abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 19 september 2012 @ 18:13:56 #51
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_116990285
Twink :D :') Whehe. Oh nou ik laat de tas gewoon open staan, rits 'm nog niet dicht, dan zal 't toch niet gaan stinken zeg? En hij staat op onze slaapkamer dus kat kan 'm ook niet beharen :7
Whehe nesteldraak _O-
I never look back, darling. It distracts from the now.
pi_116991152
Ik zeg alvast sorry baby :D :D

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kind gaat me echt haten :+ :D
pi_116991176
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 18:11 schreef Twinkle20 het volgende:
Is er iemand die ervaring heeft met de Aerosleep? Vent is voorstander vanwege kans op wiegendood .. Ik weet het zo net nog niet. Geld is het probleem niet, maar ik wil me eerst bewust worden van het ''nut'' ervan.
Ik heb het gisteren nog gevraagd tijdens mijn intakegesprek voor de kraam. Volgens die mevrouw is dat overbodig en echt niet nodig. Een matrasje van een euro of vijftig bij een babyzaak is meer dan goed genoeg. Aldus de mevrouw.
pi_116991224
Ja stom eigenlijk dat ik dat laatst niet bij de intake heb gevraagd .. Maar gewoon kei vergeten!
We hebben inderdaad een goed matras aangeschaft :)

Nou ja en anders .. ik zal het er tegen de tijd dat kraam er is nog eens vragen als ik eraan denk. En dan is ie nog zo aangeschaft.
  woensdag 19 september 2012 @ 18:35:21 #55
35189 Troel
scherp en bot
pi_116991438
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 17:30 schreef papillion het volgende:
Belle, hopelijk valt het net als hier mee. Mijn ouders waren direct super enthousiast en van mijn schoonouders kregen we geen felicitatie en was er vooral verbazing. Ook door hun was eerder al uitgesproken dat ze ons er nog niet klaar voor vonden zijn.

Inmiddels zijn ze wel enrom enthousiast, ze maken/maakte zich vooral om een aantal dingen zorgen, maar zien nu wel in dat dat allemaal wel goed komt. Nu denken ze volop enthousiast in alles mee. Ze waren ook de eerste die met 'n cadeautje aan kwamen zetten toen we bv het geslacht wisten.
Tuurlijk gaat dat goed komen!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_116991667
Deze hello kitty bedoelde ik twinkle

pi_116991720
quote:
7s.gif Op woensdag 19 september 2012 18:35 schreef Troel het volgende:

[..]

Tuurlijk gaat dat goed komen!
O+
pi_116992092
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 17:58 schreef Tinuviel het volgende:
Mango, misschien is het bij andere ziekenhuizen anders. Ik heb 2 stuitbevallingen gehad en ben geen een keer ingeleid. Bij ons zouden zij dat alleen doen als de bevalling niet zelf op gang kwam en er een reden voor was (vanwege moeder en kind of overtijd gaan).
oh, hier word je ingeleid aldus de gyn. Omdat je dus die ruggenprik krijgt.
pi_116992290
Ahh Son die is ook schattig :D
Ze hebben voortaan toch winkelmandjes bij H&M? O-)
  woensdag 19 september 2012 @ 19:30:18 #60
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_116994108
Twink zo liefff die pakjes O+
Whahaha _O- ach joh doen ze toch wel, zeker als ze 14 zijn! :+
I never look back, darling. It distracts from the now.
pi_116994473
Ik zou me stiekem plaatsvervangend schamen als mijn kind met zo'n oortjespakje zou rondlopen :@
Ben vandaag wel losgegaan op superzachte broekjes en minisokjes voor beeb en comfi broeken en sokken voor mijzelf O+
En! Fröbelspul om een lampenkap te pimpen. Ga ik me morgen op storten.
pi_116994618
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 18:39 schreef Sonnetje85 het volgende:
Deze hello kitty bedoelde ik twinkle

[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2012/J01%2003268%2011106%2016%200088%202.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large]]afbeelding[/url] ]
Die heb ik ook!!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_116994679
Ik vind oortjes eigenlijk niet kunnen, maar ik heb één jasje met oortjes gekocht :@ het was het zachtste jasje dat ik kon vinden en die moest en zou ik hebben oO<

(daarnaast heb ik één berenbruin pak met oortjes geërfd van schoonzus, en als het weer er ook maar een beetje naar is krijgt de mini hem wel aan :P )
pi_116994896
Ik zit trouwens na te denken over de vluchttas en ik realiseer me dat ik er twee nodig heb. Eén voor het ziekenhuis en één voor het kraamhotel. Ik zou kleding bij moeten kopen om die beide tassen klaar te hebben staan en ook nu nog iets aan te kunnen trekken :')

(ik maak maar even een héél duidelijk lijstje voor vriendlief denk ik...)
  woensdag 19 september 2012 @ 19:46:53 #65
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_116994964
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 19:45 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ik zit trouwens na te denken over de vluchttas en ik realiseer me dat ik er twee nodig heb. Eén voor het ziekenhuis en één voor het kraamhotel. Ik zou kleding bij moeten kopen om die beide tassen klaar te hebben staan en ook nu nog iets aan te kunnen trekken :')
:D _O- lol! Ja precies, favo onderbroeken erin gooien kan ook niet echt nu he, dan heb je niks meer om aan te doen.. hahaha
I never look back, darling. It distracts from the now.
pi_116995309
quote:
1s.gif Op woensdag 19 september 2012 19:39 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Die heb ik ook!!
Ik wil m hebben!
Eveb h&m kortingscodes opzoeken :+
Vind t nu nog leuk, volgend jaar niet meer ;)
pi_116996508
Ik denk dat de mijne al wel weer weggegeven is ergens heen. Leyla past m natuurlijk al lang niet meer en ex heeft alle kleertjes ook weggedaan.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_116997324
En je wou m niet houden voor je nieuwe meisje?
pi_116998203
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 16:58 schreef bellelena het volgende:

[..]

Een poosje geleden hebben m'n schoonouders (vooral tegen mijn vriend) op vrij nadrukkelijke wijze laten blijken dat ze vinden dat, in hun ogen, ons leven momenteel niet is ingericht op het krijgen van een kindje. Zijn moeder wil volgens mij wel heel graag oma worden, maar vooral zijn vader maakt zich nogal ongerust. Hij staat heel anders in het leven dan wij en is van mening dat wij nu (nog) niet over de juiste middelen beschikken om een kind te gaan krijgen. Het kan twee kanten op, of hij gaat allerlei cynische opmerkingen maken en vervelende vragen stellen, of hij is stiekem toch gewoon blij. Ik hoop op het laatste, het zal ook aan z'n bui liggen.
Muh, wat stom zeg... Wat jammer dat ze het nodig vonden om zo jullie zo stellig laten weten dat zij het geen geschikt moment vinden voor een kind. Jullie zijn volwassen neem ik aan... en het is jullie leven.
Jouw ouders zagen geen beren op de weg toch?

Ik hoop dat je onverwacht toch een positieve reactie krijgt!
pi_116998230
Frups! Gefeliciteerd! Wat goed en snel zeg!

En de excel-sheet van Coco lijkt mij heerlijk. En oortjes... praat me niet van oortjes! Zo schattig :@ Zijn er ook lente-oortjes?
pi_116998277
Paashaasoren bedoel je? ;)
pi_116998362
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 20:44 schreef Suikertante het volgende:
Paashaasoren bedoel je? ;)
Dat kwam ik van de week ergens tegen, een pakje met konijnenoren :Y
pi_116998429
Och, echt? Dat vind ik zelf dan wel weer érg ver gaan..
pi_116998447
Ohjee, dat lijkt me echt nog schattiger :@
pi_116998588
Ik weet niet meer waar, sorry.
pi_116998629


Maar dan zonder dat rare gezichtje op de muts
pi_116998728
:X das zielig!
pi_116999294
Als je een Aziatische baby krijgt mag het Limone! ;)
pi_116999720
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 20:46 schreef Suikertante het volgende:
Och, echt? Dat vind ik zelf dan wel weer érg ver gaan..
Dat idd!

En Tico jammer :D
  woensdag 19 september 2012 @ 21:14:17 #80
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_117000238
Frups gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon en broertje!

Oortjes :( heb er helemaal niets mee. Behalve als ze dienst doen als onderdeel van een carnavalspak.
pi_117000711
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 18:29 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik zeg alvast sorry baby :D :D

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kind gaat me echt haten :+ :D
Dat witte beertjespakje is echt heel fiijn in de winter. Midas heeft dat heel veel aangehad toen hij 2 weken oud was en er buiten sneeuw lag. Lekker in de kinderwagen onder een dekentje O+

Net uit eten geweest. Uitbuiken heeft weer een andere betekenis. Volgens mij komen er 2 kindjes in het gedrang. Sorry....
pi_117000992
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 18:11 schreef Twinkle20 het volgende:
Is er iemand die ervaring heeft met de Aerosleep? Vent is voorstander vanwege kans op wiegendood .. Ik weet het zo net nog niet. Geld is het probleem niet, maar ik wil me eerst bewust worden van het ''nut'' ervan.
Ja, hier!

Wij hadden de Aerosleep voor de wieg en dat was eigenlijk zonde van het geld want in die 10 weken dat ie in de wieg heeft gelegen kon hij echt nog op zijn buik komen. Voor het 2e wiegje komt er dan ook geen aerosleep meer.

Voor het ledikant vind ik het wel een fijn idee. Midas draait nogal veel in zijn bedje. Inmiddels kan hij wel zelf terug van buik naar rug maar er was een tijd dat hij dat niet kon. Ook nu valt hij regelmatig op zijn buik in slaap en soms ook half onder zijn knuffeltje. Vind het dan wel een fijn idee dat hij in elk geval nog kan ademen dan. Er zullen ongetwijfeld veel mensen zijn die het onzin vinden maar hier komt straks in elk geval weer een Aerosleep.
pi_117003013
Onze kraamzorg raadde een aerosleep af, omdat er vocht (bijv spuug of lekkende luier) op blijft liggen. Of zoiets dacht ik, het kwam iig ter sprake en er werd zelfs een opmerking gemaakt dat zij dan niet voor de risico's instonden.
pi_117003428
Wij hebben een grotemensenaerosleep en ik snap niet hoe daar vocht op zou kunnen blijven liggen, het ding is gemaakt om zsm vocht af te voeren en lijkt nog het meest op een honingraat :?
pi_117003551
Ja of het was juist dat het vocht erin ging zitten :@ mijn zwangerschapsdementie is het vergeten
pi_117004870
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 20:59 schreef Suikertante het volgende:
Als je een Aziatische baby krijgt mag het Limone! ;)
Bij een bepaalde lichtval heb ik wel iets Aziatisch *O*
pi_117005100
Aerosleep geen ervaring mee, nooit in overweging genomen eigenlijk ook.

Wel zag ik laatst bij de vergoedingen van mijn verzekering dat ze een matje voor onde het matras (dacht ik) vergoeden wat de ademhaling zou registreren en een alarm laat afgaan bij geen ademhaling.
Opzich lijkt het me wel wat, maar aan de andere kant denk ik maar je jezelf niet helemaal gek op die manier?
pi_117006104
Hier een airosleep... vooral ideaal voor spugers.. ;) Hop dat ding in de was...
Ik ben er dus erg blij mee omdat ze een enorme spuger was tot wel 14 mnd..
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_117007674
Wij hebben er ook een besteld en bij de Joolz zit er standaard eentje in de reiswieg.
Echte mannen eten geen honing, die kauwen bijen.
pi_117008554
Bah lig in bed maar kan niet slapen heb last van maagzuur maar geen rennies in huis en de hele tijd pijn rechts onder in, het voelt alsof mijn eierstok pijn doet :X zeurt enorm :{
Echte mannen eten geen honing, die kauwen bijen.
pi_117008881
Logi.. Ontspannen, niet Fok!ken, rustig ademhalen.. En ik hoop snel lekker slapen!
pi_117009606
Ik ben er gewoon helemaal raar van, doet echt pijn :( hopelijk dat een kruik wonderen gaat doen. thx voor de tip :*
Echte mannen eten geen honing, die kauwen bijen.
pi_117009719
Eigenlijk fluttips van mij, maar lief bedoeld :) sterkte!
pi_117012538
dat met dat vocht in de aerosleep is onzin. Faithz heeft dat vorig jaar helemaal uitgetest en er zijn geen problemen met vocht.
pi_117012573
quote:
0s.gif Op woensdag 19 september 2012 20:29 schreef Mangostine het volgende:
En je wou m niet houden voor je nieuwe meisje?
Nice try. :D
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_117012581
Viel te proberen :P
pi_117012590
Ik heb een aerosleep voor een ledikant twinkle. Je mag m zo hebben, wat een onzinding.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  donderdag 20 september 2012 @ 07:14:36 #98
258612 nytar
boys boys boys
pi_117012638
hoe gaat het met je rug tico?
pi_117012641
Ik heb berehonger, maar geen zin om op te staan. }:|
Kan iemand even een beschuitje fixen ofzo.
  donderdag 20 september 2012 @ 07:30:04 #100
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_117012726
Goedemorgen :)

Geen aerosleep hier, de kraamzorg had het erover dat dat ding zo goed lucht doorliet dat kindjes moeite konden krijgen zich warm te houden. Geloof ik :')

En ik moet binnenkort ook een glucosetest doen. Ik heb even het foldertje door zitten lezen, want ik moet drie dagen ervoor een 'dieet' aanhouden. Meer eten mag, minder eten niet. Nu vraag ik me af hoe ik dat in vredesnaam moet gaan doen, de hoeveelheden zijn meer als het dubbele van wat ik normaal eet op het moment, en zelfs wat ik nu normaliter eet is al regelmatig goed voor een potje kotsen -O-
3!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')