dat dan weer wel maar de TS is ermee akkoord gegaan blijkbaar. Anders had hij er nu niet gezeten en ook niet op zijn gratis vloertje.quote:
Precies, en dat doet de vorige huurster toch niet. Want als je al die rommel er uit wil halen heb je je auto aardig vol met laminaatlatten liggen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:13 schreef Metro2005 het volgende:
Ach als ze echt blijven zeuren gewoon zeggen dat ze de vloer mag komen ophalen.
Als jij de sleutel van je appartement inlevert, dan zorg je dat het leeg en kaal is.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:14 schreef Ticootje het volgende:
[..]
In feite heb je dan dus iets weggegooid waarvan je wist dat het niet van jou was...
Misschien denkt het meisje dat ze het anders op haar nieuwe kamer nog kan neerleggen? Of doorverkopen aan een andere student uit het complex, met dezelfde kamerafmetingen??quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:16 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Precies, en dat doet de vorige huurster toch niet. Want als je al die rommel er uit wil halen heb je je auto aardig vol met laminaatlatten liggen.
En niet te vergeten de isolatie matten die er onder liggen. Vervolgens heb je niks aan die ouwe meuk want het is vies, lelijk, beschadigd en het past nooit meer exact in een andere kamer.
Het is niks anders als afval, net als vloerbedekking, dat neem je toch ook niet mee.
Nope. Want het wordt niet gebruikt. En kan je nog stellen dat de waarde van het vloertje precies de verwijder bijdrage is geweestquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:12 schreef _VoiD_ het volgende:
Stel nu hypothetisch dat de nieuwe huurder de oude vloer niet mooi vond en eruit had geflikkerd. Dan had volgens de heldere lichten in dit topic dus alsnog betaald moeten worden het "overnemen" van de vloer?
Waarschijnlijk ging deze dame er gewoon vanuit dat de vloer wel werd overgenomen... Naief..quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:18 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Als jij de sleutel van je appartement inlevert, dan zorg je dat het leeg en kaal is.
Je hoort dan helemaal geen eigendommen meer in dat huis te hebben.
Fuckit, gewoon om de nieuwe huurder te sarren zou ik met een paar vrienden in een uurtje de vloer eruit trekken en hem veel plezier wensen in zijn nieuwe kamertje. Gierig gedrag.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:16 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Precies, en dat doet de vorige huurster toch niet. Want als je al die rommel er uit wil halen heb je je auto aardig vol met laminaatlatten liggen.
En niet te vergeten de isolatie matten die er onder liggen. Vervolgens heb je niks aan die ouwe meuk want het is vies, lelijk, beschadigd en het past nooit meer exact in een andere kamer.
Het is niks anders als afval, net als vloerbedekking, dat neem je toch ook niet mee.
dit stukje uit het contract mailen naar de oude huurderquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:22 schreef Limburg82 het volgende:
In het huurcontract staat het volgende:
11.6 De na het einde van de huurovereenkomst, de oplevering van het gehuurde of de ontruiming
van het gehuurde achtergebleven zaken gelden als door huurder afgestaan. verhuurder is vrij
om naar eigen inzicht over deze zaken te beschikken, zonder enige aansprakelijkheid
harerzijds. verhuurder is gerechtigd de zaken op kosten van huurder te verwijderen, te
verkopen, te vernietigen of op te slaan, tenzij het verhuurder bekend is dat de opvolgende
huurder de zaken heeft overgenomen. verhuurder is niet gehouden de achtergebleven zaken
in bewaring te nemen.
Dus om even te kommaneuken; De vloer is juridisch gesproken niet eens meer van de vorige huurder.
Case closed. Ik mail haar wel even. Pech gehad.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:22 schreef Limburg82 het volgende:
In het huurcontract staat het volgende:
11.6 De na het einde van de huurovereenkomst, de oplevering van het gehuurde of de ontruiming
van het gehuurde achtergebleven zaken gelden als door huurder afgestaan. verhuurder is vrij
om naar eigen inzicht over deze zaken te beschikken, zonder enige aansprakelijkheid
harerzijds. verhuurder is gerechtigd de zaken op kosten van huurder te verwijderen, te
verkopen, te vernietigen of op te slaan, tenzij het verhuurder bekend is dat de opvolgende
huurder de zaken heeft overgenomen. verhuurder is niet gehouden de achtergebleven zaken
in bewaring te nemen.
Dus om even te kommaneuken; De vloer is juridisch gesproken niet eens meer van de vorige huurder.
En dan zeggen dat je de rekening voor het verwijderen binnenkort zal sturen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:23 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
dit stukje uit het contract mailen naar de oude huurder
En dat is veel meer werk. Om de huurders tegemoet te komen halen ze die verplichting eraf zodat nieuwe bewoner niet opnieuw een vloer moet gaan leggen. Bij sommige huurcoorporaties voeren ze dat ook in tegenwoordig en wordt het ook gebruikt. Ik heb het geluk gehad dat het huis waar ik nu in woon zo snel heb gehuurd dat de oude huurder nog niet klaar was met slopen. Er waren ook nog een paar andere zaken (muren met rare kleuren enzo, echt te lelijk voor woordenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:18 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Als jij de sleutel van je appartement inlevert, dan zorg je dat het leeg en kaal is.
Je hoort dan helemaal geen eigendommen meer in dat huis te hebben.
Precies, samen met een scherp afgesneden laminaatplintje gedenkt in bloedquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:26 schreef trovey het volgende:
[..]
En dan zeggen dat je de rekening voor het verwijderen binnenkort zal sturen.
Schadevergoeding vragen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:29 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Precies, samen met een scherp afgesneden laminaatplintje gedenkt in bloed
Hoe kan je daar nou vanuit gaan zonder ook maar iets op papier te zetten?! Wat is die vloer dan waard 50 euro, 100, 500? Als je een woning verlaat dien je deze leeg op te leveren en spullen die je ter overname wil aanbieden zelf te regelen met de nieuwe huurder. Als je de woning verlaat en spul achterlaat wordt dat doorgaans gewoon geruimd door de verhuurder. Om dan bijna 2 maanden later nog te kunnen verwachten dat je je vloertje er nog wel even uit kan halen.... het woord naïef dekt die lading in de verste verte niet.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:20 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Waarschijnlijk ging deze dame er gewoon vanuit dat de vloer wel werd overgenomen... Naief..
En TS ging er vanuit dat als hij niets liet horen dat hij een gratis vloertje had...
Het zou mij niet verbazen, wanneer die vloer er al lag, toen de vorige huurder de woning betrok.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:33 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Hoe kan je daar nou vanuit gaan zonder ook maar iets op papier te zetten?! Wat is die vloer dan waard 50 euro, 100, 500? Als je een woning verlaat dien je deze leeg op te leveren en spullen die je ter overname wil aanbieden zelf te regelen met de nieuwe huurder. Als je de woning verlaat en spul achterlaat wordt dat doorgaans gewoon geruimd door de verhuurder. Om dan bijna 2 maanden later nog te kunnen verwachten dat je je vloertje er nog wel even uit kan halen.... het woord naïef dekt die lading in de verste verte niet.
Lijkt me geen gekke clausulequote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:28 schreef Ticootje het volgende:
Staat dat echt zo in het contract.???
In de OP zegt hij dat als voorbeeld, maar of het ook echt over de vloer is gegaan of over dingen in het algemeen is wat anders. En dat geeft er ook een andere draai aan.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:14 schreef jogy het volgende:
[..]
Maar in dit geval gaf dekey aan dat hij in het geval van het willen houden van de oude vloer contact moest zoeken met de oude huurder.
TS, wat wordt hier nou mee bedoeld? Dit is dus twee weken vóór dat jij er officieel intrekt? Ik begrijp niet wat je bedoelt met "de tijd krijgt" hoezo de tijd krijgt. Stel je doet niks wat gebeurt er dan? Ik vind het erg vaag.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:45 schreef emokid het volgende:
De procedure is zo dat voordat je er gaat wonen, je een week of twee de tijd krijgt om met de oude huurder iets af te spreken over het eventueel overnemen van de vloer of wat dan ook.
Ik weet het fijne er ook niet van maar zoals ik het lees komt de TS nogal verongelijkt en gierig over en probeert hij onder de eventuele overnamekosten van de vloer uit te komen. Zo te zien staat het ook in het contract dus hij staat in zijn recht maar netjes is het niet.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:40 schreef Murdera het volgende:
[..]
In de OP zegt hij dat als voorbeeld, maar of het ook echt over de vloer is gegaan of over dingen in het algemeen is wat anders. En dat geeft er ook een andere draai aan.
Nou dat is gek dat je TS gierig noemt terwijl je er het fijne niet van weet, terwijl juist dat fijne hier van belang is!quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:52 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik weet het fijne er ook niet van maar zoals ik het lees komt de TS nogal verongelijkt en gierig over en probeert hij onder de eventuele overnamekosten van de vloer uit te komen. Zo te zien staat het ook in het contract dus hij staat in zijn recht maar netjes is het niet.
Dat lijkt mij ook het meest logische, maar daar lees ik niet in dat TS actief op zoek moet naar de oude huurder.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:01 schreef Limburg82 het volgende:
Volgens mij bedoelt TS dat er twee weken voordat de huur beeindigd wordt een 'vooroplevering' plaatsvindt. Dan is duidelijk wat de huurder in originele staat terug moet brengen en wat er eventueel door de volgende huurder overgenomen kan worden.
Dan moet je als volgende huurder natuurlijk wel in de picture zijn.
Zoals ik het lees probeert de vorige verhuurster hem nog een poot uit te draaien door haar eigen nalatigheid. (Kliklaminaat is trouwens zelden te hergebruiken)quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:52 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik weet het fijne er ook niet van maar zoals ik het lees komt de TS nogal verongelijkt en gierig over en probeert hij onder de eventuele overnamekosten van de vloer uit te komen. Zo te zien staat het ook in het contract dus hij staat in zijn recht maar netjes is het niet.
Nee, lijkt mij dat je zoiets bij een bezichtiging regelt. Dan zijn alle partijen aanwezig.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:03 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook het meest logische, maar daar lees ik niet in dat TS actief op zoek moet naar de oude huurder.
Dat lijkt mij ook.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:04 schreef Limburg82 het volgende:
[..]
Nee, lijkt mij dat je zoiets bij een bezichtiging regelt. Dan zijn alle partijen aanwezig.
Nee. Alleen de verhuurder en de huurder. (TS)quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:04 schreef Limburg82 het volgende:
[..]
Nee, lijkt mij dat je zoiets bij een bezichtiging regelt. Dan zijn alle partijen aanwezig.
De contactgegevens van de oude en nieuwe huurder, nog specifieker ons e-mailadres en telefoonnummer, worden eenmalig uitgewisseld. Ik heb deze nooit ontvangen. Zij heeft mijn gegevens ook niet ontvangen, anders zet ze niet in dat mailtje dat ze mijn (enkel) mijn e-mail via De Key heeft ontvangen. Ze heeft er dus naar moeten vragen. De Key heeft hier denk ik in beide gevallen de gegevens niet opgestuurd.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:48 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
TS, wat wordt hier nou mee bedoeld? Dit is dus twee weken vóór dat jij er officieel intrekt? Ik begrijp niet wat je bedoelt met "de tijd krijgt" hoezo de tijd krijgt. Stel je doet niks wat gebeurt er dan? Ik vind het erg vaag.
Ik belicht gewoon de (mogelijk) andere kant. Zo kom je uiteindelijk het dichtst bij de waarheid. En ik geef uiteraard al aan dat hij zo op mij overkomt, niet dat hij daadwerkelijk zo isquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:56 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Nou dat is gek dat je TS gierig noemt terwijl je er het fijne niet van weet, terwijl juist dat fijne hier van belang is!
In het contract staat het niet volgens mij. Blijkbaar is deze ongeschreven regel er in geslopen maar heeft dekey het na gelaten om het in het contract op te nemen? Zouden ze moeten doen want in principe is het een goede regel. Nieuwe huurder regelt met oude huurder of alle echter gelaten troep over genomen wordt of niet en zo ja voor hoeveel. Zo niet dan heeft de oude huurder 7 dagen om het er alsnog uit te slopen of zo.quote:Heeft dekey van tevoren heeft aangegeven dat TS contact moet zoeken met de oude huurder omdat die een vloer kwijt wil of dat dit alleen in het algemeen geïmpliceerd is door een regeltje uit het contract. Tevens is de procedure die TS schetst (vorige post) niet eenduidig.
Ja, en die dienen dat onderling te regelen. Als dit niet heeft plaatsgevonden omdat de nieuwe huurder nog niet in the picture is, is er geen reden om aan te nemen dat de volgende huurder de boel wel zal overnemen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:07 schreef nowkia het volgende:
[..]
Nee. Alleen de verhuurder en de huurder. (TS)
Ok dit is een duidelijker verhaal. Die twee weken, dat zijn dus 2 twee weken ná haar laatste maand en voor jou eerste maand?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:07 schreef emokid het volgende:
[..]
De contactgegevens van de oude en nieuwe huurder, nog specifieker ons e-mailadres en telefoonnummer, worden eenmalig uitgewisseld. Ik heb deze nooit ontvangen. Zij heeft mijn gegevens ook niet ontvangen, anders zet ze niet in dat mailtje dat ze mijn (enkel) mijn e-mail via De Key heeft ontvangen. Ze heeft er dus naar moeten vragen. De Key heeft hier denk ik in beide gevallen de gegevens niet opgestuurd.
Ze mag twee weken ná haar verhuizing nog eventueel iets regelen voor de overname, of iets eruit halen. Dit heeft ze nagelaten. Als zij immers 5 weken later alsnog mijn e-mail adres weet te regelen, kon zij dat ook in de daarvoor bestemde twee weken doen. Voor ¤130 ga ik zelf wel naar het kantoor toe in Amsterdam, mochten ze te lang doen over een antwoord.
Hoe dan ook wist de oude huurder heel goed dat er een vloer in lag. Ik wist dit echter niet, en trof pas een vloer aan na het tekenen van het contract. Is het mijn schuld, dat de oude huurder hier vijf weken de tijd voor neemt, in plaats van in de daarvoor bestemde twee weken, om contact met mij op te nemen?
Maar hij gebruit de vloer nog. En een vloer is maar één keer (goed) te leggen. Neemt niet weg dat de desbetreffende vloer bruikbaar kan zijn voor de nieuwe bewoner en er in het beste geval een voordeel kan zijn bij beide partijen. Nu heeft de TS al het voordeel naar zichzelf getrokken, chapeau hoor maar ga dan niet miepen als iemand opeens contact zoekt omdat je het zelf na hebt gelaten zonder enige actie uit te voeren met betrekking tot de vloer behalve dan dat je deze over hebt genomen door het er niet uit te slopen ookal ziet ie er niet uit.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:09 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Stuur ze een mailtje terug dat de vloer inmiddels door je verwijderd is, maar dat je er een aanhangwagen voor hebt moeten huren, dus de 40,- die ze je daarvoor schuldig is kan ze op rekeningnummer xxxxxxx t.n.v. xxxxxxxxxx storten.
(Moet niet gekker worden, als je je woning/kamer verlaat, dan neem je alles mee wat je mee wilt nemen. Niet 7 weken later alsnog spullen opeisen. Een dag later hoef je bij mij trouwens ook niet te proberen. Dan heb ik het al afgevoerd)
Nee, TS stelt zelf in de OP duidelijk wat de procedure is, en die is dat de nieuwe huurder 2 weken de tijd krijgt om iets te regelen met de oude huurder. Maar, zo dekt TS zichzelf direct in, heeft TS geen contactgegevens van de oude huurder gekregen via Dekey. En TS, gehaaid als hij/zij is, dacht bij zichzelf, ja, wacht even, die vloer bevalt me wel, ik krijg geen contactgegevens, dus ik zal wel gek zijn als ik slapende honden ga wakker maken, en heeft daarom zelf niet actief gegevens uitgevraagd want zoń gratis vloertje is altijd lekker nietwaar?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:09 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Doe eens even normaal zeg. TS huurt een kamer zoals ze die op dat moment aantreft. Hoe en wat de afspraken zijn tussen verhuurder en met de vorige bewoner is totaal niet van toepassing.
TS: gewoon negeren of het probleem neerleggen bij verhuurder, jij hebt er in principe niks mee te maken.
Lekker belangrijk wat jij of de rest van de wereld van de procedure vindt. Al is de procedure dat je een kanariegele broek aan moet hebben tijdens de afspraak en eerst achteruit 3 rondjes op je handen moet lopen terwijl je een braadworst moet eten en tegelijkertijd met vuurstenen je schaamhaar in de fik moet zetten, als dat de procedure is is dat de procedure, en als je tekent heb je je aan die procedure te houden.quote:
Dit. De vloer had er niet eens in mogen liggen. Het is of gestoffeerd en dan hoort de vloer erbij, of kaal opgeleverd. Prima als je geen moeite wilt doen om het eruit te halen en de nieuwe huurder het wilt overnemen, maar je kunt niet iemand ineens gaan dwingen te betalen voor je eigen nalatigheid. Je kunt het ook omdraaien, namelijk dat TS de vloer eruit laat halen en de kosten gaat verhalen op de oude huurder die dit had moeten doen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:10 schreef Ronaldsen het volgende:
Officieel is het trouwens de bedoeling (bij de meeste woningbouwverenigingen) dat je je huis helemaal kaal oplevert.
Dus eigenlijk zit de vorige huurder fout, die heeft de vloer namelijk laten liggen, officieel mag dat niet eens tenzij je er afspraken over hebt gemaakt met de volgende huurder.
Maar goed, in de praktijk wordt daar niet moeilijk over gedaan, maar om er na 7 weken nog effe wat euro's voor te gaan vragen is belachelijk
Een vloer is nou niet iets waarvan je denkt, "goh zeg, de vorige bewoner is haar vloer vergeten!" Als die vloer er nog in ligt op de dag dat voor jou de huur in gaat, is het niet onredelijk om aan te nemen deze er geen belang meer bij had om de redenen die jij zelf aandraagt.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:12 schreef jogy het volgende:
[..]
Maar hij gebruit de vloer nog. En een vloer is maar één keer (goed) te leggen. Neemt niet weg dat de desbetreffende vloer bruikbaar kan zijn voor de nieuwe bewoner en er in het beste geval een voordeel kan zijn bij beide partijen. Nu heeft de TS al het voordeel naar zichzelf getrokken, chapeau hoor maar ga dan niet miepen als iemand opeens contact zoekt omdat je het zelf na hebt gelaten zonder enige actie uit te voeren met betrekking tot de vloer behalve dan dat je deze over hebt genomen door het er niet uit te slopen ookal ziet ie er niet uit.
De procedure is zo dat voordat je er gaat wonen, je een week of twee de tijd krijgt om met de oude huurder iets af te spreken over het eventueel overnemen van de vloer of wat dan ook.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:13 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nee, TS stelt zelf in de OP duidelijk wat de procedure is, en die is dat de nieuwe huurder 2 weken de tijd krijgt om iets te regelen met de oude huurder.
Lekker belangrijk wat een mondelijke procedure is als het in het contract totaal andersom staat.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:15 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Lekker belangrijk wat jij of de rest van de wereld van de procedure vindt. Al is de procedure dat je een kanariegele broek aan moet hebben tijdens de afspraak en eerst achteruit 3 rondjes op je handen moet lopen terwijl je een braadworst moet eten en tegelijkertijd met vuurstenen je schaamhaar in de fik moet zetten, als dat de procedure is is dat de procedure, en als je tekent heb je je aan die procedure te houden.
Die procedure staat niet op schrift.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:15 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Lekker belangrijk wat jij of de rest van de wereld van de procedure vindt. Al is de procedure dat je een kanariegele broek aan moet hebben tijdens de afspraak en eerst achteruit 3 rondjes op je handen moet lopen terwijl je een braadworst moet eten en tegelijkertijd met vuurstenen je schaamhaar in de fik moet zetten, als dat de procedure is is dat de procedure, en als je tekent heb je je aan die procedure te houden.
Aan hetgeen in de OP staat is niets duidelijk. TS stelt in de OP onduidelijk wat de procedure is en verduidelijkt dit een aantal posts hierboven. Dit blijkt echter anders te zijn dan wat jij hier stelt.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:13 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nee, TS stelt zelf in de OP duidelijk wat de procedure is, en die is dat de nieuwe huurder 2 weken de tijd krijgt om iets te regelen met de oude huurder.
Dit, en voor de verhuurder om nog iets kwijt te kunnen raken omdat hij/zij het anders zelf zal moeten meenemen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:15 schreef Murdera het volgende:
[..]
De procedure is zo dat voordat je er gaat wonen, je een week of twee de tijd krijgt om met de oude huurder iets af te spreken over het eventueel overnemen van de vloer of wat dan ook.
Ik heb het idee dat dit echt gaat om alles wat hij zou willen overnemen nu hij de kans heeft, omdat het anders weg is.
Ja, dus niet de ene moet er voor zorgen, maar als je wat wil overnemen moet je contact opnemen, en als je wat wil laten staan moet je contact op nemen. Wat me ook een stuk logischer lijkt.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:18 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Dit, en voor de verhuurder om nog iets kwijt te kunnen raken omdat hij/zij het anders zelf zal moeten meenemen.
Ze wist ook waar je woont; ze had ook gewoon even langs kunnen lopen, voor het zelfde geld.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:07 schreef emokid het volgende:
Ze mag twee weken ná haar verhuizing nog eventueel iets regelen voor de overname, of iets eruit halen. Dit heeft ze nagelaten. Als zij immers 5 weken later alsnog mijn e-mail adres weet te regelen, kon zij dat ook in de daarvoor bestemde twee weken doen. Voor ¤130 ga ik zelf wel naar het kantoor toe in Amsterdam, mochten ze te lang doen over een antwoord.
Ik lees nu net de duidelijkere uitleg van de procedure, maar kan dat niet rijmen met wat in de OP staat, in de OP staat toch echt dat de nieuwe huurder contact op moet nemen met de oude huurder a.d.h.v. cntactgegevens die DeKey niet heeft geleverd aan TS.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:19 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ja, dus niet de ene moet er voor zorgen, maar als je wat wil overnemen moet je contact opnemen, en als je wat wil laten staan moet je contact op nemen. Wat me ook een stuk logischer lijkt.
Hoho, niet alleen een andere vloer regelen, maar schijnbaar ook een andere vloer verwijderen én afvoeren!quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:26 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat neemt nog steeds niet weg dat TS de vloer zag, op dat moment echt wel snapte dat dat een vraagteken was m.b.t. mogen hebben of niet, daarbij ook wel wist dat als oude huurder die vloer wilde, hij een andere vloer moest regelen maar daar geen geld voor heeft, en deed toen gewoon 1 + 1 = geen slapende honden wakker maken = gratis vloer.
Werkelijk? Je zult maar met dergelijke instanties te maken moeten hebbenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:24 schreef Ra-z het volgende:
Een maat van me heeft hetzelfde akkefietje gehad bij de Key maar dan als oude verhuurder.
'Normaal' gesproken is het zo bij de Key dat de vorige verhuurder aangeeft dat er iets ter overname is, als oud huurder kreeg je daar zelfs een formulier voor waar je de vraagprijs in moest zetten.
Dat word dan door deKey doorgegeven aan de nieuwe huurder die dan binnen 2 weken de overdracht kan regelen.
Nou is het typisch voor de Key dat ze dit gewoon niet doen of 'vergeten' te melden. Dus die maat hoorde van een ex-buurman dat er al een aantal weken een nieuwe huurder was.
Dus hij contact opgenomen met de key, die direct het mailadres van de bewoner doorstuurt met de melding, zoek het maar met hem uit.
Uiteindelijk is het er op neer gekomen dat die maat van me samen met een huismeester van de key heeft aangeklopt, na een hoop gekloot en gezeur, en heeft de huismeester de bewoner moeten vragen of te betalen voor de vloer en de gordijnen of ze moesten het eruit laten halen. Uiteindelijk heeft ie er ipv 150 100 euro gekregen omdat de nieuwe bewoner niet blij was met het vooruitzicht dat de vloer eruit moest
Maar dan is het deKey die er een potje van maakt en niet de nieuwe huurder.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:24 schreef Ra-z het volgende:
Een maat van me heeft hetzelfde akkefietje gehad bij de Key maar dan als oude verhuurder.
'Normaal' gesproken is het zo bij de Key dat de vorige verhuurder aangeeft dat er iets ter overname is, als oud huurder kreeg je daar zelfs een formulier voor waar je de vraagprijs in moest zetten.
Dat word dan door deKey doorgegeven aan de nieuwe huurder die dan binnen 2 weken de overdracht kan regelen.
Nou is het typisch voor de Key dat ze dit gewoon niet doen of 'vergeten' te melden. Dus die maat hoorde van een ex-buurman dat er al een aantal weken een nieuwe huurder was.
Dus hij contact opgenomen met de key, die direct het mailadres van de bewoner doorstuurt met de melding, zoek het maar met hem uit.
Uiteindelijk is het er op neer gekomen dat die maat van me samen met een huismeester van de key heeft aangeklopt, na een hoop gekloot en gezeur, en heeft de huismeester de bewoner moeten vragen of te betalen voor de vloer en de gordijnen of ze moesten het eruit laten halen. Uiteindelijk heeft ie er ipv 150 100 euro gekregen omdat de nieuwe bewoner niet blij was met het vooruitzicht dat de vloer eruit moest
Dat gaat lekker dan daar bij de key.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:24 schreef Ra-z het volgende:
Een maat van me heeft hetzelfde akkefietje gehad bij de Key maar dan als oude verhuurder.
'Normaal' gesproken is het zo bij de Key dat de vorige verhuurder aangeeft dat er iets ter overname is, als oud huurder kreeg je daar zelfs een formulier voor waar je de vraagprijs in moest zetten.
Dat word dan door deKey doorgegeven aan de nieuwe huurder die dan binnen 2 weken de overdracht kan regelen.
Nou is het typisch voor de Key dat ze dit gewoon niet doen of 'vergeten' te melden. Dus die maat hoorde van een ex-buurman dat er al een aantal weken een nieuwe huurder was.
Dus hij contact opgenomen met de key, die direct het mailadres van de bewoner doorstuurt met de melding, zoek het maar met hem uit.
Uiteindelijk is het er op neer gekomen dat die maat van me samen met een huismeester van de key heeft aangeklopt, na een hoop gekloot en gezeur, en heeft de huismeester de bewoner moeten vragen of te betalen voor de vloer en de gordijnen of ze moesten het eruit laten halen. Uiteindelijk heeft ie er ipv 150 100 euro gekregen omdat de nieuwe bewoner niet blij was met het vooruitzicht dat de vloer eruit moest
Ach... Na 2 jaar en 3 maanden LIJKT het er nu eindelijk op dat een conflict rondom mijn servicekosten gedeeltelijk wordt opgelost. Ja gedeeltelijk, want de woningbouw schijnt zonder mij op de hoogte te stellen het voorschotbedrag te hebben verhoogd, terwijl dit al ruim 15 euro per maand te hoog was.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:28 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Werkelijk? Je zult maar met dergelijke instanties te maken moeten hebben
Ik snap niet wat je daarmee wil zeggen. TS heeft geen geld voor een vloer, zag in dit appartement een vloer liggen NA tekenen van contract (waarom zou je uberhaupt iets huren dat je nog niet gezien hebt?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:28 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Hoho, niet alleen een andere vloer regelen, maar schijnbaar ook een andere vloer verwijderen én afvoeren!
Maar als je dan niets hoort, dan ga je er toch vanuit dat de nieuwe huurder het niet hoefde en het dus niet wilde ondertekenen?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:24 schreef Ra-z het volgende:
Een maat van me heeft hetzelfde akkefietje gehad bij de Key maar dan als oude verhuurder.
'Normaal' gesproken is het zo bij de Key dat de vorige verhuurder aangeeft dat er iets ter overname is, als oud huurder kreeg je daar zelfs een formulier voor waar je de vraagprijs in moest zetten.
Dat word dan door deKey doorgegeven aan de nieuwe huurder die dan binnen 2 weken de overdracht kan regelen.
Nou is het typisch voor de Key dat ze dit gewoon niet doen of 'vergeten' te melden. Dus die maat hoorde van een ex-buurman dat er al een aantal weken een nieuwe huurder was.
Dus hij contact opgenomen met de key, die direct het mailadres van de bewoner doorstuurt met de melding, zoek het maar met hem uit.
Uiteindelijk is het er op neer gekomen dat die maat van me samen met een huismeester van de key heeft aangeklopt, na een hoop gekloot en gezeur, en heeft de huismeester de bewoner moeten vragen of te betalen voor de vloer en de gordijnen of ze moesten het eruit laten halen. Uiteindelijk heeft ie er ipv 150 100 euro gekregen omdat de nieuwe bewoner niet blij was met het vooruitzicht dat de vloer eruit moest
Wat ik ermee wil zeggen is dat TS opeens op de dag dat zijn huur in gaat geconfronteerd wordt met het feit dat er nog een oude vloer in ligt waar hij dus iets mee zal moeten. Jij vult wel héél wat zaken in hier, hoe kom je bij deze wijsheid? Er is niks vreemds aan om te verwachten dat een vloer bij de woning hoort zeker niet als deze er nog in ligt nadat de oude huurder al lang en breed vertrokken is. Het gaat hier niet om een laptop oid.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:31 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je daarmee wil zeggen. TS heeft geen geld voor een vloer, zag in dit appartement een vloer liggen NA tekenen van contract (waarom zou je uberhaupt iets huren dat je nog niet gezien hebt?) en dacht toen makkelijk een vloertje geregeld te hebben.
In het voordeel van TS, en in het algemeen gebruikelijk bij huurwoningen.quote:De uitleg van TS verderop in het topic wijkt behoorlijk af van de uitleg in de OP, in die zin dat de uitleg verderop in het topic in het voordeel van TS spreekt. Ik vraag me dan af waarom die uitleg niet direct in de OP staat, aangezien die 2 stukken uitleg tegen elkaar in lijken te gaan.
Precies.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:32 schreef Murdera het volgende:
[..]
Maar als je dan niets hoort, dan ga je er toch vanuit dat de nieuwe huurder het niet hoefde en het dus niet wilde ondertekenen?
Ik had echt gezegd "krijg de klere maar". Ik ga niet 2 mafkezen een vloer laten slopen waar ik alles al op gebouwd heb, ik ga niet bij het huren een oude vloer afbreken en weg laten halen (wat nog wat kan kosten ook) en een nieuwe inbouwen als de oude goed is.
En al helemaal niet 150 euro betalen omdat iemand dat graag wil hebben.
Je leest niet goed. Bij bezichtiging is de oude huurder er doorgaans helemaal niet bij. Logisch ook, want die woont daar dan al niet meerquote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:08 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Ja, en die dienen dat onderling te regelen. Als dit niet heeft plaatsgevonden omdat de nieuwe huurder nog niet in the picture is, is er geen reden om aan te nemen dat de volgende huurder de boel wel zal overnemen.
Hij heeft het natuurlijk gezien met spullen van de vorige eigenaar er in. Toen besloten het te nemen, en zag pas bij binnenkomst met al zijn spullen de vloer. Om die er nou uit te halen en een ander er in te leggen is dan onzinnig.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:31 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je daarmee wil zeggen. TS heeft geen geld voor een vloer, zag in dit appartement een vloer liggen NA tekenen van contract (waarom zou je uberhaupt iets huren dat je nog niet gezien hebt?) en dacht toen makkelijk een vloertje geregeld te hebben.
De uitleg van TS verderop in het topic wijkt behoorlijk af van de uitleg in de OP, in die zin dat de uitleg verderop in het topic in het voordeel van TS spreekt. Ik vraag me dan af waarom die uitleg niet direct in de OP staat, aangezien die 2 stukken uitleg tegen elkaar in lijken te gaan.
Misschien heeft dekey ook wel zijn woonadres gegeven, dan staat die vloerman straks ineens voor de deur!quote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:50 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
sowieso een wanvertoning dat ze je emailadres zomaar geven.
Ja en wat verandert dat aan de zaak? Als de vorige bewoner er niet meer woont bij bezichting is het zelfs NOG vreemder dat TS er vanuit moet gaan dat hij nog aan een de vorige bewoner moet betalen voor die vloerquote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:34 schreef nowkia het volgende:
[..]
Je leest niet goed. Bij bezichtiging is de oude huurder er doorgaans helemaal niet bij. Logisch ook, want die woont daar niet meerMet huurder doelde ik op TS. Dat was ook de enige reden dat ik op die post reageerde.
Wat wil hij gaan doen?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:36 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Misschien heeft dekey ook wel zijn woonadres gegeven, dan staat die vloerman straks ineens voor de deur!
Waarom zou dat logisch zijn? Als ik weet dat ik over twee maanden mijn huur opzeg, kan de verhuurder toch langs komen met potentiële nieuwe huurders voor een bezichtiging. Daar hoef ik toch niet voor verhuisd te zijn.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:34 schreef nowkia het volgende:
[..]
Je leest niet goed. Bij bezichtiging is de oude huurder er doorgaans helemaal niet bij. Logisch ook, want die woont daar dan al niet meerMet huurder doelde ik op TS. Dat was ook de enige reden dat ik op die post reageerde.
Die vloerman/vrouw zal vast nog wel weten waar ze zelf gewoond heeft....quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:36 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien heeft dekey ook wel zijn woonadres gegeven, dan staat die vloerman straks ineens voor de deur!
Nog niet eens aan gedacht, als TS hem had weggehaald en een eigen er in had gegooid, had hij later ook nog gepakt kunnen worden op het niet opleveren in oorspronkelijke staat.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:34 schreef Limburg82 het volgende:
Ts heeft een kamer gehuurd in de staat zoals dezenu is en is dan ook verplicht deze indezelfde staat terug te brengen bij einde huur. Met vloer dus.
En dit ja, ik snap echt helemaal niet wat door logisch aan is. Beide gevallen kunnen voorkomen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:37 schreef Limburg82 het volgende:
[..]
Waarom zou dat logisch zijn? Als ik weet dat ik over twee maanden mijn huur opzeg, kan de verhuurder toch langs komen met potentiële nieuwe huurders voor een bezichtiging. Daar hoef ik toch niet voor verhuisd te zijn.
quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:37 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Die vloerman/vrouw zal vast nog wel weten waar ze zelf gewoond heeft....
Officieel is de procedure dit bij dekey.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:34 schreef Limburg82 het volgende:
[..]
Precies.
De verhuurder gaat er in deze constructie van uit dat de volgende huurder alle oude meuk overneemt van de vorige huurder.
Ts heeft een kamer gehuurd in de staat zoals dezenu is en is dan ook verplicht deze indezelfde staat terug te brengen bij einde huur. Met vloer dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |