waarom kun je niet gewoon aan nemen dat dat is wat hij wil?quote:Hij zegt nu dat het ook goed is als ik en die vrouw alleen maar met elkaar bezig zijn. Want het lijkt hem heel geil om te zien dat een vrouw en ik elkaar verwennen, en daarna mij neukt. Daar heb ik opzich geen problemen mee en dat lijkt me ook wel lekker. Maar ik kan me niet voorstellen dat dat alles is wat hij wilt.
Dat komt eigenlijk omdat hij het voor die tijd over had hoe lekker het hem leek met een andere vrouw erbij inclusief met de andere vrouw bezig te zijn. Daardoor heb ik nu het idee gekregen dat dat is wat hij eigenlijk wilt, maar nu maar genoegen neemt met minder om nog maar iets te krijgen.quote:waarom kun je niet gewoon aan nemen dat dat is wat hij wil?
dat jij er niet in kunt verplaatsen wil niet zeggen dat het niet zijn gevoel is
Ik gok dat het hem allebei wel geil lijktquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 13:51 schreef shanti83 het volgende:
[..]
Dat komt eigenlijk omdat hij het voor die tijd over had hoe lekker het hem leek met een andere vrouw erbij inclusief met de andere vrouw bezig te zijn. Daardoor heb ik nu het idee gekregen dat dat is wat hij eigenlijk wilt, maar nu maar genoegen neemt met minder om nog maar iets te krijgen.
Wat betreft communicatie ben ik het zeker met je eens. Deze is slecht verlopen mede door de mdma wat het eigenlijk een beetje verpest heeft. Binnenkort maar weer eens een nieuw (GOED) gesprek aangaan, want dat is al stap1 van de trio
Dat wil ik dus ook weer niet haha........moeilijke vrouw he :Squote:Je bent duidelijk veel te onzeker voor dit soort dingen. Voor jullie relatie is het het beste om het hele plan gewoon te vergeten
Regel het dan zo dat jij de andere vrouw mag uitkiezen. Dan nog denk ik dat je jezelf naderhand gek gaat maken met je 'zou hij nog steeds aan haar denken?'-gedoe, maar misschien iets minder.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 13:59 schreef shanti83 het volgende:
Dat wil ik dus ook weer niet haha........moeilijke vrouw he :S
Dat gaat dan - op de één of andere manier - geheid verkeerd.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 13:59 schreef shanti83 het volgende:
[..]
Dat wil ik dus ook weer niet haha........moeilijke vrouw he :S
Dankje voor je duidelijke antwoord!!quote:Het lijkt inderdaad alsof je veel te onzeker bent om hieraan te beginnen. Als je nu al bang bent om jaloers te worden en hem mogelijk kwijt te raken, zou ik de stap niet zetten.
Je relatie moet wel stevig genoeg zijn om er tegen te kunnen dat er een derde of vierde in het spel is. En ook is het wel erg belangrijk om liefde en lust onafhankelijk van elkaar te kunnen zien.
Uit ervaring kan ik vertellen dat een relatie best een (of meerdere) trio's kan overleven, maar je moet wel met elkaar blijven praten.
Het is nogal lastig om aan te geven wat het leukst is. zowel gepijpt worden door 2 vrouwen tegelijk is erg leuk (naar beneden kijken en 2 paar ogen je uitdagend aan zien kijken ).
Het met een andere vrouw bezig zijn deed me minder, het is juist het leuke dat je met z'n 3en bezig bent. Als het me speciaal om een andere vrouw ging, had ik niet aan de relatie moeten beginnen.
2 vrouwen met elkaar bezig zien vergeet je nooit meer
Natuurlijk word je ook geil van de andere vrouw. Het gaat toch om lust.
Phwoaaaaah, ik ben echt zo blij dat ik homo ben.quote:
Soms denk ik ook wel eens dat het wel handig zou zijn om homo te zijn.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 18:48 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Phwoaaaaah, ik ben echt zo blij dat ik homo ben.
Als een homo aan een andere homo vraagt of 'ie wil neuken, dan is het of "ja" of "nee" en in het geval van nee, nou dan zoek je iemand anders. Sim-pel. Vrouwen kunnen overal zoooo 'n probleem van maken. Trio's zijn lekker omdat het gewoon meer is van hetzelfde. En meer lekker is dus nog lekkerder.
Het is gewoon een simpele oerdrift van primaten het hebben van een roedel, zodat men het gevoel krijgt een alpha mannentje te zijn! Jij word daarvoor gebruikt als 13 in een dozijn sletjequote:Op dinsdag 2 oktober 2012 13:34 schreef shanti83 het volgende:
Een tijdje geleden hadden mijn vriend en ik heftige seks onder invloed van mdma. We hadden dus sowieso al minder remmingen en je je zegt al gauw alles. Toen vroeg mijn vriend of ik niet eens een trio zou willen met een vrouw erbij. Aangezien ik af en toe momenten heb waarbij ik er aan denk dat het me ontzettend geil lijk een vrouw te beffen, heb ik gezegd dat me dat wel een x wat lijkt zo'n trio. En zo spraken we nog even verder erover. Hem leek het lekker om zowel mij met een andere vrouw te zien als voor zichzelf. Daarna ging het ineens te snel voor mij, hij was zo enthousiast (voor mij iets te enthousiast) dat hij meteen begon te zoeken op internet, en toen begon ik een beetje wakker te worden. En ik ben hier eigenlijk ook veel te jaloers voor denk ik. Het lijkt mij vreselijk om hem een ander te zien neuken!!! Daarnaast zou ik erg onzeker zijn over mezelf en bang zijn dat hij alleen nog oog zou hebben voor de andere vrouw en haar misschien veel mooiere lichaam en grote borsten (dat laatste heb ik dus niet en houd hij wel van) Bovendien mij kent hij al. Toen hij in de gaten kreeg dat ik wat onzeker er van werd, gaf hij aan dat hij alleen maar zou doen wat ik goed vond. Ik zei nee maar je wilt wel een ander neuken he. Toen zei hij haar niet hoefde te neuken. Daarvoor gaf hij wel aan dat het hem heerlijk leek als twee vrouwen hem pijpten en dat leek me eerst niet erg. Maar dan schrok me de gedachte dat hij geniet van zijn lul in een andere mond als de mijne me weer af. Eigenlijk ben ik dus veels te jaloers en onzeker...En ik zei hem ook eigenlijk wil ik helemaal niet dat je wat doet met een andere vrouw, ik zou al gek worden als je haar aanraakt!! Of op haar loopt te geilen ipv op mij.. Toen zei hij kom we vergeten alles ik had er niet over moeten beginnen, ik wil onze relatie niet kapotmaken en die zal alleen maar kapot gaan erdoor.
Toch hebben we het erna nog een paar x over gehad en ik weet dat hij echt ontzettend graag wil..
Hij zegt nu dat het ook goed is als ik en die vrouw alleen maar met elkaar bezig zijn. Want het lijkt hem heel geil om te zien dat een vrouw en ik elkaar verwennen, en daarna mij neukt. Daar heb ik opzich geen problemen mee en dat lijkt me ook wel lekker. Maar ik kan me niet voorstellen dat dat alles is wat hij wilt. Ik vroeg hem ook dat is toch niet waarom mannen een trio willen?! Jullie lijkt het toch ontzettend geil dat twee vrouwen met jou bezig zijn?? Maar mijn vriend durft niet meer echt goed antwoord te geven en is naar mijn mening ook niet meer eerlijk.
Ik wil echt best wel graag een trio,, en ik denk dat het van mij ook nog wel verder mag gaan. (geen penetratie) Heb er een paar keer aan gedacht en ik zou het ook wel kunnen en zou daar niet zoveel moeite mee hebben...Maar ik wil eerst graag alles goed besproken hebben en wat vragen beantwoord hebben voor ik het kan en wil. Maar ik krijg van hem dus niet echt antwoorden meer.
Nu mijn vraag dus aan de heren hier:
Waarom willen jullie graag een trio MVV
Wat lijkt jullie het lekkerste eraan? Gepijpt worden door twee vrouwen? Een andere vrouw neuken? Twee vrouwen met elkaar bezig zien?
Geil je alleen op het idee trio zelf, of zou je ook erg geil worden van de andere vrouw (niet je vriendin)
Zou je je eigen vriendin uit oog verliezen, en alleen nog maar naar de ander kijken?
En hoe zou alles na de trio zijn? Heb je dan nog genoeg aan je vriendin alleen? Of zou je dan vaker behoefte hebben aan een andere vrouw? Is je vriendin nog mooi/aantrekkelijk genoeg voor je (mssn had de andere vrouw een veel mooier lichaam en vind je je vriendin nu niet mooi meer en fantaseer je nu steeds over een ander lichaam)
Ik hoop dat jullie antwoorden kunnen geven op mijn vragen. En ik verwacht dat veel mensen zeggen dat als ik twijfel het niet moet doen, maar daar gaat het niet om. Ik wil echt wel maar wil gewoon antwoord op deze vragen. Omdat ik wil weten hoe het voor mannen werkt.
Het is gewoon een oerdrift van een primaat, het hebben van een zogenaamde roedel zodat hij zich een alpha mannentje waant, jij word hiervoor gebruikt als 13 in een dozijn sletje .....quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 13:34 schreef shanti83 het volgende:
Een tijdje geleden hadden mijn vriend en ik heftige seks onder invloed van mdma. We hadden dus sowieso al minder remmingen en je je zegt al gauw alles. Toen vroeg mijn vriend of ik niet eens een trio zou willen met een vrouw erbij. Aangezien ik af en toe momenten heb waarbij ik er aan denk dat het me ontzettend geil lijk een vrouw te beffen, heb ik gezegd dat me dat wel een x wat lijkt zo'n trio. En zo spraken we nog even verder erover. Hem leek het lekker om zowel mij met een andere vrouw te zien als voor zichzelf. Daarna ging het ineens te snel voor mij, hij was zo enthousiast (voor mij iets te enthousiast) dat hij meteen begon te zoeken op internet, en toen begon ik een beetje wakker te worden. En ik ben hier eigenlijk ook veel te jaloers voor denk ik. Het lijkt mij vreselijk om hem een ander te zien neuken!!! Daarnaast zou ik erg onzeker zijn over mezelf en bang zijn dat hij alleen nog oog zou hebben voor de andere vrouw en haar misschien veel mooiere lichaam en grote borsten (dat laatste heb ik dus niet en houd hij wel van) Bovendien mij kent hij al. Toen hij in de gaten kreeg dat ik wat onzeker er van werd, gaf hij aan dat hij alleen maar zou doen wat ik goed vond. Ik zei nee maar je wilt wel een ander neuken he. Toen zei hij haar niet hoefde te neuken. Daarvoor gaf hij wel aan dat het hem heerlijk leek als twee vrouwen hem pijpten en dat leek me eerst niet erg. Maar dan schrok me de gedachte dat hij geniet van zijn lul in een andere mond als de mijne me weer af. Eigenlijk ben ik dus veels te jaloers en onzeker...En ik zei hem ook eigenlijk wil ik helemaal niet dat je wat doet met een andere vrouw, ik zou al gek worden als je haar aanraakt!! Of op haar loopt te geilen ipv op mij.. Toen zei hij kom we vergeten alles ik had er niet over moeten beginnen, ik wil onze relatie niet kapotmaken en die zal alleen maar kapot gaan erdoor.
Toch hebben we het erna nog een paar x over gehad en ik weet dat hij echt ontzettend graag wil..
Hij zegt nu dat het ook goed is als ik en die vrouw alleen maar met elkaar bezig zijn. Want het lijkt hem heel geil om te zien dat een vrouw en ik elkaar verwennen, en daarna mij neukt. Daar heb ik opzich geen problemen mee en dat lijkt me ook wel lekker. Maar ik kan me niet voorstellen dat dat alles is wat hij wilt. Ik vroeg hem ook dat is toch niet waarom mannen een trio willen?! Jullie lijkt het toch ontzettend geil dat twee vrouwen met jou bezig zijn?? Maar mijn vriend durft niet meer echt goed antwoord te geven en is naar mijn mening ook niet meer eerlijk.
Ik wil echt best wel graag een trio,, en ik denk dat het van mij ook nog wel verder mag gaan. (geen penetratie) Heb er een paar keer aan gedacht en ik zou het ook wel kunnen en zou daar niet zoveel moeite mee hebben...Maar ik wil eerst graag alles goed besproken hebben en wat vragen beantwoord hebben voor ik het kan en wil. Maar ik krijg van hem dus niet echt antwoorden meer.
Nu mijn vraag dus aan de heren hier:
Waarom willen jullie graag een trio MVV
Wat lijkt jullie het lekkerste eraan? Gepijpt worden door twee vrouwen? Een andere vrouw neuken? Twee vrouwen met elkaar bezig zien?
Geil je alleen op het idee trio zelf, of zou je ook erg geil worden van de andere vrouw (niet je vriendin)
Zou je je eigen vriendin uit oog verliezen, en alleen nog maar naar de ander kijken?
En hoe zou alles na de trio zijn? Heb je dan nog genoeg aan je vriendin alleen? Of zou je dan vaker behoefte hebben aan een andere vrouw? Is je vriendin nog mooi/aantrekkelijk genoeg voor je (mssn had de andere vrouw een veel mooier lichaam en vind je je vriendin nu niet mooi meer en fantaseer je nu steeds over een ander lichaam)
Ik hoop dat jullie antwoorden kunnen geven op mijn vragen. En ik verwacht dat veel mensen zeggen dat als ik twijfel het niet moet doen, maar daar gaat het niet om. Ik wil echt wel maar wil gewoon antwoord op deze vragen. Omdat ik wil weten hoe het voor mannen werkt.
Dat hebben we een paar keer tegen elkaar gezegd maar op een of andere manier kunnen we allebei het idee niet los laten en komt het steeds weer naar boven. Het is ook niet zo dat ik het op korte termijn wil, want daar zijn we nog niet klaar voor. Denk dat we het er eerst nog maar eens goed over moeten praten en dan over een tijdje kijken of we het nog steeds willen..........of niet.......quote:Ik vind trio's niks aan. Het idee is leuk maar in de praktijk is het maar een geklungel is mijn ervaring.
Waarom wil je het hele idee niet gewoon laten varen? Dit word alleen maar een teleurstelling als ik het zo lees
Neem aan dat je geen relatie hebt.........? Anders kan het inderdaad zo simpel zijn jaquote:Als een homo aan een andere homo vraagt of 'ie wil neuken, dan is het of "ja" of "nee" en in het geval van nee, nou dan zoek je iemand anders. Sim-pel
Alleen onzekere drommels geven daar iets om. Het gaat vooral om de seks, seks met een nieuw, vreemd iemand, de spanning. Begrijpelijk natuurlijk, altijd dezelfde vrouw is boooooooring.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:52 schreef TigerXtrm het volgende:
Omdat het voor mannen ego strelend is als een vrouw interesse in hem heeft. Dus hoe meer vrouwen hoe meer ego streling. Het is zo simpel soms.
Inderdaad. Lekker kneden. Gun het die jongen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 09:36 schreef Ffleamig het volgende:
@Ts, een relatie is loslaten is vasthouden, waarom gun je je man geen avontuurtje met een vrouw met grote borsten waar hij zoveel om geeft?
Kan kan kan. Je neemt ook risico's als je in de auto stapt. Gewoon die jongen zijn gang laten gaan en hem steunen terwijl hij het doet. Dat werkt voor hem het beste.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 11:53 schreef Knip het volgende:
Trio's zijn leuk in de fantasiewereld. In het echt komt er toch wel iets meer bij kijken zoals het verdelen van de aandacht en jaloeziegevoelens. De beste leermeester om hier achter te komen is de ervaring.
Het kan wel schadelijk zijn voor jullie relatie. Er kan echt iets stuk gemaakt worden dat niet meer helemaal goed kan komen. Je vriend moet zich serieus afvragen of het hem dat allemaal waard is.
Goeiequote:dwing dan ook een MMV trio af
hij is een hypocriete zak dusquote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:18 schreef shanti83 het volgende:
[..]
GoeieMaar daar hoef ik echt niet mee aan te komen. Hij vroeg me nl met een niet zon blij hoofd of ik daar wel eens over nagedacht had en dat dus wou.. Ik zag al aan hem dat hij kwaad zou worden als ik ja zou zeggen.
Ik antwoorde met nee........ En hij was superopgelucht en gaf aan daar ook niks van te willen weten. Geen andere andere man mag mij zien of ook maar aanraken.
Met vrouwen vind hij anders. Daar mag ik mee doen wat ik wil, liefst waar hij bij is natuurlijk gehehe..
Maar die ziet hij niet als bedreiging.
Nogal wiedes. Welke man wil nou het kwakje aanstampen van een of andere gast. Mannen zijn jagers en moeten veel vrouwen beminnen. Zo is het en zo zal het altijd zijn. Gewoon accepteren en hem geven wat hij nodig heeft.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:19 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
hij is een hypocriete zak dus![]()
die vreemde gast natuurlijk met condoomquote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:21 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Nogal wiedes. Welke man wil nou het kwakje aanstampen van een of andere gast. Mannen zijn jagers en moeten veel vrouwen beminnen. Zo is het en zo zal het altijd zijn. Gewoon accepteren en hem geven wat hij nodig heeft.
Onacceptabel.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:22 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
die vreemde gast natuurlijk met condoom
gun je vriendin ook eens een pleziertje, als jij daar een MVV trio voor terugkrijgtquote:
Whahaha eigenlijk dus wel ja in dat opzicht xD Maar ik moet ook zeggen heb zelf geen behoefte aan een andere vent, daarom vraag ik me ook af waarom mannen dat wel graag willen een vrouw erbij terwijl ze er al één hebben.quote:hij is een hypocriete zak dus
Omdat we meer lichamen willen zien dan die van één vrouw. Hoe zou jij het vinden om elke dag erwtensoep te eten. Nooit meer iets anders. Nou?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:24 schreef shanti83 het volgende:
[..]
Whahaha eigenlijk dus wel ja in dat opzicht xD Maar ik moet ook zeggen heb zelf geen behoefte aan een andere vent, daarom vraag ik me ook af waarom mannen dat wel graag willen een vrouw erbij terwijl ze er al één hebben.
ligt er voor haar natuurlijk aan hoeveel rookworst er in zitquote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:25 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Omdat we meer lichamen willen zien dan die van één vrouw. Hoe zou jij het vinden om elke dag erwtensoep te eten. Nooit meer iets anders. Nou?
Ik zou best een trio met mijn vriendin kunnen doen hoor, beide kanten opquote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:31 schreef shanti83 het volgende:
Ik vind jou maar een botte lul... Is geen vergelijking.
Maar hoe zou jij het vinden, dat als je al een vriendin hebt/krijgt, dat jouw vriendin andere mannen wil neuken omdat jouw lul niet genoeg is en ze afwisseling wil.. Grotere en/of dikkere dan die van jou???? Ach, ze wil ook wel eens wat anders eten toch dan altijd cocktailworstjes........
Gewoon lekker laten neuken wat los en vast zit die vriendin van jou heeft zij nodig met een man als jou..
Is ook niks mis mee hoorquote:Ik zou best een trio met mijn vriendin kunnen doen hoor, beide kanten op Maar dat kan alleen als je elkaar echt vertrouwt en dat het alleen bij de sex blijft
quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:36 schreef shanti83 het volgende:
[..]
Is ook niks mis mee hoor
Bericht was ook zeker niet naar jou bedoeld. Het ging om HyperVIper die alleen maar lompe antwoorden kan geven omdat hij vind dat mannen alles mogen, maar andersom weer niet.
Ja vervelend.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:31 schreef shanti83 het volgende:
Ik vind jou maar een botte lul... Is geen vergelijking.
Maar hoe zou jij het vinden, dat als je al een vriendin hebt/krijgt, dat jouw vriendin andere mannen wil neuken omdat jouw lul niet genoeg is en ze afwisseling wil..
Zou natuurlijk spijtig zijn want ik doe wel mijn best. Je hoeft niet gemeen te worden.quote:Grotere en/of dikkere dan die van jou???? Ach, ze wil ook wel eens wat anders eten toch dan altijd cocktailworstjes........![]()
Doe deze zin even opnieuw want ik snap echt niet wat je hier bedoelt.quote:Gewoon lekker laten neuken wat los en vast zit die vriendin van jou heeft zij nodig met een man als jou..
om dit soort dingen denk ik dat jullie er nog niet klaar voor zijnquote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:18 schreef shanti83 het volgende:
[..]
GoeieMaar daar hoef ik echt niet mee aan te komen. Hij vroeg me nl met een niet zon blij hoofd of ik daar wel eens over nagedacht had en dat dus wou.. Ik zag al aan hem dat hij kwaad zou worden als ik ja zou zeggen.
Ik antwoorde met nee........ En hij was superopgelucht en gaf aan daar ook niks van te willen weten. Geen andere andere man mag mij zien of ook maar aanraken.
Met vrouwen vind hij anders. Daar mag ik mee doen wat ik wil, liefst waar hij bij is natuurlijk gehehe..
Maar die ziet hij niet als bedreiging.
dit dusquote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:43 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
om dit soort dingen denk ik dat jullie er nog niet klaar voor zijn
eerst open communiceren en eerlijk zijn en dan pas experimenteren
Klopt,mannen houden van het hamburger concept.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 13:39 schreef JoeyDB het volgende:
het feit om 2 vrouwen bezig te zien is voor de mannen al een hele aanwinst.
Maar tuurlijk is het de wens van bijna elke man om met 2 vrouwen bezig te zijn.
Nee, dat bedoel ikquote:Zou natuurlijk spijtig zijn want ik doe wel mijn best. Je hoeft niet gemeen te worden
Dat jij hetzelfde tegen jouw vrouw moet zeggenquote:Doe deze zin even opnieuw want ik snap echt niet wat je hier bedoelt.
Je moet mannen niet vergelijken met vrouwen. Mannen willen andere vrouwen neuken, punt. Stuk voor stuk, allemaal. Als je echt van hem houdt dan zeg je schat, ik begrijp je en gun jou al het geluk van de wereld. Vervolgens laat je hem lekker rotzooien met allemaal dames. Dát is liefde.
Heel egoïstisch van je. Meer heb ik er niet op te zeggen. Schaam je.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:00 schreef shanti83 het volgende:
Gaapp.......... Dat ik hier ook nog serieus op in ga hé :S Maargoed,,
[..]
Nee, dat bedoel ikEn jij bent niet gemeen?? Met je laat je vriend lekker grote borsten kneden die je niet hebt, en als je van hem houd mag die alles neuken wat los en vast zit?? ik heb het hier over een trio niet dat hij zoals jou elke vrouwelijk wezen wat ie pakken kan wil pakken, dan had ik hem allang gedumpt :S Als je zo iemand bent, lekker vrijgezel blijven
![]()
Dát is een ander verhaal.quote:[..]
Dat jij hetzelfde tegen jouw vrouw moet zeggenSchat ik hou van je !! Pak elke lul maar die je krijgen kan, ik gun het je !!
Hier bespeur ik duidelijk frustratie. Ik denk dat er meer speelt tussen je vriend en jij. Waarom reageer je dat af op mij?quote:Jij bent geweoon respectloos en hypocriet. Met een man als jou zou jouw vrouw zeker behoefte hebben aan andere. En dat gun ik jou...
Duidelijker....?
Uhu............. "-_-quote:Dat jij hetzelfde tegen jouw vrouw moet zeggen Schat ik hou van je !! Pak elke lul maar die je krijgen kan, ik gun het je !!
Dát is een ander verhaal.
Dit. Niet doen, daar komen alleen maar problemen van.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 13:57 schreef Northside het volgende:
Je bent duidelijk veel te onzeker voor dit soort dingen. Voor jullie relatie is het het beste om het hele plan gewoon te vergeten.
Hoe oud ben je? 20? 21?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:43 schreef HyperViper het volgende:
Je moet mannen niet vergelijken met vrouwen. Mannen willen andere vrouwen neuken, punt. Stuk voor stuk, allemaal. Als je echt van hem houdt dan zeg je schat, ik begrijp je en gun jou al het geluk van de wereld. Vervolgens laat je hem lekker rotzooien met allemaal dames. Dát is liefde.
Nodig voor jezelf spreken, want het ligt echt aan de relatie.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:43 schreef HyperViper het volgende:
Je moet mannen niet vergelijken met vrouwen. Mannen willen andere vrouwen neuken, punt. Stuk voor stuk, allemaal. Als je echt van hem houdt dan zeg je schat, ik begrijp je en gun jou al het geluk van de wereld. Vervolgens laat je hem lekker rotzooien met allemaal dames. Dát is liefde.
Genoeg mannen die niet geïnteresseerd zijn in het neuken van andere vrouwen. Stuk voor stuk, allemaal, is dus zeker niet waar.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:14 schreef HyperViper het volgende:
24. Hoezo? Is het vuurtje bij jou al gedoofd?
Kamagra mi mang.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:35 schreef fathank het volgende:
[..]
Niet teveel, anders doettie 't niet meer.
laat mij maar gewoon spacend in de club staan. Als ik van de kaart ben kan ik nog geen 10 seconden onthouden waar ik mee bezig ben. Neuken gaat dan echt niet werken.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:37 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Kamagra mi mang.
Anders is het kut
Gewoon in halfjes. Supergezellig, zeker als het met iemand is waar je echt gevoelens voor hebt.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:37 schreef fathank het volgende:
[..]
laat mij maar gewoon spacend in de club staan. Als ik van de kaart ben kan ik nog geen 10 seconden onthouden waar ik mee bezig ben. Neuken gaat dan echt niet werken.
Misschien een beetje overdreven inderdaad. Ik hoop toch niet dat ik ooit zo word hoor. Lijkt mij verschrikkelijk.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:27 schreef Northside het volgende:
[..]
Genoeg mannen die niet geïnteresseerd zijn in het neuken van andere vrouwen. Stuk voor stuk, allemaal, is dus zeker niet waar.
En mij lijkt het vermoeiend om altijd maar op jacht te zijn. Zal wel iets met leeftijd zijn.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:41 schreef HyperViper het volgende:
Misschien een beetje overdreven inderdaad. Ik hoop toch niet dat ik ooit zo word hoor. Lijkt mij verschrikkelijk.
Een wijze afsluiter.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:42 schreef Northside het volgende:
[..]
En mij lijkt het vermoeiend om altijd maar op jacht te zijn. Jedem das seine.
Weet je wat vermoeiend is? Instinctief op jacht zijn terwijl je er eigenlijk effe goed klaar mee bentquote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:42 schreef Northside het volgende:
[..]
En mij lijkt het vermoeiend om altijd maar op jacht te zijn. Zal wel iets met leeftijd zijn.
Zou het niet mooi zijn als ze het echt zouden geloven?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:43 schreef HyperViper het volgende:
Je moet mannen niet vergelijken met vrouwen. Mannen willen andere vrouwen neuken, punt. Stuk voor stuk, allemaal. Als je echt van hem houdt dan zeg je schat, ik begrijp je en gun jou al het geluk van de wereld. Vervolgens laat je hem lekker rotzooien met allemaal dames. Dát is liefde.
quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:19 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
hij is een hypocriete zak dus![]()
Ach. Je weet wat ze zeggen spekvogeltje. Je moet schieten om te scoren.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:46 schreef speknek het volgende:
[..]
Zou het niet mooi zijn als ze het echt zouden geloven?
Tjah daar had ik nou weer geen last van. Hoewel me vriend en ik beiden een genoeg hadden gehad (kristal geen pil) moet ik zeggen dat hij het goed volhield.. 13uur achter elkaar. Af en toe ging die ff hangen maar stond zo weer op. Dus het kan wel ...quote:Niet teveel, anders doettie 't niet meer
Dertien uur achter elkaar?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:50 schreef shanti83 het volgende:
[..]
Tjah daar had ik nou weer geen last van. Hoewel me vriend en ik beiden een genoeg hadden gehad (kristal geen pil) moet ik zeggen dat hij het goed volhield.. 13uur achter elkaar. Af en toe ging die ff hangen maar stond zo weer op. Dus het kan wel ...
Niet echt, seksuele dimorfiteit waarbij de man groter en sterker is dan de vrouw wijst op een vroegere samenleving waar mannen met elkaar vochten om territorium (en daardoor aantrekkelijk te zijn voor vrouwen), een zekere mate van haremvorming waarbij een man meerdere vrouwen heeft lijkt dus biologisch natuurlijk. Andersom niet. Misschien als de vrouw heel butch is.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:19 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
hij is een hypocriete zak dus![]()
Euhmm.... heb jij geen weekend?quote:Dertien uur achter elkaar?
Dan zullen jullie niet echt succesvolle mensen zijn op zakelijk en sociaal gebied als je daar tijd voor hebt
Lekker sociaal om de hele dag maar liggen neuken terwijl je vrienden in huis hebt?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:59 schreef shanti83 het volgende:
[..]
Euhmm.... heb jij geen weekend?
Vrijdag 22.00 tot zaterdagochtend een uur of 11 slapen kan je toch niet dan. Ja zondag heeeel de dag en kan je maandag weer uitgerust naar je werk hoor. Ps.. vrienden lagen in kamer ernaast en beneden in de woonkamer
Oh jee, nou heb je een geheimpje verklapt, dit kan TS niet handelen. Nee shanti, je vriendje denkt tijdens de seks niet aan andere vrouwen met grote tieten, echt niet!quote:Op woensdag 3 oktober 2012 14:59 schreef Marx1990 het volgende:
Tuurlijk, hij kan gaan fantaseren over andere vrouwen, maar dat doen mannen sowieso al
Mwahh.. hadden ze geen last van hoor. Bij hun zelfde verhaal. We waren trouwens tot zondagavond in hun huis dus genoeg tijd gehad om sociaal te zijn.. Als het zo belangrijk is voor jullie om de details te weten "-_-quote:Lekker sociaal om de hele dag maar liggen neuken terwijl je vrienden in huis hebt?
En gelijk heeft ze.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:15 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Lekker sociaal om de hele dag maar liggen neuken terwijl je vrienden in huis hebt?
Als dit een geheim voor haar was, dan heeft ze geen verstand van mannen en leeft ze onder een steen. Dit is gewoon algemeen bekend. Mannen (vrouwen trouwens ook) fantaseren over andere mensen dan hun partner.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:21 schreef Northside het volgende:
[..]
Oh jee, nou heb je een geheimpje verklapt, dit kan TS niet handelen. Nee shanti, je vriendje denkt tijdens de seks niet aan andere vrouwen met grote tieten, echt niet!
Tja, het zou niet mijn keuze zijnquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:22 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
En gelijk heeft ze.
Niet zo zeiken op TS nou allemaal.
Haha nee hoor, zeker niet bang voor :pquote:Oh jee, nou heb je een geheimpje verklapt, dit kan TS niet handelen. Nee shanti, je vriendje denkt tijdens de seks niet aan andere vrouwen met grote tieten, echt niet!
Hehe dat vond ik nou ook!!quote:En gelijk heeft ze.
Niet zo zeiken op TS nou allemaal
Ze zegt net dat die vrienden ook lagen te neuken.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:24 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Tja, het zou niet mijn keuze zijn
Je bent ergens te gast en dan ga je 13 uur aan een stuk liggen neuken, wat een duf stelletje zijn jullie zegquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:22 schreef shanti83 het volgende:
[..]
Mwahh.. hadden ze geen last van hoor. Bij hun zelfde verhaal. We waren trouwens tot zondagavond in hun huis dus genoeg tijd gehad om sociaal te zijn.. Als het zo belangrijk is voor jullie om de details te weten "-_-
Hoezo, jij zou op 13 uur het hele feestje proberen af te werken. Wat is het verschil?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:25 schreef Ffleamig het volgende:
Je bent ergens te gast en dan ga je 13 uur aan een stuk liggen neuken, wat een duf stelletje zijn jullie zeg
Ja maar neuken ook, ouwehoeren is gezellig.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:25 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ze zegt net dat die vrienden ook lagen te neuken.
Mijn keuze zou het wel zijn. Ouwehoeren kan altijd nog.
Nou dit weer.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:25 schreef Ffleamig het volgende:
[..]
Je bent ergens te gast en dan ga je 13 uur aan een stuk liggen neuken, wat een duf stelletje zijn jullie zeg
Omdat je 'zeker weet dat het niet zo is', of omdat je het accepteert?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:24 schreef shanti83 het volgende:
Haha nee hoor, zeker niet bang voor :p
Een schitterend drieluik gaarnequote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:28 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Trio?
Geef mij maar een goed boek.
Uurtje neuken en daarna 12 uur lol maken met vrienden, dat is wat echte kerels doenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:27 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ja maar neuken ook, ouwehoeren is gezellig.
Dit zou ik ook een wat nettere verdeling vindenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:28 schreef Ffleamig het volgende:
[..]
Uurtje neuken en daarna 12 uur lol maken met vrienden, dat is wat echte kerels doen
Ik weet dat ze zeggen datzowel mannen als vrouwen dat doen en zolang ik er geen last van heb is het prima. Aangezien meestal een lamp aan is en zijn ogen open denk ik niet dat ik me druk hoef te maken hahaquote:Omdat je 'zeker weet dat het niet zo is', of omdat je het accepteert?
Ja nu dit weer whahaha....quote:quote:
Je bent ergens te gast en dan ga je 13 uur aan een stuk liggen neuken, wat een duf stelletje zijn jullie zeg
Nou dit weer.
Of 8uur lol maken, dan 13uur neuken, 16 uur lol maken, 2uur neuken,7uur slapen, en vervolgens weer 8 uur lol maken en daarna pas naar huis............quote:Uurtje neuken en daarna 12 uur lol maken met vrienden, dat is wat echte kerels doen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |