartreizen en af en toe tussendoor vastzitten it is
![]()
Kan misschien de koningin ook even mailen.. dat door dit klote land... me het eea is overkomen en nu mn toekomst ook nog in wordt gesmeten..Dat ik dr daarmee loof! Ere! TOP
Gaven ze het maar uit aan een ov, zodat ik mijn studie af kan makenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:34 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
je bedoelt dat meer dan de helft van mijn inkomen (= belasting) uitgegeven wordt aan de hoeren...? fij, maakt mn dag een stuk fijner
Kut he, hij neukt, en wij voelen ons genaaidquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:34 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
je bedoelt dat meer dan de helft van mijn inkomen (= belasting) uitgegeven wordt aan de hoeren...? fij, maakt mn dag een stuk fijner
Wat hebben ze je aangedaan dan?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:33 schreef SergeantFluffy het volgende:
weet je wat het mooie is.
ik ga meer dan die kosten terugkrijgen met uitkering. dus de maatschappij draait er voor op.
eigen schuld van dit kutland want hun hebben me dit aangedaan. Ik ga zolang mogelijk uitkering trekken!!!!!!!!!!!!
haat haat haat
ik ben 80-100% afgekeurd door het uwv(ik weet niet of ik het goed zeg)quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:34 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Hoe kun jij eigenlijk een uitkering krijgen? Dat is toch alleen als je een werkverleden hebt?
Ben je niet in de war met bijstand? En dat is echt niet zoveel
En je bent nog student?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:35 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
ik ben 80-100% afgekeurd door het uwv(ik weet niet of ik het goed zeg)
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:35 schreef Evie het volgende:
[..]
Gaven ze het maar uit aan een ov, zodat ik mijn studie af kan maken
fijn dit beleidquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:35 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Kut he, hij neukt, en wij voelen ons genaaid
Je vind wel een manierquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:35 schreef Evie het volgende:
[..]
Verdien verdorie 8 uitkeringen inmiddels.. maar krijgen ho maarWhehe
mooizo! dat is mijn bedoeleing.,quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:34 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
je bedoelt dat meer dan de helft van mijn inkomen (= belasting) uitgegeven wordt aan de hoeren...? fij, maakt mn dag een stuk fijner
En met zo'n instelling blijf je zwakzinnig, aldus Hans Teeuwenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:37 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
mooizo! dat is mijn bedoeleing.,
kutland, en alle kutwijven. ik krijg gewoon haat aan iedereen die wel een leuk leven heeft , dus goedzo
Mega top idd..quote:
Even serieus. Jij hebt nooit in je leven zoveel sores over je heen gehad als ik. Even wedden? Want dat win ik met gemak. En heb ik een uitkering? Nee.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:37 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
mooizo! dat is mijn bedoeleing.,
kutland, en alle kutwijven. ik krijg gewoon haat aan iedereen die wel een leuk leven heeft , dus goedzo
Je hebt gelijk, niemand heeft invloed op z'n eigen leven, 't komt allemaal door een anderquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:37 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
mooizo! dat is mijn bedoeleing.,
kutland, en alle kutwijven. ik krijg gewoon haat aan iedereen die wel een leuk leven heeft , dus goedzo
ik voel mij ook niet gelukkig trouwens.
schuld van de maatschappij dat ik me kut voel. kosten ook voor de maatschappij voor me uitkeirng. en ik doe niets. mij geen blaam
Ik werk fulltime voor een parttime salaris, omdat de rest naar de belastingdienst gaat.... vind nou niet echt dat ik het verdien om een kutwijf genoemd te worden. Je bent toch echt zelf verantwoordelijk voor je geluk. JIJ kiest ervoor om je geld uit te geven aan de hoeren, moet je niet iedereen de schuld van geven dat je nu financieel helemaal aan de grond zit. Ik werk me ook de ziekte...quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:37 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
mooizo! dat is mijn bedoeleing.,
kutland, en alle kutwijven. ik krijg gewoon haat aan iedereen die wel een leuk leven heeft , dus goedzo
kan je uitkering aanvragen bij het uwv.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:39 schreef Evie het volgende:
[..]
Mega top idd..
[..]
Even serieus. Jij hebt nooit in je leven zoveel sores over je heen gehad als ik. Even wedden? Want dat win ik met gemak. En heb ik een uitkering? Nee.
Dus stop even met je gejank als je prima kan leven van je uitkering en zelfs nog vrouwen tegen hun zin in uit kan buiten
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:30 schreef Evie het volgende:
scheiss.. naja krijg je als je Evie bent in dit levenDan wordt alles je even 100 keer lastiger gemaakt dan voor een ander
top!
![]()
join the club.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
het is niet persoonlijk. Ik haat iedereen een beetje die wel contact kan hebben met het andere geslacht.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:39 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
Ik werk fulltime voor een parttime salaris, omdat de rest naar de belastingdienst gaat.... vind nou niet echt dat ik het verdien om een kutwijf genoemd te worden. Je bent toch echt zelf verantwoordelijk voor je geluk. JIJ kiest ervoor om je geld uit te geven aan de hoeren, moet je niet iedereen de schuld van geven dat je nu financieel helemaal aan de grond zit. Ik werk me ook de ziekte...
Zo makkelijk krijg je dat dus niet meer, vandaar dat ik er versteld van sta dat jij dat wel gekregen hebt.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:40 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
kan je uitkering aanvragen bij het uwv.
Heb ik waarsch wel recht op, maar met de reden die ik heb, heb ik dan ook nooit meer kans op een baan. Dus is het jammer genoeg maar even geen uitkering, want ik wens te werken voor mn centen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:40 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
kan je uitkering aanvragen bij het uwv.
het zal wel terecht zijn, want ik heb juist zo normaal mogelijk gedaan, ik voelde me alleen heel faal en ongemakkelijk.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:41 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Zo makkelijk krijg je dat dus niet meer, vandaar dat ik er versteld van sta dat jij dat wel gekregen hebt.
quote:
fucking wereldvreemde zeikzak ben jij zeg. verschrikkelijk.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:37 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
mooizo! dat is mijn bedoeleing.,
kutland, en alle kutwijven. ik krijg gewoon haat aan iedereen die wel een leuk leven heeft , dus goedzo
ik voel mij ook niet gelukkig trouwens.
schuld van de maatschappij dat ik me kut voel. kosten ook voor de maatschappij voor me uitkeirng. niet mijn schuld , ik zou ook leiver kans hebben op een vriendin en gewoon gelukkig zijn. mij geen blaam
Als je met zo'n mentaliteit denkt ergens te komen, heb je het helemaal mis.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:37 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
mooizo! dat is mijn bedoeleing.,
kutland, en alle kutwijven. ik krijg gewoon haat aan iedereen die wel een leuk leven heeft , dus goedzo
ik voel mij ook niet gelukkig trouwens.
schuld van de maatschappij dat ik me kut voel. kosten ook voor de maatschappij voor me uitkeirng. niet mijn schuld , ik zou ook leiver kans hebben op een vriendin en gewoon gelukkig zijn. mij geen blaam
Wil wel eens weten wat zn reden voor deze houding en uitkering isquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:42 schreef dawg het volgende:
[..]
fucking wereldvreemde zeikzak ben jij zeg. verschrikkelijk.
de zaterdag voor chillen bij magnetronkoffie.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:42 schreef twi het volgende:
Ga je nog steeds naar de hoeren, MLIG? Wanneer ben je voor het laatst gegaan?
Delen ze die ook niet uit bij het UWV?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:44 schreef Sammers het volgende:
[..]
Als je met zo'n mentaliteit denkt ergens te komen, heb je het helemaal mis.
Of hoe denk je dan aan een vriendin te komen?
ga eens met school praten wat er mogelijk is?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:42 schreef Evie het volgende:
[..]zullen we samen sgt fluffy uitkleden zodat ik door kan gaan met mn studie afmaken en jij eens gezellig op vakantie kan?
Wij verdienen de centjes meer dan hij
Nee helaasquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:44 schreef twi het volgende:
[..]
Delen ze die ook niet uit bij het UWV?
Laat eens een fotootje zien van het mooiste hoertje wat je geneukt hebt. Of heb je geen foto's?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:44 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
de zaterdag voor chillen bij magnetronkoffie.
Gelukkig kom ik daar nooitquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:44 schreef twi het volgende:
[..]
Delen ze die ook niet uit bij het UWV?
interesseert me geen fuck. zo kortzichtig alles en iedereen zo veroordelen. dat ie maar kapot valt, sukkel.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:44 schreef Evie het volgende:
[..]
Wil wel eens weten wat zn reden voor deze houding en uitkering is
Wou ik doen.. maar toen waren er in eens 3 vrienden van me dood, en had ik crematie die dag.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:44 schreef dawg het volgende:
[..]
ga eens met school praten wat er mogelijk is?
zo ben ik niet altijd geweest. ik heb altijd een vriendin gewilt, terwijl ik ook nog niet zo was.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:44 schreef Sammers het volgende:
[..]
Als je met zo'n mentaliteit denkt ergens te komen, heb je het helemaal mis.
Of hoe denk je dan aan een vriendin te komen?
ik weet niet wie de mooiste is. wel wie ik het leukste vond enzo.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:45 schreef twi het volgende:
[..]
Laat eens een fotootje zien van het mooiste hoertje wat je geneukt hebt. Of heb je geen foto's?
hoe ver was je met de studie?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:47 schreef Evie het volgende:
[..]
Wou ik doen.. maar toen waren er in eens 3 vrienden van me dood, en had ik crematie die dag.
En nu kan ik alleen op vrijdags daar praten.. want de rest van de dagen coschappen.. en vrijdags wel les daar.
En die mensen zijn dus vrijdags niet aanwezig.. lekker handig.
Maar de studieadviseur gemaild.. dat ik een zorgtaak heb. Dat ik het financieel psychisch en plannologisch niet ga redden, dus of ik recht heb op een dichtbijregeling.. of evt wat de mogelijkheden zijn voor dingen in utrecht doen![]()
Nu maar hopen dat er iets kan...
Ik denk wel dat jij altijd al zo geweest bent, niet dat je zo bent geworden omdat je geen vriendin hebt.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:47 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
zo ben ik niet altijd geweest. ik heb altijd een vriendin gewilt, terwijl ik ook nog niet zo was.
Waar maak je je dan druk om?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:50 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Het internet gaat langzaam dood nu... ik kan alleen nog fokken
haat is echt zo nutteloos.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:48 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik denk wel dat jij altijd al zo geweest bent, niet dat je zo bent geworden omdat je geen vriendin hebt.
Ik ben ook lang single geweest, maar haat vrouwen niet.
Zelfs mijn ex die is vreemdgegaan haat ik niet
nee ik haat ze niet persoonlijk.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:48 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik denk wel dat jij altijd al zo geweest bent, niet dat je zo bent geworden omdat je geen vriendin hebt.
Ik ben ook lang single geweest, maar haat vrouwen niet.
Zelfs mijn ex die is vreemdgegaan haat ik niet
maar mannen die het niet begrijpen, tolereer je wel....?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:53 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
nee ik haat ze niet persoonlijk.
ik haat maatschappij en hoe het gaat . het frustreert me!
ik haat wijven die het niet begrijpen en ertegen in gaan. kan het dus beter helemaal niet over deze dingen hebben want dat zullen ze allemaal dan wel zijn.
meisjes zijn leuk
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:53 schreef Murdera het volgende:
MLIG, heb je nooit zelfmoord overwogen?
En je denkt dat die vriendin wel komt aanwaaien? Je moet er toch echt zelf je best voor doen om het beste er van te maken. Ik snap niet dat je denkt op deze manier maar ook één stap verder te komen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:47 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
zo ben ik niet altijd geweest. ik heb altijd een vriendin gewilt, terwijl ik ook nog niet zo was.
na 8 jaar geen contact met meisjes(op vriendin van vriend heel soms afentoe, en lokasenna na) . ik ben het zat geworden!
You got issues bro, I think you need some counselingquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:53 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
nee ik haat ze niet persoonlijk.
ik haat maatschappij en hoe het gaat . het frustreert me!
ik haat wijven die het niet begrijpen. kan het dus beter helemaal niet over deze dingen hebben want dat zullen ze allemaal dan wel zijn.
meisjes zijn leuk
nee ook niet. vooral mannen hier op fok die dan reageren met hoe goed hun leven is, op een kutmanier.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:53 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
maar mannen die het niet begrijpen, tolereer je wel....?
Ik wil graag de nieuwe review van that guy with the glasses zien....quote:
houdt op.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:54 schreef Sammers het volgende:
[..]
En je denkt dat die vriendin wel komt aanwaaien? Je moet er toch echt zelf je best voor doen om het beste er van te maken. Ik snap niet dat je denkt op deze manier maar ook één stap verder te komen.
Date jij nog met Royco?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:54 schreef Sammers het volgende:
[..]
En je denkt dat die vriendin wel komt aanwaaien? Je moet er toch echt zelf je best voor doen om het beste er van te maken. Ik snap niet dat je denkt op deze manier maar ook één stap verder te komen.
Wel als je je zo zou gedragenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:56 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
houdt op.
als ik een meisje was had ik dit probleem niet om aan een vriendje te komen.
ik denk dat een hoop mensen hier vertellen hoe leuk hun dag was, omdat er ook daadwerkelijk van genoten hebben, niet om jou te pestenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:55 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
nee ook niet. vooral mannen hier op fok die dan reageren met hoe goed hun leven is, op een kutmanier.
gelukkig dat die ook lekker belasting moeten betalen. het is mijn wraak.
Ik heb er een hoop geld voor over om jouw leven langer te laten duren. Heerlijk hoe je jezelf blijft pijnigen, altijd in de slachtofferrol, en nooit iets is jouw schuld.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:55 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
nee ook niet. vooral mannen hier op fok die dan reageren met hoe goed hun leven is, op een kutmanier.
gelukkig dat die ook lekker belasting moeten betalen. het is mijn wraak.
Oh, denk je dat als je een vrouw bent, de mannen per definitie voor je deur liggen?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:56 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
houdt op.
als ik een meisje was had ik dit probleem niet om aan een vriendje te komen.
het zijn geen issues.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:54 schreef Royco1 het volgende:
[..]
You got issues bro, I think you need some counseling
To help your ass from bouncing off the walls when you get down some
ja, want vrouwen hoeven idd niets te ondernemen om een relatie te hebben/houdenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:56 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
houdt op.
als ik een meisje was had ik dit probleem niet om aan een vriendje te komen.
Soms heb jij echt geweldige posts.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:57 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik heb er een hoop geld voor over om jouw leven langer te laten duren. Heerlijk hoe je jezelf blijft pijnigen, altijd in de slachtofferrol, en nooit iets is jouw schuld.
Elke cent waard, vooral aangezien mijn leven heerlijk is, ik kan het geld missen, heb geen schulden, leuke dames om me heen, bijna een appartementje, een baan. Ik heb het heerlijk voor elkaar.
Ik klop wel altijd op de deur bij vrouwen, maar dat kunnen ze niet zo waarderen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:57 schreef Sammers het volgende:
[..]
Oh, denk je dat als je een vrouw bent, de mannen per definitie voor je deur liggen?
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:58 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
ja, want vrouwen hoeven idd niets te ondernemen om een relatie te hebben/houdenben blij dak een vrouw ben, leven is super makkelijk....
No offence, maar dit is alles een normaal gevolg.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:57 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
het zijn geen issues.
het is een normaal gevolg van EXTREME onderdrukking van jaloezie/eenzaamheid./etcetcetc.
extreem. jaren lang. etc etc. ook geen uitzicht op waT beters. niemand die het zich kan voorstellen
Zo snel mogelijk aub!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:58 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Soms heb jij echt geweldige posts.
Wanneer gaan we whisky drinken?
hoe is het met je date, nu we het daar min of meer toch over hebben?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:58 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
ja, want vrouwen hoeven idd niets te ondernemen om een relatie te hebben/houdenben blij dak een vrouw ben, leven is super makkelijk....
Biljarttafel Myra, Faxie heeft de pooltafelquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:59 schreef Myraela het volgende:
[..]
Heb je al seks op de bar gehad? Of pooltafel?
jij hebt alleen maar luxeproblemen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:57 schreef Sammers het volgende:
[..]
Oh, denk je dat als je een vrouw bent, de mannen per definitie voor je deur liggen?
Dat houd ik liever voor mezelf.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:59 schreef Myraela het volgende:
[..]
Heb je al seks op de bar gehad? Of pooltafel?
Biljarttafelquote:Op donderdag 18 oktober 2012 18:59 schreef Myraela het volgende:
[..]
Heb je al seks op de bar gehad? Of pooltafel?
Goede vraag, liefdesverhalen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef dawg het volgende:
[..]
hoe is het met je date, nu we het daar min of meer toch over hebben?
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Biljarttafel Myra, Faxie heeft de pooltafel
Grote tafel met een groen kleed. Dat ding.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Biljarttafel Myra, Faxie heeft de pooltafel
Zijn vorige account was MyLifeIsGrayquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
waarom wordt fluffy mlig genoemd
Ik reken dat als een ja.quote:
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:01 schreef Myraela het volgende:
[..]
Grote tafel met een groen kleed. Dat ding.
Nee, van het Lingo forumquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef Murdera het volgende:
[..]
Goede vraag, liefdesverhalen.
Roy en sam, kennen jullie elkaar van FOK! ?
Fluffy is een kloontje van mylifeisgreyquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
waarom wordt fluffy mlig genoemd
Benzieboy was toch die moslimfanatiekeling??quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef heloef het volgende:
Hebben we net het gehuil van Benzieboy achter ons komt hij weer opeens terug.
Zoals Carice het zou zeggen: houdt het dan nooit op?
perfect, ik ben namelijk een vrouwquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef dawg het volgende:
[..]
hoe is het met je date, nu we het daar min of meer toch over hebben?
Onderneem je zelf actie om vrouwen te ontmoeten? Heb je wel eens een date?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
jij hebt alleen maar luxeproblemen.
bijvoorbeeld:
lokasenna had binnen no-time vriendje en jongen achter haar aan.
lanterfanteraar had binnen no-time jongens ontmoet enzo..
en waarom..... alleen maar omdat ze het wilden!
nou ik wil het ook.... en er gebeurd niets. zie schenkstroop. etc etc.
oooh,quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:01 schreef Murdera het volgende:
[..]
Zijn vorige account was MyLifeIsGray
Die moet nog ingewijd worden, en dat doe ik liever zelfquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:01 schreef twi het volgende:
[..]
Mogen wij jouw pooltafel dan eens uit komen proberen?
Och het lingo forum, eindeloos ouwehoeren over Fransois Boulanger, de nieuwe toppers van deze week, en hoe spannend het zou zijn om zelf een keer mee te mogen doen.quote:
Niet afwachten dan, en hem uitnodigenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:01 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
perfect, ik ben namelijk een vrouw
neh... geen idee, tis nogal tegenstrijdig en ik weet gene reden om mezelf (weer) uit te nodigen... hij is afwachtend (op mijn verzoek) en nu loopt t beetje dood dus
Oh ik bedoelde benzin.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:01 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Benzieboy was toch die moslimfanatiekeling??
Dorst is altijd een goede reden.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:01 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
perfect, ik ben namelijk een vrouw
neh... geen idee, tis nogal tegenstrijdig en ik weet gene reden om mezelf (weer) uit te nodigen... hij is afwachtend (op mijn verzoek) en nu loopt t beetje dood dus
Als ik ooit mee mag doen dan is mijn leven compleetquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:02 schreef Murdera het volgende:
[..]
Och het lingo forum, eindeloos ouwehoeren over Fransois Boulanger, de nieuwe toppers van deze week, en hoe spannend het zou zijn om zelf een keer mee te mogen doen.
Hij heeft wel afspraakjes hoor.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:02 schreef Sammers het volgende:
[..]
Onderneem je zelf actie om vrouwen te ontmoeten? Heb je wel eens een date?
Ik ken hem als de josti uit NWSquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:02 schreef heloef het volgende:
[..]
Oh ik bedoelde benzin.
BansheeBoy ken ik als het mongooltje uit VBL
nee onmogelijk. ik zou het wel willenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:02 schreef Sammers het volgende:
[..]
Onderneem je zelf actie om vrouwen te ontmoeten? Heb je wel eens een date?
Dit dus.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:03 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Als ik ooit mee mag doen dan is mijn leven compleet
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:03 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Als ik ooit mee mag doen dan is mijn leven compleet
er wordt wat afgeneukt hier zeg, en niet eens door mij. ik word roestig.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:00 schreef Murdera het volgende:
[..]
Goede vraag, liefdesverhalen.
Roy en sam, kennen jullie elkaar van FOK! ?
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:02 schreef Murdera het volgende:
[..]
Och het lingo forum, eindeloos ouwehoeren over Fransois Boulanger, de nieuwe toppers van deze week, en hoe spannend het zou zijn om zelf een keer mee te mogen doen.
Dan kan hij toch makkelijk aan een vrouw komen! Wat is het probleem?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:03 schreef heloef het volgende:
[..]
Hij heeft wel afspraakjes hoor.
Met hoeren.
Dat denk ik ook, ik zit te wachten tot ze weer kandidaten zoeken.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:04 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Wij zouden een gouden team zijn loef
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:04 schreef dawg het volgende:
[..]
er wordt wat afgeneukt hier zeg, en niet eens door mij. ik word roestig.
Waarom doe je het dan niet, wat houd je tegen?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:03 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
nee onmogelijk. ik zou het wel willen
Dat ie dat van zijn uitkering niet meer kan betalenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Sammers het volgende:
[..]
Dan kan hij toch makkelijk aan een vrouw komen! Wat is het probleem?
Dat zijn bankrekening zo leeg achterblijft.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Sammers het volgende:
[..]
Dan kan hij toch makkelijk aan een vrouw komen! Wat is het probleem?
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:04 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Wij zouden een gouden team zijn loef
omdat jullie elkaar leuk vinden?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:01 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
perfect, ik ben namelijk een vrouw
neh... geen idee, tis nogal tegenstrijdig en ik weet gene reden om mezelf (weer) uit te nodigen... hij is afwachtend (op mijn verzoek) en nu loopt t beetje dood dus
Ik zie bij jou ALTIJD je hoofd voor me als je post.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik kan bij jou en Sammers niet inschatten of dit sarcastisch is of niet.
ik mis een woord in die zin. denk aan onze dm's van een paar dagen terug.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Murdera het volgende:
[..]Dit topic is ook wel een beetje leeg aan vrouwen die nog te hosselen zijn.
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Dat ie dat van zijn uitkering niet meer kan betalen
Dan moet hij andere manieren gaan zoeken om aan geld te komen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef heloef het volgende:
[..]
Dat zijn bankrekening zo leeg achterblijft.
Je denkt toch niet serieus dat ik naar lingo kijk he?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik kan bij jou en Sammers niet inschatten of dit sarcastisch is of niet.
mja, vind t ook niet leuk om steeds zelf contact te moeten leggen, na een tijdje twijfel ik of die daar wel op zit te wachten... terwijl ALS ik contact opneem, hebben we meestal paar dagen later al een eetafspraak ... maar ben niet zo goed in flirten met bekenden... dus snap wel dat hi dr geen kont van begrijptquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:06 schreef dawg het volgende:
[..]
omdat jullie elkaar leuk vinden?
ik zei gewoon altijd wanneer ze langs moesten komen en dan kwamen ze ook. werkte veel beter dan afwachten.
ja.... wat roep jij nu voor wartaal...!!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:07 schreef Sammers het volgende:
[..]
[..]
Dan moet hij andere manieren gaan zoeken om aan geld te komen.
Werken bijvoorbeeld? Is dat een gek voorstel?
dat ik niet naar hoeren wil dombo. en als je er bent is het niet echt zo superleukquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Sammers het volgende:
[..]
Dan kan hij toch makkelijk aan een vrouw komen! Wat is het probleem?
Dat lijkt me niet zo'n gek idee, zo kan hij naar de hoeren blijven gaan.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:07 schreef Sammers het volgende:
[..]
[..]
Dan moet hij andere manieren gaan zoeken om aan geld te komen.
Werken bijvoorbeeld? Is dat een gek voorstel?
Het is best een leuk programma.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:07 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Je denkt toch niet serieus dat ik naar lingo kijk he?
Oké, oeps.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
ja.... wat roep jij nu voor wartaal...!!
Ik zat er op te wachtenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
dat ik niet naar hoeren wil dombo.
hoe langer je wacht..quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:07 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
mja, vind t ook niet leuk om steeds zelf contact te moeten leggen, na een tijdje twijfel ik of die daar wel op zit te wachten... terwijl ALS ik contact opneem, hebben we meestal paar dagen later al een eetafspraak ... maar ben niet zo goed in flirten met bekenden... dus snap wel dat hi dr geen kont van begrijpt
Is het een raar idee om eens een baan te zoeken?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
dat ik niet naar hoeren wil dombo.
Haten op lingoquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:07 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Je denkt toch niet serieus dat ik naar lingo kijk he?
Daarom. Twee vliegen in een klap!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef heloef het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet zo'n gek idee, zo kan hij naar de hoeren blijven gaan.
Je snapt toch dat ik hier mijn imago hoog moet houden.quote:
LEUGENS!quote:
ghehehe das waar... maar kan niet echt een zogenaamt spontaan klinkend smsje bedenkenquote:
Ik zeg niks meer.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:10 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Je snapt toch dat ik hier mijn imago hoog moet houden.
Vanavond spelen wij gewoon weer online Lingo.
Dat was bewustquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:07 schreef dawg het volgende:
[..]
ik mis een woord in die zin. denk aan onze dm's van een paar dagen terug.
Ik wist niet eens dat dat bestondquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:11 schreef heloef het volgende:
Lingo online heb ik trouwens wel heel lang gespeeld.
Ik faalde nogal.
Waarom haat je op mijn hoofd.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:06 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik zie bij jou ALTIJD je hoofd voor me als je post.
Nouja, het zou kunnen. En Sammers past wel in dat beeld.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:07 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Je denkt toch niet serieus dat ik naar lingo kijk he?
Ik denk niet dat hier ook maar 1 persoon is die hetzelfde wil als jij.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:08 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
dat ik niet naar hoeren wil dombo. en als je er bent is het niet echt zo superleuk
leuke tijd hebben met een meisje afentoe en zij ook met mij vind ik veel belangrijker.
wil ook graag een relatie. gewoon hetzelfde als jij denk ik.
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:11 schreef xFriendx het volgende:
Omroep Max geheugentrainer, teh shit.
ik denk dat jij iets 'tegen' sammers hebt? zomaar een gokje.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:12 schreef Myraela het volgende:
[..]
Waarom haat je op mijn hoofd.
[..]
Nouja, het zou kunnen. En Sammers past wel in dat beeld.
Dat waren nog eens graphics hequote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:13 schreef twi het volgende:
Ik speelde vroeger ook Lingo op de PC. En Rad van Fortuin. Dat draaide allebei net op de 80386.
Dat keek ik gisterochtend voor het eerst.quote:
Dat vond ik stiekem wel een leuk programmaquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:14 schreef heloef het volgende:
Ik speelde de PC game van Get The Picture
Myra heeft mooie bambi oogjesquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:13 schreef Murdera het volgende:
[..]
Om die pukkel.
Je hebt zon bijzonder hoofdJouw uidrukkingen zijn prachtig
golden axe en barbarian waren pas eckt bazenspellen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:14 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Dat waren nog eens graphics he
Kwijlen op Leontien
Met z'n donkere zware stem: ONT-BIJT-KOEK, gevolgd door de overtreffende trap: KOM-KOM-MERquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:14 schreef Fera het volgende:
[..]
Dat keek ik gisterochtend voor het eerst.
Er heb er niets tegen, ik heb er ook niets mee.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:13 schreef dawg het volgende:
[..]
ik denk dat jij iets 'tegen' sammers hebt? zomaar een gokje.
Den pukkel is weg.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:13 schreef Murdera het volgende:
[..]
Om die pukkel.
Je hebt zon bijzonder hoofdJouw uidrukkingen zijn prachtig
Ik heb dat nog gespeeld.quote:
Ze hadden patat op het lijstje.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:16 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Met z'n donkere zware stem: ONT-BIJT-KOEK, gevolgd door de overtreffende trap: KOM-KOM-MER
Saaiquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:16 schreef Myraela het volgende:
[..]
Er heb er niets tegen, ik heb er ook niets mee.
Er is gewoon weinig om iets mee of tegen te hebben, te simpel, standaard en oppervlakkig.
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOquote:
Van die enorme diepe bruine puppieoogjes.quote:
omdat het niet lukt! jij kan ook niet in 1 keer doen wat je nog nooit gedaan hebt.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:05 schreef Sammers het volgende:
[..]
Waarom doe je het dan niet, wat houd je tegen?
Dit klonk heel lief, maar toch ben ik wel benieuwd naar jouw vertrouwde liefdeservaringen met koeien.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:18 schreef Murdera het volgende:
Van die enorme diepe bruine puppieoogjes.
Als zwarte gaten die doordringen tot in de ziel, met de vertrouwende liefde van koeienogen, en de vrolijke speelsheid van puppyogen.
Whut.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:19 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
omdat het niet lukt! jij kan ook niet in 1 keer doen wat je nog nooit gedaan hebt.
mannen willen dates met meisjes. meisjes met mannen, maar de man moet het doen.
snap dan dat alle meisjes alleen naar de mannen gaan die "het" kunnen.
dat "het" is iets heel onlogisch wat nergens op slaat. ipv dat daten gewoon leuk en oprecht met elkaar omgaan is. is "daten" een soort schijnheilige oorlog.
en mannen pronken ermee dat ze dates kunnen krijgen en alles. en hoe meer dates en one night stands, hoe beter allemaal .
Heb je wel eens diep in de ogen van een koe gekeken?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:19 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dit klonk heel lief, maar toch ben ik wel benieuwd naar jouw vertrouwde liefdeservaringen met koeien.
Ik moet ze soms afzeggen omdat ik ook niet teveel wil daten. 2 keer per week is al meer dan genoeg.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:19 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
omdat het niet lukt! jij kan ook niet in 1 keer doen wat je nog nooit gedaan hebt.
mannen willen dates met meisjes. meisjes met mannen, maar de man moet het doen.
snap dan dat alle meisjes alleen naar de mannen gaan die "het" kunnen.
dat "het" is iets heel onlogisch wat nergens op slaat. ipv dat daten gewoon leuk en oprecht met elkaar omgaan is. is "daten" een soort schijnheilige oorlog.
en mannen pronken ermee dat ze dates kunnen krijgen en alles. en hoe meer dates en one night stands, hoe beter allemaal .
Ik vind koeien maar enge ogen hebbenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:20 schreef Murdera het volgende:
[..]
Heb je wel eens diep in de ogen van een koe gekeken?
Neen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:20 schreef Murdera het volgende:
[..]
Heb je wel eens diep in de ogen van een koe gekeken?
Er zijn niet veel relaties die in een keer lukken, iedereen loopt wel eens met z'n kop tegen de deur. En hoezo moet de man het doen? Dat is echt de grootste onzin die ik ooit heb gehoord, als ik een man leuk vind stap ik op hem af hoor.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:19 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
omdat het niet lukt! jij kan ook niet in 1 keer doen wat je nog nooit gedaan hebt.
mannen willen dates met meisjes. meisjes met mannen, maar de man moet het doen.
snap dan dat alle meisjes alleen naar de mannen gaan die "het" kunnen.
dat "het" is iets heel onlogisch wat nergens op slaat. ipv dat daten gewoon leuk en oprecht met elkaar omgaan is. is "daten" een soort oorlog.
en mannen pronken ermee dat ze dates kunnen krijgen en alles. en hoe meer dates en one night stands, hoe beter allemaal .
Nouja ik heb pics gezienquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:21 schreef dawg het volgende:
[..]
nooit gezien dus jullie zeggen het.
Ik was een keer bij de lingo studio bij de deelnemerstestquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:02 schreef Murdera het volgende:
[..]
Och het lingo forum, eindeloos ouwehoeren over Fransois Boulanger, de nieuwe toppers van deze week, en hoe spannend het zou zijn om zelf een keer mee te mogen doen.
Wat een BS. Alsof het aantal dates iets zegt. Een man met 100 dates is niet per se een womanizer. Kan ook prima dat de vent in kwestie wanhopig is en ten tweede ook nog eens de dames niet vast weet te houden omdat het een onbehouwen boerenlul is.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:19 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
omdat het niet lukt! jij kan ook niet in 1 keer doen wat je nog nooit gedaan hebt.
mannen willen dates met meisjes. meisjes met mannen, maar de man moet het doen.
snap dan dat alle meisjes alleen naar de mannen gaan die "het" kunnen.
dat "het" is iets heel onlogisch wat nergens op slaat. ipv dat daten gewoon leuk en oprecht met elkaar omgaan is. is "daten" een soort schijnheilige oorlog.
en mannen pronken ermee dat ze dates kunnen krijgen en alles. en hoe meer dates en one night stands, hoe beter allemaal .
Zou je eens moeten doen, ze zijn enorm waardoor je ze heel goed kan bekijken. Ogen kunnen prachtig zijn.quote:
ch wel een puntquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:19 schreef SergeantFluffy het volgende:
[..]
omdat het niet lukt! jij kan ook niet in 1 keer doen wat je nog nooit gedaan hebt.
mannen willen dates met meisjes. meisjes met mannen, maar de man moet het doen.
snap dan dat alle meisjes alleen naar de mannen gaan die "het" kunnen.
dat "het" is iets heel onlogisch wat nergens op slaat. ipv dat daten gewoon leuk en oprecht met elkaar omgaan is. is "daten" een soort schijnheilige oorlog.
en mannen pronken ermee dat ze dates kunnen krijgen en alles. en hoe meer dates en one night stands, hoe beter allemaal .
dus jij bent virtueel op roy afgestapt?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:21 schreef Sammers het volgende:
[..]
Er zijn niet veel relaties die in een keer lukken, iedereen loopt wel eens met z'n kop tegen de deur. En hoezo moet de man het doen? Dat is echt de grootste onzin die ik ooit heb gehoord, als ik een man leuk vind stap ik op hem af hoor.
80-90% van de keren moet het van de man komenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:21 schreef Sammers het volgende:
[..]
Er zijn niet veel relaties die in een keer lukken, iedereen loopt wel eens met z'n kop tegen de deur. En hoezo moet de man het doen? Dat is echt de grootste onzin die ik ooit heb gehoord, als ik een man leuk vind stap ik op hem af hoor.
Ik moet zeggen dat zeker op internet vrouwen wel erg direct zijn met interesse tonen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:24 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
80-90% van de keren moet het van de man komen
Wat doet dat er toe?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:24 schreef dawg het volgende:
[..]
dus jij bent virtueel op roy afgestapt?
dan is hij stom. wel knap dat hij het beter doet dan ze nooit ontmoeten.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:22 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Wat een BS. Alsof het aantal dates iets zegt. Een man met 100 dates is niet per se een womanizer. Kan ook prima dat de vent in kwestie wanhopig is en ten tweede ook nog eens de dames niet vast weet te houden omdat het een onbehouwen boerenlul is.
Ja bij jou ja...quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:24 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat zeker op internet vrouwen wel erg direct zijn met interesse tonen.
Dat weet ik, maar ik wil alleen maar aangeven dat niet alle vrouwen zo zijn.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:24 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
80-90% van de keren moet het van de man komen
Dat klopt zeker wel. Maar de rolverdeling bij bijvoorbeeld het uitgaan is meestal wel duidelijkquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:25 schreef Sammers het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar ik wil alleen maar aangeven dat niet alle vrouwen zo zijn.
geen ene fuck maar op internet en in het echte leven worden als reactie weleens vragen gesteld.quote:
Neeeeeeeeeeequote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:26 schreef dawg het volgende:
[..]
geen ene fuck maar op internet en in het echte leven worden als reactie weleens vragen gesteld.
Bij het uitgaan zal je idd bijna altijd wel op de vrouw moeten afstappen voor er wat kan gebeuren.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:25 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Dat klopt zeker wel. Maar de rolverdeling bij bijvoorbeeld het uitgaan is meestal wel duidelijk
Ik had het niet over Royquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:26 schreef dawg het volgende:
[..]
geen ene fuck maar op internet en in het echte leven worden als reactie weleens vragen gesteld.
Daarom gaybarquote:Op donderdag 18 oktober 2012 19:27 schreef Murdera het volgende:
[..]
Bij het uitgaan zal je idd bijna altijd wel op de vrouw moeten afstappen voor er wat kan gebeuren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |