Ook hier volop zon zon zon!quote:Op zaterdag 22 september 2012 11:23 schreef Fredo55 het volgende:
Hier niets van te merken, gewoon lekker weer!
[ afbeelding ]
De kastanje doet het goed trouwens!
[ afbeelding ]
Geweldige app en zit er tot nu toe nooit naastquote:Op zaterdag 22 september 2012 12:11 schreef tomaat52 het volgende:
Hier ook, maar buienalarm ging af. Over 15 minuten regen..
Edit: die app liegt niet, het komt met bakken uit de lucht.![]()
Edit: en ik zag een flits.
Je kunt ook gewoon het alarm uitzetten en er alleen zo af en toe naar kijken.quote:Op zaterdag 22 september 2012 14:19 schreef minthy het volgende:
[..]
Geweldige app en zit er tot nu toe nooit naast![]()
Ik heb hem echter wel weer van m'n telefoon verwijderd, werd er soms wakker van
Dat is een beste plens GJ.quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:47 schreef SpeedyGJ het volgende:
En dat is duidelijk te merken
Gisteren tot nu 28mm aan regen gevallen
Kaartje werkt niet? Link even eruit gehaald.
Jij ook hierquote:Op zaterdag 22 september 2012 15:36 schreef Stephan5 het volgende:
[..]
Dat is een beste plens GJ.
Hier in Haarlem maar 5 mm gevallen. ( Leuk dat ik je hier ook aantref.)
Idd heel mooi. Lijkt op een paprikachipjequote:Op zaterdag 22 september 2012 22:54 schreef marcel-o het volgende:
mooie maan vanavond
[ afbeelding ]
Die zijn niet grijs.quote:Op zaterdag 22 september 2012 23:49 schreef sararaats het volgende:
[..]
Idd heel mooi. Lijkt op een paprikachipje
Het heeft inderdaad gevroren hier. Koud vanmorgen bij het opstaanquote:Op zondag 23 september 2012 09:58 schreef Lemans24 het volgende:
Volgens het KNMI heeft het gevroren in Twente: -0,6. Recordvroeg is het niet, maar toch wel vroeg in het seizoen. In de Bilt was het met +2,2 graden nog niet zo ver.
Waar het hart van vol is...quote:Op zondag 23 september 2012 10:53 schreef Norrage het volgende:
Hoer heeft het ook gevrorenalle daken wit vanochtend
wordt een rare dag volgens mij. vrij warm ook.quote:Op zondag 23 september 2012 10:40 schreef 12Beaufort het volgende:
Morgen de hele dag regen en in de middag onweer.
quote:
dat ook ja, veel regen en harde wind met 20 gradenquote:Op zondag 23 september 2012 11:11 schreef Againzender het volgende:
[..]
wordt een rare dag volgens mij. vrij warm ook.
Geweldig dynamisch lagedruk weer.quote:Op zondag 23 september 2012 11:37 schreef 12Beaufort het volgende:
[..]
dat ook ja, veel regen en harde wind met 20 graden
Klopt heb daar nog beelden vanquote:Op zondag 23 september 2012 16:51 schreef Kentekenplaat het volgende:
De laatste grote storm is bij mijn weten van januari 2007
Dat was een pittige ja!quote:Op zondag 23 september 2012 18:09 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Klopt heb daar nog beelden vanhad me die dag ziek gemeld om deze storm te volgen
Vanavond en vannacht denk ik rond de 15 mm gemiddeld. Wel is het zo dat de neerslag convectief van aard gaat worden. Lokaal kan er véél meer gaan vallen.quote:Op zondag 23 september 2012 18:12 schreef Toto69 het volgende:
Altijd heeeerlijk als je in bed ligt en het flink regent.. Wat wordt het vanavond? (en begin van de nacht ben ik ook nog wel wakker denk ik), ik woon in Twente. Van mij mag het na 22.00 wel fiks gaan/blijven regenen en onweren. Herfst.
![]()
En dan overdag uiteraard een zonnetje zodat de hele dag niet verregend. Hell yeah.
Thanks! Ik hoop dat we een mooie bak water krijgen, als het morgen overdag maar gewoon droog is.quote:Op zondag 23 september 2012 18:14 schreef Stephan5 het volgende:
[..]
Vanavond en vannacht denk ik rond de 15 mm gemiddeld. Wel is het zo dat de neerslag convectief van aard gaat worden. Lokaal kan er véél meer gaan vallen.
Nee.Overdag gaat niet lukken. Er gaat een erg actieve lijn met regen- en onweersbuien passeren, daarna lijkt het wel op te klaren, en ook ervoor kan de zon nog wel even schijnen.quote:Op zondag 23 september 2012 18:17 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Thanks! Ik hoop dat we een mooie bak water krijgen, als het morgen overdag maar gewoon droog is.
Hmm oke interessant, we houden het maar in de gaten. (:quote:Op zondag 23 september 2012 18:19 schreef Stephan5 het volgende:
[..]
Nee.Overdag gaat niet lukken. Er gaat een erg actieve lijn met regen- en onweersbuien passeren, daarna lijkt het wel op te klaren, en ook ervoor kan de zon nog wel even schijnen.Maar wel oppassen bij die lijn, want het is een heftig geval.
Hoe maak jij zo'n printscreen?quote:Op zondag 23 september 2012 18:11 schreef marcel-o het volgende:
dr komt flink wat water aan
[ afbeelding ]
Home + Appeltjequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |