Nee dank je, tenzij je een lekker wijf bentquote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:23 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik hanteer strengere fatsoensnormen dan 3-voud. Weet je wat? Dit gaat dus óók naar de FA. God wanneer word ik eens een keer serieus genomen.
Je maakt er in ieder geval iets moois van. Heel erg correct van je.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:22 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Sla ik even over. Zit welgeteld met 398 klachten die ik nog moet categoriseren en voorzien van heldere kleurtjes. Wordt me ff te veel.
Ik kan zijn wat je wil lieverd.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:24 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nee dank je, tenzij je een lekker wijf bent
moet je geen was ophangen ofzo? of strijken?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:24 schreef paddy het volgende:
[..]
sp3c gaat niet weg hoor. sp3c is een uitstekende mod die prima topics weet te sturen. Daarbij zien FA's en A's ook heus wel dat je het volgens users op bepaalde plekken nooit goed doet volgens bepaalde users. Lezen heus wel mee
sp3c blijft gewoon hoor.
quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:24 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik kan zijn wat je wil lieverd.
Mooi , nu dat vaststaat kunndn 3-voud & die agent ophouden met klagen en verder met de orde van de dag.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:24 schreef paddy het volgende:
[..]
sp3c gaat niet weg hoor. sp3c is een uitstekende mod die prima topics weet te sturen. Daarbij zien FA's en A's ook heus wel dat je het volgens users op bepaalde plekken nooit goed doet volgens bepaalde users. Lezen heus wel mee
sp3c blijft gewoon hoor.
Zit nog ff te dubben over een USBstick of mooi geprint boekwerkje.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:24 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Je maakt er in ieder geval iets moois van. Heel erg correct van je.
Ga anders solliciteren voor mod, oud wijf.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:25 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Mooi , nu dat vaststaat kunndn 3-voud & die agent ophouden met klagen en verder met de orde van de dag.
Goede ninja-edit.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:23 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik hanteer strengere fatsoensnormen dan 3-voud. Weet je wat? Dit gaat dus óók naar de FA. God wanneer word ik eens een keer serieus genomen.
Dat lijkt me niks. Ik blijf gewoon lekker in Europa.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:23 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Uiteraard, gewoon in een beveiligd complex in een goede wijk, lekker aan de boulevard.
Oh het was geweldig, zou zo weer teruggaan, ware het niet dat de lonen daar ruk zijn.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:26 schreef Madame_Paon het volgende:
Dat lijkt me niks. Ik blijf gewoon lekker in Europa.
Dat is ook de bedoeling. Nogal wiedes. Heb je ook nog iets te melden of kom je gewoon een plasje doen?quote:
Daar heb je er een 3-voud. Zo'n figuur die vroeger steevast zijn vinger zo hoog mogelijk opstak toen de leraar de klas een vraag stelde. Korte metten.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:26 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Ga anders solliciteren voor mod, oud wijf.
Dat er in verschillende Afrikaanse landen nog regelmatig mensen levend verbrand worden, is mij al genoeg reden om er nooit heen te gaan ...quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:28 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Oh het was geweldig, zou zo weer teruggaan, ware het niet dat de lonen daar ruk zijn.
Ik mocht hier sc'en van Frutsel.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:28 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat is ook de bedoeling. Nogal wiedes. Heb je ook nog iets te melden of kom je gewoon een plasje doen?
Och je ziet genoeg van die onzin als je er woont, maar je went eraan, dus boeiend.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:29 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Dat er in verschillende Afrikaanse landen nog regelmatig mensen levend verbrand worden, is mij al genoeg reden om er nooit heen te gaan ...
Ik kreeg de indruk dat je mij aan wou vallen. Terwijl ik altijd zo'n heer ben geweest tegen jou. Ik sta op scherp.quote:
Yup. Op een afstand schreeuwen ze het hardst. Dichterbij kruipen ze achter de breedste rug.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:29 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Daar heb je er een 3-voud. Zo'n figuur die vroeger steevast zijn vinger zo hoog mogelijk opstak toen de leraar de klas een vraag stelde. Korte metten.
Misschien kan zij jou eens serieus nemen?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:30 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik kreeg de indruk dat je mij aan wou vallen. Terwijl ik altijd zo'n heer ben geweest tegen jou. Ik sta op scherp.
Alsof ik risico's ga lopen met fokkers. Dat zijn de meest enge wijven die je kan treffen. Behalve onze Yvonne. Die zou ik graag beminnen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:32 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Misschien kan zij jou eens serieus nemen?
Gelukkig wordt daar op fok zo doorheen geprikt. Dat soort ondervolk verdient geen lof. Helemaal niets.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:32 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Yup. Op een afstand schreeuwen ze het hardst. Dichterbij kruipen ze achter de breedste rug.
Niks nieuws.
Heel ff nogquote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:33 schreef mossad_agent het volgende:
Nog steeds aan het chatten in FB??
Klopt.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:33 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Alsof ik risico's ga lopen met fokkers. Dat zijn de meest enge wijven die je kan treffen.
Ik ben al weg.quote:
Gewoon kappen nou. Ik ben het zat.quote:
Sp3c een uitstekende mod? Laat me niet lachen Paddy. Een moderator die users voor alles en nog wat uitmaakt omdat hij een keer op zijn nummer is gezet, slecht tegen zijn verlies kan en ook nog eens denigrerende schuttingtaal gebruikt richting users waar de honden geen brood van lusten al is het misschien 'grappig" bedoeld vind ik bepaald niet een uitstekende mod. Hier verschillen wij toch enorm van mening over al kan ik het soms waarderen hoe je problemen oplost.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:24 schreef paddy het volgende:
[..]
sp3c gaat niet weg hoor. sp3c is een uitstekende mod die prima topics weet te sturen. Daarbij zien FA's en A's ook heus wel dat je het volgens users op bepaalde plekken nooit goed doet volgens bepaalde users. Lezen heus wel mee
sp3c blijft gewoon hoor.
quote:Op zaterdag 15 september 2012 01:13 schreef sp3c het volgende:
zolang ik er mee weg kom kun je mijn kont kussen
quote:
quote:
quote:Op zaterdag 15 september 2012 01:18 schreef sp3c het volgende:
zonder condoom maar ik zeg dat er 1 op zit
Mijn complimenten sp3c.quote:Op zaterdag 15 september 2012 01:18 schreef sp3c het volgende:
maar als het in dr kont gaat maakt dat ook niet zoveel uit natuurlijk
never mind
LOL!quote:Op woensdag 3 oktober 2012 19:06 schreef Dr.Nikita het volgende: Laten we even duidelijk zijn, in mijn posthistory staan geen schuttingwoorden zoals jij die bezigt en ook niet woorden die zo zwaar wegen als jij suggereert.
Eerder een rode anus.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 19:07 schreef sp3c het volgende:
lol
van 'je moeder neuken' in een slowchat op fok! krijg je rooie oortjes?
serieus??
[..]
LOL!
grantedquote:
ik doe dat toch niet met mijn eigen moeder viezerikquote:
Weet ik veel wat voor pervers ventje je bentquote:Op woensdag 3 oktober 2012 19:15 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik doe dat toch niet met mijn eigen moeder viezerik
nou die wil ik niet direct voor mijn rekening nemen maar ik probeer wel de klappen op te vangen, soms voor mij (hier en daar terecht) maar ook soms voor mijn medemods (in het geval van Paddy nooit terecht, voor de rest heb ik geen mening) en in dit geval voor volgens sommigen falend beleid van sommige mods in POL (wel een mening, none of your business) daar doe ik heul niet moeilijk over, ik zoek het zelfs op want ik weet dat ik een bredere rug heb dan anderen maar af en toe wil ik ook wel wat uitdelen ja en daar moet je dan ook maar tegenkunnen imoquote:Op woensdag 3 oktober 2012 20:42 schreef Ryan3 het volgende:
Zogenaamd linkse mods durven Dr. Nikita c.s. überhaupt niet aan te pakken, juist omdat ze steeds weer gepakt worden op zogenaamde partijdigheid. Linkse mods (alhoewel ik me afvraag of de scheiding zo makkelijk te maken valt) zijn toch altijd een beetje wezeltjes. Je moet het dus hebben van een "rechtse ijzervreter" zoals sp3c, om tante ome 3-voud en tante ome Dr. Nikita een beetje in het gareel te houden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
3-voud had zich beter 1-voud kunnen noemen. En die naam was dan nog steeds behoorlijk hoog gegrepen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 00:22 schreef sp3c het volgende:
3-voud voelde zich gepest omdat zijn posts gemod worden, hij is een simpele ziel dus gaat er vanuit dat het om de mening gaat en niet om de vorm
Niet gek dat men je wilt pesten iigquote:Op donderdag 4 oktober 2012 00:35 schreef sp3c het volgende:
ow en ik noemde 3-voud later nog een paar keer een mietje en een huilebalk omdat ik dat grappig vond
ik doe het nog een keer
3-voud, je bent een mietje en een huilebalk, je wil wel op doel schieten
Dit is nou echt stijlvol. Eerst al 3-voud zijn posts weer deleten en schreeuwen FEEDBACK FEEDBACK en vervolgens als een brugklasser die de kleuterklas nog niet ontgroeid is weer beginnen met provoceren. Chapeau. Wat een stijl en wat een lef. Heel erg bijzonder wat je hier doet. Werkelijk.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 00:35 schreef sp3c het volgende:
ow en ik noemde 3-voud later nog een paar keer een mietje en een huilebalk omdat ik dat grappig vond
ik doe het nog een keer
3-voud, je bent een mietje en een huilebalk, je wil wel op doel schieten (liefst op de keeper zijn hoofd) maar je bent zelf doodsbang voor de bal en je zou "behoorlijk links" nog niet herkennen als het op je tenen je vriendin stond te ketsen
Frutsel dan. Punt blijft dat het gedaan was met het geklier en 3-voud werd gedwongen niets meer te zeggen.quote:
De dingen die hij hierna gepost had werden verwijderd. En dan vind jij het nodig om gewoon doodleuk verder te gaan met die quasi-grappige opmerkingen van je? Wees dan een vent en DM hem gewoon. Want wat je hier vooral etaleert is dat jij de huilebalk bent, die het klaarblijkelijk allemaal niet kan verkroppen. Je slaat echt een modderfiguur hier.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |