Wat een stoere bos haarquote:Op maandag 8 oktober 2012 22:23 schreef Spees_Eend het volgende:
Volgens mij hebben we deze nog niet gezien.
Sienna Miller met Marlowe
[ afbeelding ]
Ik vind Harper zo leuk, hequote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:27 schreef alors het volgende:
Hier dan ook maar, Harper
[ afbeelding ]
Wat een schattig meisjequote:
Charlotte lijkt echt ontzettend op mijn nichtje van bijna 3! Precies dezelfde uitstralingquote:Op donderdag 11 oktober 2012 12:22 schreef Karina het volgende:
Sarah Michelle Gellar met Charlotte
[ afbeelding ]
Wat een knap ventje!quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:52 schreef juultje84 het volgende:
Nick Lachey en zoon Camden
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 13:07 schreef Karina het volgende:
Kelsey Grammerde baby zie je alleen niet
[ afbeelding ]
Ik moest even nadenken, maar idd Saved By The Bellquote:Op donderdag 11 oktober 2012 22:51 schreef Godtje het volgende:
Elizabeth Berkley's son
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die blik, ik vind het net de donkere versie van David.quote:
Zelfde staartje als pappaquote:Op zondag 14 oktober 2012 14:38 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Die blik, ik vind het net de donkere versie van David.![]()
Al zal iedereen er wel anders naar kijken, de ene vindt het een kopie van David, de ander Posh.
Harveyquote:Op woensdag 17 oktober 2012 01:10 schreef juultje84 het volgende:
Katie Price en Harvey
[ afbeelding ]
Jaaaaa, Harvey is idd leuk!quote:
Ik vind Suri wel steeds meer op haar vader gaan lijken zegquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 12:07 schreef Karina het volgende:
Katie en Suri
[ afbeelding ]
Suri heeft het maar druk met dat gebel zo te zien
Halle Berry en Nahla
[ afbeelding ]
En een plaatje er bij voor het geheel...quote:Uma Thurman onthult naam dochtertje
LOS ANGELES - Uma Thurman en Arpad Busson hebben eindelijk de naam van hun dochtertje onthuld.
Het kruimeltje, dat op 15 juli ter wereld kwam, kreeg de officiële naam Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson mee, maar wordt Luna genoemd.
“Iedere naam heeft een bepaalde, speciale betekenis voor Lunas moeder en vader”, verklaarde de woordvoerder van de 42-jarige actrice tegenover People, zonder verdere uitleg te geven.
Luna is het eerste kindje van Thurman en de 49-jarige Franse zakenman Busson. De Kill Bill-actrice had al twee kinderen met haar ex-man, acteur Ethan Hawke. Busson heeft twee zoons met zijn ex-verloofde, model Elle MacPherson.
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 11:34 schreef Ireth het volgende:
Geen idee of dit al ergens bekend was gemaakt..
[..]
En een plaatje er bij voor het geheel...
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 12:09 schreef MissMSX het volgende:
Sunnery James en Phyllon
[ afbeelding ]
https://twitter.com/i/#!/(...)%2Fp%2FQ6OK67HbvB%2F
Ja hier, in de VS staat hij gewoon op de 278ste plaats....quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:51 schreef oh-oh het volgende:
[..]![]()
Zoveel gedoe en dan zo een supergewoon trendy naampje, wat suf
Zo te zien belt ze die zelf alquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 12:13 schreef CherryLips het volgende:
Suri heeft een jas aan! Bel de krant!
Pompoenfoto-tijd!quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 10:40 schreef piglet het volgende:
[ afbeelding ]
Pearl van Jack Osbourne bron
Ik vind het zo'n schatje![]()
En ik kijk nu al uit naar de andere Halloween-outfits die de komende tijd zullen gaan volgen bij de celeb-babies
Wat een leuke foto'squote:Op vrijdag 19 oktober 2012 14:56 schreef Karina het volgende:
Tori en de hele familie:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Voor alle foto's zie Hier.
Ik zou mij nooit voortplanten met een man die op zulke schoenen loopt.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 18:06 schreef Rens_Wilders het volgende:
Ik zou nooit met mijn kind in m'n armen op zulke schoenen durven lopen
Ik zat eerst bij alle 4 de foto's terug te scrollen waarom de schoentjes van Harper gemist hadquote:
quote:Op woensdag 24 oktober 2012 18:38 schreef hexje het volgende:
[..]
Ik zou mij nooit voortplanten met een man die op zulke schoenen loopt.
Ik vind ze gewoon superlelijk. Met van die spillebeentjes eropquote:Op woensdag 24 oktober 2012 18:35 schreef ChipsZak. het volgende:
Haha die cape van Harper,. Ik zou overigens wel op zulke schoenen durven lopen; zie het probleem ook niet. Ze loopt elke dag op zulke schoenen (het zijn nu ook geen naaldhakken maar sleehakken) dus ze zal er wel goed op lopen. Zelf loop ik ook elke dag op hakken en heb er vrijwel nooit problemen mee dus ik zou het ook gewoon durven, denk ik.
quote:Op donderdag 25 oktober 2012 11:19 schreef Spees_Eend het volgende:
Ben Affleck en Seraphina
[ afbeelding ]
nee, de jongste is 2 maanden en ligt op de eerste foto aan de borst...."drink me"quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:33 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Hahaha, coole foto's!
Is die jongste alweer één??!!
Poei, dat gezicht van Tori. Wel een leuke foto's!quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 11:31 schreef kvd het volgende:
De McDermotts-Spellings vieren Hattie's eerste verjaardag. Thema: the Mad Hatter uit Alice in Wonderland
[ afbeelding ]
En over schoenen gesproken (die van Victoria): deze Tori heeft ernaar geluisterd en draagt...
[ afbeelding ]
wat een griezelig publiekquote:Op donderdag 25 oktober 2012 07:40 schreef female81 het volgende:
Even iets uit een heel andere categorie celebs. Wat vermaak voor mensen die óók tot de 90's-eurodance-generatie behoren, dat ik zojuist vond (geen idee of het voor anderen boeiend is, zo'n celeb van ruim anderhalf decennium terug, maar ik plaats ze maar even): een paar lieve plaatjes van Anita & zoontje Destyno, tijdens een optreden.
Het pakje blijkt op andere foto's trouwens niets meer te zijn dan een hotpant met wat slierten erover, aan de onderkant. Zit op het randje, maar toch: lef als je dat op je veertigste nog durft.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat jaquote:Op maandag 29 oktober 2012 09:06 schreef June. het volgende:
En Shiloh zit ook nog steeds in haar John fase zie ik, ik denk eerlijk gezegd dat dat ook niet meer gaat veranderen.
Wat zit daar nou voor rare bobbel op haar arm? Of komt dat door de lichtinval?quote:
Ze tilt een best zwaar kind heel hoog de auto in, dat zal wel een een of andere spier zijnquote:Op maandag 29 oktober 2012 09:35 schreef Ireth het volgende:
[..]
Wat zit daar nou voor rare bobbel op haar arm? Of komt dat door de lichtinval?
Dean Saunders zat toch hélémaal onder de tattoo's? Heeft hij die weg laten halen ofzoquote:Op zondag 28 oktober 2012 21:51 schreef kvd het volgende:
London Dean Saunders
[ afbeelding ]
en met papa en mama
[ afbeelding ]
Ben je niet in de war met broertje Ben?quote:Op maandag 29 oktober 2012 10:13 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Dean Saunders zat toch hélémaal onder de tattoo's? Heeft hij die weg laten halen ofzoOf zit hij zo erg onder de makeup?
En Russell Brandquote:
quote:Op maandag 29 oktober 2012 10:17 schreef _aurum_ het volgende:
oooh! Mystery opgelost!!
Ik snapte er al niks van
Gordon Ramsayquote:Op maandag 29 oktober 2012 10:23 schreef Vlindur het volgende:
Ah, ik dacht al dat die langharige ook bekend wasik ken hem alleen verder niet.
Hoe heet die kok nou?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |