Dezen vrouwquote:Op zondag 23 september 2012 00:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat wist je nog niet toen je ging kijken.. En al was dat wél zo: dan ben je toch gewoon een ramptoerist?? Lekker verheffend..
Lijkt me niet, ik keek niet en vond het vanaf het begin een belachelijke en nergens op slaande "hype"quote:Op zondag 23 september 2012 00:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Dus jij hebt ook die zelfde mentaliteit? Want je bent er ook constant over slap aan het ouwekankerhoeren.
Hoe noem jij jezelf eigenlijk dan?quote:Op zondag 23 september 2012 00:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat wist je nog niet toen je ging kijken.. En al was dat wél zo: dan ben je toch gewoon een ramptoerist?? Lekker verheffend..
Wat doe je dan constant in dit topic, vieze ramptoerist.quote:Op zondag 23 september 2012 00:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Lijkt me niet, ik keek niet en vond het vanaf het begin een belachelijke en nergens op slaande "hype"
Ja, en?? Is het niet bizar en verachtelijk wat er gebeurd is dan?quote:Op zondag 23 september 2012 00:35 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Jij houdt je er anders ook nogal mee bezig
Dat komt op hetzelfde neerquote:Op zondag 23 september 2012 00:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, en?? Is het niet bizar en verachtelijk wat er gebeurd is dan?
Goed argument....The fuckquote:Op zondag 23 september 2012 00:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat wist je nog niet toen je ging kijken.. En al was dat wél zo: dan ben je toch gewoon een ramptoerist?? Lekker verheffend..
Het is net zoals met voetbalrellen, de mensen meeste mensen die keken vonden het best leuk om te zien. Als je het veroordeelt ga je niet staan kijken of in dit geval, zitten kijken vanuit je luie stoel. Die gasten die dit soort dingen flikken willen graag laten zien hoe stoer ze wel niet zijn voor een groot publiek. Haal dat publiek weg en je zal zien dat veel minder mensen zich zo laten gaan. Idioten moet je geen podium geven maar dat vergeten sommige mensen.quote:Op zondag 23 september 2012 00:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Niet helemaal, maar het komt mijns inziens in de buurt. Zelfde mentaliteit (MOET het "niks" zien), maar gelukkig zonder het slopen ed
Dat is ook de reden dat al die idioten er heen gingen toch??quote:Op zondag 23 september 2012 00:35 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja, omdat het overal in het nieuws was toen. Ik kende die hele meid niet eens voor vrij. 7-8uur.
ik kan niet voor de rest spreken nee maar dit is echt een vreemd verhaal aan het worden hoorquote:
Dat is ook het enige wat ik nu kan denkenquote:Op zondag 23 september 2012 00:38 schreef Caland het volgende:
Wat doe je dan constant in dit topic, vieze ramptoerist.
Toen die livestream starte was er "niks"en toen die eindigde nog niet, heb ik begrepen..quote:Op zondag 23 september 2012 00:36 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou dat is niet bepaald niks vind ik
En die waren te zien op die stream?quote:
Ja vind ik wel, maar jij maakt jezelf een beetje belachelijk nu. Natuurlijk wil je zien waar het over gaat. Net als jij, je hebt het vast wel op het nieuws gekeken. Je moet toch weten waar het over gaat om er over mee te pratenquote:Op zondag 23 september 2012 00:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, en?? Is het niet bizar en verachtelijk wat er gebeurd is dan?
Nee, de streram klapte eruit voordat de rellen begonnenquote:Op zondag 23 september 2012 00:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En die waren te zien op die stream?
Moet je aan hun vragen, feit blijft dat het gewoon interessant is waarom mensen tot zoiets komen.quote:Op zondag 23 september 2012 00:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat is ook de reden dat al die idioten er heen gingen toch??
maar waarom vergelijk je al die mensen die naar die stream keken dan met mensen die met buxusbollen liepen te smijten???quote:Op zondag 23 september 2012 00:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat is ook de reden dat al die idioten er heen gingen toch??
Ik heb toch echt wel grappige interviews en feestende mensen gezien. Feestend inderdaad.quote:Op zondag 23 september 2012 00:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Toen die livestream starte was er "niks"en toen die eindigde nog niet, heb ik begrepen..
Pardon? Ik mag mijn mening niet geven over dit uit de hand gelopen "niet-feestje" wou je zeggen??quote:Op zondag 23 september 2012 00:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Wat doe je dan constant in dit topic, vieze ramptoerist.
quote:Op zondag 23 september 2012 00:41 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Pardon? Ik mag mijn mening niet geven over dit uit de hand gelopen "niet-feestje" wou je zeggen??
Dat deed ik dan ook inderdaad niet. En verder vind ik dat je gelijk hebt.quote:Op zondag 23 september 2012 00:39 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Het is net zoals met voetbalrellen, de mensen meeste mensen die keken vonden het best leuk om te zien. Als je het veroordeelt ga je niet staan kijken of in dit geval, zitten kijken vanuit je luie stoel. Die gasten die dit soort dingen flikken willen graag laten zien hoe stoer ze wel niet zijn voor een groot publiek. Haal dat publiek weg en je zal zien dat veel minder mensen zich zo laten gaan. Idioten moet je geen podium geven maar dat vergeten sommige mensen.
Hoezo je hebt niks gezien waar kan jij je mening over geven?quote:Op zondag 23 september 2012 00:41 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Pardon? Ik mag mijn mening niet geven over dit uit de hand gelopen "niet-feestje" wou je zeggen??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |