quote:Op donderdag 3 januari 2013 08:03 schreef franklop het volgende:
5 minuten langer uitzending dan vorig jaar, dus 50 minuten extra WIDM in totaal
Pics van jezelf?quote:Op donderdag 3 januari 2013 10:12 schreef demetria het volgende:
Zal wel de enige zijn, maar ik irriteer me kapot aan pauliens hoofden dat zeg ik niet snel
hopelijk vliegt ze er snel uit
Dan ga je maar een ander programma kijken.quote:Op donderdag 3 januari 2013 10:21 schreef demetria het volgende:
Anne marie is ook niet echt mooi nee, maar zij had nog wel een grappig hoofd vind ik. op elke foto die ik van paulien cornelisse google kijkt ze zo zuur of totaal niet blij![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
what is wrong with her
Oke en heb je daar ook bewijs voor?!quote:
Dat heb ik ook moet ik bekennenquote:Op donderdag 3 januari 2013 10:12 schreef demetria het volgende:
Zal wel de enige zijn, maar ik irriteer me kapot aan pauliens hoofden dat zeg ik niet snel
hopelijk vliegt ze er snel uit
8 juni was het ongeluk met Janine, en dat was volgens mij vrij aan het begin van de serie.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:23 schreef Jor_Dii het volgende:
Iemand die weet wanneer de opnames zijn geweest? Ben benieuwd of de twitter accounts dan een aanwijzing kunnen leveren..
Ik meen Art vanmorgen op 538 te horen zeggen dat Janine er tijdens de eerste aflevering uitvalt.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:28 schreef Pino112 het volgende:
[..]
8 juni was het ongeluk met Janine, en dat was volgens mij vrij aan het begin van de serie.
Dat klopt niet. Het is de derde of de vierde aflevering.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:55 schreef franklop het volgende:
[..]
Ik meen Art vanmorgen op 538 te horen zeggen dat Janine er tijdens de eerste aflevering uitvalt.
ah kan ook zijn dat hij dan 'in een van de eerste afleveringen' zei, maar het was voor 08:00, dus waarschijnlijk niet wakkerquote:Op donderdag 3 januari 2013 13:55 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Dat klopt niet. Het is de derde of de vierde aflevering.
Dewatte? @Ikbendemol is de officiele toch?quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:01 schreef Jor_Dii het volgende:
Tania: haar twitter via de site van de Mol linkt naar het account van @IkBenDeMol. Haar eigen account twittert ze niet tussen 17 mei en 2 juli.
Jup, denk dat het komt omdat haar laatste tweet een RT van @IkBenDeMol was.quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:02 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Dewatte? @Ikbendemol is de officiele toch?
Bij eentje maar omdat RT, bij de rest niet.quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:01 schreef Jor_Dii het volgende:
Janine: twittert tussen 1 juni en 21 juni niet (krijgt ongeluk en is niet de Mol)
Paulien: onbekend
Kees: twittert niet tussen 21 maart en 5 september.
Zarayda: twittert niet tussen 2 juni en 1 juli waarna ze zegt: "Je suis back."
Joep: twittert niet tussen 1 juni en 9 juni, daarna opnieuw radiostilte t/m 30 juni.
Tim: twittert niet tussen 29 mei en 19 juni, is daarna duidelijk weer terug in NL.
Daniel: twittert niet tussen 31 mei en 20 juni, daarna opnieuw stilte tot 29 juni waar hij duidelijk weer terug in NL is.
Carolien: twittert niet tussen 27 mei en 26 juni.
Ewout: twittert de gehele periode eigenlijk veelvuldig, is 23 juni voor het eerst weer duidelijk terug in NL.
Tania: haar twitter via de site van de Mol linkt naar het account van @IkBenDeMol. Haar eigen account twittert ze niet tussen 17 mei en 2 juli.
Ik geloof dat dat wel vaker is voorgekomen.quote:Op donderdag 3 januari 2013 14:06 schreef Pino112 het volgende:
Is het trouwens voor het eerst dat de geboortejaren van de deelnemers erbij staan?
(http://avro.nl/wieisdemol/kandidaten/)
Als mijn berekeningen goed zijn (vluchtdatum + datum van ongeluk) zou het in aflevering 2 moeten gebeuren.quote:Op donderdag 3 januari 2013 13:55 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Dat klopt niet. Het is de derde of de vierde aflevering.
RLS is een onlogische plek voor WIDM, waarom niet gewoon in TV?quote:Op dinsdag 1 januari 2013 23:03 schreef Gert het volgende:
Verplaatst naar het RLS-forum, waar Wie Is De Mol gehost gaat worden.
Of Milouska!quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:51 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Ik heb er echt zin in, ik hoop dat dit seizoen zeker beter is dan vorig seizoen (wat was dat een vreselijk seizoen zeg). Misschien wordt het net zo goed als 8 (Dennis als mol) of 11 (Patrick), die seizoenen blijven leuk om terug te kijken
Onzin, ze is gewoon een succesvol schrijfster die geregeld bij De Wereld Draait Door zit waar ze vaak genoeg blijk heeft gegeven van voldoende humor en scherpte te zijn voorzien. Ik snap niet dat mensen zulke vooroordelen kunnen hebben over iemand.quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:49 schreef 5thencounter het volgende:
Deze sjacherijn zal de Mol wel worden, typisch iets voor iemand met een carrière als gevlogen overal aan de weg timmeren, cabaret maken maar zelf niet lagge kenne en nog steeds zielig onbekend...
Die kan wel wat WIDEM-aandacht gebruiken...![]()
[ afbeelding ]
Meningen verschillen nou eenmaal, dat heeft niets met vooroordelen te maken....quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:53 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Onzin, ze is gewoon een succesvol schrijfster die geregeld bij De Wereld Draait Door zit waar ze vaak genoeg blijk heeft gegeven van voldoende humor en scherpte te zijn voorzien. Ik snap niet dat mensen zulke vooroordelen kunnen hebben over iemand.
Ja dat was wel grappig jaquote:Op donderdag 3 januari 2013 17:53 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Of Milouska!
"Milouska, bericht van de mol; ga naar buiten!"Liz verwoorde het toen zo mooi; je bent een zoveel leuker mens nu ik weet dat je de mol was
![]()
Paulien is echt geweldig, ik verheug me echt al op haarquote:Op donderdag 3 januari 2013 17:53 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Onzin, ze is gewoon een succesvol schrijfster die geregeld bij De Wereld Draait Door zit waar ze vaak genoeg blijk heeft gegeven van voldoende humor en scherpte te zijn voorzien. Ik snap niet dat mensen zulke vooroordelen kunnen hebben over iemand.
Seizoen 8 was fantastisch ja! Ik vind zelf seizoen 5 ook nog steeds geweldig (Yvon Jaspers als Mol en Marc-Marie Huijbregts als winnaar)!quote:Op donderdag 3 januari 2013 17:51 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Ik heb er echt zin in, ik hoop dat dit seizoen zeker beter is dan vorig seizoen (wat was dat een vreselijk seizoen zeg). Misschien wordt het net zo goed als 8 (Dennis als mol) of 11 (Patrick), die seizoenen blijven leuk om terug te kijken
Ja, dat is waarquote:Op donderdag 3 januari 2013 17:58 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Ja dat was wel grappig jaMaar de opdrachten kunnen voor mij ook heel veel goedmaken of verpesten, en die vond ik in dat seizoen niet zo leuk. Wat dat betreft vond ik 7 (met Inge) en 10 (met Kim) ook erg leuk, ondanks niet geweldige mollen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |