Ja, maar het is allang duidelijk dat dit niet de bedoeling was van het meisje. Als ze nou nu nog steeds actief aan het oproepen was om te komen was het misschien een ander verhaal.quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:14 schreef Aventura het volgende:
[..]
Dat snap ik inderdaad ook niet. Misschien gooien ze het op 'aanzetten tot vernieling' of zoiets.
Beetje lastig met enkele duizenden jongeren. En bovendien, ze waren toch uitgenodigd?quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:13 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Wat dacht je op de mensen die daadwerkelijk de schade aanrichten?
Bovendien is het 'event' waar 30.000 mensen op gereageerd hebben niet door haar aangemaakt.quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet. Als jouw kind iemand uitnodigt en die iemand trapt in jouw dorp een brievenbus naar de grond, ben jij niet verantwoordelijk. Ik weet niet waarom het met grotere groepen anders zou zijn.
die figuren die de schade aanrichten lijken me leuke kandidatenquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:12 schreef Aventura het volgende:
In Hamburg werden de ouders van het meisje dat project x aldaar veroorzaakte wel aansprakelijk gesteld...de schade moet toch op iemand verhaald worden?
Maar niet door haarquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:14 schreef Aventura het volgende:
[..]
Beetje lastig met enkele duizenden jongeren. En bovendien, ze waren toch uitgenodigd?
Alsof dit iets gaat uitrichten.twitter:voorlichter twitterde op vrijdag 21-09-2012 om 20:13:56Politie roept op om weg te blijven uit #haren #projectx reageer retweet
quote:
In tegendeel zelfs, dit trekt juist lui aan (de foute ook nog )quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:16 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Alsof dit iets gaat uitrichten.twitter:voorlichter twitterde op vrijdag 21-09-2012 om 20:13:56Politie roept op om weg te blijven uit #haren #projectx reageer retweet
gezellig toch een feestjequote:
Nee, want ze hebben direct de uitnodiging gestopt.quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:09 schreef Aventura het volgende:
Zijn de ouders van dit meisje aansprakelijk voor alle schade, kosten voor beveiliging etc.?
Fixed.quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:18 schreef Friggles het volgende:
[..]
Wat doe je hier dan? Ga gezellig buiten socializen blussen
.
Aangezien ze vaak niet duidelijk aan kunnen tonen wie van de 2000man wat hebben vernield wordt de schade dan vaak verhaald op degene die 'verantwoordelijk' is voor de happening.quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:12 schreef Aventura het volgende:
In Hamburg werden de ouders van het meisje dat project x aldaar veroorzaakte wel aansprakelijk gesteld...de schade moet toch op iemand verhaald worden?
Ik zou er juist rondlopen met een t-shirt met grote letters 'Proud to be a Harenaar!'quote:
800 euro van Itunesquote:
Is dit het voetbalveldquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:16 schreef Wokkel het volgende:
Ik vind dit toch wel aardig wat mensen.
[ afbeelding ]
Zelfde soort lui die bij rampen gaan kijken, gewoon om erbij te zijn. Wat er in hun hoofd omgaat durf en wil ik eigenlijk ook geen inschatting van maken.quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:17 schreef havanagila het volgende:
Nou ben ik zelf ook niet vies van een feestje, maar wat voor een mongool ben je als je daadwerkelijk naar zoiets toe gaat?
twitter:DVNYLOVE twitterde op vrijdag 21-09-2012 om 20:17:39Ben in Haren, is al aardig druk.. http://t.co/06lgvLgZ reageer retweet
twitter:voorlichter twitterde op vrijdag 21-09-2012 om 22:12:54Heeft iemand Keta bij zich? #haren #projectx reageer retweet
Nee:quote:
quote:Op het grasveld bij voetbalvereniging Gorecht dat door de politie als alternatieve locatie is aangewezen, staan slechts 20 jongeren. Een van hen heeft een gettoblaster waaruit harde muziek klinkt
Ik vind dat Mark Zuckerberg aansprakelijk moet worden gesteldquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:18 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Aangezien ze vaak niet duidelijk aan kunnen tonen wie van de 2000man wat hebben vernield wordt de schade dan vaak verhaald op degene die 'verantwoordelijk' is voor de happening.
In Dland werd de schade inderdaad verhaald op de ouders, maar weet niet of dat hier ook het geval zal zijn.
Ouders hebben burgemeester ruim vantevoren ingelicht en geprobeerd om er vanalles aan te doen om het feest te voorkomen, dan kan de schade betere verhaald worden op alle mediastations.
Eigenlijk wel jaquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:20 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik vind dat Mark Zuckerberg aansprakelijk moet worden gesteld
Zo'n gek idee nog nietquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:20 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik vind dat Mark Zuckerberg aansprakelijk moet worden gesteld
er gebeurt alleen nixquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:19 schreef Aventura het volgende:
Ik vind dit echt een heel interessant fenomeen. Dit soort bijeenkomsten is niet meer te beïnvloeden, tegen te houden of te manipuleren met traditionele verslaggeving. Heb gebeurt gewoon en er is niks aan te doen. Geheel te danken aan social media.
quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:20 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Nee:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-drommen-samen.dhtml
[..]
Aanschouw de leegte van social media.quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:22 schreef sp3c het volgende:
[..]
er gebeurt alleen nix
paar honderd (duizend?) man staat daar in de straat filmpjes te maken met hun mobieltjes
quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:20 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik vind dat Mark Zuckerberg aansprakelijk moet worden gesteld
Nee, het is allemaal de schuld van Tim Berners Lee, hij heeft het internet uitgevondenquote:
quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
[..]
Nee, het is allemaal de schuld van Tim Berners Lee, hij heeft het internet uitgevonden [ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Nee, het is allemaal de schuld van Tim Berners Lee, hij heeft het internet uitgevonden [ afbeelding ]
Niet van de Rabobank?quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
[..]
Nee, het is allemaal de schuld van Tim Berners Lee, hij heeft het internet uitgevonden [ afbeelding ]
Begrijp ook niet waarom gemeente dit niet aangrijpt om positief in het nieuws te komen. Bier, feest en publiek, wat wil je nog meer?quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:23 schreef Syntix het volgende:
Als ze nou slim zijn gooien ze wat muziek aan voordat iedereen maar doelloos rondloopt en niet weet wat te doen. Zeker te weten dat ze dan "ruzie" gaan zoeken met de politie.
naja kinderschoentjes enzo natuurlijk maar dat er al zoveel man op af komt zonder dat er echt iets aan de hand is geeft toch te denkenquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:22 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Aanschouw de leegte van social media.
Leugens, dat was Al Gore!quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
[..]
Nee, het is allemaal de schuld van Tim Berners Lee, hij heeft het internet uitgevonden [ afbeelding ]
leuk toch, kan de ME weer een keertje oefenen, en leren al die kutjochies dat ze een bloedneus geslagen wordt als ze naar zo'n kutevent gaan als dit. iedereen blijquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:23 schreef Syntix het volgende:
Als ze nou slim zijn gooien ze wat muziek aan voordat iedereen maar doelloos rondloopt en niet weet wat te doen. Zeker te weten dat ze dan "ruzie" gaan zoeken met de politie.
Het dorp zit aardig verstopt, vanmiddag nog zitten buurten in de supermarkten.quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:17 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Wat doe je hier nog, dit maak je nooit meer mee.
Nee op je stoffige zolderkamer op FOK zitten commentaar te leveren dat is leukquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:25 schreef N00dles het volgende:
Daar sta je dan, tussen het overige paupervolk met bontkraagje en lauw biertje. In de meute, te wachten op iets dat niet komen gaat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |