Ik heb altijd al een zwak voor jou gehad.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:11 schreef Voorschrift het volgende:
Meest kwaadaardig?
Krijg ik nu al complimenten?
Geen idee waarom, maar ik waardeer het gebaar.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:39 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik heb altijd al een zwak voor jou gehad.
Ik doe mijn rits alvast open.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:41 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Geen idee waarom, maar ik waardeer het gebaar.
Geil.quote:
Van mij mag je Engelse teksten quoten, maar voeg er dan wel een grove vertaling bij, wel zo handig voor de mensen die niet zo behendig zijn in het Engels.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 13:48 schreef PizzaMizza het volgende:
Dus als ik het goed begrijp, mag je ook gewoon altijd Engelse teksten quoten?
Dank.quote:
Dat is dus niet enkel voor de moslim want andere culturen mogen ook niet dus gooi die ook maar gelijk in het grote topic van wat niet magquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 13:06 schreef zuiderbuur het volgende:
Zou het eventueel mogelijk zijn om een soort megatopic te maken, getiteld "Waarom islam er gewoon niet mag zijn", en daar kan iedereen naar hartelust de boel helemaal vol schrijven?
Nu staat er jammer genoeg het woordje "moslims" in de titel van 'Grote aanval op moslims in Myanmar', en nu zijn er al vijf pagina's maar je moet met een vergrootglas zoeken naar hier en daar een post over Myanmar/Birma.
Het doet me denken aan wat er gebeurd is met Sharia ingevoerd inTimboektoe
Prima, zolang het maar als een zwart gat werkt, eens erin,kom je er niet meer weg en dus zeker niet meer in de andere topics.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 15:32 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Dat is dus niet enkel voor de moslim want andere culturen mogen ook niet dus gooi die ook maar gelijk in het grote topic van wat niet mag
Mee eens gewoon een gat in gooien. Het is wel zo dat het een vaste groep users betaamt. En al vaak genoeg wat voorbij zien komen dat ik denk is het nodig? Echter als dat allemaal gemodereerd moet worden zou je op zulke topics een modje per topic moeten plaatsen.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 15:36 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Prima, zolang het maar als een zwart gat werkt, eens erin,kom je er niet meer weg en dus zeker niet meer in de andere topics.![]()
Ernstiger: het is om die reden dat ik zal vermijden om het woord "moslim", "islam" of "sharia" in de titel te plaatsen.
Birma/Myanmar interesseert me erg, maar na het lezen van deze comment werd het me duidelijk dat ik realistisch moet zijn en het moet opgeven:quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 18:32 schreef gnaeus het volgende:
Ik vind bepaalde reacties in dit topic niet helemaal normaal, oproepen hetzelfde te doen in Nederland ? Wil je als FOK! dat toestaan ?
'Grote aanval op moslims in Myanmar'
(Si tous les dégoûtés s'en vont, il n'y a que les dégoûtants qui restent...)quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 18:48 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Dus ik moet het serieus nemen dat onzichtbare geesten jou nu proberen te fucken?
Of dat sperma bij je nieren wordt aangemaakt?
Ik weet, ik weetquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 17:53 schreef sp3c het volgende:
ha sommige users zouden eigenlijk een eigen modje moeten hebben
en culturen zijn niet de enige rode lap ... bankiers werken ook vergelijkbaar en zodra iemand vrouw is en meer dan 10 fans heeft is het een hoer zodra ze in het NWS komt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |