Ja, en iedereen die SP stemt moet maar naar cuba of china?quote:Op zaterdag 22 september 2012 02:49 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Kunnen al deze 'mensen' niet beter verhuizen naar een land met een soort democratie dat beter bij ze past als de Democratische Republiek Congo.
Als je niet houdt van democratie, dan verkas je toch naar een niet-democratisch land. In Kinshasa of PyongYang is Teeven vast van harte welkom met zijn ideeën en idealen.
Staatssecretarissen zetelen niet in de ministerraadquote:Op zaterdag 22 september 2012 02:39 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Met af en toe wat sappige details uit de Ministerraad.
Als staatssecretaris heeft hij het al niet te best gedaan, laat staan als minister. Ik hoop dat Ivo Opstelten met pensioen wordt gestuurd. Liever heb ik dat ze deze post aan PvdA geven, maar het alternatief Hennis klinkt niet echt slecht (alleen jammer van de spierballenpolitiek van de VVD).quote:Op vrijdag 21 september 2012 20:39 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Stel je voor dat Teeven weer minister van Justitie wordt, dan wordt binnen een paar jaar iedereen die een MP3 op youtube heeft beluisterd van zijn bed gelicht. En daar stemt 25-30% van de stemmers op. De horror.
Ik geloof niet dat milieu enige aandacht heeft gehad bij alle beslissingen van de ministerquote:Op zaterdag 22 september 2012 02:49 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Waarom I&M weer opsplitsen? Ik vond dat juist een zinnige samenvoeging. Qua emissies, qua impact op het landschap en qua impact op de natuur is personenvervoer/goederentransport verreweg de grootste belasting op het milieu die nu plaats vindt zeker als je de landbouw/visserij ook nog in een apart ministerie hebt.
Topideequote:Op zaterdag 22 september 2012 04:18 schreef Tanin het volgende:
[..]
Ja, en iedereen die SP stemt moet maar naar cuba of china?
Dat kwam omdat daar niks/weinig over was afgesproken in het regeerakkoord.quote:Op zondag 23 september 2012 12:38 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat milieu enige aandacht heeft gehad bij alle beslissingen van de minister
Als ´ie rond die tijd nog niet vast zit, ja.quote:Op zaterdag 15 september 2012 07:55 schreef Nielsch het volgende:
Ik zou het gaaf vinden als PvdA en VVD over hun eigen schaduw heen zouden kunnen kijken en bijvoorbeeld deze baas vragen als Minister van ELI.
[ afbeelding ]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Henk_Keilman
Volgens de 'speculaties' uit de Volkskrant zou hij zelf een kabientspost ambiëren en die ook in het vooruitzicht zijn gesteld als dank voor bewezen diensten de afgelopen jaren.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:10 schreef Nautilus. het volgende:
Ik verwacht overigens dat Stef Blok het fractievoorzitterschap behoudt, en anders gaat dat naar Zijlstra of De Krom, want dat is de generatie die nu de partij leidt.
Als hij zich ontpopt als stevige saneerder hoeft dat niet eens zo slecht te zijnquote:Op donderdag 27 september 2012 15:39 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Blok op Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Het kan nog erger denk ik. Teeven of Opstelten als minister van Justitie.quote:Op donderdag 27 september 2012 18:05 schreef rubbereend het volgende:
Daar moet de PvdA toch pijne buik van krijgen, Blok op sociale zaken.......
Dat hoeft niet per definitie slecht te zijnquote:Op donderdag 27 september 2012 18:05 schreef rubbereend het volgende:
Daar moet de PvdA toch pijne buik van krijgen, Blok op sociale zaken.......
Ik ben bang dat die kans vrij groot isquote:Op donderdag 27 september 2012 18:06 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Het kan nog erger denk ik. Teeven of Opstelten als minister van Justitie.
Daar mag je inderdaad wel op rekenen.quote:Op donderdag 27 september 2012 18:07 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik ben bang dat die kans vrij groot is
Paul Jansen noemde die naam net ook. PVDA doe het nietquote:Op zondag 16 september 2012 17:16 schreef rubbereend het volgende:
Misschien dat de PvdA nog een keer Ter Horst vraagt als capabele vrouw zijnde
Immigratie gaat weg als ministerie en er schijnen er wel 12 te blijven. Buitenlandse Handen wordt ook genoemd, maar ik gok dat Milieu terugkomt. Onder Schultz en Bleker was er op dat gebied helemaal niks natuurlijk. Al moet ik zeggen dat ik zelf ook een broertje dood heb aan die dingen als rio+20.quote:Op zaterdag 22 september 2012 02:49 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Waarom I&M weer opsplitsen? Ik vond dat juist een zinnige samenvoeging. Qua emissies, qua impact op het landschap en qua impact op de natuur is personenvervoer/goederentransport verreweg de grootste belasting op het milieu die nu plaats vindt zeker als je de landbouw/visserij ook nog in een apart ministerie hebt.
Vermeend is te rechts en te politiek. Dat Teulings een macro-econoom is lijkt mij juist een pre. Daar liggen de grootste problemen en uitdagingen de komende tijd.quote:Op zaterdag 22 september 2012 02:29 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Brrr, ik zie toch liever iemand anders op financiën. Vermeend vind ik dan echt een stuk betere kandidaat. Teulings is veel te veel macro-econoom en die houden er soms wel wat bizarre ideeën op na, een fiscaal econoom zoals Vermeend past veel beter op financiën.
Ik ben voor een vvd/pvda of paarse coalitie, maar Blok én Teeven gaat mij echt te ver.Opstelten vind ik wel te pruimen.Om Blok kunnen ze blijkbaar niet heen, zet die dan maar op economische of binnenlandse zaken. Stelt tegenwoordig toch niks meer voor.quote:Op donderdag 27 september 2012 18:06 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Het kan nog erger denk ik. Teeven of Opstelten als minister van Justitie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |